>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NBA SEZON 2006/2007

Status
Zamknięty.
P 0

precious-one

Użytkownik
mam pytanko, jak mam rozumiec zakład
Denver Nuggets - Atlanta Hawks (-9.5/+9.5)
to te punkty ba plusie i minusie odnosza sie do Denver czy do Atlanty?
 
bigpapi 3

bigpapi

Użytkownik
mam pytanko, jak mam rozumiec zakład
Denver Nuggets - Atlanta Hawks (-9.5/+9.5)
to te punkty ba plusie i minusie odnosza sie do Denver czy do Atlanty?

-9,5 na Denver
+9,5 na Atl

Nie ma opcji zwrotu w tym wypadku.

Czyli jesli grasz na Debver msuza wygrac minimum 10
jesli na ATL nie moga przegrac mniej niz 9pkt
 
R 0

robak1984

Użytkownik
New York Knicks - Washington Wizards

Washington po ostatnim, wygranym meczu z Dallas powinien być na fali. Wizards w poprzednim sezonie raz na wyjeździe pokonali Nowojorczyków 86-75. W obecnych rozgrywkach koszykarze ze stolicy nie wygrali ani jednego z 8 wyjazdowych spotkań. W sezonie 2005/2006 Wizards również mieli wyjazdowe serie bez zwycięstwa, jednak najdłuższa z nich trwała 6 meczów. Podobnie było w latach 2004/2005. Washington w ostatnim meczu z Dallas zagrał bardzo skutecznie, cała pierwsza piątka rzuciła po 10 lub więcej pkt. Doskonały mecz Arenasa 38 pkt i 8 asyst. W obronie bardzo dobrze zaprezentował się Etan Thomas. W chwili obecnej Wizards mają 3 zawodników, którzy potrafią pociągnąć grę: Arenasa, Jamisona i Butlera. Wszyscy trzej zdają się być w dobrej formie w ostatnich dniach. W tym sezonie obie ekipy już raz ze sobą w Nowym Jorku grały. Lepsi wtedy okazali się koszykarze Knicks, jednak trzeba zaznaczyć, że Wizards mieli fatalną skuteczność rzutów z gry (31,5%). Ostatni mecz z Mavs pokazał jednak, że Czarodzieje jeżeli chcą to potrafią wygrywać nawet z najlepszymi ekipami. Nowojorczycy są raczej średniakami, tak więc myślę, że pierwsze wyjazdowe zwycięstwo ekipy z Waszyngtonu stanie się fatkem.
 
R 0

robak1984

Użytkownik
New Jersey Nets - Phoenix Suns /@ 2,19 Betgun

Phoenix nie przegrało już od 7 spotkań. Należy jednak zauważyć, że 6 z nich grali na własnym parkiecie. Na wyjazdach w tym sezonie nie radzą sobie zbyt dobrze, na 6 spotkań wygrali tylko 2 razy: z Golden State i Portland. Musieli natomiast uznać wyższość takich drużyn jak: Los Angeles Lakers, Los Angeles Clippers, San Antonio Spurs i Utah Jazz. Tak więc z mocniejszymi drużynami nie radzą sobie zbyt dobrze. Ekipę New Jersey również możemy zaliczyć do zespołów mocnych. Co prawda w tym sezonie na razie nie błyszczą (7 zwycięstw w 17 meczach), jednak jestem zdania, że ta ekipa się jeszcze rozkręci. Phoenix w ostatnich meczach zdobywa bardzo dużo punktów. Jak każdy wie jest to drużyna, która nastawiona jest przede wszystkim na ofensywę. Kluczem do ich pokonania jest więc dobra gra w obronie. Tego właśnie oczekuję po graczach Nets. W poprzednim sezonie pokazali koszykarzą Suns na czym gra w obronie polega. Efektem tego było dość zdecydowane zwycięstwo New Jersey 110-72. W tym sezonie obie ekipy spotkały się już raz w Phoenix, gdzie lepsi okazali się gospodarze, wygrywając 99-93. W tym meczu oprócz Cartera, żaden gracz z pierwszej piątki nie przekroczył granicy 10 pkt. Zresztą w ostatnim meczu z Dallas, Netsi również mieli problemy ze zdobywaniem pkt (słaba skuteczność rzutów za 2, za 3 pkt i rzutów osobistych) - Carter trafił tylko 6 z 19 oddanych rzutów. Mam nadzieję, że dzisiaj się w pełni zrehabilituje i poprowadzi swój team do zwycięstwa.

Do tego meczu dorzuciłbym również: under 209,5 /@ 1,91 Betgun
 
miha13 0

miha13

Użytkownik
NO i jeszcze bardzo wazny argument o ktorym nie napisales, ze S. Nash jest na liscie kontuzjowancych (problemy z reka)... A jak wiadomo, to grazc kluczowy..

p.s. tez dalem na NJ ???? tylko, co do tego undera nei jestem przkonany... no, ale sie zobaczy, co to bedzie....
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Również gram ten mecz , tyle że z podpórką handicapową . Nash oczywiście zagra i pewnie nawet na swoim rewelacyjnym poziomie , ale i tak Netsi nie powinni przegrać .

Ciekawa jest też oferta handi na Pistons i Heat ...
 
darkfalcon 0

darkfalcon

Użytkownik
No i wtopa Phoenix wygrało ???? różnica ponad 3 pkt dyskfalifikuje wygraną ???? under też nie wszedł. A szkoda.
Dziś można zagrać Los Angeles Lakers(-8,5) - Atlanta Hawks 1,85(bah) Lakersi spokojnie wygrają różnicą 8,5 pkt. ✅
 
bigpapi 3

bigpapi

Użytkownik
Bo spread w tym meczu wynosil 3.
Suns wygrali 4, wiec weszlo handi na PHO, a nie na NJ, jak mniemam grał DarkFalcoN :]

JA akurat gralem Suns, ale fart niezly no i jaka zdobczyc punktowa, 5 najwyzszy wynik historii NBA :]
 
alleniverson 0

alleniverson

Użytkownik
▶ Charlotte - Houston
Gospodarze są na końcowych miejscach w NBA. Charlotte w NBA Southeast jest na ostatniej, piątek lokacie. Na własnym parkiecie mają tylko 3 wygrane i 6 porażek. Ostatni mecz u siebie Bobcats rozegrali z SA i przegrali 76:96, a wcześniej wygrali z Detroit 97:89. Houston na wyjazdach spisuję się średnio, gdyż ma 7 wygranych i 7 porażek. Ostatnie ich mecze to przedewszystkim wygrane u siebie, a o wygranach na wyjazdach cisza. Ostatnie mecze Houston to wyjazdowa przegrana z Minnesota, również wyjazdowa porażka z Phoenix Suns 102:91. Mecze pomiędzy tymi zespołami - ostatnie 2 spotkania, skończyły się wygranymi gospodarzy po dogrywce - 111:106 i 101:100. Uważam że Charlotte, które wygrało u siebie z taką drużyną jak Detroit i wyraźnie widać że choć są na dole tabeli, to mogą troszkę napsuć krwi lepszym rywalą. Dziś myślę że górą będą gospodarze.

Charlotte Bobcats @2,98 (Betgun)


▶ Minnesota - Utah
Pojedynek jednej z ostatniej drużyn w lidze z NBA z liderem tej klasyfikacji. Gospodarze u siebie prezentują się na miarę oczekiwań, gdyż mają 7 wygranych i 4 porażki a ich bilans wynosi +35 punktów. Minnesota w ostatnich domowych spotkaniach prezentowała się zmiennie, gdyż najpierw przegrała z Denver 92:106, później wygrali z Houston 90:84 a w międzyczasie wygrali, tym razem na wyjeździe wygrali z Philadelphia 76ers 84:95. Utah prezentuję się bardzo dobrze, ponieważ ich ogólny bilans wynosi 22:5 a bilans punktów wynosi +127 a na wyjeździe plasuję się -13. Ostatnie mecze Utah to dobra postawa, bo poza meczem z Lakersami przegranym aż 30 punktami, Utah było górą. Ostatnie 3 mecze tych drużyn wygrało Utah, raz Jazzmani wystąpili w roli gospodarzy i wtedy 3 punktami Utah wygrało, zaś dwa razy grali na wyjeździe i wtedy również wygrywali te mecze - 80:94 oraz 95:103. Uważam że dziś wygra Utah Jazz.

Utah Jazz @1,85 (Betgun)
 
darkfalcon 0

darkfalcon

Użytkownik
[...]różnica ponad 3 pkt dyskfalifikuje wygraną ???? [...]
Nie obczajam cie..? A roznica 2 pkt. nie dyskwalifikuje wygranej? A ponad 3, to nie mozesz juz napisac konkretnie ze roznica 4 pkt.?
Chodziło mi o to, że ten wynik który był czyli różnica 4pkt(ponad 3) dyskfalifikuje MOJĄ wygraną bo postawiłem na max 3 punktową różnicę.
 
rookie91 0

rookie91

Użytkownik
[center:e5b498481a]Allen Iverson opuszcza 76ers[/center:e5b498481a]

To już raczej przesądzone - AI opuszcza swój dotychczasowy klub! &quot;Oddamy Allena do innego klubu. Wydaje mi się, że nadszedł czas, aby się pożegnać. Nie ma sensu dłużej się męczyć.&quot; - powiedział prezes Sixers.

&quot;Kocham chłopaków, miasto, ale najlepiej będzie, gdy odejdę. Szkoda, bardzo ciężko mi o tym mówić.&quot; - powiedział wczoraj Iverson. Zawodnik już wczorajszej nocy nie wystąpił w meczu swojej drużyny z Washingtonem.

Iverson stał się łakomym kąskiem dla wielu klubów. Wielkie zainteresowanie AI wyrażają Denver, Boston. Wśród potencjalnych klubów wymienia się też min. Cleveland, Houston a także Minnesotę. &quot;Świetnie, na pewno zaczęlibyśmy lepiej grać.&quot; - takimi słowami skomentował informację o zainteresowani Allenem, Paul Pierce lider Bostońskich Celtów.

Wszystko podobno rozstrzygnie się w najbliższych dniach.
 
miha13 0

miha13

Użytkownik
A no walsnie i wiadomosci z Onet i intetii

Allen Iverson, gwiazdor Filadelfii 76ers, domaga się odejścia z klubu po 11 latach gry w zespole. Według informacji prasowych największe szanse na pozyskanie gwiazdora mają Boston Celtics i Minnesota Timberwolves.
Według amerykańskich mediów Iverson na wtorkowym spotkaniu z włodarzami klubu zażądał wystawienia na listę transferową. Co więcej zawodnik nie znalazł się w składzie zespołu na mecze z Washington Wizzards i Orlando Magic.

Sam koszykarz przyznaje, że najlepszym wyjściem dla niego i dla zespołu będzie zmiana klubu.

Kevin Garnett, gwiazdor Timberwolves, chętnie zagrałby u boku Iversona: &quot;Przyjmiemy go z otwartymi ramionami - powiedział - każdy koszykarz chciałby grać w jednej drużynie z takim zawodnikiem jak Iverson&quot;.

interia.pl

Allen Iverson odchodzi z Philadelphia 76ers. To, co wydawało się niemożliwością, staje się faktem. - Trudno to przyznać, ale zmiana może być najlepszym wyjściem dla wszystkich - powiedział w piątek koszykarz.

- Ciężko to przyznać, szczególnie że kocham gości z zespołu i Filadelfię. Naprawdę chciałem zakończyć moją karierę w &quot;Szóstkach&quot;. Doceniam 11 lat tutaj spędzonych - dodał.

Ed Snider, właściciel klubu, zapowiedział w piątek, że nie zawaha się oddać czterokrotnego króla strzelców NBA. - Allen zrobił bardzo wiele dla tej organizacji i życzę mu wszystkiego najlepszego. Sądzę, że nadszedł czas, aby on poszedł w swoja stronę, a my w swoją - stwierdził.

Największe szanse na pozyskanie zawodnika o pseudonimie &quot;Odpowiedź&quot; daje się Dallas Mavericks i Boston Celtics.

Wypowiedzi obu stron zbiegły się z faktem, że Iverson po raz pierwszy w karierze nie został uwzględniony w kadrze Sixers na dwa mecze NBA - piątkowym z Washington Wizards i sobotnim z Orlando Magic.

- Podjąłem taką decyzję z powodu urazu jakiego doznał w środowym meczu z Chicago Bulls. W czwartek nie trenował, podobnie było w piątek - powiedział Maurice Cheeks, coach ekipy z Filadelfii.

- Kiedy przyszedłem na piątkowe zajęcia, powiedziano mi, że nie muszę w nich uczestniczyć, więc czekałem na koniec ćwiczeń. Po nich szkoleniowiec powiedział mi, że nie zagram wieczorem ani nie pojadę w sobotę do Orlando - stwierdził Iverson.

- Przez całą swoją karierę, nawet jeśli lekarze mi zabraniali, to wychodziłem na parkiet. Wszyscy wiedzą, jak lubię rywalizować i wygrywać, dlatego te słowa tak bardzo mnie zabolały, szczególnie że wiem, iż jestem gotów do gry - dodał.
 
R 0

robak1984

Użytkownik
Orlando Magic -11,5 - Philadelphia 76ers /@ 1,90 Betgun

Dzisiaj spotykają się dwie drużyny, które w ostatnich dniach nie potrafią odnieść zwycięstwa. Philadelphia nie wygrała już od 7 spotkań, a Orlando od 2. Patrząc na historię spotkań między tymi drużynami widać, że te zespoły toczyły ze sobą wyrównane boje. W tym roku grali ze sobą 5 razy, bilans 3-2 dla Orlando. Po dzisiejszym meczu powinien się zmienić na 4-2. Orlando w tym sezonie gra bardzo dobrze, zwłaszcza na własnym parkiecie, gdzie wygrało 7 spotkań a tylko 2 przegrało. Zaznaczyć jednak trzeba, że jedna z tych porażek poniesiona została właśnie z 76ers. W tamtym spotkaniu znakomitą partię rozegrał Allen Iverson, który zdobył 39 pkt i miał 10 asyst. To właśnie dzięki jego wspaniałem grze Philadelphia wygrała 105-103. W dzisiejszym spotkaniu lider 76ers jednak nie wystąpi. Bez niego będzie im bardzo ciężko przeciwstawić się silnej ekipie Orlando. To, że bez Allena grają słabo, pokazał ostatni ich mecz przeciwko Washington Wizards, który przegrali 98-113 i to u siebie. Myślę, że Magicy, po ostatnich trochę słabszych meczach, pokażą dzisiaj dobrą koszykówkę i wysoko pokonają Philę.

Washington Wizards - Houston Rockets /@ 2,0 Betgun

Washington w ostatnich meczach spisuje się znakomicie - 3 wygrane z rzędu w tym 2 na wyjazdach pokazują, że drużyna jest w formie. Houston natomiast ostatnio gra w kratkę. W tym sezonie obie ekipy już raz się spotkały. W Houston lepsi okazali się gospodarze, którzy wygrali 86-82. Trzeba jednak zaznaczyć, że Czarodzieje byli wtedy w słabej formie, zwłaszcza w meczach wyjazdowych. Dzisiaj grają u siebie, co napewno będzie ich atutem. Rakiety na wyjazdach do tej pory 5 razy wygrały i 5 razy przegrały. Mecze między tymi drużynami zazwyczaj były bardzo wyrównane i zapewne tak też będzie dzisiaj. Jeżeli trio ze stolicy: Arenas, Jamison, Butler, zagra na swoim poziomie to zwycięsko z tej batalii powinni wyjść gospodarze. Tak więc mam nadzieję, że chłopaki nie spuszczą dzisiaj z tonu i zagrają podobnie, jak przeciwko Dallas.

Bez analizy:
New Jersey Nets - Boston Celtics
Cleveland Cavaliers - Indiana Pacers
 
rangiz9 0

rangiz9

Forum VIP
Orlando Magic -11,5 - Philadelphia 76ers
I tak się opłacało grać na handi 11 punktowy (sory 12) jak mało brakło a Orlandosi by przewalili ten mecz z kretesem. Wygrali ledwo ledwo 2 punktami. Takich meczy się nie gra :;/:
Pewnie znów uznasz za atak, ale co daje taki komentarz po rozegranym meczu :?: Po meczu każdy się może mądrzyć, jak zna się już wynik.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom