>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

NBA Październik 2018 - typy i analizy

Status
Zamknięty.
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Oglądając Boston w pierwszych meczach, męczyło się wzrok. Sporo im brakuje do poziomu sprzed roku. Kurs na ich wygraną z Orlando (1.10) był wystawiony chyba na bazie wspomnień.
Po porannym meczu w LA wrażenie jest takie, że tym chyba naprawdę ktoś steruje. Jakiś Wielki Showmen ???? Obejrzyjcie sobie ostatnią minutę 4 Q. 128:120 dla SAS i 1:10 do końca. Zamiast spokojnie dograć końcówkę i grać pod dziurę do bezbłędnego niemal Aldridge&#39;a, Gay i Forbes pudłują sobie za trzy, a deRozan łapie kolejne czapy. Po chwili jest 128:128 :headbang:
Po 1.5 min. dogrywki z tego 128:120 SAS ulepili już bęcki 130:134. Run 2:14 ???? Po kolejnej minucie 133:139 i na 55 sek. przed końcem 136:142 dla LAL. ...i przegrali to :cwl:
 
S 1,5K

saruman27

Użytkownik
W tamtym sezonie pamiętam że Boston miał takie niewiarygodne powroty .W europejskiej koszykówce wydaje się to niemożliwe ale to NBA .Szczerze mówiąc sam zagrałem over punktowy na Lebrona więc ta dogrywka mnie uratowała.Żeby było śmieszniej to dodałem do tego over Lilarda gdzie też uratowała to dogrywka. Jedni na tych cudach przegrywają inni się cieszą , trzeba do tego przywyknąć
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Tzn. ja oczywiście byłem jednym z tych naiwnych, którzy uważali, że pod nieobecność Ingrama i Rondo SAS wygra to dość spokojnie.
A Bronisław chyba nawet zamknął linię pkt-zb-as tym rzutem za trzy, który dał dogrywkę. Albo miał o 1 oczko za mało. Tak czy siak, granie na jego overy to wciąż nie jest najlepszy pomysł. Taki Kuzma oddawał od niego więcej rzutów.
 
X 357

xxxl

Użytkownik
Tzn. ja oczywiście byłem jednym z tych naiwnych, którzy uważali, że pod nieobecność Ingrama i Rondo SAS wygra to dość spokojnie.
A Bronisław chyba nawet zamknął linię pkt-zb-as tym rzutem za trzy, który dał dogrywkę. Albo miał o 1 oczko za mało. Tak czy siak, granie na jego overy to wciąż nie jest najlepszy pomysł. Taki Kuzma oddawał od niego więcej rzutów.
Ingram = Hart przy trochę innym ustawieniu zespołu . Próbowali to grac w pre i wychodziło super. Wtedy Michajluk z rotacji lub więcej minut McGhee . A mecz Lakers istotnie dziwny w obu końcówkach - ja nie rozumiem większości decyzji Waltona - Lonzo rzucił 10 pkt w 8 minut bodaj a potem dziwnymi rotacjami go Walton totalnie zgasił , nie próbował nawet rzutów oddawać . Kuzma dziś mega mecz . Decyzje rzutowe SA w końcówce normalnego czasu .....przedziwne istotnie ???? Ja nie wierzę w fixy w NBA - ale czasem jak sie to ogląda to ma się wrażenie, że wszyscy widzą co nalezy zrobić tylko nie ...zawodnicy lub trener ???? ale noc dodatnia, więc chyba wszyscy szczęśliwi ????
Co do Ingrama bo to może być ważne a nie wszyscy oglądają - 3 mecze do tyłu Ingram grał dobry mecz a pomimo to został zmieniony bodaj przez Kuzmę na końcówkę (ok 5 min do końca) i strasznie go to zirytowało - wyraźnie pokazał frustrację trenerowi. Potem ten bezsensowny jego cios (był daleko od zadymy i wjechał z ciosem) . Wcześniej był oferowany w kilku wymianach z których nic nie wyszło .......Nie wydaje mi się, że będzie oddawał serducho na parkiecie za Lalki jeśli się nie zmieni jego pozycja w zespole .
 
jozzy22 603,9K

jozzy22

Użytkownik
Na dziś próbujemy tak:
Mirotic N. Over 18.5 pkt kurs: 1.8 ⛔
Póki co świetne. 36 pkt z Sacrameto 30 z Houston a więc sporo więcej od wystawionej linii tak więc i dziś spore szanse. Clippers jakoś wyjatkowo nie przykładają się do obrony. Jeśli tylko będzie siedzialo to i dziś kolo 30 powinien się zakrecic
e: ech 18 pkt 5 min do konca i Miro schodzi
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Apropo Mirotica to ja zaproponuje coś takiego:
Mirotic double double kurs: 2,35 (Unibet) ✅ (18, 12)
Tak jak Jozzy pisał Miro wymiata na początku sezonu. W Pierwszym meczu 30 pkt dodał do tego 9 zbiórek, później 36 pkt i 10 zbiórek. Przewagę mieli sporą, więc też tak się nie spinali w końcówkach. Miro zagrał 31 min z Sacramento i 30 min z Houston. Typ tak na granicy, ale zakładam że z Clippersami już tak wszystko wpadać nie będzie i mecz będzie wyrównany. Wtedy pogra więcej i większe szanse na te zbiórki. W tamtym sezonie pamiętam że po 15 zbiórek nawet dodawał. Wiadomo różnie to może być i zależy jak mecz się ułoży. Ja po takim kursie spróbuję.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
K 3,9K

kruszak

Użytkownik
Ta opcja Gary Harris over 20,5 pkt kurs : 1,95 Unibet wydaje się być całkiem okej.
⛔
Byliśmy blisko... Niestety 4 kwarta dograna przez drugi garnitur, do końca meczu niecałe 1,5 min i widzę nazwiska w stylu Welsh bodajże... Liczyłem na opór Sacto większy ich atak pozycyjny bez Bogdanovica żenada, pan rozciąga grę, robi miejsce na wjazdy, strzeli zza łuku...

Gary Harris bez zastrzeżeń, zdobył 18 pkt w 26min na placu

Harris notował dla Baryłek 20, 18 i w ostatnim meczu 28 pkt.Gra solidne minuty, bo Denver życzy sobie utrzymać ładny bilans 3-0.
Jak dotąd grali z LA Clippers, Suns i GSW, w każdym z spotkań Harris oscylował na granicy, mimo wszystko LA Clippers mają dobry defense ( czego w szeregach Sacramento raczej nie uświadczymy). Poza tym wtedy Will Barton biegał jeszcze, aktualny stan : Targeting December, zdrowiej chłopaku.
18 pkt z Suns zwalam na karb, dobrze zbierających Aytona i Warrena, poza tym Suns to Suns, spotkanie zakończone blowoutem 119:91. Wprawdzie Denver mocno odjechało dopiero w ostatniej kwarcie, ale i tak kontrolowali tempo,więc wiadomo jak to z zaangażowaniem bywa.
Przeciwko GSW zdobył prawie 1/3 pkt, myślę, że dzisiaj 28 może mieć problemy zdobyć, ale linie moim zdaniem pokryje. Myślę, że Sacto utrzymię się przez jakiś czas Denver ma ostatnio więcej spotkań, poza tym Murray ma problemy z nogą, myślę będzie miał ograniczone lekko minuty.
Ostatecznie Sacramento stanowi jakieś tam zagrożenie Fox się rozwija, Hield też coś potrafi i jest solidny Stein, na pewno odczują brak Bogdanovica, ale i tak starterzy powinni pograć swoje minuty.


POWODZENIA!
:rolleyes:
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
nickjonas 193

nickjonas

Użytkownik
Detroit Pistons - Philadelphia 76ers
Detroit Pistons
1.86 bet365
✅
Dziś występ Simmonsa jest wątpliwy, stawiam tak czy siak na Detroit dzisiaj, nie widze Phily dzisiaj w tym meczu, Embid praktycznie osamotniony pod koszem, Ogolnie krótka rotacja Phily, jak zabraknie dzis Simmonsa to bedzie płacz. Bo Fultz tego nie pociągnie majac po drugiej stronie szybkich Jacksona i Smitha z ławki, Podoba mi się Pistons pod wodzą Caseya, często wychodzą w trakcie meczu nizsza piatką. Griffin bardzo ladnie czyni lepszymi swoich patnerów z druzyny, fajnie się go oglada, chociaz po tym jak przeszedl do Mo Town myslalem, ze bedzie z nim coraz to gorzej. Nie mam dzisiaj weny to opisywania ich ostatnich spotkan wiec tak w skrocie. Gram dzisiaj na Detroit i polecam ten typ kazdemu, Phila nie gra nic ciekawego poki co, widac braki mongoła, i makarona sprzed sezonu, Fultz gra tak jak grał czyli bardzo przecietnie, a jak dzis Simmons nie wybiegnie na parkiet to Pistons to biorą. Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Embiid over 24 pkt &amp; Griffin over 23 pkt @ 3.84 ✅
Joel ma dzisiaj swoj ulubiony match-up z Drummondem, gdzie dotychczas, mimo lekko limitowanych minut, w 3 meczach niszczy Dre na sr. 26 pkt na mecz w sr. ledwie 28 minut na mecz.
Blake od poczatku sezonu wzial Pistons na plecy i probuje zaniesc ich do play off, robiac srednio 29.5 ppg w pierwszych dwoch meczach.
Raz tylko sie panowie spotkali, jeszcze w czasach Clippers i stworzyli piekne show - Embiid rzucil 32 pkt a Griffin 29.

Wystarczyly 3 kwarty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
V 216

viewer12

Użytkownik
Linia 238,5 na NOP - LAC :drunk::drunk:
under

Nawet skłaniałbym sie ku Clippersom na pokrycie spreadu, który zmalał już do -6,5 (a Pelikany jak dotąd 2 blowouty + grają u siebie + mieli chyba 3 dni odpoczynku... i taka linia?)
Obrona LAC tutaj powinna zadzialac, pytanie brzmi czy Boban jest w stanie grac wieksza ilosc minut przy takim tempie gry Pelikanow (ktorzy niszcza w pomalowanym jak dotad).
Detroit przeciwko Phili bez Simmonsa też do brania imo. Hype na wschodnie sensacje z poprzedniego post-seasonu niedługo opadnie ???? Toronto powiezie te konfe.
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Za dzieciaka był Magic Johnson. Potem wielki Number 23. Potem Szakal z Nilu i Kobe. Są Bronisław i Kura. A teraz dojrzewa kolejny król z nr 23 na plecach ????:bomb::star: Wyczyn historyczny, a gra lepsza niż te 50 pkt i 70 pkt-zb-as. Szkoda, że musi dzielić parkiet z takim kretynem jak Drummond, ale dziś pokazał, że nawet mając sabotażystę we własnych szeregach, jest w stanie wygrać mecz. To będzie jego rok ????
 
nickjonas 193

nickjonas

Użytkownik
Sacramento Kings - Memphis Grizzlies
Memphis Grizzlies
1.68
bet365
⛔
O jaki ładny kursik na Miśki. Sacramento mecz po meczu, jeszcze taki rywal dzisiaj, nie pozostaje nic innego jak grac Memphis. JJJ pod nieobecnosc J.Greena wskoczył do pierwszej piątki zespolu, jeszcze może w obronie nie czyta gry rywala tak dobrze bo zdażały mu się błedy w ustawieniu (mecz z Utah) ale w ataku idzie mu dobrze. Tradycyjnie dzisiaj licze na duet Gasol- Conley. Świetnie się ogladało ich poczynania w meczu przeciwko Jazz (polecam do obejrzenia) gdzie dali im lekcje gry na pick n rollu. Sacramento obejrzałem dziś skrót z nocnego spotkania z Denver, które zagrało taki sobie mecz, z tego co widzialem, i z opinni ludzi ktorzy ogladali cale spotkanie, i wygrało go w cuglach. Sacramento to jest jedna z tych druzyn gdzie nie ma zbytnio pomysłu na gre w obronie, jakby zebrac 5 przypadkowych osob siedzacych na trybunach to wyszloby to samo jesli chodzi o defensywe. Harris to sobie wjezdzal jak w maslo, a juz o powrocie z ataku do obrony nie wspomne, chyba &quot;najlepsi&quot; w lidze. Nie wiem na dobrą sprawe co tutaj Kings mogą wymyslec. Hield w pierwszej piątce jest tragiczny. Bjelica dobrze gra z WCS dlatego z nim wychodzi na rzeczy Bagleya trzeciego, a jak grasz Imanem Shumpertem od początku to też wiele mowi. Mysle ze dzisiaj Grizzlies zagraja na poziomie obrony vs Utah i zamkną Sacramento na poziomie mniejszym niz 93 pkt. Gram na ich wygrana, powodzenia.
 
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
Dlaczego tego częściowo choć nie skontrujesz ? nie rozumiem takich ludzi - mozesz z tego zrobić surebeta , możesz częściowo wyjść - możesz zrobić wszystko co chcesz z tym kuponem . A Ty ostrzegasz ????
Ziomek, to był nie do końca post na poważnie, jakbym nie wierzył w to NOP to bym na nich nie postawił. Widzisz od kiedy tu jestem? wiem doskonale o takim zabiegu jak kontra, i wczoraj też z niej skorzystałem, ale dopiero na live. Ostatecznie okazało się że nie potrzebnie, ale trzeba przyznać szczerze że wisiał na włosku ten handicap 4,5, nie ma co ukrywać.

Dziś moim zdaniem, Miami powinno opanować sytuacje bez problemów, i Lakers.
Miami musza wygrywać takie mecz, to dobrze zbilansowana drużyna, ze słabszymi od siebie raczej nie przegrywa, a dzisiaj gra z dziadami. NYK bez Łotysza nie ma szans na nic, bootom 3 wschodu, oczywista sprawa.

LAL, jest LBJ, jest 0-3, jak myślą o PO, to takich patałachów jak Phoenix trzeba ogrywać, kurs zacny.
Phoenix niby zrobiło konkretne wzmocnienia, względem poprzedniego sezonu, ale to raczej przejęli wysokie kontrakty. Dalej nie ma kto bronić, bo przecież sam Ariza nie będzie zapierdalał. LAL to wygra bez problemu.
 
arekujago 75

arekujago

Użytkownik
oferta bogata więc liczę, że po LM temat się zaludni.
Pozwolę sobie zacząć:
McGee, JaVale over 12,5 po kursie 1,87
utrzymuje granie na JaVala o którym było już tu pisane. Forma na tak, pod nieobecność Ingrama powinien dostawać więcej minut. Dodatkowo dzisiaj powinno być szybkie granie, a po drugiej stronie parkietu gracze niezbyt wymagający
dorzucam
Liczba zablokowanych rzutów przez gracza — w tym dogrywka
McGee, JaVale over 1,5 po 1,95
Ayton będzie chciał się pokazać, liczę na 1 bloku na nim, a ten drugi ktoś inny się nadzieje.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Na dzisiaj coś takiego:
Dubelek:
Trae Young over 2,5 trójki kurs 1,65 ⛔ (1/3)
Justin Holiday over 12,5 pkt kurs: 1,8 ⛔ (7pkt)

Young z Atlanty młody rookie, rozgrywający. W sumie to już odgrywa pierwsze skrzypce w zespole. Debiut miał taki sobie, ale z meczu na mecz wygląda to coraz lepiej. W pierwszym meczu tylko 1/5 za 3. Później już 4/9 i 20 pkt, a ostatnio 35 pkt 11 asyst i 6/14 za 3. Generalnie gość nie ma zbyt dobrych warunków fizycznych, porównują go do Currego. Rzuca te trójki z wielu pozycji, obojętnie czy daleko czy blisko. Atlanta gra z Dallas więc umówmy się to też będzie overowy mecz. Kurs trochę niski dlatego wrzucam do dubelka razem z Holidayem z Chicago. Justin gra dlatego, że nie za bardzo ma kto tam grać w Chicago na tej pozycji. Potrafi wrzucić trójeczkę i dorzucić kilkanaście punktów. W Chicago problemy z infekcją ma Parker, więc jego status jest niepewny. Prym tam wiedzie LaVine, ale ta linijka i kursy nie zachęcają, chociaż pewnie przekroczy taką granicę. Ja idę w kierunku Holidaya bo obok LaVine powinien być drugim strzelcem w tym spotkaniu przeciwko Charlotte. To tylko teoria, ale ktoś tam musi rzucać, więc trzeba założyć że odda trochę więcej rzutów. Linijka nie jest jakaś wygórowana bo ostatnio miał 16 i 19 pkt.
Devin Booker pkt i as over 34,5 kurs: 1,95 ⛔ (23,7)
Lider Suns tym razem przeciwko Lakers. Gracze z LA nie za bardzo ogarniają co to jest obrona, więc te mecze są bardzo overowe. Phoenix u siebie są w stanie sprawić niespodziankę, a na pewno napsują sporo krwi Lakersom. Oni dalej bez zawieszonego Rondo i Ingrama. Booker nawet jak nie trafia to i tak rzuca dalej, ma bardzo sprawny nadgarstek i oddaje rzuty z wielu trudnych pozycji. Często rzuca za 3 pkt. W tym sezonie taka linijka na 3 mecze była przekroczona raz, tyle że te dwa spotkania były na trudnym terenie. W pierwszym meczu u siebie przeciwko Dallas 35 pkt i 7 asyst. Później z Denver 25 pkt i 7 asyst, ale na kiepskiej skuteczności i cała drużyna się kiepsko spisywała. Kolejni byli Warriors czyli mistrzowie, 28 pkt i 6 asyst. Teraz pora na mecz przed swoją publiką i dodatkową mobilizacją jest fakt Lebrona w Lakers, każdy chcę się pokazać i pokonać króla. Liczę, że przy słabej obronie LA Booker swoje dorzuci.

Milwaukee Bucks vs Philadelphia 76
Typ: Bucks win i over 224,5 pkt
Kurs: 2,8 (Unibet) ✅ (123:108)


Hmm tutaj miałem różne przemyślenia. Chciałem dać Bucks z handi, ale mówię overek tutaj powinien wpaść. Przyznaje się, że kurs mnie zachęcił, lubię te opcje parley na Unibecie. Generalnie to Philla jest po dogrywce i ciężkim boju z Detroit przegranym w dramatycznych okolicznościach 133:132. Liderzy zespoły zagrali sporo minut a roster mają dosyć ograniczony, kilku graczy kontuzjowanych w tym Simmons. Na pewno trochę odczują tego skutki bo już dzisiejszej nocy grają w Milwaukee. Gospodarze są w gazie, całkowicie zmienili swój styl gry, nowy trener i taktyka na trójki. Oddają ich dużo, ale też wiele trafiają. Na podmęczonych 76 powinno to wystarczyć, fizycznością też powinni ich zajechać oraz walką pod tablicami. Trochę na ryzyku ten over bo jak gospodarze odjadą to może być krucho, Bucks u siebie są bardzo groźni i nie wydaje mi się żeby Philla przetrwała te zmasowane ataki. O ile gospodarze swoje zdobędą to martwię się o gości.
 
K 3,9K

kruszak

Użytkownik
Wiele spotkań, ciężko zdecydować w co iść :
Też dubel :
Atlanta Hawks vs. Dallas Mavs ⛔ budzik nie dobudził, więc za dużo nie stwierdzę niestety duble ciężki chleb początkiem sezonu, a Dallas bez Barnesa to drużyna tej samej kategorii co Hawks, dziwi tylko, że Trae 17pkt ma, kto tam uskładał te 111 to nie wiem
Typ - 2 + 5,5 pkt
Kurs - 1,42
Unibet

Atlanta ma już bilans 1-2, także pewnie będą trochę stopować ???? . Celem tutaj jest draft, jak najwyższe picki, Dennis się nie sprawdził to przyszedł Young. Ostatnio ładnie się odpalił, defensywa Cavs błąkała się po parkiecie nie potrafiąc przyjąć konkretnej formy i myślę, że to miało duże znaczenie. Dopomógł tez Love 1/8, tragiczne decyzje z piłką brak rozgrywajki. BTW punktowe obstawianie Cavs ma jeden duży minus zauważyłem - jest to królestwo izolacji.
Kto ma dzień, to se ciepie, gardzę tą organizacją.
Wracając do typu jednak... Oba zespoły obroną nie grzeszą, natomiast ofensywa, przede wszystkim ta pozycyjna na dużo lepszym poziomie u Mavs. Przede wszystkim jest generał Doncic, który rozsądkiem w tym wieku niszczy, high BB IQ!
Mamy oficerów Matthews, Barea, jest niby Dennis Smith Junior niestety jak na razie wątpliwe wsparcie. Przede wszystkim ładnie wygląda współpraca Doncic - Jordan. Lob City vol. 2.
W szeregach Jastrzębi mamy shooterów, izolacje, jest Young, Dedmon, Len, który coś próbuję no i Prince, cicha woda. Niby było ostatnio sporo asyst Young 11, Len, Bazemore, pan nazwiskiem Poythress ( WHO? ).
Ale było to bardziej spowodowane brakiem aktywności Cavs na własnej połowie.
Powinno być dobrze myślę. Dla odważniejszych Dallas na czysto.

Milwaukee vs. 76ers ✅
typ 1 - 1,5 pkt
1,46
Unibet


Część analizy już wyżej nie będę dublował, czołówka Sixers grała solidne minuty z Detroit. Embiid 38, Fultz21 Saric 38,Redick 38, Covington 44. Bucks atletyczni, wyżyłowani jak sama twarz organizacji Antek ( sporo myślę dzisiaj uskłada ). Bardzo głęboki skład poza Bledsoe&#39;ami, Middletonami i resztą, mamy back up w postaci Lopeza, Brongdon, którego nie ma Philly.
AKO : 2,07

POWODZENIA!
:rolleyes:
 
jimmypi 50

jimmypi

Użytkownik
Utah Jazz - Houston Rockets
Utah Jazz
2,02 ✅✅✅

Unibet
Najważniejszy argument to oczywiście absencja Chrisa Paula. Houston póki co prezentuje się gorzej niż w poprzednim sezonie. Utah natomiast ma coś do udowodnienia rywalom z poprzednich PO. Myślę, że nie zabraknie zaangażowania co przełoży się na dobrą defensywę. Cała ofensywa Rockets będzie kręcić się wokół Hardena, który ma dziś niewygodny match-up. Do tego Gobert jako rim-protektor powinien postraszyć blokiem i wybić z głowy wjazdy pod kosz. Także Capela nie będzie miał łatwego życia z francuzem. Jeśli sędziowie pozwolą trochę bronić i Harden nie będzie stawiał się na linii rzutów wolnych X-razy to myślę, że Jazzmani wezmą ten mecz. Tak słaba skuteczność z poprzedniego meczu nie powinna się powtórzyć. Do rozważenia under na Hardena (linia 30,5) choć z tym bym uważał, bo będzie prawdopodobnie forsował dużą ilość rzutów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Whiteside powyżej 11.5 pkt - 1.7/unibet ✅
Linie u innych buków na poziomie 15.5, a unibecik daje nam dużo niższą linię. Whiteside niby średnia tego sezonu poniżej linii, ale grając na Kantera, który jest słabym obrońcą powinien trochę polatać nad obręczą. Gram głównie ze względu na bardzo niską linię.
Bucks (-3.5) - 1.57/unibet ✅
Halo bukmacherzy? 76&#39;s są b2b, nie wiadomo czy zagra Simmons a wy dajecie aż 1.4 na wygraną Bucks? Ekipa, która w pierwszej połowie rozstrzygała swoje spotkania i gra naprawdę piękną koszykówkę. Dla mnie pewniaczek. Jeżeli chcecie coś więcej poczytać o mojej opinii na temat Bucks to polecam wrócić do moich poprzednich analiz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom