>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

NBA Playoffs 2013

Status
Zamknięty.
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Sorry blaise, ale przeginasz ostatnio. Zawsze ceniłem Twoje celne uwagi, ale to nie folwark pańszczyźniany. Nie wypowiadałem się dawno w dziale, ale oczywiście śledzę &quot;co w trawie piszczy&quot; zarówno w PO jak i tutaj. Nie zgadzam się, że Hardison nie zna się na rzeczy i ogólnie z jechaniem po kimś kto pokaże swój punkt widzenia. Cała gadka o Randolphie jest nieco jałowa i trąci odwiecznym problemem &quot;co było pierwsze: jajko czy kura&quot; - a jeśli chodzi o Memphis to pierwszym był Rudy Gay i kropka. Teraz nie ma takiego lidera, ale oczywiście Zac wziął na siebie najwięcej. Nie da się ocenić po jakimś poście wiedzy drugiej osoby - czasem pisze się skrótami myślowymi, w pośpiechu itp. Generalnie łatwo odróżnić bełkot nastolatka od kogoś kto zna się nieco na rzeczy i pamięta jeszcze kim np był Detlef Schrempf i że Dirk nie jest pierwszym Niemcem w NBA (tak mi się przypomniało jakoś, bo niedawno usłyszałem coś podobnego). Więcej szacunku nawzajem i rzeczowej dyskusji. W końcu nie jeden z nas zarywa noce od kilku lat i tak naprawdę gramy w jednej drużynie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Spotkanie: San Antonio – Golden State Warriors
Typ: SAS -7,5 pkt.
Kurs: 1,71
Bukmacher:bet365

Dzisiaj stawiam w stronę San Antonio, są zdecydowanym faworytem i raczej nie powinni zawieść.
Warriors i tak już zrobili więcej niż od nich można było wymagać. W ich przypadku to ostra ofensywa i do przodu. Z Denver zagrali swoje i pokonali wyżej notowaną ekipę co było chyba największą niespodzianką w 1 r. PO. Teraz trafią na ekipę którą preferuję trochę inną koszyków niż Denver i co szczególnie ważne znacznie lepiej broni niż ekipa z Denver. SAS szybko pokonali Lakers i już od 29 kwietnia odpoczywali, co na pewno wpłynie na ich dyspozycje na tym etapie. Doświadczenie ,przemawia za drużyną dzisiejszych gospodarzy. Niemal wszyscy zawodnicy gotowi do gry, nie widzę innej opcji jak pewne otwarcie wyniku na tym etapie PO. Oczywiście ,bez przesadnie wielkiej przewagi ,ale bezpiecznie kontrola spotkania i przewaga coś około 10 pkt.
To Co Warriors zrobili z Denver , czyli zaskoczyli ich i pokonali 4-2, w tej serii moim zdaniem jest niemożliwe. SAS to zdecydowanie lepiej poukładana drużyna i jeżeli zagrają swoje to spokojnie wygrają to spotkanie i swoją serię. Pojedynki Curry-Parker i Duncan – Bogut będą ekscytujące i ciekawe, dla mnie zwycięsko wyjdą z nich bardziej doświadczeni gracze.4/10
 
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: San Antonio Spurs - Golden State Warriors
Typ: połowa/koniec meczu : Golden State Warriors / San Antonio Spurs
Kurs: 5,25
Bukmacher: Bet365
Analiza: Golden State jest w dalszym ciągu bardzo niedocenianą drużyną, na mnie jednak zrobili bardzo duże wrażenie. Ogranie 4:2 w serii tak dobrą drużynę jak Denver Nuggets to nie mógł być przypadek. Golden State zagrali bardzo dobrze w meczach u siebie, ale na wyjeździe również pokazali się z dobrej strony, gdyż jeden mecz wygrali w Denver, a drugi raz byli bardzo bliscy zwycięstwa. Widać, że są oni świetnie przygotowani do playoffów. Czy stać ich na nawiązanie walki ze Spurs? Sądzę, że tak, ale czy mogą wygrać na parkiecie San Antonio Spurs? Spurs to drużyna, która ma wielu bardzo doświadczonych zawodników, np. Duncan, Parker, Ginobli, dodatkowo mają wspaniałego trenera, który przez wiele osób uważany jest za najlepszego trenera w lidze. W tym właśnie jest przewaga Spurs. Przewaga parkietu w fazie playoff to duży handicap. Drużyna gospodarzy może wysoko przegrywać, by np. w czwartej kwarcie dokonać cudu. W tegorocznych playoffach takich spotkań nie brakowało, np. Chicago Bulls z Brooklynem, gdzie niesieni dopingiem publiczności Bulls dokonali czegoś niemożliwego doprowadzając do dogrywki. Moim zdaniem Golden State mogą nawiązać równorzędną walkę, jednak w końcówce Spurs przechylą szalę zwycięstwa na swoją korzyść dzięki doświadczeniu, geniuszu trenera i dopingu kibiców. Kurs 5,25 na ten typ moim zdaniem jak najbardziej warty ryzyka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
co do serii Spurs Warriors.. jeżeli GSW się nie spalą to coś czuję, że mogą wrócić koszmary Grizzlies sprzed 2 lat dla Ostróg.. Dzisiejszy mecz poświecę raczej na obserwację co mogą tu zdziałać Wojownicy. Jeżeli nie zaprezentują się źle, to w kolejnych spotkaniach będę szukał czegoś w ich stronę.

Dziś zagram sobie typek z drugiego spotkania.

Heat zdecydowany faworyt. Osłabieni Bulls chyba nie mają czego szukać, mimo iż byłbym bardzo rad, gdyby zaskoczyli nas. Żary pewnie przeszły pierwszą rundę, ale rezerwy na pewno są wielkie. Właściwie tylko James i Allen zagrali na swoim poziomie. Bosh pod nieobecność Wade&#39;a powinien być aktywniejszy. Dziś prawdopodobnie Dwayne startuje i naprawdę jak nie gra ten gracz, to jednak w 90% przypadków jest wzmocnieniem ofensywy swojej drużyny. Skupia uwagę obrońców, kreuje partnerów. Jeżeli ma zagrać to znaczy chyba, że czuje się dobrze, bo by nie ryzykowali poważniejszym urazem, więc liczę na sportową złość DW i znacznie lepszy występ niż te w serii z Bucks.
Na początku jak spojrzałem na linie tego meczu, to myślałem nad underem, ponieważ jedyną szansą Byków to zagrać tą swoją znakomitą defensywą i liczyć na kolejny dzień konia Nate&#39;a lub konia Marco. Problem jednak w tym, że dalej nie ma Denga, Hinrich jest game-time decision, więc też możliwe, że go nie będzie, a s5 z Robinsonem, Bellinellim i Boozerem to naprawdę nie za ciekawa obrona, żeby nie powiedzieć, że słabiutka. Sam Noah i Butler nie obronią całego parkietu.
Pierwszy mecz nowej serii w AA Arena, bardzo osłabiona defensywa Bulls - myślę, że Heat nie powinni mieć tu problemów z atakiem i seteczkę przekroczą z nawiązką.

Heat over 101 @ 1,90 Betsafe⛔

HAHA, BRAWO BULLS! Nie wierzyłem w nich, ale proszę jednak przycisnęli w obronie, dzień konia Nate&#39;a znowu. jednak pierwsza myśl była najlepsza;)
 
P 80

pididi

Użytkownik
Chicago Bulls vs Miami Heat
Typ: Miami -11.5 kurs: 1.9 tobet⛔

Do dzisiejszego spotkania Byki podchodzą po 7 wyczerpujących pojedynkach z Netsami. Bulls wygrało ostatni pojedynek w sobote wieczór czasu amerykańskiego, teraz podróżują do Miami mając 1 dzień odpoczynku. Jest to delikatnie mówiąc nie komfortowa sytuacja dla drużyny. Kontuzje również doskwierają: Luol Deng opuści GM1 z powodu choroby, nie pewny jest występ Kirka. Bez tych dwóch kluczowych zawodników Miami powinno poradzić sobie bez problemu z dzisiejszym rywalem. Szczególnie że będzie to ich 8 spotkanie w przeciągu 17 dni właczjąc w to 3 wyjazdowe spotkania na cztery rozegrane.
Miami tradycyjnie gra nadzwyczajny basket. Przejechali się po koziołkach wygrywając wszystkie spotkania różnicą 11 pkt. lub więcej. W tej chwili Miami jest znacznie swieższa i nie ma kontuzji podstawowych graczy. Problem może być czy nie będą zabardzo &quot;rusty&quot;. Dziś nie wielkie grosze damy na ekipe Króla James-a.

p.s. analiza dziś krótka bo 2 tyg. urlop ????
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Myślę, że nie ma co kombinować dziś za bardzo. Trzeba iść w stronę overu Boozera, który notuje świetne wyniki przeciw Heat: średnia z tego sezonu to 15 zbiórek i 19 punktów. Miami ma bardzo słabych graczy podkoszowych, mają duży problem ze zbiórkami - choć Bosh poszalał z Bucks ostatnio ;) I dlatego decyduję się iść w stronę zbiórek, choć i linię punktową powinien spokojnie przekroczyć.
Chodzi mi po głowie jeszcze under w AAA - Byki mocno osłabione, na pewno sami nie będą forsować tempa, a i pewnie postarają się o zwolnienie akcji Heat, choć o to będzie piekielnie trudno. (under 188,5 @1,91, Bulls under 89 @1,88, Heat under 101 @1,89 all Betsafe) ale to takie luźne przemyślenie.
Główny typ na noc:
Carlos Boozer over 10,5 rebounds @ 1,95 Tobet
Bardzo słaba gra - dawał mniej drużynie niż Gibson i w konsekwencji od 8 minuty 3q nie grał już w ogóle...

@Pasek
przeczucie :p Po za tym ze słabymi Bucks przekroczyli tę linię 2 razy. A Bulls to nieprzyjemny przeciwnik.
Mówiłem :cool:
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Byki mocno osłabione, na pewno sami nie będą forsować tempa, a i pewnie postarają się o zwolnienie akcji Heat, choć o to będzie piekielnie trudno.
Piekielnie trudno, ale under 101 proponujesz ???? Gdzie tu logika?
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Ja odwrotnie niż Blaise dzisiaj nie stawiam meczu Heat vs Bulls. Wade nie jest w formie i to wyraźnie widać, ciekawe czy James sam to wszystko pociągnie. Bulls mimo że bez Deng&#39;a, tak jak wspomniał Blaise Kirk G-T-D, ale to jednak wciąż groźne Bulls, które mimo wszystko dzisiaj powinno bronić dobrze. Jest Noah, jest Boozer, pod koszem Bulls nie wyglądają źle. Jest nieobliczalny Robinson, który nie wiadomo kiedy odpali. Bulls w serii z Nets też byli skreślani a jednak wygrali serię. Jak dla mnie kursy są za niskie na Miami. Jeśli miałbym coś grać, to over 87 Bulls✅ lub +11,5.✅ Sądzę, że dzisiaj możemy zobaczyć &#39;&#39;close game&#39;&#39;. Miami raczej wygra, ale o handicap bym się poważnie obawiał. Ale obejrzę tylko ten mecz, ewentualnie lekko zagram jeden z tych betów.

San Antonio Spurs - Golden State Warriors over 203,5 -&gt; Expekt ✅✅✅ 129 - 127 San Antonio Spurs.


1 mecz półfinału na Zachodzie i dzisiaj zagram over 203,5 pkt. Obie ekipy lubią ofensywny basket. Szybkie akcje, dużo oddawanych rzutów, dużo prób za 3 pkt myślę że dzisiaj zobaczymy fajny meczyk. Golden State Warriors nie ma co się oszukiwać obroną tego meczu nie wygra. San Antonio Spurs u siebie rzuca średnio ponad 100 pkt. Linia 203,5 wydaje się być nieco zaniżoną. Stephen Curry &amp; Klay Thompson myślę, że dzisiaj będzie ich trudno zatrzymać po stronie gości. Zatrzymać Stefana będzie niebywale ciężko. Nawet przy podwajaniu go, zawsze może uruchomić partnerów extra passem, jest 1 asystentem w tych playoffach ze średnią 9,3 APG. Tony Parker vs Stephen Curry to chyba najfajniejszy matchup tej serii. Myślę, że obaj są w stanie rzucać na odpowiednim poziomie. Stefek ma super ułożoną rękę do rzutów za 3 pkt, dzisiaj powinniśmy tego być świadkami, po stronie Spurs Ginobili &amp; Green też potrafią trafić zza obwodu. Sądzę, że dzisiaj będzie więcej luzu i zespoły będą grać ofensywnie, dlatego celuję w over 203,5 pkt. Życzę owocnych typów. Pozdrawiam. Rambo
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
jestemgraczem 50

jestemgraczem

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Spotkanie: Miami Heat - Chicago Bulls
Typ: Dwayne Wade ponizej 20.5 pkt✅
Kurs: 1.83
Bukmacher: bet365


Analiza:

Dziś miałem ciężką decyzje tyle typów że nie wiedział co wybrac ale o tym poźniej. Zdecydowałem sie zagrac under na Wade&#39;a. Jak na niego jest to sporo pkt, głownym argumentem przemawiającym za tym jest to że Dwayne ma problemy z kolanem, i to chyba nie małe skoro w ostatnim meczu Miami w ogole nie zagrał, dziś jak podaje rotoworld.com jest sprawny i gotowy do meczu. W 3 meczach w Playoffs w których zagrał Wade zdobył odpowiednio: 16, 21,4. Pokrył ten typ w jednym meczu, myśle że dlatego że James był nieco mniej dysponowany i zdobył zaledwie 19 pkt. Ponadto Chicago przerwało passe 27 zwycięstw z rzędu Miami, co pokazuje że potrafią z nimi grać, jest to drużyna dobra w defensywie i myśle że dużo pkt w meczu nie padnie, i jeszcze Wade miałby rzucić 21 pkt? W Miami mają go kim zastąpić.

Pozostałe typy:
San Antonio Spurs - Golden State Warriors Typ: GSW + 10.5 Kurs: 1.71✅
Joakim Noah(Chicago) Typ: Over 11.5 pkt Kurs: 1.62✅
Carlos Boozer(Chicago) Typ: Over 10.5 zbiórki Kurs: 1.71⛔
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Dorzucę ze swojej strony:
Bulls +18.5 1.36 można już rozliczyć w połowie 3 kwarty tylko katastrofa by to zmieniła...Rambo propsy dla Ciebie bo po Twojej analizie dałem jednak na Bulls;) ✅ ✅ ✅ Nieźle jeszcze Chicago wygrało ale jaja :O I pomyśleć że kurs na Chicago był prawie 10...
Warriors +14.5 1.39 ✅ ✅ ✅
ako.1.89 Bet365 ✅ ✅ ✅
To Chicago przerwało wielką serię Miami,w meczach a Netsami pokazali walkę,walkę i jeszcze raz walkę.Nie sądzę żeby Miami miało ich dzisiaj zblowautować,Wade bez formy,tablice na korzyść Chucago myślę że byki powalczą i w takim przedziale punktowym powinni się odnaleźć.
Warriors drużyna która odprawiła Denver z kwitkiem,młoda żadna sukcesów bez kompleksów oni w tej rywalizacji o nic nie grają to Spursi muszą przejść dalej,z Lakersami nie pokrywali łatwo tej linii to nie wiem jakim cudem mieliby wygrać powyżej 15 punktami z Warriors.
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Memphis +3 @ 1,89 marathonbet✅
Memphis win z dogrywką @ 2,25 marathonbet✅
Oglądając pierwszy mecz miałem przeczucie, że Memphis nie zdoła dotrzymać wygranej do końca. Dzięki głupocie zaprezentowanej przez graczy Grizzlies moje przewidzenia się sprawdziły i teraz goście są 0-1. Z drugiej strony drugi mecz powinien być jeszcze ciekawszy i w mojej opinii z korzyścią dla Memphis. Niedźwiadki standardowo zwalniały tempo, akcja były przeprowadzone w wolnym tempie. Jednak nie mieli dużego wsparcia z ławki, Pondexter co prawda był na plus, lecz pozostała część rezerwowych nie spełniła poukładanych w nich nadziei. Szkoda słabego występu Allena, bo po ostatnim spotkaniu z Clippers myślałem, że napsuje krwi Thunder. Generalnie Memphis mieli pod kontrolą mecz, niewątpliwie byli drużyną lepszą od Oklahomy, ale błędy w końcówce spowodowały negatywny scenariusz dla podopiecznych Hollinsa. Conley nie wykorzystał przewagi na PG, nieskuteczność dała się we znaki rozgrywającemu i backourt musi dać od siebie znacznie więcej. Memphis nie da rady zatrzymać Duranta, ale nie spodziewam się kolejnego tak dobrego spotkania Martina. Jest bardzo nieregularnym graczem, który nie rozegra kilku solidnych spotkań pod rząd. Ibaka nadrabiał swoją grę defensywą, bo jego ofensywa woła pomstę do nieba. O Perkinsie się nie wypowiadam. Grizzlies nie mają powodów, żeby zmieniać swojej gry na game 2. Wiele piłek będzie kierowanych pod kosz, skuteczna obrona i tym razem spodziewam się, że nie popełnią błędów z końcówki i spokojnie wyrwą zwycięstwo, które jest bardzo kluczowe w kontekście tej serii. Na deskach prawdopodobnie zagrają co najwyżej lepiej, backourt na czele z raczej dobrze dysponowanym w PO Conleyem dodać więcej jakości w grze ofensywnej Memphis.

Indiana +7 @ 1,77 marathonbet⛔
West over 16,5 pkt @ 1,85 marathonbet⛔
Knicks opierają swoją ofensywę na Melo i Smithem, ale Indiana jest świadoma w jaki sposób ich zatrzymać. Anthony gra słabo w PO i niewątpliwie bez jego dobrego występ NY będzie ciężko wygrać z Pacers. Póki co Anthony cegli, rzuca na małym wskaźniku podobnie jak jego kumpel JR. Pod koszem Pacers mają więcej argumentów od rywala, Nowy Jork musi liczyć przede wszystkim na dystans. Indiana rozpracowała Nowy Jork i widać, że seria z Bostonem kosztowała ich sporo sił. Kolejny problem Knicks na pewno w o osobie Westa, na którego nie ma po prostu obrońcy. Pacers dysponują silną obroną i jeżeli George włoży jutro więcej wkładu to goście mogą zabrać kolejne zwycięstwo i zakończyć tą serię na 4-0. Nowy Jork z pewnością się zepnie, ale nie przypuszczam, żeby w jakikolwiek zdominowali przyjezdnych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Player Total 3 Point Field Goals made
Kevin Durant under 2,5 1,85 ⛔ 3-9
Betsafe



W oko wpadł mi taki typ i wszystkie czynniki pozwalają myśleć pozytywnie o rozstrzygnięciu. Miśki zdecydowanie należą do zespołów, które najlepiej bronią rzuty z dystansu, teoretycznie Durant również jest w czołówce (top 20 reg sezon) zawodników rzucających za 3 pkt. Jednak w tej serii zapowiada się mocno ograniczona liczba trafionych trójek ze strony lidera Oklahomy. W pierwszym meczu jedynie 0-2 mówi samo za siebie, a trzeba zauważyć, że Durant i koledzy przez sporą część spotkania gonili wynik co teoretycznie mogłoby się przełożyć na więcej prób. Ale do konkretów:
- Durant w serii z Houston (jedna z drużyn najsłabiej broniących trójki) tylko dwa razy przekroczył linię 2,5
- w meczch przeciwko Memphis podczas 8-miu ostatnich spotkań (sezon bieżący oraz ubiegły) Durant ani razu nie przekroczył bariery dwóch trafionych rzutów z dystansu

Moim zdaniem linia na to zdarzenie powinna być ustawiona na 1,5 i z uwagą będę obserwował statystyki na tym poziomie w kolejnych meczach serii.

Nie jest to oczywiście żaden pewniak bo Durant jest zawodnikiem, który może poradzić sobie z każdą defensywą, ale w tej rywalizacji jak widać będzie musiał korzystać z innych atrybutów aniżeli rzuty z dystansu, tym bardzie, że pod nieobecność Westbrooka uwaga Memphis skupiona jest w olbrzymim % na Kevinie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: New York Knicks - Indiana Pacers
Typ: połowa/koniec meczu : Indiana Pacers / Indiana Pacers
Kurs: 5,00
Bukmacher: Bet365
Analiza: Kurs powyżej 3,00 na zwycięstwo Indiany jest trochę dziwny patrząc na pierwszy mecz tej serii. Knicks w meczu z Pacers nie mieli właściwie nic do powiedzenia. Indiana wygrała 102:95, a różnica mogła być dużo większa, ale Indiana chyba trochę odpuściła w ostatniej kwarcie. Indiana to jedna z najlepszych defensyw w lidze i pierwszy mecz pokazał jak duże problemy czekają New York Knicks, żeby sobie z nią poradzić. Oglądałem serię Knicks z Celtics i NYK wygrali nie dlatego, że tak dobrze grali ale dlatego, że Boston miał chyba w każdym meczu momenty przestoju, gdzie nic im nie wychodziło i ciągle tracili piłkę. Indiana z całą pewnością jest dużo bardziej poukładaną drużyną niż Boston Celtics. New York Knicks są teraz w podbramkowej sytuacji, bo jak przegrają drugi mecz u siebie, to praktycznie nie będą mieli szans na awans. Indiana zagra bez żadnej presji, jednak motywacji na pewno im nie zabraknie. Bardzo możliwe, że przebieg meczu będzie podobny do tego w pierwszym meczu, czyli od początku do końca to Indiana będzie dominować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
Witam, co myślicie o typie Paul George under 19 pkt? Mam dziwne przecucie że NYK dzisiaj ostro sie postawi w defensywie , możliwe ze bedzie niski wynik. W ostatnim meczu rowno 19 pkt Georga. Wydaje mi sie ze dzisiaj powinien rzucic pare oczek niżej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
Witam, co myślicie o typie Paul George under 19 pkt? Mam dziwne przecucie że NYK dzisiaj ostro sie postawi w defensywie , możliwe ze bedzie niski wynik. W ostatnim meczu rowno 19 pkt Georga. Wydaje mi sie ze dzisiaj powinien rzucic pare oczek niżej.
Myśle że to dobry typ. Sam to pograłem wczesniej z linia 19.5. George skutecznoscia nie grzeszy , jezeli nie bedzie gral pod faul i nie nabije z ponad 10 osobistych to linia nie do przekroczenia. Zwlaszcza ze Pacers nie maja wyraznego lidera a nawet ostatnio Hill wyraznie ciagnie gre . Dwócyfrowke spokojnie udzwignie Hibbert , West czy nawet Stevenson o ile zagra tyle co zwykle bo ostatnio mial jakies male problemy zdrowotne. Czuje ze George kolo 15 sie zakreci, a i to moze starczyc dzis na NYK.
 
bej 178

bej

Użytkownik
nie spodziewam się kolejnego tak dobrego spotkania Martina. Jest bardzo nieregularnym graczem, który nie rozegra kilku solidnych spotkań pod rząd. Ibaka nadrabiał swoją grę defensywą, bo jego ofensywa woła pomstę
Dokładnie, Martin to nie jest zawodnik regularny na którym można polegać. 25pkt again? no way
+20 pkt w meczu zaliczał zaledwie kilka razy w tym sezonie.
Zatrzymanie Martina jest kluczowe do wygrania całej serii imo. Durant swoje 30pkt, co by się nie działo i tak rzuci. Jednak nie da się wygrać meczu przeciw Miśkom mając jedną opcję w ataku.

Nie wierzę w drugi dobry dzień strzelecki Martina, a Durant sam meczu nie wygra. Ibaka? ostatnimi czasy strasznie się spisuję pod koszem rywali, a mając naprzeciw siebie Z-Bo i Gasola nie liczyłbym na przełamanie.

Memphis +3 @ marathonbet 1.94 ✅

dodatkowo, tradycyjnie już under na asysty. Grany po raz 4ty. Jestem ciekaw kiedy w końcu nie wejdzie ????

OKC under 19.5 asyst @ Betsafe 1.85 ✅

Bez analizy bo ta była już pisana 3 razy, a nie zamierzam po raz 4ty pisać tego samego.



E: jak gra ktoś ze mną undery na asysty to jest nieźle zarobiony :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
P 80

pididi

Użytkownik
Memphis Grizzlies vs Oklahoma City Thunder
Typ: Memphis Grizzlies +2.5 kurs: 1.9 bet365✅

Po wczorajszej tragedii z typem Miami dziś liczę na bounce back..

Memphis kontrolowało GM1 w Oklahomie przez większość czasu. Jakie czynniki zadecydowały o porażce ? np. rzuty wolne skuteczność na poziomie 58.3% (14-24) natomiast OKC skuteczność na 88.0% (22-25). Oczywiście drużyna z Memphis jest zawiedziona tą przegrana, ale nie widzę powodów ażeby dziś nie odnieść zwycięstwa. Grizzlies pokonały OKC 2 razy na 3 rozegrane spotkania w sezonie regularnym w tym zwycięstwo w Oklahomie 107-97 w listopadzie.
Oklahoma to oczywiście nie ta sama drużyna bez Russela Westbrooka. Naturalnie Durantula może sam pociągnąć zespół do zwycięstwa ale nie w każdym spotkaniu. Można powiedzieć ze wygrał GM1 rzucając 13-26 50% skuteczności, 35 pkt. Widać było po spotkaniach z Houston że brakuje Westbrooka. Mam nadzieje ze dziś M. Gasol i spółka wyrównają na 1-1
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Dziwne rzeczy dziś w sts. Linie na poszczególne drużyny zawyżone w stosunku do ogólnej sumy pkt, a kursy zbliżone. Ja pobrałem typ na poniżej 97,5 pkt na Knicksów po niezłym kursie 1.75. NYK nie ogarnęli tej linii ani razu w tych play off, niby w pierwszym meczu się do niej zbliżyli, ale myślę, że dziś mecz będzie się bardziej opierał na defensywie obu zespołów, szczególnie Knicks nie pójdą na wymianę ciosów, bo ewentualna porażka praktycznie eliminuje ich z gry. Po drugie forma Melo już nie taka świetna jak wcześniej, choć dziś wierzę, że rzuci koło 30 to nie widzę nikogo innego kto miałby grubo przekroczyć 20 pkt. Co ciekawe w tym sezonie NYK w starciach z Pacers również ani razu nie pokryli tej linii. Dla mnie 97,5 to promocja i pobieram.
New York - Indiana 1 drużyna poniżej 97,5 pkt 1.75 STS
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Knicks beda mieli ogromne problemy z przejsciem do kolejnej rundy ale game2 powinni mimo wszystko wygrac. Jezeli dwoch twoich najlepszych scorerow, czytaj Melo oraz JR Smith rzuca na takim procencie jak w pierwszym spotkaniu to nie ma co dziwic sie, ze spotkanie nie zostalo wygrane. Dodajac do tego kilka kuriozalnych trafien Indiany wszystko uklada sie w jedna calosc. Trzeba oddac, ze Hibbert wykonal swietna robote pod wlasnym koszem jak i koszme rywala, ale krucze to jest dalej Indiana. Indiana, ktora dominuje na wlasnym parkiecie a na wyjazdach czesto diametralnie zmienia swoj obraz gry. Nie wierze w dwa tak dobre spotkania Pacers, a zarazem licze na przelamanie Melo i Smitha bo ile mozna tak ceglic? Melo odda pewnie znowu kupe rzutow ale jak zakreci sie w tych 50% to bedzie bardzo dobrze i nie widze innego rezultatu jak win Knicks. Aha i trzeba przyznaz, ze w pierwszym spotkaniu defensywa gospodarzy byla fatalna, trener Woodson to nie jest byle pacholek i powinien poukladac druzyne na druga gre. Spotkanie zdecydowanie z tych &#39; must win &#39;

Knicsk ml 1.40
Knicks -6 1.95
Knicks/ Knicks 1.76
all bet365
Melo over 30.5 1.88 marathonbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Dubelek z mojej strony na dziś:
Memphis +8.5 1.36
Indiana +12.5 1.30 co to się odj...ło w 4 kwarcie to ja wysiadam... ⛔ ⛔ ⛔
ako.1.77 Bet365 ⛔ ⛔ ⛔
Uderzam w czystego wina Memphis.
Czuję że Memphis dzisiaj wygra już wszystko o tym matchupie zostało napisane Oklahoma mnie nie przekonuję i coś czuję Durant nie starczy dzisiejszej nocy na zatrzymanie Miśków.Gram bezpieczne handi które jak dla mnie jest pewką.
Indiana wygrała pierwszy mecz i teraz będzie dla NY must win.Jednakże czy dla Indiany te spotkanie się czymś różni?Jak dla mnie nie,obrona Indiany powinna zatrzymać cegłę Melo na swoim średnim poziomie w PO a w takim wypadku nie widzę szans żeby NY pokrył tę linię.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom