>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NBA offseason & preseason 2013 - dyskusja i typy

Status
Zamknięty.
wolny-strzelec 232

wolny-strzelec

Użytkownik
NBA Preseason
Denver Nuggets - Los Angeles Lakers
Typ: 1 ✅✅✅
Kurs: 1.45
Data: 07.10.2013
Godzina: 03.30
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Powolutku rusza moja kochana NBA, jest to narazie preseason ale mimo wszystko polecam mecz pomiędzy Denver a Lakers.
Dwa słowa o zespołach:
Denver: jest to ich pierwszy mecz tego sezonu więc o ich grze nie można zbyt wiele powiedzieć, największą stratą Nuggets jest odejście Iguodali do Warriors, po stronie zysków można zapisać przyjście Nate`a Robinsona z Chicago Bulls.
Lakers:
będzie to już drugi ich mecz w tegorocznym preseason, pierwszy rozegrali wczoraj pokonując mających duże aspiracje Warriors 104:95, fantastyczny mecz rozegrał X. Henry zdobywając 29 punktów dodając do tego 7 zbiórek, double-double w tym meczu zdobył C.Kaman. Najistotniejsze w tym wszystkim jest to że Lakers pokonali Golden State bez Bryanta, Gasola i Nasha!
Podsumowując, Denver będą chcieć dobrze wypaść w 1 meczu, Lakers nadal bez kontuzjowanego Brayanta, jeśli znow nie zagra Nash i Gasol to wątpię by zespół z miasta aniołów wygrał ten mecz chyba że Henry znów zakreci się wokół 30 punktów w co nie wierzę ;)
Na sucho polecam jeszcze:
Denver Nuggets- 5,5 @ 1.91 ✅✅✅
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Pierwszym typem,który mi wpadł w oko jest Toronto z Bostonem. Chyba Bostończycy nie są aż takim faworytem jakim widzą ich buki i lekko na win Raptors można pograć.

A drugi ciekawy typ to Clippers. Skład mają zdecydowanie szerszy+czołowy trener ligi.
Blazers też mają kim postraszyć ale w Preseason nie można oczekiwać,że Aldridge,Batum zagrają po 40min.
Podstawowi zawodnicy zawodnicy Clippers też pewnie będa trochę oszczędzani ale na ławce mają masę talentu i jesli buki widzą ich w roli doga to nie mogę przejść obok tego meczu obojętnie.
Portland-Clippers
Clippers 1,99 marathon

E: C.J. McCollum nie zagra,czyli minimalnie szanse Clippers rosną.
 
wolny-strzelec 232

wolny-strzelec

Użytkownik
NBA Preseason
Boston Celtics - Toronto Raptors
Typ: Hcap 2 (+4) ✅✅✅ (89-97)
Kurs: 1.91
Data: 08.10.2013
Godzina: 01.30
Bukmacher: Marathonbet
Analiza:
Po wczorajszym pewnym typie na Denver dziś na celownik biore mecz w TD Garden gdzie gospodarze Boston Celtics podejmą Toronto Raptors. Na wstępie dodam że jeszcze godzine temu na maratonie było do wzięcia Hcap2 (+5,5) ale niestety linia opadła, cóż trudno ;)
Boston Celtics:
Co tu wiele mówić, celci stracili przed sezonem swoich dwóch podstawowych graczy, do Nets odeszli Kevin Garnett 12/13 (14.8 PPG, 7.8 REB, 2.3 AST) oraz Paul Pierce 12/13 (18.6 PPG, 6.3 REB, 4.8 AST) a w dodatku z powodu kontuzji podstawowy rozgrywający znany wszystkim Rajon Rondo 12/13 (13.7 PPG, 5.6 REB, 11.1 AST) wróci do gry dopiero w Grudniu.
Toronto Raptors:
Tutaj krótko, przyjście z Knicks Steve Novaka do tego Kyle Lowry, Amir Johnson, D.J Augustin oraz oczywiście lider Rudy Gay (18.2 PPG, 6.1 REB, 2.7 AST) w dodatku żaden z podopiecznych Dwane Caseya nie boryka się z problemami zdrowotnymi.
Podsumowując:
Analizę opieram przede wszystkim na mega osłabionym bostonie który bez Garnetta, Pierca i Rondo czyli trzech głównych aktorów ich gry w poprzednich latach moim zdaniem nie sprostają Gay&#39;owi i reszcie z Raptors. Jak dla mnie Boston w tym sezonie będzie wylewał siódme poty by zająć 7-8 miejsce i załapać się na Play Off.
Dla odważniejszych polecam także:
Toronto Raptors @ 2.35 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Chicago - Memphis @1,77 unibet✅
Chicago -1,5 @1,91 unibet✅
Najważniejszy aspekt Bulls - Rose stopniowo wraca do swojej dyspozycji i z pewnością dostanie ponad 20 minut gry, żeby się rozegrać. Poza tym mają już za sobą jeden mecz przedsezonowy z podobną ekipą do Memphis. Grizzlies dopiero jutro zaczynają swój pre season i związku z tym będą trochę sztywni. Pojawi się spora rotacja w obu drużynach, jednak wydaje sie ze Bulls sa lepsza opcja na ten moment. W ofensywie widać , że lepiej grają i przede wszystkie Boozer już nie jest jednym jedynym priorytetem w ataku. Trudno cos konkretnego napisać, bo dopiero sezon za kilka tygodni a nie wszystkie ekipy zaczęły grać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Oklahoma City Thunder @ Philadelphia 76ers. Total Points: Over 194 [email protected] ✅ spoko meczyk ;)

Koszykarze NBA zjechali do Europy promowac NBA, na weekend ostro postrzelala Filadelfia, dzisiaj powinno byc rowniez overowo, linia dosc niska, OKC powinna spokojnie rzucic over 110, nie ma sie za bardzo rozpisywac co do dyspozycji graczy, wiadomo, jest to pre, brak cisnienia, luzna, pokazwa koszykowka i abolutnie mi sie tu nie widzi wynik ponizej 200.
start 21 C+ Sport
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Oklahoma City Thunder -6,5 @ 1,91 marathonbet
Oklahoma City Thunder -7,5 @ 1,91unibet
Może i mecz dla funu , żeby przyciągnąć wielką publiczności ale bądź co bądź 76ers to zespół który zamiast się wzmocnić w trakcie lata to stracił poważnego grajka Holidaya, dającego zawsze coś nawet z ławki Younga, a wzieli kontuzjowanego Noel - podobno mega gwiazde draftu, a jednak z jedynką nie wyszedł. Transfery nie robią wrażenia, a z Oklahomą powinni mieć o wiele ciężej niż z Bilbao. Nie ma co porównywać obu piątek, bo jest spora różnica nie tylko potencjału bo Phila to co najwyżej nie ma co liczyć na pozytywne wyniki przez parenaście tygodni, a Noel absolutnie nie jest gwarancja sukcesu bo NBA to nie studia. Thunder zrobią show i wystarczająco sobie porzucają. Nadchodzi taki okres, że zawodnicy zaczynają grać coraz więcej - myślę, że możemy spodziewać się koło 20 minut Duranta i kilku innych graczy z podstawy jak w ostatnim spotkaniu.
 
wolny-strzelec 232

wolny-strzelec

Użytkownik
09 paź 01:00
Cleveland Cavaliers - Milwaukee Bucks: Cleveland Cavaliers @ 1.41 ✅ (99-87) Marathonbet
Dziś na celownik wziąłem spotkanie zespołów które w tegorocznym Pre-season nie rozegrały jeszcze żadnego spotkania czyli Cleveland z Kyrie Irvingiem 12/13 (22.5 PPG, 3.7 RPG, 5.9 APG) oraz Milwaukee na którego czele stoi Brandon Knight 12/13 (13.3 PPG, 3.3 RPG, 2.0 APG).
Cleveland Cavaliers:
Cleveland są uważani za jednych z faworytów nadchodzącego sezonu, w składzie z Irvingiem, Jackiem, Waitersem, Milesem, Bennettem, Bynumem i Varejao mogą stawić opór nawet takim drużynom jak Heat czy Pacers. Jako że jest to pierwsza ich gra w tym pre-season chłopaki będą wypoczęci i głodni gry, dodając do tego grę przed własną publicznością zapowiada się festiwal strzelecki Cavs. Kontuzjowani są Bynum, Varejao, Zeller oraz Bennett choć jak podaje serwis zkrainynba Bennett już wyleczył kontuzję ramienia i powinien być gotowy na dzisiejszy mecz.
Milwaukee Bucks:
Cóż powiedzieć, jako że to pierwszy ich mecz nie wiele wiemy o grze i formie graczy. Skład w którym widnieją takie nazwiska jak Knight, O.J Mayo, Ersan Ilyasova daje do myślenia jednak myślę że dziś na Cavaliers będzie to zbyt mało. Prócz tych graczy Bucks nie ma w swoich szeregach tak naprawdę nic specjalnego , dodając do tego widniejących na liście kontuzjowanych Pachulie, Udoha, Middletona oraz Delfino możliwość rotacji znacznie się skraca. Pierwsze spotkanie, trener będzie chciał rozdielić minuty tak by móc zobaczyć wszystkich w akcji więc Knight, Ilyasova czy Mayo nie zagrają więcej niż 20-25 minut a to zbyt mało by móc walczyć z mocnym i szerokim składem Cleveland.
Podsumowanie:
Faworyt jest jeden, Cavaliers, jeśli chcą być brani na poważnie muszą od początku udowadniać swoją wartość i aspiracje do walki o najwyższe cele, Irving, Jack, Waiters i spółka rozprawią się z Knightem i jego świtą bez większego problemu.
Na sucho:
Cleveland Cavaliers (-5) @ 1.77 ✅
Cleveland Cavaliers (-6) @ 1.91 ✅
Cleveland Cavaliers (1 kwarta win) @ 1.59 ✅ (28-16)
Marathonbet
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Cleveland są uważani za jednych z faworytów nadchodzącego sezonu, w składzie z Irvingiem, Jackiem, Waitersem, Milesem, Bennettem, Bynumem i Varejao mogą stawić opór nawet takim drużynom jak Heat czy Pacers.
Przyjacielu, nie gniewaj się bo szanuję zdanie każdego, gdyż ma do niego prawo, ale kim są Ci, którzy uważają Cavs do faworytów do RINGA ??
Jakoś byłbym się w stanie założyć o dobrego Walkerka, ze nie wejdą powyżej pozycji 7 na wschodzie...
 
wolny-strzelec 232

wolny-strzelec

Użytkownik
Przyjacielu, nie gniewaj się bo szanuję zdanie każdego, gdyż ma do niego prawo, ale kim są Ci, którzy uważają Cavs do faworytów do RINGA ??
Jakoś byłbym się w stanie założyć o dobrego Walkerka, ze nie wejdą powyżej pozycji 7 na wschodzie...
Wiadomo ilu ludzi tyle zdań i teorii, masz prawo wątpić w to co piszę i szanuje to, dla mnie jednak w tym sezonie Cavaliers mają szanse namieszać, być tzw. czarnym koniem. Nie mówię że na 100% będą finałach NBA czy nawet finałach konferencji wschodniej ale przy odrobinie szczęścia mogą być w półfinałach konferencji. Wiadome że potrzeba do tego fantastycznego sezonu Irvinga i ciągłego dobrego wsparcia reszty drużyny ale coś mi podpowiada że w tym sezonie Kyrie pokaże nam swój pełen potencjał i jeśli reszta drużyny będzie w wysokiej formie może być ciekawie i gdzieś w sferze fantazji widzę ich w półfinałach. Możesz uważać mnie za marzyciela czy poprostu kogoś kto nie wie o czym mówi ale musimy czekać, koniec sezonu zweryfikuje kto z nas miał rację ;)
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Przyjacielu, nie gniewaj się bo szanuję zdanie każdego, gdyż ma do niego prawo, ale kim są Ci, którzy uważają Cavs do faworytów do RINGA ??
Jakoś byłbym się w stanie założyć o dobrego Walkerka, ze nie wejdą powyżej pozycji 7 na wschodzie...
W tak słabej konferencji ?
MIami , Indiana , Bulls to trzon później raczej Nets , Knicks i dalej będzie walka kto bardziej ogarnie się po zmianach kadrowych : właśnie Cavs , Pistons no i ... Wizards ? .
Najważniejsza sprawa to zdrowie w Cavs , jeśli im mistrz flamengo i kręgli pogra na jakimś poziomie to stać ich na 5-6 miejsce ale w PO niczego wiekszego nie ugrają i tak .
Konferencja słabiutka , kilka drużyn dokupiło przed sezonem zamiast zawodników sporo dużych kanistrów i szykuje się do tankowania ;)
Patrząc na skład 76ers to się zastanawiam czy oni nie pobiją rekordu Bobcats
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Maroon ja to widzę bardzo podobnie, ale cenię bardziej Wizzards

1. Miami
2. Chicago
3. Pacers
( kolejność dowolna )

4.Nets
5.Knicks
6.Wizzards
( kolejność dowolna )

7. Cavs
8. Pistons
9. Hawks ( mimo wszystko Smith poszedł ale jest Millsap)

Do tego Boston ( jednak Boston to Boston )

a wracając do tematu - widze Cavs na max 7 miejscu, ale nie zdziwię się też jak skończą poza PO. - pełna zgoda do kontuzji, Varejao i Bynum to chodzące bomny zegarowe, a Irving i Waiters też mogą opuścić 10-15 spotkań
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Jak widzicie szanse Netsów dzisiaj z Washington ? Jest u nich troche wzmocnień (Pierce, Garnett, Terry, Kirilenko). 1.66 na zwycięstwo
 
klemenspff 407

klemenspff

Użytkownik
Terry,D.Williams,Kirilenko,Blatach dziś nie zagrają
Prawdopodobni starterzy Nets:
PIERCE-GARNETT-LOPEZ-JOHNSON-LIVINGSTON
Starterzy Wizards:
WEBSTER-VESELY-NENE-BEAL-WALL
Nie zagrają na pewno Singleton i Okafor
Nie wiem dlaczego,ale coś mi mówi żeby brać w tym meczu najwyższy over bo się opłaci.W chwili obecnej jest to 188pkt w Pinnacle po 2,07 ✅
edit:Koniec końców Kirilenko i Blatache zagrali,ale to nawet lepiej bo w pewnym momencie ten drugi pociągnął grę Brooklynu.Ogólnie gwiazdy po stronie Netsów zbyt długo nie pograły,a mi szkoda że dałem ten over tylko za 25zł
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Pelicans+Knicks @2.76 ✅
Bet365
Preseason więc ostrożnie.
Pelicans opisał dobrze Wolny Strzelec w dziale typy dnia więc kilka słów o Knicks.
Felton-Prigioni-Anthony-Bargnani-Chandler to s5 Knicksów, na ławce Shumpert, który ponoć pożarł się z Woodsonem na TC. Martin out. Debiut ma zaliczyć Artest.
U Celtów w meczu z Raptors najlepszym strzelcem był... Gerald Wallace, Rondo oczywiście out. Nie widzę innej opcji jak wygrana (nawet zardzewiałych) Knicks.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Ja bym pogral pierwsza kwarte Knicks na live. Pewnie kurs kolo 1.80 a moim zdaniem BARDZO warto. Bradley nie jest zadnym rozgrywajacym i co najwyzej moze poklepac pilke do polowy a jak bierze sie za dalsze rozgrywanie to juz nie wyglada to najlepiej. Green jakos tak straznie ospale w pierwszym spotkaniu bez tego powera, ktory towarzyszyl mu w koncowce poprzedniego sezonu. Po pierwszym spotkaniu najlepsze wrazenie zrobili na mnie byli gracze Nets. Humphries walczyl o kazda pilke a Wallace ladnie poruszal sie w ataku. Knicks natomiast startuja z preseasonem, pierwsze spotkanie = na pewno jakis tam fun. Melo pewnie porzuca sobie w pierwszej kwarcie a jak dalej to bedzie wygladalo tylko trener Knicks wie. Wiadomo to jest pre season wiec stawka powinna byc wakacyjna ????
✅
 
vonmal 38

vonmal

Użytkownik
Myślę, że Brooklyn na Wschodzie coś ugra w tym roku. Widzę ich w pierwszej trójce, nie mówię na którym miejscu, bo nie chcę zapeszać... W każdym razie myślę, że jeżeli jest ktoś, kto może zagrozić Miami, to właśnie oni (nawet z Kiddem jako managerem) albo ewentualnie Byki. Potem długo, długo nic.

Indiana jest mocna, ale to wciąż nie jest to - nawet z Grangerem, Scolą i Watsonem brakuje im głębi, żeby wystawić piątkę przeciwko Miami, w którym grają teraz przecież jedni z najbardziej utalentowanych ludzi w historii tego sportu. Jeżeli spotkają się raz jeszcze w finale konferencji, to wystarczy, że ci drudzy znowu wyłączą z gry Hibberta i w zasadzie będzie po zawodach.

Knicks są przereklamowani (bardzo subiektywna opinia), a na grę Melo nie mogę czasami patrzeć. Oczywiście do play-off wejdą - pytanie tylko, co dalej.

Tak czy inaczej, na Wschodzie będzie bardzo ciekawie w tym roku, a o seedy 6-8 walka toczyć się będzie zapewne do samego końca. Myślę, że obraz Wschodu na koniec sezonu zasadniczego może wyglądać tak:

1. Heat
2. Nets
3. Bulls
4. Pacers
5. Knicks
6. Cavs? / Hawks?
7. 76rs? / Pistons?
8. Raptors? / Bucks?
 
sewerynkg 18,2K

sewerynkg

Użytkownik
76ers nie wejda do PO. Bulls z w pełni zdrowym Rose mogą zwojować bardzo dużo, byle ich kontuzje omijały.
Co do typów na dzisiaj to widze ostre strzelanie w meczu Portland - Suns. 193.5 @1.90 w bet365. Widzę szybkie tempo gry - run&amp;gun. Grubo powżej 200 punktów mnie nie zdziwi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dwill 620

dwill

Użytkownik
Indiana Pacers - Houston Rockets
2
2.15
Marathonbet
5/10

Meczyk za niespełna półgodzinki.
Mecz na neutralnym gruncie. Jednak ten grunt powinien przypasować szczególnie jednemu zawodnikowi, a jest nim Jeremy Lin. Spotkanie będzie rozgrywane w Manili, Filipiny.
Azjaci ogarnięci przez Linsanity, a do tego przecież Azja jest szerokim odbiorcom NBA, więc Howard i Harden powinni pograć spokojnie z 20+ minut.
Kurs warty ryzyka z tego względu, że zmiana strefy czasowej dotyka obu ekip, a jednak większej mobilizacji spodziewam się ze strony Houston, gdyż ich zespół najbardziej odpowiada Azjatom od czasów Yao Minga.
W tym miejscu pragnę nadmienić, że imponuje mnie Patrick Beverley. Jeszcze do niedawna zawodnik grywał na europejskich parkietach. Trafił nieopierzony do NBA, ale poczynił ogromny postęp. Bardzo dobre minięcie, panowanie piłki i kozioł, a do tego świetnie potrafi wytwarzać presję na rozgrywających z piłką. Jeden z niewielu PG, którzy potrafią być plastrem na tej pozycji.
✅
 
wolny-strzelec 232

wolny-strzelec

Użytkownik
Los Angeles Lakers - Sacramento Kings: Los Angeles Lakers
Kurs: 1.90
Bukmacher: Marathonbet

Na dzisiejszą, kolejną już noc z Pre-season NBA wybrałem spotkanie Los Angeles Lakers z Sacramento Kings które odbędzie się na neutralnym terenie w hali MGM Grand Garden Arena w Las Vegas.

Los Angeles Lakers:
Jeden z dwóch zespołów w NBA z miasta aniołów jednak wciąż bez swojej największej gwiazdy i lidera zespołu Kobiego Bryanta. Dotychczas w pre-season Lakersi rozegrali 3 spotkania z czego dwa wygrali (104-95 Warriors, 90-88 Nuggets) oraz raz zostali pokonani (Nuggets 97-88). W obydwu spotkaniach zwycięskich dla Lakers nie pozwalali oni przeciwnikom na skuteczność z gry większą niż 40% sami notując odpowiednio 41.2%, 32.3% oraz 39.5% z gry. Steve Nash zagrał dotychczas w 2 z 3 meczy pre-season notując w nich co tu wiele mówić nie wiele punktów bo odpowiednio 0 i 4. W ostatnich dwóch meczach pojawił się na parkiecie także Paul Gasol notując w meczach z Nuggets 13 punktów i 4 zbiórki oraz 14 punktów i 7 zbiórek. Jeśli w tym meczu Xavier Henry zagra tak jak w meczu z Warriors o wynik powinniśmy być spokojni. Na liście kontuzji widnieją tylko 2 nazwiska Bryanta i Kellyego więc dziś czas na Go Go Lakers!

Sacramento Kings:
Dla zespołu z Sacramento jest to dopiero drugie spotkanie w tegorocznym pre-season, w pierwszym zostali rozbici na wyjeździe przez Warriors (z którymi Lakersi wygrali 9 punktami) 81-94, najlepszym graczem King był Isaiah Thomas który zanotował 15 punktów, 3 zbiórki i 6 asyst. Patrząc na skład Kings ich największą gwiazdą w tym sezonie powinien być DeMarcus Cousins który w tamtym sezonie notował 17.1 PPG, 9.9 RPG, 2.7 APG.

Podsumowanie:
Podsumowując, mecz na neutralnym terenie w Las Vegas, dla Sacramento to dopiero drugi mecz więc trener będzie chciał dać szanse wszystkim graczom, natomiast dla Lakers to już 4 spotkanie więc myślę że trener będzie dawał grać coraz więcej swoim asom i przygotowywać już ustawienie pod sezon zasadniczy który rusza wraz z końcem października. Nash, Gasol, Young wspierani Kamanem, Farmerem oraz Henrym powinni sobie dziś poradzić z Cousinsem, Thomasem i resztą z Sacramento.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
No nie wiem . Sacramento to taka banda dzikich dzieciaków z pustymi głowami którzy w takim meczą mogą zechcieć postrzelać , do tego moim zdaniem mają po prostu szerszy skład niż LAL . Lakers wiadomo , dziadków o ile zobaczymy to dostaną krótkie minuty a reszta właśnie z Henrym czy Farmarem na czele to jedna wielka prowizorka . Lakers jak co roku mają lekko wywalone na preseason . W takich Kings sporo młodych głodnych gry dlatego ja bym na nich dzisiaj uważał . Ale wiadomo te mecze to lekka parodia sportu , każdy się dociera powoli i często decyduję jakie minuty rozdysponuje trener .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom