>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

NBA Październik/Listopad 2014

Status
Zamknięty.
doktor-g 576

doktor-g

Użytkownik
Czy spodziewać się dziś niespodzianek? W NBA zawsze:)
1. Suns @2.75 4/10⛔
Toronto jest nieprzyjaznym miejscem dla przyjezdnych. Raptors jako drużyna są niezmiernie mocni zarówno w ataku jak i obronie. Słońca to mega power w ofensywie. Jak odpalą swoje trójki to albo zginą albo zwyciężą. Moim zdaniem warto spróbować po takim kursie.
2. NYK @3.15 3/10⛔
Czuję, że Knicks powalczą, a Melo i Harden będą błyszczeć i rzucą pewnie po 30+pkt. Duże osłabienia u gospodarzy: Howard i Beverley, a kurs dalej fajny. Dziura przede wszystkim w defensywie Rockets. W ekipie z NY zagra Calderon. Powinien być sporym wzmocnieniem dla przyjezdnych. Kurs wart ryzyka. Na Knicksów się nie stawia jak są faworytami)
3. Utah Jazz @2.3 5/10⛔
Jazzmani chyba jednak aż takimi chłopcami do bicia nie są. Grają u siebie. Wypoczęci. W rosterze Bulls sporo niewiadomych, skończyła się passa wyjazdowych zwycięstw. To tylko Utah Jazz, ale to wciąż WC vs EC. Statystyka mocno po stronie zachodu. Próbuje

E: Trochę pechowo, bo każdy mecz trzymał w emocjach do końca. Gdybym zagrał handicapy to każda z drużyn je pokryła, więc typy nie były złe. Brakło szczęścia:)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
X 357

xxxl

Użytkownik
Czy spodziewać się dziś niespodzianek? W NBA zawsze:)

1. Suns @2.75 4/10
Toronto jest nieprzyjaznym miejscem dla przyjezdnych. Raptors jako drużyna są niezmiernie mocni zarówno w ataku jak i obronie. Słońca to mega power w ofensywie. Jak odpalą swoje trójki to albo zginą albo zwyciężą. Moim zdaniem warto spróbować po takim kursie.

2. NYK @3.15 3/10
Czuję, że Knicks powalczą, a Melo i Harden będą błyszczeć i rzucą pewnie po 30+pkt. Duże osłabienia u gospodarzy: Howard i Beverley, a kurs dalej fajny. Dziura przede wszystkim w defensywie Rockets. W ekipie z NY zagra Calderon. Powinien być sporym wzmocnieniem dla przyjezdnych. Kurs wart ryzyka. Na Knicksów się nie stawia jak są faworytami)

3. Utah Jazz @2.3 5/10
Jazzmani chyba jednak aż takimi chłopcami do bicia nie są. Grają u siebie. Wypoczęci. W rosterze Bulls sporo niewiadomych, skończyła się passa wyjazdowych zwycięstw. To tylko Utah Jazz, ale to wciąż WC vs EC. Statystyka mocno po stronie zachodu. Próbuje

Zdecydowanie największe szanse daje na sprawienie niespodzianki Gaciom noszonym przez Holendrów - głównie ze względu na słabą grę ich przeciwników. Mello druzynie daje +/- 10% - wiekszego &quot;selfisha&quot; w lidze nie ma - po co podać do centra na czystej - jak można samemu odpalić triple z dokładnego krycia - Wiliams z Netsów to debil - Mello ..... to fajny wzór na&quot;Jordanach&quot; nic wiecej - jesli piszesz, że to atut zespołu polecam oglądnij 10-12 meczy knicks i nie będziesz miał wątpliwości , że to nie jest eval ciągnący team - Marcin przy nim to tytan pracy druzynowej ???? )

Fajny basket gra Utah więc dlaczego nie

Słoneczka natomiast jak maja dzień mogą wygrać wszędzie : Draggi plus Eryk umieją wsjo
 
nbapl 167

nbapl

Użytkownik
Indiana Pacers - Dallas Mavericks
Z dnia dzisiejszego rzuciła mi się w oczy bardzo niska linia na ilość punktów na drużynę gospodarzy. Po pierwsze brak osłabień po stronie gospodarzy, ostatnio tylko Dirk miał jakieś problemy, ale poszło to już w zapomnienie. Fakt, że są po ciężkich derbach Teksasu, w których nie rozwinęli do końca skrzydeł, ale mieli dzień odpoczynku i na ochłonięcie. Dzisiaj na pewno będą chcieli się odbić po porażce z Houston, mają do tego bardzo wygodnego rywala. Indiana wygodnym rywalem do wysokiej liczby punktów? A no niestety. Dallas przypomina teraz trochę walca, który rozjeżdza zespoły w kryzysie(i nie tylko). Philadelphia, Lakers, Minesota, a nawet Charlotte, którzy nie mogą się odnaleźć po wakacjach. Plaga kontuzji która cały czas sieje zamieć w szeregach zawodników Indiany dosięgła już prawie wszystkich. Wystarczy spojrzeć na roto i wszystko jasne. Przeciwko lepszym ofensywom niestety koszykarze Packers nie dają rady efektem są zdobyte punkty przez Suns (106) oraz Denver (108). Myślę, że gracze Dallas spokojnie rzucą w tym meczu ponad 105,5 pkt. Zwłaszcza, że w tamtym sezonie byli na granicy, gdzie przecież Indiana grała w pełnym składzie jakże silnym. W Dallas strzelców nie brakuje więc mam wielkie nadzieje co do tego typu. Pozdrawiam
Dallas Mavericks 105.5 pkt @ 1.9
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Houston Rockets - New York Knicks over 203,5 -&gt; Ónibet -&gt; 4,00

Houston bez Howarda oraz Beverleya, więc bez 2 dobrych obrońców, ale też bez opcji podkoszowej w ofensywie jeśli chodzi o Dwighta. Mimo wszystko, linia 203,5 po 4@ kusi niesamowicie. Houston to grająca up tempo drużyna, rzucająca dużo za 3(ostatnio prawie pobili rekord NBA w próbach) i przede wszystkim z liderem bo Harden udowadnia że kiedy trzeba może być w niesamowitym gazie i gwarantuje te 20-25 pkt na mecz. Po drugiej stronie Carmelo Anthony i jego New York Knicks. Można go nie lubić, można mówić że jest jak Kobe, że lubi grać sam i, że przez niego musi przechodzić każda akcja, jednak jak dla mnie jest to zdecydowanie top3 najlepiej ofensywnie usposobionych zawodników ligi. Do New York Knicks wrócił wreszcie Jose Calderon czyli też kilkanaście pkt na mecz. Dalembert dzisiaj z Blackiem też będzie sobie radził bo rookie to nie to samo co doświadczony center. W obu ekipach jest komu punktować, nie sądzę żeby tutaj mecz był wolny.


Utah Jazz - Chicago Bulls(-4) -&gt; 2,08 -&gt; Pinnacle

Każdy wie że ciężko się gra w Salt Lake City, jednak mimo wszystko dla mnie Bulls to w tej chwili drużyna kompletna. Świetny zespół pod koszem, dobry obwód, ekstra obrona i solidna ławka. Finał konferencji spokojnie jest w ich zasięgu. Dzisiaj Pau Gasol oraz Derrick Rose są Game Time Decision jednak nawet bez nich to drużyna z potencjałem. -4 po 2,08 biorę jako prezent. Utah to młoda ekipa, dopiero uczy się koszykówki, będą wygrywać w przyszłości ale raczej nie teraz z contenderem, ale z ligowymi średniakami. Chicago kontynuuje wyjazdowy tour. To będzie 4 z 7 meczy z ich road trip. Zaczęli dobrze pokonując Clipps w Staples, potem 2 porażki teraz uważam, że czas na przełamanie. Moim zdaniem Rose i Pau zagrają, ale nawet jeśli nie to uważam, że Utah dzisiaj ulegnie Chicago. Pobieram -4 po 2,08 z Pinnacle.
 
qwerty10 1K

qwerty10

Użytkownik
Cavs - Magic ov200.5 @1.90 B365 ⛔
Pobieram tu over, ani Cavs ani Magic jakos twardo nie bronia, a strzelby maja szczegolnie Clevland LBJ, Kyrie Love czy nawet Waiters, po drugiej stornie nie wiem czy zagra na 100% Harris, bo ma problemy z lydka, ale jest dobrze punktujacy w tym sezonie Fournier, czy nawet Frye. Powrocil po kontuzji i powoli sie rozkreca Oladipo. Ciekawy dzis jestem wystepy Vucevicia bo powienien sobie poradzic z ta ciemnota Vareajo. Licze na szybki mecz ze spora iloscia punktow z jednej jak i drugiej strony, Cavs pewnie dzis odpali, no ale ja licze na Magic bo graja na prawde fajna szybka koszykowke ;)
 
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
Hmm to zaczynając od spotkań rozgrywanych najwcześniej,

Tututu Cavs vs Magic ---&gt; Cavs -3 pierwsza kwarta 1,86 bet365✅✅✅
Czy dziś nastąpi przełamanie LBJ&#39;A i spółki ? Myślę że tak , dyskusje w kuluarach i małe śmiechy z Cavs sprawiają że dziś ta drużyna u siebie powinna być zmotywowana w 200% Ciekawostka jest to ze w zeszłym sezonie Cavs grając u siebie mieli średnio najwyższą zdobycz pkt w 1 kwarcie w całej NBA a rywal nie należy do najlepiej broniących acz mają całkiem przyjemna ofensywę i to juz nie jest tak słabe Orlando jak w zeszłym sezonie

PhX vs Toronto ----&gt; Phx+5.5 1.80 bet365 ✅✅✅

Powiem tak , Obie drużyny są naprawdę w fajnym gazie i jestem ciekaw kto tu kogo pokona Phx zrobiło się naprawdę fajna kolektywna drużyna , co prawda brakuje im ciągle Playera z prawdziwego zdarzenia jednakże wiadomo ze nazwiska nie grają. Wracając do tematu , kluczową sprawą będzie ławka a na ławce PHX z Czelusci wyłania się fajny Guard Gerald Green ponadto gracze wysocy w Phx są moim zdaniem graczami którzy prędzej niż Valanciunas zdominują tablicę mają dwóch młodych Centrów niezłych obrońców , dlatego ciężar zdobywania pkt będzie leżał na Lowrym i DeRozanie i tu kolejny typ

Kyle Lowry over 19.5 bet365 ⛔⛔⛔1.83 --pg raptors kręci fajne cyferki ma pewność siebie jest skuteczny myślę że może tyle rzucić w zeszłym sezonie pokrył linie 2/2 czekamy wiec na 1/1 w tym :]

i druga postać tego spotkania która ostatnio grałem i nie wyszło z racji blow outa i wczesnego posadzono gracza na ławie

Marek Mini Morris:grin: over 13.5 1.83 bet365✅✅✅ jak mówiłem widzę tu dominację graczy podkoszulek Suns dzis blow outa się nie spodziewam wiec myślę że Morris dostanie swoje minuty i rzuci te 14 oczek z zeszłego sezonu skuteczność taka jak u Kylea tzn 2/2


I ostatni typ DeAndre Jordan Under 11.5 1.83 ✅✅✅dla mnie to promocja po tym co widziałem w meczu z Grizzlies nie mam wątpliwości że Big Al zabije i wpedzi w foul trouble DAJ , który w spotkaniu z Memphis leciał jak śpiący Misio do miodu i nic mu nie wychodziło jednak byliśmy w stolicy misiów które miodkiem z DeAndre podzielić się nie chciały i go pogonily, dziś nasz Misio zagra z SZERSZENIAMI które za bieganie za miodkiem moga ugryźć go w dupe a tego DAJ nie chce wiec myślę że w tym meczu bd jedna z ostatnich opcji rzutowych jeżeli nie zrobi kilku pkt z run&amp;gun to nie sądzę że uda mu się rzucić aż 12 pkt w zeszłym sezonie 4 i 7 oczek a był w znacznie wyższej formie niż obecnie średnia na mecz zaledwie 8.2 a max score w tym sezonie to bodaj 13 ponadto dwa razy 12 pkt a reszta to słabo ukierunkowane występy , ŁAC ma kim rzucać a tam gdzie jest Big Al w obronie tam nie ma co się pchać z piłką jeśli nazywa się DAJ

P.s wszystko pisane z telefonu także za ewentualne błędy przepraszam
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Debiutuję w tym dziale, który uważam za najlepszy na całym forum, dlatego też proszę o wyrozumiałość. ????
Kyle Lowry over 6.5 asyst | @1.75 | Betsson | ✅ 8 asyst ✅

Dziś biorę pod lupę (a także na swój kupon) rozgrywającego Toronto Raptors. Wybrałem bet na over asyst tego doświadczonego PG, ponieważ zauważyłem ciekawą rzecz. W tym sezonie Lowry pokrywał tę linię w meczach z mocnymi ekipami. Ja do takich zaliczam byłą drużynę Marcina Gortata. Mecze, w których linia 6.5 asyst została pokryta to: początek sezonu i mecz u siebie z Atlantą, gdzie KL zanotował 10 asyst, tyle samo asyst uzyskał w meczu z Wizards (także na własnym parkiecie), a także w meczach z Magic (7 asyst), Bulls &amp; Grizzlies (po 8) oraz w meczu wyjazdowym z Cavs w Cleveland, gdzie koledzy z drużyny skorzystali z jego podań ośmiokrotnie. W dodatku dziś Raptors grają mecz we własnej hali z nieprzewidywalnymi Słońcami, a więc liczę tutaj na over. Dużo punktów w meczu naturalnie (choć nie zawsze) powoduje, że szanse na overy punktowe poszczególnych zawodników wzrastają. Zauważyłem jeszcze jedną statystykę, która przekonała mnie do tego, by zagrać over Lowry&#39;ego. W meczach, w których overy asyst w jego wykonaniu padały, spędzał na parkiecie więcej czasu. Dokładniej: 4 minuty różnicy. Taką średnią uzyskałem podliczając mecze, w których pokrył linię 6.5 asyst. Na pewno nie bez powodu grał w tych meczach dłużej. Po prostu Toronto mierzyło się z lepszymi drużynami. Suns nie są drużyną pokroju Sixers, Jazz, Bucks, czy Thunder (bez KD i Westbrooka rzecz jasna). Mam nadzieję, że Lowry nie zepsuje mojego debiutu w tym dziale. Powodzenia. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
R 4,7K

root

Użytkownik
Utah Jazz - Chicago Bulls 2 1.57 bet365 ✅ 95-97 ✅
Rose i Gasol mają grać, wiec chyba do stawiania na Bulls nie trzeba specjalnie zachęcać ???? . Byki po dwóch wyjazdowych porażkach z rzędu, widać, że nie zamierzają dopuścić do trzeciej, kurs 1.57 jak najbardziej warty gry, Utah Jazz to bardzo utalentowana ekipa, ale zdecydowanie melodia przyszłości i to dosyć odległej, a Bulls to jeden z najpoważniejszych kandydatów do mistrzostwa już teraz, o ile Rose będzie pozostawał zdrowy oczywiście, ale nawet bez niego są bardzo mocni.
edit:
do przerwy wszystko wyglądało pięknie, a 3 kwarta bardzo słaba przegrana aż 14 punktami, przez nią Bulls byli o krok od przegranej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
T 5

tommy-jonsson

Użytkownik
I ostatni typ DeAndre Jordan Under 11.5 1.83 dla mnie to promocja po tym co widziałem w meczu z Grizzlies nie mam wątpliwości że Big Al zabije i wpedzi w foul trouble DAJ , który w spotkaniu z Memphis leciał jak śpiący Misio do miodu i nic mu nie wychodziło jednak byliśmy w stolicy misiów które miodkiem z DeAndre podzielić się nie chciały i go pogonily, dziś nasz Misio zagra z SZERSZENIAMI które za bieganie za miodkiem moga ugryźć go w dupe a tego DAJ nie chce wiec myślę że w tym meczu bd jedna z ostatnich opcji rzutowych jeżeli nie zrobi kilku pkt z run&amp;gun to nie sądzę że uda mu się rzucić aż 12 pkt w zeszłym sezonie 4 i 7 oczek a był w znacznie wyższej formie niż obecnie średnia na mecz zaledwie 8.2 a max score w tym sezonie to bodaj 13 ponadto dwa razy 12 pkt a reszta to słabo ukierunkowane występy , ŁAC ma kim rzucać a tam gdzie jest Big Al w obronie tam nie ma co się pchać z piłką jeśli nazywa się DAJ
P.s wszystko pisane z telefonu także za ewentualne błędy przepraszam
Gdzie był typ na punkty DeAndre Jordana? Bo jak patrzyłem około 23 to nikt nie miał progu na jego punkty. Widziałem tylko próg 11,5, ale na jego zbiórki. A chciałem grać jego under punktowy. Ostatecznie zanotował 11 pkt i 12 zbiórek.
 
qwerty10 1K

qwerty10

Użytkownik
Paul Millsap ov 17.5 @1.85 ⛔ 17, ale dobry mecz Paula
Milenium

Po padace w ataku Magic mam dzis po prostu typ ktory nie moze nie wejsc, a dokladnie overek Millsapa. Paul dzis bedzie mial ulatwione zadanie poniewaz z powodu kontuzjii Nene nie bedzie mogl zagrac i prawdopodobnie w nastepnym rowniez go nie zobaczymy. Zastapic go maja Humpheries i Seraphin takze dla Paula w to graj, a linia 17.5 jest bardzo fajna pozatym ostatnio jest w dobrej formie. Gramy dzis na Millsapa bo na prawde warto, z druzyny gosci wybralbym Beal&#39;a 4 mecz po kontuzji i pewnie chlopak jest glodny gry, bo strzelba z niego dobra :wink:

+ Beal ov 16.5 @1.85 ⛔ 13 gdyby w 1 polowie mial przynajmniej te 6/8 pkt ;/
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
A 6

andree91

Użytkownik
Witam kolegów, od dłuższego czasu przyglądam się temu tematowi. W końcu stwierdziłem, iż czas dać coś od siebie.

Bardzo fajnym typem na dzisiejszą noc wydaję mi się zwycięstwo Tłoków z Bucks. Zdecydowana przewaga pod koszem po stronie ekipy z Detroit, obie drużyny niepewne występu swoich podstawowych PG. Atutem kozłów z pewnością jest pozycja SG, gdzie występują Dudley, Mayo, Bayless i Antek. Pistons mogą odpowiedzieć Caldwell-pope&#39;em i przesuniętymi z SF Butlerem i Singlerem. Wydaje mi się, że mimo ceglenia Smith&#39;a Tłoki będą w stanie wywieść z Milwaukee zwycięstwo.

Bucks - Pistons 2 2.27 Pinnacle ⛔

dla nieco ostrożniejszych

Bucks - Pistons (+3) 2 1.884 Pinnacle ⛔

Jeszcze chodzi mi po głowie spotkanie Denver - Bulls jednak na razie ograniczę się do tego typu, najwyżej później dopiszę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Chris Bosh over 0.5 udanego rzutu za 3 pkt | @1.50 | Betsson | ✅ 1Q! ✅
Po udanym debiucie w tym temacie spróbuję pójść za ciosem. Na tą noc wybrałem 3 zakłady, które zamierzam zagrać, ale na tę chwilę tylko ten ląduje w tym temacie. Dlaczego? Ponieważ kurs, który oferuje Betsson idealnie nadaje się do jakiegoś dubla. Na tapetę wziąłem Chrisa Bosha, a więc zawodnika drużyny Miami Heat. Jedna celna trójka spowoduje, że ten bet &quot;siądzie&quot; na wielu kuponach. Zamierzam to zagrać choćby z powodu tego, że w tym sezonie Bosh na 14 rozegranych spotkań pokrywał tę linię 11-krotnie. Szanse na powodzenie są bardzo duże. W nocy polskiego czasu Miami podejmuje na własnym parkiecie drużynę GSW. Curry i spółka przylecieli na Florydę w jednym celu, by wygrać. Natomiast koszykarze Heat zrobią wszystko, aby te plany drużynie z Oakland pokrzyżować. Nie zamierzam rozpisywać się na temat szans obecnych mistrzów Konferencji Wschodniej. Bet i jego przesłanie są proste. Uważam, że Bosh dziś spróbuję chociażby raz rzucić zza linii 2 punktów. Jego skuteczność w tym aspekcie w ostatnim czasie wynosi ok. 50% (wziąłem pod uwagę ostatnie 4 spotkania Miami). Myślę, że szanse na jego powodzenie są naprawdę duże, dlatego wrzucam Bosha na swój kupon. Powodzenia! ????
Potem dodam jeszcze jeden/dwa typy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
majsti 240

majsti

Użytkownik
New Orleans Pelicans - Sacramento Kings
Sacramento +5.5 @1.91 Betsson ✅✅
Sacramento w tym sezonie jest niemałą sensacją. Zajmują obecnie 7 miejsce w zachodniej konferencji. Widać zdecydowaną poprawę w ich grze, świetnie zbierają na tablicach zarówno w ofensywie jak i defensywie. Znajdują się w ścisłej czołówce jeśli chodzi o piłki zgarnięte po niecelnych rzutach. Na pewno wpływ na to ma postawa Cousinsa, który w końcu się ogarnął i nie awanturuje się na boisku. Zaczyna stawać się prawdziwym liderem zespołu. Zmiana zachowania DeMarcusa od razu wpłynęła na formę nie tylko całego teamu. &quot;Boogie&quot; już od początku rozgrywek jest w świetnej dyspozycji i jego grę ogląda się z przyjemnością. Dominuje większość centrów w lidze, a dzisiaj w nocy czeka go pojedynek, już drugi, z Anthonym Davisem. Jedyną bolączką po stronie Króli są rzuty za trzy, jednak jeśli można tak to nazwać, nadrabiają ilością wymuszanych rzutów wolnych. Pod znakiem zapytania stoi występ Darrena Collisona, a Rudy Gay na pewno nie wystąpi w tym spotkaniu. Pelikany również grają lepiej niż od nich oczekiwano. Co prawda nie łapią się do PO i nie ma co liczyć, że w nich wystąpią, jednak plasują się na 10 pozycji, która w przypadku konferencji zachodniej jest jak najbardziej satysfakcjonująca. Podobnie jak w przypadku Sacramento, w teamie z Nowego Orleanu wpływ na dobre funkcjonowanie zespołu ma center - Anthony Davis. Uważam, że jest to przyszły MVP ligi. Chłopak dopiero poznaje swoje możliwości ofensywne, w najbliższym czasie będzie jeszcze większym kocurem niż jest teraz. Świetnie rozumie się z Evansem oraz partnerem podkoszowym Omerem Asikiem. Jednak trzeba wspomnieć, że występ Turka jest niepewny. W dzisiejszym meczu zabraknie Erica Gordona, który nabawił się kolejnej poważnej kontuzji w karierze. Obie drużyny już się spotkały w tym sezonie. Zwycięsko z tego starcia wyszły Pelikany, jednak sądzę, że w dzisiejszym meczu role się odwrócą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
martinus 491

martinus

Użytkownik
Denver - Chicago 2 @ 2.34 Betfair⛔
Chicago bez Rose&#39;a a z Rosem to dwa kompletnie różne teamy. Ostatnio mieli kilka słabszych występów, ale było to spowodowane brakiem nie tylko Rose&#39;a ale także Gasola. Wczoraj obaj byli już na parkiecie co przełożyło się na zwycięstwo z Utah. Po meczu Thibodeau jak najbardziej słusznie zauważył, że Derrickowi brakuje meczowego rytmu, co można nadrobić jedynie na parkiecie. Denver jest na fali wznoszącej, ale potencjał jakościowy jest moim zdaniem jednak po stronie Byków. Dla mnie kurs jest zdecydowanie przeszacowany i warto postawić na gości.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Bradley Beal over 15.5 pkt | @1.75 | Betsson | ⛔ 13 pkt, 4-14 z gry ⛔
Gram w stronę powoli rozkręcającego się Beal&#39;a. Jak wiadomo, niedawno rzucający Czarodziei powrócił po kontuzji. Użytkownik qwerty10 słusznie zauważył, że ten chłopak jest głodny gry, a przecież potrafi rzucać. Szesnaście punktów spokojnie jest w jego zasięgu. Tym bardziej, że ze składu wypadł Nene, więc trochę punktów rozłoży się na Walla, Gortata oraz wspomnianego Double B. Jako, że Bradley rozegrał do tej pory zaledwie trzy mecze, nie można się sugerować jego średnią punktową, która na ten moment wynosi 16.7 PPG. Jednak to pokazuje, że linia, którą oferuje nam Betsson spokojnie jest w zasięgu tego młodego zawodnika.
Moim trzecim betem z kuponu jest dodatni handicap na Królów, ale jako, że majsti napisał już analizę pod ten mecz, nie mam zamiaru pisać praktycznie tego samego. ????
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Denver - Chicago 2 @ 2.34 Betfair
Chicago bez Rose&#39;a a z Rosem to dwa kompletnie różne teamy. Ostatnio mieli kilka słabszych występów, ale było to spowodowane brakiem nie tylko Rose&#39;a ale także Gasola. Wczoraj obaj byli już na parkiecie co przełożyło się na zwycięstwo z Utah. Po meczu Thibodeau jak najbardziej słusznie zauważył, że Derrickowi brakuje meczowego rytmu, co można nadrobić jedynie na parkiecie. Denver jest na fali wznoszącej, ale potencjał jakościowy jest moim zdaniem jednak po stronie Byków. Dla mnie kurs jest zdecydowanie przeszacowany i warto postawić na gości.
Dokładnie, w pinku nawet 2.45 dostaniemy, dla mnie kurs z kosmosu. Nie twierdzę, że Byczki na pewno wygrają, wręcz nie przepadam za nimi, ale kursy powinny być po prostu odwrotne. Jeszcze ze 2 dni temu mieliśmy kursy fifty-fifty mniej więcej w starciu LAL - Denver, gdzie na każdą z tych ekip dostajemy w tym regularze kursy rzędu 5, a tu nagle Denver dość mocnym faworytem z Bulls gdzie wróciło dwóch klasowych graczy. Jeśli Byczkom będzie się chciało zagrać twardy defens to spokojnie powinni łyknąć Nuggets.
 
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Washington Wizards - Atlanta Hawks 1 1.55 102-106 ⛔⛔

Czarodzieje z Waszyngtonu zajmuja 2 pozycje na wschodzie, John Wall jak to zwykle on gra na wysokim poziomie, do tego dochodzi niezla forma Pierce&#39;a. Po kontuzji wrocil juz Beal, jedynym minusem tego typu jest brak z powodu kontuzji Nene, ale i bez niego sadze ze dadza rade poniewaz Atlanta na 5 wyjazdow, wygrala zaledwie raz. Ostatnie 4 mecze domowe Wiz - Hawks 4-0 na korzysc gospodarzy.

New Orleans Pelicans - Sacramento Kings 1 1.43 89-99 ⛔⛔

Ten sezon w wykonaniu Pelicans pokazuje jakie ta druzyna ma tak na prawde mozliwosci, kiedy to wszyscy zawodnicy sa zdrowi (do czasu byli, aktualnie na urazy narzekaja Asik i Gordon). Pod koszem kroluje jak to zwykle Anthony Davis, ktory gra na niesamowitym poziomie, 43 punkty z Jazz mowia same za siebie. Na dystansie i jako podajacy robi gre Holiday, na ławce szalejący 3 pointer Ryan Anderson, takze jest kim straszyc. Smoothie King Center robi nam sie pomalu mala twierdza, ktorej zdobycie jest lada sztuka. Jak na razie udala sie tylko Dallas Mavericks, ktorzy wykorzystali slabsze momenty w 4 kwarcie gospodarzy. W druzynie z Sacramento nie zagra na pewno Rudy Gay, watpliwy jest takze wystep Collisona.

ako w Bet365 - 2.23
 
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
Ja tez na Millsapa na bet365 jest linia 16,5 kolega wyżej miał chyba wyższa ale nie jestem pewien , 17 ufff ✅✅✅:grin:
Wczoraj 4/5 typów
Dziś proponuje zagrać Under punktowy na naszego jedynego gracza w NBA Marcina Gortata, linia jaka ustawili bukmacherzy moim zdaniem jest za wysoka 14,5 oznacza ze Marcin musiałby zdobyć aż 15 oczek co prawda nie zagra Nene ale to i tak moim zdaniem nie robi większej różnicy wobec przeciwników z którymi będzie się MG dziś zmagał Al Horford i PM wymieniony wyżej to nie są mieczami w obronie a Gortat trafiał więcej pkt niż linia przeciwko pseudo Centrowi Boshowi przeciwko miękkie mu Nikoli Vuceviciowi i z Mavs co centra no za dobrego nie mają a Dirkowi nie raz bronić się nie chce w ostatnich 5 meczach linie pokrył raz uważam ze to backcourt może rozstrzygać o zwycięstwie wizards a Gortat może być zbyt zmęczony gra obronną aby skutecznie przeprowadzać akcje w ataku w zeszłym sezonie ani razu nie zdobył 15 pkt a grali 4 spotkania ze sobą a MG jest w gorszej formie niż rok temu co prawda to jest sport i nba gdzie wszystko może się zdarzyć ale jutro mecz z Cavs gdzie Gortat bardziej może poszaleć wiec uważam tym bardziej ze D będzie dla drużyny Wizards ważniejsze oczywiście jeżeli chodzi o Marcina
Tak więc Marcin Gortat 14.5 U bet 365 1,71 12✅✅:cool:
PS Beal ani razu Over a nie pokrył bądź raz a w tym sezonie przez przyjście Pierce&#39;a nie oddaje tyle rzutów co w zeszłym sezonie także nie ekscytowalbym sir za bardzo tym betem zwłaszcza ze w przypadku większego prowadzenia gospodarzy taki Beal czy Wall będą oszczędzani na Cavs
Ale kto wie może wejdzie , już wolałbym na Walla zagrać(i za jakąs kasę zagram) 3/4 w zeszłym sezonie i dużo wyższa forma niż u Bradleya linia 19.5✅✅ albo over 9.5 asysty(preferuje punkty) również 3/4 w zeszłym sezonie
Dorzucam bez opisu treble
GSW✅+BULLS+9.5✅ +KINGS +10.5✅ po przyjemnym kursie 2,6✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom