>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA Playoffs 2010

Status
Zamknięty.
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Mnie się także wydaje, że dziś Miami wygra, jednak twoje argumenty że Boston odpuści by zakończyć serię u siebie są śmieszne. Dla tak wiekowych zawodników dłuższy odpoczynek przed 2 rundą może być zbawienny, poza tym musisz zauważyć, że Celtics jeszcze nie są w drugiej rundzie, że prowadzenie 3-0 nie daje awansu, gdyż mogą przegrać 3-4, a oni są dość nieprzewidywalni i jest cienka granica w tym sezonie między Celtics takimi, jakich znamy z 2008, a Celtics, którzy grają fatalnie.
 
miodzik 0

miodzik

Użytkownik
Chyba jeszcze żadnej drużynie w historii PO nie udało się wyjść zwycięsko ze stanu 0-3, więc nie sądzę, żeby to udało się drużynie(??!!) Miami &quot;D-Wade&quot; Heat...no chance. Boston może dziś przegrać, jedynie jeśli zlekceważy przeciwnika, choć nie wiadomo ile jeszcze wiary i ochoty do gry pozostało w tych drugich...za chwilę się o tym przekonamy.
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Witaj Miodzik ;) to chyba ty byłeś lekko &quot;strofowany&quot; przez moderatora że coś takiego jak &quot;odpuszczanie&quot; meczu by wygrać na swoim parkiecie to niemożliwe ;)
Zgodnie z moim &quot;przeczuciem&quot; Bostończycy się nieco nie przyłożyli by ostatnie 2 szansy na 4 zwycięstwo w serii play off mieć u siebie ;)
 
finishline 0

finishline

Użytkownik
Może zaczniemy dyskusję na temat ostatnich meczów pierwszej rundu PO? Mnie osobiście ciekawią następujące mecze:
Phoenix vs Portland (2-2) - nie mam pojęcia kto awansuje dalej. Stawiałbym jednak na Słońca
Dallas vs Spurs (1-3) - czy według was Mavs będą potrafili wyjść z tego beznadziejnego wyniku? W najbliższym meczu na 95% wygrają, ale co dalej?

Zapraszam do dyskusji

Na noc:
Spotkanie: Charlotte Bobcasts vs Orlando Magic (0-3)
Typ: Gerald Wallace under 17,5✅✅✅
Kurs: 1,85
Buk: Bwin
Analiza:
Czwarte spotkanie pomiędzy tymi drużynami. Jak widać powyżej jest 3-0 dla Magików. Oczywiście nie stawiam na zwycięstwo którejś z drużyn bo jest to mecz mało przewidywalny. Jednak zajmę się teraz moim typem. G.Wallace specjalnie nie zachwyca grą w PO. Jak w pierwszym meczu zagrał na swoim wysokim poziomie to w kolejnych dwóch meczach nie pokazał nic specjalnego. 12 i 15 pkt to nie są zdobycze punktowe jakie oczekuje się od niego. I tu się pojawia pytanie, czy Gerald utrzyma zła passę czy może zepnie się na ten ważny mecz i pokaże klasę. Czy koledzy z drużyny będą do niego grać czy zaufają znakomitemu w rundzie PO S.Jacksonowi. Myślę, że więcej piłek będzie granych jednak do tego drugiego. Mimo że Bobki przegrywają to Jackson gra bardzo dobrze. Ostatni mecz Wallace&#39;a to była porażka, dostawał piłki od partnerów z drużyny. Miał 12 szans na puntky - wykorzystał tylko 4. W tym dwa razy za trzy i dwa razy za dwa. Kończąc, uważam, że możliwe jest zwycięstwo Charlotte jednak bardziej prawdopodobne jest to, że Wallace nie zdobędzie więcej niż 17 pkt.
 
d910 0

d910

Użytkownik
Jako kibic Phoenix mam nadzieję, że awansują, lecz tym samym po powrocie Roy&#39;a trochę bardziej sceptycznie na to patrzę.
Mavs jak dla mnie awansują dalej, choć do końca będzie ciekawie. 7 mecz będzie na pewno ;)
 
finishline 0

finishline

Użytkownik
Spotkanie: Lakers vs Oklahoma City
Typ: Lakers wygrają różnicą 6-10⛔????
Kurs: 4,55
Buk: Bwin
Analiza:
I tak dotarlismy do 5. meczu między tymi zespołami. Jak narazie chyba dość niespodziewanie mamy remis 2-2. Obie drużyny wygrywają swoje mecze na własnych stadionach. Szczególnie ostani mecz zapadnie na długo w mojej pamięci, ponieważ Lakersi przegrali różnicą aż 21 pkt. W pierwszym meczu u siebie Lakersi wygrali różnicą 8 pkt a w drugim 3 pkt. Uważam, że gospodarze nie powinni mieć problemów ze zwycięstwem nad Oklahomą, ponieważ na własnym stadionie spisują się znakomicie. Dlaczego nie wygrają wyżej? Odpowiedź jest prosta - Durant i Westbrook. Myślę, że nie ma sensu więcej pisać. Stawiam tak ryzykowny typ ponieważ jestem na minusie w generalce ????

a jeśli chodzi o wypowiedź kolegi
Jako kibic Phoenix mam nadzieję, że awansują, lecz tym samym po powrocie Roy&#39;a trochę bardziej sceptycznie na to patrzę.

Mavs jak dla mnie awansują dalej, choć do końca będzie ciekawie. 7 mecz będzie na pewno ;)
Phoenix już 3-2 i raczej nie widzę powrotu dla Portland, a mecz Dallas vs Spurs tutaj Mavs musi się niesamowicię spręzyć jeśli chcą marzyć o awansie. 2-3 bedzie po dzisiejszej grze, ale co pokaża w nastepnej grze? Osobiście lepiej by było gdyby weszlo Dallas jednak niespodzianka jest mozliwa
 
gred 6

gred

Użytkownik
Spotkanie: Lakers vs Oklahoma City
Typ: Lakers wygrają różnicą 6-10
Kurs: 4,55

Phoenix już 3-2 i raczej nie widzę powrotu dla Portland, a mecz Dallas vs Spurs tutaj Mavs musi się niesamowicię spręzyć jeśli chcą marzyć o awansie. 2-3 bedzie po dzisiejszej grze, ale co pokaża w nastepnej grze? Osobiście lepiej by było gdyby weszlo Dallas jednak niespodzianka jest mozliwa
O jakiej TY niespodziance piszesz? ze niby jezeli Dallas odpadnie a SAS przejdzie dalej to ma byc niespodzianka? Dzisiaj OCT oraz SAS+5.5 wygrywaja.... :]
 
S 22

slooz3

Użytkownik
sas to juz nie ten sam zespol, maja niezwykle duzo szczescia, w kazdym z wygranych meczy znalazl sie ktos kto zagral niesamowite zawody - mam nadzieje ze dzis dallas pokaze ze stac ich na final konferencji,zatrzyma sas na obwodzie i skonczy sie blowout&#39;em (15-25)
a teraz skazane na pozarcie miami... bdzie ciekawie... pozdro
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Przepraszam że tak późno ale dopiero wróciłem do domu. (niestety zakład na Q1 Cleveland nie mogę podać bo się zaczęło)
LA-Oklahoma (+10,5)
2 ⛔
1,59
/ jak ktoś lubi risk to Oklahoma (+5,5) za 1,85 lub win Oklahomy ;) (1/10)

LA nie wydaje mi się żeby było w stanie wygrać różnica 11 punktów, 2 razy grali z OKL u siebie i Oklahoma przegrywała minimalnie.
Natomiast spotkania w Oklahomie pokazały prawdziwy potencjał tej drużyny.
Dodatkowo dzisiaj pod malutkim znakiem zapytania stoi występ Kobe Bryanta.
Chyba nie muszę mówić kim dla LAL jest Kobe. W drużynie Oklahomy nie ma kontuzji i osłabień, liczę na przyzwoity występ Duranta i Westbrooka wtedy Lakers nie powinni pokryć handi.
 
finishline 0

finishline

Użytkownik
mimo wszystko, zachowując duży szacunek dla drużyny spurs, uważam, że aktualnie to dallas jest drużyną lepszą. Chociaż racje trzeba wam przyznać ???? O niespodziance tu mowy nie moze byc, wiekszym zaskoczeniem bedzie wygrana sas 4-1 ????

P.S Fajnie, że w końcu wywiązała się dyskusja ????

mecz już zakończony, jest 3-2 dla spurs ???? , kolejny mecz mozliwe że również zostanie wygrany przez Dallas. Tak więc bedzie pewnie 7. mecz w którym wszystko będzie mogło się zdarzyć. A jeśli chodzi o dzisjeszy mecz czyli Denver vs Utah to taki typ:
Denver under 111 @1,85
Utah +7 @1,91
 
O 0

omgrotfl

Użytkownik
moje typy (29.04 - 1.05):
Atlanta - Milwaukee - 1 (tego sam nie jestem pewien, idą równo... 2-2)
Denver - Utah - 1 (grają u siebie i mam nadzieje że dadzą rade)
Portland - Phoenix - 2 (myśle że sunsi zagrają na maxa zeby przejsc dalej i to bedzie ostatni mecz...)
San Antonio - Dallas - 1 (brakuje im jednej wygranej, na dodatek grają u siebie)
Oklahoma - LA Lakers - 2 (tego się troche obawiam ale wierze w lakersow)
tak nawiasem, kogo typujecie w finale?
mam dwa typy, Lakers vs Cavaliers albo Boston vs Phoenix
 
finishline 0

finishline

Użytkownik
W finale jeśli nie będzie Bostonu to juz nic nie jest pewne. Phoenix raczej do finału nie dojdzie, jeszcze nie w tym roku. A LAkersi i Cavaliers? Tutaj taki finał jest bardzo możliwy i pewnie wygrają w nim Cavs. gasol ostatnio gra niesamowicie a z Bryantem nie wiem co się dzieje, fakt, że Oklahoma bardzo dobrze go kryje ale skutecznosc rzutow to porazka...
 
S 22

slooz3

Użytkownik
porazka to skutecznosc rzutow j.oneal&#39;a przeciwko perkinsowi, gasol to przy nim jak the legend przy trybanskim ???? dzisiaj bede gral atlante -15 jakos po 3.00 pewnie, jeszcze nie mam kursow w bet365 no i + overy na crawforda, johnsona, nie wierze ze po 2 frajerskich porazkach nie zniszcza ich w swojej philipsowej arenie.
a dallas tak jak przewidywalem blowoucik maly, w czwartek najciekawszy mecz pierwszej rundy sie szykuje...-szkoda ze nad ranem..
 
miodzik 0

miodzik

Użytkownik
Baqu, to nic dziwnego, że Joey Crawford znów zagwizdał kontrowersyjny faul, bo jest z tego doskonale znany, ale...tym razem to już przesadził. Powinni coś zrobić z tym sędziowaniem w lidze, bo to przechodzi ludzkie pojęcie co tam się wyprawia. Wczoraj sędziowie w Bostonie chcieli zachować jeszcze w grze Miami gwiżdżąc faule z dupy wzięte w pierwszej połowie. Na szczęście Boston nie dał im szans w czystej grze. Tylko, że to nie jest tak, że sędziowie sobie gwiżdżą tak a nie inaczej, bo mają w tym jakiś interes...chodzi o to, że liga i David Stern ma w tym interes by najciekawsze serie trwały jak najdłużej. Sport sportem, ale biznes biznesem...niestety!
 
M 0

mondigo

Użytkownik
Ja dzisiaj gram dość ryzykowny mecz Denver-Utah
Kurs jest bardzo dobry a myśle że mogą sie pokusić o zwyciestwo
Jak Carmelo nie zagra jakiegoś kosmosu to mysle ze Williams i spółka zakończa potyczke z Denver!!
Vamos Utah!!
 
gibakrk 0

gibakrk

Użytkownik
Ostatniej kwarty meczu Atlanta - Bucks nie skomentuję. Ale w całym meczu - bardzo dobra postawa Bucks, świetna obrona, zwłaszcza przed Joshem. Jennings musiał rzucić dwa osobiste i rzucił.
Sądzicie, że Spurs zakończą dzisiaj serię z Mavs?
 
finishline 0

finishline

Użytkownik
Uważam że istnieje możliwość zakończenia tej serii jednak Dallas potrafią się spiąć na ważne mecze i 7 mecz jest tutaj bardzo prawdopodobny. Co do milwaukee - niespodzianka szczerze mówiąc, myslałem że wygra atlanta, na dziś poleciłbym Portland win i zdobędzie over 101 pkt @3,39
 
O 0

omgrotfl

Użytkownik
myślę że SAS się postarają i zakończą u siebie serie...
Co do Portland to nie jestem pewien, jeżeli będzie znowu takie sędziowanie. Mimo wszystko stawiam na Blazersów i mam nadzieje na wygraną.
Jak obstawiacie Oklahoma - Los Angeles ?
W sobote ciekawy mecz, Boston - Cleveland. I to jeszcze o wczesnej porze bo o 21:00! Muszę oglądać!
 
finishline 0

finishline

Użytkownik
Lakers zapewne wygrają i skończą serię na 4-2. Nie wierzę zeby nagle Gasol i spółka przestali efektywnie grać. Oklahoma może postraszyć rywali ale głównie w meczach na własnym stadionie. Nie widzę żadnej szansy dla Thunders na pokonanie LA w ich własnej hali. Durant i Westbrook - bo tylko oni mogą zatrzymać gospodarzy, uważam, że ten pierwszy zagra na swoim poziomie czyli 25-30 pkt. Westbrooka nie mogę rozszyfrować. Ten gościu albo zagra fantastyczne zawody albo kompletnie potrafi pudłować. Boston vs Cleveland. Garnett vs LeBron. Pierce vs Jamison. Rondo vs Williams. Zapowiadają sie niesamowicie ciekawe mecze i stawiam tu na końcowe zwycięstwo Bostonu ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom