>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA Październik/Listopad 2015

Status
Zamknięty.
masaskilli 1,9K

masaskilli

Użytkownik
Golden State Warriors -6,5 @1,68 ✅

http://forum.bukmacherskie.com/f273/nba-pazdziernik-listopad-2015-a-126059-20.html#post5769690


Jimmy Butler over 21,5 pkt @1,86 ✅

https://twitter.com/vgoodwill/status/667787512094392320
Rose out, Brooks out, ktoś musi te punkty zdobywać, więc dla mnie świetna opcja. Butler dzisiaj będzie musiał biegać za dwóch, jeśli Bulls chcą powalczyć o przerwanie serii graczom Warriors. W ostatnich grach nakręcał grę Byków, 3 ostatnie mecze to średnia 25,3 pkt. Z takimi absencjami jednak nie ma co mówić o jakiejś niespodziance ze strony gości, ktoś tam mówił, że brak Rose&#39;a to nawet pozytyw, no bez jaj ???? . Jimmy na pewno swoje w tym spotkaniu wyrobi, bo od niego będzie zależała dzisiejsza postawa ofensywna graczy z Chicago, linia jak na sytuację kadrową Bulls niska, Butler dostanie dzisiaj dużo piłek i pewnie będzie główną opcją w ataku.
Philadelphia 76ers under 93,5 pkt @1,87 ✅

O Sixers wspominałem już parę postów do tyłu, w obronie jeszcze w miarę się trzymają, tak w ataku to jest zdecydowanie na ten moment najsłabsza drużyna w NBA, średnia 90,5 pkt na mecz (2 od końca Utah 95,3, przepaść). Gdyby nie mecz w Cleveland, w którym Cavs odpuścili mocno, średnia punktów na wyjazdach byłaby jeszcze mniejsza, a i tak wynosi 90,4 pkt. Hornets może nie bronią jakoś wyjątkowo dobrze, ale na miernych Sixers powinno wystarczyć i nie przewiduję tutaj jakiegoś przełamania gości zwłaszcza jeśli chodzi o ofensywę.
Bez analizy:
Russell Westbrook Triple-Double @3,40 ⛔

over 204,5 pkt Raptors - Lakers @1,98 ⛔
Raptors/Raptors @1,74 ⛔
Memphis win + OKC win @2,13 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
Z 2

zandvoort

Użytkownik
Boston Celitcs - Brooklyn Nets
Brooklyn Nets @4,50
Brooklyn Nets +9.0 @1,90
Według mnie w dzisiejszym spotkaniu warto wejść w ekipe z Nowego Jorku-dla odważniejszych czysty win,dla tych mniej odważnych handicap. Nets są w całkiem niezłej (oczywiście jak na siebie) formie-ostatnio wygrana z Atlantą i niska (5pkt) porażka z ekipą Charlotte Hornets.Boston z kolei w ostatnim (przegranym u siebie) meczu z Dallas dobrze zagrali tak naprawdę tylko pierwszą kwartę - wygraną 15 pktami, potem tracili przewagę aż pod koniec meczu roztrwonili ją całkowicie i przegrali. Nie wierzę,by drugi raz z rzędu tak dobrze weszli w mecz. Brooklyn oczywiście jest jedną ze słabszych ekip tego sezonu,wskaźnik zwycięstw na koniec sezonu powinien oscylować około 0.25-0,30 - poza meczami z Philadelphią czy Lakersami swoich szans na zwycięstwo powinni szukać właśnie w takich meczach jak dziś. Ma kto ich poprowadzić do zwycięstwa (ewentualnie niskiej porażki ???? ) stąd moje typy na to spotkanie
Polecam także (już bez analizy):
Charlotte Hornets vs Philadelphia 76ers 1 (-5.5)
Portland Trail Blazers vs LA Clippers 2
AKO 2.27
Utah Jazz vs Dallas Mavericks under 196
@1,90
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
juras420 126

juras420

Użytkownik
Analiza moja na dzis: Klay Thompson powyżej 18,5 pkt @1,76
TYLKO Bet365

Moim zdaniem typ godny zagrania, Klay po powrocie rzucił z Toronto 19 pkt, a w poprzednim meczu z LAC rzucił 25 pkt co znaczy o dobrej skuteczności zawodnika. Z meczu na mecz zaczyna rzucać więcej, więc i tym razem powinien rzucić conajmniej 20 punktów. Dodatkowo grają u siebie, a wiadomo, że u siebie zawsze lepiej się rzuca, co za tym idzie to on ma wraz z Currym poprowadzić do 14 zwycięstwa, więc musi grać na pełnych obrotach ???? .

Dodatkowo daje 2 typy bez głębszej analizy, ostatnie 2 weszły więc czemu i tym razem nie zagrać moich typów ???? .

Los Angeles Clippers-Portland Trail Blazers =&gt; LAC -5 handicap =&gt; @2,20

Utah Jazz-Dallas Mavericks =&gt; Zwycięstwo Utah =&gt; @2,05
 
kd35 156

kd35

Użytkownik

Raptors -6,5 @1,80 Bet365
102-91
Po raz kolejny w tym sezonie gram przeciwko Lakers. Myślę, że wyniki oraz styl gry mogą być bardzo rozczarowujące dla fanów tego zespołu, którzy mieli zapewne jakieś nadzieje na poprawę względem poprzedniego sezonu. Bilans 2-9 jest bardzo slaby a dokładając do tego fakt, że oprócz meczu z Heat nie grali z zadna druzyna, ktora jest w pewnym stopniu &quot;pewniakiem&quot; do PO, to zaczyna on wyglądać tragicznie. Pewnym argumentem przemawiającym za tym, że jednak Lakers bedą w stanie powalczyć dziś o zwyciestwo jest fakt, iż grają u siebie, lecz 1 mecz wygrany na 4 jakie zagrali w Staples Center nie pozwala optymistycznie patrzeć w najbliższą przyszłość.
Teraz kilka słów o Toronto; ostatnie 2 tygodnie sprowadziły fanów Raptors na ziemie. Od momentu wygrania 5 spotkan z rzedu na samym początku sezonu wygrali zaledwie 2 mecze przegrywając w międzyczasie az 6 razy. Obecnie mają 3L streak (i teraz powinno pojawić się tak powszechne w tym dziale stwierdzenie: &quot;Dzis pewnie wygrają bo ostatnio przegrywali i sa tym bardzo podrażnieni&quot; ale nie bede pisał takich rzeczy, ponieważ są to kompletne głupoty). Skoro wspominałem o tym jak spisują się Lakers grając u siebie to wypadałoby tez napisac o poczynaniach Raptors na wyjazdach. 4 zwycięstwa i 5 porażek...w sumie nie wygląda to najlepiej ale gdy spojrzymy na rywali jakich mieli (Jazz, GSW, Kings, 76ers, OKC, Celtics, Magic, Mavs, Heat) to sytuacja zaczyna juz troche inaczej wygladać. Myślę, że warto też powiedzieć to rozmiarach w jakich wygrywali swoje mecze Raptors w tym sezonie: 7,10,19,11,5,16,19. Widać więc, że aż 6/7 zwycięstw uczyniłoby moj dzisiejszy handicap wygrywajacym. A ta 5 pkt wygrana, ktora psuje tą prawie idealna statystyke to wygrana z Thunder, czyli zaspołem o wiele lepszym niż dzisiejszy przeciwnik drużyny z Kanady.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Eric Bledsoe over 21.5 @ 1.85 by Ónibet
Para młodych guardów Nuggets wygląda bardzo źle w obronie. Zarówno Mudiay, jak i Harris są na dole tabel ze statystykami defensywnymi, a wchodzący z ławki doświadczeni Nelson i Foye wcale tego nie poprawiają.
Tylko jeden team broni gorzej od Denver na pozycjach 1-2 (Memphis).
Średnio guardzi zdobywają przeciwko Nuggets 23.1 pkt per game więc też nie powinno dziwić, że niecały tydzień temu Eric rzucił właśnie przeciwko Dever aż 30 pkt w ledwie 30 minut , przy kapitalnych procentach - 11/16 z gry.

Kyle Lowry over 6.5 asyst @ 1.80 by Ónibet
Lakers w meczach domowych notują średnio 24.5 opponent asists per game (drugi najwiekszy wynik w lidze), z czego aż 9.7 per game robią rozgrywający (największy wynik w lidze).
PG przeciwko Lakers zdobywali w tym roku odpowiednio:
- Knight 15 (+10 w porówaniu do średniej)
- Jackson 3 (-2.5)
- Williams 7 (+ 1.5)
- Payton 8 (+2)
- Dragić 3 (-1.6)
- Calderon 3 (+0.1)
- Jack 12 (+4.5)
- Mudiay 10 (+3.6)
- Williams 8 (+2.5)
- Rondo 8 (-2.2)
- Rubio 14 (+5.4)
Jak widać na takiej linii aż 8 z 11 meczów z overami oraz w 8 z 11 przypadków starting PG rywala robił więcej niż średnio w sezonie.
Lowrie notuje średnią 6.4 więc te 7 asyst powinno wpaść z zapasem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
qwerty10 1K

qwerty10

Użytkownik
OKC + Raptors + Timberwolves +10.5 @2.28
Admini niecierpliwi ???? gram dzis taki tripelek, ostatnio tripelki ladnie wpadaja. Raptors jak i OKC faworyci dzisiejszych spotkan.. Ekipa z Kanady ostatnio przegrywa wygrane mecze i nie ma co sie oszukiwac. Dzis powinni bez problemowo pokonac Lale. Jak wyzej uzytkownik napisal, rowniez polecam to handi. Co do OKC, wiaodomo jesszcze bez Kevina, ale jest Russelek ktory pewnie dzis T-D ogarnie bez problemu, jest Ibaka, takze arsenal jest. Co do Wilkow, spodziewam sie wyrownanego spotkania i takie handi to petardka, ELO :cool:
 
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Houston Rockets
: New York Knicks
: Handicap ( 0 : 4.5 ) 2 @1.91 Betsson✅

Trochę powtórzę moją poprzednią analizę z pojedynku Rockets : Celtics. Mamy bardzo podobną sytuację dzisiejszej nocy. Wtedy gracze z Bostonu grali w Oklahomie(wygrali) i w sytuacji b2b przyjeżdzali jako 5.5 dog do Rockets, gdzie bezproblemowo wygrali z faworyzowanymi gospodarzami. Dziś w nocy gracze z Nowego Yorku grali w Oklahomie(wygrali) i w sytuacji b2b przyjeżdzają do Rockers jako 5.5 dog. Bukmacherzy w nocy zdołali zmniejszyć linię o 1pkt.

Rockets po zmianie trenera wygrali 1 spotkanie i zdołali również przegrać jedno. Wiele się nie zmieniło oprócz przesunięcia Lawsona na ławkę. Wciąż mamy wielkie problemy w defensywie(do której Rockets po prostu się nie przykładają). Nie zmieniła się również ilość strat - dziś zanotowali oni ich aż 23. Status quo również jeśli chodzi o rzuty za 3. Dziś w nocy np. 6 na 29.
Piłki praktycznie nie trafiają w ręce Howarda, Brewer nic nie daje z ławki.

Knicks są mega pozytywnym zaskoczeniem i w życiu bym nie pomyślał, że postawię na nich chociaż złotówkę w spotkaniu z Rockets i to na wyjeździe. Mają obecnie jedną z lepszych ławek w lidze - potrafi ona regularnie dostarczać 30+ pkt. Melo wygląda bardzo dobrze. Afflalo z meczu na mecz będzie się rozkręcać, a Porzignis i Lopez trzymają stały przyzwoity poziom.

Rockets to wciaż zagubiona drużyna, która nie chce bronić(pozdrawiam Lukascash który mówił już o tym bardzo bardzo dawno). Myślę, że na obecną chwilę każda drużyna może powalczyć z Rockets.

Dla przypomnienia Rockets byli w tym sezonie faworytem(-5.5) aż 3 razy i za każdym razem przegrali.
The Knicks have gone 6-0 ATS (4-2 SU) in six road games this season.

Co ciekawe nie wiem czy wiecie, ale do tej pory w bezpośrednich pojedynkach między rywalami z konf wsch a zach więcej wygranych mają Ci z wschodu ????


Detroit Pistons
: Washington Wizards
Handicap ( 0 : 2.5 ) 2 @1.92 Betsson✅

Chociaż jeszcze takiej informacji nie ma to zakładam, że Beal dziś wystąpi. W dniu wczorajszym przeszedł przez cały trening rzutowy,więc wydaje się, że nic nie stoi na przeszkodzie aby dziś wystąpić w S5.

Przyznam się, że nie mam pojęcia czemu Ci Pistons są aż tak mocno tu faworyzowani szczególnie, że dzisiejszej nocy grali w Minnesocie. Spotkanie zakończyło się pewnie koło 4/4:30 naszego czasu, a dzisiejsze zaczyna się już koło 1:30. Wliczmy dojazd na lotnisko który zajmuje 20 minut, boarding itd i lot który na prawdę z Minnesoty do Detroit trochę trwa. Wszystko to sprawia, że koszykarze coacha SVG nie mieli na prawdę wiele czasu na odpoczynek.

Oczywiście możemy spodziewać się, że Drummond zajedzie naszego Marcinka który rozgrywa przeciętny sezon, ale duet Wall/Beal przerasta duet graczy z Mo Town zarówno ofensywnie jak i defensywnie.

Ja wystawiłbym tu bardziej wyrównane kursy. Wiz są po niezłych spotkaniach z Magic i Bucks. Mieli wystarczająco czasu aby wypocząć i przygotować się taktycznie do dzisiejszego spotkania.

Wypowiedzi Beala i Gortata :

http://washingtonwizardsblog.monumentalnetwork.com/2015/11/21/off-to-motown-for-clash-with-pistons
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
dl13 435

dl13

Użytkownik
Dzisiaj nie widzę za bardzo meczów które chętnie bym pobrał, wiec tylko tak improeizscyjnie po niskim kursie, żeby się pobawić ��
Miami Heat (ht/ft) vs 76ers 1 1:30 ⛔
Od początku do końca Miami powinno kontrolować ten mecz, nie są drużyna na mistrza, wiec chcą wyciągnąć jak najwięcej, przez co nie mogą sobie pozwolić na porażki z taką drużyna jak philadelphia, zwłaszcza u siebie.
Indiana Pacers vs Bucks 1 1.43 ✅
Indiana wraca na właściwe tory odkąd wrócił George, wie chłopak co robi i daje rade nieść zespół na swoich barkach, dzisiaj Indiana znowu wygra, zwłaszcza u siebie.

Ako 1.87 ⛔
Edit. Nie weszło, ale w przerwie złapałem Heat po 2.7 za połowę stawki i i tak plusik ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Proponuje rowniez cos w ten deseń, dubel
Grizzlies + 7,5 @ 1,9
Kings + 6,5 @ 1,6
unibet⛔
Niestety przed meczem okazało sie, ze nie gra Randolph a zagrane bylo wieczorkiem...

Kursy na San Antonio chore patrzac na to co sie dzieje. Troche mnie serce boli jak patrze na ich grę. Ni wiem kompletnie co Popovich kombinuje ale nie jest poki co najlepiej. Czy celowo dają sie tak spaść LaMarcusowi zeby zrobic z niego jakiegos buldożera pod koszem? jezeli nie to ja nie wiem nie ma bata zeby pogonic goscia do zrzucenia 10kg? Gosc rusza sie obecnie gorzej od emeryta Tima. jego atutami zawsze byla szybkosc i atletyzm przy tym wzroscie a tutaj mamy jakiegos klocka co jedynie rzuci cos z półdystansu. Mozliwe rowniez, ze nie zagra w nocy. Gre ciągna Leonard oraz Manu. Dobrze, ze jeszcze Mills potrafi posiać jakąstrojke bo z tym jest mega słabo. Parker gra mizernie,przeciwko Pelicans mial dobre momenty ale w decydującym momencie 2-3 nie udane wjazdy pod kosz i do tego techniczny. Spurs nawet przeciwko slabuszom miewali lekkie problemy dajac sie dochodzic na bliski kontakt w 3-4kwartach. Albo ta maszyna sie dotrze albo bedzie big klops. Poki co warto pograc w strone Grizzlies, ktorzy sie rozkręcaja i zawsze byli ciezkim rywalem dla Spurs. Kursy bardzo zachecajace, warto sie w to pakować.
Kings rowniez nie powinni sie daczlac Magikom. Na papierze wygladają lepiej, druzyna chimeryczna ale jak Cousinsowi zacznie wpadac, do tego Gay cos odpali a Rondo przyasystuje to sa w stanie spokojnie nie tylko pokryc hc ale i wygrac.
 
weed233 854

weed233

Użytkownik

DeMarcus Cousins over 27.5 @1.82 marathonbet ✅ 29 PTS
Linia wysoka, ale do gry.
Srednia Centra druzyny Kings w tym sezonie to 27.5 PPG
Występ Gaya wąpliwy, więc automatycznie rola w ofensywie Cousinsa zwrasta, jednak nawet gdy Rudy zagra to i tak typ do gry.
Cousins to najwieksza gwiazda Kings, dzis dla nich kolejny wazny mecz. Bilans póki co fatalny, a marzenia o playoffach są. Jeśli będą przegrywać takie mecze jak dziś to niestety na te rozgrywki szans nie ma .
Vucevic jest co prawda doskonał w ofensywie jednak jakims wybitnym defensorem nie jest, co z pewnością pomoże Cousinsowi. Wraca on dziś do gry po zawieszeniu i jeśli nie wpędzi się w foul trouble myślę że pokryje dzisiejszą linie. Polecam
dodatkowo :
CLE Cavaliers @1.47 ✅ 109-97
CLE Cavaliers over 49.5 points HT @1.90 ✅ 57-42
WAS Wizards @2.20 bet365 ✅ 97-95
LeBron James over 41.5 points+ast+reb@1.87 Betano ⛔ 19/11/8
Carmelo Anthony over 25.5 @1.87 Betano ⛔ 13
 
Otrzymane punkty reputacji: +69
friendly 421

friendly

Użytkownik
DM Cousins over 27,5 points 1,85 @uni.bet ✅ Który to już z kolei plus ???? Easy.
Dzisiaj mecz o przystępnej dla każdego Polaka godzinie, Sacramento zagra z Orlando. Ciężko wskazać mi kto wygra, bo Kings uwielbiam, niestety Magic w tym roku mają bardzo fajną paczkę, która jak wejdzie na wysokie obroty jest bardzo trudna do zatrzymania. Powodem dla którego gram główny typ jest fakt, iż widzę w tym meczu dosyć duży over. Co się z tym wiąże okazji do zdobycia punktów będzie wiele, każdy kto śledzi losy Kings wiedzą jak wyglądają ich mecze, 1/3 rzutów wykonywana jest przez DeMara, do tego jest to człowiek który potrafi rzucić za trzy(czym naprawdę mi imponuje jak na swoje gabaryty) oraz osobiste nie są mu obce. Bywały już linie 29,5 więc te 2 punkty mniej kuszą, moim zdaniem dzisiaj typ godny uwagi. Buziaczki
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
N 13

numenoreon

Użytkownik
Witam,

Na dzisiaj proponuję taki typ:

Miami Heat - Philadelphia 76ers
Phi 76 poniżej 89,5 bet365 1,83

edit: po pierwszej połowie spora strata heat, musieli gonić i niestety minimalnie przekroczyli, fatalna 1 kwarta heat

1. Miami w tym sezonie dobrze spisuje się w obronie, dodatkowo główne bronie Philly czyli Okafor i Noel mają solidnych przeciwników, odpowiednio Whiteside oraz Bosh.

2. Ofensywa Philly jest tragiczna, wg statystyk są najgorsi w lidze.

3. Miami prowadzi grę dość wolno, myślę że to oni będą prowadzić grę - to będzie sprzyjać niskiemu wynikowi.

4. Ostatni argument, w ostatnich 5 meczach Philly ani razu nie przekroczyła tej linii, co więcej na 6 wyjazdów udało się jej to tylko raz. Ogólnie taki wyczyn udał się jej 5 razy na 13 meczy.



Biorąc pod uwagę powyższe czynniki, typ wydaje mi się sensowny. Pozdrawiam i życzę owocnej nocki ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Greg Monroe over 9.5 rebs @ 1.85 by Ónibet 14
18 rebs średnio notują centrzy przeciwko Indianie w tym sezonie i jest to zdecydowanie najwyższy wynik w NBA.
Składa się na to kilka czynników, ale dla mnie najważniejszy jest Ian Mahinmi - niby fajny, duży, drewniany murzyn, ale bardzo powolny i przywiązany do pomalowanego. Tacy zawodnicy jak Francuz nie wyciągają swoich rywali na obwód, bo nie ma po co, skoro i tak nie grozi rzutem. Dlatego center rywala zawsze ma łatwiej o zbiórkę w obronie, bo jest zwyczajnie cały czas blisko pomalowanego i jest pierwszy do łapania spadającej cegły.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
masaskilli 1,9K

masaskilli

Użytkownik

Kawhi Leonard over 20 pkt @1,90 5/15 FG, szkoda

Kawhi Leonard - Najlepszy strzelec @2,75

https://twitter.com/JabariJYoung/status/668213555846516736
Na szybko, LMA out, więc Kawhi na pewno będzie częściej wykorzystywany dzisiaj w ofensywie, średnia i tak 21,5 PPG, więc zwrocik na luzie powinien wyrobić, a moim zdaniem popłynie dzisiaj i poprowadzi Spurs do zwycięstwa w ciężkim meczu z Miśkami.
Ostatnie 5 spotkań
22 vs Pelicans
20 vs Denver
19 vs Portland
20 vs Portland
24 vs Sacramento
Miśki w tym sezonie nie bronią jak na razie najlepiej i nie boją się pójść na wymianę ciosów, a w wyniku absencji LaMarcusa na pewno Kawhi będzie miał więcej okazji do oddania rzutów. Linia przyjemna, patrząc na średnią, więc pobieram i polecam.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Piękny kurs na Los Angeles Clippers z Toronto. LAC ostatnio pod formą 4W-6L, sporo przegrywają tak samo jak Raptors 4W-6L. Tym razem gospodarze będą mieli ułatwione zadanie, gdyż pod koszem prawdopodobnie będą mieli olbrzymią przewagę gdyż zabraknie Centra Jonasa Valenciunasa, który ma przejść operację lewej ręki. I to mi wystarczy kurs przyjemny, w domu LAC raczej wygrywają 5:2, Toronto osłabione i należy im odjąć 9-10 zbiórek i 12-13 punktów, które dawał tej ekipie Litwin.



Los Angeles Clippers - Toronto Raptors =&gt; Los Angeles Clippers -2,5 =&gt; 1,50 ⛔⛔⛔ tragi-komedia 81:90
 
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
grubo można wchodzić nawet w 1,20 aczkolwiek GSW wole nie ruszać, każdy ich kolejny mecz może zakończyć się porażką niezależnie z kim będą grać (chyba że z Philadelphia), tym bardziej, że grają na wyjeździe. Denver całkiem nieźle poczyna Last 10 - 5:5, natomiast GSW pewnie to wygra, ale czy to będzie 2, 5 czy 15 ciężko w tym momencie przewidzieć. Jedno słabsze spotkanie i może być wtopa. Osobiście proponuję handicap w stronę Nuggets ale poczekałbym na potwierdzenie informacji czy zagra Keneth Faried, którego występ stoi pod znakiem zapytania...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom