>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

NBA Październik/Listopad 2014

Status
Zamknięty.
tomicco 5

tomicco

Użytkownik
Both Josh McRoberts (foot) and Dwyane Wade (hamstring) have been ruled out of tonight’s #HEATgame vs the Milwaukee Bucks.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Tak jak kolega wyzej napisal, nie ma Wade i McRoberts a wiec uderzam w overy poszczegolnych zawodnikow. Bez Wade rotacja na pozycjach 1-2 to Cole,Chalmers i Brown. Norris pewnie dostanie okolo 30 minut wiec te 7 pkt nie bedzie ciezko przerzucic.Bosh troche ciezsza sprawa no ale to on jest obecnie liderem Heat i bez jego punktow bedzie cholernie ciezko o zwyciestwo bo Bucks to nie76ers i zawsze ktos zaskoczy w skladzie. Nic wiecej nie mam do dodania, brak dwoch waznych zawodnikow sprawia, ze inni gracze musza zwiekszyc swoj dorobek punktowy.

N.Cole over 7 pkt 1,86✅
Bosh over 21,5 pkt 1,90⛔ o w mordeczke, ladne ceglenie

marathonbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dl13 435

dl13

Użytkownik
Dzisiaj ostro wjechałem w -2.5 Heat vs Bucks.
Myślicie, że bez Wade&#39;a i McRoberts&#39;a Heat traci przewagę?
Wiem, to NBA, ale chcę poznać opinie innych ;)
Pozdrawiam
 
F 263

fidelio

Użytkownik
Dzisiaj ostro wjechałem w -2.5 Heat vs Bucks.
Myślicie, że bez Wade&#39;a i McRoberts&#39;a Heat traci przewagę?
Wiem, to NBA, ale chcę poznać opinie innych ;)
Pozdrawiam
Heat ostatnio dostali w kość chyba od Atlanty grając bez Wade&#39;a. Także może nie być łatwo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kobe241986 819

kobe241986

Użytkownik
Lakersi over 100,5 pkt 1,8@ 2/10 ✅ bez nerwow

Co prawda Kobego Bryanta wycofały niektóre buki bo jego występ stoi pod znakiem zapytania co spowodowane jest lekkim przeziębieniem lidera Lakersów ale ja jedn:razz:ak myślę iż to nie jest nic poważnego i,że KB24 zagra dzisiejszej nocy przeciwko Golden. Wtedy mój typ ma sporą szansę wejść tym bardziej,że Wojownicy to nie jest ekipa która przywiązuje szczególną uwagę do defensywy. Zresztą gdzie Ci Lakersi mają rzucać powyżej 100 jak nie u siebie...a rywal moim zdaniem akurat pasuje do pokrycia tej linii :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
money 52

money

Użytkownik
Rywal akurat pasuje do pokrycia tej lini z tego względu ze GSW gra czesto up tempo,sa skuteczni stad wiecej akcji dla przeciwnikow ,pomimo wszystko GSW jest jedna z lepszych difense w Nba
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Wydaje mi się, że znalazłem ciekawy typ na dzisiejszą nockę. Zatem do rzeczy - jak juz ktoś wspominał - Trevor Ariza to świetny deal ekipy z Houston. Gość daje sporo na atakowanej połowie, a także ma duży wpływ na grę w obronie, jednak skupię się na jego walorach ofensywnych. Trevor w tym sezonie robi 2,9 trójki na mecz i pomimo tego, że ostatnio nieco obniżył loty - dalej swoje rzuca. A przynajmniej próbuje - średnia dodawanych rzutów za 3 wynosi 6,4 w ostatnich pięciu meczach. To oznacza mniej więcej tyle, iż szanse na przekroczenie linii (2,5) są i to dość spore.

Co ciekawe - Ariza w ostatnich 5 meczach linie wyrobił tylko dwa razy... dwukrotnie na wyjeździe. Raz miało to miejsce w Miami, ostatnio w Minnesocie. Większość tu zgromadzonych zna Arize i wie, że z dobrze nastawionym celownikiem potrafi wyrobić linie do przerwy. Dodatkowo szanse na wejście typu potęguje fakt, iż naprzeciwko Trevora nie stanie oczywiście Kevin Durant, a Lance Thomas, który pomimo tego, iż w swym życiorysie może pochwalić się wyróżnieniem ACC All-Defensive Team to jakkolwiek nie jest odpowiednim rywalem dla Arizy, a ostatni vis&#39;a&#39;vis Thomasa (Smith, Green, Gay) swoje rzucali. Trevor osiągnął z 76ers słabiutkie 1/7, dlatego dziś w nocy przychodzi czas na rehabilitację. Ostatnio po kompromitującym 0/6 z GSW zrobił 3/6 z Minny, dlatego dziś liczę na podobny efekt.

Trevor Ariza o2,5 trojek @ 2,1 (Betsson) [3/10] ⛔
 
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Lakersi over 100,5 pkt 1,8@ 2/10
Co prawda Kobego Bryanta wycofały niektóre buki bo jego występ stoi pod znakiem zapytania co spowodowane jest lekkim przeziębieniem lidera Lakersów ale ja jednak myślę iż to nie jest nic poważnego i,że KB24 zagra dzisiejszej nocy przeciwko Golden. Wtedy mój typ ma sporą szansę wejść tym bardziej,że Wojownicy to nie jest ekipa która przywiązuje szczególną uwagę do defensywy. Zresztą gdzie Ci Lakersi mają rzucać powyżej 100 jak nie u siebie...a rywal moim zdaniem akurat pasuje do pokrycia tej linii :)
W momencie, kiedy pisałeś ten post już dawno było wiadomo, że Kobe zagra:

http://www.rotoworld.com/player/nba/430/kobe-bryant

Jako fanboy Bryanta powinieneś takie rzeczy wiedzieć pierwszy.
Co do Twojej analizy to jest kłamstwo co napisałeś o GSW. Warriors ma jak na razie DRUGĄ obronę w lidze! To, że tracą więcej pkt jest spowodowane szybkim tempem gry, które narzucają, a nie tym, że nie przywiązują wagi do obrony. Nie wprowadzaj zatem innych użytkowników w błąd bo jeszcze ktoś się zasugeruje tymi głupotami i będzie draka. Nie neguję typu bo ze względu na prawdopodobnie szybki mecz może to wejść, ale nigdy nie zaufałbym na ten moment tak marnej ekipie, jak Lakers. Wiem, że masz klapki na oczach i myślisz tunelowo myśląc: Lakers i Kobe, ale trochę szacunku dla innych by się przydało.
Dzisiaj ostro wjechałem w -2.5 Heat vs Bucks.
Myślicie, że bez Wade&#39;a i McRoberts&#39;a Heat traci przewagę?
Wiem, to NBA, ale chcę poznać opinie innych ;)
Pozdrawiam
Też pograłem Heat -5 wcześniej licząc się z tym, że Wade nie zagra. Z całym szacunkiem dla Bucks, ale pomimo braku Wade&#39;a, Miami to poziom wyżej.
 
bizon91 3,3K

bizon91

Użytkownik
Los Angeles Lakers - Golden State Warriors
Typy:
-Warriors
-7@1,81 ✅✅✅
-Warriors over 109@1,85 ✅✅✅

Typy banalne i oczywiste niczym prosto od Janusza z sts-u, jednak nic nie poradzę - nie widzę argumentów za Lakers.

124 - tyle punktów wrzucili Wojownicy Lakersom 2 tygodnie temu w swojej hali, wygrywając 124-104. Dziś do pokrycia overu wystarczy 14 mniej, i nie widzę zbyt wielu powodów, dla których ma się to gościom nie udać. Są niby b2b, jednak statystyki z lat ubiegłych pokazują, że dla GSW granie b2b nie oznacza mniejszej ilości punktów. Poza tym to początkowa faza sezonu a zespół Warriors młody. Co tu dużo pisać - kapitalny duet strzelców GSW kontra fatalna obrona Lakers, matchup Curry-Lin...jedynie brak Davida Lee, który i tak jednak nie grał w pierwszym meczu, to minus patrząc od strony gości. Lakers są jednym z dwóch najgorszych zespołów ligi, z jedną z najgorszych, obok Sixers i T-Wolves, obron. Nie mają zupełnie obrońców na działa Warriors. Jedyną najdzieją gospodarzy jest Bryant, który bardzo lubi grać przeciw GSW, jednak obecnie jest poza formą, do tego na treningu miał objawy choroby, co nie pomoże mu odzyskać skuteczności, która delikatnie mówiąc szwankuje.
Warriors kochają takich rywali i liczę na kolejny popis strzelecki z ich strony.
 
Otrzymane punkty reputacji: +81
r-baggio 557

r-baggio

Użytkownik
Witam w dziale NBA ???? Oto moja skromna propozycja na dzisiejszą noc.
Cleveland – Denver
Koszykówka NBA, poniedziałek na wtorek 01:00
Typ: over 16,5 punktów Ty Lawson
Kurs: 1,9
Bukmacher: Marathonbet
Denver po porażce we wczorajszym meczu z NY (93:109) pierwszy raz w tym sezonie zagrają back-to-back w Cleveland. Druga kwarta wczorajszego meczu to niezły żart ze strony Nuggets i rzucone tylko 8 punktów. Starcie z Cleveland zapowiada się bardzo overowo. Gospodarze tego starcia tracą 104,1 punktu na mecz, Denver natomiast 108,2. LeBron i spółka są po świetnym meczu z Atlantą, gdzie rzucili 127 punktów (94 stracone). Obie ekipy zagrały już ze sobą w Denver, gdzie lepsi okazali się goście wygrywając 110:101. Lawson w tamtym meczu nie zagrał. W tym sezonie Ty notuje 16 punktów na mecz i gra po ostatnich meczach 35,8 minuty na parkiecie. W ostatnich czterech spotkaniach grał prawie po 40 minut (nie licząc blowoutu z Indianą – 31 minut gry) rzucając kolejno: z Portland 18 i 32 pkt, ze wspomnianą Indianą -11 pkt oraz NY – 17 pkt. Co ważne w dzisiejszym meczu nie zagrają Danilo Gallinari i Nate Robinson (http://www.denverpost.com/nuggets/ci_26951722/danilo-gallinari-nate-robinson-are-unavailable-monday-vs). Nie wiadomo jeszcze co Foyem, który nie zagrał w dwóch ostatnich spotkaniach z powodu kontuzji kolana (na razie jest questionable). Jeśli potwierdzi się nieobecność tego ostatniego to 17 punktów jest jak najbardziej do zrobienia, bo z pewnością Lawson zagra ponownie ok. 40 minut (chyba, że szybki blowout ???? )
Wynik: 24 punkty
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
qwerty10 1K

qwerty10

Użytkownik
dzis duzo meczow, ja wybralem zawodnika Mavs, a dokladnie niesamowitego Dirka Nowitzkiego -jeden z najlepszych silnych skrzydłowych w historii ligi. Dzis spotkanie z Hornets ktore wedlug mnie maja solidna 5 no ale nie tak siilna jak piatka Mavs, Dirk v Williams, tu wiekszych problemow nie widze i powinien dzis spokojnie zdopbyc 20 oczek. Dirk pokazuje w tym sezonie, ze nadal potrafi grac w basket. Mozna rzecz, ze nas zachodni sasiad jest jak wino im starszy tym lepszy ;)

over 19.5 @1.85

Milenium

czekam rowniez na oferte z Bet365, mysle ze bedzie kolo19.5/20.5
 
M 191

mr96

Użytkownik
Wielkim znawcą NBA nie jestem, pokuszę się jednak o pierwsze analizy w tym temacie:
vs


Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 01:30
Spotkanie: Brooklyn Nets - Miami Heat
Typ: Nets -6
Kurs: 1.91
Bukmacher: Betsson
⛔ ⛔
Tej nocy w nowojorskim Brooklynie odbędzie się spotkanie tutejszych Nets i Miami Heat. Obydwie drużyny są po 3 porażkach z rzędu, przy czym Nets są po wyjazdowych meczach na zachodzie, gdzie przegrywali z mocnymi ekipami(Trail Blazers,Warriors,Suns) a Heat przegrywali ze słabeuszami z Milwaukee, osłabioną Indianą i właściwie tylko Atlanta Hawks byli rywalem, z którymi porażkę można usprawiedliwić. Wiele przemawia przeciw Heat - są back 2 back po porażce u siebie 13 punktami z Bucks, z którymi grali bez Dwyane&#39;a Wade&#39;a i Josha McRobertsa. Ci zawodnicy nie zagrają też prawdopodobnie tej nocy. Strata szczególnie tego pierwszego wpłynie niekorzystnie na grę gości. Nets, mimo bilansu 4-5, pokazują w tym sezonie momentami dobrą grę i z pewnością będą chcieli przełamać się u siebie, ku czemu mają doskonałą okazję. Myślę, że 6-punktowy handicap jest spokojnie do pokrycia.
vs


Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 01:00
Spotkanie: Cleveland Cavaliers - Denver Nuggets
Typ: Cavaliers -11,5
Kurs: 1.91
Bukmacher: Betsson

⛔ ⛔
Tu nie ma co wiele analizować. Każdy kto widział wczorajszy mecz z Knicks jak i inne &quot;popisy&quot; Nuggets w tym sezonie wie, na co stać tę drużynę. Osłabieni dodatkowo brakiem Gallinariego, Robinsona i prawdopodobnie Foye&#39;a tracą na wartości jeszcze bardziej. W tym sezonie zespół z Denver z bilansem 2-7 zajmuje 13 miejsce w Konferencji Zachodniej. Rozpędzeni Cavaliers 2 dni temu wygrali u siebie ponad 30 punktami z mocnymi Hawks, nie widzę więc możliwości, by inaczej było dziś z Nuggets. Zapowiada się blowout, Kawalerzyści niezwykle wzmocnieni latem zaczynają po słabym początku sezonu łapać wiatr w żagle i wykorzystywać swój potencjał.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
vs


Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 01:00
Spotkanie: Cleveland Cavaliers - Denver Nuggets
Typ: Cavaliers -11,5
Kurs: 1.91
Bukmacher: Betsson

Tu nie ma co wiele analizować. Każdy kto widział wczorajszy mecz z Knicks jak i inne &quot;popisy&quot; Nuggets w tym sezonie wie, na co stać tę drużynę. Osłabieni dodatkowo brakiem Gallinariego, Robinsona i prawdopodobnie Foye&#39;a tracą na wartości jeszcze bardziej. W tym sezonie zespół z Denver z bilansem 2-7 zajmuje 13 miejsce w Konferencji Zachodniej. Rozpędzeni Cavaliers 2 dni temu wygrali u siebie ponad 30 punktami z mocnymi Hawks, nie widzę więc możliwości, by inaczej było dziś z Nuggets. Zapowiada się blowout, Kawalerzyści niezwykle wzmocnieni latem zaczynają po słabym początku sezonu łapać wiatr w żagle i wykorzystywać swój potencjał.
Ja bym nie szalał.

https://twitter.com/CavsFredMcLeod/status/534375740201242624
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
mr96
Pamiętaj ze to jest NBA i tutaj to co wydaje sie pewne często jest absurdem.
Absurdem jest kurs na Denver.Oni maja szeroki skład b2b krzywdy im nie zrobi.
Grają kaszanę to prawda ale moim zdaniem 7.50 to jest po prostu absurd wystawiać na taka drużyne.
Możecie wyliczać ze grają dno etc. ale moim zdaniem jeśli ktoś nie spróbuje zagrać dzisiaj Denver po 7.50 to jest po prostu frędzel :p
Denver to nie jest drużyna która bedzie przyjmowała blowouty na klate.+11.5 ✅ ✅ to jest najlepsza opcja z całego NBA dzisiejszej nocy do grania.
Czysty win tez leci. ✅ ✅
Do skasowania post z cytowaniem.
NADLATUJE!!!
http://www.youtube.com/watch?v=r6g-Y78vX-M
 
Otrzymane punkty reputacji: +113
twojprzyjaciel 70

twojprzyjaciel

Użytkownik
mr96


Grają kaszanę to prawda ale moim zdaniem 7.50 to jest po prostu absurd wystawiać na taka drużyne.
Możecie wyliczać ze grają dno etc. ale moim zdaniem jeśli ktoś nie spróbuje zagrać dzisiaj Denver po 7.50 to jest po prostu frędzel :p
.
Ty mówisz poważnie?
 
koloryt 93

koloryt

Użytkownik
mr96
Pamiętaj ze to jest NBA i tutaj to co wydaje sie pewne często jest absurdem.
Absurdem jest kurs na Denver.Oni maja szeroki skład b2b krzywdy im nie zrobi.
Grają kaszanę to prawda ale moim zdaniem 7.50 to jest po prostu absurd wystawiać na taka drużyne.
Możecie wyliczać ze grają dno etc. ale moim zdaniem jeśli ktoś nie spróbuje zagrać dzisiaj Denver po 7.50 to jest po prostu frędzel :p
Denver to nie jest drużyna która bedzie przyjmowała blowouty na klate.+11.5 to jest najlepsza opcja z całego NBA dzisiejszej nocy do grania.
Czysty win tez leci.
Do skasowania post z cytowaniem.
Szybciej meteoryt spadnie na USA niz denver to wygra ????
Kasa wyrzucona w bloto, a bet na gospodarzy to lokata.
James ma dzis zagrac - https://twitter.com/SamAmicoFSO/status/534471572292378624
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Ty Lawson ✅
over 16,5
1,85
Millenium


Millenium dalej swoje, więc ja też dalej swoje... Wczoraj się ślizgnął, ale był ✅. Dzisiaj ponawiam. Ty ma zielone światło i wczoraj gdyby nie masakryczna skuteczność do przerwy ( 2 / 8 bodajże ) to nie byłoby aż tak nerwowo. Dziś bardzo podobny mecz, Cavs gra w stylu Showtime, a Denver jak wiadomo przyjmuje to z pocałowaniem ręki. Kolega wyżej podał już ten typ, ja popieram w 100% - jeżeli faktycznie nie zagra Nate Robinson, to jeszcze kilka minut więcej dla Lawsona na parkiecie. Będzie strzelanina, oj czuję to w kościach.

Próbować można również analogicznie jak wyżej

Irving over 21,5 w Milenium ⛔ ( 20... )- nie widzę na niego obrońcy w Denver. Brakuje przede wszystkim centymetrów PG Bryłek, ale także sporo umiejętności defensywnych.

powodzenia !
 
r-baggio 557

r-baggio

Użytkownik
Ty Lawson
over 16,5
1,85
Millenium


Millenium dalej swoje, więc ja też dalej swoje... Wczoraj się ślizgnął, ale był ✅. Dzisiaj ponawiam. Ty ma zielone światło i wczoraj gdyby nie masakryczna skuteczność do przerwy ( 2 / 8 bodajże ) to nie byłoby aż tak nerwowo. Dziś bardzo podobny mecz, Cavs gra w stylu Showtime, a Denver jak wiadomo przyjmuje to z pocałowaniem ręki. Kolega wyżej podał już ten typ, ja popieram w 100% - jeżeli faktycznie nie zagra Nate Robinson, to jeszcze kilka minut więcej dla Lawsona na parkiecie. Będzie strzelanina, oj czuję to w kościach.

Próbować można również analogicznie jak wyżej

Irving over 21,5 w Milenium - nie widzę na niego obrońcy w Denver. Brakuje przede wszystkim centymetrów PG Bryłek, ale także sporo umiejętności defensywnych.

powodzenia !
Nate i Gallinari mieli nie grać (http://www.denverpost.com/nuggets/ci_26951722/danilo-gallinari-nate-robinson-are-unavailable-monday-vs), ale przed chwilą według Roto/twitter (https://twitter.com/RadioKoz/status/534465906404229120) ich występ jest możliwy. Shaw pięknie kręci ????
I jednak mają obaj zagrać: https://twitter.com/dempseypost/status/534471373247483905. Boisko wszystko zweryfikuję ????
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Szybciej meteoryt spadnie na USA niz denver to wygra ????
Kasa wyrzucona w bloto, a bet na gospodarzy to lokata.

James ma dzis zagrac - https://twitter.com/SamAmicoFSO/status/534471572292378624
Dla mnie moze nawet zagrać z nim w drużynie Jordan Pippen i Rodman a zapakowana kasa w Cavaliers musi zostać oddana do sakwy także uwaga dzisiaj meteoryt spada na USA.
Przypominam ze oba zespoły grały ze sobą całkiem nie dawno skończyło sie 9 punktami w strone Cavaliers.Clevland ma 4 mecze wygrane z rzędu Denver leszcze do lania musza dzisiaj przegrać co nie?

Nie mowie ze Denver wygra ten mecz na pewno ale jest to możliwe bardziej niż Wam sie wydaje a dodatni handicap moim zdaniem wyglada bardzo przyjemnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom