>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA Playoffs 2012

Status
Zamknięty.
L 181

lorak

Użytkownik
dane są pewnie z sezonu zasadniczego ???? a co mają potyczki Thunder z Raptors czy Bobcats do obecnego finału ze Spurs ? dobrze wiemy, że mają się nijak.
jak widać miały jednak ogromne znaczenie i thunder w większym stopniu potrafiły na pick and rollach ograniczyć Manu z Parkerem, niż spurs Hardena i Westbrooka.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
jednak się potwierdziło, żeby nie grać tych zakichanych typów na zawodników, bo to za duża loteria. Wczoraj wszystko było przeciwko overowi Manu i wyszło tak jak wyszło, ale mniejsza z tym;)
Dzisiaj raczej zwycięstwo Heat, ale zagram jeszcze wydaje mi się pewniejszy typ:
Miami Heat over 89 @ 1,90✅

Seria na razie bardzo overowa, tylko g1 underowy. Zaskakują Celtics, którzy mieli wielkie problemy w ofensywie z Hawks czy 76ers, a tu na razie wyglądają bardzo dobrze w ataku. Na pewno po części bierze się to z kiepskiej defensywy Miami. Skupmy się jednak na dzisiejszych gościach.
Jak na razie w każdym meczu przekraczali tą linię, ale to tylko ciekawostka, bo raczej nie kieruję się takimi aspektami w swoich analizach.
Główny powód? James i Wade. Jak oni inaczej mają udowodnić, że są w stanie zdobyć mistrzostwo, jeśli nie dominując w ofensywie? Na pewno są strasznie podrażnieni porażką w g5 i teraz już nie mają marginesu błędu. Widzieliśmy z Pacers jak grają zmobilizowani do maxa gwiazdorzy &quot;Żarów&quot;. Oczywiście Boston to inna klasa, mają dobrą defensywę z Garnettem na jej czele, ale kogoś kto zatrzyma 1on1 LBJ i DW raczej nie mają, po kontuzji Bradleya. Kolejna sprawa to powrót Chrisa Bosha. Zagrał on już w g5, co prawda tylko 14 minut, ale było to bardzo efektywne 14 minut, ponieważ zdobył 9 pkt. Dzisiaj powinien zagrać znacznie więcej, niezależnie od tego czy wyjdzie w s5 czy z ławki. Ostatnio też słaby mecz Millera, Chalmers czy Haslema, którzy wcześniej grali całkiem dobrze zawody w ofensywie, więc liczę także, że przynajmniej jeden z nich &quot;odpali&quot;.
Spurs dzisiaj polegli, ale widzieliśmy jak nakręceni wyszli od pierwszych minut, gniotąc rywali w 1 kwarcie i rzucając aż 34 pkt. Heat muszą wyjść podobnie i myślę, że tak właśnie będzie.
e: linia rośnie, już na pinku 90,5, inne buki oczywiście czekają jak te sępy jak się ukształtuje sytuacje ???? 90,5 dalej do grania.✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
zikos 14,7K

zikos

Użytkownik
Ja jednak nie zgodze sie z Blaise co do typu bo wg mnie mecz bedzie na styku a Celtowie wkoncu pokazą dobry diffense.Moje propozycje na mecz są takie:

Dyscyplina: Nba ,Koszykówka
Spotkanie: Boston Celtics-Miami Heat
Typ: Rajon Rondo over 16pkt
Kurs: 1,85
Bukmacher: Tobet
Analiza:

Nikt prawie sie nie spodziewał ze Weterani z Bostonu mogą taki upor stawic finalistom z zeszlego sezonu.Boston naprawde nie gra zle i wg mojej oceny bardziej zasługują na finał .Liczy sie kolektyw druzyna ,a nie indywidualnosci w postaci Wade i Lebrona.Swoje pewnie rzucą Ci dwaj dzis ale czy to pomoze?szczerze w to wątpie.Mimo ze ostatnio juz wrocił do gry Bosh to ja w niego nie wierze bo KG zawsze umiał przeciwko niemu grac ,jeden z weteranow Celtow kapitalnie sobie radzi w tych Po tak samo jak Rondo_Ostatnio Rajon nie zagral rewelacyjnie zdobyl tylko 7pkt ,ale i tak swoimi asystami pomogł Celtom w waznym zwyciestwie.W poprzednich spotkaniach grał bardzo dobrze gdzie uzyskal odpowiednio 15pkt ,21pkt,44pkt i 16pkt czyli wygladalo to dobrze.Rajon w tym sezonie bardzo poprawił rzut .Dzis mysle ze bedzie wiecej wjezdzał pod kosz bo to potrafi robic bardzo dobrze .Mysle ze rzuci kolo 20pkt jak i nie wiecej .Pietrus mysle ze nie zagra juz tak dobrych zawodow jak ostatnio ,a wiecej na swoje barki wlasnie wezmie Rondo.Mecz wg mnie bedzie na styku ,ale to Boston wygra konferencje swoją wolą walki i mysle ze wkońcu pokazą dobry diffense!!!.

Zagrałbym jeszcze Boston od 3-6pkt 6,0 kursik w bet365,ale lepiej poczekac na live bo pewnie kurs wzrosnie ???? Moze moje analizy są kiepskie ,ale ostatnio mam przeczucie co do typow ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
C 334

copper

Użytkownik
A mi się pomysł Blaise spodobał. Generalnie już dawno zauważyłem że w wielu typach się z nim zgadzam, widocznie mamy podobne spojrzenie na sprawy. Początkowo miałem grac over na Boston 88,5, który też wydaje mi się dobrą opcją ponieważ pierwsza piątka Bostonu szczególnie w meczach domowych prezentuje się coraz lepiej...wkońcu swoją małą cegiełke zaczął dokładać Allen. Mając jednak na uwadze to co napisał Blaise,że Miami ma nóż na gardle i to jak taka sytuacja podziałała na Lebrona i Wade w meczu nr 4 i 5 od stanu 1-2 z Indianą skusiłem się na over 90,5 Miami. W pierwszych meczach serii z Indianą rzucili odpowiednio 95,75,75 i po trzech meczach przegrywali 1-2. W kolejnych spotkaniach gwiazdy Heat grające z maksymalnym zaangażowaniem rzuciły Lebrone 40 i 30pkt, Wade 30 i 28pkt a Miami w sumie 101 i 115 ( w czwartej kwarcie obaj prawie nie grali ze wzgledu na wysoką przewagę) Z Bostonem z pewnością obaj będą musieli grac do końca na pełnych obrotach. Zakładając że Miami rzuci ponad 90pkt zakładam równiez że i liderzy zagrają skutecznie bo ktoś te punkty musi rzucać. Zagrałem więc kupon wspierający się czyli:

1 Miami over 90.5 plus Lebrone over 30,5 ako 3,42 8/10
2 Miami over 90.5 plus Wade over 23,5 ako 3,42 8/10
3 Miami over 90,5 plus Wade over 23,5 plus Lebrone over 30,5 ako 6,33 6/10
 
bizon91 3,3K

bizon91

Użytkownik
Napisał zikos:
Rajon w tym sezonie bardzo poprawił rzut
Który to już raz czytam, że Rondo poprawił rzut, mimo, że go nie poprawił? Jakaś zbiorowa hipnoza, wystarczy zerknąć w statsy z hoopdata:
http://www.hoopdata.com/player.aspx?name=Rajon%20Rondo
Pierwsze z brzegu -efektywna skuteczność - najgorsza od sezonu debiutanckiego. Niewiele lepiej wyglądają statystyki z poszczególnych odległości.
Rondo to co najbardziej poprawił, to asysty, z rzutem jest bieda jak była. Chyba swoje robi to naświetlanie wielkich występów Rondo w mediach, gdzie trafia raz za razem, a gdy ma 3/15 to cicho sza.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
co do motywacji duetu James - Wade, to ja napiszę jeszcze cztery słowa &quot;good job good effort&quot; ????
po tym jak filmik stał się natychmiastowym hitem w internecie myślę, że możemy ich zobaczyć dzisiaj tak maksymalnie zmobilizowanych jak jeszcze nigdy. Oni wręcz powinni kipieć chęcią pokazania &quot;światu&quot; kto tu rządzi, bo nie ma co ukrywać, że &quot;świat&quot; z nich trochę zakpił.
 
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik
Mieli 5 meczów żeby pokazać kto tu rządzi.
Wade over 24 @1.85 Tobet
Super bet wg mnie. To jest mecz z gatunku arcyważnych, a takie Wade kocha. Nie chowa sie po rogach jak Dżejms tylko wręcz pragnie piłki i to on będzie motorem napędowym Miami w dniu dzisiejszym. Myśle, ze Wade będzie dużo penetrował i co za tym idzie odda dużo rzutów wolnych. Linia niska, bo buki spodziewaja się bardziej, że &quot;pałeczke&quot; przejmie Dżejms lecz ja jestem odmiennego zdania.

e: z dziecmi, ktorzy obrazaja nie dyskutuje ???? karteczka sie komus nalezy...
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
A kto taki niby rządzi?bo ja niekumaty jestem a prima aprilis już chyba był...
rzeczywiście WilQ niekumaty jesteś trochę. Jak myślisz co siedzi w głowie np.Lebrona? Oh jestem niezły, ale jest jeszcze Kevin, jest Derrick, jest jeszcze ten przeklęty Kobe. Oni są lepsi.. ale ja też jestem dobry!
come on, przedstawiłem to jak oni to widzą, a oni są przekonani o swojej doskonałości i dominacji i dzisiaj będą chcieli to udowodnić. Trochę wyobraźni poproszę. :cool:
Nie chcę mi się pisać więcej, ale jaki koń jest każdy widzi.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
No faktycznie,niekumaty jestem ;) Dla mnie dzisiaj mimo napewno wielkiej mobilizacji tej dwójki wygra doświadczenie i trener.Nie zapominajmy że taki Pierce,Garnett czy Allen też mają coś do udowodnienia po tym jak przez cały regular wszyscy słali ich na fotel bujany i przewijały sie głosy końca big 3.Nie wiem jaką piątką wyjdzie Heat ale napewno będą chcieli za wszelką cene dokopać Garnettowi.Możliwości jest wiele,Garnett zagra piach ew. wyfauluje sie ale za to Pierce i Rondo wezmą ciężar.Nie wiem sam...Boston jak zwykle i jak co roku przegrywa pierwszy mecz by potem nabierać rozpędu i z meczu na mecz eliminować wszystkie błedy jakie popełnili dochodząc do perfekcji.Moim zdaniem oni są teraz nie do ogrania a ewentualna porażka Heat dobrze zrobi klubowi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
C 334

copper

Użytkownik
do usunięcia

Nie rozumiem kompletnie tych złośliwości chłopaki....po co i czemu to ma służyć. Blaise pisze konkretne, sensowne analizy, widać że czuje sport i ogarnia temat. Ja często po przeczytaniu ich utwierdzam się tylko w swoich typach bo jak napisałem powyżej często się z nimi zgadzam. A takie bezsensowne złośliwości powoduja że odechciewa się pisać cokolwiek na forum a szkoda by było bo to jedna z nielicznych osób z której zdaniem się licze na tym całym forum i chętnie zawsze czytam jego opinie. A co do rządzenia to każdy kto sledzi NBA musi obiektywnie stwierdzić że na Heat i ich dwóch gwiazdach koncentruje się głownie zainteresowanie koszykarskiego świata. Nie muszą wygrać ligii ale postrzegani sa jako ci aspirujący do mistrzostwa, mający największy potencjał i największe oczekiwania. Jestem obiektywny bo chciałbym żeby ktoś z tej pary został mistrzem Boston albo Miami, obie drużyny są godne finału. Większość fanów NBA jednak z pewnością najchętniej widziałaby Heat na tronie. Od Jordana dzielą Lebrona lata świetlne ale Lebrone bez dwóch zdań jest najlepszym koszykarzem świata w obecnej chwili i ma mentalnośc zwycięzcy i z pewnością interesuje go tylko tytuł mistrzowski który jest jak najbardziej w jego zasięgu. Chciałbym żeby był siódmy mecz ale będzie cięzko Miami do niego doprowadzić. W tym meczu w moim odczuciu to Boston jest faworytem.
 
typplejer 256

typplejer

Użytkownik
Boston Celtics - Miami Heat
Typ: under 182
Kurs: 1.74
Buk: bet365
Stawka: 2/10

To będzie mecz, gdzie oglądanie się za siebie- czyli jak przebiegała cała seria przeciwko ekipie Doca Riversa, jest kompletnie bez sensu.
Wygra zespół, który opanuje nerwy i przez całe spotkanie zagra na maksymalnej koncentracji, eliminując najmniejsze błędy, w swojej grze. Oba zespoły wiedzą już o sobie przecież wszystko.
Celtowie są o krok od finału – sprawia, że mają przewagę psychiczną nad rywalem. W dodatku grają przed swoją widownią.

Pod ścianą jest zespół z Florydy, który przegrał jedno z decydujących starć na własnym parkiecie.
Czy ostatnia porażka, to znak, by skreślać LeBrona i Wade&#39;a z wyścigu po mistrzostwo NBA?
Zdecydowanie nie. Przed poprzednim meczem pisałem, że powrót Bosha, to wcale nie musi być atut Miami, bo Chris był poza cyklem meczowym.
Boston będzie chciał sprowokować rywali do niezbyt czystej gry. Powinna górować obrona.
Nie widzą mi się szybkie ataki Miami. Jeśli Celtowie ograniczą ich poczynania, w ataku, to szanse Miami maleją. Zatem kiedy szanse Miami wzrastają? Zespołowa obrona ze strony koszykarzy Heat.
Kolejny aspekt, to Bosh. W tym meczu powinno wyjść na ile Spoelstra odrobił zadanie domowe z poprzedniej potyczki. Bosh może być jego asem w rękawie, bo przez niemalże całą serię Chris Bosh był poza grą i kilka ustawionych akcji pod niego, może nieco Celtów wybić z rytmu.

Jeśli chodzi o aspekt psychiczny w ekipie Żarów, to oni są również zespołem z doświadczeniem, choć wielu widzi tylko duet LBJ – Wade. Owszem, w ataku. Jeśli jednak były jakieś rozmowy i dotarły do pozostałych kolegów z ekipy, „wyrobników”, którzy ciężko harują w obronie, by ułatwić grę swoim liderom, to Heat zachowują szansę na powrót do własnej hali na decydujące starcie.
Celtowie, w tej serii popisują się niezwykłą defensywą przeciwko strzelcowi Heat – Wade&#39;owi.
Ponownie kluczem dla Heat powinna być lepsza gra w pierwszej połowie.
Mecz powinien być pod znakiem defensywy. Celtowie są wiekowi, więc do zachowania szansy powrotu do walki o pierścień dla Miami oraz zmęczenia – a co za tym idzie, zmuszenia Celtics do strat, będzie właśnie obrona. Oba zespoły akurat to potrafią.

Miami limit błędów już wykorzystało. BIG3, czy BIG3 – kompromitacja? Jeśli ten sezon zakończą na finałach konferencji, to niezwykle medialne koszykarskie persony z Miami, będą musiały drugi sezon z rzędu znosić masową krytykę i staną się pośmiewiskiem.
Miami, to również zespół z charakterem, więc stać ich na walkę o zwycięstwo, jednak kluczem do tego będzie obrona.
Doświadczenia nie brakuje, w żadnej z ekip. Wygra koncentracja i siła psychiczna.
Typowałbym zwycięstwo Miami, ale kurs na wyjeździe, przy stanie 3:2 dla Bostonu poniżej 2, nie jest dla mnie wart ryzyka. Bardziej czuję underowy mecz.


Powodzenia!
 
C 9

czaron1991

Użytkownik
Zagrałem Over 176,5 z kursem 1,65 i to zdarzenie kończy mi duży kupon, zastanawiam się nad skontrowaniem, jakie dajecie szanse na taki over. ( kupon zagrałem w ziemniaku)
 
P 0

pokus89

Użytkownik
Zagrałem Over 176,5 z kursem 1,65 i to zdarzenie kończy mi duży kupon, zastanawiam się nad skontrowaniem, jakie dajecie szanse na taki over. ( kupon zagrałem w ziemniaku)
Czaron moim zdaniem wejdzie spokojnie, decydujący mecz. Miami nie leży granie na obrone bo boston ich zniszczy w tym elemencie. beda forsowac tempo i starac sie grac więcej szybkich kontr.
No i wraca bosh który w ataku daje zdecydowanie więcej od pozostałych podkoszowych i przy okazji gorzej broni więc po obu stronach bedzie luzniej . Do tego bosha zadanie to zrobić więcej miejsca dla wade&#39;a i jamesa pod koszem poprzez wyciaganie KG z pomalowanego.
na noc over 179.5 1,92 expekt
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
overek powinien być spokojnie. Ja dałem tylko u Heat, bo czuję, że dziś przedłużą serię i jakby Celtics trochę dali tyłka w ofensywie to może być różnie. O Miami jestem spokojny raczej. James może wali 4 kwarty, ale przez 3 będzie ostro punktował. W 4 w główną rolę wcieli się Wade. Celtics niestety, mimo iż grają dobry defense, to nie mają prócz Garnetta &quot;elitarnych&quot; obrońców. Allen, Bass to bardziej pachołki. Druga sprawa, że Celtom może zabraknąć trochę tlenu. Oni naprawdę rozegrali już dużo meczów, a zauważcie, że w tych playoffach gramy ciągle co 2 dni. Czy oni to wytrzymają? Allen podobno już chciał jeden mecz sobie odpocząć. Tak wybiegając w przyszłość, to nawet jeśli C&#39;s awansują do finału to tam już będą po tej serii raczej wrakiem tej drużyny i Thunder zniszczą ich samą energią.
 
harvey 967

harvey

Użytkownik
My tu gadu gadu a mecz zaraz. W mojej opinii dzis wygraja Celtics. Dlaczego ? A to dlatego, ze Celtics w calej tej serii sa lepsi. Pierce, Garnett czy Rondo daja rade Big2 bo Bosh nie wiele dal swojej ekipie. Pisze z telefonu dlatego, krotko.

Celtics w tej parze nic nie musieli, a Heat wrecz odwrotnie. Wielki James i Wade, ktorzy nie potrafia sobie poradzic z szczerze mowiac srednimi Celtics troche mnie rozbawili. Hasla o mistrzostwie i MVP dla Krola sa nie na miejscu. Jedno jest &quot;prawie&quot; pewne, tytul zdobeda Thunder i MVP niedoceniany Durant.

Wracajac do dzisiejszego mecz, dla mnie dzis wygraja Celtics. Maja lepsza obrone, a sami James, Wade czy Bosh nie dadza rady calej hali i zespolowi Doca
. Wygrali w Miami to i dzis wygraja. Go go Celtis, wierze w was i zaslugujecie na ten final !!
 
typplejer 256

typplejer

Użytkownik
Big2 bo Bosh nie wiele dal swojej ekipie.
Wiesz ile w ogóle Bosh zagrał, w rywalizacji przeciwko Bostonowi? 1 mecz i to tylko 19 minut - zaczynając z ławki. Liczyłeś, że w I meczu po powrocie spowodowanym kontuzją zagra na poziomie 10+10? Ocenianie zawodnika na podstawie jednego - nazwać można nawet epizodem przy tej serii, nie wspominając, że to są finały, w których sporą rolę odgrywa obrona :]
Nie wnikając, w takie szczegóły, że jeden zawodnik lubi wychodzić z ławki, drugi nie. Tutaj jednak to tylko suche spostrzeżenie, bo ostatni taki mecz, Bosh zaczynał jeszcze w barwach Raptors i inaczej nie mogło być po takiej przerwie. Ale to nie ma znacznie. 19 minut przez całą serię... Lepiej odpusczać temat Bosha i przydatności, bo nie ma podstaw, by w ogóle go oceniać pod tym kątem.
 
B 493

bodescu_wampir

Użytkownik
Miami @ Boston over 180 pts @1.935 pinn
Linia 180 pts... Nalezy sie zastanowic kto bedzie dyktowac warunki meczu...?
Jesli Boston bedzie prowadzic gre to calkiem realne, ze bedzie okolo 170 punktow... Heat tutaj od poczatku powinni sie spiac o grac tak jakby byla to ostatnia kwarta meczu... Na jednych i drugich jest niesamowita presja i o ile bardziej doswiadczeni gracze z Bostonu powinni sobie lepiej poradzic o tyle bardziej glodni sukcesu sa na pewno heat... Licze, ze w ostatniej kwarcie bedzie sporo fauli, a zawodnicy beda wykonywac rzuty wolne na poziomie 80 %... Licze rowniez na przebudzenie sie Chalmersa i rzucenie kilku kluczowych &quot;3&quot;...
Wade over 24 pts @1.935 pinn
Dwayne to zawodnik, ktory moze rozstrzygnac losy meczu na korzysc Heat... Lebron byc moze nie wytrzyma presji, Bosh nie wiadomo ile minut zagra i z jakim skutkiem, natomiast mam przeczucie, ze Wade swoje rzuci... To typ takiego zawodnika, ze mozna go nie zobaczyc przez cala pierwsza polowe, by w 2 czesci spotkania zakonczyl powodzeniem kilka akcji z rzedu... linia 24 pts u wiekszosci bukow do pokrycia...

Miami ML @1.813 pinn
Czy ten sezon moze byc gorszy od poprzedniego....
Moze... Druzyny znaja sie bardzo dobrze... sporo meczow miedzy soba...
ciekawostka...
Ostatnio Heat wygrali na wyjezdzie z Celtami w regulaminowym czasie gry uwaga.... 6 kwietnia 2007 roku... pozniej 16 meczow nie potrafili rozstrzygnac na swoja korzysc w regulaminowym czasie gry...
Na koniec....
Kazdy ma swoja teorie, wszlekie plusy i minusy... decyduje juz tutaj intuicja...
Wszelkie zdarzenia mozna interpretowac w dowolny sposob liczy sie plus dla wszystkich....

zycze powodzenia...
P.S. w Finale, zycze sobie wygrania OKC, ktorej kibicuje juz 3 sezon... ktora w 2 poprzednich sezonach odpadala z rywalizacji po porazkach z pozniejszymi mistrzami NBA....
 
typplejer 256

typplejer

Użytkownik
Wszystko OK... Każdy wymienia doświadczenie Celtów jako argument... A Miami, to nie ma w swoich szeregach doświadczonych zawodników?
LBJ - Wade - Bosh - Chalmers - Haslem - Anthony - Battier. Nie jeden mecz już rozegrali o wysokie cele. Chyba, że patrzymy im starszy,tym większe doświadczenie. Jeśli chodzi o parkiet, to doświadczenie dla mnie jest 50/50. W obu zespołach są doświadczeni zawodnicy. Dla &quot;sprzedaży&quot; finałów NBA lepsza by była konfrontacja Miami - Thunder. Dlatego, że byśmy poznali odpowiedź nurtującą wielu ekspertów NBA, kto jest numerem 1 w NBA - LeBron, czy Durant. Znacznie ciekawiej, by się oglądało. Celci nie dotrzymają kroku Thunder - tego jestem jakoś bardzo przekonany. Choć w sporcie nie można być niczego pewnym. Jeśli Spurs o znacznie większych możliwościach od Bostonu polegi z kretesem, to jakie szanse ma Boston z o wiele krótszą ławką niż Spurs?
Lepiej się sprzeda finał Miami - Thunder. Biznes jest wszędzie. Choć żeby była jasność - to dla mnie nie jest argumentem do typowania, a ew. do nawiązywania kolejnych wypowiedzi z resztą użytkowników.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Ja nie jestem przekonany co do tego, że Miami mają większe szanse dotrzymać kroku Thunder. Thunder straszni mi przypominają Dallas z zeszłego sezonu..Miami z Dallas się nie popisało. Nie chce się rozwodzić na ten temat, bo można długo pisać, tak tylko wtrąciłem parę groszy. Zgoda, że biznes to biznes i że dla oglądalności lepsza byłaby para OKC-Miami, ale mam nadzieję, że rywalizacja rozstrzygnie się sportowo i nie będzie naciąganych gwizdków ze strony sędziów tylko po to, żeby Miami utrzymać w grze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
L 51

legionista880

Użytkownik
James rekord w historii ligi w playoffs w pierwszej polowie 30pkt 12/14 z gry jak narazie kompromituje, osmiesza, wyciera sobie bostonem o glebe.
Boze pozwol mi ogladac Jamesa kolejne drugie 10 lat
Druga polowa bedzie napewno bardziej wyrownana i mecz mysle bedzie sie toczyl do ostatnich sekund niemniej to co zrobil jest sick
Paul &quot;The Truth&quot; Pierce 2pkt 3 faule prawie jak James
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom