>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Październik/Listopad 2014

Status
Zamknięty.
qwerty10 1K

qwerty10

Użytkownik

Jimmy Butler over 20.5 @1.83 ✅ 26
Bet365
Dzis polecam overek Butlera, a to dlatego, ze jest w formie, nie podpisal kontraktu z Bulls, wiec albo czeka na oferte z jakiegos innego klubu albo po prostu chce wiecej w Bulls bo szczerze to co otrzymal od wladz to troche smieszne jak na takiego dobrego zawodnika ;) Dzis zabraknie w meczu z Nets Taja Gibsona wiec razem z Rosem ktory czuje sie(podobno) swietnie powinni poprowadzic Bulls do zwyciestwa. Linia jest wedlug mnie niska poniewaz Jimmy kapitalnie punktuje w ostatnich meczach, wiec jak najbardziej polecam ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Detroit Pistons - Golden State Warriors
Kolega NalepOne zaproponował typ na Curry&#39;a, ja w tej samej kategorii zaproponuje jego kolegę drużynowego Klay&#39;a Thompsona. Linia na celne trójki w przypadku tego zawodnika została ustawiona na poziomie 2.5. Według mnie poziomie jak najbardziej w jego zasięgu. Gra Warriors opiera się właśnie za rzutach z dystansu lub półdystansu. Co przy takich zawodnikach jak Curry, Thompson, Green czy Barnes jest taktyką całkowicie zrozumiałą. Przynajmniej na ten moment, póki kontuzjowany jest David Lee. Lepszą średnią w rzutach za trzy w całej lidze mają jedynie drużyny Houston Rockets oraz Portland Trail Blazers. Jeżeli chodzi o samego Thompsona to w rzutach z dystansu idzie mu bardzo dobrze. Trafia średnio 2.8 &quot;trójki&quot; na mecz, co daje mu w klasyfikacji całej ligi wysokie szóste miejsce. Linię 2.5 &quot;trójki&quot; przekraczał w tym sezonie, aż 9-krotnie na 14 rozegranych spotkań. Detroit to na ten moment jedna z najsłabszych drużyn w lidze, więc okazja to podtrzymania dobrej passy jak najbardziej możliwa. Kurs całkiem przyzwoity, więc gorąco polecam.
Typ:
- K.Thompson Over 2.5 &quot;trójki&quot; @1.75 - Betsson ⛔
Klay perfekcyjnie dziś za trzy, 2/2, niestety o jeden rzut za mało. Szkoda trochę sytuacji z ostatniej kwarty i faulu ofensywnego Boguta, bo ładnie wówczas Klay wyszedł na pozycje i trafił po raz trzeci.
 
O 73

ohyeah

Użytkownik
Od razu zaznaczę, że koszykówką, a raczej NBA na chwilę obecną, zainteresowałam się bardzo niedawno, więc ekspertką;) nie jestem. natomiast postanowiłam zaryzykować i w meczu
Los Angeles Lakers - Toronto
stawiam na Toronto (e-fortuna, kurs 1.4), ponieważ mają równy i mocny skład, a do tego blyszczącego ostatnio na boisku Lowry&#39;ego, który zastąpi DeRozana i poprowadzi drużynę do zwycięstwa. :grin:
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
https://twitter.com/IraHeatBeat/status/539104088441757696
Wade wraca do akcji co oznacza automatycznie mniej minut dla guardow w tym Chalmersa. Prosta statystyka: Chalmers z Wade w 7 spotkaniach linie pokryl tylko 2 razy bez Wade linie pokryl w 6 spotkaniach na 7.Bez wade gra srednio 36 minut z Wade tylko 27. Roznica widoczna golym okiem. Moim zdaniem warto probowac ten under.

Chalmers under 14pkt 1,93
✅
e/ grajcie tutaj
Chalmers under 15,5 1,85 sporting bet
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
friendly 421

friendly

Użytkownik
Co do meczu NYK vs Miami moja opinia jest dosyć prosta. Dzisiaj pojawiła się informacje, że Wade wraca do gry, na pewno duży plus na morale, jak i samą gre Miami. Kolejnym mankamentem dla Knicksów będzie nieobecność Anthonego, którym od jakiegoś czasu ma problemy z plecami. Wydaje mi się, że handi może zostać pokryte, jednak jak to w NBA nic nie jest pewne. Trzymałbym się raczej zwykłego zwycięstwa Miami w tym meczu. Jeżeli chcesz uzyskać niezły kurs dorzuć na dzisiaj Memphis. Sacramento bez Cousinsa, a jak gra Memphis wszyscy wiemy ;&gt;
Tak więc mój typ na dzisiaj, kiedy jeszcze kursy były do rzeczy :
Nyk - Miami 2 1,8 efortuna + Sacramento - Memphis 2 1,7 efortuna = 3,06 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Co do meczu NYK vs Miami moja opinia jest dosyć prosta. Dzisiaj pojawiła się informacje, że Wade wraca do gry, na pewno duży plus na morale, jak i samą gre Miami. Kolejnym mankamentem dla Knicksów będzie nieobecność Anthonego, którym od jakiegoś czasu ma problemy z plecami. Wydaje mi się, że handi może zostać pokryte, jednak jak to w NBA nic nie jest pewne. Trzymałbym się raczej zwykłego zwycięstwa Miami w tym meczu. Jeżeli chcesz uzyskać niezły kurs dorzuć na dzisiaj Memphis. Sacramento bez Cousinsa, a jak gra Memphis wszyscy wiemy ;&gt;

Tak więc mój typ na dzisiaj, kiedy jeszcze kursy były do rzeczy :

Nyk - Miami 2 1,8 efortuna + Sacramento - Memphis 2 1,7 efortuna = 3,06
Takie kursy to są w tym buku z handicapami a tak w ogóle to gospodarze w tych meczach wygrywają.
 
pawelex 237

pawelex

Użytkownik
Miami za to taka rewelacja ze 7 miejsce na wschodzie robi z nich faworyta wyjazdów.
Miami 7 na 15 spotkań bez Wade&#39;a, czołowego gracza. Bez niego Heat wygrali 3/7.
Fakt że są po prostu lepszą ekipą stawia ich w roli faworyta.
 
friendly 421

friendly

Użytkownik
Wyczuwam lekką antypatie w strone Miami. W przypadku dzisiejszych meczy jestem bezstronny, to czysta analiza na podstawie tego co widziałem i widze. Tak jak napisał Pawelex, po prostu lepiej to wygląda.
 
magician 2,9K

magician

Użytkownik
Na Dobra ja wchodzę odważnie w over 21,5 Lowrego z Toronto. Dzisiaj z Lakersami nie gra ich najlepszy strzelec- DeRozan. Warto, bo pod nieobecność na parkiecie DeMara, Kyle oddaje dużo więcej rzutów.
Z Lakersami w poprzednim sezonie w 2 meczach zanotował 61,5 % z gry (21 i 23 punkty). Teraz będzie jeszcze lepiej punktowo, bo Lakersi są prawdopodobnie jeszcze mniej zorganizowani niż rok temu, Lin wybitnym obrońcą nie jest, no i dodatkowo odda więcej niż te 13 rzutów, które oddawał wtedy. W sezonie oddaje średnio nieco ponad 13 rzutów, ale wobec braku Derozana nie ma szans na taką małą ilość. Blowa jakiegoś wielkiego ograniczającego minuty Kyle&#39;a też nie powinno być, a jeśli będzie, to prawdopodobnie w dużej mierze z powodu właśnie tego zawodnika. :cool:
Kyle Lowry over 21,5 Maraton @1,72/Sportingbet @1,60 ✅ (29 pkt) //28 rzutów oddanych :razz:
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
easy 3,1K

easy

Forum VIP
T.Duncan under 14 pkt 1.81
T.Parker under 17 pkt 1.84
marathonbet

Spurs graja b2b no i trafiaja tragicznych 76ers wiec podejrzewam, ze duze minuty pogra lawka tak jak mialo to miejsce w ostatnim starciu miedzy tymi druzynami. Wtedy Parker zagral 18 minut natomiast Duncan otrzymal od trenera cale 14 minut. Nie ukrywam, ze licze na podobne minuty dzisiaj. 76ers czy graja u siebie czy na wyjezdzie dalej sa slabi i swietny system ofensywny SPurs po prostu powinien ich rozniesc w pyl. Mocno sie zdziwie jak wyzej wymienieni gracze przekrocza 25 minut.
T.Burke over 12,5 pkt 1,85
sportingbet

Dobra linia na Treya. Dwa ostatnie spotkania to slabizna. Odpowiednio 12 punktow z OKC i 3 z Clippers. Z Clippers mial przed soba swietnego defensora Paula wiec wynik mozna minimalnie usprawiedliwic.Utah ogolnie pomimo slabiutkiego bilansu nie gra zle w tym sezonie, czesto trzymaja sie ladnie do 3 lub nawet polowy 4 kwarty tylko jest tam jakis problem z czytaniem gry.Czesto jest tak, ze np Kanter ma dzien konia i trafia wszystko to w takim razie wszystkie pilki w 4q dajmy do Haywarda i odwrotnie... z tym jest najwiekszy problem. No ale warto probowac. Linia nie jest duza, do pokrycia luzno w 6 rzutach a Trey minimum 30 minut powinien dostac bo w blow nie wierze ????
e/
Sportingbet wystawil
Duncan 14,5 under 1,85
Parker 17,5 under 1,85

e/ Dzieki alex ????
e2/ pograne w milenium z hh
Duncan under 15,5pkt 1,85
Parker under 18,5 pkt 1,85

????
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
T.Duncan under 14 pkt 1.81
T.Parker under 17 pkt 1.84
marathonbet

Spurs graja b2b no i trafiaja tragicznych 76ers wiec podejrzewam, ze duze minuty pogra lawka tak jak mialo to miejsce w ostatnim starciu miedzy tymi druzynami. Wtedy Parker zagral 18 minut natomiast Duncan otrzymal od trenera cale 14 minut. Nie ukrywam, ze licze na podobne minuty dzisiaj. 76ers czy graja u siebie czy na wyjezdzie dalej sa slabi i swietny system ofensywny SPurs po prostu powinien ich rozniesc w pyl. Mocno sie zdziwie jak wyzej wymienieni gracze przekrocza 25 minut.
T.Burke over 12,5 pkt 1,85
sportingbet

Dobra linia na Treya. Dwa ostatnie spotkania to slabizna. Odpowiednio 12 punktow z OKC i 3 z Clippers. Z Clippers mial przed soba swietnego defensora Paula wiec wynik mozna minimalnie usprawiedliwic. Dzisiaj przed soba bedzie mial Mo Williamsa wiec zawodnika mocnego ofensywnie ale defensywnie slabiutkiego. Warto probowac. Linia nie jest duza, do pokrycia luzno w 6 rzutach a Trey o ile nie bedzie jakiegos blow te 30 minut powinien dostac ????
e/
Sportingbet wystawil
Duncan 14,5 under 1,85
Parker 17,5 under 1,85
W milenium masz odpowiednio linie 15,5 i 18,5 na weteranów SAS, od 14-15 można pograć bez podatku ;)
Poza tym źle spojrzałeś, bo Utah dziś gra z Denver. Oczywiście typ na Treya nadal wydaje się dobry, bo w poprzednim sezonie przeciw nim 12, 18, 10, czyli całkiem nieźle. W milenium linia 11,5.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
firel 142

firel

Użytkownik
W milenium masz odpowiednio linie 15,5 i 18,5 na weteranów SAS, od 14-15 można pograć bez podatku ;)

Poza tym źle spojrzałeś, bo Utah dziś gra z Denver. Oczywiście typ na Treya nadal wydaje się dobry, bo w poprzednim sezonie przeciw nim 12, 18, 10, czyli całkiem nieźle. W milenium linia 11,5.
chyba czytają forum bo zmienili wlasnie teraz kursy na 1.65 :grin:
 
qwerty10 1K

qwerty10

Użytkownik
Mialem odpuscic sobie dzis gre na zawodnikow, ale zobaczylem cos takiego &quot; Obrońca 76ers Tony Wroten wypada z rotacji na tydzień z powodu skręconego kolana.&quot; czyli dzis pieniazki leca na overek Cartera-Williamsa. Wrocil po kontuzji i nie blyszczy jakos forma, zdecydowanie brakuje ekipie z 76ERS Tadka Younga, brakuje tej jakosci i swiezosci u zawodnikow, dzis pewnie kolejna porazka i prawdopodobne, ze bedzie 20+ no, ale Carter-Wiliams dzis na pewno bedzie wiecej oddawal rzutow, nie bedzie Tonego wiec wszysko pieknie moze wygladac ;) Dokladam sobie zwyciestwo LAC czuje przyplyw pieniazkow. Polecam goraco i Powodzenia:cool:
Carter-Wiliams ov15.5 18 @1.85 + LAC zw @1.55 112-96
✅
Milenium
Nie chce mi sie pisac od nowa tego samego, Tony dzis rowniez nie wystapi, a Carter - Wiliams rozkreca sie z meczu na mecz, po za tym w SAS pewnie sporo lawka pogra wiec, licze na fajna liczbe dzis C-W ;)

Carter-Wiliams Over16.5 @1.85
Milenium ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom