>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Październik/Listopad 2014

Status
Zamknięty.
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Hornetsi byli juz blisko wygranej z Pacers ale Salomo Hill trafil calkiem smacznego buzzera i nie tym razem panowie. Teraz trafiaja Magic na wlasnym pakiecie i czas najwyzszy przerwac serie spotkan bez zwyciestswa. Obecnie tylko Jefferson i Walker w formie..reszta? Lepiej nie wspominac.. Pocieszeniem na pewno jest to, ze prawdopodobnie do skladu wraca Gary Neal co przy slabej dyspozycji Stephensona jest zbawieniem dla gospodarzy. Na pewno Charlotte nie moze isc w strzelanine z Magic bo po prostu nie ma odpowiednich armat by cos takiego przetrwac, trzeba grac wolny basket i spokojnie budowac akcje by Orlando nie moglo zlapac rytmu. Gdy goscie rzucaja mniej niz 100 pkt przegrywaja troche ponad 85% spotkan wiec to bedzie kluczem do zwyciestwa. Slaba serie[wiem, ze to smieszne ale jest to moim zdaniem mocny argument] + wlasny parkiet + powrot Neala, ktory[wiem wiem smiesznie to brzmi] moze byc zbawieniem dla gospdoarzy sprawia, ze ide zdecydowanie w Charlotte
Hornets -3,5 1,90 pinnaclenie mam pytan na temat 4q..⛔
Wraca Carroll byc moze do podstawowej piatki i czas najwyzszy wrocic na zwycieski tor. Po serii czterech wygranych Atlanta doznala dwoch kompromitujacych porazek. Pierwsza to blow od Cavs [gdzie mimo wszystko trzeba przyznac, ze Cavs siedzialo wszystko] a druga wtopa to przegrana z Lakers gdzie pomimo niezlego poscigu suma sumaru nie udalo sie wygrac. Jak nie dzisiaj to kiedy chce sie napisac. Dostaja TRAGICZNYCH Pistons i po prostu na wlasnym parkiecie trzeba z tego korzystac. Atlanta ma problem, ze wolno wchodzi w spotkania i czesto musza gonic wyniki. Jezeli nie powtorza kolejny raz tego bledu i od pierwszych sekund beda skoncentrowani to jestem przekonany o ich wygranej. Bardzo szeroki sklad mogacy podtrzymywac intensynowsc przez 48 minut sprawia, ze przed Tlokami bardzo ciezkie zadanie jutro.
Hawks -5,5 1,79 pinnacle✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
qwerty10 1K

qwerty10

Użytkownik
AL Jefferson ov 20.5 @1.85 ✅ 24
Tobias Harris ov 18.5 @1.85 ⛔ 17 wrr
John Wall ov 18.5 @1.85 (tego chlopaka dzis na prawde warto.) ✅ 28
Milenium ;)

Panowie dzis w nocy bardzo wiele spotkan i jest w czym wybierac. Mam nadzieje, ze dzis nie przesadze z alko i da rade obejrzec Cavs v Wizards, spotkanie na pewno dla Marcina bardzo wazne poniewaz pokaze Canal+Sport, a wiadome jak pokazuje Polska stacja to Marcin jest podwojnie zmobilizowany i pogram wlasnie singielka na overek MG ;) Varejao to lojtek ktorego wrecz nienawidze i tylko marnuje potencjal Cavs.
Co do moich typow z ziemniaka, gram je rozpisem 2z3. Polecam bo na prawde warto.

Harris
bardzo udany poczatek sezonu Tobiasa, jest jednym z liderow Magici w kazdym meczu pokazuje, ze jest wartosciowym zawodnikiem. Wróci dzis Fournier prawdopodobnie, jest Oladipo wiec potencjal w ataku na prawde ogromny. Licze na spora ilosc pkt w meczu, choc Hornets nie rozpieszcza to wydaje mi sie, ze w tym meczu zobaczymy na prawde bardzo spora ilosc punktow i oczywiscie na wykrecenie overka przez Tobiasa, czuje ze zakreci sie dzis w granicach 25-30 pkt.
Jefferson gosc zdobywa bardzo spora punktow, teraz obok Walker i Stephenson wiec dostaje bardzo duzo podan, a jak to Big AL potrafi sie przepchac i pod koszem jest nie do przejscia. Nie widze zeby ktos z Magic mogl mu przeszkodzic. A ostatnie mecze z Magic pokazuja ze lubi z nimi grac.
Wall na prawde dlugo sie zastanawialem nad tym czy aby na pewno dac overek w strone Johna.. ale patrzac przeciwko komu gra i rywalizacja jaka lubi z Irvingiem to az musowo wrecz pograc. Osatni mecz z Mavs Johna pod wzgledem rzutowym to na prawde tragedia, ale dzis przeciwko Cavs i Irvingowi na pewno nie bedzie takiej tragedii i czuje w kosciach, ze John dzis wykreci powazna ilosc punktow.
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Mavs nie ma obrońcy na Kobe&#39;go - Parson i Monta nie są specjalistami w tej dziedzinie.

Parsons to akurat całkiem niczego sobie defensor...
 
H 187

h778

Użytkownik
Celtics +6.5 @ 2.02 [Pinnacle]
Już pisałem, że granie linii przeciwko Grizzlies to żyła złota, zwłaszcza, że grają z Bostonem, który w tym sezonie również bardzo często kończy mecze w crunchtimie. Do tego dochodzą olbrzymie problemy Miśków - prawdopodobnie nadal zabraknie zatrutych Lee, Udriha, Leuera, Koufosa i Allena, jakby tego było mało dołączył do nich Stokes, a problemy ze stopą ma Pondexter. W efekcie, o ile piątka nie wygląda najgorzej, to z ławki nie ma prawie nikogo (podpisani parę dni temu Lucas i Whiteside już wylecieli).
Do tego myślę o +4 na Magic, poczekam jeszcze bliżej meczu, może się wyjaśni kwestia gry Fourniera.
 
doktor-g 576

doktor-g

Użytkownik
Cavaliers-Wizards
Typ: Wizards +1.5pkt @1.9✅
Zgadzam się z kolegą qwerty, że John Wall dziś pokaże się ze świetnej strony. Po przeciwnej stronie parkietu Kyrie &quot;Elejson&quot; Irving.
Przed tym meczem odbyła się pyskówka via twitter między Bealem i Waitersem, o to która drużyna ma najlepszy back-court w NBA. Panowie odgrażali się, że pokażą na co ich stać podczas dzisiejszego starcia. Wielu pewnie stawia backcourt Wall-Beal niżej niż chociażby Thompson-Curry, ale napewno nie niżej niż panowie z Cleveland. Ciężko dyskutować, bo to drażliwe kwestie kto jest lepszy. Napewno jednak para ze stolicy USA to absolutny top i przyszłe wielkie gwiazdy NBA.
Cavs, co mieli pokazać to pokazali ze Spurs. Dzisiaj ciężki mecz się szykuje, bo w Waszyngtonie cały team ostrzy sobie zęby na ten pojedynek. Mecz na Canal+
Trzeba zarwać nockę:)
Kolejne typy in progress
 
r-baggio 557

r-baggio

Użytkownik
Minnesota – San Antonio
Koszykówka NBA, piątek na sobotę 02:00
Typ: over 12,5 punktów Andrew Wiggins
Kurs: 1,85
Bukmacher: Ónibet
Minnesota przed dwoma dniami odniosła swoje 3 zwycięstwo (przy 7 porażkach). Jednak triumf 115:99 z Nowym Yorkiem okupiła kolejną kontuzja podstawowego gracza. Kevin Martin, najlepszy strzelec drużyny złamał w tym starciu (zdobył 37 punktów) nadgarstek. Jeśli dodamy do tego, że kontuzje nadal eliminują z gry kolejnych zawodników z podstawowej piątki jak: Rubio, Pekovic oraz względy rodzinne (Young) mamy obraz nędzy i rozpaczy. Praktycznie jedynym pozostającym w zdrowiu z podstawowej pierwszej piątki jest numer 1 tegorocznego draftu, Andrew Wiggins. Do tej pory nie powala swoją grą i statystykami (10,7 punktów na mecz), jednak w związku z tak wieloma kontuzjami powinien przebywać na parkiecie troszkę dłużej niż do tej pory (27,1 minuty) i co za tym idzie oddać więcej rzutów. Jak na młodego gracza cały czas zdarzają mu się duże wahania formy, jak choćby we wspomnianym spotkaniu z NY, gdzie wszystkie swoje 12 punktów zdobył w drugiej kwarcie (jednak na słabej skuteczności 4-13 30,8%). Najprawdopodobniej będzie grał na świetnego w defensywie Leonarda, jednak mimo tego linia 12,5 w obecnej sytuacji zespołu jest warta spróbowania.
Wynik: 14 punktów
 
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Taaa w wakacje była wymiana zdań pomiędzy tymi czterema zawodnikami. Waiters miał oczywiście najwięcej do powiedzenia, a tymczasem nie ma go nawet w s5, a istnieje prawdopodobieństwo, że w lutym nie będzie już go nawet w Cleveland. Nie dziwi mnie to, ale na pewno jest to jakaś historia offseason i dzisiaj ten mecz ma dodatkowy smaczek. Ja mimo wszystko jeśli miałbym szukać jakiegoś zawodnika to optowałbym za overem Nene. Love pokazuje w każdym meczu, jak słabym jest obrońcą, a Nene o wiele więcej ma właśnie do zaoferowania w ofensywie, gdzie ma wypracowanych kilka ciekawych zagrywek. Linia 11,5 w betcity i favbecie, więc ja nie zagram ze względu na limity (betcity), ale zdecydowanie jestem zwolennikiem overka tego gracza. Rok temu przeciwko Wolves rzucił sobie 20 i 13 pkt, a warto dodać, że tej drugiej liczbie towarzyszyły tylko 22 minuty spędzone na parkiecie. Z tej rywalizacji mam jednak upatrzoną też inną opcję, którą sam zagram:

Washington Wizards - Cleveland Cavaliers
powyżej 203,5 pkt ⛔
1,877
Pinnacle​


Cavs mają za sobą underową potyczkę ze Spurs na własnym boisku, ale nie sądzę, by to miała być jakaś tendencja. Bardziej wyjątek od reguły i dzisiaj powinno wszystko wrócić do normy. Po pierwsze defence Spurs jest jednym z najlepszych w lidze, ale to przecież nie dziwi. Ważna informacja w kontekście mojego typu to powrót do składu po dłuższej kontuzji ręki Bradleya Beala, czyli gościa, który wg mnie ma większe szanse, by stać się gwiazdą tej ligi, niż chociażby kreowany na lidera tej ekipy, John Wall. Beal ma świetnie ułożony rzut, a jego gra wydaje się być bardzo rozsądna, a co ważniejsze nie ma takich wahań formy, jak Wall. Pokazał to od razu po powrocie w ostatnim meczu przeciwko Dallas, gdzie był prawdopodobnie najlepszym zawodnikiem Czarodziei. W tej drużynie ma kto zdobywać punkty bo praktycznie każdy gracz z pierwszej piątki może mieć moment, w którym &quot;przejmie mecz&quot;. Wall, Beal, Nene, Pierce, czy nawet Marcin. Potencjał ludzki jest, ławka nie wygląda źle, więc powinno obyć się bez większych przestojów, kiedy ma się do czynienia z tak kiepską obroną po drugiej stronie. Nie będę się za bardzo rozpisywać o Cavaliers (jeśli ktoś ma ochotę to kilka stron wcześniej grałem over w meczu z Atlantą, gdzie szerzej opisałem Cavs), ale nic za bardzo się nie zmienia. Z tego co pamiętam są jedną z ekip, która daję sobie wrzucać najwięcej pkt po penetracjach i spod kosza, co oznacza raj dla tak dynamicznych zawodników, jak Wall, czy Beal. Do tego dochodzi wspomniany przeze mnie Nene, broniony przez Love&#39;a. Varejao to żaden dobry rim protector, a Lebron ma w tym sezonie również momenty, gdzie krótko mówiąc nie wygląda w obronie dobrze. Oczywiście wystarczy, że tylko część z tych wymienionych przeze mnie elementów będzie miała miejsce, a już będziemy bliżej overka. Atak Cleveland? Gwarantuje punkty obojętnie czy to po akcjach indywidualnych czy zespołowych. Wiele talentu i nieprzeciętnych umiejętności poszczególnych zawodników wystarczy, by wyrobić normę. Podsumowując zapowiada się świetne widowisko, ale co ważniejsze powinno obfitować w sporą ilość punktów. Ta linia jest zdecydowanie do pokrycia.
Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
doktor-g 576

doktor-g

Użytkownik
Rozumiem, że kolega mi sugeruje plagiat, bo na covers znalazłem ciekawą rozmowę jaka wywiązała się między Bealem i Waitersem, a co może mieć odbicie w dzisiejszym meczu. Żadnego typu nie powieliłem. Wyciągam poprostu swoje wnioski i gram na Washington. Mam tu wklejać całe cytaty z oryginalego źródła po angielsku gdy korzystam tylko z pewnych informacji nie powielając niczyich typów?
Brooklyn-Oklahoma
Typ: OKC -1 @1.9⛔
Słaby team ze wschodu, dostający od Bucks na własnym parkiecie, Bucks którym w wygranej nawet nie przeszkodził stały bywalec Shaqtin a fool Brandon Knight.
Oklahoma w obecnej sytuacji bez KD i RW musi takie mecze wygrywać, zwłaszcza z rywalami w dołku ze wschodu USA. Ostatnie mecze OKC grali słabiej, ale to przez zmęczenie. Pisałem, że chociażby Reggie Jackson gra po conajmniej 40 minut co musiało się w końcu odbić na drużynie.
Dziś po krótkiej przerwie, odpoczynku powinni spokojnie sobie poradzić z NETS
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Rozumiem, że kolega mi sugeruje plagiat, bo na covers znalazłem ciekawą rozmowę jaka wywiązała się między Bealem i Waitersem, a co może mieć odbicie w dzisiejszym meczu. Żadnego typu nie powieliłem. Wyciągam poprostu swoje wnioski i gram na Washington. Mam tu wklejać całe cytaty z oryginalego źródła po angielsku gdy korzystam tylko z pewnych informacji nie powielając niczyich typów?
Brooklyn-Oklahoma
Typ: OKC -1 @1.9

Słaby team ze wschodu, dostający od Bucks na własnym parkiecie, Bucks którym w wygranej nawet nie przeszkodził stały bywalec Shaqtin a fool Brandon Knight.
Oklahoma w obecnej sytuacji bez KD i RW musi takie mecze wygrywać, zwłaszcza z rywalami w dołku ze wschodu USA. Ostatnie mecze OKC grali słabiej, ale to przez zmęczenie. Pisałem, że chociażby Reggie Jackson gra po conajmniej 40 minut co musiało się w końcu odbić na drużynie.
Dziś po krótkiej przerwie, odpoczynku powinni spokojnie sobie poradzić z NETS
uderz w stół a nożyce same się otworzą...jeśli chcesz w to brnąć to ja bardzo chętnie..dostałeś jedno ostrzeżenie, nie wyciągnąłeś żadnych wniosków, dalej jak małpa powielasz typy i teksty dwóch użytkowników Covers - przecież nie chodzi o to, żebym wkleił tu linki z covers&#39;a zestawione z linkami z twoich rzekomo własnych typów i analiz, co jest kompletną bzdurą bo w 80% bazujesz na cudzych wnioskach i obserwacjach. Wracając do linków, mogę w ciągu 5 minut zagnoić ten dział wspomnianymi zestawieniami linków coversowskich i twoich (trochę się tego uzbierało), ale przecież nie chodzi o to, żebym tobie udowadniał bo ty już to wiesz. Dzisiejszy motyw to kolejna odsłona tego samego zeszłosezonowego serialu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
nie kumam tych plagiatów... Po co to wszystko, nie lepiej samemu coś wymyśleć...

Utah ( under 98,5 ) ✅
1,85
Millenium

Sporo wypoczywali ostatnio, liczę że przełoży się na to lepszą defensywę. Wiadomo, GSW w ataku może czynić cuda i jest chyba jeszcze bardziej nakręcone niż Denver w zeszłych latach na własnym parkiecie. Liczę dzisiaj, że GSW pojedzie grubo od początku, a w końcówce po dwóch stronach parkietu zobaczymy rezerwowych. Jazz ostatnio w ataku nie zachwyca, chociaż potencjał jest. 98 z OCT, 93 z Raptors, 102 jedynie z NY, ale obrona NY.... Warriors pozwoliło u siebie rzucic Brooklyn 99, Hornets 87 no i Spurs 113, ale to inny kaliber. Na 4 ostatnie H2H , Utah łamało linię tylko raz ( 102 ). Co do składów to w zasadzie bez strat, gdyż do nieobecności Lee się wszyscy już przyzwyczaili.

Philadelphia - Phoenix ⛔ ( beka jednak z tej Phili... )
Phila ( + 13 ) win
1.53
Bet 365

4 ostatnie pojedynki u siebie i zamykali to handi. Kolejno Boston, Chicago, Orlando, Houston, czyli co najmniej 2 drużyny o potencjale lepszym od Słońc. Poza tym muszą kiedyś wygrać :). SŁońca w tournee po Wschodzie, mają nieoczekiwanie 2-0, może poczują się zbyt pewnie.. Do tego już jutro niełatwy mecz z Indianą. Obydwa zespoły w najmocniejszych jak na dziś zestawieniach. Coś czuję, że będzie ciasno. Bardziej na przełamanie Philadelphi, handicap przyjemny, okoliczności związane z wojażami Słońc na Wschodzie sprzyjające, więc spróbuję.

powodzenia !
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Curry over 25,5 @ 1,85 bwin
Początkowo miałem pewne obawy co do atrakcyjności powyższego beta, a dokładnie czy jest sens stawiać na aż tak sporo linię ale ostatecznie stwierdziłem, że jutro Curry z pewnością wrzuci wiele piłek. Jednym z głównych czynników jest Burke, który do wybitnych obrońców nie należy, a wręcz przeciwnie jest przeciętny jako defensor. Podwajanie Curry&#39;ego też jako tako na dłuższą metę może się nie sprawdzić, bo Thompson jest w świetnej formie i wykorzysta każde wolne miejsce do rzutu. Po drugie Warriors grają ofensywnie, postarają się jak najbardziej cisnąć punkty obwodem tym bardziej, że Jazz zostawiaja sporo miejsca na trójki. Jazz ewentualnie poszukają punktów pod koszem, a zarazem pójdą w stronę Haywarda , który powinien być mocno obstawiony. Curry miewał ostatnio problem ze stratami, z Lakersami pograł w miarę na swoim poziomie rzutowym głównie ze względu na obronę LA. Po stronie Utah też nie widzę większych grajków którzy byliby w stanie zatrzymać rozgrywającego Warriors, o Burke&#39;u już wspominałem, Exum rookie też nie spodziewam się aby był odpowiednio osobą do krycia Curry&#39;ego. Kończąc wspomniany wątek, uważam że wypoczęci Warriors po raz kolejny będą bazować na dwójce shooterów, skala wyniku przekroczy zapewne ponad 100 punktów gospodarzy, więc i 30 oczek Stephena prawdopodobnie w zasięgu.
 
kobe241986 819

kobe241986

Użytkownik
Lakers over 103 pkt 1,8 2/10 ✅ 106 najważniejszy typ wszedł
Lakers 5,0 1/10 ⛔ no comment
Koszykarze złota i purpury podbudowani dwoma jakże ważnymi zwycięstwami z Jastrzębiami i Rakietami na wyjeździe. Po ostatnich dwóch zwycięskich meczach na ciężkich terenach napewno w ekipie Lakersów morale wzrosły:smile: Czyżby powrót Swaggy P był tym brakującym elementem w grze Lakersów od początku sezonu?Po tych dwóch wygranych spotkaniach można stwierdzić jedną rzecz Young w formie to spore wzmocnienie dla Lalek:wink: Myślę,że będzie to ofensywny mecz z dużą ilością punktów(tak jak już kolega wyżej wspomniał) Dallas od początku sezonu rzuca sporo pkt w ostatnich 5 spotkaniach Mavericks spokojnie rzucali przeciwnikom powyżej 100 pkt i z całej sympatii do LAL niestety dziś zapewne również to uczynią ponieważ gra Lakersów w obronie pozostawia wiele do życzenia od samego początku sezonu:-( Uważam,że Lakersi również dostosują się do punktowania w Dallas i spokojnie pokryją w/w linię...A swoją drogą liczę na jakąś kolejną miłą niespodziankę Jeziorowców w postaci cennego zwycięstwa:]

Od kiedy pamiętam to Kobe zawsze lubiał pokazywać swoją wyższość nad niemieckim liderem Dallas Dirkiem Nowitzkim i właścicielem Cubanem(nienawidzę gością za jego głupkowate wypowiedzi i zachowanie podczas meczy w Dallas):kwasny4565:
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Portland Trail Blazers - Chicago Bulls -&gt; Taj Gibson over 12,5 -&gt; 1,85 -&gt; BetCity ⛔⛔⛔ kontuzja

Krótko. &#39;&#39;Derrick Rose (hamstring), Pau Gasol (calf) and Kirk Hinrich (chest) are out against the Blazers on Friday&#39;&#39; info by roto. Tak więc silny skrzydłowy gości wskakuje do S5. Wczoraj 4/9 z gry i 12 pkt, ale miał dobrego obrońcę na przeciwko siebie Thompsona, m. in dzięki poprawie efektywności gry obronnej Kings w tym sezonie są taką niespodzianką. Dzisiaj Taj uważam, zrobi ta linię na lajcie. Aldridge często daje się mijać w obronie, ale za jego grę ofensywną i tak go uwielbiam więc na błędy w defensywie nie patrzę ;] Taj oddaje średnio 9,2 rzutu na mecz z czego trafia średnio 50%. Pobieram.


Atlanta Hawks - Detroit Pistons -&gt; Jeff Teague over 24,5 pkt + asysty -&gt; 1,96 -&gt; Betsson ✅✅✅

Petarda prawdziwa jak dla mnie. Dzisiaj spotkają się 2 bardzo dobre frontcourt w lidze. Horford &amp; Millsap vs tercet z Detroit czyli Smith - Drummond - Monroe. Uważam, że zarówno dla jednych jak i drugich walka pod koszem będzie bardzo trudna, i missmatch jest po stronie PG czyli Jeff Teague powinien się przejechać niczym walec. Jego vis a vis to Brandon Jennings( dużo o nim pisać nie trzeba). Teague ma przewagę i powinien to wykorzystać. W tym sezonie średnio 15,8 PPG oraz 7 APG. W poprzednim sezonie 3 razy grał z Pistons i zawsze robił overa przy tej linii rzucając sporo i na dobrej skuteczności z gry. Powinno być dobrze. Reszta betów w moim temacie. Polecam i pozdrawiam. Rambo
 
R 4,7K

root

Użytkownik
Portland Trail Blazers - Chicago Bulls 2 4.00 bet365 ⛔ 105-87 ⛔

Wczoraj grałem przeciwko Bulls i postąpiłem słusznie, czym się kierowałem, wyjaśniłem przy typie na Kings, teraz troszkę też rozjaśnię czym się kieruje, grając Bulls b2b, bez trzech bardzo ważnych graczy, w tym dwóch liderów - Rose, Gasol oraz Hinrich, mimo tych osłabień wzrok skierowany w stronę Chicago Bulls, a to przede wszystkim dlatego, że kurs jest absolutnie nieproporcjonalny według mnie, do szans obu drużyn w tym meczu, niby Bulls h2h marne z tymi rywalami, ale jednak Byki w tym sezonie fenomenalnie nawet przy osłabieniach grają z rywalami, których traktują poważnie, a myślę, że Trail Blazers z całą pewnością można zaliczyć do takich drużyn, w przeciwieństwie do np wczorajszych rywali z Sacramento.
Po prostu według mnie, Chicago Bulls jako jeden z faworytów w tym sezonie do tytułu, mają poważny problem z motywacją na mniej ważne mecze, ale za to na ważne mecze mobilizują się wręcz idealnie, myślę, że dziś nie będzie inaczej i według mnie warto skorzystać z takiego kursu mimo b2b i osłabień Byków.
 
koloryt 93

koloryt

Użytkownik
Washington Wizards - Cleveland Cavaliers kurs 1.79
W 5 ostatnich pojedynkach wygrywali goscie. Nie chce wdrazac w mecze gdzie Wizards byli wtedy u siebie z kursem 1.22 oraz 1.29 i przegrali, a wiemy, jak sklad Cavaliers sie zmienil do dzis.
Ciagle mowa, ze Cleveland musi sie zgrac, przydarzaja im sie wpadki (meteoryt z Denver) ale ja bardziej wierze w Lebrona, ze sie zmobilizuje i unikna 3 porazki z rzedu i bycia na minusowym bilansie.
Wole to niz przekonania ze Gortat dobrze zagra bo mecz na canal plus.
Dzis wole wlasne przeczucie niz jakis typ z covers, bettingadvice forum itp itd.
Zycze powodzenia i licze na dobry mecz.
 
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Minnesota vs San Antonio
Minnesota ostatnio sporo rzuca i notuje overy ale tym razem moze to inaczej wygladac ze wzglendu na kontuzje,gdzie nie zagraja, Young,Pekovic,Rubio,Turiaf(niewiadomo) oraz Martin out ktory ostatnio przyczynil sie do czwartego podrzad overa rzucil 37pkt tym razem nie zagra, do tego Wiggins ktory gra w kratke wiec ogolnie pole razenia sie zawenza, do tego Przeciwnik, San Antonio ktore ma solidna obrone w lidze i zazwyczaj ogranicza przeciwnika do oddania ponizej 80 rzutow na mecz. W tym przypadku przelamanie lini 96 pkt moze byc ciezkie gdzie kurs odnotowal juz spadek.
Minnesota under 96 @ 1,76 Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
Minnesota vs San Antonio

Minnesota ostatnio sporo rzuca i notuje overy ale tym razem moze to inaczej wygladac ze wzglendu na kontuzje,gdzie nie zagraja, Young,Pekovic,Rubio,Turiaf(niewiadomo) oraz Martin out ktory ostatnio przyczynil sie do czwartego podrzad overa rzucil 37pkt tym razem nie zagra, do tego Wiggins ktory gra w kratke wiec ogolnie pole razenia sie zawenza, do tego Przeciwnik, San Antonio ktore ma solidna obrone w lidze i zazwyczaj ogranicza przeciwnika do oddania ponizej 80 rzutow na mecz. W tym przypadku przelamanie lini 96 pkt moze byc ciezkie gdzie kurs odnotowal juz spadek.
Minnesota under 96 @ 1,76 Bet365
Przepraszam , ale po prostu i couldn&#39;t resist. Faktycznie zgadzam się z kolegą ,że wenskie to pole do popisu w ofensywie gracze wilczków z Minnesoty będą mieli, ale to może oznaczać tylko tyle ze nastawieni nie oszukujmy się na porażkę będą grali mocno ofensywny basket(treningowo) tj. będą próbować ciekawych schematów nakreślonych przez ich coacha bo z góry można powiedzieć ze za wiele do stracenia nie maja :p

Nene Over 13,5@bet365 kurs:2 -Nene spisuje się w kratkę jednakże dziś przeciwko średnim obrońcom Cleavland może i ten wielki brazylijski potwór z jamajską duszą się nam przebudzi? LV Towers jak mówi się już na Varejao i Love&#39;a to nie są defensywne tuzy, nigdy nie bylem fanem talentu defensywnego Andersona , a Kevin no wiadomo ,Kevin jest miękki w obronie i nie sądze aby był w stanie sprostać fizyczności Nene , można też pograc w strone Love&#39;a bo jakos nie widze Nene pilnujacego go wystarczajaco scisle na obwodzie a jak wiadomo three pointery i rzuty z dalszego pół dystansu są specjalnoscia KL
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Nie bede oryginalny i ide w under LBJ 25.5 Unibet 1.83 ✅
Tak jak kolega wyżej pisze Love dzisiaj w ataku bedzie miał troche swobody do tego dochodzi pojedynek Wall-Irving i to zapewne oni dzisiaj bedą &quot;strzelali&quot;
Wydaje mi sie granie underow LBJ to żyła złota ale poczekajmy do rana.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Varejoke może defensywną tuzą nie jest, która zmienia oblicze defensywy swojego zespołu jak Noah, M. Gasol, Hibbert czy Howard, ale już np. w obronie samych pnr to jest jednym z najlepszych w lidze, a swego czasu nawet najlepszym, więc Wizards dzisiaj nie będą mieli łatwo, bo Wall często gra picki z MG czy Nene.
Brazylijczyk cienka forma od kilku miesięcy, w tyn sezonie tą linię tak naprawdę przekroczył tylko 3 razy. Reszta to kiepskie występy poniżej 10 oczek. Pewnie, że może to zrobić bardzo łatwo, ale patrząc na to co prezentuje na razie, to prędzej nie zrobi. Nadzieja w obronie Love&#39;a.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom