>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Październik/Listopad 2014

Status
Zamknięty.
earnfari 88

earnfari

Użytkownik
Portland Trail Blazers - Chicago Bulls
PTB - 8 1.9✅ bet365
Cześć,
przeglądając dzisiejszą ofertę NBA moją uwagę przykuł właśnie ten mecz.
Zmierzą się ze sobą drużyna Portland Trail Blazers, która obecnie notuje świetną serię 5 meczy z rzędu wygranych, oraz notuje statystyki 7 - 1 u siebie! Daje im to drugie miejsce w swojej konferencji zaraz za miskami(6-0). Jedyna drużyna, która pokonała Portland na ich własnym stadionie było GSW z początku sezonu. Ich przeciwnikiem będzie nie byle kto, ale drużyna Chicago Bulls, która do wczoraj była niepokonana na wyjazdach. Niestety zeszłej nocy grając w osłabieniu bez Rosa i Gasola przegrali i to dość wyraźnie z drożyną z Sacramento. Jeżeli chodzi o typ, który chciałem zaproponować jest to ujemny handicap na gospodarzy. Co wg mnie przemawia za tym typem? Chicago gra dzisiaj b2b dodatkowo ich roster zmniejszył się o kolejnego ważnego gracza jakim z pewnością jest Hinrich (http://www.rotoworld.com/headlines/nba/245210/derrick-rose-pau-gasol--and--kirk-hinrich-out). Przyglądając się bliżej ostatnim statystyką
zauważyłem że tylko raz w tym sezonie Portland nie pokryło tego handicapu gdy wygrywali. Po przeanalizowaniu tych kilku spraw zdecydowałem się zagrać taki właśnie typ.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Oklahoma City Thunder - Brooklyn Nets 2 2.05 Bet365 92-94 ✅✅

Oczy większości o tej porze bedą skierowane pewnie na stolicę USA, jednak ja sproboję upolować coś w tym równie ciekawie zapowiadającym się spotkaniu. Ktoś się przełamie, tylko pytanie czy będzie to Oklahoma, która ma cztery przegrane z rzędu, czy Netsi z 5, w tym ostatnia z Milwaukee w dość kompromitujacym stylu. Mimo większej ilości porażek, faworyta widzę tutaj w drużynie przyjezdnych, którzy lepiej prezentują sie w ataku, lepiej dziela się piłką i mają wszystkich zdrowych zawodników.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
Denver Nuggets vs New Orleans Pelicans typ : Pelicans @ 1.72 Marathonbet ⛔

Anthony Davis over 11.5 zbiórek @ 1.6 Betsson ⛔

Anthony Davis over 25.5 pkt @ 1.7 Betsson
⛔




Na dzisiaj takie coś ode mnie,można sobie do jakiegoś dubla dorzucić.Kurs na Pelikany jak najbardziej do gry,na prawdę grają fajny basket w tym sezonie,do tego wszystkiego prowadzi ich lider,Anthony Davis który punktuje,zbiera,blokuje, czego chcieć więcej od centra?Denver jest lekkim faworytem tego spotkania ze względu na 2 ostatnie zwycięstwa vs OKC i Cavs.OKC bez Duranta i RW to nie jest jakaś mega paka,CAVS sam jestem zaskoczony tym że odnieśli tam zwycięstwo.Denver ma potencjał,szeroki skład,ale nie widzę opcji na 3 win z rzędu,w dodatku przeciwko silnym Pelikanom. Do tego bety na indywidualne wyczyny Davisa,w zbiórkach raczej nikt mu nie bd przeszkadzał,w kwestii punktów to po prostu bez jego oczek Pelikany nie wygrywają meczy,do tego ta forma.

EDIT: Żenada.
 
fanatyk1916 442

fanatyk1916

Użytkownik
Kolejny weekend zmagam się z NBA i kolejny weekend mam pompę z tego sportu oraz z konsoli na bet365.
Dzisiaj pod lupę poszedł mecz Washington - Cleveland bo jest w canal +.
Stawiam w drugiej kwarcie over 50,5 pkt i na jakieś 3 minuty przed końcem koleś z Waszyngtonu rzuca osobiste. Trafił jednego i już wtedy wiedziałem że do over 50,5 zabraknie jednego punktu. Kolejna sytuacja deja vi ???? Nie wiem jak ta konsola z bet365 to oblicza ale zazwyczaj brakuje własnie tego jednego punktu góra dwóch.
Po obserwacji meczów weekendowych w canal plus stwierdzam że trzeba grać undery na wszystko co wystawia konsola ....
 
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Dużo ciekawych spotkań, ale moją uwagę przykuły dwa mecze.

Indiana Pacers
: Phoenix Suns


Suns / 1.81 / Betsson✅

Obecną sytuację Pacers chyba każdy zna i nie trzeba tu wiele mówić. Drużyna która miała być się o mistrzostwo w poprzednich latach w tym sezonie może mieć problemy z awansem do PO(chociaż w konf. wschodniej wszystko jest możliwe).
Kontuzja Georga, brak Stephensona, do tego kontuzje Westa,czy chociażby Hilla sprawiają, że starting five Pacers z poprzedniego sezonu zawiera tylko Hibberta. Mimo tych absencji gra zespołu nie wygląda źle. Wygrali 4 z ostatnich 5 spotkań i ich morale są na pewno na niezłym poziomie. Dobrze wyglądają Sloan i Hill, Copeland jak zwykle straszy rzutami zza 7.24 a w trumnie swoje stara się robić Hibbert. Sytuacja kadrowa zmusiła Vogela, aby częściej korzystać z graczy z ławki i na obecną chwilę zmiennicy notują przywoite 34 PPG co plasuje ich w pierwszej piętnastce ligi. W poprzednich latach Indiana była 28 i 29 jeśli chodzi o ten aspekt.

Suns grają tak jak wszyscy od nich oczekują. Szybki basket który oparty jest na graczach obwodowych tj. Dragic,Bledsoe,Thomas. Jako skrzydłowych mamy braci Morris,G Greena, czy bardzo dobrego obrońcę jakim jest P.J Tucker. Problemem w tym sezonie jest na pewno pozycja środkowego. Poniżej oczekiwań spisuje się Miles Plumlee, a na Alexa Lena zazwyczaj brak słów. Suns kontynuują swój trip po wschodzie i jak narazie wygląda to świetnie dla graczy z Arizony. Wygrali z Celtics, Pistons i dzisiejszej nocy z 76ers. Skoro wspomniałem o ławce graczy gospodarzy warto też powiedzieć o ławce Suns, która ma niesamowity wpływ na wyniki tej drużyny. 45PPG to świetny wynik i plasuje ich na drugim miejscu w ligowej tabeli.

W zeszłym sezonie obie drużyny spotkały się dwa razy i to gracze z Arizony wygrali oba spotkania. 124:100 u siebie i 102:94 na wyjeździe. Co ciekawe gracze Suns wtedy też byli na tripie po wschodzie i też był to 4 mecz tej serii. Podobnie jak wtedy wygrali pierwsze 3 spotkania i w czwartym pokonali Pacers.

Lepszy s5, lepsza ławka, a i spotkania z poprzedniego sezonu przekonują mnie, że to Suns mogą i powinni wygrać dzisiejsze spotkanie.

Milwaukee Bucks
: Washington Wizards


Wizards / 1.68 / Betsson✅

Wiz dzisiejszej nocy pokonali Cavaliers(91:78), a Bucks dostali łomot od chłopaków z Toronto(83:124).
Wizards wyglądają bardzo dobrze w tym sezonie i korzystają z terminarza dzięki któremu ich bilans to 8W i 3L. Wygrane przyszły z rywalami nie tak bardzo wymagającymi(Orlandox2,Bucks,Knicks,Pacersx2,Pistons i Cavaliers którzy narazie nie są aż tak wymagający.) Porażki przyszły na start sezonu z Heat, potem pokonali ich Raptors i Dallas. Do pełni zdrowia wrócił Beal i jest to wielkie wzmocnienie składu drużyny z DC.

Bucks wyglądają o dziwo korzystnie za trenera Kidda, ale wątpie aby byli w stanie dorównać graczom ze stolicy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Dzisiaj mysle, ze warto isc na Dallas.Wyglada to na na prawde swietnie naoliwioną i zbilansowana machinerię czego nie mozna powiedziec o Rakietach zwlaszcza bez Howarda.Na tablicach powinna byc zdecydowana przewaga Mavs. Ciagle nie rozumiem ludzi piszacych, z Mavs to nic wiecej jak 1 runda. Moga nie dac rady Spurs, zdrowym OKC czy Grizzlies ale wszystkie inne zespoly stawialbym pod nimi aktualnie.
Mavs + 4,5 1,69 marathonbet
 
R 4,7K

root

Użytkownik
Cleveland Cavaliers - Toronto Raptors ⛔ 93-110 ⛔
Cavaliers -3.5 1.90 Bet365
Cavaliers póki co zawodzą wszelkie oczekiwania, jednak jeżeli masz w drużynie kogoś takiego jak LBJ, to prędzej czy później wszystko musi zacząć działać jak należy, myślę, że mimo ogromnego kryzysu Kawalerzyści poradzą sobie z Dinozaurami z Toronto, według mnie po trzech porażkach z rzędu, w tym dwóch we własnej hali, Kawalerzyści pokażą, jak ogromny potencjał ofensywny w nich drzemie i spokojnie pokryją handi zaproponowane przez B365.
edit:
ta drużyna to porażka, zbieranina gwiazdeczek, bez zmienników! na mistrzostwo w obecnym składzie nie mają szans...
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Cleveland - Toronto
Cleveland ML
1,60
Millenium ⛔
Lebron James
over 25,5
1,85
Millenium ⛔

chodzimy w Cleveland. Wqrw.... w oczach LBJ wczoraj bezcenne, jeżeli ta drużyna ma zapalić, to Lebron musi w końcu pokazać jaja i zagrać jakiś mecz ponadprzeciętnie. Rywal idealny, bo Toronto w tym sezonie wymiata, a LBJ bardzo lubi udowadniać, że NBA to jego królestwo. Sądzę, że dziś po seriach niepowodzeń przyjdzie wygrana, a Lebron podsumuje to bilansem +30.
Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Trochę mnie dziwi te stawianie na Cleveland. Początek sezonu w przypadku obu drużyn wyraźnie dla Raports. Moim zdaniem minie jeszcze trochę czasu zanim maszynka Cavaliers rozkręci się na dobre. Widać brak pomysłu na grę w ofensywie i brak zmienników. Sam LBJ nie wygra Cleveland spotkań, a widać, że jest dość mocno eksploatowany. Własna hala też za bardzo na razie nie pomaga. Porażkę z mistrzowskimi Spurs da się jeszcze wytłumaczyć, ale poza tym przekonywująca wygrana tylko z Atlantą. Poza tym porażki ze słabymi drużynami Nuggets oraz Knicks, a także ciężka przeprawa z Pelicans. Co do wspomnianej już tutaj ławki to bardziej przekonują mnie tacy zmiennicy jak Vasquez, Petterson czy Williams niż Harris, Thompson czy Waiters. Do tego dochodzi, że Cavaliers walczyli do końca z Waszyngtonem o dobry rezultat ostatniej nocy, zaś Raptors ostatnią kwartę z Bucks zagrali rezerwami. Wiadomo, że kiedyś gospodarze dzisiejszego spotkania będą musieli odpalić, bo mając trójkę James - Irving - Love po prostu nie da się inaczej. Jednak początek sezonu należy do Toronto, będą dzisiaj bardzie wypoczęci, mają lepszych zmienników, więc raczej skłaniałbym się do gry w ich stronę. Nie da się zagrać dwóch nocy z rzędu z taką skutecznością &quot;trójek&quot; jak wczoraj zaprezentowała to drużyna z Kanady, ale jednak kolektyw, zgranie po stronie gości. Przy takich kursach na pewno warto pobawić się w granie w kierunku Toronto.
Typy:
- Raptors ML @2.35 - Unibet ✅
- Raptors 48&#39; @2.45 - Expekt ✅
- Raptors -2.5 @2.62 - Bet365 ✅
Zmiennicy Toronto rozstrzelali Cavs 51 - 19. Poza tym, rozpocząć mecz od runu 12-0, przegrać mecz 17 pkt. Wygrała zespołowość i lepsza ławka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +41
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Cleveland - Toronto
Cleveland ML
1,60
Millenium

Lebron James
over 25,5
1,85
Millenium


Wchodzimy w Cleveland. Wqrw.... w oczach LBJ wczoraj bezcenne, jeżeli ta drużyna ma zapalić, to Lebron musi w końcu pokazać jaja i zagrać jakiś mecz ponadprzeciętnie. Rywal idealny, bo Toronto w tym sezonie wymiata, a LBJ bardzo lubi udowadniać, że NBA to jego królestwo. Sądzę, że dziś po seriach niepowodzeń przyjdzie wygrana, a Lebron podsumuje to bilansem +30.

Powodzenia
Zgadzam sie co do Clevland i overa LBJ.Jak grałem dwa razy na jego undera tak dzisiaj jak to ładnie ująć dupa pęknie i LBJ zje sam ten mecz.Niestety ale zeby Clevland wygrywało drużynowo musi jeszcze troche czasu upłynąć.Ma ktoś info na którym buku mozna pograć Clevland win i over LBJ?
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
po tym co widziałem wczoraj w Waszyngtonie, sporo wody upłynie zanim poloze jakies pieniadze na stoł na Cavs jako faworyta. Strasznie slabo to wygląda w tym momencie. Potrafia się zebrac na Atlantę, ale chyba to bardziej Atlanta się nie zebrala na Cavs. Ze Spurs powalczyli, z Wizards juz nie. Dzisiaj kolejny beznadziejny rywal biorac pod uwage wszystkie slabosci i bolaczki Cavs - czyli kompletne przeciwienstwo ekipy z Cleveland - druzyna poukladana, broniaca, zespolowa, grajaca swoje i majaca jakas tozsamosc koszykarska. Cavs nie maja zadnej z tych rzeczy - nie bronia, nie graja zespolowo, nie maja zadnego znaku rozpoznawczego. Sam Lebron jak nie Lebron - już pomijam sama gre, ale te wypowiedzi w mediach o cierpliwosci jako wielkim tescie. Sam nie wiem..generalnie to w Cleveland kompletnie nie podoba mi sie rotacja i forsowanie sredniego Love&#39;a do gry w 1 piatce. Gosc powinien wchodzic z lawki, a wychodzic powinien Tristan.
 
F 263

fidelio

Użytkownik
Toronto to jest ZESPÓŁ przede wszystkim. O Cavs bym tego nie powiedział, moim zdaniem Toronto ich zespołowością obnaży. Le Bron sam to może mecz wygrać w tenisa, ale nie w koszykówkę.
 
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Witam, zagralem dzis wyjatkowo w Fortunie i oto ciekawostka: na mecz Magic vs Heat bukmacher ten wystawil kursy 1.86/1.76 na koncowe zwyciestwo, tymczasem u bukmacherow internetowych to Magic sa faworytem, np w Bet365 1.86/1.95... Dosc ciekawa rozbieznosc ;-) Ja osobiscie sklanialbym sie ku Heat, mimo ze nie ich bilans mowi sam za siebie (6-6), niemniej Orlando chyba do ugryzienia??;-)
MIAMI@ORLANDO @1.95 Bet365
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Cleveland ściągając Love&#39;a tak naprawde samo nie wiedziało jak go użyć i co im da. Natomiast Lebron naciskał na ten trade więc zagrali all-in licząc na to, że Love będzie notował te same cyferki, które miał w Timberwolves. Oczywiste było, że tak nie będzie i że w Cleveland wyjdą braki Love&#39;a, które nie wychodziły na tle słabej Minnesoty. Narzekałem i śmiałem się kiedyś z Bosha, ale Bosh to gracz z innej planety w porównaniu z Love&#39;m. Cavs powinni wyciągnąć Dienga z Wolves i mieliby znacznie więcej pożytku z tego gracza niż z Love&#39;a. Seriously. Wygranymi są za to Warriors, ktorzy mogli oddać Klaya za trochę miłości słabej jakości.
 
blum 70

blum

Użytkownik
Dallas @ Houston ⛔
Typ: Over 202.5
kurs: 1.90
bet365
Dallas w ostatnich sześciu spotkaniach rzucało przeciwnikom powyżej 100 pkt. (a ostatnio Lakersom aż 140 pkt.). W 13-tu dotychczas rozegranych spotkaniach pokryło to handi 10 razy. Houston ostatnio ma zadyszkę, jednak po przykrej przegranej z Lakers dostaną wg mnie kopa energetycznego. Myślę, że over jest prawdopodobny.
 
F 263

fidelio

Użytkownik
Witam, zagralem dzis wyjatkowo w Fortunie i oto ciekawostka: na mecz Magic vs Heat bukmacher ten wystawil kursy 1.86/1.76 na koncowe zwyciestwo, tymczasem u bukmacherow internetowych to Magic sa faworytem, np w Bet365 1.86/1.95... Dosc ciekawa rozbieznosc ;-) Ja osobiscie sklanialbym sie ku Heat, mimo ze nie ich bilans mowi sam za siebie (6-6), niemniej Orlando chyba do ugryzienia??;-)
MIAMI@ORLANDO @1.95 Bet365
Wade out i Cole probable to jest sytuacja dla Miami niefajna. Orlando ma ciekawy team, fajnie gra ten Francuz (zapomniałem nazwiska), jest Oladipo, Vukovic gra przyzwocie, jest Fry (czy jak mu tam, przyszedł z Phoenix). Na swoich śmieciach w dodatku, osobiście gram tu Orlando z lekkim hc+.
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Popieram pomysł Cibelesa z overem LBJ. Raptors nie mają nikogo kto wyłączyłby LeBrona jak np. Butler z Chicago. DeRozan jest słabym defensorem a Ross jest ciągle undersized w stosunku do Jamesa, nawet tego w wersji light (James schudł w przerwie letniej niemal 5 kg) :p Takze jeśli LeBron będziec chciał zrobić over to go zrobi. A raczej po wczorajszym meczu będzie chciał.
Ze swojej strony dodam inny bet: podoba mi się over Valanciunasa. Jonas ostatnio bardzo dobry występ z Bucks na 18 pkt, wcześniej 10 pkt z twardą defensywą Grizzlies i 17 pkt z Jazz. Dzisiaj powinno być dobrze bo Cavs w defensywie pod koszem to raczej poziom Jazz jak nie Sixers.. Wczoraj Seraphin kręcił Love&#39;a jak chciał https://mtc.cdn.vine.co/r/videos/2B4849FBA81147759303873146880_3a44a4afb6b.0.1.5446997495673972736.mp4?versionId=hSzZl4ObwN21y.Qid8mv3OVeTeMF3td0 to i Litwin da radę. Zepsuć ten over moze tylko niewielka ilość piłek jaką dostanie od partnerów, no ale Raps wiedząc jaka jest pięta achillesowa Cavaliers pewnie będą Jonasa wykorzystywać tak mocno jak się da.
Valanciunas over 11.5 pkt @ 1,83 bet365 8 pkt...
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
earnfari 88

earnfari

Użytkownik
Cześć,
Przeglądając dzisiejsza ofertę spotkań pewny mogę być tylko tego, że szykuje się kolejna zarwana nocka.
Na dzisiaj zaplanowano dziewięć spotkań. Myślę ze z tej oferty udało mi się wyłowić kilka fajnych zakładów.

Huston Rockets - Dallas Mavericks
Dallas Mavericks -3.5 1,9 bet365 ⛔ z trójkątami nie wygrasz
Pierwszym meczem, który chciałbym się zająć jest pojedynek pomiędzy Huston Rockets a Dallas Mavericks. Jeżeli chodzi o zespól gospodarzy to po rewelacyjnym początku sezonu ostatnio zanotowali dwie porażki z rzędu z La Lakers oraz z Grizzlies. Ich przeciwnicy z ulubionej drużyny typera elopeja również notują dobry start sezonu. Obecnie znajdują się nawet przed Rakietami. Spotkanie obu tych ekip na pewno zapewni nam ciekawe widowisko lecz wg mnie faworytem tego starcia jest drużyna Dirka Nowitzkiego z ujemnym handicapem. Dlaczego ? Pierwsze rzeczą która zwróciłem uwagę jest fakt że Dallas gra b2b. Zazwyczaj w takich przypadkach staram się unikać grania na te zespoły ale w tym przypadku cały roster Mavs zagrał w okolicach 20 minut i zaprezentował fajny offensywny basket rzucając Lakersom 140 pkt (!) tym samym Jeziorowcą, którzy dwa dni wcześniej ograli Huston. Co prawda Rakiety grały wtedy bez Howarda .ale dzisiaj również jego występ stoi pod znakiem
zapytania. (http://www.rotoworld.com/headlines/nba/245366/dwight-howard-(knee)-questionable-vs-mavs?rw=1)



Kolejnym spotkaniem, które znalazło się na moim celowniku jest mecz pomiędzy Cavaliers, a drużyną Raptors. Po obejrzeniu ostatnich kilku spotkańLBJ i spółki odnoszę wrażenie że drużyna jest ta bardzo przereklamowana. Na temat obrony tego zespołu powstało już wiele śmiesznych memów i pewnie wiele jeszcze powstanie. Pojedyncze jednostki nie są w stanie nadrobić braku zorganizowania. Gdy przeglądając ofertę zobaczyłem, że w tym meczu są w roli faworytów nie mogłem pozostać obojętnym. Zarówno zespół z Cleveland jak i z Toronto grają dzisiaj b2b z jedną tylko różnicą jaką jest na pewno liczba spędzonych minut na parkiecie przez graczy obu tych drużyn. LBJ I Irving próbując uratować wczorajszy mecz spędzili po 40 minut przy około 20 minutach graczy którzy stanowią startową piątkę Toronto. Moim zdaniem zorganizowany basket powinien wygrać ze zbieraniną gwiazd. W tym meczu próbuję dodatniego handi na Toronto.
Cleveland Cavaliers - Toronto Raptors
Raptors +3 1,9 bet365✅


I suche typy:
Milwaukee Bucks - Washington Wizards 2 1,62 bet365✅
New York Knicks - Philadelphia 76ers (+11) 2 1,9 bet365✅
 
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Cleveland Cavaliers - Toronto Raptors 1 1.64 93:110 ⛔⛔
Wczoraj odpuściłem Cavs co okazało się dobrą decyzją, dzisiaj tego nie zrobię i liczę, że także wyjdę na tym dobrze. Nie wierzę w to, żeby przegrali 4 razy pod rząd, w tym 3x we własnej hali. Gra z takim Toronto, które gra bardzo dobrą koszykówkę (są na pierwszym miejscu w konferencji wschodniej) może być lepsza niż ze słabszym rywalem, bo i skupienie i moblilizacja bedzie na 100% a zawodnicy na pewno nie zwieszą głów, tylko wyjdą na totalnym wkur****** i bedą chcieli wgnieść w parkiet rywali i dać kibicom trochę radości za te ostatnie przykrości.
New York Knicks - Philadelphia 76ers 1 1.11 91:83 ✅✅
Knicks grają padakę, jednak umówmy się Phila jest jeszcze 2 półki niżej i nie widzę tutaj dla nich żadnych szans. Kurs może słaby, jednak nie jestem szczególnym zwolennikiem grania handicapów minusowych.
i tak oto wychodzi nam całkiem fajny kurs 1.83 w Bet365
edit: hehe, bez komentarza.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom