>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

NBA - Playoffs 2016

Status
Zamknięty.
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
Z Wadem jest inna sytuacja bo ma kto go zastąpić. Dragic po kontuzji Johnsona musiał grać trochę więcej. Ja coś dzisiaj czuje męczarnie i jak kolega wyżej pisał overy to 50/50. W przypadku Dragica powinien zrobić, ale wiecie jaki jest sport
Ogólnie 3 ostatnie mecze Dragić miał dobre jeśli chodzi o Pts+Rebs+Asts (35, 34, 28) a dziś granica na poziomie 26,5
 
tony1 15

tony1

Użytkownik
Ludzie odpadl mega wazny srodkowy Heat Hassan, reszta lapie faule !

Toronto -3.5 10/10

Stawiajcie za wszystkie krowy, swinie i konie oraz pasze w oborach powaga !!!!

Edit:
Jak pisalem post bylo -1.5 Toronto @1.83 i win 1.73 . Mam nadzieje ze ktos zrobil takie zakupy na bet365 i nie tylko . Heya !

Bo ja przedmeczowo wchodzilem @3.2 Toronto i +5.5 Toronto @1.95 oba za 10/10
Dodam ze w g1 i g2 widzialem win Miami 2x i handicapy w ich strone szly i trafilem tak 3/4 typy po kursie srednio 2.30 za 10/10. A dzis widzialem Raps bo za duzo dobrego i tak gralo Heat. Za duzo !!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
C 0

chytruseklisek

Użytkownik
Tony, życzę Ci powodzenia, ale 10 pkt przewagi to nic w NBA. Nie raz miałem tak że drużyna wygrywała 10-15pkt a w 3 i 4 kwarcie takie manto w stylu 31-14 i po zawodach Panie Kolego, nie zdziwię się jak Żary wygrają ten mecz.
 
tony1 15

tony1

Użytkownik
Trzeba grac ze serie wygra Raps. Hassan ponadrywal wiazadla. Slabe ma nogi, kolana, widac koksowal barki a nozki jak patyczki. Nie zagra na 100% w g4 a raczej i do konca serii, marzy o kontrakcie przeciez za ponad 100 mln (w kosmosie chyba)
 
sewerynkg 18,2K

sewerynkg

Użytkownik
Dragic po kontuzji
Jakiej i kiedy?
Ludzie odpadl mega wazny srodkowy Heat Hassan, reszta lapie faule !
Kontuzje White upatrywałbym w skali wzmocnienia. Jak już pisałem każdy go robi w jak chce i kiedy chce, jedynie na co się przydaje to łapanie zbiórek. W dodatku zamulał grę w ataku. Haslem potrafi rzucić i lepiej broni.
 
tony1 15

tony1

Użytkownik
A teraz Valanciunas skrecil dwie stopy na raz, co za pokraka. Ale wroci do gry, zwykle lekkie wykrecenie a sie rozplakal, w 4 kw bedzie gral
 
tony1 15

tony1

Użytkownik
Jakiej i kiedy?

Kontuzje White upatrywałbym w skali wzmocnienia. Jak już pisałem każdy go robi w jak chce i kiedy chce, jedynie na co się przydaje to łapanie zbiórek. W dodatku zamulał grę w ataku. Haslem potrafi rzucić i lepiej broni.
Haslem moze bronic i rzucac w high school na skrzydle a nie w takim meczu. Haslem to zapchaj dziura. Whiteside to ma zasieg nad tablice. Co ty za bzdury piszesz. Akcje z nim do kosza grane twarza do obreczy to 100% kosz. Jak on zamulal to Haslem jest 5 kolem u wozu a nie pomoca dla druzyny

Dodam ze lepiej rzuca i ma talent z 5 metra Hassan a nie cegla Haslem co rzucac nie umie osobistych i jest bez talenciem. O czym ty gadasz ?

Valanciunas out, ale to bez roznicy a nawet lepiej bo to izolacje na Valanciunasa zamulaly gre dzis Toronto a bez niego idzie to lepiej. Lowry wielki mecz.DeRozan czuje gre. Paterson i Carol trafiaja. Jest super. Joseph i Ross sypna w 4 kw i Raps win !

Joseph&#39;a to by w polskiej lidze za darmo nie chcieli ... 68:68 do 3 kw a to co zagralo teraz Toronto a raczej Joseph to kwalifikuje sie na dyscyplinarke dla tego kolesia zreszta juz dawno !
 
wizkhalidov 31

wizkhalidov

Użytkownik
Joseph&#39;a to by w polskiej lidze za darmo nie chcieli ...
LOL, widać bardzo znasz się na baskecie ;) Jeden z niewielu zawodników Raptors, którzy nie zawodzą w tych PO. Lineupy z nim są najbardziej plusowe, w przeciwieństwie do ustawień z samym Lowrym
 
P 0

pavlinho

Gość
Wade klasa a Toronto kolejny raz frajersko odda mecz z + XX przewagi punktowej ???? Jeszcze jak ta pokraka Scola na boisko wszedł to znaczy, że jest naprawdę źle. Miami to raczej weżmie, chyba że Wade się połamie.
 
zraszacz-bukow 955

zraszacz-bukow

Użytkownik
Na ile minut przed koncem meczu bet365 blokuje mozliwosc zamkniecia zakladu? Bo jak teraz skontruje to mam 70% stawki.. wiec albo zaryzykuje win TOR albo skontruje.
 
wizkhalidov 31

wizkhalidov

Użytkownik
Jeszcze odnośnie BPM +/- Tu masz liderów regular season. Rzeczywiście, sami w niej gracze &quot;nic nie robiący&quot;
 
tony1 15

tony1

Użytkownik
Jak odda dwa rzuty w meczu i dwa trafi i poda 2 asysty na 3 podania a tak stoi w narozniku i choluje gale 15 sekund wpuszczajac w maliny innych na 7 metrze to sobie statystyk nie popsuje. Tyle masz wiedzy realnej o nba, ta statatystyka nie jest produktywna dla nic nie robiacych nie pokazuje co bylo przed i po ! A to nie gra 1 on 1 a 5 on 5 na raz
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
wizkhalidov 31

wizkhalidov

Użytkownik
Stata o ktorej mowisz jesst mylaca i nie przydatna a wymyslili ja ci ktorzy gowno wiedza i robia !
To masz jeszcze raz, spojrzyj, oceń czy miarodajna czy nie. Wg większości analityków zajmujących się NBA, jest to NAJBARDZIEJ miarodajny stat opisujący zawodnika. Ale sorry, ty wiesz lepiej. Koniec rozmowy z toba, szkoda czasu na takiego idiote.

 
quintana 425

quintana

Użytkownik
. Dragic po kontuzji Johnsona musiał grać trochę więcej
Jakiej i kiedy?
.
Mam nadzieje, że wszystko wyjasnione ;p

Nie oglądałem meczu, ale widze, że niezła patola musiała być. Czyli dobre stare Miami. Skoro Hassan nie grał i jest kontuzjowany to Heat z małymi szansami na finały ????

Dzisiaj fajnie wygląda kurs na Atlantę i wygrają. Pisałem niejednokrotnie, że NBA to jeden wielki biznes i konczenie serii 4:0 w tej części rozgrywek to duża strata hajsu. Jeden mecz więcej w Cavs to pełno pieniędzy i tak będzie. Wspominałem o serii finałowej Miami-Spurs, gdzie zawsze można było zauważyć pomoc sędziów jednej z drużyn i to zawsze na odwrót. A z czysto sportowego aspektu to przecież, gdyby nie dzien konia i chyba 25 trójek Cavs to by przegrali przecież. Atlanta zostawi serce na boisku, aby dać chociaż jedną wygraną swojej publiczności, a składem aż tak nie odstają. Znowu gram z handi, bo daje dużo do kursu, a -2,5 bedzie.

Atlanta -2,5 @3,45 Bet365
 
tony1 15

tony1

Użytkownik
To masz jeszcze raz, spojrzyj, oceń czy miarodajna czy nie. Wg większości analityków zajmujących się NBA, jest to NAJBARDZIEJ miarodajny stat opisujący zawodnika. Ale sorry, ty wiesz lepiej. Koniec rozmowy z toba, szkoda czasu na takiego idiote.

[]
A Ty dalej swoje o stacie +/- . jak ci mowie ze ta stata moze byc urzyta w kregu najlepszych zawodnikow itp to tak. Jakas &quot;nowa&quot; symulacja. Ale nie odnosi sie do wszystkiego i wszystkich. Bo mozna byc dnem i cieniasem (Joseph) a wypadac w niej ok w rotacji swego zespolu. Tak bylo jest i bedzie a to nie moje wymysly a realne postrzeganie moje, ludzi z IQ i takze tych Twoich analitykow. Cos tam sie dorwales, poczytales i zrozumiales sam schemat a nie realnie to co sie dzieje do okola i trabisz farmazony i wklejasz statystyki. Po drugie statystyki sa dla kogo ? Na pewno nie dla obstawiajacych ! Wiec zadziwiasz mnie negatywnie drugi raz, a nie powinno byc nawet 1 razu. Ja Ci daje zastosowania Joseph jest 5 kolem u wozu, ma za zadanie nie przeszkadzac, a jak nie zawali tego co &quot;dostanie&quot; jest &quot;super&quot; graczem. Obejrzyl dwa mecze Raps z ostatnich pojedynkow z Pacers badz Heat to zrozumiesz. I podkresle drugi temat , statystyki nie sa do obstawiania, grajac z statystykami mozna tylko zaliczyc ... Zreszta co ci tu tlumaczyc. Jak dwa razy wyniosles w poscie te swoje staty. Jak ty nie wiesz jak gra i co robi Joseph, bo ja ci mowie ze widze i wiem co widze. A Ty mi mowisz ze nie wiem co widze i dajesz staty +/-. To ja ci mowie ze ty nawet nie wiesz co widzisz. A po drugie wsadz je sobie w ... bo forum bukmacherskie jest ost miejscem do stat pod zawodnikow bo one nic nie daja, chyba zauwazyles po swoim proficie. Nigdy wiecej nic do mnie nie pisz ! nie znasz jej realiow nawet w 1 % i nie wiesz o czym piszesz, a po drugie stata +/- jest ostatnia do obstawiania. Przyklad Joseph i realne jej zastosowanie. I wogole jakakolwiek statystyka sluzy do analizowania tego co bylo, a nie bedzie. Pierw trzeba ogladac i rozumiec co sie widzi i miec doswiadczenia, umiejetnosci w przewidywaniu meczy. Nigdy nie patrzylem w staty a formy &quot;szukalem&quot; ogladajac. A ci twoji najlepsi analitycy nie sa do przewidywania rezultatow pojedynkow, nawet tego sie nie podejmuja, a licza zbiorki zadaniowca po meczu i daja mu wielkie +/-


Robson// Można dyskutować, ale na poziomie!! Kolejne posty obrażające innych będą groziły zbanowaniem konta. Pozdrawiam
Champion tony1// Ok. Lecz to kto inny obrazil pierwszy, wiec pierw zbanuj prawidlowa osobe, a pozniej siebie za brak umiejetnosci realnego postrzegania zachowan na forum ! Pozdrawiam

Mam nadzieje, że wszystko wyjasnione ;p

Nie oglądałem meczu, ale widze, że niezła patola musiała być. Czyli dobre stare Miami. Skoro Hassan nie grał i jest kontuzjowany to Heat z małymi szansami na finały ????

Dzisiaj fajnie wygląda kurs na Atlantę i wygrają. Pisałem niejednokrotnie, że NBA to jeden wielki biznes i konczenie serii 4:0 w tej części rozgrywek to duża strata hajsu. Jeden mecz więcej w Cavs to pełno pieniędzy i tak będzie. Wspominałem o serii finałowej Miami-Spurs, gdzie zawsze można było zauważyć pomoc sędziów jednej z drużyn i to zawsze na odwrót. A z czysto sportowego aspektu to przecież, gdyby nie dzien konia i chyba 25 trójek Cavs to by przegrali przecież. Atlanta zostawi serce na boisku, aby dać chociaż jedną wygraną swojej publiczności, a składem aż tak nie odstają. Znowu gram z handi, bo daje dużo do kursu, a -2,5 bedzie.

Atlanta -2,5 @3,45 Bet365
Oj mylisz sie i to bardzo, po pierwsze jedna z bardziej jednostronnych konfrontacji w PO. Po drugie Cavs nawet na jedna sekunde nie chce narazac zdrowia swoich graczy zwlaszcza Irvinga i Jamesa, ich nie interesuja zarobki za show i bilety a tytul mistrzowski, bo jest juz tam malo czasu. Ost mecz Hawks zaczelo robic brudne faule. Lepiej dla obu stron jak to dzis sie skonczy i tak sie stanie ! Szerzej i kursowo odniose sie pozniej ale Cavs bez zadnych oporow i przeciwwskazan 10/10 !!! Wiecej wolnego to wieksze szanse na majstra a jeat to bardzo realne dla nich co graja teraz a co robi Golden i Curry. Cavs zrobilo 4-0 Detroit bez oporu i zrobi tak Hawks i Raps/Heat. Ponadto Cavs z James&#39;em w PO zawsze robilo Hawks 4-0 pomimo ze przed PO po dobrym zasadniczym sezonie zachwalano Atlante ze jest faworytam do finalu konferencji i nawet mistrza. Druzyna sie po tym sezonie rozpada, czeka ich nowa przebudowa bo to nie ma sensu. Niby sredni, niby mocni a okazuje sie ze jak trzeba sily razenia, to brak jej nawet na rownorzedne mecze z Cavs w PO. A Detroit grajace &quot;przypadkowy&quot; basket lepiej sie postawilo !
 
S 24

soupik

Użytkownik
Curry zagra w G4 czy dopiero G5?? Ma ktoś jakieś info? Szukałem w internetach, ale jedynie na ESPN piszą, że &quot;występ niepewny&quot; i że Kerr podejmie decyzję tuż przed meczem.
 
tony1 15

tony1

Użytkownik
rotoworld com - zakladka nba i po prawej newsy NBA i wchodz tez w druzyne indywidualnie

No pewnie ze decyzja o Stefani bedzie po rozgrzewce przed samym meczem ja daje 50/50
 
J 3K

jatyper

Użytkownik
Curry jest już niby gotowy do gry, ostatnio grywał na rozgrzewce 3x3. Na Game 4 powinnien być probable lub najpóźniej na G5 wróci. W internetach nie dowiesz sie raczej niczego czy wraca czy nie, ponieważ sam zawodnik jak i trener &quot;podrzewają&quot; atmosferę co do jego returnu. Ja stawiam, że wróci i coś potrucha w G4.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom