>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NBA offseason & preseason 2013 - dyskusja i typy

Status
Zamknięty.
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Kim są dzisiaj Lakers?
dokładnie , została nazwa z tej ekipy tylko .
Na PO jak dla mnie nie ma żadnych szans w tym roku i nawet fani Lakers którzy ze wszystkiego potrafić zrobić + dla swojej ekipy , nawet z podbisania Nicka Younga nie liczą chyba na to że się załapią .
 
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
Witam po przerwie ;) .

Pre-Season, co do lalek, to bym ich zostawił, przypomnijmy sobie jak grali w zeszłym sezonie pre season kiedy to wielu z was mówiło że jest to ekipa do ringa z Nashem i Howardem i że to był super ruch, ja byłem co do tego sceptyczny, zresztą nie tylko ja. Ta drużyna to już nie Los Angeles Lakers tylko...Fakers. A tak jak ktoś zauważył , młoty z Sacramento mogą chcieć sobie postrzelać, szkoda kasy. Chociaż wiadomo ,że Fakersi mogą wygrać ale to wróżeniu z fusów

ja na tapete wziąłem inne spotkanie

Timbervolwes-Bucks ----&gt;Timbervolwes bet365 po kursie 1,6
Kurs nie jest oszalamiający, jednakże, Minnesota dobrze zaprezentowała się w 1 meczu Pre-Season, wypracowali przewage nad Raptors i spokojnie jąutrzymywali.
Wiemy jak wyglądały ostatnie 2 sezony w wykonaniu graczy wilków. Wielu zawodników przechodziło cięzkie kontuzje miesiącami nie grało a zespół ciągneła ławka rezerwowych i Pekovic. Zawodnicy typu Love Rubio nie nagrali się i mysle ,że trener jakos specjalnie ich oszczedzał nie bedzie, bo na zmeczenie sezonem czy tez reprezentacja specjalnie narzekac nie mogą, bo sie nie przepracowali. Zresztą było to widac w 1 spotkaniu gdzie Love dostal całkiem sporo czasu na boisku rzucił 27 pkt.. Co do ekipy Bucks, czy oni chcą pobić rekord Bobcats ???? ? ja nie wiem, budowali drużyne wyglądała coraz lepiej, nawet ładnie grali czasami w zeszłym sezonie i rozpier%^%$^&amp;li team oddajac swoich zawodnikow za jakies marne ochłapy. Tam nawet jakby wyszła s5 to niezbyt ma kto zagrozić graczom Wolves, a Minnesota zawsze charakteryzowała się długim wartościowym benchem dlatego widzę tu zwycięstwo białasów i tyle w temacie.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Z tymi Lakersami to mimo wszystko bym był ostrożny. Nawet nie to, że wierzę w wielki powrót Bryanta i Nasha ale ... ta drużyna jak żadna inna potrafi dostać prezent od innych drużyn w jakimś &quot;złodziejskim&quot; trejdzie. Dodatkowo jakby stosunkowo szybko wrócił Phil albo inny coach ... ;)
Co prawda nie ma teraz odpowiedniego kapitału do wymiany, ale jak trejdowali Pau to też nie było. Zaraz się okaże że puszczą takiego Blake i Hilla za jakiegoś All Stara i ich szanse się nieco zmienią ;)
Ogólnie, uważam że jakiś tam potencjał w tej drużynie mimo wszystko jest. Brakuje im &quot;tylko&quot; zdrowego Bryanta i atletycznego PF, bo pozostali gracze idealnie wpasowują się w system gry wesołego wąsacza. Sam jestem ciekaw na co ich stać. Ogólnie typ drużyny jaką lubiłem zawsze sobie pogrywać w NBA 2k. Zero atletyzmu ale od groma strzelców ;)
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Jeśli juz teraz zakładacie, ze Lakersi nie będą w PO no to...spoko ???? Nie wiadomo w jakiej formie wróci Kobas. Moze wrócić w naprawde bardzo dobrym stylu. Do tego Gasol i Nash. To jest 3ka zawodników, którzy jeśli będą w formie i zdrowi moga spokojnie zapewnic udział w PO. Wiem, że Zachód jest mocny, ale mimo wszystko.
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Gasol , Nash ? Zanim wróci Kobe to będzie po sezonie prawdopodobnie dla LAL . Zresztą kim jest w tym momencie Nash , brzydkim białym facetem ze śmieszną fryzurą ? No może jest jeszcze największą dziurą w obronie w NBA . Young i Jodie Meeks a więc kolejni królowie defensywy ???? rozumiem jakby D&#39;Anotni szedł w swoją szaloną szybką koszykówkę ale pojawia się Guziec-Albinos Chris Kaman który nie potrafi się oderwać od ziemi .
Co roku w tym dziale padają jakieś kosmiczne teorie , typu Hawks w finale konferencji (nie będę się pastwił nad tym kto to pisał ale to było mocne ). Lakers w PO może nie są aż takim science-fiction ale ich szansę są po prostu minimalne .
Rozsądnie napisał Jacques , jakiś trade złodziejski może by ich lekko poratował ale oni z drugiej strony nie mają czym handlować więc ktoś musiałby bardzo wyciągnąć do nich pomocną dłoń .
 
backrus 48

backrus

Użytkownik
Wszyscy mówią jaki to Zachód jest mocny, a Wschód słaby. Jednak ostatnie 2 mistrzostwa powędrowały do Miami, które, moim zdaniem, w ostatnich 3 latach po drodze mocniej męczyło się z Bostonem/Indianą niż w wielkim finale (pomijam łabędzi śpiew Mavericks). Konferencje się wyrównują, high picki szły na wschód, teraz zmierzają na zachód, taka kolej rzeczy. Inna sprawa, że podział na konf. i dywizje jest dość kontrowersyjny, polecam super artykuł z wakacji: http://www.slcdunk.com/2013/8/8/4600964/nba-expansion-realignment-and-four-point-line-if-allthatamar-were-nba
Nie skreślajcie Kobasa ;) Jak łatwo zdanie &quot;fanów/znawców&quot; się zmienia: z pewnego ringa do braku po w ciągu sezonu. To jedna z ostatnich szans na misia, Bryant będzie chciał pokazać, że nie potrzebuje, by ktoś go carry&#39;ował (patrz Shaq). Playoffy rzutem na taśmę i potem jakiś niesamowity run, to byłoby świetne zwieńczenie jego kariery.
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
=
Nie skreślajcie Kobasa ;) Jak łatwo zdanie &quot;fanów/znawców&quot; się zmienia: z pewnego ringa do braku po w ciągu sezonu. To jedna z ostatnich szans na misia, Bryant będzie chciał pokazać, że nie potrzebuje, by ktoś go carry&#39;ował (patrz Shaq). Playoffy rzutem na taśmę i potem jakiś niesamowity run, to byłoby świetne zwieńczenie jego kariery.
Nie od dziś wiadomo że w LAL ten sezon może zostać potraktowany ulgowo , Kobe ma się doleczyć , zebrać siły i przy mocnym rynku FA w następnym roku zrobić prawdopodobnie ostatni skok na tytuł .
Jaki run w PO ? chyba że hipotetycznie zakładamy że jakimś cudem wejdą do PO. To na jaki run ich stać :grin: ? Na wygranie z serii z jakimiś Blazers jak im się Aldridge i pół składu połamie jak zwykle i będą grali Victorem Claverem jako GTG ?
Akurat w tym wypadku nie trudno ocenić na co stać tą drużynę .
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Lakers to będzie pośmiewisko w tym sezonie i jestem o tym głęboko przekonany. Nie będzie żadnych PO, tej zbieraniny pajaców i emerytów w tym sezonie nawet sędziowie nie będą w stanie wepchać do PO. Mało tego, uważam, że za rok wcale tak nie rozwalą rynku jak niektórzy myślą. Jedno jest pewne, na 99% nie podpisze z nimi Lebron bo z tak samolubnym pajacem i sępem jak Kobe James po prostu nie będzie chciał grać, musiałby być idiotą. Kobe by przez 99% czasu sugerował wszystkim, że to on jest the truth a James sra w crunch time itp... Każdy all star się zastanowi 5 razy zanim zdecyduję się grać z Kobasem w jednej druzynie albo zadzwoni do Howarda żeby ten rozwiał wątpliwości. Przejdźmy jednak do tego sezonu bo o przyszłości Lakers to można książke napisać. Scenariusz będzie taki - Kobe będzie rzucał tryliard razy w każdym meczu, w obronie będzie statystą i po przegranych meczach będzie sugerował w mediach, że partnerzy z drużyny są soft, typowe dla niego. Nawet gdyby Kobe nieco ograniczył liczę rzutów przez ręce to Nick Young może spokojnie przejąć pałeczkę. Nash może z 2 razy na miesiąc zagra i to by było na tyle, jak już będzie grał to umożliwi PG przeciwników wykręcenie rekordów kariery. Gasol powinien mieć w tak beznadziejnej ekipie niezły sezon ale pewnie jego relacje z &quot;five time champion&quot; Bryantem będą kiepskie bo Kobe jak zwykle będzie na niego zwalał winę za porażki. Kaman pewnie się połamie ale jeżeli nie to w ataku coś tam będzie grał ale w obronie odda 3x tyle. Jordan Hill się przyda bo tej drużynie potrzeba atletyzmu jak małpie bananów (odniesienie do małpy całkowicie przypadkowe). Co do reszty to cięzko w ogóle coś napisać, praktycznie same odpadki jak Wesley Johnson czy Nick Young. Oczywiście na ESPN powiedzą, że oni świetnie pasują do systemu Mike&#39;a noD&#39;Antoniego więc to świetne ruchy, wiadomo, na Lakers a już szczególnie na króla Kobasa nie można złego słowa powiedzieć. Ich główny showman, który wywołuje sensację i przyciąga widownie celowo pier****** głupoty czyli Skip Bayless (nawet Barkley powiedział, że to gość to idiota) powiedział nawet, że Lakers bez większych problemów awansują do PO bo geniusz Kobe nawet sam może awansować. O noD&#39;Antonim powiem tylko tyle, że to najgorszy coach w lidze, więcej nie ma sensu pisac.
No i na koniec najważniejsze - Lakers mogą mieć jedną z najgorszych defensyw w historii ligi i absolutnie nie żartuje.
Parę ekip na pewno będzie za Lakers bo pół ligi tankuje w tym roku więc nawet w tankowaniu będzie ostra rywalizacja.
Tylko jakiś cud typu trade z kosmosu może im pomóc.
Generalnie dyskusja w dużych mediach o Lakersach będzie w tym sezonie mniej więcej taka - Kobe &quot;five time champion&quot; Bryant to geniusz, wrócił po ciężkiej kontuzji i notuje 30 pkt/mecz ale niestety ma słabych partnerów. O skuteczności, łamaniu zagrywek, zabijaniu pewności partnerów z drużyny i paru innych rzeczach nie będą mówić.
Kobe to inteligentny gość i dobrze wie, że na mistrza nie ma szans więc skupi się na tym żeby samemu wyjść z twarzą z tego sezonu, reszta nie będzie go obchodziła.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
vonmal 38

vonmal

Użytkownik
A&#39;propos Lolkersów, takie dominują na ich temat headline&#39;y:
http://www.sportsnet.ca/basketball/nba/lakers-kaman-sacre-team-up-to-purchase-cow/
Rzeczywiście chyba nikt już nie wie, co o nich pisać.

Powiedzcie mi, co myślicie o Phoenix Suns i o Gortacie na ten sezon. Zmienili trenera, odmłodzili nieco skład, ale jednocześnie pożegnali się ze Scolą, Beasley&#39;em i Dudley&#39;em. W ich miejsce przyszli Plumlee, Green i przede wszystkim Bledsoe, który jest potwornie szybki i grał jako wsparcie dla Chrisa Paula wcześniej w Clippersach. To jest młody skład, mogą być w stanie bardzo namieszać w meczach ze starszymi ekipami, przede wszystkim od strony przygotowania fizycznego.
A Gortat to Gortat, o jego transferze mówi się dużo i od dawna. Tak sobie myślę, że skoro mu staty spadły po odejściu Nasha do Lolkersów, a właśnie Lolkersi potrzebują teraz dobrego centra... kto wie?
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
A&#39;propos Lolkersów, takie dominują na ich temat headline&#39;y:
http://www.sportsnet.ca/basketball/nba/lakers-kaman-sacre-team-up-to-purchase-cow/
Rzeczywiście chyba nikt już nie wie, co o nich pisać.

Powiedzcie mi, co myślicie o Phoenix Suns i o Gortacie na ten sezon. Zmienili trenera, odmłodzili nieco skład, ale jednocześnie pożegnali się ze Scolą, Beasley&#39;em i Dudley&#39;em. W ich miejsce przyszli Plumlee, Green i przede wszystkim Bledsoe, który jest potwornie szybki i grał jako wsparcie dla Chrisa Paula wcześniej w Clippersach. To jest młody skład, mogą być w stanie bardzo namieszać w meczach ze starszymi ekipami, przede wszystkim od strony przygotowania fizycznego.
A Gortat to Gortat, o jego transferze mówi się dużo i od dawna. Tak sobie myślę, że skoro mu staty spadły po odejściu Nasha do Lolkersów, a właśnie Lolkersi potrzebują teraz dobrego centra... kto wie?
Gortat będzie gdzieś puszczony na pewno . Lakers ani nie potrzebują Gortata (bo nie potrzebują sobie zawalać salary na następny rok podpisując go ), ani nie dadzą nic co wezmą z chęcią Suns . Gortat jako dobry defensywny center na pewno będzie na oku wielu drużyn .
Dla mnie Suns zapowiada się jako jeden z zespołów które będą grały kompromitujący Basket . Nie potrafiący rzucać Bledsoe , jeździec bez głowy Dragic . Scola i Dudley to spore osłabienia i po prostu teraz są żałośnie słabi .
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Jeśli juz teraz zakładacie, ze Lakersi nie będą w PO no to...spoko ???? Nie wiadomo w jakiej formie wróci Kobas. Moze wrócić w naprawde bardzo dobrym stylu. Do tego Gasol i Nash. To jest 3ka zawodników, którzy jeśli będą w formie i zdrowi moga spokojnie zapewnic udział w PO. Wiem, że Zachód jest mocny, ale mimo wszystko.
..i potem się obudziłeś....:grin: Nash to w ogóle...kawał armaty..z lateksu..nigdy nikogo nigdzie nie zaprowadził i na pewno zmieni się to w wieku 48 lat.
Do tego Mike D&#39;Antoni..jedyny run na jaki będzie stać Lakers w tym sezonie to Run&#39;n&#39;Gun pod wodza Mike&#39;a - czyli zero pomysłu na grę i zero obrony...
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Jeśli juz teraz zakładacie, ze Lakersi nie będą w PO no to...spoko ???? Nie wiadomo w jakiej formie wróci Kobas. Moze wrócić w naprawde bardzo dobrym stylu. Do tego Gasol i Nash. To jest 3ka zawodników, którzy jeśli będą w formie i zdrowi moga spokojnie zapewnic udział w PO. Wiem, że Zachód jest mocny, ale mimo wszystko.
Nie będą.
Nie w tym wieku.
Nie będą zdrowi.
Nie mogą.
Mimo wszystko nie. Admit it.
A teraz AnalIza

1. ✅
#1 draftu 2011
#4 draftu 2011
#4 draftu 2012
#1 draftu 2013
Irving szuka flow po złamaniu ręki, Thompson ma coś do udowodnienia, za cicho przeszedł jako #4 draftu, to samo Waiters, choć niektórzy szukają w nim idealnego fita dla takiego rozgrywajka jak Uncle Drew. No i Anthony Bennett #1 tegorocznego draftu, wszyscy oni minuty które dostaną w preseason traktują jak wodę na pustyni i to wystarczy by wygrać ten mecz. Magic postawili się Pelikanom (95:99) i są tym gorszym teamem z Florydy. Na więcej o tym zespole szkoda mi palców.
2.⛔
Analogiczna sytuacja: dużo grajków którzy muszą coś udowodnić: Kanter, Favors, Burks, Evans, Hayward. Udowodnić = wyszarpać minuty w rotacji w Regular Season. Z drugiej strony najsłabsza ławka poprzedniego sezonu, a jak wiemy starterzy nie grają w preseason tyle, żeby wygrać ten mecz.
Mimo, że na jednym screenie to nie polecam dubla. Enjoy!
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Widzę, że wszyscy już znają wyniki, znają formę i zdrowie Nasha i Gasola i przede wszystkim są fizjoterapeutami Kobasa i wiedzą wszystko o jego leczonej kontuzji - niech tak będzie ;) Ja mimo wszystko zostanę przy swoim i uważam, że Lakersi mają szansę na PO pod warunkiem szybkiego i dobrego powrotu po - jakby nie było - bardzo ciężkiej kontuzji Bryanta, ale nie takie rzeczy się działy.
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Gdyby był wyścig o zdobycie rangi trolla to @dawczan zostawiłbyś peleton daleko, daleko w tyle.
Taka pewność, że Lakers nie wejdą do PO jak to, że Celtowie będą tankować w tym sezonie. No chyba, że nagle Kobas cudownie ozdrowieje w 3 tygodnie, rozegra najlepszy sezon w karierze, a Robert Sacre stanie się drugim Olajuwonem... Prędzej jutro w totka wygrasz niż tak się stanie. Są lepsze team&#39;y na zachodzie i kijem Wisły nie zawrócisz. W każdym z 10 zespołów :!: - tak; naliczyłem 10 drużyn lepszych obecnie od Lakersów - mógłby wypaść najważniejszy gracz, a i tak będą lepsi niż team Pringlesa, który oczywiście sam w sobie jest kolejnym osłabieniem Jezioraków.
Oczywiście, zdarzą im się na pewno zwycięskie niespodzianki, bo Young czy Meeks będą mieć dzień konia jak w poprzednim sezonie. Nie wiem kto obecnie chciałby dołączyć do Lalek z bandą dziadków, trenerem - debilem i oskarżającym wszystkich wkoło o porażki Bryantem. Z drugiej strony po co mieliby psuć sobie salary?
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Royce White chyba musi mieć poważne problemy z głową ???? Najpierw bał się latać samolotem i siedział w domu grając na playstation cały sezon , teraz jego depresja kazała mu zaliczyć 4 faule w przeciągu 1 min 23 sekund na początku meczu ????
 
R 190

rednee

Użytkownik
Witam serdecznie,
Czy jest ktoś w stanie opisać w skrócie poszczególne drużyny i jak się rokują ich szanse na zwycięstwo w zbliżającym się sezonie?
Interesuje się NBA od niedawna. Mam nadzieję, że ktoś poświęci chwilkę czasu. ????
Pozdrawiam,
redneek
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Witam serdecznie,

Czy jest ktoś w stanie opisać w skrócie poszczególne drużyny i jak się rokują ich szanse na zwycięstwo w zbliżającym się sezonie?

Interesuje się NBA od niedawna. Mam nadzieję, że ktoś poświęci chwilkę czasu. ????

Pozdrawiam,
redneek
Ja powoli czymś takim się zajmuję w Wordzie i wstawię przed sezonem ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom