>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NBA offseason & preseason 2013 - dyskusja i typy

Status
Zamknięty.
gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik
San Antonio Spurs - Phoenix Suns:
over 51 pkt w pierwszej kwarcie @ 1.88 Marathon ⛔




Według mnie całkiem ciekawy typ. Dzisiaj spodziewam się emocjonującego spotkania z dużą ilością punktów. Myślę, że i w pierwszej kwarcie mogą przynajmniej 52 pkt wpaść. Obie drużyny mają graczy, które te punkty potrafią rzucać. W ostatnim spotkaniu San Antonio z CSKA Moskwa (w którym taki over w pierwszej kwarcie został osiągnięty) Mills i Ginobili po 14 pkt, Baynes 12. Dzisiaj jeśli zagrają na podobnym poziomie a do tego Duncan i Parker dołożą swoje to SA powinni trochę tych punktów zdobyć. Poza tym w ekipie Suns szaleje Goran Dragić, któremu forma z Eurobasketu najwidoczniej została. Ze stawką był oczywiście nie szalał ponieważ to Pre Season i taki bardziej luźny typ ale spróbować zawsze można. Myślę, że ten over w pierwszej kwarcie to jak najbardziej realne rozwiązanie ;)
 
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
Denver Nuggets - San Antonio Spurs

1st Half Points (San Antonio Spurs) UNDER 47.5 pkt @ 1.88 buk: Marathonbet 37 pkt EASY ✅✅✅

Wiadomo pre-season to i nie wiadomo do końca czego można się spodziewać.Ale myślę że warto dzisiaj zagrać under 47.5 pkt SAS do przerwy,uważam że spotkanie będzie underowe,przynajmniej ze strony SAS. Denver dosyć solidne w obronie,zaś SAS jak wiadomo drużyna mało atletyczna,z wiekowymi już gwiazdami,aczkolwiek ciągle groźna.Wiadomo że to pre season więc dużo rotacji,ponieważ trzeba oszczędzać Duncana czy Parkera.Moim zdaniem under 47.5 pkt SAS w 1Half to typ warty zagrania na dzisiejszą noc,aczkolwiek wiadomo że bez szaleństw ze stawkami.
 
wolny-strzelec 232

wolny-strzelec

Użytkownik
Z oficjalnego twittera Nets:
#Nets injury report: Williams, Terry, Kirilenko, Taylor, Shengelia and Gutierrez are all OUT for tonight&#39;s game at PHI
Kusi żeby pograć na Philadelphie ;)
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Golden State Warriors @ Los Angeles Lakers. Result with Handicap: Los Angeles Lakers (+7.5)@1.79 Marathon ✅
Mecz o 13.30 w Pekinie, kolejna wyprawa majaca za zadanie promowanie koszykowki. Dyspozycja obu druzyn bardzo kiepska, dzisiaj czas na pokazanie niezlego basketu, by Chinczycy mieli kupe frajdy, jak dla mnie na blowout sie nie zanosi z zadnej ze stron, raczej close game i dosc solidna obrona ze strony LAL. Ostatnio w pre lepsi byli Lakers, dzisiaj GSW maja szanse na rewanz. Dla mnie wynik bedzie oscylowal w okolicach 200.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Jednak Brooklyn pokazał 76ers miejsce w szeregu nawet bez swoich gwiazd..
No a co w tym dziwnego? Przecież Phila nie ma kim grać. Miałem się pobawić i poczekać aż kursy na Nets wzrosną i pograćna nich ale przegapiłem :razz: niestety
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Ciężko mi sobie wyobrazić gorsze kadrowo zespoły od Suns czy Bobcats ;).
Nie oglądam pre, ale jeśli faktycznie Phila ma zaliczyć bilans w RS 15-67 to trochę szkoda bo jakaś tam sympatia do tego zespołu jest.
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Ciężko mi sobie wyobrazić gorsze kadrowo zespoły od Suns czy Bobcats ;).
Nie oglądam pre, ale jeśli faktycznie Phila ma zaliczyć bilans w RS 15-67 to trochę szkoda bo jakaś tam sympatia do tego zespołu jest.
W Philadelphii najbardziej znanymi zawodnikami są w tej chwili Evan Turner i Thaddeus Young, gorszy skład ciężko już zebrać w NBA nawet gdyby się bardzo chciało. 76ers postawili to budowe drużyny praktycznie od zera, oddali praktycznie wszystkich, których ktokolwiek chciał, zobaczymy za parę lat co z tego wyjdzie, za rok to liczą, że Wiggins wyjdzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
No i co najważniejsze jak będzie się rozwijał Noels. Wymienili świetnego PG już allstara na zawodnika surowego technicznie.
Ale z drugiej strony nie mogliby przebudować zespołu gdyby został Jrue. Gdzieś by się tułali w ogonach ale jednak nie zdobyliby topowych picków. Tak mają szanse w kilku kolejnych draftach wyciągnąć topowych graczy i za kilka lat powrócić do walki.
 
harvey 967

harvey

Użytkownik
Brooklyn Nets(-4) - Boston Celtics # 1.90 Bet365


Nets dziś bez KG, ale prawdopodobnie z Piercem. Mecz wg mnie zapowiada się bardzo ciekawie, mimo tego, że to tylko preseason. Jak wiadomo między Nets, a Celtics nastąpiła jedna z najciekawszych wymian podczas tegorocznej przerwy między sezonami, ale każdy to wie.

Preseason staram się nie grać, jednak w mojej opinii Nets są dość wyraźnymi faworytami, a kurs na nich podbija ostatnia wygrana Celtics z rezerwami Knicks. Co jak co, ale Boston może i rozbił ekipę z Madison Square Garden, no ale kto tam grał ? Jeszcze s5 jako tako wyglądała, ale ławka to sami nowi. Skuteczność NYK na poziomie 30% z gry, w tym ok 16% za 3, więc Celtics dali by totalnie dupy jakby tego nie wygrali.

Nets z kolei pokazują, że nawet bez Pierce&#39;a, Derona czy z oszczędzanym KG potrafią grać i jak na razie Kidd robi robotę. Lopez, Johnson jeden i drugi, Blatche czy w końcu Teletovic grają bardzo dobrze. W końcu Mirza wystrzelił i sobie przypomniał dobrą grę z Europejskich parkietów. W oczy rzuca się świetna współpraca Joe Johnsona z Livingstonem. Dziś wraca Pierce co jeszcze bardziej mnie skłania do zagrania na Nets. Wg mnie gospodarze dziś spokojnie powinni wygrać.

Kursy idą do góry na Nets bo KG nie zagra, a wg mnie z nim czy bez niego i tak Brooklyn dziś wygrywa.
 
sewerynkg 18,2K

sewerynkg

Użytkownik
Houston - Orlando || over 203.5 @1.94 maraton ✅ 212 pkt.✅
Rakiet chyba nie trzeba opisywać, sporo strzelb w zespole (np. Harden, Parsons, Garcia), wzmocnili się Howardem i muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem jego zaangażowania i gry w pierwszych meczach w Houston. Widać, że mu zależy i się chce! Houston gra bardzo szybką koszykówkę, często po straconych punktach w 3/4 sekundy są już na połowie przeciwnika i sami punktują. Przeciwnikiem będzie Orlando, które w sezonie nic nie zwojuje. Oglądałem ich dwa mecze i również starają się grać szybkiego basketa i zdobywają sporo punktów. Można śmiało powiedzieć, że obrona w Orlando nie istnieje i myślę, że Houston jest im wstanie sieknąć 120 punktów. W pre sezon też zawsze lepiej jest typować overy niż undery. gl.

Indiana - Dallas || Dallas +3.5 @1.94 maraton
✅ 85-92✅
Typ opieram na: David West will be rested for Wednesday&#39;s game vs. Dallas. Roy Hibbert is also getting some precautionary rest, while Paul George is out with a fever. Dodatkowo nie wiadomo czy zagra Hill ponieważ: George Hill mildly sprains ankle in Taiwan. Wszyscy to są podstawowi gracze Pacers i na nich opiera się gra. W Dallas jest jak wiadomo Nowitzki, Marion, Carter. Doszedł Ellis i Calderon (który dzisiaj już może zagrać).W poprzednich meczach Nowitzki i reszta s5 grali ~25 minut.
 
Otrzymane punkty reputacji: +55
vonmal 38

vonmal

Użytkownik
Rockets -6 ⛔ (104:108)


Typowanie spotkań przedsezonowych w NBA to trochę jak, za przeproszeniem, rzeźbienie w stolcu – możesz się starać, możesz mieć doświadczenie, możesz mieć masę fajnych pomysłów, ale ostatecznie i tak g*wno z tego będzie.

Mając ten optymistyczny akcent na początek za sobą, do rzeczy: do Houston przyjeżdża ten-gorszy-zespół-z-Florydy, a więc Orlando. Niegdyś regularny uczestnik play-off, dzisiaj – naprawdę serce mi się kraje, gdy to piszę – Magic to parodia drużyny koszykarskiej, która w zeszłym sezonie zaliczyła najgorszy wynik w lidze (bilans W-L 20-62). W przeciwieństwie jednak do innego badziewia pokroju Bobcats czy Suns, Orlando rozpoczęło przebudowę zespołu i teraz, z obiecującym młodzikiem Oladipo niosącym team na swoich barkach jako point guard, Magic mogą w najbliższych latach przy odpowiednich dopasowaniach kadrowych przemienić się raz jeszcze w drużynę na poziomie play-off. Ale na to jest za wcześnie – jeden żółtodziób nie postawi konającego zespołu na nogi.

1. Orlando potrzebuje czasu na zbudowanie wartościowej kadry. Na dzień dzisiejszy zagrali oni w przedsezonie trzy spotkania i w ich trakcie najwięcej punktów zdobywał Oladipo (13.3 pg), najwięcej zbiórek notował Oladipo (8.0 pg), najwięcej asyst zaliczał Oladipo (5.3), najwięcej piłek kradł Oladipo (2.0 pg). Jeden Oladipo nie będzie wygrywał meczów. Magic muszą zacząć grać jako team, a nie Oladipo + czterech przypadkowych facetów.
2. Houston tymczasem ma, w mojej opinii, jeden z najmocniejszych rosterów w lidze, z nieprawdopodobnie głęboką ławką i takim talentem w startującej piątce, że nie widzę przeszkód, by zawojowali topowe seedy na Zachodzie. Harden + Lin + Asik + Parsons, a teraz jeszcze Howard i Casspi. Daryl Morey całkowicie postawił ten zespół na głowie, w dobrym znaczeniu tego słowa. Houston będzie teraz miało na parkiecie w roli centra albo Howarda, albo Asika – nie sądzę, żeby jakikolwiek inny zespół miał tę pozycję obstawioną w takim stopniu i taką jakością.
3. W zeszłym sezonie oba spotkania tych drużyn kończyły się zwycięstwem Houston (za każdym razem pokryty był proponowany przez zaznaczonego buka spread przedmeczowy).
4. Houston ma za sobą dzień więcej odpoczynku od ostatniego meczu.

Zalecam jednak, jak zawsze, ostrożność. Wczoraj Charlotte ograła niemal dwudziestoma punktami Cleveland, więc nic mnie już nie zdziwi na tym etapie rozgrywek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
uefowillcox 796

uefowillcox

Użytkownik
Pokusiłby się ktoś o granie na Charlotte przeciwko Philadelphi ? Sixersi są mega słabi, ale znowu, czy wygrana Bobcatsów z Cleveland to jednorazowy wybryk, czy coś się ruszyło w tej drużynie ?
 
wolny-strzelec 232

wolny-strzelec

Użytkownik
David West will be rested for Wednesday&#39;s game vs. Dallas. Roy Hibbert is also getting some precautionary rest, while Paul George is out with a fever. Dodatkowo nie wiadomo czy zagra Hill ponieważ: George Hill mildly sprains ankle in Taiwan. Wszyscy to są podstawowi gracze Pacers i na nich opiera się gra. W Dallas jest jak wiadomo Nowitzki, Marion, Carter. Doszedł Ellis i Calderon (który dzisiaj już może zagrać).W poprzednich meczach Nowitzki i reszta s5 grali ~25 minut.
Mógłbyś może podrzucić stronki z których bierzesz to info o absencjach? Bylbym bardzo wdzięczny ;)
 
sewerynkg 18,2K

sewerynkg

Użytkownik
Atlanta Hawks - San Antonio Spurs || SAS -1 @1.90✅ 104-106✅


e: prawie całą 4 kwarte grała podstawowa piątka Atlanty vs 3 garnitur SAS, ale się udało ????

Wielka trójka czyli Duncan, Parker, Manu byli oszczędzani w poniedziałek i nie grali z Denver. Można więc wywnioskować, że dzisiaj ich zobaczymy na parkiecie (w pierwszym meczu grali odpowiednio 23 min., 18 min, 23 min.) i uważam, że dzisiaj zagrają podobną ilość minut jak w meczu z Suns. (można czekać na dokładne info, ale im później tym kurs będzie mniej opłacalny). Nawet jeżeli nie zagrają to ławka Spurs sporo przewyższa ławkę Hawks. Atlanta pozbyła się Smitha i pozyskała Millsapa, sezon zweryfikuje czy był to właściwy ruch wg. mnie tak (będzie mniej cegieł za 3 ;]). Według mnie warto zagrać dzisiaj na Spurs, gdyby to był reg. sezon kurs byłby w granicach 1.4. Nie ma więcej co pisać, boisko wszystko zweryfikuje, ale moim zdaniem dużą różnice zrobi ławka Spurs. Oglądałem już trochę meczów pre sezon i zazwyczaj na 4 kwarte wychodzi 2/3 garnitur, a tutaj mamy przewagę Spurs (wg. mnie). No i Spurs przegrali dwa pierwsze mecze mimo, że to ps to jakaś motywacja powinna być - szczególnie u rezerw.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom