>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NBA Październik/Listopad 2015

Status
Zamknięty.
uefowillcox 796

uefowillcox

Użytkownik
Myślę, że jak mamy gdzieś dziś szukać niespodzianki to tylko w Cleveland. Jeżeli zespół Bucksów nie odpali w swoim najlepszym składzie z nieco uszcuzplonym składem Cavsów to nie wiem kiedy Oni w końcu odpalą. Kurs w granicach 6,0 czy 5,0 kusi.
A, niech będzie. Gram to.
Bucks vs Cavaliers @ 5,75 bet365.

Polecam, choć typ na czucie. ⛔ nie tym razem. Cavsi zagrali naprawdę dobrą pierwszą połówkę, w drugiej grali już bardziej tak jak myślałem, że będzie to wyglądało od początku, ale jednak straty były nie do odrobienia. U Bucksów dalej nie wszystko wygląda tak jak powinno
 
doktor-g 576

doktor-g

Użytkownik
Historia lubi się powtarzać. Jedyną drużyną która może zatrzymać Curry&#39;ego i spółkę i zatrzymać śrubowanie rekordów dawnych Bulls są koszykarze Chicago.
Krótkie argumenty:
1. Ostatni mecz w styczniu i wielka wygrana Bulls w OT nad Golden State. Od tego czasu Warroors nie przegrali u siebie meczu
2. Patent obrony Chicago na Curryego. W ostatnich meczach przeciwko Chicago rzuca 17.4pkt na mecz przy skuteczności 39.2%
3. Zmęczenie po meczu z Clippers i wyszarpanym rzutem na taśmę zwycięstwie.
Po ukazaniu się kursów rozwinę temat, ale na pewno stawiam na Chicago ML i liczę na kurs powyżej 4
Niepewny występ Rose&#39;a ale jeśli jest game time decision to pewnie tak jak to było dzisiaj z CP3 zagra
 
dl13 435

dl13

Użytkownik
Na dzisiaj znowu ako z 3 meczów
Brooklyn @ Boston -2.5 2 1.33 ✅ 120:95
Ostatni mecz mieli jak w garści, ale dali ciała na maxa. Zero chłodnej głowy, mavs dali im w prezencie dwa niecelne osobiste i piłkę przy stanie - 2, a Thomas musiał się podpalić... Myślę że wyciągną wnioski i obronia swój teren.
76ers @ Charlotte -4.5 2 1.31 ✅ 113:88
Tutaj podobnie, mają nazwiska, grają ładna koszykówkę, nie odpuszcza tego meczu, a philadelphia standardowo, może i młodzi powalczą, ale nie wyrwa tego na wyjeździe.
Bulls @ GSW -4.5 2 1.45 ✅ 106:94
Po dzisiaj utwierdzam się w przekonaniu ze gsw idzie na rekord, włącznie z poprzednim sezonem mają u siebie 2 porażki, nie zabiorą im tego nierówno grający bulls, gsw może utrzymywać się w miarę na zasięgu, a mecz wygrać samą czwarta kwarta, są w niesamowitym gazie, to będzie trwać!

AKO 2.52✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
U 0

Usunięty użytkownik 91451

Gość
Może to być ciekawy typ, nie wiem nawet czy z Rose&#39;m to lepiej czy gorzej dla Chicago ;) Wg mnie jak nie zagra to z korzyścią dla Byków.
ps. GSW przegrali u siebie mecze później z Memphis i Cavs (w PO)
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Typ na Chicago to jest zaklad zycia.
Wariorrs nie pobija tego rekordu Bo im do ekipy Jordana brakuje.
Z Clippers sie udalo dogonili wynik Bo w LA szpital na obwodzie poszla wymiana za 3 I Clippersi pekli.
Kolejny jednak raz Warriors ucieka spod topora.Tym razem nie musi byc juz tak kolorowo matchup z Bulls moze sie zle skonczyc bo Warriors kazdy mecz traktuje teraz jak PO przez co sa zajechani fizycznie.Tego boli tu tamtego tam ale nie powie bo Ida po rekord.
Stawiam na Byki kursy dopisze z Pinnacle pozniej bo zablokowane teraz.

Chicago+8 ⛔
2.000

Chicago win ⛔
4.210

Kursy z Pinnacle
 
dl13 435

dl13

Użytkownik
Weźmy pod uwagę to ze MVP nie gra fizycznej koszykówki jak Rose, Wade, LBJ czy większość ligi. Nie jestem jego psychofanem, ale prawda jest taka ze bazuje na technice. Poza tym piłka w Golden state chodzi jak po sznurku, mimo że Steph trochę kradnie show, to ma ogromne wsparcie w drużynie, co ogranicza zmęczenie, naprawdę nie sądzę żeby dali sobie dzisiaj to wyrwać ;d
✅ ✅ ✅ :p
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Weźmy pod uwagę to ze MVP nie gra fizycznej koszykówki jak Rose, Wade, LBJ czy większość ligi. Nie jestem jego psychofanem, ale prawda jest taka ze bazuje na technice. Poza tym piłka w Golden state chodzi jak po sznurku, mimo że Steph trochę kradnie show, to ma ogromne wsparcie w drużynie, co ogranicza zmęczenie, naprawdę nie sądzę żeby dali sobie dzisiaj to wyrwać ;d
On może nie ale reszta drużyny?
Zresztą Curry w meczach z Bulls nie zachwyca bo w tym zespole można znaleźć coś takiego jak świetnych obrońców i już przestaje być tak różowo.
Dodatkowo patrząc na handicapy jakie zostały wystawione to ja widzę że buki rozdają kasę.Argument że Warriors musi nie przemawia do mnie.
Brak Róży bo dlatego pewnie takie handi jest dla to mnie to plus ten gość jak zagra to da Curremu za dużo rzucać bo ostatnio gra dno w obronie.Także niech lepiej zostanie na ławce w garniturze.
Dodajmy do tego jeszcze jedną rzecz:Warriors są b2b.

A handi wystawione na poziomie -9.5/+9.5 to jakieś żarty.
 
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
To czy Rose wystąpi czy nie tego nie wiemy(niby status questionable na roto), ale przy obecnej formie jaką prezentuję wątpię aby był on wart nawet 1 pkt na linii. Rzucać punkty za niego ma kto, a w defie spokojnie się go zastąpi.
W tej sytuacji b2b wydaje się, że ma znaczenie bo Warriors na pewno są zmęczeni po dzisiejszym meczu. Co by tu nie mówić to było to szybkie spotkanie i swoje w nogach zostawi. Pewnie nikt w b2b nie usiądzie - w końcu &#39;rozchodzi&#39; się o start 14:0, ale who knows?
Wejdzie czy nie taką linię trzeba zagrać.
Zresztą chętnego do bronienia MVP już mamy : &quot;Jimmy Butler said he&#39;ll ask to guard Steph Curry when the Bulls play the Warriors on Friday.&quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Pamietajmy, ze Byki sa specjalistami od niszczenia wielkich serii i od wygrywania będąc underdogiem. Jezeli Curry ma taką forme rzutowa to chyba rywale powinni zacząc go odpuszczac bo on i tak rzuci swoje 30-40pkt. Dziwi mnie troche jego fenomen. Gośc ma dziwna technike rzutu, z nizszego pułapu wiec powinno go sie lepiej przykryc.
Takie mam wrazenie, ze w tym sezonie przynajmnniej do tej pory poziom ogolnie jest jakis niski. Chociazby Spurs grają jak na potencjał słabiutko a spokojnie ogrywają kolejnych rywali. Na zachodzie jezeli chodzi o ekipy grajacy swietny basket mamy tylko GSW. Spurs maja swietny bilans ale graja słabo. Reszta to mizeria- OKC, houston, LAC,mavs itd a o wschodzie nie ma co pisac.
Ja na noc proponuje tripla
Hornets -8,5 @ 1,6
Grizzlies win @ 1,5
Raptors -4,5 @ 1,6
AKo 3,8✅✅✅

Phila przyjezdza do solidnych Hornets. Kolejna porazka raczej z gory wpisana kwestia tylko czy 10 albo 20pkt. Charlotte ma na prawde fajną paczke tylko za duzo graczy z pierwszej piątki bardziej nadawało by sie na 6th mana( w kazdej ekipie NBA) jednak pewna wygrana z Philą to obowiazek 90% ekip na te chwiile obecnie.
Miśki zwyżkują, a Houston po zmianie trenera poki co jeszcze nieciekawie. Wymeczona wygrana z Portland a w nocy zagraja na ciezkim terenie. ZBo wraz z Gasolem powinni zrobic Howardowi jesien sredniowiecza z dupy.
Ostatni typ to Raptors, ktorzy co prawda ostatnio spuścili z tonu jednak nie wypada im nie wygrac w LA. Seria trzech porazek powinna sie zakonczyc w Los Angeles
 
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Nie przesadzałbym z typem życia na Chicago Bulls, aczkolwiek handicap w stronę gości jest do pobrania. Nie wiem jakim cudem LAC oddali zwycięstwo z GSW, wystarczyło na prawdę mocno popracować w defensywie i nie stracić tej zaliczki z pierwszej połowy. Zamiast rozgrywać długie akcje to grali wesołą koszykówkę, ale tak sie nie da z GSW, które tylko czeka na up tempo. Chłopcy z Los Angeles pewnie liczyli na to, że ponownie rzucą 41 tyle że w ostatniej kwarcie, a tu klops i 39 po stronie przyjezdnych. No nic Chicago gra nieco inaczej, potrafią mocniej pograć w defensywie - Butler i reszta mogą dziś sprawić sporą niespodziankę i pokonać nieco pod męczone Golden. Nie oszukujmy się wczoraj grali wyjazd w szaleńczym tempie w Los Angeles, dziś wrócili do domu i czekają na nich Byki, które są w całkiem przyzwoitej formie streak 4 W. Wybieram bezpieczną opcję...

Golden State - Chicago =&gt; Chicago +8 =&gt; 1,94 ⛔⛔⛔

Kolejny mecz to Knicks - Thunder. Tu pod znakiem zapytania stoi występ Duranta, zatem duża strata, OKC traci swojego najlepszego strzelca, a jego obowiązki przejmuje Westbrook. I w tym momencie drużyna OKC staje się jednowymiarowa bo opcji w ataku Oklahomy jak na lekarstwo. Obrońcy to Russel dziś nie będzie miał - Calderon nie będzie w stanie go zatrzymać. I w tym cały sęk Knicks już wiedzą jak będzie wyglądała gra OKC bo wszystko będzie przechodzić przez Westbrooka co może ułatwić grę Nowojorczykom. Knicks są w całkiem niezłej formie - ostatnie 2 spotkania wygrane z Charlotte i New Orleans. Wydaje się, że dziś w stanie powalczyć. Melo raczej nie będzie miał obrońcy raczej nie będzie Duranta co wcześniej podkreśliłem...

Oklahoma - New York =&gt; New York +11 =&gt; 1,42 ✅✅✅

New York +11 x Chicago +11,5 =&gt; 1,41 x 1,42 =&gt; 2,00
⛔⛔⛔ Chicago 12 przegrało, kicha w ostatniej kwarcie

Zapomniałbym o jeszcze jednym typie - oczywiście under w meczu GSW - Chicago. Nie liczyłbym na zawrotne tempo, GSW potrafi też pograć w kombinacyjną ustawianą koszykówkę. Wystarczy przypomnieć finały z Cleveland i jakie wyniki tam padały...

Golden State - Chicago =&gt; Under 208 =&gt; 1,93 ✅✅✅ 106:94

Z racji tego, że Carmelo raczej będzie miał dziś duże pole do popisu to należy pójść w stronę overa punktowego. W poprzednim sezonie Melo rzucił 31 punktów, w tym spotkaniu przeczuwam podobny wynik gdyż dogodnych sytuacji w tym spotkaniu nie powinno zabraknąć.

Carmelo Anthony over 24,5 =&gt; 1,90 ✅✅✅ 25
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
masaskilli 1,9K

masaskilli

Użytkownik
To czy Rose wystąpi czy nie tego nie wiemy(niby status questionable na roto), ale przy obecnej formie jaką prezentuję wątpię aby był on wart nawet 1 pkt na linii. Rzucać punkty za niego ma kto, a w defie spokojnie się go zastąpi.
W tej sytuacji b2b wydaje się, że ma znaczenie bo Warriors na pewno są zmęczeni po dzisiejszym meczu. Co by tu nie mówić to było to szybkie spotkanie i swoje w nogach zostawi. Pewnie nikt w b2b nie usiądzie - w końcu &#39;rozchodzi&#39; się o start 14:0, ale who knows?
Wejdzie czy nie taką linię trzeba zagrać.
Zresztą chętnego do bronienia MVP już mamy : &quot;Jimmy Butler said he&#39;ll ask to guard Steph Curry when the Bulls play the Warriors on Friday.&quot;
Imo to może przynieść jakiś skutek, ale wtedy co z Klayem? Wczoraj bardzo fajnie wyglądał, widać przejawy powrotu do dobrej dyspozycji. GSW to mega kolektyw, tam każdy może ponieść grę lecz zazwyczaj to Curry kradnie show. Dodatkowo tak jak mówisz, tu nie rozchodzi się o byle co, 14-0 to będzie naprawdę niesamowity wyczyn i gospodarze na pewno nie odpuszczą tego spotkania, pomimo b2b. Widzę, że +8 na Byki wstępnie wystawione, i moim zdaniem buki trafiły w punkt. Dodatkowo Warriors grają u siebie, gdzie bardzo ciężko jest komuś wygrać. Fakt, można tutaj wspomnieć poprzedni sezon, gdzie Byki kompletnie zaskoczyły i wygrały po dogrywce, ale jednak mecz meczowi nierówny.
Brooks out, więc jeśli nie zagra także Rose, to na pewno trzeba oczekiwać bardzo dużo od Butlera. Indywidualnościami na pewno nie wygrają z Warriors, muszą zagrać świetny mecz w defensywie i dołożyć do tego skuteczność w ataku. W dodatku w drużynie z Oakland zawsze jest jeszcze Iguodala, który na pewno może wziąć na siebie Jimmy&#39;ego, a wiemy, że potrafi on wyłączyć z gry najlepszych (patrz finał z Cavs) więc to na pewno też może być pomysł na dzisiejszy mecz.
Small ball Warriors przeciwko wysokiej piątce Bulls może być bardzo efektywnym rozwiązaniem, świetnie czują się w tym gospodarze i może to sprawić wiele problemów gościom. Wsparcie z ławki w postaci właśnie Iguodali, gdzie Livingston pewnie znów nie zagra, będzie nieocenione. Do tego można dodać Barbosę, czy też monstera Ezeliego, który w ostatnich dniach może się podobać. Czekając na info o Derricku jak na razie wstrzymam się z jakimkolwiek typowaniem, ale nie widzę dzisiaj niespodzianki w wykonaniu Bulls. Warriors w porównaniu z poprzednim sezonem imo wyglądają jeszcze lepiej i jak na razie nie widać, żeby chcieli zwolnić.

Typ na Chicago to jest zaklad zycia.
Wariorrs nie pobija tego rekordu Bo im do ekipy Jordana brakuje.
Z Clippers sie udalo dogonili wynik Bo w LA szpital na obwodzie poszla wymiana za 3 I Clippersi pekli.
Kolejny jednak raz Warriors ucieka spod topora.Tym razem nie musi byc juz tak kolorowo matchup z Bulls moze sie zle skonczyc bo Warriors kazdy mecz traktuje teraz jak PO przez co sa zajechani fizycznie.Tego boli tu tamtego tam ale nie powie bo Ida po rekord.
Stawiam na Byki kursy dopisze z Pinnacle pozniej bo zablokowane teraz.
Nie pobiją bo brakuje im do ekipy Jordana? Porównywanie drużyn sprzed 10 lat nie ma według mnie kompletnie sensu, a tym bardziej łączenie tego, że nie pobiją rekordu bo mają słabszą ekipę niż MJ w 95-96. Nie sądzę oczywiście, że ten rekord pobiją, ale taki argument trochę z dupy imo. Każdy mecz jak PO? Kto tak powiedział, są w gazie i po prostu tyrają każdego.
Uciekli spod topora - fakt, po tym jednak poznaje się prawdziwych mistrzów.
 
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Pamiętajmy też żeby nie robić z Warriors teamu nie do pokonania. W ostatnich latach wiele drużyn notowało o wiele lepsze streaki.
Tak dla przypomnienia :
Miami 12/13 - 27 spotkań(Bulls zakończyli serię)
Rockets 07/08 - 22 spotkania
Celtics 08/09 - 19 spotkań
Spurs 13/14 - 19 spotkań
Dla mnie akurat imponujące jest to, że robią to od początku sezonu kiedy wiadomo, że forma rzutowa czy fizyczna nie jest najwyższa.
Krycie Szefa Currego jest obowiązkiem czy rzuci te 40 czy nie. Drugi z braci nie jest tak mocno utalentowanym zawodnikiem. Szkoda, że nie ma Thibsa. Ostatnie wygrane Warriors były różnicą 8/5/7 pkt.
 
U 0

Usunięty użytkownik 91451

Gość
Pamiętajmy też żeby nie robić z Warriors teamu nie do pokonania. W ostatnich latach wiele drużyn notowało o wiele lepsze streaki.

Tak dla przypomnienia :
Miami 12/13 - 27 spotkań(Bulls zakończyli serię)
Rockets 07/08 - 22 spotkania
Celtics 08/09 - 19 spotkań
Spurs 13/14 - 19 spotkań

Dla mnie akurat imponujące jest to, że robią to od początku sezonu kiedy wiadomo, że forma rzutowa czy fizyczna nie jest najwyższa.
Krycie Szefa Currego jest obowiązkiem czy rzuci te 40 czy nie. Drugi z braci nie jest tak mocno utalentowanym zawodnikiem. Szkoda, że nie ma Thibsa. Ostatnie wygrane Warriors były różnicą 8/5/7 pkt.


Tak, tylko piszesz o streakach w trakcie sezonu, a nie jak sam wspomniałeś na początku.
Wczorajszym zwycięstwem nr 13 i serią 13-0 zostali dopiero 5-tą drużyną w historii ligi, która taki start zanotowała.
Rekord ligi to 15-0 udało się to dwóm drużynom, oczywiście każdy może sobie mówić , że obecnie Wojownicy nie grają po to by takie rekordy bić, a na pewno im na tym zależy - jak każdemu sportowcowi , który ma w sobie trochę charakteru, a tego na pewno w tej ekipie nie brakuje.

Dzielą ich jeszcze 3 zwycięstwa od ustanowienia nowego rekordu i pewnie zrobią wszystko by zapisać się w historii ligi, dzisiaj czeka ich bardzo trudne starcie , ale gdyby wygrali to w 15-tym meczu dostają dużo słabszą ekipę z Denver, a do ustanowienia nowego rekordu i wygrania meczu nr 16 wystaczy pokonać LA Lakers :grin:

Tak więc dzisiaj czeka ich najtrudniejszy sprawdzian. Osobiście nie jestem kibicem GSW i mam nadzieję,że ktoś im utrze nosa. Czują się bardzo pewnie, chcą na pewno wszystkim dookoła udowodnić , że poprzedni sezon nie był dziełem przypadku, czy też słabszego sezonu np. San Antonio . Praktycznie z każdej strony gracze Warriors słyszeli, że mieli farta, że to jednorazowa sytuacja itd. na pewno nie brakuje im na ten sezon motywacji i pewnie stąd taki mocny start.
Może z biegiem czasu będą nawet myśleli o zbliżeniu się do sezonu 95/96 i rekordu właśnie CHICAGO 72-10 - tego nie wiemy.

Ja jednak myślę, że w końcu pary może zabraknąć, niby rotacja szeroko, wszystko działa jak w szwajcarskim zegarku, ale poczekajmy do oceny jak zagrają w dalszej części sezonu z SAS czy Cavs (w pełnym składzie) , to będzie jakiś wyznacznik.
Póki co wstaję dzisiaj na mecz Byków z GSW i liczę na to , że Chicago postawi bardzo mocne warunki
 
weed233 854

weed233

Użytkownik

Jeremy Lin over 11.5 points @1.87 Betano
Dziś stawiam na rezerwowego rozgrywającego &quot;Bobków&quot;
Lin w tym sezonie notuje 11.8 PPG, więc stąd ta linia jednak Phila na obwodzie ma fatalnych obrońców, co powinien dziś Lin wykorzystac.
W przypadku potencjalnego blowa to właśnie on będzie grał w końcówce więc nie ma obaw że typ przez to nie wejdzie. Jednak w blowout wątpie, ale wierze ze Lin przekroczy dzis linie z tego powodu że przeciwko Phili zawsze notował fenomalne statystyki :

Przeciwko 76ers ma on czołowe najwieksze zdobycze punktowe : 34 i 29 pts
a jak to wyglądało wcześniej ?
2014/2015 : 29 PTS
2013/2014 : 23.5 PTS
2012/2013 : 12.5 PTS
2011/2012 : 16 PTS


Tak więc Lin z 76ers linie praktycznie zawsze pokrywał, a w tym sezonie uczynił to w 8 na 12 rozegranych spotkań

Typ do gry, Polecam.

dodatkowo :
Denver Nuggets @2.23 marathonbet
Minnesota Timberwolves @2.20 bet365
Chicago Bulls +15.5 + LA Lakers +14.5 @1.75 bet365
NY Knicks over 100 @1.93 marathonbet​
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Suns @ Nuggets
Suns -2 @ 1.96 Marathon ✅
Ja na dziś z szerokiej oferty zaproponuję zagrać na Suns. Nie jest o nich głośno, a rozgrywają udany sezon. Głównie za sprawą swoich dwóch obrońców, duetu Bledsoe - Knight. Obu spokojnie stać na 30-punktowy wieczór. Do tego młoda, atletyczna drużyna Phoenix dobrze odnajduje się w stylu gry Nuggets, i niezależnie od tego czy będzie to typowa strzelanina w okolicy 220 punktów czy spokojny mecz w half court offense moim zdaniem poradzi sobie z rywalem. Pod koszem Tyson Chandler gwarantuje rim protection. Dobry zbilansowany skład.
Obie drużyny grały ze sobą w sobotę, w Phoenix wygrali Suns 105 - 81 kontrolując wynik od pierwszej do ostatniej minuty. Nie wiem czemu teraz są tylko dwupunktowym faworytem, występują w pełnym składzie, nie są w b2b. Mam nadzieję że pomogą odwrócić moją gorszą passę w tym tygodniu ;)
Bez analizy warty pogrania wg mnie handi na Bulls, i spodziewam się wyjścia wkur***ych Clippers i blowout na Blazers. Powodzenia
E: rzeczywiście Clippers okazało się trap game, jak ostrzegał któryś kolega niżej, na szczęście Suns weszło na luzie. A co grają obecnie GSW to WOW :wowsdf:
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
Na pierwszy ogień spotkanie Minnesoty z Detroit, z którego moim zdaniem zwycięsko wyjdzie drużyna gospodarzy. Wrócił Rubio, bez którego wilki i tak radziły sobie dość dobrze. Jedyne co można im zarzucić to brak wygranej na własnym parkiecie. Myślę, że dziś nadszedł ten właśnie dzień kiedy Twolves wygrają przed własną publicznością.
Co do gry to bardzo imponują mi młodzi gracze Wilków w postaciach Wigginsa, Townsa i LaVine , którzy dobrze radzili sobie pod nieobecność Rubio. Teraz z Rickym w składzie powinno być tylko lepiej.
Pistons to solidny zespół mają swojego Drummonda, który potrafi konkretnie namieszać. W grze Detroit można jednak zaobserwować jeden mankament przez który zaprzepaszczają mecze, są to przestoje które im się przydarzają. Oddają wtedy wiele dziwnych nie mających szans powodzenia rzutów z dystansu, a przeciwnik odrabia punkt po punkcie. Pistons to dobra marka, dziś grają na wyjeździe i tutaj upatruję szanse wilków ponieważ Detroit w roli gości jak na razie spisuje się średnio żeby nie powiedzieć słabo. Twolves głodni wygranych na własnym parkiecie powinni tutaj przechylić szale zwycięstwa na własną stronę.

Minnesota Timberwolves - Detroit Pistons ----&gt; Minnesota Timberwolves win 2,05 ⛔
Dodatkowo gram także ako Grizzlies + Hornets 1,83✅✅
 
R 4,7K

root

Użytkownik
Witam, popieram typy na Bulls, oto moja analiza:
Golden State Warriors - Chicago Bulls 2 4.25 bet365 ⛔ 106-94 ⛔
Dzisiaj o godzinie 4:30 naszego czasu w Oracle Arena, zmierzą się obecni mistrzowie NBA - Golden State Warriors z legendarnym zespołem w którym grał najlepszy koszykarz w historii o również mistrzowskich aspiracjach - Chicago Bulls.
Wojownicy z Oakland mierzą w pobicie rekordu meczów bez porażki od startu sezonu do którego brakuje im już tylko 3 zwycięstw, a Byki w ostatnich latach są znane z tego, że uwielbiają przerywać wielkie zwycięskie serie rywalom, dlatego zapowiada się wspaniałe widowisko i kto wie, być może dzisiaj Warriors w końcu doznają pierwszej porażki w sezonie.
28 Stycznia 2015 roku Chicagowskie Byki również przyjeżdżały do Oakland na mecz z Wojownikami którzy byli niepokonani od bardzo długiego czasu (19 meczów bez porażki) na własnym parkiecie, jak się zakończył ten mecz i jakie kursy były na niego wystawione? 1.12 to był kurs na gospodarzy, 6.50 na zespół przyjezdny, który dodatkowo przyjechał na ten mecz mocno osłabiony ponieważ nie było w zespole gości Jimmy&#39;ego Butlera, który był bez wątpienia najlepszym zawodnikiem Bulls obok Pau Gasola w zeszłym sezonie, mimo to Byki zdołały wygrać, w dogrywce po wielkim rzucie Derricka Rose&#39;a, którego może dziś zabraknąć, ale jak już mówiłem w zeszłym sezonie brakowało Jimmy&#39;ego w meczu z Warriors, który w ostatnim czasie jest dla Bulls znacznie ważniejszy niż zawodnik pochodzący z Chicago, Butler w tym sezonie urósł już nawet do miana najważniejszego zawodnika Bulls, jak zawsze fenomenalny w obronie, a od zeszłego sezonu na dodatek dorzucił skuteczną grę w ataku i cyferki na poziomie 20+ pkt średnio na mecz, czyli już śmiało można go nazywać jednym z najlepszych rzucających obrońców w lidze.
Warto dodać, że Wojownicy są b2b po ciężkiej wyjazdowej przeprawie z Los Angeles Clippers gdzie byli bliscy pierwszej przegranej, dlatego to tylko zwiększa szanse Byków, które w tym czasie odpoczywały.
Podsumowując, uważam, że nawet bez Derricka Rose&#39;a Bulls są w stanie ograć Wojowników i po takim kursie to aż grzech nie spróbować, bo jak wszyscy dobrze wiemy &quot;historia lubi się powtarzać&quot;.
edit:
Byki się starały, ale zabrakło pary, Hinrich zagrał zaskakująco dobrze, Moore również się starał, ale zabrakło jednak w końcówce takiego Clutch Playera jak Rose, sam Butler był za bardzo zmęczony tym, że cały mecz musiał ciągnąć grę. Warriors raczej pobiją rekord na 99,9%.
⛔ AKO Dallas Mavericks + Oklahoma City Thunder = 2.46 bet365 ⛔
Dallas Mavericks - Utah Jazz 1 1.80 bet365 ✅
102-93 ✅
Dallas Mavs w tym sezonie są przez wszystkich niedoceniani, a póki co notują świetne rezultaty, widać, że dobrze wkomponował się kolejny rozgrywający który przybył do Teksasu z Nets, kiedyś był to Jason Kidd, który potem zdobył mistrzostwo razem z Dirkiem dla Mavs, a teraz jest to Deron Williams, podobnego sukcesu raczej wspólnie się nie uda powtórzyć, ale widać, że Mavs są na dobrej drodze i typuję ich zwycięstwo w meczu z młodą ekipą z Utah.

Oklahoma City Thunder - New York Knicks 1 1.37 bet365 ⛔
90-93 ⛔
Grzmoty zaliczyły ostatnio wpadki z Boston Celtics czy Toronto Raptors na własnym parkiecie, Durant jeszcze dziś nie zagra, ale na kolejną wpadkę u siebie ze słabszym rywalem nie mogą już sobie pozwolić, Knicks są jak najbardziej do ogrania mimo tego, że w tym sezonie grają lepiej niż w poprzednim sezonie, Melo zdrowy, póki co sprawdza się Rookie Porzingis w którego mało kto wierzył, jednak wydaję mi się, że to zbyt mało na Bestię Westbrooka u siebie.
edit:
Grzmoty zawiodły, a miały nieprawdopodobną szansę na doprowadzenie do dogrywki bo gdy przegrywały 93-87 i było 17 sekund do końca to Westbrook trafił trójkę i przy 12 sekundach do końca Robin Lopez źle wyrzucił piłkę rozpoczynając grę z pod swojego kosza i dzięki temu Thunder mieli posiadanie gdy było 93-90, niestety Westbrook rzucał za 3 ze zbyt dalekiej odległości, zebrali w ataku i Waiters beznadziejnie przestrzelił kolejny rzut... Najniższy kurs zawiódł ???? .
Z Underdogów jest dzisiaj duży wybór, bez głębszej analizy prócz Chicago które typowałem już we wcześniejszym poście, spróbuję pograć jeszcze Pelikany po atrakcyjnym kursie 3.60 w bet365 ✅ 104-90 ✅
Wracają Davis oraz Asik, więc pod koszem będzie zdecydowanie więcej opcji, oraz więcej jakości, dlatego Pelikany mogą się w końcu pokusić o wygraną, mimo bardzo mocnego rywala.
edit:
Pelicans uratowali noc, byłaby tragedia, ale zagrali wspaniały mecz, to jak bronili przeciwko Spurs to jest naprawdę godne pochwały, czyżby wracali na właściwe tory? Z taką grą, kolejne zwycięstwa są możliwe, nawet pomimo bardzo ciężkiego terminarza!
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
chamberlain 563,8K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Golden State Warriors - Chicago Bulls
Stephen Curry over 31.5 pkt @ 1.87 ⛔
Stephen Curry over 45.5 pkt, zb, as @ 1.87 ⛔
Stephen Curry Double Double @ 3.50 ⛔

Betano
Całej drużynie na pewno marzy się bicie rekordów i nie ma co tego ukrywać, Curry jest w nieziemskiej formie i kto nie poprowadzi dzisiaj GSW do zwycięstwa jak nie on. Stawiam na jego overy z tego powodu, że będzie to na pewno ciężka przeprawa Wojowników i ktoś będzie musiał wziąć ciężar gry na siebie, choć są b2b i Stephen zagrał w meczu z Clippersami 36 minut, to z wcześniejszych spotkań widzę, że nie sprawiało mu to zbytniego problemu. Co do DD to liczę, że będzie dość często dzielił się piłką, bądź też będzie zbierał jak w dzisiejszym meczu z Clippersami, w sezonie takie dzieło już mu się udawało, a kilka razy był blisko, więc po takim kursie warto. Nie ma co zbytnio opisywać bardziej tego spotkania, liczę, że dzisiaj ponownie pokaże swój geniusz.​
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
i spodziewam się wyjścia wkur***ych Clippers i blowout na Blazers.
Pozwoliłem sobie zacytować ten fragment, bowiem zupełnie się z nim nie zgadzam ???? Ale no offence oczywiście.

Clippersów wczorajszy mecz na pewno kosztował sporo sił, po czym musieli udać się w podróż do Portland (no ok, daleko nie mieli), niemniej, grają dziś mecz na wyjeździe.

Portland miało fatalną serię away (same przegrane) i generalnie mają streak L7.
Odpoczęli 1 dzień po powrocie, grają u siebie, sądzę, że to dobry moment, żeby powalczyć o wygraną. Jeśliby się nie udało wygrać tego meczu, to z całą pewnością może być zacięty.

Osobiście proponuję tu jakieś handi w stronę Trail Blazers +5,5 (kurs 1,59) lub +7,5 (1,41). Niemniej, ich wygrana mnie nie zdziwi.

I ostatni mój argument, z tych ulubionych czyli &quot;okołosportowych&quot;, bardziej &quot;bukmacherskich&quot;. Przyjeżdżają Clippersi do Portland (do drużyny, która ma L7 i gdzie wygrali w poprzednim sezonie dwa razy, bilans overall mieli 3-1) i mają linię -3,5 i kurs ok.1,60?! Nie nie nie ????

Polecam Portland dziś, dla bezpieczeństwa z jakimś spreadem ????

Typ: Portland +5,5✅ lub Portland +7,5✅ - w zależności komu jaki kurs bardziej odpowiada w stosunku do podjętego ryzyka ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom