>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NBA SEZON 2006/2007

Status
Zamknięty.
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Utah i Detroit mają podobną siłę i w tym meczu zadecyduje dyspozycja dnia graczy podkoszwych Utah . Wiadomo , że jak zdominują walkę na tablicach ( co jest bardzo , bardzo prawdopodbne mając w składzie Boozera , AK i Okura ) to Pistons będą musieli grać na bardzo wysokiej skuteczności z dystansu i półdystansu , co w ich przypadku też jest prawdopodbne ???? ( choć na poczatku sezonu jest z tym róźnie jeszcze ) Reasumując dla mnie to no bet , również z tego względu że to początek sezonu.
Tak samo no bet dla mnie to Chicago , które też jest typowym zespołem rozkrecającym się z meczu na mecz ( słynne 0-9 w zeszłym sezonie , a potem run że hoho ) i Bóg tylko wie jak zagrają na początku sezonu . Ja oprócz SA gram jeszcze :


Mecz : Dallas Mavericks-Golden State Warriors
Typ: GSW + 11,5 pts
Kurs: 1.70

Obydwa zespoły nie imponują formą . Zawodzą przede wszystkim gwiazdy , z tymże te z GSW dopiero co wyleczyły kontuzje ( Murphy , Davis , JRich , Pietrus ). Tydzień chyba im wystarczy , by wejść w rytm meczowy. Dallas jak twierdzą sami zawodnicy nie są jeszcze zgrani , i brakuje im teamspiritu .W zeszłym roku GSW wygrali wszystkie 3 mecze w Dallas i sądzę , że dziś jeśli przegrają to nie wysoko , bo gracze podkoszowi Mavs przegrywają walkę pod tablicami , a z Troyem Murphym ( jednym z najlepszych zbieraczy w lidze ) nie będą mieli łatwo , tymbardziej że nie zagra Mbenga który mógłby dawać dobre zmiany dla Dampiera i Diopa , bo Dirk w obronie dziś nie będzie pewnie istniał.

Kontuzje :

Mavs : nie zagra MBenga i Devean George
Warriors : optymalny skład
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Chicago Bulls - Milwaukee ????

Chicago po znakomitym początku chyba dostało małej zadyszki. Dzisija mają szanse udowownić ze zwycięstwo z Miami to nie był przypadek. W poprzednim sezonie bilans przezntował się następująco 2-2. 2 wygrane Chciago i 2 wygrane Milwauke. Dzisij w obronie Chciago ma Bena który na pewno bardzo wzmocnił tą formację i myślę że dzięki temu Chicago dziś wygra.

Mój Typ: 1



Dallas Maver. - Golden State ????

Ryzyko duże a kurs mały. Ekipa z Dallas ma bardzo dobry skład jednak coś im się w tym seoznie nie wiedzie. zauważyłem już to nawet w meczach predseoznowych. Grali bardzo słabo. Jendak dzisija 3 porażka z rzedu ?? Nie wydaje mi się . Gdyby jeszcze ten mecz grali na wyjeździe to nie omieszkałbym dać na Golde State ale w przypadku kiedy Dallas gra u siebie stawiam na gospodarzy.

Mój Typ: 1



L.A.Clippers - Portland ????

Tutaj nie mam za bardzo co p[isac moze podam H2H między tymi drużynami w hali drużyny Clippers a jest on następujący 7-3-5 moze nie jets on jakis imponujący ale myślę że Clippersi spokojnie zwyciężą.

Mój Typ: 1



New York - San Antonio ????

Tutaj upatruje dzisiejszej niespodzianki w NBA. Nie będe się tutaj rozpisywal ale tak czuje i myślę że San Antonio po zwycięstwie nad Toronto z Nowojorczykami będzie miało kłopoty.

Mój Typ: 1




Utah - Detroit ????

Moim zdaniem w Detroit bardzo ale to bardzo widac jak wile znaczył dla nich BEN WALLACE. Bradzo mi przykro ale fani Detroit w tym seoznie chyba łatwo miec nie będa bo Detroit prkatycznie każdy wygrany mecz w tym seonie strasznie męczył. A dzisija nie grają zjkaimś tam Bsotnem tylko z UTAH.Nawet z BENEM przegrywali z tą drużyną wie cco będzie jak zagrają bez niego aż strach się bac ????

Mój Typ: 1
 
dani23 38

dani23

Użytkownik
Że niby czemu mam dostać ostrzeżenie. Za to że stawiam na Utah Jazz? Bo nie za bardzo rozumiem.

Gdybyś uważnie czytał ten temat to wiedziałbyś że nalezy do każdego swojego typu napisac analize a nie &quot;moim zdnaiem Utah wygra&quot; . A i jeszcze jedno ten temat to nie jest jakiś czat jeśli coś Ci nie pasuje to PW i tyle Bo każdy następny twój wpis w tym temacie nie na temat będzie karany :zoltakartka:
 
R 0

robak1984

Użytkownik
Wyniki z 6.10.2006

???? Orlando Magic - Washington Wizards 106-103
???? New York Knicks - San Antonio Spurs 93-105
???? Chicago Bulls - Milwaukee Bucks 110-85
???? Dallas Mavericks - Golden State Warriors 104-107
???? Utah Jazz - Detroi Pistons 103-101
???? Sacramento Kings - Minnesota Timberwolves 93-81
???? Los Angeles Clippers - Portland Trail Blazers 102-89

Spotkania dzisiejsze - 7.10.2006

???? 01:00 Cleveland Cavaliers - Atlanta Hawks
???? 01:00 Indiana Pacers - Philadelphia 76ers
???? 01:30 Miami Heat - Seattle Supersonicks
???? 02:00 Memphis Grizzlies - Houston Rockets
???? 02:00 New Orleans Hornets - Golden State Warriors
???? 04:30 Los Angeles Lakers - Minnesota Timberwolves

Zapraszam do dyskusji na temat dzisiejszych spotkań. Swoje typy i analizy podam ok godziny 17-18.
 
miha13 0

miha13

Użytkownik
Co to sie dzieje w tej NBA?? ???? ???? ???? ja nie wiem a dzisaj gram taki oto kuponik:

Cleveland Cavaliers - Atlanta Hawks
Indiana Pacers - Philadelphia 76ers
Miami Heat - Seattle Supersonicks
Memphis Grizzlies - Houston Rockets
New Orleans Hornets - Golden State Warriors
Los Angeles Lakers - Minnesota Timberwolves

A analiza jest krotka! jakeis 98% meczy w tym sezonie wygrali gospodarz...

Kolejny użytkownik który nie stosuje się do regulaminu tego działu. Gdzie wyraźnie pisze ze mecze trzeba podeprzeć analizami.Oczywiście za to jest ostrzeżeni bo tylko tak chyba da się to wytępic
 
L 237

lookash

Użytkownik
Los Angeles Lakers - Minnesota Timberwolves 1

Lakersi nie zwalniają tempa i wygywają mecz za meczem.W tym sezonie jeszcze nie zlalezli pogromców.Rywalem ich będzie dobrze dysponowana w tym sezonie Minnestota która wygrała pierwsze dwa mecze zaś ostatni przegarli z Sacramento Kings.Żadna z dużyn nie odpusci i będzie walczyć do konca.Mecz powinien być ciekawamy widowiskiem
 
gunman 0

gunman

Użytkownik
no to ja zapodam swojego typkia:

Philadelphia 76ers - Indiana Pacers-1 ⛔

Wedlug mnie philadelphia wygra ten meczyk.........indian niczym nie imponuje 4 przegrane i 2 wygrane w dodatku jedna z niezbyt dobrymi knicsami............philadelphia natomiast 4 wygrane i zaledwie 2 przegrane.w dodatku ostatnia wygrana z zeszłorocznymi mistrzami(miami heat) bardzo podbudowała team..wedlug mnie ekipa iversona jedzie do indianopolis po zwyciestwo
a ponadto ja bardzo lubie tę druzynę

no jednak indiana wygrała ale ja dalej będę kibicował na sixers poniewaz bardzo lubię tę drużynę.ale indina miała atut własnego boiska
 
namber31 0

namber31

Użytkownik
kolega ma chyba złe statysyki :wink:
Indiana 2-1 (0-1Home)
76ers 3-0.

Doprawdy nie wiem kto w tym meczu wygra, serce podpowiada Indiana, ale chłodna analiza i świetny kurs (2.88 w expekt) karze postawić jaką kaskę na Philadelphię.
Myślę że Pacers nie zatrzymają Iversona
 
R 0

robak1984

Użytkownik
???? Cleveland Cavailers - Atlanta Hawks +11,5 -----&gt; /@1,85 (Betgun)

Jak dla mnie bardzo wysoki handicap. Cleveland jest zdecydowanym faworytem wg bukmacherów. Kurs na ich zwycięstwo oscyluje w granicach 1,15-1,20. Dla mnie Cavaliers aż takim faworytem nie są. Wygrali wprawdzie na wyjeździe z San Antonio Spurs, jednak już w kolejnym spotkaniu ulegli znacznie słabszemu zespołowi - Charlotte Bobcats. Atlanta po porażce w pierwszym meczu z Philadelphią, w dwóch kolejnych spotkaniach zanotowała zwycięstwa z NY Knicks i Orlando. Pokazuje to, że nie jest to słaba ekipa. W poprzednim sezonie obie ekipy spotykały się ze sobą 3 razy - bilans 2-1 dla Cleveland. To jedno zwycięstwo Atlanta odniosła na parkiecie Kawalerzystów i co warto odnotować, kurs na Cleveland w tamtym meczu również wynosił 1,15. W wygranych meczach przez ekipę LeBrona przewaga wynosiła: 1 pkt i 9 pkt. Tak więc w tamtym sezonie handi +11,5 spokojnie by wystarczyło. Obie ekipy zbytnio się nie różnią w porównaniu do poprzedniego sezonu, tak więc myślę, że wyniki tych spotkań będą podobne, co pokazuje między innymi spotkanie z gier przedsezonowych, w którym Atlanta wygrała w Cleveland 90-88.
 
dani23 38

dani23

Użytkownik
Mój typ na dziś: New Orleans Hornets - Golden State Warriors 1.30 (Expekt) ✅

Trzy zwycięstwa New Orleans Hornets z rzędu, poza tym pięciokrotnie wygrywali już z Golden State Warriors, choć ostatnio przez dogrywkę (licząc spotkania u siebie).
 
gunman 0

gunman

Użytkownik
ja iwem ze raczje nie będę stawiał na clevland ich forma jest bardzo niestabilna
raz wygrywają z san antonio a drugi raz przegrywają z atlantom

PoZdRo
 
R 0

robak1984

Użytkownik
???? Boston Celtics - Charlotte Bobcats --&gt; 1

Ekipa Bostonu początek sezonu ma bardzo słaby: 3 mecze i 3 porażki. Do tej pory Celtowie grali z NO Hornets, Detroit i Washingtonem, tak więc przeciwnicy do najłatwiejszych nie należeli. Ich dzisiejsi rywale również rozegrali 3 spotkania i ich bilans wynosi: 1 zwycięstwo i 2 porażki. Charlotte ma bardzo solidny i wyrównany skład. Widoczny jest jednak brak w składzie Primoza Brezeca. Historia pojedynków między tymi zespołami pokazuje, że Boston lubi grać z Bobkami. Na 7 rozegranych spotkań, aż 6 zakończyło się zwycięstwem Bostonu. To jedno zwycięstwo Charlotte odniosło we własnej hali. W poprzednim sezonie Charlotte na wyjazdach spisywało się bardzo słabo - na 41 rozegranych spotkań wygrali tylko 9. Liczę, że dzisiaj Boston się przełamie i odniesie pierwsze zwycięstwo w sezonie.
 
gunman 0

gunman

Użytkownik
ja bym dzisiał proponował zagrać cus takiego:

Utah Jazz - New Jersey Nets -1

ostatni mec tych dróżyn w 2005roku zakonczył sie wygranę N.J jednak w tym sezonie utah gra bardzo dobrze co zaowocowało 1 miejscem w tabeli z zaledwie 1 przegraną na 6 ostatnich meczy.patrząc na bilans N.J niej est on zachwycający..................zaledwie jedna wygrana z cieniutkim toronto..............myślę że utah wygra mimo że nie gra u siebie

warto dodać że kurs na utah duzy bo aż 2,25

PoZdRo
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Ja na dzisiaj myślałem o typie :

NJN : Utah(+2.5) 2 1.80

Kurs kuszący, NJN nie jest w formie a Utah wręcz przeciwnie. Raczej zacięty mecz ze wskazaniem na Utah, handicap choć mały zawsze pomoże a ostatniokilka meczy kończyło się takimi wynikami bądź nawet remisami.
 
L 237

lookash

Użytkownik
Oto zestaw meczy na dzisiesza noc:
01:00 Orlando Magic - Seattle SuperSonics
01:00 Washington Wizards - Indiana Pacers
01:00 Toronto Raptors - Philadelphia 76ers
01:30 New Jersey Nets - Utah Jazz
01:30 Boston Celtics - Charlotte Bobcats
02:00 Milwaukee Bucks - Houston Rockets
02:00 San Antonio Spurs - Phoenix Suns
03:00 Denver Nuggets - New York Knicks
04:00 Portland Trail Blazers - Los Angeles Lakers
04:30 Los Angeles Clippers - Dallas Mavericks
04:30 Sacramento Kings - Detroit Pistons
 
R 0

robak1984

Użytkownik
Golden State Warriors - New Orleans Hornets --&gt; 1

Drużyna z Nowego Orleanu zaskakuje od samego początku sezonu NBA - 4 spotkania i 4 zwycięstwa (Boston, Indiana, Houston i Golden State). Drużyna Golden State gra w kratkę - wygrana, przegrana, wygrana, przegrana. Obie ekipy spotkały się ze sobą dwa dni temu w Nowym Orleanie. W tamtym spotkaniu lepsi okazali się gospodarze, którzy wygrali 97-93. Dzisiaj doskonała okazja do rewanżu za tą porażkę. Atutem napewno będzie własna hala, co potwierdza historia spotkań między tymi zespołami, z której wynika, że zazwyczaj zwycięsko z tych pojedynków wychodzą gospodarze.
 
gunman 0

gunman

Użytkownik
Moj typek

Chicago Bulls - Cleveland Cavaliers -2 ✅

meczyk będzie bardzo trudny dla obu druzyn...............chcago w doskonaółem formie z big benem na czele.......................cleveland raz rozpier***** San Antonio a nastepny raz przegrywa z atlantą...............jednak myslę że tym razem team LeBrona nie zawiedzie własnej publiczności w cleveland.....................
jednak typek bardzo ryzykowny
 
R 0

robak1984

Użytkownik
Moj typek

Chicago Bulls - Cleveland Cavaliers -2

meczyk będzie bardzo trudny dla obu druzyn...............chcago w doskonaółem formie z big benem na czele.......................cleveland raz rozpier***** San Antonio a nastepny raz przegrywa z atlantą...............jednak myslę że tym razem team LeBrona nie zawiedzie własnej publiczności w cleveland.....................
jednak typek bardzo ryzykowny
Również uważam, że Cleveland powinno sobie z Chicago poradzić. We własnej hali Cavaliers ostatni raz z Bykami przegrali w 2003 roku. W tamtym sezonie Cleveland wygrało wszytskie 4 spotkania między tymi drużynami. LeBron napewno będzie chciał poprowadzić swój zespół do wygranej i zmazać piętno porażki z Atlantą. Byki mają jeszcze problem z ustabilizowaniem formy - po dobrym meczu (z Miami) przychodzą słabsze (Orlando, Sacramento). Zapowiada się ciekawa walka na tablicach: Marshall i Ilgauskas kontra Wallace.

Moje typy na to spotkanie: (kursy z Betgun)

Cleveland - Chicago --&gt; 1 /@ 1,58 7/10
Cleveland -1,5 - Chicago --&gt; 1 /@ 1,70 7/10
Cleveland -3,5 - Chicago --&gt; 1 /@ 1,91 6/10
Clevelnad- 5,5 - Chicago --&gt; 1 /@ 2,10 5/10
Ile zdobędzie pkt LeBron James: powyżej 29,5/poniżej 29,5 --&gt; powyżej 29,5 /@ 1,80 7/10
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Cleveland - Chicago ????

Cleveland to dobry TEAM jednak widać ze jeszcze nie są w optymalnej formie a moze już są tylko nie potrafią jej ustabilizować tego nie wiem. Historia spotkan między tymi drużynami na hali w Cleveland pokazuje ze w tym meczu gospodarze nie powinni mieć problemów z wygraniem. Jednak kiedy do Chicago przyszedł BEN to gra ekipy Chciago wyraźnie uległa poprawie szczególnie w formacjo obronnej. Jednak myślę że dzisiaj młody i ambitny zespół gospodarzy będzie na tyle zmotywowany ze będą pragnęli z całych sił ten mecz wygrac. Za tym typem przemawia również to iż Cleveland przegrał ostatni meczu siebie z Atlantą i na pewno będa chcieli to wynagrodzić fanom.

Mój Typ: 1 ✅



Phoenix - Dallas ????

Powiem tyle 2 bardzo dobtre druzyny które jak widac po wynikach jeszcze nie znalazły swojeje dawnej formy. Jednak lepiej jesli o gre prezentuje się moim zdaniem ekipa Phoenix. Wczoraj przegrali praktycznie wygrany mecz z San Antonio. Oglądałem ten mecz i sądze że jeśli poprawią troche skuteczność to wygrają z Dallas spokojnie. Nie widziałem jeszcze w tym seoznie w akcji ekipy Dallas ale jeśli dziisja nas jakimś programiku dadza ten mecz to chętnie obejże bo chciałbym się dowiedzieć co jest przyczyną tak słabej gry ekipy z Dallas. A wiec widze tutaj mecz z mnóstwem strat i błedów, niecelnych rzutów i duzą iloscią fauli jednak sądze ze ten mecz wygra ekipa Phoenix./b]

Mój Typ: 1 ⛔



Golden State - New Orleans ????

Tutaj podobnie jak z Anaheim Nowy Orlean nie przgerał jeszcze meczu na 4 rozegrane spotkania. Daje to troche do myślenia bo ekipa ta nie ma aż tak oszołamiającego skladu który miałby prowadzić tą serię w nieskończoność. Poza tym ekipa Golde State to nie chłopcy do bicia co potwierdzili własnie w meczu z Nowym Orlename na wyjeździe gdzie przegrali tylko 4 punktami. Dzisiaj l;icze na spokojne zwycięstwo gospodarzy gdzies 10 punktami , ale ja kbędzie to zobaczymy :p

Mój Typ: 1 ✅
 
R 0

robak1984

Użytkownik
Boston Celtics - Utah Jazz --&gt; 1 /@ 2,47 (betgun)

W poprzedniej serii spotkań oba zespoły zakończyły swoje passy. Boston przerwał serię 3 porażek z rzędu, natomiast Utah 4 kolejnych zwycięstw. Celtowie wygrali po wielkich męczarniach z Charlotte Bobcats 110-108 (po dogrywce). W coraz lepszej dyspozycji są Paul Pierce i Wally Szczerbiak, którzy z Bobkami zdobyli po 35 pkt. Należy dodać, że Boston potrafi grać z Utah - na 10 ostatnich spotkań Celtowie wygrali 7 w tym 4 u siebie. Utah po porażce z New Jersey może ponownie zagrać słabsze spotkanie, a Boston po zwycięstwie powinien wrócić na właściwe tory.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom