>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

NBA Październik 2018 - typy i analizy

Status
Zamknięty.
Gucci Mane 29,9K

Gucci Mane

Forum VIP
Super, że tyle osób analizuje typy na zawodników, wspólnie ładnie można &quot;rozłożyć&quot; każdą nockę i wybrać odpowiednie typy. Dorzucę coś od siebie.
Jazz @ Rockets
James Harden over 30.5 punktów @ 1.87 - Unibet ⛔
James Harden over 1.5 przechwytów @ 1.87 - Unibet ⛔
Houston Rockets ML @ 1.83 - Unibet ⛔
Chris Paul, lub jak kiedyś powiedział w C+ partner Michałowicza podczas komentowania Paul Chris jest zawieszony, więc odpada ważna opcja w ataku Rakiet. Na inaugurację tylko 18, ale kolejne dwa występy to 36 i 31 punktów. Myślę, że brak CP3 sprawi, że Harden zakręci się wokół 35 punktów.
Brodacz robi na parkiecie wszystko, punktuje, zbiera, asystuje. No i zalicza steale. W pierwszych 3 meczach sezonu odpowiednio 3, 2 i 2. Czemu więc nie spróbować zagrać na to, że dziś równie agresywnie sięgnie po minimum 2 piłki? Ja to biorę.
Wygrana Bucks i over Bookera od matbie też dobrze wygląda i to też pobieram.
 
jimmypi 50

jimmypi

Użytkownik
A według mnie z tych meczy najpewniejszy to Hornets. Grają z cienkim Chicago, a w dodatku zrobił się tam taki szpital, że wyczuwam blow out.
 
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Milwaukee Bucks - Philadelphia 76ers
Co do meczu Bucks to wyglada tak ze kursy juz byly kolo 1,37 a teraz ida do gory 1,45 i kto wie czy nie przekrocza 1,50 . Co to moze oznaczac ? a to ze prawdopodobnie Ben Simmons zagra z powodu tak zmeczonej druzyny , wydaje sie ze buki podejzewaja lub sa jakies przecieki ze moze zagrac, On wypowiedzial sie dla ESPN w sprawie powrotu; &quot; Niema takiego pospiechu aby wracac (na mecz z Bucks) to dopiero czwart mecz sezonu , wiec zobaczymy.&quot; - ale nie wspomnial ze jest dalej obolaly czy cos... jezeli wroci to Bucks moga miec problemy a dodajmy ze Bucks dryfuja na bardzo cienkiej lini jakiej? trzy punktowej , problem zacznie sie gdy tak duza ilosc oddawanych trojek przestanie siadac i zrobi close game .

Z drugiej strony Bucks juz dawno niemieli tak swietnego otwarcia sezonu , bilans na starcie 4-0 mieli w sezonie 2001-02 a po dziesieciu meczach 9-1 wiec bylo to bardzo dawno temu teraz na daza sie aby wyrownac ten &quot; rekord&quot; i miec szanse na 5-0 w nastepnym meczu..
 
arekujago 75

arekujago

Użytkownik
Parker, Jabari over 14,5
LaVine wykręca ostatnio świetne cyferki i dał zarobić
Dzisiaj rywale będą na niego uważać, kolega ostatnio wykręcił 20 pkt w 24min. Powinien zagrać więcej więc widzę value 1,87
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Wade over 14 &amp; Miami win @ 4.80 1xbet ⛔
Szpitalu na Florydzie ciag dalszy. Dzisiaj wraca Winslow, za to wypada Jones. Na pozycjach 1-3 rotacja Dragic, Johnson, Wade, Macgruder, Richardson. Starszy pan skazany jest na ponad 20 minut. W tym czasie, niesiony przez kochajaca go publike, odda pewnie z 12-15 rzutow. W ogole w meczach domowych w tym ostatnim sezonie pewnie bedzie rzucal wiecej niz na wyjazdach. Heat mieli sporo przerwy od ostatniego meczu, co przy przez lata tyranym kontuzjami organizmie starszego pana ma ogromne znaczenie i dzisiaj powinien miec energie niczym Lucek z M jak milosc.
Jednak nie wzial Geriavitu.
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Sacramento Kings - Memphis Grizzlies
Memphis Grizzlies
1.68
bet365
O jaki ładny kursik na Miśki. Sacramento mecz po meczu, jeszcze taki rywal dzisiaj, nie pozostaje nic innego jak grac Memphis. JJJ pod nieobecnosc J.Greena wskoczył do pierwszej piątki zespolu, jeszcze może w obronie nie czyta gry rywala tak dobrze bo zdażały mu się błedy w ustawieniu (mecz z Utah) ale w ataku idzie mu dobrze. Tradycyjnie dzisiaj licze na duet Gasol- Conley. Świetnie się ogladało ich poczynania w meczu przeciwko Jazz (polecam do obejrzenia) gdzie dali im lekcje gry na pick n rollu. Sacramento obejrzałem dziś skrót z nocnego spotkania z Denver, które zagrało taki sobie mecz, z tego co widzialem, i z opinni ludzi ktorzy ogladali cale spotkanie, i wygrało go w cuglach.
Oglądałem Denver vs Sacramento i potwierdzam. Nie skończyło się 40 punktami różnicy tylko dlatego, że w 4 Q obie drużyny na to pracowały. SAC całą 4Q grało akcje po 10 sek, byle oddać więcej rzutów, nawet z patologicznych pozycji. Z drugiej strony ci ważniejsi gracze SAC także dostali mniej minut, więc specjalnie zajechani dziś nie będą. Typ pograłem jak tylko wystawili kursy.
Do tego próbuję Dallas i Nets. Myślę, że rywale są tej samej klasy, a w formie ostatnio raczej słabszej.
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Nets piękny run 15:0 i 18:2... i po meczu ???? Dallas już w 1 Q 42:22, ale Dallas to stan umysłu. Od 51:27 do 60:59 :slap: Warto w tej lidze zamykać kupony w takich sytuacjach ✅ Niech się dzieje, co chce ????
PS W premierowym tygodniu był czas ładnych żniw i łapania fajnych okazji, teraz chyba nadchodzi wyrównanie. Jak dziś z tą linią na Bookera 37,5. Ma 37 (23-7-7)... i naderwał mięsień dwugłowy uda pod koniec 3 Q :|
Analogiczna historia z Hardenem. Grał pięknie, 29-5-7 na liczniku i też jakiś uraz, zszedł, kiedy mecz jeszcze był do wygrania.
 
K 3,9K

kruszak

Użytkownik
Orlando vs. Portland Blazers ✅✅
Typ : 2 + 2,5pkt
Kurs : 1,56
Unibet

Normalnie bym szedł na czysto, ale mamy początek sezonu. W zeszłym Magic szli z początku na PO, mielj nawet bodajże 3 wygrane z rzędu. Teraz pod wodzą Vucevica potrafią wyprowadzić cios, byli na przykład o krok od pogrążenia Sixers, którzy swoją drogą też zawodzą w październiku.
Ciekawe, kiedy i CZY w ogl Mo Bamba się uaktywni, czas pokaże...
Główny powód, dla którego idę w to : brak rozegrania. Nie rozumiem myślenia Magików cemtrami jak nic mogli by obdarzyć dwa zespoły.
Panowie Augustin i Vucevic coś tam podają, ale nominalnego kreatora, z BB IQ, mocną wizją, świetnym kozłem, Orlando nie posiada.
Z drugiej strony jest Lillard, mamy McColluma, OG Anuoby powinien rozciągnąć grę tróją, wsparcie w postaci Harklessów, solidnych Collinsów fajnie wygląda.
Myślę, że idąc na wymianę ognia, karabiny Portland rozstrzelają imo. Myślę, że dwoma, trzema posiadaniami Blazers ich mają, ale Orlando gra u siebie także wszelkie minusy niebezpieczne moim zdaniem. Dla odważniejszych gra na czysto.
Buki chyba pomyślą i kursy spadną do 1,6.
Powodzenia życzę!
:rolleyes:
 
leon21 205

leon21

Użytkownik
McGee, JaVale
Ten zawodnik znów wykręcił Over grubo ponad linie. Ostatnio wynosiła 8.5, teraz buki 12.5 postawiły. Ten chłopak jest niesamowity, wszędzie go pełno. Widać, że jest ambitny. Dopóki buki się nie ogarną i będą dawać takie niskie linie to granie na jego Overy będzie żyłą złota. Mam nadzieje, że żadna kontuzja mu się nie przytrafi, bo wiadomo jak to w sporcie bywa...
 
nickjonas 193

nickjonas

Użytkownik
Detroit Pistons - Cleveland Cavaliers
do przerwy/mecz Detroit Pistons/Detroit Pistons
1.66
✅
Na początku chciałbym przeprosić na tym na Miśki, którego byłem wstyd się przyznac mocno pewny. Zagrali dziadostwo z tamtego sezonu( nie mam nic na swoje usprawiedliwienie) Ale za to mam na odrobienie.
Gram dzisiaj Detroit do przerwy/ mecz. Dlaczego? Cleveland grało wczoraj z Nets i dostali blowa na wlasnym terenie. Tristan Thompson 1/10 FG WTF?! Cedi OSMAN nadaje się na 10 minut z ławki a nie na starting 5. No chyba ze celem Cavs w tym sezonie jest bottom ligi to jak najbardziej. Obrona obwodu w Cavs nie istnieje, a jak dodac sabotujacego gre TT to mamy obraz nędzy, i rozpaczy. Dzis jadą do Detroit które jest 3-0 i po dramatycznej walce z Phila gdzie Blake Griffin ustanowil swoj personalny rekord 50 pkt w meczu. Dzisiaj nie widze tutaj argumentow dla Cavs, pod wodzą Caseya Detroit to zupelnie inna druzyna, i jesli chca myslec o PO w tym roku to musza takie mecze wygrywac, mysle ze od początku narzucą swoj styl gry i latwo pokonaja dzisiejszego rywala. Jeszcze raz przepraszam za Miśki i powodzenia dzisiaj! hej!
 
zikos 14,7K

zikos

Użytkownik
Dziś kilka ciekawych meczy znów ja myślę ze warto iść coś w kierunku meczu lal-dever , a mianowicie over lebrona .Wynik powinien być wysoki a jeśli Lakers chcą nawiązać walkę to lebron musi wziąść grę na siebie .
 
M 12,4K

mumin89

Użytkownik
Zikos właśnie ja nie wiem jak lebrona zagrać w tym sezonie jeszcze najlepszego nie pokazał myślałem mniej pkt zagrać niż 29.5 ale jokica myślę zagrać więcej niż 21.5 bo pod koszem będzie tam królował A z innych meczy wesbrook więcej 26.5 vukcevic więcej 16.5 lillard więcej 27.5 i griffin 23.5 co myślicie
 
leon21 205

leon21

Użytkownik
JaVale McGee Over 13.5 @2.05 Unibet
Czyżby buki coś ogarnęły i wystawiły wyższą linię ? Na początku było 8.5, potem 12.5, a dziś 13.5. Z urwagi, że dzisiejszy mecz Lakersów będzie overowy to i warto zagrać tą linię. Dzisiejszej nocy rzucił 20punktow w 25minut, które spędził na parkiecie. Chłopak jest w gazie, biega po całym boisku no i próbuje rzucać z każdej pozycji, nawet tych trudnych. Wiadomo, że kiedyś musi zaliczyć słabszy mecz, ale jednak nie dzisiaj ;)Myślę, że tą linię pokryje, a kurs tylko zachęca ( będzie spadał ).
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Lakers vs Denver
Typ: Denver i under 237,5 ⛔
Kurs: 3,2 (Unibet)


Ja tutaj widzę zwycięstwo gości. Myślę że Lakers nie dadzą rady z dobrze ustawionymi Nuggetsami. Muszę się przyznać że goście mi imponują na początku sezonu. Grają bardzo szybko, dużo trójek, dużo walki i naprawdę niezła obrona. Przypominam że zatrzymali u siebie Warriors poniżej 100 pkt. Mecz wygrali pomimo 6/32 z trójek oraz 24/42 z wolnych! Wiadomo mecz meczowi nierówny ale naprawdę mają solidnych defensorów. Millsap ogarnia sprawę, ten nowy Craig robi naprawdę dobrą robotę w defensywie, a i coś dorzuci z daleka. Ciekawy roster, szkoda tylko kontuzji Bartona. Ofensywnie jest duży potencjał. Nie boją się rzucać, z GSW szło fatalnie za 3pkt i skuteczność nie była za dobra a i tak wygrali. Lakersi dzień po dniu. Fakt, że nie namęczyli się specjalnie z Phoenix, ale nie będą w każdym meczu walić ponad 120 pkt. Myślę, że linijka ustawiona na 237,5 pkt nie zostanie przekroczona w tym spotkaniu. Lakers u siebie to też inna mobilizacja, ale Denver będą chcieli pokazać kto jest lepszy i moim zdaniem wezmą ten mecz. Ja tutaj stawiam na under, tej nocy na 11 spotkań było 8 underów. Denver to jest solidna ekipa, gotowa na sprawienie wielu niespodzianek w tym sezonie. Po takim kursie w to wchodzę. Powodzenia! Dokładam do tego meczu Lebron under, myślę że nie da rady takiej linijki wyciągnąć.
Lebron pkt, zb i as under 49,5 kurs: 1,83 (Unibet) ⛔
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Mialem laczyc wygrana Motorcity z overem Griffina ale pod nieobecnosc Love&#39;a nie ma az tak banalnego match-up&#39;u, a i mecz moze byc zakonczony po 3 kwartach. Za to wpadlo mi cos nawet lepszego.
Reggie Bullock over 14 &amp; Pistons win @ 3.24 1xbet
Na over punktow jest 2.10 a na wygrana 1.20 co daje 2.52 i juz tutaj moglbym zakonczyc analize, bo value jest duze.
Ale warto dodac jeszcze, ze ta linia nie jest jakas strasznie wysoka, bo zrobil ja w obu dotychczasowych meczach (16, 17). Dzisiaj wydaje sie, ze ma szanse nawet na wiecej bo match-up z Hoodem (czy tez z Osmanem) powinien byc banalny, obaj skillem defensywnym nie grzesza. Troche sie obawiam minut ale z drugiej strony nawet przy wysokiej wygranej Reggie wydaje mi sie naturalnym lacznikiem miedzy pierwsza piatka a garbatymi z lawki wiec i tak te 30 minut pewnie zlapie.
 
arekujago 75

arekujago

Użytkownik
Lakers 2,21
z rana w zakładzie pracy obejrzałem skrót i przed chwilą poprawiłem
moje argumenty za LAL:
- odpaliły nowe strzelby
- zeszła presja po 1 wygranej
- czas wygrać w LA
Ball niezłym dunkierem nawet jest
 
jimmypi 50

jimmypi

Użytkownik
Boston Celtics - Oklahoma Thunder
under 218,5pkt ✅✅✅
1,85

Spodziewam się tutaj meczu &quot;brudnego&quot;, mocno fizycznego i szarpanego. Oba zespoły nie najlepiej weszły w ten sezon i mają swoje problemy. Defensywa powinna przesłonić ofensywę w tym meczu. Wracający Westbrook powinien forsować sporą ilość rzutów po swoim powrocie, jednak nie obawiałbym się szalonej skuteczności tego gracza po przerwie. Boston tak samo ma problemy w egzekwowaniu ataku. Kyrie bez byłsku, Hayward gra zachowawczo. Spodziewam się wyniku na poziomie 200-210pkt.
Co do meczu Denver - Lakers szedłbym w stronę wygranej Denver, overa Jokicia, undera Jamesa
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom