>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Październik/Listopad 2014

Status
Zamknięty.
turkmenbasza 0

turkmenbasza

Użytkownik
Witam, w poprzednim sezonie rozpisywałem się tylko raz, ponieważ był to dopiero mój drugi sezon z NBA. W tym mam zamiar częściej włączać się do dyskusji. Dziś wybrałem dla siebie dwa mecze, którym postanowiłem przyjrzeć się bliżej.
Cleveland Cavaliers over 114 pkt
1.80 Bet365

Uważam to za bardzo atrakcyjny typ z uwagi na wzrastające z meczu na mecz zdobycze punktowe Cavs. Chłopaki na pewno nakręcili się w ostatnich meczach, w których znacznie pokrywali dzisiejszą linię i z pewnością będą mieli dziś apetyty na zmiażdżenie przeciwnika. Poprzednie spotkanie z Nuggets na wyjeździe to 110 pkt, dlatego liczę, że dziś przed własną widownią dołożą jeszcze kilka i wszystko ładnie wejdzie ????
Po ostatnich meczach Denver, w których bardzo liczyłem na ich przełamanie i niestety zawiodłem się, dziś sądzę, że podtrzymają swoją mizerną grę.
Od słabych NYK dostali 109...od PTB 130 oraz 116, Kings zaaplikowali im 110 a potem 130 pkt.. pominąłem mecz z Pacers, bo to zupełnie nie ta gra, którą zobaczymy dziś.
Z uwagi na powyższe polecam ten over punktowy Cavs.

HOU Rockets + 8,5
1,46 Bet365

Planuję dołożyć do pierwszego typu dodatnie handi na Rakiety.
Licze tu na zacięty mecz dwóch pierwszych ekip zachodu i ostatecznie niewielką różnicę na koniec spotkania. Do tego typu skłaniają mnie też wyniki Miśków w ostatnich kilku meczach ze słabszymi niż Rakiety, w których Memphis nie wygrywali jakoś wyraźnie.
To spotkanie powinno toczyć się na niewielkim dystansie punktowym i ostatecznie zakończyć się róznica kilku punktów, stąd +8,5 dla Rockets uważam za bardzo prawdopodobne.
 
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
Dwight Howard under 17.5 pkt @ 1.9 Marathonbet 15 pkt ✅
Houston under 91.5 pkt @ 1.9 Marathonbet
93 pkt, ⛔
Rockets po wczorajszym mega underowym meczu vs Thunders,dzisiaj podejmują Miśki na wyjeździe.To bd ciężki mecz dla Rakiet,a zwłaszcza dla Howarda vs obrona Miśków i ich podkoszowi.Drugi bet to under Rakiet,ze względu na to że grają B2B,przeciwnik to jedna z mocniejszych formacji obronnych w całej lidze,do tego styl gry Rakiet,który zmienił się na bardziej wyważony,nie ma już takich popisów ofensywnych pomimo dużych możliwości.Moim zdaniem obydwie opcje warte pogrania.

Tony Parker under 17 pkt @ 1.87 Marathonbet 5 pkt ✅ :grin:
Tim Duncan under 14.5 pkt @ 1.84 Marathonbet
10 pkt ✅
Tutaj krótko i na temat.Linie są wystawione dobrze,Parker i Duncan mają bardzo podobne PPG do linii wystawionych,gram dzisiaj undery ze względu na to że 76 to nie jest przeciwnik który powinien sprawić jakieś problemy SAS.Jutro prestiżowy mecz z Cavs więc spodziewam się oszczędzania Parkera i Duncana na jutrzejszy mecz.

Boston Celtics vs Phoenix Suns typ: Boston Celtics @ 2.1 Marathonbet
⛔
Jakoś nie potrafię przejść obojętnie na ten kurs na Celtów,przeciwko chimerycznym Suns,którzy potrafią pozytywnie zaskoczyć ale wpadki z Jazz czy Bobkami nie pozwalają mi uznawać ich za faworyta tego meczu.Boston u siebie,po 2 porażkach z rzędu we własnej hali,pora na przełamanie.


Oprócz tego popieram jak najbardziej over Lawsona oraz granie na Netsów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Deng,McRoberts i Wade out. Dwoch starterow i stosunkowo wazny gosc z lawki dzisiaj nie zagraj. Trafiaja na Brooklyn, ktory na wlasnym parkiecie czuje sie dobrze i powinni poradzic sobie z przyjezdnymi. Martwia troche dwie ostatnie porazki Heat z Pacers i Bucks, ktore raczej nie byly wkalkulowane no ale .. sila argumentow po stronie Brooklynu. Za Denga zobaczymy pierwszy raz w tym sezonie Grangera i tak naprawde nikt nie wie w jakiej jest obecnie formie. Brooklyn szeroki sklad o czym niemozna powiedziec obecnie w przypadku Heat. Wszystko sklada sie w zwyciestwo gospodarzy.
Brooklyn/Brooklyn 1.80 oddsring⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
rijo 407

rijo

Użytkownik
Atlanta Hawks - Los Angeles Lakers

Typ: Over 213,5
Kurs: 1.91
Stawka: 3/10
Bukmacher: Bwin

Na dziś oferta dość uboga, niby cztery mecze, ale kursy nie te prawie wszędzie. Mimo to zauważyłem tutaj dość fajny bet. Chodzi oczywiście o over w meczu Hawks z Lakersami. Szkoda, że tak późno się zorientowałem, bo z rana linia była mniejsza. Mimo wszystko chyba warto w to wejść.
Po pierwsze Kobe Bryant. Pamiętacie co się działo, gdy Shaq opuścił LA na rzecz Heat? Wszystko działo się przez Kobego. I teraz jest to samo, po prostu Kobe Show. Bryant ciągnie jak może Lakers, wyciąga średnio 27 punktów na mecz, co jest kapitalną średnią. Gość przeżywa swoją drugą młodość, po powrocie przez kontuzję jest coraz bardziej głodny gry. W niedzielę na przykład zdobył aż 44 punkty na 34 rzuty, to naprawdę zasługuje na podziw każdego.
W Philips Arena kibice będą świadkami świetnego pojedynku strzeleckiego. I to nie tylko przez Bryanta, ale i przez Paula Millsapa. Oczywiście to inna półka niż jego dzisiejszy przeciwnik. Paul ma po prostu za sobą zgraną drużynę. Na razie sześciu zawodników notuje bardzo wyrównane powyżej 10 punktów na mecz. Atlanta to przede wszystkim świetna defensywa, zresztą Millsap jest najlepszym zbieraczem spod kosza, ze średnią 8,4 zbiórek na mecz.
Dla Lakers to też oczywiście dobra okazja do wygrania czegokolwiek. Na razie rozgrywają najgorszy początek sezonu w historii, na dziesięć meczów odnieśli... jedną wygraną. Zadanie będzie jednak bardzo utrudnione, bo jeszcze wczoraj grali z Golden State Warriors u siebie, w LA. Przegrali zresztą dotkliwie 21 punktami.
Co jeszcze może przemawiać za overem? A no debiut Nickiego Younga! Może przynajmniej on w jakiś sposób będzie próbował pomóc Lakersom wyjść z opresji i przede wszystkim pomóc Bryantowi. &quot;Swaggy P&quot; przez ostatnie miesiące zmagał się z kontuzjami, Nick może naprawdę pomóc w dodaniu siły ofensywnej.

 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
W niedzielę na przykład zdobył aż 44 punkty na 34 rzuty, to naprawdę zasługuje na podziw każdego.
Typu nie neguję, ale to zdanie to chyba lekkie nadużycie. Klay Thompson przeciwko Lakers rzucił 41 punktów w 18 rzutach - to zasługuje na podziw, a nie 19 pudeł Kobasa ????
 
auroksreno 763

auroksreno

Użytkownik
Szybciej meteoryt spadnie na USA niz denver to wygra ????
Kasa wyrzucona w bloto, a bet na gospodarzy to lokata.
Po lekturze takich wpisów napisanych przed meczem można zwątpić w wartość forumowych dyskusji. 650% zysku to kasa wyrzucona w błoto, a spudłowane mizerne ROI=10% to lokata...
Nie mam personalnie żadnych zastrzeżeń do autora tego wpisu. To po prostu klasyczny przykład choroby toczącej wielu użytkowników tego forum.
Konar25, masz &quot;bukmacherskie jaja&quot; - tak trzymaj!
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Ja dziś w nocy atakuje over Reggiego Jacksona z Thunder. Początkowo myślałem o overku Millsapa, gdyż Lakers pod koszem mają dziurę i ogólnie grają dno, ale oprócz Pawła jest tam Horford, także Teague i Korver dają od siebie sporo... mając na uwadze także ewentualny blowout z czasem odszedłem od tego pomysłu, tak więc przejdźmy do rzeczy:
Reggie Jackson zrobił ogromny postęp na przestrzeni ostatniego sezonu i jest to niepodwazalny fakt. Czarny Mesut Ozil pokazuje, iż w pełni zasługuje na pierwszą piątkę, a przy optymalnej dyspozycji KD i Westbrooka drzwi są zamknięte. Co prawda grywał na SG ale na pozycji rzucajacego nie daje drużynie tyle, co na pozycji PG. Uważam, iż Brooks powinien przesunąć Russa właśnie na pozycję SG, który jest uzdolniony rzutowo i ma do tego ciagotki, tym samym robiąc miejsce Reggiemu w s5, ale nie spodziewam się tak radykalnych kroków po świetnym trenerze, jakim jest Scott (taka decyzja graniczy dla mnie z cudem i byłaby pozytywnym zaskoczeniem).
Wracając do samego Reggiego, matchupu, roli w drużynie, etc. Pod nieobecność KD i Westbrooka to właśnie Jackson, a nie - jak powszechnie uważano - Ibaka jest pierwszą opcją drużyny w ofensywie. Jackson potrafi postraszyć trójką, jednocześnie nie traci rezonu i nie nadużywa tej broni gdy nie idzie. Wymusza także sporo fauli, co oczywiście sprzyja overowi. Co prawda ostatnio nie wyrobił linii (22,5) ani nie przebrnąl przez dzisiejszą (20,5) ale to działa tylko i wyłącznie... na naszą korzyść. W meczu z Rockets under był do przewidzenia, gdyż na przeciwko Reggiego zagrał Pitbull zwany Patrickiem Beverley, często także wspomagany Arizą. Mimo wszystko udało się Reggiemu wykręcić 15 punktów przy słabej skuteczności 3/11, wymuszając przy tym 9 osobistych, wykonanych ze stuprocentową skutecznością. Jackson w tym sezonie kręci 21,5 PPG, co jest całkiem niezłą średnią i przynajmniej teoretycznie daje duże szanse na powodzenie dzisiejszo-jutrzejszego typu.
Defensywa Treya Burke mi nie imponuje, co jednocześnie sprawia, iż Reggie nie będzie miał kto wie jak trudnego matchupu. Ostatnio Lowry zdobył 19 punktów przy blowoucie w 33 minuty. Wcześniej Prigioni 13 punktów (co na doswiadczonego Argentynczyka jest dobrym wynikiem) przy 62% skuteczności i 50% zza łuku (tak samo jak Lowry). Teague 20 pkt i 58%. Jennings 23 pkt i 53%. Mówiąc krótko - w ostatnich pięciu meczach czterej rywale Burke&#39;a robili to, co robić mieli - wykorzystywali słabości swojego vis&#39;a&#39;vis. Wyjątkiem był Donald Sloan z Pacers (who the f*ck is Donald Sloan?), który na pozycji PG zagrał z przymusu i zanotował żenujące 1/9. Jednak jest to wyjątek.
Ogólnie myślę, że Reggie będzie chciał zrehabilitować swoją ostatnią slaba skuteczność z Rockets i przeciwko niezbyt wymagajacemu rywalowi wykreci pożądane przeze mnie cyferki, tym samym robiąc mi mały prezent urodzinowy ???? . Durant i Westbrook kiedyś wrócą, ale do tego czasu trzeba ciułać zwycięstwa, gdyż rywalizacja na zachodzie jest ogromna, a PO same się nie zrobią. Reggie jest świadom powagi sytuacji, a z kim łapać zwycięstwa, jak nie z drużynami pokroju Jazz? Sądzę, że dziś zrobi overek i zadowoli nas wszystkich.
Reggie Jackson over 20,5 pkt @ 1,8 (Betsson) ⛔
Pierwsza myśl najlepsza, znowu...
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
nDziś krótko:
Knicks@Bucks under 191 @ 2,01 Pinnacle⛔ lololol..Hah, co nikt nie mówił, że ten mecz jest rozgrywany w ramach ASW! :cool:
Dla mnie klasyczny błąd w wysokości linii. Patrząc na to jakie linie dają w takich meczach, to tutaj powinno być kilka pkt poniżej 190, a mamy powyżej. Grają Bucks - czyli typowa defensywna drużyna bez potencjalu na zamieszanie w playoffach, która zbudowała bardzo dobra obronę (2 w lidze), ale cierpi na tym atak (29). Kozły wygrywają jeżeli zatrzymują rywali na max ok. 90 pkt i dzisiaj taki będzie ich cel zapewne. Tym bardziej, że rywal to nic strasznego. Knicks są w tym sezon słabi i raczej nie powalczą o PO. Statystycznie na dzień dzisiejszy przeciętna ofensywa (18 ligowa) i słaba defensywa (24). Co najważniejsze jednak podopieczni Fishera grają NAJWOLNIEJ w całej lidze. Co skutkuje małą liczbą pkt, nawet gdy skuteczność jest solidna (chyba, że grają z kimś kto fatalnie broni i przyśpiesza grę). Melo ostatnio świetna dyspozycja, ale prócz niego, a przy nieobecności Calderona i Bargnaniego nie ma tam graczy, którzy wzniosą ofensywę na wyższy level, szczególnie na wyjazdach.
Ogólnie mówię - kluczowe fakty to starcie 2 najlepszej defensywy (i przy okazji 2 najgorszego ataku) z najwolniej grającą drużyną. Linia ponad 190 tutaj dla mnie jest po prostu błędna.
 
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
DeMarcus Cousins over 22 pkt @ 1.87 Marathonbet
24 pkt
✅

Wjeżdżam dzisiaj w over tego zawodnika,ponieważ Pelikany grają B2B.Sacramento mocne u siebie,lecz nie wiadomo czy zagra Gay oraz Thompson,więc odpowiedzialność za zdobywanie punktów powinna być jeszcze większa na podkoszowym Sacramento,co powinno przynieść planowany over.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
kobe241986 819

kobe241986

Użytkownik
Kobe Bryant over 26,5 pkt 2/10 ✅ 28 pkt :grin:

Lakers over 100,5 2/10 ✅ 114 pkt :)


Kto tam ma rzucać jak nie lider Lakersów...po ostatnich 44 pkt przeciwko GSW Kobe powinien pokryć wyżej wymienioną linię(mam nadzieję,że będzie rzucał na trochę lepszej skuteczności:) Zresztą Black Mambie zawsze dobrze się grało przeciwko Jastrzębiom...

Jak na razie to Lin i Boozer zupełnie nie wspomagają Kobego (jeden dobry mecz Lina w barwach Lakers w wygranym meczu z Charlotte to trochę za mało niestety:-(


Na dzisiejszy mecz w Atlancie planowany jest powrót do gry Nick Younga który po kontuzji prawej ręki niestety opuścił te pierwsze 10 meczów. Każdy wie,że od początku sezonu gra Lakersów wygląda słabiutko coś tam szarpie Kobe ale niestety brakuje mu wsparcia ze strony kolegów. Co prawda nie spodziewam się już od pierwszego meczu,że Swaggy P rzuci nie niewiadomo ile pkt ale mam nadzieję,że będzie potrafił wspomóc KB24 w zdobywaniu punktów a jednocześnie odciąży go od tych wymuszonych głupich rzutów. Nick to jest zawodnik bardzo nieobliczalny potrafi zagrać kapitalny mecz by następny mecz zagrać tragicznie bo już takie miały miejsce w barwach Jeziorowców. Na pewno jest utalentowanym koszykarzem mającym spory potencjał.

Pozytywnym dla mnie zaskoczeniem na + jest jak narazie postawa Jordana Hilla który od początku sezonu notuje najlepsze statystyki w karierze


A tak na koniec to po cichu liczę na jakąś drugą wygraną Lakersów w nadchodzących meczach chociaż rozkład nie wygląda wcale za optymistycznie Hawks, Rockets, Mavericks a na dodatek wszystko away...moze się uda :p

Mila niespodzianka w postaci zwyciestwa Lakersow:-D dobry mecz
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Utah Jazz - Oklahoma City Thunder 1 1.66 Bet365 98:81 ✅✅
Utah po serii pieciu wyjazdowych spotkan wraca do siebie. Młoda perspektywiczna druzyna, grajaca juz na dosc wysokim poziomie, nie boja sie presji i radzaca sobie z nia (rzuty w decydujacych momentach). Jezeli Ci zawodnicy, ktorzy sa, zostana i beda dalej sie zgrywac przez najblizsze 2,3 sezony moze sie nam uksztaltowac bardzo fajna ekipa na lata, walczaca o najwyzsze cele. Pokonali Suns, Cleveland, Pistons i Knicks. Do ostatnich sekund jak rowny z rownym (na wyjazdach) walczyli z Clippersami i Hawks.
Thunder pozbawieni swoich dwoch liderow (i nie tylko) sa zespolem dosc smiesznym, nieposiadajacym argmunetow. Ostatnio rozbawil mnie Anthony Morrow, ktory mial byc zbawca a trafil zaledwie 1 celny rzut na 9 wykonywanych. 3 wygrane na ich koncie w tym 2 u siebie z Denver i Kings, na wyjezdzie dali rade tylko tankujacemu Bostonowi.
I teraz trzeba sobie zadawac pytanie czy to realne zeby Oklahoma przezywajaca kryzys dala rade odniesc drugie wyjazdowe zwyciestwo z rzedu, majac tym razem (nie taka jak Boston, chimeryczna, przegrywajaca czesto na wlasne zyczenie) przeciwko siebie tak dobrze zogranizowana druzyne jak Jazzmani ? Szanse są iluzoryczne.
edit:
pierwszą kwartę i połówkę drugiej przespali, jednak w kolejnej części meczu zawodnicy ze stanu niegdyś zamieszkiwanego przez tak waleczną grupę ludności jaką byli Indianie, zagrali jak prawdzili mistrzowie, jak zawodnicy szykujacy sie do wystepu w co najmniej drugiej rundzie playoffs! Rozbijali OKC kawałek po kawałku, zadając im wielki ból trafieniami na które nie było po prostu odpowiedzi.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Clippers w bardzo przecietnej formie czego nie mozna napisac o Magic, ktorzy wygrali ostatnie 3 z 4 spotkan. Ide mimo wszystko w strone ekip Paula i Griffina.Po ostatniej wtopie na wlasnym parkiecie gdzie przegrali z silnymi ale mimo wszystko bez Gasola i Rose Bykami dzisiaj jest to dla nich ultra wazne spotkanie. Wschod coraz mocniejszy i takie mecze trzeba wygrywac jezeli chce sie myslec o PO. W ekipie Orlando po kontuzji w bardzo dobrej dyspozycji wrocil Oladipo natomiast do jego pokoiku szpitalnego musial niestety zameldowac sie debiutant Gordon. kadra po stronie Clippers. JJ Redick dodatkowo wraca do swojego malego domu i over w jego strone powinien byc rowniez dobrym pomyslem.
Clippers -4,5 1,90 bet365✅
Brooklyn po latwym poczatku sezonu dostal cztery wymagajace druzyny i niestety oblal egzamin przegrywajac kazde spotkanie. Dzisiaj dostaja Bucks b2b, ktorzy ograli Knicks i ich wczesniejszego rywala Heat. Teoretycznie mozna by bylo probowac cos w strone Bucks ale ja ide konsekwentnie w strone gospodarzy. Wreszcie trzeba przerwac swoja serie a przeciez sklad maja calkiem solidny. Martwi troche tragiczna forma Lopeza ale Bucks to dalej ekipa z przestojami i bedzie trzeba to wykorzystac. Dwa razy przegrac pod rzad na wlasnym parkiecie ze slabszymi rywalami to nie w stylu Hollinsa..
Brooklyn -6 1,86 marathonbet⛔
Denver trafiaja Oklahome w idealnym momencie by zrewanzowac sie za ostatnia kompromitujaca wtope z przed dwoch tygodni. Nuggets jakby powolutku wracali do formy. Dwa razy blow outy na wyjezdzie z Cavs i Pacers no i wtopa z Knicks. Plan minimum osiagniety. Teraz wracaja na wlasny parkiet i dostaja Thunder b2b po porazce z Jazz. Nie widze innej opcji jak zwyciestwo Nuggets
Denver-6 1.79 marathonbet
✅
Lalki dzisiaj zaskoczyly i pokonaly Hawks na ich wlasnym parkiecie. Z tym skladem nie chce mi sie wierzyc w kolejne zwyciestwo wyjazdowe. Houston co prawda ostatnio jakby lekko pod forma ale dostaja zespol idealny do ponownego wstrzelenia sie. Dodatkowo wracaja na wlasny parkiet gdzie trojka siedzi im zdecydowanie lepiej a jak wiadomo jest to ekipa, ktora zyje dzieki temu elementowi.
Houston -12 pinnacle 1.89
⛔
Charlotte w mocnym kryzysie i na dodatek z malym szpitalem. Trafiaja na Pacers, ktorzy zaskoczyli ostatnio wszystkich i wygrali na wyjezdzie z Heat czy Bulls. Robi wrazenie ale.. jak to w nba nic nie trwa wiecznie. Wygrali co mieli wygrac i moim zdaniem czeka ich porazka z Charlotte, ktorym moze odpowiadac wolne tempo Pacers. Hernets nie maja slabego skladu i bilans 1-4 w ostatnich 5 spotkaniach nie jest najlepszym wynikiem dla tej ekipy. Wiem ,ze ostatnio dostali solidny blow od Mavs na wlasnym parkiecie no ale chyba gorzej juz nie bedzie? Ja licze na przelamanie. Typ na czuje.
Charlotte -2 2,14 marathonbet⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
San Antonio Spurs +2.5 @1.90 ✅✅✅ 92-90
Hehe chyba powariowali z tym kursem?!? Według mnie faworytem powinna być ekipa SAS. Od początku sezonu widać że ekipa Cavs nie trybi jak należy, ostatnio niby troszeczkę lepiej to wygląda ale to i tak będzie za mało. Ekipa Spurs jest dopracowana do perfekcji. W tej ekipie wszystko się zazębia, ostatnio dwa mecze które oglądałem to była poezja dla oka. To z jaką łatwością i lekkością wypracowywali sobie pozycje! ???? Ręce same składały się do ????
Według mnie Cavs w tym sezonie daleko nie zajdą, wniosek z tego co widzę na początku sezonu. Miejmy nadzieję że zmienię moją opinię bo czasu jest sporo na postępy. Na dzień dzisiejszy nie widzę szans z tak mocną ekipą SAS. Kurs na hc +2.5 jest 1.9 więc na win pewnie będzie około 2.10 i ja to pobieram. Nie wiem dokładnie jak to wygląda na rynku bo piszę z fona.
Pozdrawiam! ????
Edit.
Sędziowie dzisiaj nie spełniali swojej roli. Popełnili około 4 karygodnych błędów.
Spurs dzisiaj poniżej moich oczekiwań, trochę męczyli, ale powiedzmy szczerze - zasłużona wygrana, doświadczenie górą.
KRuL ???? dzisiaj po raz kolejny niewidoczny, Varejao dzień konia dzisiaj ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Ty Lawson over 17,5 ⛔ ( 15 )
1,85
Millenium
Buk swoje, a ja swoje. Ostatnio 2/2, liczę na podtrzymanie tej serii. Wprawdzie podnieśli linię o jedno oczko, ale Ty ciągle w mojej ocenie jest pierwszą strzelbą w ataku Bryłek, więc 20 jak najbardziej w jego zasięgu. Dziś rywal z którym można pograć w &quot;streetbalowego kosza&quot;. Parę spraw do wyjaśnienia po ostatniej kompromitującej porażce z rywalem, który miał 8 graczy w składzie. Nikt tu nie będzie odpuszczać, jeżeli Ty dał radę rzucić 24 oczka grając na Irvinga, to z Jacksonem również sobie powinien poradzić.
Może to i nudne grać w kółko to samo, ale trzeba brać jak dają.
Powodzenia
Na sucho coś mi chodzi po wątrobie, że Niedźwiadki z Memphis, dziś zostaną pożarte w końcu przez Dinozaury z Toronto. Co jak co, ale Miśki to nie jest dla mnie ekipa na Top 3 na Zachodzie i czas zacząć przegrywać. Okazja idealna, bo Toronto gra niezły basket
W zależności od Buka - Toronto ( ML ) 1,70 - 1,75 ✅
 
rootring 5

rootring

Użytkownik
xamon, zgodzam się z Tobą w 100%, pierwsza połowa troche przespana, ale zawodnicy Utah widzać, swojego żywiołowego i energicznego trenera, który darł morde: &quot;Wake Up, Wake Up&quot; obudzilisię i pojechali z OKC. A po drugie jak OKC myśli o wygrywaniu meczu skoro Ibaka rzuca 6 punktów i prezentuje marną skuteczność.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Co jak co, ale Miśki to nie jest dla mnie ekipa na Top 3 na Zachodzie i czas zacząć przegrywać.

Jeśli moge cos dodać od siebie to dla mnie Miski to drużyna z potencjałem na wygranie Zachodu a to dlatego ze nikt na zachodzie nie ma takiej defensywy jak Misie.Poprzedni sezon był dla nich nie udany mysle ze teraz bedzie duzo lepiej.

Toronto ma serie z Memphis 3win to chyba za duzo jak dla druzyny z Kanady.
Ja ide w kierunku Grizzles 2.10
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Co jak co, ale Miśki to nie jest dla mnie ekipa na Top 3 na Zachodzie i czas zacząć przegrywać.
Jeśli moge cos dodać od siebie to dla mnie Miski to drużyna z potencjałem na wygranie Zachodu a to dlatego ze nikt na zachodzie nie ma takiej defensywy jak Misie.Poprzedni sezon był dla nich nie udany mysle ze teraz bedzie duzo lepiej.
Toronto ma serie z Memphis 3win to chyba za duzo jak dla druzyny z Kanady.
Ja ide w kierunku Grizzles 2.10
Miesiac miodowy Conleyya i Lee gdzie rzucaja ponad 50% za trzy trwa w najlepsze ale ile to jeszcze potrwa nie wie nikt. Moze sie skonczyc w meczu z Raptors a moze sie skonczyc za 10 spotkan[co oczywiscie jest zdecydowanie mniej prawdopodobne] Na pewno graja ponad przecietnie i kreca maksimum patrzac na mozliwosci. Ogolnie Miski slabo zbieraja i wreszcie zostanie to skarcone. Tak samo patrzac na historie gier, Toronto lubi grac z Miskami. Ja balbym sie lapac gosci ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
twojprzyjaciel 70

twojprzyjaciel

Użytkownik
Siema! Rzadko pisuję tu w dziale analizy, ale często was czytam, raz zgadzając się z wami raz nie. Dziś zdecydowałem się skrobnąć małą rozkminę, gdyż mam upatrzony fajny w moim odczuciu typek po ładnym kursie.
Młoda drużyna osłabiona w tym sezonie brakiem jednej ze swoich wschodzących gwiazd Bradleya Beala,drużyna Wizzards(7-2) zmierzy się z bardzo doświadczonym i planującym powrót do Playoffs teamem z Dallas (8-3). Ja w tym meczu widzę jednego faworyta - drużynę przyjezdnych. Pod wodzą Dirka w tym sezonie Dallas są maszynką do zdobywania punktów. Mają najlepszy atak w lidze (109,3ppg) i natomiast Wizz zdobywając 98,7ppg są ligowymi średniakami. Mam wrażenie, że dziś nie będą w stanie dotrzymać kroku Mavs i szybko odpadną tak jak miało to miejsce w ich meczu z Toronto, czyli jednym z dwóch poważnych rywali obok Miami z ktorymi mierzyli sie Gortat i spółka, obydwa mecze przegrywając. Ich bardzo dobry bilans nabity jest moim zdaniem poprzez dogodny terminarz i to że grali ze słabszymi rywalami. Zwycięstwa notowali ze słabszą częścią ligi ba nawet ze słabszą częścią konferencji wschodniej (2xORL,2xIND,MIL,DET,NYK). W tym czasie Dallas także nie mieli do pokonania jakichś potentatów(najlepsze pokonane teamy to Kings i Pelicans) lecz wg mnie delikatnie cięższe mecze niż w przypadku Wizz. Toczyli świetną walkę ze Spurs ulegając im jednym punktem oraz wyraźnie przegrali z Portland i Miami.
Jutro w nocy spodziewam się zdecydowanej wygranej Dallas. To dla mnie bardziej poukładana, dojrzała i zaprawiona w bojach drużyna. Wizz mają przebłyski lecz nie widzę potencjału ofensywnego aby dziś dać radę ganiać za Dallas. Warto wspomnieć że Wizards słabo trafiają z dystansu (4,8 trojki na mecz 29 pozycja w lidze), co może im utrudnić pogoń za ofensywnymi drużynami.
Jeżeli ktoś się nie zgadza z moim typem zapraszam do dyskusji.
Przewiduję tu zagranie nawet Handi na Dallas.
Moje typy:
Dallas Win @1,81 Marathon✅
Dallas -9,5 @3,60 Bet365
⛔
 
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Houston - Los Angeles
Typ: Howard over 19,5 pts
kurs: 1,85
Ostatnie 2 spotkania środkowy Rakiety zagrał ponizej oczekiwan. W meczu z OKC przebywał na parkiecie 40 min gdzie z gry miał 4/14 zatem mizernie. W kolejnym spotkaniu zagrał nieco mniej minut - 28 rzucajac 12 pts przy 54% skutecznosci. Dzis natomiast licze na lepsze gre Dwighta gdyz, ekipa z LA nie ma odpowiedzi na SUpermana w postaci dobrego centra.
Poza tym Howard z czysta przyjemnoscia bedzie chcial upokorzyc swojego bylego kolege z druzyny czyt. Kobego, za ktorym jak wiemy specjalnie nie przepada.
Kolejnym argumentem jest dziurawa jak szwajcarski ser defensywa Jeziorowców, ktora umozliwi łatwe śrubowanie wyniku gospodarzom.
Pierwszy mecz tych druzyn zakonczyl sie wynikiem 102:90 dla Rockets. Howard zagral tylko 21 min i rzucil 13 pts. W tamtym meczu byl blow out. Po pierwszej był wynik 62:45.
Dzis jednak licze na bardziej wyrownane spotkanie. Kobas bedzie sie dwoil i troil aby utrzymac LA w grze. Houston ostatnio troche spuscili z tonu i ledwo co wygrali z oslabionymi w tym sezonie OKC i zostali skasowani przez silna ekipe Grizzlies. Zatem dzisiaj licze na spotkanie z duzo iloscia punktów bardziej efektywna gre Howarda i kilkupunktowe zwyciestwo Rakiet.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Miesiac miodowy Conleyya i Lee gdzie rzucaja ponad 50% za trzy trwa w najlepsze ale ile to jeszcze potrwa nie wie nikt. Moze sie skonczyc w meczu z Raptors a moze sie skonczyc za 10 spotkan[co oczywiscie jest zdecydowanie mniej prawdopodobne] Na pewno graja ponad przecietnie i kreca maksimum patrzac na mozliwosci. Ogolnie Miski slabo zbieraja i wreszcie zostanie to skarcone. Tak samo patrzac na historie gier, Toronto lubi grac z Miskami. Ja balbym sie lapac gosci ????
Ja również, tym bardziej widząc na roto takie smaczki ????

 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom