>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NBA Październik/Listopad 2015

Status
Zamknięty.
jacuskrzynowek 90

jacuskrzynowek

Użytkownik
Houston zwolnili trenera, ciekawe jak wobec tego będzie wyglądał dzisiejszy mecz z Blazers? Kolejna przegrana, zespół zdezorientowany bez trenera na ławce czy zmotywowani gracze rozbiją rywali?
Jak myślicie? Blazers po 3.30 kusi zagrać.
Handi już o 4 nad ranem rzuciło mi się w oczy. O 13 było +7, zdrzemnąłem się i teraz jest +6.5. Trochę spadło co sugeruje, że szanse Portland w tym meczu się zwiększają. Osobiście jednak nie zagram w tym meczu handi. Składa się na to kilka spraw:
1. Nowy trener, wydawać się może, że nie ma to tak wielkiego znaczenia, a jednak, gdy drużyna dostaje nowego trenera to niejednokrotnie dostaje oświecenia i przypomina sobie jak się gra. Przykładem w niemieckiej lidze jest Borussia Mochengladbach, która przegrała pierwszych 6 spotkań sezonu, aby potem wygrać 5 czy 6 z rzędu ????
2. Portland strasznie nieprzewidywalne, nie mówiąc już o Houston. Jedna ekipa na 6-meczowym losing streak, druga na 4. Komu bardziej zależy, aby dziś wygrać? Za chiny ludowe nie powiedziałbym.
3. Absencje czyli dalszy brak Leonarda(bez niego są 0/3 jeśli chodzi o pokrywanie linii), a Houston bez Beverley&#39;a i mimo, że Jones najprawdopodbniej zagra to możliwe, że dostanie mniej minut z powodu kontuzji nadgartska czy tam ręki, mniejsza, widziano go w jakiejś opasce co sugeruje, że może dostać mniej minut.
Mecz jak dla mnie raczej otwarty, a jeśli miałbym w coś iść to najprędzej under 211.5 @ 1.90.
Z meczy, które dzis mnie zainteresowały i najprawdopodobniej zagram w dublu to: Suns(-3) vs Bulls @ 1.90⛔ oraz Pelicans under 100 @ 1.83⛔. Oba w Bet365. Do tego wygrane Jazz, Atlanty i Bostonu, może w triplu chociaż jest on lekko ryzykowny.

A więc zacznę od dupy strony, że tak powiem.
Jazz - Przyznam szczerze, stawiałem przeciwko Jazz już parę razy w tym sezonie i za każdym razem się myliłem. Dziś mam nadzieję, że nie pójdzie to w drugą stronę. Dlaczego Utah? Dziś mają już zagrać Gobert i Hood co bardzo cieszy. Pod koszem powinna być miazga. Utah u siebie do tej pory bilans 1:1, a Raptors na wyjeździe 4:4 więc jakby na to nie patrzeć to tak silna drużyna, za którą niewątpliwie uważana jest ekipa z Toronto bilans poza domem ma bardzo słaby wygrywając co drugi mecz. Do tego dziś zabraknie Rossa. Wczoraj bardzo ciężki mecz, w którym Lowry, DeRozan i Caroll dostali po 39 minut. JV także zagrał 31 minut co na pewno odczuje w nogach i dziś pod koszem nie będzie miał tak łatwo. Jazz mega wypoczęte i zmotywowane po zwycięstwie nad Atlantą powinno dziś poprawić bilans i pokazać ładną koszykówkę.✅
Atlanta - ktoś zapyta yy, co tu się dzieje? Sacramento 3 game winning streak, a Hawks 3 game losing streak. Dziś niestety dla Kings, a stety dla Atlanty te streaki dobiegną końca. Niestety Teague, Sefolosha i Bazemore w dalszym ciągu questionable, a u Kings występ Collisona także stoi pod znakiem zapytanie więc z tym triplem radzę wstrzymać się jeszcze przez jakiś czas. Postaram się wygrzebać na twitterze jakieś info na temat czy Teague zagra, bo to jest najważniejszy punkt dzisiejszego programu. Tak czy siak, przyjmijmy póki co, że wszyscy, których wymieniłem nie zagrają. Atlanta wczoraj grała, ale w przeciwieństwie do starterów Toronto tutaj czołowi zawodnicy zagrali tylko po 30-31 minut. W tamtym meczu GSW zabiegało Toronto i jeśli myśleli o wygranej to trzeba było grać po tyle minut. Tutaj Atlanta wraca do siebie gdzie jest 4:3(szału nie ma), ale Kings na wyjeździe są 0:2 i jakoś nie widzęm aby dzisiaj mieli poprawić ten bilans. Cousins to Cousins i o ile ceglił nie będzie to swoje dziś rzuci. Kluczowym elementem jest upilnowanie Rondo, żeby nie dogrywał do Cousinsa tylu piłek ile by chciał. Hawks mają ludzi, którzy są w stanie zatrzymać go, ale właśnie tu przydałby się Teague. Dlatego jeszcze raz, radzę zaczekać.✅
Boston - jak dla mnie bet dnia, który prawdopodobnie pogram grubiej jako singiel. Boston w niesamowitym gazie. Od 3 meczów niepokonany, Dallas podobnie, bo od 4, ale jest jedna ogromna różnica. Z kim wygrał Boston? Na wyjeździe z Houston, Thunder i u siebie z Hawks, kiedy w składzie był jeszcze Teague. Nie były to zwycięstwa małe, bo odpowiednio 16,15 i 13 punktami. Przejdźmy do Dallas. Może i wrażenie robią 4 wygrane z rzędu, ale, kiedy wymienię drużyny i w jakim stosunku wygrali to każdy powie &quot;ehh, no tak&quot; ???? Czyli: na wyjeżdzie z 76rs - 6 oczkami, away z Rockets - 13 punktami i u siebie z Lakers - 8 oraz jedyny wynik, który robi jakieś wrażenie czyli win u siebie z Clippers 10. oczkami. W tym meczu jednak Nowitzki dał popis rzucając 31. punktów, a swoje 25 dorzucił Matthews, przy czym ich średnie wynoszą odpowiednio 18.1 ppg oraz 10.1 ppg. Do tego dziś zabraknie ważnego ogniwa w postaci Villanuevy, który opuści mecz z powodu narodzin drugiego dziecka. Boston bez absencji i nie widzę powodu, aby dziś mieli przegrać ten mecz. Ostatnie 5 h2h należy do Dallas. Czas na przełamanie, a dziś jest ku temu doskonała okazja.⛔
Wróćmy do dubla. Krótko i na temat.
Dlaczego Suns? Bulls dzisiaj na 95% bez Rose&#39;a, ale typ będzie grany, kiedy będę miał 100% pewność, że Derrick dziś nie wystąpi. Phoenix mają Morrisa, Warrena i Price&#39;a jako probable. Z tym kuponem trzeba się wstrzymać do momentu, kiedy trochę więcej się wyjaśni. W trakcie pisania analizy, handi spadło z -4.5 do -3. W sumie nie wiem czym to jest spowodowane, bo w sprawie absencji niewiele się zmieniło. Phoenix w ostatnich meczach pokazują się z dobrej strony, jest poziom i jakość. Bulls równieź trochę się obudzili, ale w dalszym ciągu nie przekonują mnie. Jeśli mam być szczery to Suns przyjemniej mi się ogląda w akcji niż Chicago. Gracze z Arizony mają za sobą 3 udane mecze. U siebie bardzo korzystny bilans i w tym sezonie i w h2h z Bulls. O bykach niestety tego powiedzieć nie można, bo ich bilans away to 2:2. Większość gry opiera się właśnie na Derricku, dlatego tak istotny jest jego występ w dzisiejszym meczu. Poczekamy, zobaczymy.
I under Pelicans. No KAMAN Bet365. Chyba sobie jaja robią. Linia wystawiona TYLKO i wyłącznie dlatego, że Thunder daje w tym sezonie większości rywalom rzucić ponad setkę. Dziś nie widzę takiej opcji. Pelicans dziś bez Holiday&#39;a i prawdopodobnie bez Davisa. Kto tam ma zdobywać punkty? Wczoraj głównymi zdobywcami punktów byli Gordon i Anderson. Gordon dziś powinien zostać zniszczony przez Westbrooka, a Anderson na pewno na tyle sobie nie pozwoli co wczoraj, zresztą skuteczność 59% w hali Thunder? Wątpię mocno. Nie lubię argumentu, że gra u siebie sprzyja, ale jednak tu ma to zastosowanie, bo OKC mimo beznadziejnego bilansu jak na siebie w domu mają jako taki, bo 4:2. Pelicans za to na wyjeździe 0:6 i uwaga! 0:6 overów. W żadnym meczu nie przekroczyli setki. Dla mnie kolejny super bet dzisiejszej nocy i o ile, któryś z powyższych panów nie rzuci dziś 40 punktów to o wynik jestem spokojny. Typ również do grania jako singiel.
Polecam serdecznie wszystkie typy i za wszelkie błędy w zapisie i składni przepraszam ;) Pozdrawiam.
Edit: to co Boston zrobil to sie w glowie nie miesci, ale bywa i tak ???? dla tych, ktorzy pomysla, ze typ zupelnie nie trafiony polecam obejrzec 4. kwarte i samemu stwierdzic co to sie stanelo, nic, sorasy za bledne typy, ale w koncu musial trafic sie gorszy dzien, oby dzis bylo lepiej, pozdrawiam ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Oklahoma City Thunder -10,5 @ 1,87 bwin
Mecz z cyklu - dwie przeciętne obrony, tylko ta jedna ekipa ma wystarczająca &quot;jakość&quot; w ataku. Mam na myśli głównie Westbrooka, spotkanie u siebie, powrót Robersona, szansa na podreperowanie bilansu i przede wszystkim wykorzystanie osłabienia rywala. Nawet pomimo słabego bronienia gospodarzy, obwód gości składa sie może bezpośrednio z 2-3 zawodników, którzy są w stanie zagrozić wynikowi i dlatego nie wydaje mi się prawdopodobne, by Nowy Orlean był w stanie powalczyć o close game na dłuższą metę. Problemem Thunder jest brak totalnej zorientowanej gry w obronie, traca sporo punktów grając z przeciętnymi drużynami. Poprzedni sezon przedstawiał się podobnie, jednak w tej chwili mają się czym martwić. Ale do czego zmierzam - przy tak grających Pelicans, z coraz co gorszym bilansem w pełni uzasadnionym, powinni wygrać z dwucyfrowa przewagą. Davis nie da rady sam wygrać (o ile zagra), w obronie poziom niski, różnią sie od Thunder ofensywa i liczę, ze gospodarze odbuduja sie po ostatniej porazce. Tego typu spotkania sa idealna okazją dla zespołów wyżej rozstawionych, by poprawić bilans w jak najlepszym stylu bo tego bez watpienia potrzebuje Oklahome. Nie jestem oczywiście zadowolony grą Thunder, grają czasami zbyt chaotycznie, Westbrook samolubnie ale to wynika z jego stylu gry i braku Durantu. Co jak co ale dzisiaj zajezdzi obrone Pelicans, reszta graczy wyżej poziomem od aktualnej podstawy gości.
 
masaskilli 1,9K

masaskilli

Użytkownik

Indiana Pacers -6,5 @1,93 ✅
Indiana Pacers -11,5 @2,80 ✅
Indiana Pacers over 99 pkt @1,91
✅

Pacers po porażce z Bulls na pewno podrażnieni, więc dzisiaj nie oczekuje taryfy ulgowej dla gospodarzy. Sixers na razie nie mogą się wybić i dzisiaj szykuje się kolejny podobny scenariusz. Hill i Stuckey out, więc do tego proponuje over Ellisa, George przy ewentualnym blow na pewno wiele nie pogra, więc nie warto ryzykować. Linia 17 na Montę bardzo spoko, dzisiaj pewnie dużo gry będzie przechodzić właśnie przez niego, bo zapewne znów zacznie mecz na jedynce. Z Bulls 20 punktów, więc dzisiaj spokojnie też powinien zakręcić się w tych okolicach. Wracając do meczu, Noel i Okafor to jeszcze za mało, żeby walczyć na równi z takimi zespołami jak Pacers. Nie widzę tutaj innej możliwości jak pewne zwycięstwo graczy z Indianapolis. Może coś w ekipie gospodarzy zmieni się po powrocie Wrottena czy Marshalla, ale na ten moment Sixers nie mają argumentów. W defensywie jeszcze jako tako może to wygląda, za to w ofensywie prezentują się słabo i przy up-tempo graczy Indiany prędzej czy później wysiądą. Jedyne pozytywy w drużynie gospodarzy to właśnie Noel i Okafor. Jeśli Pacers nie zlekceważą rywala, to spokojnie i pewnie odniosą swoje 7 zwycięstwo w tym sezonie.

Monta Ellis over 17 pkt @1,86 ⛔



Jarrett Jack over 7,5 asysty @1,87 ✅
Jarrett Jack double-double @2,75 ⛔ 9 asyst :&lt;

Dzisiaj pod lupę wziąłem rozgrywającego drużyny z Brooklynu. Nets na fali wznoszącej, wygrana w Houston, minimalna porażka w Sacramento oraz Oakland, gdzie naprawdę stawiali opór graczom Golden State, jednak ich własny błąd pozbawił ich zwycięstwa w tym spotkaniu, bo w dogrywce już nie było o czym rozmawiać. Wczoraj wygrana u siebie z Atlantą i widać, że idzie to w dobrym kierunku i gracze Nets w gazie dzisiaj powalczą w Charlotte, a do tego będzie potrzebne kolejne przyzwoite spotkanie Jarretta. Współpraca z Lopezem wygląda fajnie i na pewno z tej broni będą zawodnicy gości korzystać. Jego ostatnie 3 mecze prezentują się następująco:
12 ast vs Sacramento
9 ast vs Golden State
8 ast vs Atlanta

Widać, że złapał niezłą formę więc trzeba to wykorzystać. Nie boi się wziąć na siebie odpowiedzialności za grę Nets, która w ostatnich dniach wygląda zdecydowanie lepiej. Myślę, że dzisiaj także będzie nakręcał ofensywę gości i spokojnie wyrobi minimum 8 asyst, a wydaje mi się nawet, że double-double także jest w jego zasięgu, dlatego drobniej też pobieram taką opcję. Kemba nie jest jakimś super defensorem, więc Jarrett będzie mógł dzisiaj poszaleć w ofensywie i na to liczę.
Bez analizy:

Brandon Knight over 19,5 pkt @1,76 ✅
Eric Bledsoe over 22,5 pkt @1,83 ⛔
Deron Williams over 5,5 asysty @1,66 ✅

Isaiah Thomas over 20,5 pkt @1,90 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
qwerty10 1K

qwerty10

Użytkownik
Pacers + Timberwolves (+13.5) + Raptors (+12)
@2.06

Polecam taki tripelek, bardzo duzo dzis spotkan i jest z czego wybierac. Ja wybralem dosc pewne zestawienie, nie wyobrazam sobie zeby dzisiaj Phila odniosla pierwsze zwyciestwo z dobrze grajaca w tym sezonie Indiana. Bez najmniejszym problemow powinni sie przejechac po Phili. Dwa kolejne spotkania to najwieksze jakie moga byc handicapy dodatnie. Raptorsi jak i Wilki nie powinny przegrac wysoko tych spotkan, a i mysle ze powinny wygrac nawet te spotkania. Mloda ekipa Wilkow z doswiadczonym Garnettem radzi sobie coraz lepiej i widac w tym spora zasluge weterana. Raptorsi po dobrym meczu z GSW i po dwoch porazkach powinna sie odkuc na Utah. Kursy powinny byc podobne, a jest spora roznica.
Zagram jeszcze takie single, ale w tripelek wchodze mocno.
Timberwolves @2.80
Kings - Hawks ov 208 @1.90
Bulls - Suns ov 203 @1.90
Raptors @2.50
bez komentarza ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
kd35 156

kd35

Użytkownik

Timberwolves +5,5 @1,83 Bet365
101-104

Dobry poczatek sezonu, bilans 4-2, wypada Rubio i wszystko sie sypie...Rubio wraca po kontuzji i Wolves wygrywaja z Heat na wyjezdzie. Nie sposob ocenic wklad Hiszpana w gre druzyny Minnesoty. To wlasnie przez watpliwosci dotyczace jego wystepu tak dlugo zwlekalem z analiza tego meczu.
Minnesota bardzo dobrze zaczela ten sezon; 5 zwyciestw z ktorych na pewno najbardziej moga cieszyc te z Bulls, Hawks i wczorajsze z Heat. Z dobrej strony prezentuja sie przede wszystkim mlodzi zawodnicy: Towns, Wiggins a nawet LaVine, ktory mial za zadanie zastapic Rubio podczas jego nieobecnosci.
Na przeciwko druzyny z Minnesoty stanie dzis Orlando Magic. Wedlug mnie sa to druzyny bardzo wyrownane, o podobnym potenciale co potwierdza bilans, ktory w przypadku obydwu zespolow jest taki sam (5-6).
Musze przyznac, ze Orlando mocno zaskoczylo mnie swoja gra. Szczegolnie podobala mi sie ich gra w 3 pierwszych meczach, ktore co prawda przegrali. Byly to jednak przegrane mala iloscia pkt i to z mocnymi rywalami (Wizards, Thunder, Bulls).
Na pewno na korzysc Magic przemawia az 4 dniowa przerwa miedzy kolejnymi meczami. Ja jednak spodziewam sie bardzo wyrownanego spotkania, w ktorym roznica pomiedzy zwyciezca a przegranym powinna byc minimalna.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
J 316

jarekrk

Użytkownik
To co panowie kto ze mną dziś szuka niespodzianki?
Los Angeles Clippers - Golden State Warriors
Czysta 1 to 3.15 ewentualnie jakiś handi +5,5pkt to jest i tak 2.05 więc spoko kurs, ale jak widziałem ostatnie wygrane Goldenów z Toronto dość wymęczone w 4 kwarcie oraz również ciężko wygrany mecz z Brooklyn&#39;em to widać gołym okiem, że już nie są tak bardzo nie do ruszenia.
Oczywiście mają winning streak 12-0 ale wiemy dobrze, że nikt nigdy wszystkiego nie wygra więc kiedyś w końcu musi przyjść ta pierwsza porażka.
Ostatnie 5 spotkań między zespołami to jest tylko 3-2 dla GSW, a do tego drużyna z LA ma u siebie bilans 5-1 w tym sezonie.
No cóż nie jest to typ do grania za bardzo grubo, ale myślę, że jakieś 3-4% budżetu przeznaczę na szukanie tutaj niespodzianki.
 
N 13

numenoreon

Użytkownik
To co panowie kto ze mną dziś szuka niespodzianki?
Los Angeles Clippers - Golden State Warriors
Czysta 1 to 3.15 ewentualnie jakiś handi +5,5pkt to jest i tak 2.05 więc spoko kurs, ale jak widziałem ostatnie wygrane Goldenów z Toronto dość wymęczone w 4 kwarcie oraz również ciężko wygrany mecz z Brooklyn&#39;em to widać gołym okiem, że już nie są tak bardzo nie do ruszenia.
Oczywiście mają winning streak 12-0 ale wiemy dobrze, że nikt nigdy wszystkiego nie wygra więc kiedyś w końcu musi przyjść ta pierwsza porażka.
Ostatnie 5 spotkań między zespołami to jest tylko 3-2 dla GSW, a do tego drużyna z LA ma u siebie bilans 5-1 w tym sezonie.
No cóż nie jest to typ do grania za bardzo grubo, ale myślę, że jakieś 3-4% budżetu przeznaczę na szukanie tutaj niespodzianki.
Myślałem nad tym bet-em, ale raczej dalej nie będzie Paul-a i Riddick-a, a to jednak spora strata ;/ Fakt że ostatnio GSW &quot;obniżyło&quot; loty, ale LAC bez tych dwóch graczy sporo traci. Poza tym analizując typ na LAC podobnym tokiem rozumowania można stwierdzić tak: przegrana z Houston którzy generalnie grają obecnie biedę. Stykowy mecz z miśkami, którym do optymalnej formy daleko. Dwucyfrowe porażki z Suns i Dallas, po czym wymęczone zwycięstwo z Pistons (bardziej przegrana Pistons niż wygrana Clippers, odsyłam do 2 połowy meczu). W tej sytuacji nie dziwi mnie faworyt w postacie GSW. Nie twierdzę, że LAC nawet bez 2 graczy z pierwszej piątki nie jest w stanie tego wygrać. Chciałem tylko wdać się w polemikę ????
 
masaskilli 1,9K

masaskilli

Użytkownik
Miami Heat -8,5 @1,80
Heat/Heat @1,57

Potwierdziła się informacja co do braku Cousinsa, który został zawieszony na dzisiejsze spotkanie, a dzięki temu drużyna Kings traci sporo na jakości. Heat u siebie to bardzo solidna drużyna i nie powinna mieć problemów z uporaniem się z ekipą z Sacramento. Hassanowi pod koszem został wobec tego tylko jeden rywal, co na pewno ułatwi mu dzisiaj grę. Gay + Rondo + Stein, to trio nie powinno wystarczyć na graczy z Florydy i gospodarze pewnie zwyciężą w dzisiejszym spotkaniu. W dobrej dyspozycji Whiteside który pod koszem powinien dziś rządzić i zamknąć pomalowane graczom Kings. Świetnie też gra Bosh, widać ogromne doświadczenie i jak na razie Chris bardzo dobrze sprawdza się jako lider zespołu Erika Spoelstry. Widać tam niezły kolektyw, który w tym sezonie na pewno ogra jeszcze niejednego faworyta. Dzisiaj zadanie z rzędu tych łatwiejszych i nie przewiduję innego scenariusza niż zwycięstwo Heat, zwłaszcza wobec absencji DeMarcusa.

Hassan Whiteside over 13 zbiórek @1,85

Wszystko wyżej wyjaśnione, brak DeMarcusa na pewno pomoże.



Andrew Bogut over 7 pkt @2,05



Ostatnie 2 gry Boguta bardzo dobre, 13 pkt i 6 zbiórek w meczu z Toronto, oraz 10 pkt i 18 zbiórek z Nets. Gracze Warriors jak na razie bez porażki w tym sezonie, bilans 12-0 robi wrażenie. Linia na centra dzisiejszych gości moim zdaniem bardzo przyjemna, Bogey w spotkaniu z Raptors pomimo foul trouble i przy zaledwie 17 minutach na parkiecie, i tak uciułał 13 oczek. Dzisiaj trudny matchup, ale porównując dyspozycję DeAndre i właśnie Andrew, lepiej moim zdaniem, pomimo mniejszej ilości występów, wygląda Bogut. Wiadomo, obydwoje zdecydowanie mają za zadanie głównie dobrze bronić, ale widać, że zawodnicy z Oakland starają się wykorzystać dobrą dyspozycję Andrew także w ofensywie. Może nie oczekuje dzisiaj jakichś 12 punktów z jego strony, ale myślę, że 8 jak najbardziej jest w jego zasięgu. Na 7 matchupów z DeAndre będąc graczem GSW, 3 razy pokrywał linię, 3 razy miał 6 punktów, raz tylko dwa oczka.
www.youtube.com/watch?v=qXSRmnsz0Sw

LeBron James over 28 pkt @1,80

LeBron po dwóch porażkach graczy Cleveland z rzędu trochę ponarzekał na swoich kolegów, że nie grają odpowiednio. Dzisiaj na pewno będzie chciał wyładować tą sportową złość i pokazać drużynie o co chodzi, a taka złość wpływa na niego tylko pozytywnie. W ostatnich 6 meczach przekraczał linię, a dodatkowo dzisiaj rywalem są Bucks, którzy niedawno pokonali Cavs. Na pewno James będzie chciał wziąć rewanż za porażkę sprzed 6 dni i znów zobaczymy jego bardzo dobry występ. Gospodarze nadal bez Irvinga i Shumperta, więc cały czas ciężar zdobywania punktów spoczywa na dwóch zawodnikach, wiadomo że chodzi tutaj o LeBrona i Kevina. Póki Shump i Kyrie będą nieobecni, możemy się spodziewać takich regularnych 30-punktowych zdobyczy LeBrona, a dzisiaj powinniśmy zobaczyć kolejną.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
J 316

jarekrk

Użytkownik
Myślałem nad tym bet-em, ale raczej dalej nie będzie Paul-a i Riddick-a, a to jednak spora strata ;/ Fakt że ostatnio GSW &quot;obniżyło&quot; loty, ale LAC bez tych dwóch graczy sporo traci. Poza tym analizując typ na LAC podobnym tokiem rozumowania można stwierdzić tak: przegrana z Houston którzy generalnie grają obecnie biedę. Stykowy mecz z miśkami, którym do optymalnej formy daleko. Dwucyfrowe porażki z Suns i Dallas, po czym wymęczone zwycięstwo z Pistons (bardziej przegrana Pistons niż wygrana Clippers, odsyłam do 2 połowy meczu). W tej sytuacji nie dziwi mnie faworyt w postacie GSW. Nie twierdzę, że LAC nawet bez 2 graczy z pierwszej piątki nie jest w stanie tego wygrać. Chciałem tylko wdać się w polemikę ????
Zgadzam się w 100% z tobą, ale...w końcu GSW musi przegrać, oczywiście znajać NBA może to być nawet z 76ers lub jak ostatnio prawie się zdarzyło z Brooklynem, ale mam nadzieje, że Clipers pokaża swoje ambicję a mają je bardzo duże, tak nie ma dwóch graczy z podstawowego składu Chrisa Paula i J.J. Reddicka ale może znów swój mecz będzie miał Jamal Crawford?
Zaryzykuje ale trochę asekuracyjnie(hehe jeśli tak można napisać)

Więc za nie dużą stawke 1.5/10J
Los Angeles Clippers (Handicap: +3.5) - Handicap razem z dogrywką
@ 2.55
⛔
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
Witam,
Co myślicie o Milwaukee +10,5 ?
Milwaukee na wyjazdach nie radzi sobie zbyt dobrze, ale -10,5 dla Cavs? Coś mi się wydaje że może być wyrównane spotkanie podobne do tego w Milwaukee. Co wy o tym sądzicie?
 
bzyqhax 87

bzyqhax

Użytkownik
Osobiście gram Milwaukee +9,5 ⛔ , kursik przyjemny, bo 1.80, a patrząc na ostatnie spotkania, które w końcu nie były tak dawno, to linia pokryta z nawiązką.
A do kuponu dorzucam jeszcze LAC +10,5 ✅ po kursie 1.45.
Myślę, że oba niezbyt ryzykowne, dorzucam jeszcze dwa typy z NHL i łączne AKO 9.20 i dziś, mam taką nadzieję, mi wchodzi ????
 
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Zgadzam się z powyższymi typami BzYqHax i do tego dorzucam Sacramento +13, które powinno powalczyć z Heat. Ostatnio po powrocie Cousina całkiem niezła forma 3 zwycięstwa w 4 spotkaniach. Drużyna Kings ma potencjał, który jeszcze nie jest do końca wykorzystywany. Po przyjściu Rondo jest komu kreować grę na czym korzystają tacy gracze jak Cousin, Gay czy McLemore. Obie drużyny w pełnych składach zatem liczę na świetne i wyrównane zawody.

Heat - Kings =&gt; Kings +13 =&gt; 1,40 ✅✅✅ 116:109
Cavs - Bucks =&gt; Bucks +15 =&gt; 1,44 ZWROT 115:100
Clippers - Warriors =&gt; Clippers +12 =&gt; 1,44✅✅✅ 117:124
AKO =&gt; 2,90
=&gt; 2,01✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
R 8

rammzes

Użytkownik
Ja pogram na Sacramento. Wczoraj przegrana z Atlantą przez głupie spięcia Cousins&#39;a. Miami w dalszym ciągu, dla mnie, nie wygląda na drużynę, która jest w stanie zagrać świetną koszykówkę. Nie mam pojęcia czemu oni są tak faworyzowani?
SAC Kings - MIA Heat
1
3.60

EDIT: teraz też przeczytałem. Typ absolutnie odradzam, haha. Bez Cousins&#39;a nic nie będzie grane.
 
U 0

Usunięty użytkownik 91451

Gość
Cousins dzisiaj nie zagra , kara zawieszenia na 1 spotkanie za uderzenie łokciem, którego wczoraj sędziowie nie zauważyli
Bez Boogiego ten team traci praktycznie w każdej płaszczyźnie więc nie szukałbym na siłę niespodzianki ???? https://www.youtube.com/watch?v=1bF86jq4Olc
 
juras420 126

juras420

Użytkownik
Podaje dzisiejsze typy, które warto zagrać:
Bet365

Milwaukee Bucks-Cleveland Cavaliers =&gt; over 190 pkt, @1,55✅✅✅

Moim zdaniem warte zagrania, kurs nie jest zbyt duże za to pewny ???? . LeBron rzuca ostatnio conajmniej 30pkt na mecz. Dodatkowo będą chcieli odegrać się za ostatnią porażkę z Bucks, jednakże ci drugi tak łatwo nie odpuszczą, czyli możemy spodziewać sie ciekawej gry z obu stron.

Dodatkowo 2 typy bez głębszej analizy:

Sacramento Kings-Miami Heat =&gt; Sacramento +10 handicap =&gt; @1,80✅✅✅
Golden State Warriors-Los Angeles Clippers =&gt; GSW -6 handicap =&gt; @1,71
✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
jacuskrzynowek 90

jacuskrzynowek

Użytkownik
Na dziś tripel:
Kings vs Heat over 199 @ 1.83 ( w tej chwili linia 202)
GSW vs LAC under 213 @ 1.90 ( w tej chwili 212)
Bucks(+10.5) vs Cavs @ 1.90
Wszystko w Bet365, pograne za 9 dyszek do wyciagniecia 580.

W mega skrócie. Kings bez Cousins&#39;a. Heat u siebie, wystarczy poprawić dziś skuteczność, szczególnie rzutów za 3. Jeśli Sacramento chce dziś chociażby powalczyć to również muszą zagrać szybko i skutenie oddając więcej rzutów.
GSW bez Livingstona, LAC najprawdopodobniej jeszcze bez Paula i Reddicka, chociaż są niby game-time decision. Clippers u siebie, tak jak Kings, jeśli chcą coś ugrać to trzeba zwolnić tempo i przyłożyć się do obrony.
Milwaukee ostatnio dało dupy. Dziś jednak zagra Parker więc skład w pełni. Wątpię, że dziś wygrają, ale liczę, że tym razem nie dostaną więcej niz 10. punktami, szczególnie, że Cleveland nie zachwyca. W tym sezonie pokryli handi jeden jedyny raz z pogubionym Memphis w pierwszym meczu sezonu. Reszta to przegrane z dzisiejszym ATS.
Nie rozpisuję tu analiz, bo zmarnowałbym czas, a potem jakiś &quot;specjalista&quot; po meczu, by mnie &quot;uświadomił&quot;, że moje analizy były &quot;złe&quot; Mecze jak zawsze, analizowałem i nad każdym się zastanawiałem. Te opcje wydają mi się najlepsze.
Pozdrawiam i jeśli ktoś zagra to życzę powodzenia ;)
 
qwerty10 1K

qwerty10

Użytkownik
Widze, ze nikt jeszcze nie napisal, ale trzeba cos polapac na dziesiejsza nocke.
Jak juz wiadome nie zagra Cousins, wiec trzeba polapac Gay&#39;a, nie zawiodl mnie z Raptorsami, dzis powinien ciagnac ta gre, a raczej ktos musi punktowac i to pon powinien byc najlepszym strzelcem w zespole i +20, a nawet +30 moze zrobic.
Po chorobie zrobil 27.. to teraz w pelni sil powinien ogarnac ta linie z palcem.. :cool:

Gay ov 19.5 @1.74
marathon
ov 18.5 @1.70
caloroczny

za Kontie powinny byc zwroty, zrobil 13 pkt, spokojnie by zrobil 20+ przez 15 min..
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dl13 435

dl13

Użytkownik
Uważam, że dzisiejszej nocy wszystkie mecze wygrają faworyci:
Miami Heat (-4.5) vs Sacramento Kingston 1.41✅ 116:109
Heat dba o zwycięstwa w domu, bałem się tego typu, ale skoro Cousins zawieszony to liczę, że bez problemu Heat dzisiaj wygra, stąd handi w ich stronę
Cavs ht/ft vs Bucks 1.50✅ 63:48/115:100
Ostatnio frajersko przegrany mecz z Pistons, a wcześniej właśnie z Bucks po dwóch dogrywkach, LBJ zły, stawiam że każdy zły, więc dzisiaj ogień od początku do końca, trzeba wrócić na dobrą drogę, zwłaszcza u siebie.
Los Angeles Clippers vs GSW1.28✅ 117:124
bodajże 3 mecze do rekordu wszechczasów? po prostu wierzę, że go zrobią, niby Clippersi byli ostatnio blisko i to na wyjeździe, ale wtedy pojawił się Steph i zrobił porządek, myślę, że GSW chcą tego rekordu, a oglądając ich mecze stwierdzam, że tak płynnej i pięknej dla oka koszykówki nie powinien nikt zatrzymać. Na dodatek powrót Thompsona
Ako2.70✅✅✅
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
LeBron James over 6,5 zbiórek -&gt; 1,85 -&gt;


Z reguły nie lubię takich zakładów na same zbiórki danego zawodnika, ale tutaj jest fajna linia i wg mnie dzisiaj LeBron ją pokryje. 7 zbiórek to jak na takiego zawodnika nie jest wygórowana linia. Fakt, LeBron w tym sezonie pod tablicami spisuje się słabo, średnio 6,7 RPG. Ostatnio z Milwaukee LeBron zanotował 12 zbiórek. W tamtym sezonie w 3 pojedynkach z Bucks w których grał zbierał odpowiednio 10,9,5 zbiórek. Ogólnie widać, że jak gra z ekipą Bucks to piłka łatwo do niego trafia

Jak widać powyżej, LBJ&#39;a statystyki średnio podczas pojedynków z Milwaukee.

Stephen Curry over 6 asyst -&gt; 1,95 -&gt; Parimatch

Linia śmieszna, chyba tylko dlatego taka że Curry w tym sezonie jest 1 rzucającym i 1 punktującym ekipy z Oakland. Ale mimo wszystko, każdy oglądający NBA wie jakim podaniem i przeglądem pola dysponuje Kura. W tym sezonie póki co Steph tylko 5,9 średnio ast na mecz. Dzisiaj mecz będzie up tempo, run&amp;gun, więc szansa na over jest spora wg mnie, nie zdziwię się jak dzisiaj zaliczy double double nawet. Ponadto http://www.rotoworld.com/player/nba/1044/shaun-livingston, jeśli zmiennik na pozycji rozgrywającego będzie out, to Curry rozegra jeszcze więcej min na parkiecie co byłoby dodatkowy atutem dla powodzenia tego typu. Bo Green to zaliczyć asysty potrafi, ale jako kreatora gry to jakoś ja go sobie nie wyobrażam. Uważam, że ta linia to błąd bukmacherów. Sądzę, że jedyne co tu może zaszkodzić to szybki blow. Taki zawodnik jak Curry to te 6 ast może zaliczyć nawet w 1 kwarcie.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Chris Bosh over 8.5 rebs @ 1.85 by Ónibet 11
Cousins notuje średnio 11.1 rebs per game i pod jego nieobecność Miami będą mieli dużo łatwiej pod koszem. W czterech meczach bez Kuzyna Sacto przegrywało walkę na tablicach. Oczywiście można iść na latwiznę i &quot;dać&quot; te zbiórki Whitesidenity, ale linia 13 jest mimo wszystko dość wysoka.
Dlatego ja celuje w Bosha, który w tym sezonie ma średnią 9.4 rebs per game.
Dodatkowo match-up pod koszem będzie miał mimo wszystko sporo łatwiejszy niż Hasan. Nie ma jeszcze 100% potwierdzonego line-up&#39;u, ale niezależnie czy Sacto wyjdą na dwóch centrów Stein/Koufos, czy small ballem, to i tak Bosh będzie miał sporo minut match-up&#39;u ze słabszym i niższym rywalem i powinien to wykorzystać w czasie, gdy Hasan będzie się masował z centrami rywala.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom