>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA Marzec 2016

Status
Zamknięty.
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Phoenix Suns @ Miami Heat -&gt; Goran Dragić over 17.5 pkt @1.87 ✅
Dragić i jego Miami Heat podejmą we własnej hali byłą drużynę rozgrywającego, który aktualnie reprezentuje ekipę z Florydy. Takie mecze dla zawodników zawsze są ważne - niezależnie od tego, w jakim układzie dany zawodnik rozstawał się z drużyną. Sądzę, że Słoweniec jest w stanie rzucić 18 &quot;oczek&quot;, które są wymagane do tego, by ten bet wszedł. W ostatnim czasie potrafił zanotować kilka meczów z 20+ punktami na koncie. W ostatnim spotkaniu przeciwko Słońcom rzucił 22 punkty. Dziś liczę na powtórkę w jego wykonaniu.
San Antonio Spurs @ New Orleans Pelicans -&gt; Anthony Davis over 24.5 pkt @1.87 ⛔
Antek potrafi spinać się na drużynę z Teksasu. Myślałem nad tym czy grać jego over, gdyż do wyboru jest też opcja najlepszego strzelca w meczu. Jednak tę sobie odpuściłem, bo nigdy nie wiadomo kto po stronie San Antonio zagra partidazo. Może to być Parker, który czasem punktuje jak za dawnych lat lub w każdym momencie Aldridge lub Kawhi zdecydują, że wezmą ciężar gry na swoje barki i zapukają w okolice 30 punktów. Dlatego też bezpieczniejszą opcją wydaje się być over Davisa. Przecież Pelikany wciąż mają jakieś szanse na Play-Offy. Z każdym przegranym meczem coraz mniejsze, ale jednak mają. Jeśli wygrają 2 spotkania (i zrównają się liczbą meczów z Rakietami) to będą tracić &quot;tylko&quot; 5 meczów wygranych do Hardena i spółki. Wszystko jeszcze tak naprawdę może się zdarzyć. Tym bardziej, że Rakiety nie grają zbyt równo. Wiem, że te 5-7 meczów może wydawać się nierealne do odrobienia, ale to jest NBA i wszystko jest możliwe. Poza tym Pelikany muszą o coś walczyć. Rok temu się udało, teraz będzie o to ciężej, ale może się udać, bo właśnie w ubiegłym sezonie pokazali nam, że sporo potrafią. Szczególnie Anthony Davis, na którego w takich meczach liczą najbardziej trener oraz kibice.
Kursy z Betano.
 
kamyqq 7

kamyqq

Użytkownik
Prawda jest taka, że Warriors bez Stepha z Livingstonem w jego miejsce obecnie biliby się o playoffs z takimi zespołami jak Utah czy Houston. Dlatego pisanie &quot;czy zagra Curry czy nie&quot; to chyba największa głupota jaką można napisać odnośnie NBA, bo Właśnie ten gość oddziela grubą kreską GSW od reszty ligi.
 
T 13

trafimow

Użytkownik
Prawda jest taka, że Warriors bez Stepha z Livingstonem w jego miejsce obecnie biliby się o playoffs z takimi zespołami jak Utah czy Houston. Dlatego pisanie &quot;czy zagra Curry czy nie&quot; to chyba największa głupota jaką można napisać odnośnie NBA, bo Właśnie ten gość oddziela grubą kreską GSW od reszty ligi.
Więc dlaczego to taka głupota pisanie &quot;czy zagra Curry czy nie&quot; skoro jego udział jest tak bardzo istotny?
Przy obstawianiu bardzo istotna wiadomość. Nie ma Curryego dajemy handi z + na OKC. Jest Curry dajemy handi z minusem na GSW.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
vero1897 123

vero1897

Użytkownik
Co tam dzisiaj gracie? Mi chodzi po głowie under na Florydzie. Magic grają z Phoenix, które jest btb i generalnie ma od dawna ogromne problemy z przekroczeniem granicy 100 pkt na wyjazdach - 2/10 w ostatnich meczach, 0/3 od allstar break. Niby jest tam jakś poprawa, niedawno wpadł nawet W z Memphis ale to wciąż obok Philly i LaL bottom 3 ligi. Dziś zmierzą się z Magic, którzy mimo wszystko więcej talentu posiadają po bronionej stronie w osobach: Paytona, Oladipo czy Gordona, w dodatku w ataku lublą nieco poceglić a już na pewno nie są to typowi scorerzy od, których należy oczekiwać wysokich zdobyczy punktowych. Najlepszego w ataku gospodarzy Vucevica powinien za to trochę ograniczyć Tyson Chandler i jak dla mnie to zapowiada się kolejne spotkanie Phoenix poniżej setki co w połączenio z nieprzekonującym mnie atakiem Orlando powinno zapewnić odpowiednie niski wynik. Linia 217.5 a wieć całkiem solidna także ja idę w ten bet jak najbardziej.

poniżej 217,5 @ 1,90 ✅
Phoenix poniżej 101,5 @ 1,83 ⛔
365
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Raptors w tym roku stanowią drugą siłę wschodu, choć niewykluczone, że przed post-season będą... siłą pierwszą. Do Cavs tracą zaledwie dwa zwycięstwa i terminarz na finisz sezonu bardzo sprzyja Kanadyjczykom. 13 z 23 meczów zostało do rozegrania w Air Canada Centre, gdzie nie przegrali od 3 stycznia! (streak 11 wins) Dziś w nocy mecz z Blazers, których największą siłą, jak wiadomo, jest obwód. O tyle, o ile DeRozan jest dość słabym obrońcą, tak Lowry pod tym względem prezentuje się mega solidnie i lider Blazers - Lillard - nie będzie miał przy nim łatwego życia. Styl Toronto jest dosyć niewygodny dla Blazers - mocna defensywa, całkiem wolne tempo. Ławka moim zdaniem na korzyść Raptors, mają tam zawodników bardziej wszechstronnych i regularnych. Mimo, iż lubię PTB i są oni absolutną rewelacją rozgrywek to najzwyczajniej w świecie sądzę, że są drużyną gorszą od bardzo poukładanych Raptors atakujących pierwszy spot na wschodzie. Według mnie Raptors mają wszystko, aby zwyciężyć w dzisiejszym spotkaniu.
Wizards od ASG notują bilans 7:2 i pokazują, że na finiszu rozgrywek mają chęć realnie włączyć się do walki o PO. W ogóle kurs jest dla mnie niezrozumiały. H2H w sezonie 2:1 dla Wizards, w tym w grudniu Washington wygrał w Ohio i wystawiają 4,1? Ja rozumiem, że w ostatnim meczu nie grał LeBron, ale... w meczu rozgrywanym 02.12. był na parkiecie i niewiele wskórał na przeciwko fenomenalnego Walla. Cavaliers mają swoje problemy, szatnia wyrzuciła Blatta, coraz więcej mówi się, że Irving nie chce grać z LeBronem, jak nie zdobędą w tym roku pierścionków to Big Three na 99,7% zostanie rozbite... no ogólnie smród. Naturalnie rzecz biorąc są faworytem dzisiejszego meczu, w to nie ma co wątpić, ale wątpię w handicap. Cavs mają problemy z pokrywaniem handicapów, szczególnie na własnym parkiecie i nie sądzę, aby doszło do kosmicznego blowu ze strony Cavaliers, na których ciąży coraz większa presja. Zresztą, ławka Cavs jest tak śmieszna, że zmiennicy Wizards spokojnie mogą zredukować część straty w razie draki. Do tego nie zagra dzisiaj Kevin Love, dzięki czemu tym bardziej warto zastanowić się nad plusowym handi na Wizards.
Toronto Raptors @ 1,4 117:115
Washington Wizards +13 @ 1,44
83:108
AKO: 2,03 ⛔

Bet365
Trochę niezrozumiała jest dla mnie linia w meczu 76ers - Heat. Miami grają naprawdę wolne tempo z elitarną defensywą, po prostu solidność. Z kolei Philadelphia to drużyna bez jakiegokolwiek pomysłu w ofensywie, mimo, że starają się grać szybko to średnio zdobywają 96,4 PPG co jest najgorszym wynikiem w NBA, pod wzgledem offense efficency także są najgorsi w lidze. Ceglą na potęgę, zagrywek brak, wolna amerykanka, co nie przekłada się w ilości zdobywanych punktów. Z TOP10 pod względem defensywy nigdy nie przekroczyli 100 punktów! A częstokroć nawet się nie zbliżali. Spurs (68 pkt), Heat (91 pkt), Cavaliers (86, 85 pkt) Jazz (91 pkt), Raptors (76 pkt, 95 pkt), Grizzlies (90, 84 pkt), (98 pkt, 86 pkt), Clippers (99 pkt, 92 pkt), Hornets (99 pkt), Pistons (91, 97, 95 pkt). Wnioski? Aby over został pokryty Heat musieliby rzucić w okolicach 115 punktów, co na przestrzeni grudzień - luty zdarzyło im się... trzykrotnie. Znając ich wolne tempo i prawdopodobny blowout nawet im się nie będzie chciało, mówiąc wprost, bo po co forsować tempo, zważywszy na wiek niektórych elementów układani Spoelstry? Dodatkowo - możliwe, że nie zagra Okafor, a więc ucieka jedna opcja ofensywy. Cóż, moim zdaniem warto i to bardzo, bo linia jest przeszacowana i spokojnie buk mógłby zawiesić ją 10 punktów niżej, naprawdę. W meczu granym w listopadzie padło 187 punktów. Polecam.
Philadelphia 76ers - Miami Heat
under 205,5 pkt @ 1,9 ⛔

Bet365
214 pkt
63 FT...


Ostatnim typem, jaki chciałbym zaproponować jest over punktów, asyst i zbiórek Jasia Ściany. Cytując wspaniałego Zbyszka Stonogę - niezależnie od tego, czy Jasiu gra naprzeciwko Mateusza Dellavedovy czy Kyriego Irvinga rucha Cavs tak, że aż ich kukle swędzą. Trzy mecze z Cavs w tym sezonie: średnie 25,3 pkt, 11,6 asyst, 4,6 zbiórek. Dzisiaj naturalnie matchup z Irvinigiem, który nie jest, ani nigdy nie był wybitnym defensorem. Kyrie jest dość słaby w defensywie, dzięki czemu Jasiek, jeden z najszybszych graczy w tej lidze, nie ma problemu z ulubionymi przez siebie penetracjami. Linia wystawiona stosunkowo nisko, 35,5; zważywszy na to, ile - sumując wszystkie statsy - zdobywał w poprzednich meczach z Cleveland: 41 (w 30 minut), 35 (0/2 FT, co zawaliło linię), 49 (kosmiczny mecz). Moim zdaniem blowoutu nie będzie, więcej na temat tego meczu pisałem wyżej i sądzę, iż warto to przyatakować.
John Wall over 35,5 pkt + rebs + as @ 1,87 ⛔
Betano
32 w 27 minut... pechowo.
 
monta-ellis11 587

monta-ellis11

Użytkownik
Indiana Pacers over 97.5
ako:1.78✅

Do Indiany dolączyl niechciany w Houston Ty Lawson. Nie jestem w stanie powiedzie czy to bylo dobre posuniecie Birda i Vogela, ale przez wzglad ja sezon ubiegly w wykonaniu tego obywatela daje mu spory kredyt zaufania. Moja najwieksza obawa dotyczy systemu, ktory prezentuja Pacers. Szybkie tempo bedzie odpowiadalo Lawsonowi, ale problemem moze byc broniona strona parkietu. Ty L nigdy nie byl i nie bedzie dobrym obronca. Mam nadzieje ze po nieudanym epizodzie bedzie chcial pokazac ze jest wartosciowym grajkiem. Papiery na to ma, ale czy tez glowe...?
Co do meczu...
Indiana ma bardzo trudny terminarz i przedewszystkim ciezki. Hornets to sasiad w tabeli, jutro mecz z Washingtonem, ktorzy zaczynaja sie rozpedzac. Pozniej dzien przerwy i mecz ze Spurs... Nie ma czego zazdroscic. Dzisiejsze spotkanie jest bardzo wazne. Hornets juz dwukrotnie pokonali Indiana na ich terenie, a teraz podejma ich u siebie. Linia moim zdaniem bardzo madrze ustawiona, ale widze tu szanse na over. Poprzednie mecze to klapa ze strony gosci, jednak mecz z Cavaliers pokazal ze naprawde sa dobra druzyna. Z Bucks juz lepiej bylo na obwodzie, a swoje zaczela robic lawka rezerwowych. To bedzie szybkie spotkanie, w ktorym nie zabraknie rzutow z dystansu. Sklad Indiany calkiem solidny i stac ich dobry mecz. Jesli bedzie siedziec to moze nawet wygraja
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
vero1897 123

vero1897

Użytkownik
D&#39;Angelo Russell over 18,5 pkt @ 1,83 ⛔ 365

Krótko. Russell od powrotu do s5 gra fantastycznie a jego ostatnie występy prezentują się następująco: 9,22,22,39,24. Post all-star notuje 19,9 pkt na skuteczności 51% w tym 53% za 3. W dodatku dzis dla LaL nie zagrają ani Bryant ani Lu Williams czyli dwóch zawodników którzy zabierają całą masę posiadań i łacznie ponad 32 punkty (wciąż niepewny jest też występ Jordana Clarksona - 15,6 pkt). Nie ma co się absolutnie sugerować dotychczasową średnią Russella bo ta jest zaniżona niemrawym startem w lidze oraz późniejszą grą z ławki i dopiero teraz D&#39;Angelo pokazuje talent na miano 2 picku w megamocnym drafcie.Gorąco polecam!
 
yuri 18

yuri

Użytkownik
Dziś gram coś takiego:
Charlotte Hornets + 4,5 kurs 1.38
Denver Nuggets kurs 1.43
Washington Wizards + 12,5 kurs 1.45
AKO 2.86
. ⛔⛔⛔⛔
Stawką: 3/10
 
monta-ellis11 587

monta-ellis11

Użytkownik
Clippers &amp; Minnesota
ako:1.97⛔

Clippers bez Griffina radza sobie bardzo dobrze, zreszta podobna sytuacja miala miejsce przed rokiem. LA pozbyli sie Stephensona pozyskujac w jego miejsce Greena, ktory dosc dobrze wpasowal sie w zespol. Zespol z miasta aniolow pokazal kawal charakteru w meczu przeciwko OKC. To bylo swietne spotkanie. Hawks graja w tym sezonie ponizej mozliwosci i choc kadrowo sa bardzo mocni, to jednak gra nie wyglada najlepiej. Gorzej niz przed rokiem wyglada defensywa i przede wszystkim slaviej gra Korver. Na najlepszych potrafia sie jednak zmobilizowac i mimo ze sa b2b to uwazam ze postawia twarde warunki. Gora jednak powinni byc gospodarze
Brooklyn b2b po bardzo intensywnym spotkaniu z Denver, ktore zakonczylo sie po dogrywce. Dzis to moze miec duze znaczenie, bo Wolves beda grali bardzo szybko i Nets moga nie wytrzymac tempa. Wiggins, Towns, LaVine w formie i mysle ze tu powinno byc latwo

Chicago-Houston 2 @1.98⛔

Patrze w oferte i w oczy rzuca mi sie typ na Houston. Po chwili ogarnia mnie strach, bo jak mozna zagrac na druzyne, ktora gra totalny piach? Rywal jednak niewiele sie rozni. Kontuzje spowodowaly ze druzyna Bulls jest w trudnej sytuacji. Obie druzyny ootrzebuja zwyciestw jak ryba wody. Dzis ma wrocic Butler, wiec Harden bedzie sie musial duzo namęczyc zeby wykrecic swoje cyferki. Chicago bez formy 4L z rzedu. Rakiety wygraly istatnio z New Orleans, ale mecz byl poprostu slaby. Najwiekym problemem Hoyston jest fatalna defensywa, ale z przodu maja kim postraszyc. Zmiennicy tez wartosciowi i wobec problemow kadrowych Bulks widze ich jako faworyta
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
F 0

fifimaniak

Użytkownik
New Orleans Pelicans vs Utah Jazz

Typ : New Orleans Pelicans -1.5 (HA) ⛔⛔⛔
Kurs : 2.02 PinnacleSports


Utah b2b po przegranym meczu z Miśkami, ostatnie 5 meczów to 5 przegranych a jeśli chodzi o wyjazdy to 6 przegranych z rzędu w tym z Pelikanami 11 lutego.

Pelikany wypoczęte, ostatnie 5 meczów słaba forma :
3 mecze u siebie ( Przegrana ze Spursami i Minnesotą oraz wygrana z Oklahomą)
2 mecze na wyjeździe ( Przegrana z Rakietami i Wizards).

Typ opieram głównie na wypoczęciu zawodników Pelikanów bo jednak Hayward i Gobert po stronie Utah grali wczoraj aż po 38 minut. Forma Utah też nie powala, szczególnie na wyjazdach. Miejmy nadzieje ,że dwoma ich pykną lekko. Pinnacle wiadomo bo największy kurs na singla. Enjoy the game ;)


Analizy podane/wygrane/przegrane : 2/1/1

EDIT : Fatalna skuteczność Davisa mimo pokrycia overa 24.5 i Pelikany przegrywają i to dosyć wysoko, szkoda...
 
F 5

forum.fun

Użytkownik
Houston pobralem rano majac nadzieje ze tam bedzie szpital a Gibson Butler Rose i nawet Mirotic maja wrocic, obawiam sie o Houston a Chicago zagra jak o zycie .... ????
 
K 6

klolk199

Użytkownik
Houston pobralem rano majac nadzieje ze tam bedzie szpital a Gibson Butler Rose i nawet Mirotic maja wrocic, obawiam sie o Houston a Chicago zagra jak o zycie .... ????
Dzisiaj myślę że Chicago na spokojnie , Butler pociągnie ich do zwycięstwa , grają u siebie i bardzo ważny mecz
 
N 3

najlepszaliga

Użytkownik
Wszyscy kontuzjowani zagrają limitowane minuty, mecz tak samo ważny dla obu drużyn lepiej tego nie ruszać bo Harden może znów rzucić +40
 
vero1897 123

vero1897

Użytkownik
Houston pobralem rano majac nadzieje ze tam bedzie szpital a Gibson Butler Rose i nawet Mirotic maja wrocic, obawiam sie o Houston a Chicago zagra jak o zycie .... ????
C&#39;mon man, jeszcze nawet nie wyszli na parkiet. Obydwie drużyny są w nieciekawym położeniu więc teoretycznie jedni i drudzy powinni grać jak o życie jeżeli nie chcą tegorocznych PO oglądać jedynie w telewizji. O powrocie Jimmiego wiadomo było już wczoraj a występu Rosa w takim spotkaniu należało się spodziewać taka już specyfika gier w national tv. Generalnie jeżeli twoim głównym argumentem przemawiającym za wygraną Rakiet były kontuzje przeciwników to gratulacje. Jeżeli nie to po co ten płacz? Sam pograłem lekko w stronę gospodarzy ale to tylko na taśmie bo granie grubiej takiego spotkania to proszenie się o kłopoty. Zgdzam się też z typam na T-Wolves i Clipps a do swojej taśmy dołożyłem jeszcze dodatni handicap na Knicksów.
Bulls @ 1,83 ✅
Timberwolves @ 1,37 ✅
Clippers @ 1,41 ⛔
Knicks +6 @ 1,90
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
F 5

forum.fun

Użytkownik
To ze Wasze wylewy 5 minut przed meczem mnie nie interesuja bo musze zagrac o 13.00 juz
To interesuja mnie wygrane
Portland po 1.90 z Detroit
Dallas po 1.70 z Denver
Oklachomy po 1.35 z Milwoki
I Toronto po 1,35 z Houston

Dziwni mnie kurs na Portland, dzien przerwy i przegrali ostatnio a graja z duzo slabszym Detroit ktore wczoraj gralo i porazka z Knicks. Zmiany kadrowe i przyjecie mizernego Harisa za Ilasove/jenigsa z takim kontraktem i cegla w dloniach to porazka. Dla mnie Porland to Typ dnia
Denver bez Gallo, dziwi mnie taki kurs na Dallas, wiem wiem powietrze i cisnienie w Denver ale sa we wszystkim lepsi a Denver zadnych celow i sklad wezszy. Powinno byc 1,4 a i to by bylo duzo
OkC to raczej formalnosc, nie po to przegrali wygrane mecze aby tego dzis nie odbic
A Toronto to z zemsty na cepkach z Houston bym zagral ale ze to Toronto z krotsza lawka to po 1.35 wole odpuscic taki mecz, bo jeszcze Rakietom 3-jka siadzie i pozamiataja Raptorow. Bo gorzej juz Houston nie morze grac
Oczekuje pomocy wsparcia do 12.00 ale w poludnie a nie polnocy !
Dodam ze Portland i Dallas zadnych oslabien !
Dodatkowo Detroit wczoraj piach kazdy gral i ciagle nie zagra Stanley Johnson
Denver bez wpomnianego Galo do konca sezonu i drugi center ma tez prawdopodobnie nie grac. Wymienili Randego Foy&#39;a a przyjeli Augustina wiec maja 3 rozgrywajacych a na poz nr 2 to kto gra Harisis/Barton tylko.nie maja szans kadrowo z dallas i kurs 1,7 wtf ?
Jak myslalem &quot;farmerzy nba&quot; zajeci ..... !
Zagralem w milenium
Wygrana Portland 1,99 , Dallas 1,75, zwyciestwo OkC 1,30
I z PLK wygrane Wilki po 1.05 i Anwil -5.5 pkt po 1.33
Ako 6.32 za 300 wyg 1,668 tak x10 w sumie za 3.000 pln potencjalna wygrana 16,668 pln


Koszykowka-Nationa Basketball Asolsyjejszyn (NBA)
00.00
Detroit Pistons - Portland TrailBlazeres
Typ : zwyciestwo Portland TrailBlazers
Kurs : 1.90
Buk: Bet365
Analiza:
Portland podraznione ostatnimi porazkami( ostatnia z Toronto) w dobrym stylu z piatku/na sobote na wyjezdzie. Mieli dzien przerwy. Detroit gra dzin po dniu i wczoraj w bardzo kieprawym stylu ulegli Kniksom. Sa zmeczeni i poprostu nie graja zespolowo i cegla !
Cele druzyn, Portland walczy o lepsze rozstawienie i musi wejsc na wlasciwe tory tj zaczac znowu wygrywac bo forma jest koncertowa ! Detroit walczy o 8 pozycje na wschodzie ale idzie im coraz gorzej a samo sie nie wygra a przeciwnik duzo lepszy z wiekszymi aspiracjami.
Haris z Detroit cos sie rozkreca ale dzis latwo nie bedzie mial, beda go kryc Aminu,Crabe badz Henderson wiec nie widze aby dzis mial okazje sie nakrecic odpowiednio, wrecz to on bedzie musial bronic. Pozycje 1-2 maja wielka wartosc na roztrzygniecie tego pojedynku czyli Cowdwel-Powel i Jackson VS McColum i Linard. Duza przewaga po stronie pary z Portland zwlaszcza Linard lepiej gra z zespolem jak i solowo, a Jackson wszystko forsuje jak by sie MJ-ja naogladal ! Lawka rezerwowych takze po stronie Portlandczykow !!!
Trzy aspekty obrona, tempo meczu, i celnosc za 3 pkt. To przemawia za Portland. Detroit gra solowo nieprzemyslane alcje i forsuje rzuty za 3 pkt sam haos ! W moim wyobrazeniu w kazdym z tych aspektow bedzie dzis dominowac swierzsze Portland ktore wie ze musi dzis pokazac swoj poziom a na tle slabo zorganizowanych Tlokow nie bedzie problemu.
Moj typ dnia !
Polecam 10/10
 
monta-ellis11 587

monta-ellis11

Użytkownik
K.Middleton over 21.5 @1.87⛔

Po weekendzie gwiazd OKC fatalnie bronia tracac srednio 112 punktow na mecz. To naprawde bardzo slaby wynik. Na poczatku myslalem o typie na Giannisa, ale on moze skupic sie na KD. Parker ma match-up z Ibaka, a ten indywidualnie moze zagrac w defensywie niezle. Reszte wykluczylem , zostal Kris, ktory jest w dobrej formie. W ostatnim pojedynku z OKC Middleton rzucil az 36 punktow ( 6/8 za trzy) na wysokiej skutecznosci. Jak na forme rzucajego Bucks i poziom defensywy Thunder linia jest kuszaca

Niestety fatalna 1q zdecydowala. Kris zakonczyl z 18pkt
 
F 5

forum.fun

Użytkownik
Przecierz Atejekupo gra na pozycji Ibaki a na niskim skrzydle gra Durant i Parker. Nie tak beda wygladac pojedynki/ustawienie
A sucha statystyka, jakas tam nieudana forma 4 kwart OkC i dobre poprzednie mecze Mideltona to cos malo. Musisz przedstawic swoja wizje tego typu/meczu
A moze OkC aby wygrac ten mecz ma jeden warunek glownie do spelnienia wylaczyc Mideltona ! Robertson/Waiters to bedzie ich zadanie i praez co caly team lepiej zapunktuje z Milwoki
Twoje argumenty zniechecaja niz zachecaja do grania tego typu !
 
N 3

najlepszaliga

Użytkownik
Na poczatku myslalem o typie na Giannisa, ale on moze skupic sie na KD. Parker ma match-up z Ibaka
Wydaje mi się, że raczej odwrotnie Giannis na Ibake a Parker na KD , ale samego typu na Middletona nie neguję bo Khris faktycznie w dobrej formie,a w ostatnim meczu z Minnesota grał na bardzo wysokiej skuteczności
 
F 5

forum.fun

Użytkownik
K.Middleton over 21.5 @1.87
Po weekendzie gwiazd OKC fatalnie bronia tracac srednio 112 punktow na mecz. To naprawde bardzo slaby wynik. Na poczatku myslalem o typie na Giannisa, ale on moze skupic sie na KD. Parker ma match-up z Ibaka, a ten indywidualnie moze zagrac w defensywie niezle. Reszte wykluczylem , zostal Kris, ktory jest w dobrej formie. W ostatnim pojedynku z OKC Middleton rzucil az 36 punktow ( 6/8 za trzy) na wysokiej skutecznosci. Jak na forme rzucajego Bucks i poziom defensywy Thunder linia jest kuszaca
Typy na suchej statystyce z artykulu z jednego portali o koszykowce z dzisiaj. Poswieciles na to 30 sekund na czytanie tego i nic wiecej. Na tym opiera sie Twoja wiedza i ten typ az koli w oczy amatorskim podejsciem, ponadto widac ze nie ogladasz meczy i nie wiesz co sie dzieje dokladnie i dlaczego. Nie znasz przeszlosci a chcesz przepowiadac przyszlosc w bukmacherce ? Nawet tego nie rozumiesz ! Zrozum prosze i popraw sie !
Jak mozna nie negowac typu ? Wlasnie za analize nalezy go negowac bo jedno nie pasuje do drugiego
Czesto nie interesuja mnie typy a analizy innych typerow, bo sa wartosciowe i cos innnego mi daja, ukierunkowuja,pomagaja
Ta analiza jest bezwartosciowa i wrecz nie posiada 1% jakiejkolwiek wartosci a moze zrobic 100% krzywdy kierujacemu sie tym
Jak mozna nie negowac typu, to moze wszystko wrzucmy i cos tam napiszmy, cos wejdzie cos nie ale wszystko bedzie bezwartosciowe !
To nalezy negowac za kazdym razem to bedzie wiekszosc wpisow wartosciowa i ludzie madrzejsi a tak nigdy juz sie to nie zmieni bo samo nic sie nie zrobi. Nie dostrzegacie bledow tylko ciagle to samo...
@najlepszaliga
Z Minesota to i moj znajomy Maciek Zielinski (reprezentant Polski i Slaska Wroclaw-lata temu) gralby na wysokiej skutecznosci wkrecajac w parkiet swoim zabim zwodem obroncow TimberWloves)
 
monta-ellis11 587

monta-ellis11

Użytkownik
Krytyke przyjmuje do wiadomosci. Jesli czas na to pozwoli bede staral sie pisac bardziej rzeczowo.
Nie zgodze sie natomiast ze stwierdzeniem ze nie ogladam spotkan, ale to juz Twoja sprawaczy w to uwierzysz czy nie.
Nie jestem osobą konfliktowa, nie szukam sporow i jesli bardzo razi Cie to co pisze to z tego zrezygnuje...
Nie zgodze sie rowniez z tym ze nie znam przeszlosci, bo NBA ogladam od kilkunastu lat gdy po parkietach biegali jeszcze Ewing, Barkley, czy Iverson...
Jesli twierdzisz ze Waiters w obecnej formie jest lepszy niz obroncy Minnesoty, to... Fajnie ciesze sie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom