>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NBA - Playoffs 2016

Status
Zamknięty.
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Dzisiaj fajnie wygląda kurs na Atlantę i wygrają. Pisałem niejednokrotnie, że NBA to jeden wielki biznes i konczenie serii 4:0 w tej części rozgrywek to duża strata hajsu. Jeden mecz więcej w Cavs to pełno pieniędzy i tak będzie. Wspominałem o serii finałowej Miami-Spurs, gdzie zawsze można było zauważyć pomoc sędziów jednej z drużyn i to zawsze na odwrót. A z czysto sportowego aspektu to przecież, gdyby nie dzien konia i chyba 25 trójek Cavs to by przegrali przecież. Atlanta zostawi serce na boisku, aby dać chociaż jedną wygraną swojej publiczności, a składem aż tak nie odstają. Znowu gram z handi, bo daje dużo do kursu, a -2,5 bedzie.
Juz widze jak Atlanta zostawia serce na parkiecie. Za pewne tak samo chca zeby a seria sie juz skonczyła jak i Cavs. Tutaj nie mają kompletnie zadnej iskierki nadziei, ze nawet po zrobieniu 1-3 moga potem cos powalczyc. To juz koniec ekipy w tej formule i czas zakonczyc ten sezon. Chyba jedynym argumentem dla wygranej hawks jest rzekoma teoria checi zarobienia na jednym meczu wiecej przez włodarzy Cavs oraz TV ale to baaaardzo naciągane. Kazdy mecz mniej to wielki handicap i Cavs cos o tym wiedzą bo kontuzja waznego grajka moze sie zawsze przydarzyc. Przeciez w zeszlym roku z Irvingiem mogli pojechac GSW.
 
tony1 15

tony1

Użytkownik
Juz widze jak Atlanta zostawia serce na parkiecie. Za pewne tak samo chca zeby a seria sie juz skonczyła jak i Cavs. Tutaj nie mają kompletnie zadnej iskierki nadziei, ze nawet po zrobieniu 1-3 moga potem cos powalczyc. To juz koniec ekipy w tej formule i czas zakonczyc ten sezon. Chyba jedynym argumentem dla wygranej hawks jest rzekoma teoria checi zarobienia na jednym meczu wiecej przez włodarzy Cavs oraz TV ale to baaaardzo naciągane. Kazdy mecz mniej to wielki handicap i Cavs cos o tym wiedzą bo kontuzja waznego grajka moze sie zawsze przydarzyc. Przeciez w zeszlym roku z Irvingiem mogli pojechac GSW.

Przecierz to juz pisalem wiec moze bys cos nowego wniosl do tematu ! Po drugie Ci co ogladaja widzieli co Hawks robila (faulowala) i jak w koncowce z graczami Cavs. Dzis juz jest koniec serii, kolejne 0-4 Hawks vs James

Cavs win 1.485
Matchbook
10/10
 
debowe-mocne 3

debowe-mocne

Użytkownik
a widzisz jakiś sens w byciu takim trollem jak on? ????
nie karmcie tego pajaca...
Daleko mi do bycia trollem, bo nawet nie mam takich chęci. Ale chodzi mi o zwykłą przyzwoitość, bo mimo, że ja od kilku miesięcy przeglądam to forum baaardzo często to nowe osoby mogą się sugerować jego typami mimo, że nie mają zbyt wiele wspólnego z rzeczywistością.
 
verno 731,8K

verno

Znawca - Hokej
Daleko mi do bycia trollem, bo nawet nie mam takich chęci. Ale chodzi mi o zwykłą przyzwoitość, bo mimo, że ja od kilku miesięcy przeglądam to forum baaardzo często to nowe osoby mogą się sugerować jego typami mimo, że nie mają zbyt wiele wspólnego z rzeczywistością.
Zgodzę się takie osoby są najgorsze, rzucą kilka zdań i określeń z danej dyscypliny uważając się za ekspertów z 20letnim stażem dopisze coś o pewniaku a potem taki &quot;Janusz&quot; niepotrzebnie utopi kasę, bardzo dobrze że szybki ban dla niego wjechał
 
vercyngetoryx 308

vercyngetoryx

Użytkownik
Daleko mi do bycia trollem, bo nawet nie mam takich chęci. Ale chodzi mi o zwykłą przyzwoitość, bo mimo, że ja od kilku miesięcy przeglądam to forum baaardzo często to nowe osoby mogą się sugerować jego typami mimo, że nie mają zbyt wiele wspólnego z rzeczywistością.
ja nie o tobie pisałem, tylko o ziomku do którego się odnosiłeś, co zmieniał typ by był na plus ???? pzdr.
 
mgkoks 266

mgkoks

Użytkownik
Ignorując ten cyrk chciałbym zwrócić uwagę na dość wysoko kurs na win Spurs. Czy 1.95 jest adekwatny do sytuacji? Dwa ostatnie spotkania zakończyły się &quot;na styku&quot; ale czy można powiedzieć, że faworytem tego spotkania jest drużyna z Oklahomy? Jak dla mnie jest value w tym kursie, nawet z lekkim handicapem.
Inne typy do rozważenia: Spurs wygrają czwartą kwartę (wiadomo - gracze Thunder w czwartych kwartach to legendy) oraz over na Aldridge`a.
 
quintana 425

quintana

Użytkownik
Zmieniam zdanie co do typu w meczu Atlanta - Cavs. Pójdę jednak w strone gości i dorzuciłem ich do trebelka.

Ogólnie myślałem o Hawks tylko dlatego, że to będą walczyć do upadłego i jest szansa na jeszcze jeden mecz w Cavs. Ale z czysto sportowego aspektu to moze być ten sezon dla Kwalerzystów, że w końcu sięgną po majstra. OKC, Spurs, GSW będą bardzo długo męczyły się w swojej konferencji, w każdej serii może być po 7 spotkań, więc lepiej wypocząć i szybko Kawalerzyści rozprawią się z przeciwnikami w półfinale i finale konferencji. Na pewno lepszą ekipą w każdym aspekcie są dzisiejsi goście. Atlanta na pewno nie wierzy już w szanse wygrania serii i czekają na ten mecz, aby w końcu pojechać na ryby.

Cavs -1,5 @1,5 Bet365


Co do Spursów to odpuszczę pre i zobacze jak to będzie na live wyglądać.
 
K 21

kokimbo

Użytkownik
Zmieniam zdanie co do typu w meczu Atlanta - Cavs. Pójdę jednak w strone gości i dorzuciłem ich do trebelka.
Ogólnie myślałem o Hawks tylko dlatego, że to będą walczyć do upadłego i jest szansa na jeszcze jeden mecz w Cavs. Ale z czysto sportowego aspektu to moze być ten sezon dla Kwalerzystów, że w końcu sięgną po majstra. OKC, Spurs, GSW będą bardzo długo męczyły się w swojej konferencji, w każdej serii może być po 7 spotkań, więc lepiej wypocząć i szybko Kawalerzyści rozprawią się z przeciwnikami w półfinale i finale konferencji. Na pewno lepszą ekipą w każdym aspekcie są dzisiejsi goście. Atlanta na pewno nie wierzy już w szanse wygrania serii i czekają na ten mecz, aby w końcu pojechać na ryby.

Cavs -1,5 @1,5 Bet365

Co do Spursów to odpuszczę pre i zobacze jak to będzie na live wyglądać.
no to teraz piszesz ze zmieniasz zdanie a po poludniu mowiles zeby grac hawks i zagralem za wyplate a teraz zmieniasz zdanie
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Ignorując ten cyrk chciałbym zwrócić uwagę na dość wysoko kurs na win Spurs. Czy 1.95 jest adekwatny do sytuacji? Dwa ostatnie spotkania zakończyły się &quot;na styku&quot; ale czy można powiedzieć, że faworytem tego spotkania jest drużyna z Oklahomy? Jak dla mnie jest value w tym kursie, nawet z lekkim handicapem.
Inne typy do rozważenia: Spurs wygrają czwartą kwartę (wiadomo - gracze Thunder w czwartych kwartach to legendy) oraz over na Aldridge`a.
Mecz znów 50/50. No bet, aczkolwiek dziś zagram sobie chyba na Thunder, głównie dla podwyższenia emocji ;). Czuję, że wyrównają dziś w nocy stan rywalizacji.
Myślę, iż można się zastanowić nad overem asyst Westbrooka. Russell wziął porażkę w G3 na siebie i obiecał poprawę w G4. Spodziewam się więc dużo większego kreowania partnerów oraz lepszej selekcji rzutowej, z tego też względu uważam, iż w G4 więcej rzutów odda Durant, a co za tym idzie - kusi kurs na over i over trójek, ale... tutaj dużo zależy od Donovana i co wymyśli na wyswobodzenie się KD, bo pod tym względem wygląda to bardzo słabo.
 
quintana 425

quintana

Użytkownik
no to teraz piszesz ze zmieniasz zdanie a po poludniu mowiles zeby grac hawks i zagralem za wyplate a teraz zmieniasz zdanie
Rano na kacu człowiek inaczej myśli, przepraszam.

Ale to nie oznaczna, że nie wygrają. Czasami pierwsze myśli są najlepsze, a mecz na razie wyrównany
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Ciężko typować w serii Spurs - Thunder, bo poziom jest wysoki u obu drużyn. Też bym szedł raczej w stronę OKC dzisiaj, ale nie gram nic w tej serii. Co do Duranta, to wszyscy spodziewają się po nim dzisiaj najlepszego meczu serii, ale jak Spurs narzucą swój styl gry, wolne tempo i lock down obrona Leonarda na nim to nie rzuci tych 30. Na warunkach Oklahomy spokojnie zrobi i będziemy mieli wynik 110-105 ????
Ja dziś liczę na sweep Cavs, złapałem na live po pierwszej kwarcie czysty win i czekam ????
Swoją drogą Cavs w tych PO dali już tyle zarobić że polubiłem ich nawet, chociaż nie byłem nigdy wielkim fanem ;)
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Polecam OKC w kolejnym meczu kurs na pewno bedzie smakowity.
OKC 3.520
OKC +6 2.050
Pinnacle
Sorry ale jak dla mnie Westbrook i tak grajacy Durant jak wczoraj(ktory jest bestia) to troche za duzo jak na Parkera i innych dziadkow z SA.Oczywiscie jest Leonard i Aldridge no i oni swoje zagraja ale majac taki kurs trzeba ryzykowac OKC.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
monta-ellis11 587

monta-ellis11

Użytkownik
Konar widzi OKC jaka zwyciezce w kolejnym meczu. Ja pojde jeszcze dalej

Oklahoma City Thunder mistrzem NBA @ 18.00 betano

Pytanie kto zagra w finale z Cleveland Cavaliers. Daje na no spore szanse OKC. Trudno doprecyzowac dlaczego, bo stawka jest bardzo wyrownana. San Antonio jest uzaleznione od duetu Aldridge-Leonard i moim zdaniem oni nie uciagna tego. Mozna powiedziec ze w Oklahomie tez robote robi dwojka gwiazd, ale potencjal ktory drzemie w reszcie zespolu mnie napawa optymiznem. Golden State maja rekordowy sezon za soba i naprawde moze byc z nimi ciezko, ale jesli dadza rade najlepszej obronie ligi to przejda tez wojownikow
 
vertigo 11,1K

vertigo

Użytkownik
Zgadzam się z dwoma rzeczami, nie zgadzam się też z kilkoma.

Oklahoma poszła po rozum do głowy grając mniej Robersonem w drugiej połowie (Foye, Waiters), inaczej grając picki na szczycie, inaczej pracując w obronie (Durant na Leonardzie). Byli w takim rytmie, że kolejne punkty innych zawodników niż Westbrook i Durant napędzały tych zawodników do pracy w obronie. Każdy czuł się ważny, każdego nosiła energia na tych kilkunastu metrach. Kurs na OKC powiem szczerze, że zacny.

Ale też, ile potrzebują czasu by uczyć się na błędach... Pamiętając, że w pierwszym meczu przegrywali -43 i pamiętając, że historia niestabilnej pracy głowy Russella Westbrooka jest wszystkim dobrze znana, plus zawirowaniami takiego gagadka jak nr 4 draftu 2012 Spurs znowu defensywą w AT&amp;T Center mogą zabić grę rywala i tam przyda się handicap +16, nie +6. To jest jeden dobry, bardzo dobry mecz Playoffów w ich wykonaniu i tak długo jak nie przedstawią tej samej kultury gry w kilku meczach jak SA/CLE, to nadzieja na wygranie serii i mistrzostwa jest po prostu bajką.

Spurs udowodnili nie w jednym a w kilku meczach, że są ostoją. Najlepsza defensywa w RS, najlepsza póki co defensywa w postseason. I ten cytat o dziadkach... Naaaah. W większym bagnie Ostrogi były dokładnie dwa lata temu, przy stanie 2-2 po powrocie Ibaki i dwóch W z rzędu OKC.
 
dawidzbazin 62

dawidzbazin

Użytkownik
Panowie proste pytanie - Curry dziś zagra? Na roto jest gtd, ale może macie jakieś inne info(twiter itp)? Jeśli nie zagra to chyba warto zagrać Portland po zacnym kursie @2.79, Kto siedzi w NBA trochę ten wie że Portland u siebie &gt; Portland na wyjeździe, ostatnio ładnie powieźli GSW w g3, na chłopski rozum powinni się dziś po raz 2 postawić mistrzom.
 
choke 116

choke

Użytkownik
Raczej nie zagra, gdyż sam Kerr mówł wczoraj: &quot;I would just say he&#39;s doubtful for tomorrow but slowly and surely making progress.&quot; Raczej nie będą chcieli ryzykować, a serie z Blazers powinni wygrać nawet bez niego.
 
monta-ellis11 587

monta-ellis11

Użytkownik
Na dzis taki typek.

Miami Heat-Toronto Raptors U 192 @ 1.90 b365✅✅✅

Nie wystapi Valanciunas, czyli gosc ktory gra najrowniej w zespole gosci. Za niego Bismack Byiombo, a on w ofensywie nie zrobi tyle co Litwin. W Miami nie powinien zagrac Whiteside, co paradoksalnie wzmocni defensywe Miami. Tempo nie powinno byc szybkie. Oba zespoly maja problemy z utrzymaniem formy na wysokim poziomie. Nie ma regularnosci. W Toronto gra Lowry to slaby dzien ma DeRozan. U gospodarzy Wade na swoim poziomie. Loty opuscili Deng i Dragic.
Do tej pory underowo w tych meczach. Linia padla raz, ale dopiero po OT
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
U 0

Usunięty użytkownik 118192

Gość
Na dzis taki typek.

Miami Heat-Toronto Raptors U 192 @ 1.90 b365

Nie wystapi Valanciunas, czyli gosc ktory gra najrowniej w zespole gosci. Za niego Bismack Byiombo, a on w ofensywie nie zrobi tyle co Litwin. W Miami nie powinien zagrac Whiteside, co paradoksalnie wzmocni defensywe Miami. Tempo nie powinno byc szybkie. Oba zespoly maja problemy z utrzymaniem formy na wysokim poziomie. Nie ma regularnosci. W Toronto gra Lowry to slaby dzien ma DeRozan. U gospodarzy Wade na swoim poziomie. Loty opuscili Deng i Dragic.
Do tej pory underowo w tych meczach. Linia padla raz, ale dopiero po OT
Na Bwin under 193,5 kurs 1.95 do podłapania.
Ja za to gram dzisiaj under 20,5 pkt Lowry(bwin) po kursie 1.8. Wczoraj chłopak ładnie nawrzucał, ale dzisiaj się to nie powtórzy. Miami muszą dzisiaj wygrać jeśli nie chcą być pod ścianą w następnym meczu, który zagrają w Toronto. Musimy także znaznaczyć to, że przed własną publicznością w tej rywalizacji jeszcze nie wygrali. Na obronie skupią się niezmiernie i po poprzednim meczu na pewno bardziej przypilnują Lowryego i dlatego tutaj bardziej bym się doszukiwał over 6,5 assists, niż overa punktowego. W meczu w Toronto under 18,5 pyknął, a po wczorajszym meczu linia podskoczyła o dwa oczka. Biorę na pewniaka ????

Toronto Raptors - Miami Heat
Kyle Lowry under 20,5pts @ 1,80(bwin)


Bez analizy profilaktycznie dorzucam:
Toronto Raptors - Miami Heat under 193,5pts @ 1,95
Golden State Warriors - Portland Trail Blazers 2 @3,20 (publiczność i wczorajsza wygrana może ich ponieść, a kurs wzrósł z 3 do 3,20 więc podłapuję)
AKO: 6,24 (bwin) Zabrakło końcówki :/
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Jest 2-2, wszystko tutaj się może wydarzyć, a niektórzy chyba już pozjadali rozumy że chcą stawiać na mistrza OKC czy na zwycięstwo serii ze Spurs. Chyba już każdy zapomniał jakim fantastycznym zespołem jest team z Teksasu, jak świetnie potrafią grać zarówno w obronie i w ataku. Chciałbym zaznaczyć, że mimo iż wynik tego nie pokazuje, to Oklahoma wczoraj łatwo nie miała, a zwycięstwo zawdzięcza świetnej 4 kwarcie i Durantuli, który był fantastyczny w tej odsłonie meczu. Coach Spurs, się trochę przeliczył wg mnie, dając Greena na Duranta, który sobie z nim nie poradził, chociaż robił co mógł. Później nastąpiło przekazanie w obronie i już Kawhi siedział na Kevinie, ale dzisiaj lider gospodarzy trafiał dosłownie wszystko.

Spursi tego dnia za dużo grali izolacji, za mało dzielili się piłką, mieli sporo strat i mało asyst. Nie mogli tego dnia liczyć na LaMarcusa, który do tej pory był świetny. Kolejna porażka, to rzuty dystansowe. Ostrogi trafiły zaledwie 2/12 za &#39;&#39;3&#39;&#39;. Ciężko jest wygrać mecz z ofensywną ekipą jaką jest OKC, kiedy nie trafiasz zza łuku. Historycznie słaby Tim Duncan, który po raz pierwszy w swojej PO karierze nie zdobył pkt w meczu, ba nie oddał rzutu, oraz miał 4 PF już do HT. Ciężko ma The Big Fundamental z ekipą grającą szybki atak. Tutaj też mogą nastąpić zmiany w S5, może West w miejsce Timiego już od 1 minuty? Popovich ma teraz ogromny ból głowy, co wymyślić by pokonać w serii OKC. Jednak jego wiedza, doświadczenie to ciągle ogromna przewaga nad &#39;&#39;pierwszoroczniakiem&#39;&#39; Donovanem i wierzę, że wyjdą z tej serii zwycięsko.


Oklahoma to przede wszystkim Russell i Kevin. Westbrook w tej serii jest fatalny, zresztą to nie nowość bo on nigdy nie grał dobrze w meczach ze Spurs. Zaledwie 33% FG to wynik bardzo słaby, mimo, że to półfinał konferencji. Dobrze, że dzieli się chętnie piłką i ma najwyższy wskaźnik asyst spośród wszystkich zawodników jeśli chodzi o playoffy. Ale czy sam Kevin Durant wystarczy do pokonania Spurs? Hmm, ciężka sprawa, mimo, że skrzydłowy Thunder jest w tej serii świetny. OKC liczą na bench points. Ale czy Waiters jest gwarantem pkt co mecz? Nie jest, raz zanotuje świetny mecz, potem 3 złe, najbardziej wkurwiający zawodnik ligi, przy każdym kontakcie krzyczy &#39;&#39;and one&#39;&#39; nawet jak nie ma faulu. Bardzo dobry w tej serii Steven Adams który grasuje w pomalowanym i zbiera sporo piłek w ataku dając ponowienia swojemu zespołowi.

Podsumowując, wg mnie szanse % na awans to 60/40 dla Spurs. Jeśli Gregg wymyśli sposób aby ograniczyć chociaż trochę Duranta, uruchomi dystans, oraz dzielenie się piłką to Spursi mogą nawet to w 6 zamknąć. Jak Oklahoma liczy na awans, Russell musi dawać z siebie więcej ze swoich akcji, bo ławka Oklahomy to jedna wielka niewiadoma...


Jeszcze jedno, jeśli chodzi o czempiona. Czy tutaj są fanatycy? Chyba mało kto oglądał GSW w regular season, gdzie pokonali 3/3 Oklahomę, mimo że Durant zaliczał mecze po 40 pkt na świetnej skuteczności, Russell też notował dobre występy, a jednak zawsze zespół Kerra wygrywał i to gładko. Zakładając że OKC awansuje do finału, co wydaje się nierealne przynajmniej dla mnie, czy myślicie że LeBron pozwoli wyrwać sobie 3 pierścień? Wydaje mi się, że on na pewno by wolał grać z OKC niż ze Spurs czy GSW. Cavaliers są w znakomitej formie, jako jedyni nie przegrali meczu w tych PO i z bilansem 8-0 pewnie szykują się na finał konferencji. Wielkie trio vs super duel z OKC. Ja tu widzę 4-1 Cavaliers, max 4-2, jeśli by do takiego finału doszło, chociaż mocno wątpię. Tyle ode mnie. Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom