>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

NBA SEZON 2006/2007

Status
Zamknięty.
szary 0

szary

Użytkownik
Ja z doświadczenia wiem, że jeśli statystyki sugerują przykładowo over 190, a buki podaja granice 182, to znaczy że coś jest na rzeczy i prawdopodobnie będzie under. Warto o tym pomyśleć :jezora:
 
peja 1

peja

Użytkownik
Phoenix SUNS - Miami HEATS --&gt; 1.30 Expekt

Dzisiaj w zespole Heats nie zagra jak wiadomo Wade... Słońca od 11 spotkań schodzą z parkietu nie pokonani i nie zanosi się żeby dzisiaj się to zmienilo. Miami gra fatalnie, na 20 rozegranych spotkań wygrali zaledwie 9... Nie daje im szans z będącymi na fali Słońcami... Typ jak najbardziej przemyślany ????
 
szary 0

szary

Użytkownik
Ja z doświadczenia wiem, że jeśli statystyki sugerują przykładowo over 190, a buki podaja granice 182, to znaczy że coś jest na rzeczy i prawdopodobnie będzie under. Warto o tym pomyśleć
No i proszę. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem San Antonio 95-82. Suma punktów 177 :mrgreen:

W przyszłości warto wziąć pod uwagę to o czym pisałem ;-)
 
R 0

robak1984

Użytkownik
Charlotte Bobcats - Orlando Magic --&gt; 1 /@ 2,10 Sportingbet

Myślałem, że ekipie Orlando 2 słabe mecze pod rząd i to u siebie się nie przytrafią. Pomyliłem się jednak. Wczoraj Magicy nie potrafili poradzić sobie na własnych śmieciach z osłabionym Toronto, które na wyjazdach gra fatalnie. Dzisiaj przyjdzie im się zmierzyć z solidną ekipą Bobcats. Charlotte chyba wyszło z lekkiego dołka, kiedy to w 3 meczach rzucali średnio 74 pkt. W ostatnim swoim meczu z Cleveland przekroczyli barierę 100pkt. Przegrali jednak 4 mecz z rzędu, jednak tym razem tylko różnicą 3 pkt 101-104. Dla mnie ten wynik jest zapowiedzią trochę lepszej gry ekipy Charlotte. Gospodarze wystąpią dzisiaj w swoim najsilniejszym składzie. Osłabione i to nawet dość poważnie jest natomiast Orlando. Do kontuzjowanego już od jakiegoś czasu Turkoglu dołączył ostatnio Bogans, a po wczorajszym meczu z Toronto - Nelson i Grant Hill. Ogranicza to trochę pole manewru trenerowi gości. Wydaje mi się, że solidna i wyrównana ekipa Bobków może przy tych osłabieniach i słabszej formie rywala pokusić się w dzisiejszym meczu o zwycięstwo.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Do kontuzjowanego już od jakiegoś czasu Turkoglu dołączył ostatnio Bogans, a po wczorajszym meczu z Toronto - Nelson i Grant Hil
Nelson dziś zapewne zagra , co nie zmienia faktu że typ jak najbardziej ciekawy i sam go gram ;-) Do tego mimo wszystko SAS , bo NOK z takimi kontuzjami nie ma prawa wygrać z najlepszą ekipą na świecie ...
 
P 0

precious-one

Użytkownik
dzisiejszej nocy napewno warto zagrac na L. A. Lakers, Utah Jazz, Chicago Bulls i Dallas Mavericks. wysstarczy spojrzec na statystyki tych zespołow i formę jaką ostatnio prezentują
w pozostałych meczach mogą moga byc niespodzianki...

p.s. sam juz nie mam za co grac - ma ktos piątaka do bet-at-home? :mrgreen:
 
R 0

robak1984

Użytkownik
Charlotte Bobcats - Orlando Magic --&gt; 1 /@ 2,10 Sportingbet ✅ 99-89

Myślałem, że ekipie Orlando 2 słabe mecze pod rząd i to u siebie się nie przytrafią. Pomyliłem się jednak. Wczoraj Magicy nie potrafili poradzić sobie na własnych śmieciach z osłabionym Toronto, które na wyjazdach gra fatalnie. Dzisiaj przyjdzie im się zmierzyć z solidną ekipą Bobcats. Charlotte chyba wyszło z lekkiego dołka, kiedy to w 3 meczach rzucali średnio 74 pkt. W ostatnim swoim meczu z Cleveland przekroczyli barierę 100pkt. Przegrali jednak 4 mecz z rzędu, jednak tym razem tylko różnicą 3 pkt 101-104. Dla mnie ten wynik jest zapowiedzią trochę lepszej gry ekipy Charlotte. Gospodarze wystąpią dzisiaj w swoim najsilniejszym składzie. Osłabione i to nawet dość poważnie jest natomiast Orlando. Do kontuzjowanego już od jakiegoś czasu Turkoglu dołączył ostatnio Bogans, a po wczorajszym meczu z Toronto - Nelson i Grant Hill. Ogranicza to trochę pole manewru trenerowi gości. Wydaje mi się, że solidna i wyrównana ekipa Bobków może przy tych osłabieniach i słabszej formie rywala pokusić się w dzisiejszym meczu o zwycięstwo.
 
R 0

robak1984

Użytkownik
Toronto Raptors - New Jersey Nets --&gt; 2 /@ 1,67 Bwin

Toronto zaskoczyło mnie w swoim ostatnim meczu, kiedy to wygrało w Orlando. Jednak nie przeceniałbym aż tak bardzo tego zwycięstwa. To bardziej Orlando ten mecz przegrało niż Toronto wygrało. Magicy są ostatnio w kiepskiej formie i przegrywają teraz mecz za meczem. Przebudziło się natomiast New Jersey. Wygrali 2 ostatnie mecze u siebie i to dość zdecydowanie. Co prawda w meczu z Milwaukee kontuzji nabawił się Richard Jefersson, jednak istnieje szansa, że dzisiaj będzie mógł grać. Nie wystąpi natomiast najlepszy gracz Raptors - Chris Bosh, który nie zdołał wyleczyć jeszcze kontuzjowanego kolana. Toronto swój pierwszy mecz w tym sezonie grało właśnie z Netsami, przegrywając w New Jersey 92-102. Jeżeli wtedy nie potrafili sobie poradzić z NJ i to z Boshem w składzie, to tym bardziej nie powinni mieć nic do powiedzenia bez niego.

Los Angeles Lakers -5,5 - Houston Rockets --&gt; 1 /@ 1,91 Bwin

Oba zespoły grały ze sobą 3 dni temu w Houston. To właśnie w tym spotkaniu kontuzji doznał Lamar Odom, który będzie pauzował minimum 6 tygodni. Mecz ten miał bardzo ciekawy przebieg. W pewnym momencie Lakersi prowadzili już 93-66, ale po paru minutach roztrwonili prawie całą przewagę, gdyż Houston doprowadziło do wyniku 94-92. Działo się to wszystko wtedy, kiedy Kobe Bryant siedział już sobie spokojnie na ławce rezerwowych. Sytuacja ta jednak zmusiła gwiazdora LAL do powrotu na boisko. Ostatecznie goście wygrali 102-94. Dzisiaj takie coś już się raczej nie wydarzy. Lakersi napewno zagrają z większą koncentracją. Houston ponownie wystąpi bez Tracego McGrady. Dodatkowo mogą być trochę podłamani wczorajszą porażką z Golden State Warriors. Na 15 sekund przed końcem prowadzili z gospodarzami 107-106 i mieli piłkę. Zablokowany jednak został Yao Ming i piłkę przejął Baron Davis, który następnie oddał celny rzut za 3 pkt na 1,2 sekundy przed końcem spotkania. Rzut ten zapewnił wygraną ekipie Golden. Myślę, że po tej porażce gracze Houston mogą się czuć trcohę podłamani i ten fakt powinni wykorzystać gospodarze, którzy ostatni mecz z Houston u siebie wygrali różnicą 16 pkt.
 
P 0

precious-one

Użytkownik
Portland Trail Blazers - Los Angeles Clippers 2,10 1,70

niewiem dlaczego portland jest na tak wysokim kursie... warto obstawic ten mecz, ja niestety nie moge bo nie mam ani kasy ani bonu :cry: :cry: :cry:
 
W 2

wislak

Forum VIP
Portland Trail Blazers - Los Angeles Clippers 2,10 1,70

niewiem dlaczego portland jest na tak wysokim kursie... warto obstawic ten mecz, ja niestety nie moge bo nie mam ani kasy ani bonu :cry: :cry: :cry:
moim zdaniem to wlasnie warto walic na LAC! nawet z handim -2. no ale jak bedzie to zbaczymy wieczorem (tzn w nocy ???? )

ja dzisiaj polecam grac z handim na Denver -3.5 i Utah -7.5
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Popatrzcie chłopaki na kotuzje to dowiecie się czemu taki wysoki kursik ;-) Rownież zagram NJN natomiast LAL - 5.5 jest moim zdaniem zbyt ryzykowne , bo przecież nie zagra Odom ...
P.S. Robak , dlaczego cytujesz swojego posta :p ?
 
wnunio 0

wnunio

Użytkownik
Portland Trail Blazers - Los Angeles Clippers 2,10 1,70

niewiem dlaczego portland jest na tak wysokim kursie... warto obstawic ten mecz, ja niestety nie moge bo nie mam ani kasy ani bonu :cry: :cry: :cry:
Popatrz na kontuzje Clipersow:
S. Cassell
C. Maggette

to dwóch czołowych zawodników... a Portlend ostatnio dobrze sobie radzi, co prawda wygrywają fartownie ???? ale dziś poradzą sobie z clipersami mocno osłabionymi
 
alleniverson 0

alleniverson

Użytkownik
▶ Utah Jazz - Sacramento Kings
Pojedynek jednej z najlepszych drużyn NBA w tym sezonie z słabym Sacramento Kings, które w ostatnich dniach zrezygnowało z kupna Allena Iversona, bez podania przyczyny. Utah jest najwyraźniej w formie. U siebie prezentują się bardzo dobrze, gdyż przegrali do tej pory tylko 1 spotknie - 19 dni temu z Orlando 75:88. Jazzmani w ostatnich domowych spotkaniach pokazują się z bardzo dobrej strony, ponieważ wygrali z dobrym San Antonio 83:75, wygrał z Seatlle 109:107, bezproblemowo wygrał z Milwaukee 101:88 oraz równie imponujaco w przedostatniej kolejce z Dallas Mavericks 101:79. Ostatnie spotkanie drużyny Jerrego Sloana to łatwe wyjazdowe zwycięstwo z Clippersami 86:105. Sacramento spisywało się dobrze, ale tylko na własnym parkiecie gdzie przegrali dopiero po dogrywce z Miami 91:93 oraz wygrali z Atlanta Hawks 117:92. Jednak wyjazdowe spotkania to zupełnie inna bajka, gdyż wysoko przegrywają swoje mecze, kolejno z Phoenix Suns 127:102 oraz z Golden State 126:113. Sądzę że trener Jazz, który w meczu z Dallas miał powody do zadowolenia ze względu na 1000 wygraną jaką odniósł z Jazzmanami i dziś po raz 1002 poprowadzi swój zespół do wygranej. Obstawiam również pewną wygraną !

Utah Jazz @1,32 (Betgun)
Handicap : 0-5.5 @1,70 (Betgun)
Handicap : 0-7.5 @1,91 (Betgun)
 
P 0

precious-one

Użytkownik
Portland Trail Blazers - Los Angeles Clippers 2,10 1,70

niewiem dlaczego portland jest na tak wysokim kursie... warto obstawic ten mecz, ja niestety nie moge bo nie mam ani kasy ani bonu :cry: :cry: :cry:
Popatrz na kontuzje Clipersow:
S. Cassell
C. Maggette

to dwóch czołowych zawodników... a Portlend ostatnio dobrze sobie radzi, co prawda wygrywają fartownie ???? ale dziś poradzą sobie z clipersami mocno osłabionymi
no takie jest i było moje zdanie, wygra Portland
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Indiana - New York ????

Indiana nie gra w tym sezonie ciekawie. Dobre mecze przeplatająz fatalnymi. Jednak dzisiaj za przeciwnika będą mieli drużynęNew York która też nie błyszczy. Gdyby porównać obie drużyny to dużą przewagę ma Indiana. Stawiam ten typ również dlatego, że Indiana ostanio pokonała Detroit a to nie jest łatwą sztuką. Poza tym w New York nei zagra prawdopodobnie Steve Francis co jest poważnym osłąbieniem druzyny. Jak dla mnie pewna 1 ;)

Mój Typ: 1 KURS: 1.34
✅



Washington - Miami ????

W ekipie Miami nie zagra prawdopodobnie Wade co jets bardzo dużym osłabieniem bo to on moim zdnaiem naoędza ten TEAM. Jednak mam wątpliwośći co do tego czy na pewno nie zgara. Już kilka razy sietak zdarzało, że ktośnie miał grać a jednak grał. Jednaknie zmienia to faktu iż Washington na własnym parkiecie powinien sobie poradzić z powiedzmy sobie przeciętnym Miami. Washington bez większych osłabień więc pewna 1 ;)

Mój Typ: 1 KURS: 1.30
✅




Memphis - Atlanta ????

Obie ekipy ostanio dużo LOSE. A więc jedna z drużyn tą serie dzisja przełamie . Kto to będzie :?: Moim zdaniem ekipa Atlanty która potrafi grac fenomenalne mecze i nie raz potrafią zaskoczyć. Myślę, że na tle Memphis który gra słąbo i widac przede wszytskim brak Gasola Atlanta prezentuje się o wiele lepiej i te spotkanie wygra. Choć H2H i staystyki przemawiająniby za Mephisem to ja dalej będe broniłswojego typku na Atlante.

Mój Typ: 2 KURS: 2.43
✅



Phoenix - Golden State ????

2 ofensywnie grajac eekipy, ale zeby przekroczyli aż taką linie :?: Cos mi się nie wydaje. Z moich statystyk wynika iż na parkiecie w Phoenix nawet taka linia z Golden nigdy nie padał wieć licze na to, ż eseria będzie trwała nadal.


Mój Typ: Under 230 KURS: 1.85
✅
 
R 0

robak1984

Użytkownik
Phoenix Suns - Golden State Warriors --&gt; under 231,5 /@ 1,869 Sportingbet

Muszę napisać, że linia, jak dla mnie zdecydowanie za wysoka. Co prawda obie ekipy zaliczamy od wybitnie overowych, jednak jest kilka powodów, dla których wybieram under w tym spotkaniu. Pierwszym z nich jest wspaniała zwycięska seria Phoenix. Tak wiele dobrych spotkań zaczyna chyba powoli odbijać się na zdrowiu zawodników Słońc. W ostatnim spotkaniu z Miami zdobyli oni &quot;tylko&quot; 99 pkt, co jak na ich możliwości jest wynikiem słabym. Jednak są to tylko ludzie i normalnym jest, że po tylu wspaniałych występach może dopaść ich lekki kryzys formy. Styl gry, jaki preferuje Phoenix wymaga żelaznej kondycji i dobrego przygotowania fizycznego. Nie ma jednak na świecie takiego zawodnika, który dzień w dzień byłby w najlepszej formie. Suns powoli może dopadać lekki kryzys, co jest normalną koleją rzeczy. Drugim powodem grania na under jest bilans pojedynków między tymi drużynami. W 20 ostatnich spotkaniach między Phoenix, a Golden State tylko raz została przekroczona granica 231 pkt. Miało to miejsce 9 kwietnia 2005 w Golden State, gdzie gospodarze wygrali 127-119. W spotkaniach rozgrywanych w Phoenix w ciągu ostatnich 5 lat największą liczbę pkt udało im się zdobyć 2 lutego 2002 roku, kiedy to rzucili w sumie 223 pkt.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Linia ustawiona tak wysoko z jednej przyczyny . W kadrze GSW brakuje dwóch najlepszych obrońców podkoszowych - Troya Murphy&#39;ego i Ike Diogu . Mimo wszystko sam się skusiłem na ten typ , dlatego że wątpie by Suns chcieli dziś bić rekordy . Myślę , że D&#39;Antoni da pograć zmiennikom . Do tego polecam Indianę . Praktycznie bez kontuzji ( możliwa absencja danielsa ) , bardzo mocny zespół , który gra poniżej oczekiwań w tym sezonie , ale nie zwykł tracić w najmocniejszym składzie szans na zwycięstwo w swojej hali ...
Skuszę się też chyba na NJN mimo wszystko . Carter świetnie się czuje w Kanadzie jako wróg publiczny nr.1 ;-)
A no i oczywiście Wizards , bo Heat bez Dwayne i Shaqa to najsłabsza drużyna ligi .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom