>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Październik/Listopad 2014

Status
Zamknięty.
R 4,7K

root

Użytkownik
Milwaukee Bucks - Detroit Pistons 1 1.62 bet365 ✅ 98-86 ✅
Milwaukee Bucks po 2 porażkach z rzędu, podejmą Detroit Pistons, zespół który ma na swoim koncie 4 porażki z rzędu, mecz dosyć ciekawy, kto się przełamie? moim zdaniem Milwaukee Bucks, młody zespół który świetnie się spisuje w tym sezonie, w tej rywalizacji zdecydowanie obwód na ich korzyść, za to podkoszowych lepszych ma zespół z Detroit, ale Pistons osłabieni brakiem Brandona Jenningsa, tracą zdecydowanie na i tak słabej sile dystansowej i myślę, że Bucks zrewanżują się za wyjazdową porażkę z Detroit i przedłużą tym samym serię niepowodzeń Pistons.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
koloryt 93

koloryt

Użytkownik
Denver Nuggets Chicago Bulls kurs 1.555 ✅
Kto slepo wierzy w byki to radze poczekac do meczu bo kurs juz 2.62 i rosnie.
Ja jednak sprobuje spojrzec tylko przez h2h. Wiem, ze ktos zaraz wyskoczy ze historia spotkan sie nie liczy i moze zaanalizowac kazdego grajka na pol strony, ale ja w takie rzeczy wierze.
Otoz od 1999 roku byki wygraly w denver w sezonie zasadniczym tylko raz w 2006 roku, a reszte meczow wygralo nuggets. Czyli jedno zwyciestwo na 15 lat. Wierze ze dzis nie bedzie drugiego.
Wazne info tez jest, ze z dzisiejszego spotkania wykluczony jest Noah, ktory swietnie broni.
 
X 357

xxxl

Użytkownik
Bradley Beal over 15.5 pkt | @1.75 | Betsson

Gram w stronę powoli rozkręcającego się Beal&#39;a. Jak wiadomo, niedawno rzucający Czarodziei powrócił po kontuzji. Użytkownik qwerty10 słusznie zauważył, że ten chłopak jest głodny gry, a przecież potrafi rzucać. Szesnaście punktów spokojnie jest w jego zasięgu. Tym bardziej, że ze składu wypadł Nene, więc trochę punktów rozłoży się na Walla, Gortata oraz wspomnianego Double B. Jako, że Bradley rozegrał do tej pory zaledwie trzy mecze, nie można się sugerować jego średnią punktową, która na ten moment wynosi 16.7 PPG. Jednak to pokazuje, że linia, którą oferuje nam Betsson spokojnie jest w zasięgu tego młodego zawodnika.

Moim trzecim betem z kuponu jest dodatni handicap na Królów, ale jako, że majsti napisał już analizę pod ten mecz, nie mam zamiaru pisać praktycznie tego samego. ????

..........a kilka lat temu, za siedmioma górami za siedmioma lasami - na pewnych mistrzostwach świata wyróżnieni zawodnicy tej imprezy wyglądali nastepująco:


Best Player: Bradley Beal (192-F/G-93) USA
Best Guard: Bradley Beal (192-F/G-93) USA * here his typical position is shooting guard, definitely not a small forward according to some media
Best Forward: James McAdoo (206-F-93) USA
Best Center: Przemyslaw Karnowski (213-C-93) Poland
Best Coach: Jerzy Szambelan Poland

1st Team
G: Kevin Pangos (186-93)
F/G: Bradley Beal (192-93) USA
G: Mateusz Ponitka (196-93) Poland
F: James McAdoo (206-93) USA
C: Przemyslaw Karnowski (213-93) Poland

2nd Team
G: Anthony Wroten (196-93) USA
G: Guo Ailun (193-93) China
F: Michael Gilchrist (201-93) USA
F: Tomasz Gielo (204-93) Poland
C: Simonas Kymantas (204-93) Lithuania

Honorable Mention
Andre Drummond (211-C-93) USA
Anthony Wroten (196-G-93) USA
Marquis Teague (189-G-93) USA
Michal Michalak (194-G-93) Poland
Mantas Mockevicius (186-G-93) Lithuania
Owen Odigie (196-F-93) Australia
Nenad Miljenovic (194-G-93) Serbia
Daniel Diez (203-F-93) Spain


Pangos i Karnowski są na jednym univerku teraz , wszyscy amerykanie bez wyjątku w nba (McAdoo był w GSV zanim trafił do tej smiesznej ligi na zapleczu, ale on chyba miał problemy z kontuzjami) a uważany wtedy za drugi talent po Bealu - Ponitka.....jest w dupie/Belgii (odpowiednią odpowiedź można sobie wybrać - choć to chyba są wyrazy równoznaczne w tym przypadku)
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
A.Burks over 12pkt 1,95✅
G.Dragic over 16,5pkt 1,90✅

marathonbet
Gram na przelamania zawodnikow. Pierwsz od trzech spotkan nie pokrywa lini i notuje bardzo slabe wystepy. Odpowiednio 10, 9 i 2 punkty. Linia tylko 12pkt do pokrycia w 6 rzutach moim zdaniem zdecydowanie warto sprobowac.
Dragic takze ostatnio slaaabiutko i mocno po pietach depcze Thomas. Goran nie pokryl lini od 4 spotkan [gdzie krecil sie kolo 10 punktow] i trzeba przyznac, ze jest maly problem bo zaginal zawodnik z poprzednich lat. Niemniej ide w over. To jest nba, nic nie trwa wiecznie i szcegolnie, ze dzisiaj Phoenix trafia Denver wiec szykuje sie wesola koszykowka.
Wybaczcie, ze tak po zdaniach ale po prostu gram tutaj ze wzgledu na dlugie serie bez pokrycia lini niz jakies mocno sportowe argumenty ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
qwerty10 1K

qwerty10

Użytkownik
Tyson Chandler over 10.5 @1.85 29
LeBron James over 25.5 @1.85
17
Dubelek @3 ✅
ciekawy typ dzis znalazlem w Milenium, Mavs dzis graja z Knicks czyli spotkanie z byla ekipa Tysona mysle ze koledzy chetnie beda go dzis obslugiwac, a ten powinien zjesc pod koszem Dalemberta.
dolaczam do dubelka LeBrona, ostatnio dobry mecz z Magic, rzucal dzielil sie pilka. Juz po 1 q mozna bylo powiedziec ze ogarnie swoja linie, dzis mecz z Czarodziejami czyli rewanz za ostatnia porazke, King nie zagral wtedy jakos oszalamiajaco, dzis licze, ze to bedzie jego mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
dl13 435

dl13

Użytkownik
Co myślicie o 76-ers ?
Kiedyś w końcu muszą się przełamać, a dzisiaj mecz z brooklynem, na swoim parkiecie.
Nets ostatnio albo przegrywają, albo wygrywają małą ilością oczek, a 76ers nawiązało w ostatnim meczu walkę z Portland, nawet wygrywając połowę. Może właśnie dzisiaj Brooklyn ich zlekceważy i da sobie odebrać punkt?
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Co myślicie o 76-ers ?
Kiedyś w końcu muszą się przełamać, a dzisiaj mecz z brooklynem, na swoim parkiecie.
Nets ostatnio albo przegrywają, albo wygrywają małą ilością oczek, a 76ers nawiązało w ostatnim meczu walkę z Portland, nawet wygrywając połowę. Może właśnie dzisiaj Brooklyn ich zlekceważy i da sobie odebrać punkt?
Netsi nie grają na miarę oczekiwań i w takich meczach nie bedą lekceważyli rywala bo to dla nich szansa na zwycięstwo.
Ciezko stawiać pieniądze w kierunku 76 chociaż pewnie nie długo wygraja.Ja bym szukał ich zwycięstwa właśnie z lepszym teamem gdzie moze wystąpić wspomniane zlekceważenie.
 
stefanmks 243

stefanmks

Użytkownik
Tyson Chandler over 10.5 @1.85
LeBron James over 25.5 @1.85

Dubelek @3

ciekawy typ dzis znalazlem w Milenium, Mavs dzis graja z Knicks czyli spotkanie z byla ekipa Tysona mysle ze koledzy chetnie beda go dzis obslugiwac, a ten powinien zjesc pod koszem Dalemberta.

dolaczam do dubelka LeBrona, ostatnio dobry mecz z Magic, rzucal dzielil sie pilka. Juz po 1 q mozna bylo powiedziec ze ogarnie swoja linie, dzis mecz z Czarodziejami czyli rewanz za ostatnia porazke, King nie zagral wtedy jakos oszalamiajaco, dzis licze, ze to bedzie jego mecz.
do tego mozna jeszcze over 10,5 Calderona ✅ktory wrocil po kontuzji i z bylym klubem bedzie chcial sie pokazac + over Hardena ⛔biorac pod uwage dalszy brak Howarda i Beverleya
 
r-baggio 557

r-baggio

Użytkownik
Houston – Sacramento
Ze środy na czwartek 02:00
Typ: over 23 punkty DeMarcus Cousins
Kurs: 1,85
Bukmacher: Ónibet
Dwie najważniejsze informacje dotyczące tego typy. Po pierwsze w Sacramento nie zagrają: Rudy Gay (21,1 punktu na mecz) oraz Darren Collison (15,9 punktu na mecz). Oprócz Cousinsa są to najlepsi strzelcy drużyny. Druga ważna sprawa to brak Howarda w ekipie Houston, czyli jednego z lepszych defensorów na tej pozycji. Z pewnością będzie mu dużo łatwiej grać przeciwko takim zawodnikom jak Tarik Black czy ewentualnie Donatas Motiejunas. Cousins średnio rzuca obecnie 23,1 punktu na mecz, grając 31,7 minuty, ale już w ostatnim spotkaniu z NO (pod nieobecność wspominanej dwójki, rzucił 22 punkty, 8-18 z gry) grał 35 minut. Z pewnością będzie głównym strzelcem zespołu, a biorąc pod uwagę dziurę pod koszem Houston może poszaleć ????
Wynik: 29 punktów
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
X 357

xxxl

Użytkownik
Netsi nie grają na miarę oczekiwań i w takich meczach nie bedą lekceważyli rywala bo to dla nich szansa na zwycięstwo.
Ciezko stawiać pieniądze w kierunku 76 chociaż pewnie nie długo wygraja.Ja bym szukał ich zwycięstwa właśnie z lepszym teamem gdzie moze wystąpić wspomniane zlekceważenie.

Lekceważyli rywala??? sorry a Milwaki a 100 innych meczy - pisałem już w innym topicu w tym dziale - debil na rozegraniu i facet z bankowym Alzheimerem na ławce ....

Oni nikogo nie lekceważą - mają umiejętności na pierwszą 8 NBA i co z tego ......Zastal tez ma najlepszy skład w Polsce a Brazylia najlepszychpiłkarzy na swiecie od 100 lat.

Brooklyn jest beznadziejnie zbudowane oraz posiada figuranta na ławie i to cała prawda - nie widzicie tego polecam stream gdziekolwiek - umiejętności kosmiczne , IQ na poziomie .......(kretynów/Debili/......) nie wiem możecie sobie wybrać- może hajsu nie dostają , może jak w Lakersach swego czasu 3 typów bzyka tą samą dupe i nie podają sobie z tego powodu piłki - ja naprawde tego nie wiem , ale mam 75% ich meczy w tym sezonie oblookanych i jeśli wszyscy umieją a nie idzie to coś musi być na rzeczy - dla mnie granie ich to ......
 
X 357

xxxl

Użytkownik
A.Burks over 12pkt 1,95

G.Dragic over 16,5pkt 1,90


marathonbet

Gram na przelamania zawodnikow. Pierwsz od trzech spotkan nie pokrywa lini i notuje bardzo slabe wystepy. Odpowiednio 10, 9 i 2 punkty. Linia tylko 12pkt do pokrycia w 6 rzutach moim zdaniem zdecydowanie warto sprobowac.

Dragic takze ostatnio slaaabiutko i mocno po pietach depcze Thomas. Goran nie pokryl lini od 4 spotkan [gdzie krecil sie kolo 10 punktow] i trzeba przyznac, ze jest maly problem bo zaginal zawodnik z poprzednich lat. Niemniej ide w over. To jest nba, nic nie trwa wiecznie i szcegolnie, ze dzisiaj Phoenix trafia Denver wiec szykuje sie wesola koszykowka.

Wybaczcie, ze tak po zdaniach ale po prostu gram tutaj ze wzgledu na dlugie serie bez pokrycia lini niz jakies mocno sportowe argumenty ????


Sprawdz ale albo mi sie wydaje albo wczoraj Draggo to była ława przez znaczną część meczu a jechał Isaah
 
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
Nie lubię dni gdy rozgrywanych jest 13 spotkań gdyż tak wiele pomysłów w głowie , a na pewno nie każdy jest dobry :grin:
No ale skoro mamy taki dzień to na początek krótko dubelek ,który proponuje
nie jest to oszałamiający kurs ale Wizards+12,5✅ + Hornets +11,5✅ daje ako 1,92✅ ???? przyzwoicie, a teraz krótko napisze czemu tak.
W obu spotkaniach nie widze tzw double digits, ekipa Wizards jest b2b, po schrzanionym meczu wczoraj(7 strat Beal&#39;a 4/14 z gry, gdyby nie on to by wygrali ???? )dziis mecz rewanżowy z Cavs, z Cavs ,którym spuścili łomot aż wstyd zaledwie pare dni temu, uważam ,że zwycięstwo w ostatnim meczu ekipy LBJ&#39;a NIE pozwala sie tym jakos strasznie podniecac, bo kiedys wygrac musieli:grin: jednakze wizards 12,5 po kursie 1,41 biore z pocalowaniem ręki, jedynym nieobecnym bedzie Nene, który grał z Cavs naprawde słabo, i raczej negatywnie wplywal na wynik niz pozytywnie, Wizards maja jakosciowo lepsza lawke rezerwowych, Andre Miller, swietny zastepca Walla, ponadto zaskakujaco radzis sobie Gooden , niezle wprowadzil sie Pierce, dajac nowe mozliwosci grania(co prawda wczoraj tez nawalal) a co wiecej zeszloroczny rookie wybrany w drafcie z numerem 2 zaczal w koncu grac(tak naprawde to jego pierwszy sezon , bo praktycznie caly zeszly leczyl kontuzje) i gra calkiem obiecujaco. Dlatego uwazam ,że mozna pomimo b2b probowac czystego Winu Wizards po 3,70 jednakże wcale nie jestem przekonany ze Wizards wygrają, jednakże uważam ,że kurs przeszacowany sporo.
Co do meczu Szerszeni ekipa ,która od zeszłego sezonu wiele sie nie zmieniła była w PO dostaje w tym mocno po dupie, 6 badz 7 kolejnych porazek, niektore z nich sa pechowe, i gracze z Charlotte, przy dozie szczescia, 3-4 z nich mogli wygrać, dzisiaj ciezko prorokowac, jednak ,że to NBA, graja u siebie ,a przelamania i dobre spotkania czesto wychodza takim druzyna w dolku z druzynami LEPSZYMI to ide w ten shit poniewaz grali juz ze soba w tym roku dostali 2ma pktami i uwazam ze i dzis nie poniosa kleski a kurs 1,35 nie powala z nog ale do spokojnego dubelka się nadaje, w koncu Charlotte mimo ze nie ma och dobrego defensora Kidda-Jesus Christa nie są ogórkami i nie wierze tutaj w Blow Out pomimo wysokiej klasy ekipy Portlandzkiej. Zobaczymy
Do tego gram konsekwentnie Over na J.Wall 20,5 bet365 1,83 ⛔⛔, Wall motywuje się na pojedynki z Currym, Irvingiem czy Lowrym zawsze podwójnie, ponieważ jak wiadomo chciałby być niewątpliwe MVP, ma zadatki gwiazdroskie, a,że obrona Cavs jest dziurawa niczym ser szwajcarskie to Wall(mam nadzieje) bedzie uskutecznial wjazdy pod kosz zdobywajac punkty, zarowno z layupow jak i z wolnych po przewinieniach, ostatnio rzucil 28 pkt z Cavs, od 3 spotkań jego forma zwyżkuję i mam nadzieję ,że Clevland znów go nie powstrzyma(dodam ,że w 3 ostatnich spotkaniach tych druzyn jego srednia to 27pkt a linia do pokrycia 21)
kompletnie nie wzial na siebie ciezaru gry(pod wzgledem rzutowym, sporo asyst) malo akcji indywidualnych duzo strat kotwica zespolu zamiast all-star player w dzisiejszym meczu:-(
Chyba buk jednak cos wiedzial ????
edit@ teraz tak patrze, nie ma Nene, pod koszem Temple z Gortatem w S5 na Varejao linia nie za wysoka bo 11,5 po kursie 1,9✅ ..problem tylko z nim taki ,że rotacja w tym teamie dziwna jest i Vareajo srednio dostaje 25 minut gry.. co jest moim zdaniem troche malo (6 minut na kwarte) i nie wiem ile dziś dostanie
 
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
@qwerty10 dzisiaj to on może najwyżej odpalić fajerwerki w kiblu niczym Mario Balotelli ???? , a no poważnie, chłopak narazie mało gra w tym sezonie i wiadomo ile jakosci w nosi w formie do drużyny Wizards, jednakże uważam, że potrzebuje złapać rytm meczowy i jak widac z miejsca wczoraj nie ruszył , a formy rzutowej z dnia na dzien sie nie robi bo sie po prostu nie da, może po meczu odszczekam te słowa ???? bo przeciez kazdy pisze tu bo się interesuje tematem no i chcę cos zarobić, jednak ja póki nie zobacze 2-3 dobrych występow Beal&#39;a to na pewno na niego nie zagram, w tym sezonie jeszcze nie widzialem takiego Beal&#39;a jaki grał w zeszłym sezonie także może coś mu przeszkadza(kontuzja, uraz)o czym my nie wiemy i wiedziec nie musimy. Uważam ,że z gra na niego warto poczekać dwa tyogdnie :p
 
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
LeBron James over 6.5 asyst | @1.60 | Betsson | ✅ 7 asysta w 3Q ✅
Za ok. pół godziny Cavs podejmą na własnym parkiecie drużynę ze stolicy Stanów Zjednoczonych. Gortat wraz z kolegami przyleciał do Cleveland, by wymazać z pamięci wczorajszą porażkę z Hawks we własnej hali. Dziś po raz kolejny zaufam LeBronowi. Do tej pory, gdy King James zaszczycał moje kupony swoją obecnością, wtapiałem. Dlaczego więc ufam mu po raz kolejny? Kto, jak nie LBJ ma poprowadzić tą drużynę do finałów Konferencji? Irving, który jako rozgrywający notuje &quot;wspaniałą&quot; średnią 4.8 asyst na mecz? Czy też Kevin Love który jeszcze nie do końca wkomponował się w ten zespół, a i nie wiadomo, czy udźwignie presję związaną z oczekiwaniami. Ufam LeBronowi, bo ten zawodnik już wielokrotnie udowadniał na co go stać. Szczególnie, gdy jego drużyna znajduje się pod ścianą. Wtedy LBJ z bardzo dobrego zawodnika przemienia się w bestię. Dziś gram over jego asyst. James jest alfą i omegą Kawalerów. Jeśli chodzi o linię asyst wystawioną pod tego zawodnika na Betssonie, wynosi ona 6.5. Taką cyfrę LBJ pokrywał w tym sezonie 8 razy na 13 spotkań. W tym dwa razy z rzędu w dwóch ostatnich spotkaniach, z Orlando, a także wcześniej z Toronto. Uważam, że dziś uda mu się to ponownie, gdyż Cavs muszą wygrywać we własnej hali. Ich bilans póki co nie robi na nikim wielkiego wrażenia. Ba! Zdaniem wielu wręcz zawodzą. Ja wychodzę z założenia, że tej drużynie potrzebny jest czas i z każdym meczem będzie coraz lepiej. Ostatnio obok LBJ&#39;a wiodącą postacią w drużynie z Cleveland jest Anderson Varejao. Jest także Irving, który lubi dużo rzucać, a także Kevin &quot;Miłość&quot;. Jeśli szukacie typu, którego wejście wydaje się wielce prawdopodobne, a brakuje wam owego do AKO, ten wydaje się idealny.
Inne typy związane z tym meczem, a w zasadzie z tym samym zawodnikiem, już bez analizy:
LeBron James over 25.5 pkt | @1.75 | Betsson | ✅ 29 pkt ✅
LeBron James over 38.5 pkt + zbiórki + asysty | @1.75 | Betsson | ✅ 29 pkt + 10 zbiórek + 8 asyst ✅

 
Otrzymane punkty reputacji: +12
N 196

nicks

Użytkownik
Odblokujcie mi hayde Park
Wczoraj gralem Atlante -2.5 po 3.15 a tu wszyscy grli win wiz. Odrazu ten mecz mi sie rzucil w oczy jako perla dnia. Dysoozycja stzelecka z jednej druzyn decydowala bo 2 maja podobny poziom. I Scot z Mackiem zamietli a tu wszystkie patusy zle!!! A dzisiaj chca grac chandi na wiz jak tu -6.5 na cavs na sopokuju. Poziom jak specjalnej na tym forum
 
R 4,7K

root

Użytkownik
Orlando Magic - Golden State Warriors 1 4.00 Bet365 ⛔ 96-111 ⛔
Dość ryzykowny typ, ale według mnie ma szanse powodzenia, dlaczego tak uważam? otóż do składu drużyny z Orlando powraca kilku ważnych zawodników, takich jak Tobias Harris, Evan Fournier czy Kyle O&#39;Quinn.
Orlando Magic w tym sezonie spisuje się całkiem nieźle, obok Milwaukee Bucks jest z pewnością pozytywnym zaskoczeniem początku sezonu na wschodzie, Magicy po dwóch porażkach z rzędu podejmą Wojowników z Oakland, którzy mają serię 6 zwycięstw z rzędu, która według mnie może zostać dziś przerwana, H2H zdecydowanie na korzyść ekipy z Orlando, chociaż tym aż tak bardzo bym się nie sugerował, bardziej jeżeli już to tym, że Wojownicy są b2b, grali wczoraj dosyć ciężki mecz do pewnego momentu z Miami Heat, gdzie odskoczyli na dobrą sprawę dopiero w 4 kwarcie, więc starterzy rozegrali sporo minut i stracili sporo sił.
Podsumowując według mnie warto zaryzykować, oczywiście nie przesadzając ze stawką, bo jednak obie drużyny sporo dzieli i mają zupełnie inne cele.
 
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Stephen Curry over 3.5 udanych rzutów za 3 pkt | @2.25 | Betsson | ✅ 1Q 4-4 3PM! ✅
Przeglądając ofertę dotyczącą punktów zawodników, znalazłem jeszcze jeden ciekawy bet, który zagram, ale za mniejsze pieniądze. Stephen Curry, a więc rozgrywający Wojowników słynie z dużej ilości rzutów za 3 punkty, często bardzo efektywnej. W tym sezonie pięciokrotnie udało mu się trafić minimum cztery trójki, a w poprzednim meczu z Heat w Miami trafił 8 z 11 rzutów zza linii 2 punktów. Robi wrażenie, prawda? Linia dosyć duża, ale ugryzę to za nieduże pieniądze, ponieważ kurs zrobił na mnie wrażenie, a ten typ nie jest nierealny.
Dla mniej odważnych polecam over 2.5 celnych trójek (na 13 meczów linia 2.5 została pokryta przez niego 8-krotnie).
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Nie lubię dni gdy rozgrywanych jest 13 spotkań gdyż tak wiele pomysłów w głowie , a na pewno nie każdy jest dobry :grin:

No ale skoro mamy taki dzień to na początek krótko dubelek ,który proponuje
nie jest to oszałamiający kurs ale Wizards+12,5✅ + Hornets +11,5✅ daje ako 1,92✅ ???? przyzwoicie, a teraz krótko napisze czemu tak.
W obu spotkaniach nie widze tzw double digits, ekipa Wizards jest b2b, po schrzanionym meczu wczoraj(7 strat Beal&#39;a 4/14 z gry, gdyby nie on to by wygrali ???? )dziis mecz rewanżowy z Cavs, z Cavs ,którym spuścili łomot aż wstyd zaledwie pare dni temu, uważam ,że zwycięstwo w ostatnim meczu ekipy LBJ&#39;a NIE pozwala sie tym jakos strasznie podniecac, bo kiedys wygrac musieli:grin: jednakze wizards 12,5 po kursie 1,41 biore z pocalowaniem ręki, jedynym nieobecnym bedzie Nene, który grał z Cavs naprawde słabo, i raczej negatywnie wplywal na wynik niz pozytywnie, Wizards maja jakosciowo lepsza lawke rezerwowych, Andre Miller, swietny zastepca Walla, ponadto zaskakujaco radzis sobie Gooden , niezle wprowadzil sie Pierce, dajac nowe mozliwosci grania(co prawda wczoraj tez nawalal) a co wiecej zeszloroczny rookie wybrany w drafcie z numerem 2 zaczal w koncu grac(tak naprawde to jego pierwszy sezon , bo praktycznie caly zeszly leczyl kontuzje) i gra calkiem obiecujaco. Dlatego uwazam ,że mozna pomimo b2b probowac czystego Winu Wizards po 3,70 jednakże wcale nie jestem przekonany ze Wizards wygrają, jednakże uważam ,że kurs przeszacowany sporo.

Co do meczu Szerszeni ekipa ,która od zeszłego sezonu wiele sie nie zmieniła była w PO dostaje w tym mocno po dupie, 6 badz 7 kolejnych porazek, niektore z nich sa pechowe, i gracze z Charlotte, przy dozie szczescia, 3-4 z nich mogli wygrać, dzisiaj ciezko prorokowac, jednak ,że to NBA, graja u siebie ,a przelamania i dobre spotkania czesto wychodza takim druzyna w dolku z druzynami LEPSZYMI to ide w ten shit poniewaz grali juz ze soba w tym roku dostali 2ma pktami i uwazam ze i dzis nie poniosa kleski a kurs 1,35 nie powala z nog ale do spokojnego dubelka się nadaje, w koncu Charlotte mimo ze nie ma och dobrego defensora Kidda-Jesus Christa nie są ogórkami i nie wierze tutaj w Blow Out pomimo wysokiej klasy ekipy Portlandzkiej. Zobaczymy

Do tego gram konsekwentnie Over na J.Wall 20,5 bet365 1,83 ⛔⛔, Wall motywuje się na pojedynki z Currym, Irvingiem czy Lowrym zawsze podwójnie, ponieważ jak wiadomo chciałby być niewątpliwe MVP, ma zadatki gwiazdroskie, a,że obrona Cavs jest dziurawa niczym ser szwajcarskie to Wall(mam nadzieje) bedzie uskutecznial wjazdy pod kosz zdobywajac punkty, zarowno z layupow jak i z wolnych po przewinieniach, ostatnio rzucil 28 pkt z Cavs, od 3 spotkań jego forma zwyżkuję i mam nadzieję ,że Clevland znów go nie powstrzyma(dodam ,że w 3 ostatnich spotkaniach tych druzyn jego srednia to 27pkt a linia do pokrycia 21)

kompletnie nie wzial na siebie ciezaru gry(pod wzgledem rzutowym, sporo asyst) malo akcji indywidualnych duzo strat kotwica zespolu zamiast all-star player w dzisiejszym meczu:-(
Chyba buk jednak cos wiedzial ????

edit@ teraz tak patrze, nie ma Nene, pod koszem Temple z Gortatem w S5 na Varejao linia nie za wysoka bo 11,5 po kursie 1,9✅ ..problem tylko z nim taki ,że rotacja w tym teamie dziwna jest i Vareajo srednio dostaje 25 minut gry.. co jest moim zdaniem troche malo (6 minut na kwarte) i nie wiem ile dziś dostanie


Tu sobie ✅ daje kto chce i jak chce?
Przy Waszyngtonie minus także ten dubel do śmieci to samo Varejao chyba ze ja z innych źródeł korzystam.Waszyngton win to juz nie podsumuwujemy bo nie weszło...
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom