>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

NBA Playoffs 2010

Status
Zamknięty.
dwyane 37

dwyane

Użytkownik
Irytuje fałszywa informacja jakoby Garnett miał dziś zagrać, co go tak wyliczyłeś wśród grajków Bostonu. Przecież on jest zawieszony w G2, czemu tego nie uwzględniłeś? Na moje oko typ na over BOS-MIA to ten z serii &quot;na od$&amp;$#ol&quot;.
 
finishline 0

finishline

Użytkownik
NBA
Spotkanie: Atlanta vs Milwaukee
Typ: Milawukee +6,5
Kurs: 2,17
Buk: Betsafe
Analiza:
Kolejny, drugi mecz między tymi drużynami w play-offach. Pierwszy zakończył się zwycięstwem Atlanty 102-92. Uważam jednak że dziś w nocy nie będzie tak wysokiego zwycięstwa Atlanty. Miwaukee zepsuło sobie końcówkę sezonu poprzez głupie porażki jednak jeśli wrocą do dobrych meczów z Phoenix czy Bostonem(które wygrali) to z Hawksami mogą nawet dziś wygrać. W formie jest Brandon Jennings - najlepiej punktujący obecnie drużyny gości. On do spółki z Ersanem Ilyasowem a obronie powinni zatrzyać dziś duet Horford - Johnson. Uwagę trzeba zwrócić na bardzo zespołową grę Atlanty w ostatnim meczu. Wszyscy z pierwszej piątki mieli bardzo podobne liczby punktów. Co innego Milwaukee(i to moze byc ich duzym minusem), których gra opiera się na wcześniej wymienionym Jenningsie i to w zasadzie tyle jeśli chodzi o równych zawodników:wink: 3 kwarta ostatniego meczu - świetna gra Miwaukee. Tak powinni grać cały mecz. Świetne rzuty za trzy, zbiórki defensywne i ofensywne. Chociaż z drugiej strony jak zagraja tak jak w kwarcie pierwszej to daleko nie zajdą. OStatecznie stawiam na minimalne zwycięstwo Atlanty.
 
olej1991 32

olej1991

Użytkownik
Spotkanie: Boston Celtics - Miami Heat (under/over 181.5)
Typ: over 181,5
Kurs: 1,85
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Drugi mecz fazy play-off pomiędzy drużyną Bostonu i Miami. W pierwszym meczu padł wynik 85-76 dla drużyny KG i spółki i prowadzą w rywalizacji do 4 zwycięstw 1-0.
W dzisiejszym spoktaniu nie będzie mógł wystąpić Garnett który został zawieszony po pierwszym spotkaniu za uderzenie łokciem Richardsona. Zastąpić będą go musieli Glen Davis i Rasheed Wallace i wydaje mi się że jeżeli Dwayne wejdzie na swój odpowiedni poziom, penetracje pod koszą itp nie będą mieli za bardzo szans aby go zatrzymać. Brak Kevina może poskutkować również gorszą jakością akcji w ataku. Warto również przytoczyć statystyki z poprzedniego meczu tych ekip: tylko dwóch graczy Heat miało dwu cyfrowy wynik punktowy : 26 pkt Wade ( ale również 7 strat z 22 drużyny co rzadko się zdarza), a drugim był Richardson który zdobył 15 pkt. O&#39;Neal, Beasley i Haslem trafili ledwie 9 z 30 rzutów. A pierwszy z nich miał 3/14 z gry w pierwszym meczu. Myślę że drugi mecz z rzędu z taką dyspozycją im się nie przydaży.
A więc gorsza obrona i troszkę osłabione opcje ataku Celtów, bardzo słaby pierwszy mecz biorąc pod uwagę skuteczność który mam nadzieje się nie powtórzy i wszystko inne przemawia za overem 181,5 pkt.

Jak na mnie przystało przytocze również statystyki ostatnich meczów tych drużyn ( wiem że sezon zasadniczy a play-off&#39;y to co innego ale myślę że warto przeanalizować)

przypomnę wynik ostatniego meczu 85-76

Ostatnie mecze seoznu zasadniczego Bostonu:
15/04-10 NBA Boston vs. Milwaukee 95:106 &lt;/SPAN&gt;
14/04-10 NBA Chicago vs. Boston 101:93 &lt;/SPAN&gt;
11/04-10 NBA Milwaukee vs. Boston 90:105 &lt;/SPAN&gt;
10/04-10 NBA Boston vs. Washington 96:106 &lt;/SPAN&gt;
08/04-10 NBA Toronto vs. Boston 104:115 &lt;/SPAN&gt;

Bilans 2-3 i średnia 100,8 pkt

A oto 5 spotkań drużyny Miami:
15/04-10 NBA Miami vs. New Jersey 78:78&lt;/SPAN&gt;
94:86 (d.)
13/04-10 NBA Philadelphia vs. Miami 105:107 &lt;/SPAN&gt;
12/04-10 NBA New York vs. Miami 98:111 &lt;/SPAN&gt;
10/04-10 NBA Miami vs. Detroit 99:106 &lt;/SPAN&gt;
08/04-10 NBA Miami vs. Philadelphia 99:95 &lt;/SPAN&gt;

Bilans 4-1 i średnia 98,8 jeżeli bierzemy pod uwagę tylko czas regulaminowy i 102 z dogrywkami.

A więc łącznie 199,6/202,8.

Całkiem fajnie to wygląda, bukmacherzy obniżają kursy na over w tym meczu więc ja również wietrze w nim szanse.
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Phoenix-Portland
typ: handicap +11,5 Portland
kurs: 1,69⛔
buk:betsafe
Nie zadowala mnie kurs na Phoenix w tej konfrontacji 1,17?
To nie jest LA Lakers z nie wiem Detorit Pistons, bardzo bardzo bardzo duże przegięcie jak ostatnio. Phoenix nie zachwycają ale grają sporo poniżej oczekiwań i możliwości, zwłaszcza Amare Stoudemire- gość który zazwyczaj zdobywał ok 28-30 punktów w meczu notuje słabe wyniki, jedynie Steve Nash ratuje pupsko Phoenix bo by przegrywali i to znacznie.
Porltand wg mnie nie stoi na straconej pozycji, a nawet widziałbym tutaj Portland w roli minimalnego faworyta.
Bardzo dobre spotkanie rozegrali Miller i Aldrige.
Handicap uważam jak najbardziej do grania, w sezonie zasadniczym padały następujące wyniki:

Portland-Phoenix 93-87
Phoenix-Portland 101-108
Portland-Phoenix 105-102
Jak widać mecze między tymi ekipami były bardzo zacięte (7 punktów różnicy i 3 punkty różnicy)
Nie było jakiejś miazgi w postaci wygranej różnica nie wiem 10-14 punktów.
Portland wg mnie to nie są chłopcy do bicia pokroju New Jersey Nets, czy w fazie Play off mięso armatnie Chicago Bulls.
Pokusiłbym się nawet o zagranie 1/10 na wygraną Portland.
Atlanta-Milwaukee
1Q - Atlanta (draw no bet)
1,48
28-20 ✅
/nieco nerwów pod koniec z 22-10 nagle 22-18 ale jest $$$
/Bez analizy w zasadzie, po prostu są drużyny co grają fest 1 kwarty i do takich zalicza się Atlanta, nie nalezy sie spodziewać jak ostatnio pogromu w 1 kwarcie różnicą 17 punktów, ale wygrana 4-5 punktami jak najbardziej na miejscu ;) /
 
kkslec 459

kkslec

Użytkownik
NBA
Spotkanie: Atlanta vs Milwaukee
Typ: Milawukee +6,5
Kurs: 2,17
Buk: Betsafe
Analiza:
Kolejny, drugi mecz między tymi drużynami w play-offach. Pierwszy zakończył się zwycięstwem Atlanty 102-92. Uważam jednak że dziś w nocy nie będzie tak wysokiego zwycięstwa Atlanty. Miwaukee zepsuło sobie końcówkę sezonu poprzez głupie porażki jednak jeśli wrocą do dobrych meczów z Phoenix czy Bostonem(które wygrali) to z Hawksami mogą nawet dziś wygrać. W formie jest Brandon Jennings - najlepiej punktujący obecnie drużyny gości. On do spółki z Ersanem Ilyasowem a obronie powinni zatrzyać dziś duet Horford - Johnson. Uwagę trzeba zwrócić na bardzo zespołową grę Atlanty w ostatnim meczu. Wszyscy z pierwszej piątki mieli bardzo podobne liczby punktów. Co innego Milwaukee(i to moze byc ich duzym minusem), których gra opiera się na wcześniej wymienionym Jenningsie i to w zasadzie tyle jeśli chodzi o równych zawodników:wink: 3 kwarta ostatniego meczu - świetna gra Miwaukee. Tak powinni grać cały mecz. Świetne rzuty za trzy, zbiórki defensywne i ofensywne. Chociaż z drugiej strony jak zagraja tak jak w kwarcie pierwszej to daleko nie zajdą. OStatecznie stawiam na minimalne zwycięstwo Atlanty.
Trochę poleciałeś. Hawks wygrali tylko 10 punktami bo po pierwszej połowie już praktycznie zwycięstwo mieli zapewnione. Co do Bucks to ich forma jest słaba. Do tego kontuzja Boguta o której najwyrażniej nie wiesz. Co do Jenningsa owszem zgodzę się, jest to obecnie najsilniejszy punkt i napsuje pewnie znowu dużo kri obornie Hawks ale czy sam da rade przeicwko kolektywowi z Atlanty. W pierwszym meczu 6 albo 7 graczy Hawks miało zdobycz punktową powyżej 10 puntków. Co do końcowego wyniku to nie ruszam ale gram ostro na wygranie pierwszej połowy i kwarty przez Hawks.
 
gladiahtorr 25

gladiahtorr

Użytkownik
Phoenix Suns - Portland Blazers
Sport: Koszykówka
Kraj / Rozgrywki: Stany Zjednoczone - NBA - Play-offs
Data i godzina rozpoczęcia: 21.04.2010 godz. 04:00
Typ: 2
Kurs: 5.00
Book: Bet365
Drugie spotkanie play-offów między tymi ekipami. W pierwszym górą byli Blazers po bardzo wyrównanym pojedynku 100:105 i nie zdziwię się, gdy sytuacja się powtórzy. Tak jak i w poprzednim typie z NBA było co do przebiegu meczu to i podobnie było też w tym. Pierwsze trzy kwarty łeb w łeb; czwarta kwarta jakaś blokada w Suns i przegrali ją 28:35. Drugi pojedynek jest dużo ważniejszy ale i trudniejszy dla obu ekip. Ciężko wytypować faworyta, bo obie drużyny grały ostatnimi czasy naprawdę dobrze. Phoenix zmobilizowane do walki, bo w razie ewentualnej przegranej w najbliższej przyszłości play-offów może być już bardzo ciężko - natomiast Portland podbudowane ostatnim zwycięstwem na pewno też i w tym spotkaniu dadzą z siebie wszystko aby znów wygrać i doprowadzić do kolejnej niespodzianki, a jak wiemy takich w NBA mamy sporo. Chyba nie ma tutaj co patrzeć w statystyki bo play-offy rządzą się własnymi prawami i to czy ktoś grał troszkę słabiej na wyjazdach niż u siebie czy inne nie ma większego znaczenia ani wpływu na wyniki spotkań play-offowych.
Gospodarze wyjdą na parkiet bez Lopeza - do tej kontuzji jednak wszyscy są już przyzwyczajeni, bo nie gra on już od dłuższego czasu.
Portland wystąpi bez ważnego Point Guarda Roy&#39;a - jest to poważne osłabienie drużyny gości ale jak widać i bez niego Blazers radzą sobie całkiem nieźle. Dochodzą jeszcze do tego brak Odena i Przybilli, których brakuje już od dłuższego czasu.
Wygrana z jednej jak i z drugiej strony jest tutaj naprawdę całkiem możliwa. Ja obstawiam ryzykowną dwóję bo nie wydaje mi się aby Phoenix po ostatnim tak ciężkim pojedynku zdołali rozbić dziś rywala w pień, a kurs jaki wystawił Bet365 jest zachęcający. Za niższą stawką warto zaryzykować czystą dwójkę przy kursach w granicach 4.50-5.00
GL​
 
olej1991 32

olej1991

Użytkownik
Spotkanie: Orlando Magic - Charlotte Bobcats poniżej/powyżej 185,5
Typ: powyżej 185,5
Kurs: 1.92
Bukmacher: Expekt
Analiza:

Dzisiaj o godzinie 1:00 czasu polskiego odbędzie się 2 mecz fazy play-off pomiędzy Magikami z Orlando a Rysiami z Charlotte. W pierwszym meczu padł wynik 98-89 dla gospodarzy i dzisiaj nie przewiduje innego wyniku jak podwyższenie stanu rywalizacji na 2-0 dla Orlando. I nie miałbym nic przeciwko jeśli padłby taki sam wynik jak w pierwszym meczu co spełniłoby mój typ ;)
A teraz trochę statystyk:
Orlando
Ostatnie 5 meczów sezonu zasadniczego zakończone przepięknym ;) bilansem 5-0 i średnią zdobywanych punktów która wyniosła 116.

15/04-10 NBA Orlando Magic vs. Philadelphia 76ers 125:111 ✅&lt;/SPAN&gt;
13/04-10 NBA Indiana Pacers vs. Orlando Magic 98:118 ✅&lt;/SPAN&gt;
11/04-10 NBA Cleveland Cavaliers vs. Orlando Magic 92:98 ✅&lt;/SPAN&gt;
10/04-10 NBA Orlando Magic vs. New York Knicks 118:103 ✅&lt;/SPAN&gt;
08/04-10 NBA Orlando Magic vs. Washington Wizards 121:94 ✅
Charlotte
Bilans w ostatnich spotkaniach 3-2 i średnia które kręci się około 100 pkt a dokładniej wynosi 97,4
15/04-10 NBA Charlotte Bobcats vs. Chicago Bulls 89:98 ⛔&lt;/SPAN&gt;
13/04-10 NBA New Jersey Nets vs. Charlotte Bobcats 95:105 ✅&lt;/SPAN&gt;
11/04-10 NBA Charlotte Bobcats vs. Detroit Pistons 99:95 ✅&lt;/SPAN&gt;
10/04-10 NBA Houston Rockets vs. Charlotte Bobcats 97:90 ⛔&lt;/SPAN&gt;
08/04-10 NBA New Orleans Hornets vs. Charlotte Bobcats 103:104 ✅ &lt;/SPAN&gt;

I po podliczeniu statysty wychodzi że średnia zdobywanych pkt przez oby dwie drużyny wynosi 213,4.

Ostatnie mecze pomiędzy obiema drużynami w Orlando:
14/03-10 NBA Orlando Magic vs. Charlotte Bobcats 89:96&lt;/SPAN&gt;
17/11-09 NBA Orlando Magic vs. Charlotte Bobcats 97:91&lt;/SPAN&gt;
16/04-09 NBA Orlando Magic vs. Charlotte Bobcats 98:73&lt;/SPAN&gt;
18/02-09 NBA Orlando Magic vs. Charlotte Bobcats 95:95&lt;/SPAN&gt;
107:102 (OT)

3-1 dla Orlando a suma punkcików w meczach tych drużyn w hali Magic wynosi 188,25 czyli również spełnia wymogi typu ;)

Na koniec jeszcze mecze pomiędzy tymi drużynami w obecnym sezonie.
11/10 - ORL 93 @ CHA 81
11/16 - CHA 91 @ ORL 97
01/23 - ORL 106 @ CHA 95
03/14 - CHA 96 @ ORL 89

Bilans podobnie jak w ostatnich meczach w hali Orlando czyli 3-1 dla Magików. No i średnia też całkiem fajna czyli wynosząca 187.

Podsumowując typ trochę ryzykowny ale mam nadzieje że statystyki i średnie będą utrzymane i obie drużyny zdobędą łącznie minimum 186 pkt.
 
finishline 0

finishline

Użytkownik
Jesteśmy po dwóch kolejkach play-offów więc pozwole sobie na małe podsumowanie:
Cleveland vs Chicago
Brak niespodzianek w tych dwóch meczach, spodziewane zwycięstwa Cavs. Możliwość skończenia 4-0 raczej nie istnieje, stawiam tu na 4-1.
Lakers vs Oklahoma
Lakersi również zasłużenie prowadzą. chociaż w drugim meczu Oklahoma postraszyła trochę drużynę z LA. Możliwe niespodzianki w dwóch najbliższych meczach.
Phoenix vs Portland
Tutaj chyba remis nie dziwi, jest to chyba najbardziej wyrównana para(jeszcze Dallas i Spurs). Jeśli Portland zagra na 100% w kolejnych meczach, awansuje dalej.
Boston vs Miami
Również ciekawy pojedynek, jednak Boston wyszedł cało w meczach u siebie i jest teraz w komfortowej sytuacji. Wydaje mi się, że Celticsi mogą wygrać jeden mecz na wyjeździe.
Dallas vs Spurs
W tym meczu trochę się zdziwiłem porażką na własnym stadionie Mavericks. Jednak jeśli się spręzą to mogą nawet prowadzić 3-1 po meczach w SA.
Denver vs Utah
Kolejna ciekawa para.Jest narazie 1-1 i mecze w Utah będą bardzo trudne to poprawnego wytypowania. Stawiam na 2-2 po 4. kolejkach i na końcowy awans Denver
Orlando vs Charlotte
Dwa najbliższe mecze będą kluczowymi w całej rywalizacji. Jeśli Bobki pozwolą sobie na chociazby jedną porazke to pozegnają się z PO
Milwaukee vs Atlanta
Atlanta prowadzi 2-0 i raczej nie powinna mieć problemów z drużyną z Milwaukee

Jeszcze typ na noc
Spotkanie: Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Lakers
Typ: Oklahoma under 97,5
Kurs: 1,85
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Mimo niezłej formy jaką prezentuje drużyną Oklahomy nie uważam, żeby dzisiaj mogli pokonać drużynę Lakersów. Jeśli jednak tak się stanie to pewnie nie zdobędą więcej niż 97,5 - nie z takim rywalem. Dwie porażki z Lakersami, w pierwszym meczu zdobyli tylko 79 a w drugim już 92, jednak to i tak dużo punktów nie jest. Gospodarze ostatnie przekonywujące zwycięstwo odnieśli w meczu z Houston 24 marca. 122-104. W ostatnim meczu dwa dni temu Lakersów do zwycięstwa poprowadził nie kto inny tylko Kobe Bryant - 39 pkt w meczu robi wrażenie. Jeśli chodzi o drużynę gości to klasę pokazał Kevin Durant - 32 pkt. Sensacją pachniało pod koniec drugiej kwarty kiedy to Oklahoma prowadziła z Lakersami czterema punktami. Jednak tamtejsi gospodarze poradzili sobie z presją i ostatecznie pokonali Thundersów. Co można powiedzieć o pozostałych członkach drużyny Oklahomy? R.Westbrook też rozegrał całkiem dobre zawody zdobywając 19 pkt. Jeśli chodzi o defensywę to z ich drużyny można wymienić tylko Duranta i Westbrooka. Najwięcej zbiórek, odpowiednio 8 i 6. Poza tą dwójką nie widać mocnych punktów drużyny Thunder. Czasem dobre zawody rozegra jeszcze J.Green, ale musi mieć do tego dzień. Może jeszcze średnia zdobywanych pkt przez Oklahome w ostatnich 10 meczach - 94,2. Zachęcam do brania tego typu
 
wojtasboss 0

wojtasboss

Użytkownik
Mam w miare podobne zdanie co do typów podane przez finishLINE. Jedynie nie zgadzam sie do końca z 1 zdaniem:
&quot;Cleveland vs Chicago
Brak niespodzianek w tych dwóch meczach, spodziewane zwycięstwa Cavs. Możliwość skończenia 4-0 raczej nie istnieje, stawiam tu na 4-1.&quot;
Myśle, że Cleveland ma dużą szanse na awans bez porażki z Bullsami. Mimo, iż Chicago gra u siebie spodziewam sie dziś minimalnego zwycięstwa Cavaliers.
 
bartilandi 26

bartilandi

Użytkownik
Spotkanie: Los Angeles Lakers u Oklahoma City Thunder
Typ: 1
Kurs: 2,40
Bukmacher: bwin
Analiza:
Lakersi może nie imponowali formą w ostatnich spotkaniach sezonu zasadniczego (lekko mówiąc) , ale każdy fan nba wie że gra w play offach to zupełnie co innego niż w sezonie zasadniczym. Tu liczą się nieco inne czynniki, między innymi doświadczenie, w którym ogromną przewagę mają Lakersi. Oklahoma City nie jest drużyną, która w jakimś ogromnym stopniu wykorzystywałaby przewagę własnego parkietu, natomiast Lakersi to zespół na tyle doświadczony i mający na tyle silny skład, że powinni poradzić sobie z tak młodą drużyną również na wyjeździe. Myślę że bedą szczególnie zmotywowani, aby wygrać ten pierwszy wyjazdowy mecz, gdyż to zwycięstwo zapewni im już praktycznie awans.
 
miodzik 0

miodzik

Użytkownik
Każdy fan powinien również wiedzieć, że Lakersi aż do finałów konferencji grają &quot;na odpieprz&quot;, póki wszystko idzie po ich myśli. Moim zdaniem odpuszczą ten mecz, jeśli od początku OKC uda się ich zdominować. Przypominam poprzedni rok z Houston i powiedziałbym, że mimo wieku Thunder są lepiej poukładani, niż Rockets rok temu, a Lakersi przed rokiem byli chyba w lepszej formie. Każdy mecz inny, ale historia i trendy nieraz się powtarzają w tej lidze. OKC 1q , 1H and Game!
Aha, jeszcze jedno: moim zdaniem kursy są takie, a nie inne nie bez powodu. Jak wielu spodziewałem się coś koło even, a tu -3.5 i wiadomo...masówka na La...

Panie miodzik
Pan chyba nie zna amerykanskiej mentalnosci, a juz w szczególnosci mentalności sportowców... Ci koszykarze dobrze wiedzą, że nawet przegrywając na poczatku 4Q 20 punktami MOGA ! to odrobić ! zresztą to są PO, tutaj żaden argument odpuszczania nie ma racji bytu i moim zdaniem to typowe bullshit... ale jeżeli Ty w takie teorie wierzysz... droga wolna.
pozdr,
Baqu
Panie Baqu, chyba jednak to Pan jej nie zna, bo gada Pan tak jakby pierwszy rok oglądał PO...Wiadomo nie od dziś, że w większości przypadków drużyny, które grają z rywalami będącymi spokojnie w ich zasięgu i prowadzą w serii 2-0, często puszczają jeden mecz w serii na wyjeździe żeby się zbytnio nie przemęczać przed następnymi rundami (no chyba, że grając na luzie nie ma szans przegrać, bo jest taki mismatch pomiędzy składami) i skończyć rywalizację przed własną publicznością i Lakersi są właśnie tego typu drużyną. W tamtym roku po przegranym meczu z Houston na wyjeździe Pau Gasolowi wymsknęło się przed mikrofonem reportera &quot;...jakbyśmy chcieli to mogliśmy ten mecz wygrać...&quot; Polecam zaglądać na fora kraju, gdzie mecze tej ligi są rozgrywane. To nie są żadne teorie spiskowe tylko taka jest rzeczywistość...jednak co do tego meczu się pomyliłem, bo Lakersi wyszli skoncentrowani grali świetnie przez 3 kwarty, ale w 4 byli bardzo nieskuteczni i obudził się w końcu KD. Pozdrawiam
 
finishline 0

finishline

Użytkownik
Spotkanie: Utah Jazz vs Denver Nuggets
Typ: Ile punktów zdobędzie Carlos Boozer (Uth)? Under 19,5✅
Kurs:2,10
Buk: bwin
Analiza:
Strasznie cięzki mecz do poprawnego wytypowania. Obie drużyny grają dobrze dlatego nie będe stawiał na zwycięstwo którejś z drużyn. Myślę, że mój typ może wejść. Carlos Boozer w fazie PO zdobywał 19 oraz 20 pkt czyli średnio 19,5 ???? Pewnie dlatego tyle punktów jest linią. Dlaczego uważam, że nie zdobędzie więcej niż 19 pkt? Odpowiedź jest bardzo prosta, nie pozwolą mu na to zawodnicy Denver. To oni byli faworytami tej rundy i porażka na własnym stadionie może ich dodatkowo zmotywować. Czy jest coś jeszcze? Obie drużyny grają na maxa ofensywnie co można było zauważyć w poprzednich dwóch meczach. Czyżby mecz odpoczynku od gry ofensywnej? Pewnie tak w sytuacji Utah. Oni wiedzą że Denver ruszy do ataku od początku meczu. Wszystko będzie zależało od ich obrony

Edit: Szczęscie ???? Zdobył 18 pkt
 
S 22

slooz3

Użytkownik
a ja zaproponuję na dzisiaj podobny typ jak kolega wyzej: takze over/under.
J.O&#39;Neal over 13.5 pkt⛔
kurs 2.16 @ pinnacle
Miami po 2 zupelnie nieudanych meczach wraca do siebie, praktycznie oprocz wade&#39;a nikt nie gral w ataku, a jump shoty o&#39;neala czy beasleya zamiast przynosic punkty wywolywaly irytacje trenera, ktory jednak dawal obu duzo minut kosztem joela anthonego.
Miami gra mecz o wszytko, jak dzis przegraja to praktycznie zegnaja sie z PO... a wiec... trzeba trafiac za wszelka cene, J O&#39;Neal na pewno dostanie powyzej 30 minut w meczu i odda ponad 10 rzutow... co do tego nie ma watpliwosci - takze czekamy w koncu na normalny mecz w jego wykonaniu - jak nie dzisiaj to juz nie w tych plej-ofach.
i znowu zatrzymany - nie powiem ze sie nie zawiodlem.
 
gred 6

gred

Użytkownik
Ja Tylko napiszę że kurs na Dallas to mega value bo oceniam 70%-30% na korzyść Dalla, jestem bardzo pewny wygranej Mavricksow
A niby co przemawia na korzysc Dallas? moim zdaniem stosunek% ok ale 70% po stronie SAS :]
 
S 22

slooz3

Użytkownik
a wiec odpowiedz na pytanie: za dallas przemawia:
przezywajacy 3 mlodosc kidd, grajacy odpowiedzialnie jak nigdy marion, agresywny butler, pewny nowitzki, nieobliczalni terry i barea, solidni na deskach i w obronie dampier i haywood, wracajacy dopiero do formy po kontuzji parker, slabiej grajacy niz w regular season hill (jako 1dynka gral lepiej niz u boku parkera) i duncan jakis juz nie swoj...
a na korzysc sas? ginobili g.popovich i determinacja by udowodnic ze jeszcze nie skonczyla sie era sas, ale niestety to juz nie ta dekada... takze 70-30 jak dla mnie jak najbardziej dla teksanczykow.
 
danni 8

danni

Użytkownik
a wiec odpowiedz na pytanie: za dallas przemawia:
przezywajacy 3 mlodosc kidd, grajacy odpowiedzialnie jak nigdy marion, agresywny butler, pewny nowitzki, nieobliczalni terry i barea, solidni na deskach i w obronie dampier i haywood, wracajacy dopiero do formy po kontuzji parker, slabiej grajacy niz w regular season hill (jako 1dynka gral lepiej niz u boku parkera) i duncan jakis juz nie swoj...
a na korzysc sas? ginobili g.popovich i determinacja by udowodnic ze jeszcze nie skonczyla sie era sas, ale niestety to juz nie ta dekada... takze 70-30 jak dla mnie jak najbardziej dla teksanczykow.
Nie zgadzam się. Dlaczego Dallas miałoby wygrać na wyjeździe skoro już w drugim meczu zdążyli przegrać u siebie? Tzn mogą teraz wygrać w San Antonio, wszystko jest możliwe, ale buki wg mnie sie nie mylą wystawiając takie a nie inne kursy na ten mecz dlatego gram dzisiaj na SAS.
 
S 22

slooz3

Użytkownik
Nie zgadzam się. Dlaczego Dallas miałoby wygrać na wyjeździe skoro już w drugim meczu zdążyli przegrać u siebie? Tzn mogą teraz wygrać w San Antonio, wszystko jest możliwe, ale buki wg mnie sie nie mylą wystawiając takie a nie inne kursy na ten mecz dlatego gram dzisiaj na SAS.
4 graczy, ktorych zrobilo wynik dla sas mialo srednią 55% skutecznosci z gry, jak to powtorza choc jeszcze raz w tej serii to dam sobie reke uciac... nie twierdze ze dallas jest murowanym faworytem, ale uwazam jak kolega wczesniej ze 2.60 to duze value... i tylko tyle

ps.a zapewne czekamy wszyscy o tej porze na show w wykonaniu miami, pozdrawiam ;)
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Bardzo liczyłem na Mavs, którym kibicuję w walce o mistrzostwo, jednak i tak noc zaliczam do bardzo udanych. Spurs też lubię i będę w dalszej kolejności trzymać kciuki za zwycięzcę tej serii, jednak dalej uważam, że Mavs mają wszystko, by wygrać NBA. Wielkie brawo dla Jazz, nawet bez Kirilenki i Okura powinni mieć 3-1 po 4 spotkaniach. Świetnie. Szkoda tylko Billupsa, ale nawet Chauncey nie mógł być tym, dzięki któremu będę w tej serii za Nuggets.
Największe słowa uznania należą się jednak dziadkom;) Niemożliwe staje się możliwe. Prowadzą 3-0 i choć Heat jeszcze mogą wygrać serię, gdyż grając z Boston wszystko jest możliwe, to Celtics pokazują, że nie można ich skreślać z walki nawet o mistrzostwo, nie po tym, co robili wciąż jeszcze niedawno, bo dwa lata temu. Wielka trójka nadal funkcjonuje. Garnett, Pierce i Allen błyszczą na przemian, a także razem wzięci. Dołącza do nich Rondo. Glen Davis pod nieobecność Garnetta błysnął. Tony Allen gra świetne play-offy. Perkins sprawia, że O&#39;Neal jest w ataku nieobecny. Gdyby nie ławka Miami, mógł być nawet blowout, a na pewno bardzo pewna wygrana Celtics. Nie zapominajmy, że wszystko działo się w Miami. Kto oglądał co najmniej 2 mecze z tej serii i pamięta 2008 rok, musi być oczarowany Celtics.
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Może ktoś to uznać za niedorzeczność ale ostatnio mam &quot;dziwne&quot; przeczucia co do meczów i na ironię losu nie puszczam tego a trafiam ???? Może ktoś to uznać za niedorzeczność ale ostatnio mam &quot;dziwne&quot; przeczucia co do meczów i na ironię losu nie puszczam tego a trafiam ???? [Resovia-Skra 2-3 lub 3-2 że będzie, Miami-Boston poprzedni mecz [Benek_20 może potwierzić) MU-Tottenham X/1) (bez głupich komentarzy proszę) Kuba86 może to potwierdzić (rozmowy na gg) mecz Miami-Boston nie powinien się zakończyć wg mnie bardzo łatwym 4-0 i koniec, fakt Boston ma paczkę, ale jak ktoś już wspomniał, że robią podobnie jak LAL , również Boston raczej wolałby zakończyć serię na własnym parkiecie, dzisiaj oczywiście kursy poszły w górę i jest 1,91-1,91 szanse niby po równo, lecz teraz wydaje mi się że Boston może &quot;nie przyłożyć&quot; się do meczu specjalnie by kolejne 2 próby mieć na własnym parkiecie i zakończyć tą rywalizację u siebie.

Miami-Boston
1 - 1,91
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom