>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA Marzec 2016

Status
Zamknięty.
F 5

forum.fun

Użytkownik
Krytyke przyjmuje do wiadomosci. Jesli czas na to pozwoli bede staral sie pisac bardziej rzeczowo.
Nie zgodze sie natomiast ze stwierdzeniem ze nie ogladam spotkan, ale to juz Twoja sprawaczy w to uwierzysz czy nie.
Nie jestem osobą konfliktowa, nie szukam sporow i jesli bardzo razi Cie to co pisze to z tego zrezygnuje...
I dobre podejscie bo ja jestem tu dla Ciebie, a nie po to aby byc przeciwko. Jak widzisz mecze ogladasz a analiza tego nie pokazuje nic a nic ! Jesli uda Ci sie to zmienic to i obstawiac bedzie latwiej wiedzac co sie robi. Bo mozna podawac na pale i pisac na pale i cos tam trafiac. A tu najwazniejsze sa analizy i ich wartosc a pozniej trafnosc. Szukac wlasnej wizji na spotkanie dostrzegac cos a ponadto przewidywac, pokazac to w analizie i trafnym typie. A nie kazdy typ da sie przewidziec w ten sposob a kazdy na pale za to moze podac a zeby mialo to sens musi byc tak jak ja pisze bo inaczej sie nie da aby mialo to sens i bylo przyjemne oraz pozytywne.
Edit
Przeszlosc chodzilo mi o dwa tygodnie wstecz od dnia dzisiejszego a nie mieszanie do tego barkleyow i iverow
Forma waitersa a obroncow Minesoty ? A co ma miec do tego jakas forma, ma mu uprzykrzac gre aby jak najmniej zrobil i biegac nie myslec o ataku, wylaczanie przeciwnika to co robil Rodman, zero w ataku bo tym mial sie nawet nie interesowac, ja tu o taktyce a ty o formie Waiters vs obrona Minesoty
Popraw sie dzieciaku !
 
chamberlain 475,7K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Los Angeles Lakers - Golden State Warriors
Stephen Curry under 30.5 pkt @ 1.87 ✅ 18 pkt
Betano
Dawno nie pisałem w dziale, mało czasu, ale nic się na to nie poradzi. Dzisiaj według mnie dość wysoka linia na Currego, owszem, Stefek jakby chciał, to by w tym meczu mógł i wykręcić z 50 pkt, ale po co? Lakersi nie są zbyt wymagającym przeciwnikiem, Wojownicy łatwo z nimi się rozprawią, mecz rozstrzygną pewnie w pierwszej połowie, a później będzie już olewka. Curry ostatnio kręci bardzo ładne liczby, ale i oddaje bardzo dużo rzutów, ostatnie 5 spotkań to: 25, 24, 27, 29 i 22 rzutów, występował w tych spotkaniach średnio 36.2 min, dzisiaj pewnie na spokojnie zagra poniżej 30 min, więc i rzutów powinno być mniej. Na drugi dzień Wojownicy grają b2b z Orlando, więc nie ma sensu forsować swojego najlepszego zawodnika. Warto też dodać, że Curry w 3 meczach przeciwko Lakersach w tym sezonie rzucał 24, 17 i 26 pkt, więc istnieje duża szansa, że i w tym meczu to się powtórzy. Poza tym jak widzę Stefek ma znowu problemy z kolanem, więc wcale nie zdziwiłbym się, gdyby w tym meczu nie wystąpił, ale nawet jak tak się stanie, to będzie zwrot, a jeśli zagra, to naprawdę są duże szanse na under.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
monta-ellis11 587

monta-ellis11

Użytkownik
Chodzilo i o fakt ze Waiters nie jest na tyle dobrym defensorem, aby moc tu przeszkodzic Krisowi.
Zanim nazwiesz mnie dzieciakiem upewnij sie co do mojego wieku, bo moglbys sie zdziwic.
Konczmy to, bo robi sie niepotrzebny balagan
 
F 5

forum.fun

Użytkownik
Chodzilo i o fakt ze Waiters nie jest na tyle dobrym defensorem, aby moc tu przeszkodzic Krisowi.
Zanim nazwiesz mnie dzieciakiem upewnij sie co do mojego wieku, bo moglbys sie zdziwic.
Konczmy to, bo robi sie niepotrzebny balagan
Beda zajerzdzac Mideltona na zmiane Roberts/Waiters. Jak cien beda podarzac i beda odpuszczani w ofensywie swojej druzyny. W formie ? Aby biegal na nogal zdarzal i trzymal reke wysoko, to chyba ma skoro gra w OkC. A to ze gra airbole i nie czuje gry w ataku to co ma do rzeczy na ten moment....
Nie jestes dzieciakiem? A co mnie Twoja metryka fizycznie ! Pod wzgledem wiedzy umiejetnosci bukmacherskich ustawiam je Tobie na poziomie umiejetnosci 7-12 latka
 
N 3

najlepszaliga

Użytkownik
Z Minesota to i moj znajomy Maciek Zielinski (reprezentant Polski i Slaska Wroclaw-lata temu) gralby na wysokiej skutecznosci wkrecajac w parkiet swoim zabim zwodem obroncow TimberWloves)
Pamiętam bardzo dobrze Maćka i tamtejszy Śląsk, który dominował wówczas w naszej lidze ale mimo wszystko poniosło Cię z tym porównaniem nawet biorąc pod uwagę jego najlepszą formę z lat 90-tych. Zaraz się okaże, że Dominik Tomczyk i Adam Wójcik wkręcali by w parkiet Andrew Wigginsa i Karla-Anthonego Townsa. Trochę nie ten poziom mimo całego szacunku dla karier na naszym podwórku wymienionych graczy
 
chamberlain 475,7K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Ale jak Stefek zechce to te 30 pkt zdobedzie w jednej kwarcie. Tylko pytanie zachce mu sie czy nie ? Jeden z typow czy sie za chce czy nie ???? ........
Polecam przeczytać całość, ok, jeśli dla Ciebie nie ma sensu grać na wysoki under zawodnika, który ma lekkie problemy z kolanem, gdzie zapewne dostanie mniejszą ilość minut, bo przeciwnik jest spokojnie do ogarnięcia i bez niego, oraz sam fakt, że lepsi zawodnicy zazwyczaj są oszczędzani w pojedynkach ze słabszymi przeciwnikami, to Twój wybór.
E: Później do usunięcia, bo się niepotrzebny spam robi.
 
F 5

forum.fun

Użytkownik
Polecam przeczytać całość, ok, jeśli dla Ciebie nie ma sensu grać na wysoki under zawodnika, który ma lekkie problemy z kolanem, gdzie zapewne dostanie mniejszą ilość minut, bo przeciwnik jest spokojnie do ogarnięcia i bez niego, oraz sam fakt, że lepsi zawodnicy zazwyczaj są oszczędzani w pojedynkach ze słabszymi przeciwnikami, to Twój wybór.
E: Później do usunięcia, bo się niepotrzebny spam robi.
To moze podaj skale pewnosci/stawki tego typu
Bo nie wiem czy to Twoim zdaniem typ kolejki/tygodnia czy 6miesiecy sie czailes na taki typ czy tylko tak na sportowo to podajesz
Czytalem cala analize, noga boli i jutro graja z kelnerami z Orlando ! Racja !
Ale i Stephek na jednej nodze w 22 minuty zdobedzie over 30 pkt a jutro wogole nie zagra, wogole nie widze nic za ani przeciw temu typowi, zadnej reakcji na to ! Zmien to , popraw sie ! Aby inni to poczuli, abys Ty to poczul
Edit
Zaden niepotrzebny spam sie nie robi, spam sie zrobil jak wcisneles swoja analize a teraz to nazywa sie nauka pacierza i zalem za grzechy
Czym szybciej to dostrzezesz tym lepiej dla Ciebie
 
monta-ellis11 587

monta-ellis11

Użytkownik
Zobacz sobie ostatnie mecze Bucks i poprzedni z OKC. Z jaka latwoscia Kris dochodzil do pozycji rzutowych i zaden Waiters mu w tym nie przeszkodzil.
Jak kazdy typ moze nie wejsc, ale mysle ze ma szanse.

Mowiac ze mam rozum 7 latka pokazujesz tylko poziom swojej kultury osobistej. Ja Cie w zaden sposob nie obrazilem i nadal nie mam zamiaru. Ciebie widocznie to cieszy. Widac tez ze zjadles wszystkie rozumy, bo nawet analiza Chamberlaina Ci sie nie podoba.
Tyle w temacie. Juz pisac nie bede bo i tak Ci sie nie dogodzi
 
F 5

forum.fun

Użytkownik
Zobacz sobie ostatnie mecze Bucks i poprzedni z OKC. Z jaka latwoscia Kris dochodzil do pozycji rzutowych i zaden Waiters mu w tym nie przeszkodzil.
Jak kazdy typ moze nie wejsc, ale mysle ze ma szanse.
Mowiac ze mam rozum 7 latka pokazujesz tylko poziom swojej kultury osobistej. Ja Cie w zaden sposob nie obrazilem i nadal nie mam zamiaru. Ciebie widocznie to cieszy. Widac tez ze zjadles wszystkie rozumy, bo nawet analiza Chamberlaina Ci sie nie podoba.
Tyle w temacie. Juz pisac nie bede bo i tak Ci sie nie dogodzi
Nie pisalem ze masz rozum 7latka a ze twoj poziom bukmacherski przedstawia poziom z zycia codziennego 7-12 latka. Takie porownanie. Twoja wiedza,umjejetnosci i poziom zaawansowania w bukmacherce a w niczym innym. To dostrzegam w Twoich wpisach z tematu bukmacherki a nie innego zagadnienia
A nie pisze o Twoim poziomie ogolnym. Nie o inteligencji i zyciu codziennym. To mnie nie interesuje ani sam tego nie przedstawiam. Halo ja nie obrazilem! I nie mialem takiego zamiaru. Jak mam Cie oceniac tutaj ? Oceniam tylko poziom analizy i umiejetnosci typowania bo sam jestem pod tym wzgledem bardzo wysoko! -tak uwazam. Nie podwarzam Twojej inteligencji wieku zdolnosci itp. Nie wiem kim jestes jak i w druga strone. Mnie poziom bukmacherski interesuje, jakbym byl zdolnym lekarzem nie interesowal bym sie tymi &quot;bzdurami&quot; chyba rozumiesz co ? Czym madrzejszy typer na forum to w rzeczywistosci ..... ;) Zdrowia
No i ciagle wywody i zechce sie rzucic czy nie zechce czy noga boli
Nikt nie ruszyl tematu wyg OkC ,Portland I Dallas jak i mecz Toronto ciekawy lecz tego nie gralem a dostrzegam latwe zwyciestwo Toronto i handi -4,5 moze -5,5 po 1.70
To co gra Howard i Capella to Litwin i Biyombo ich zdominuja.
Paterson/Scola rzutowo nawet za 3 pkt zrobia miazge z Montejunasem/Smithem. DeRozan vs Ariza to jak Jordan vs Przemek Zamojski na ten moment. Na poz nr 2 wychodzi jakis swierzak i on razem z Rosem pobiegaja/wylacza Hardena a Lowry a Beverly ponownie niebo a ziemia. Houston bez lawki nawet nie ma rezerwowego rozgrywajacego ( Terry ???? ) a Super Joseph jest w Toronto. To jak gra przypadkowy kosz Houston. Harden caly czas silowo szarpie, Ariza kompletnie nic nie gra razem z Howardem. Sa ponadto b2b vs swierze Toronto. Styl gry Toronto to szybka,zespolowa, efektowna i skuteczna koszykowka, forma indywidualna jest na wysokim poziomie calego zespolu i nikt nic nie forsuje, super dzielenie sie pilka,(jak bedzie final konferencji oj postawia sie Clevlend !) a dzisiejszy przeciwnik na to pozwoli, bo mega problem ze skutecznoscia, brak zespolowosci i straty, konflikt w druzynie i presja.
Chyba blowout ze strony Toronto na przyjezdnych i to na luzie co ! Ktos pedejmie dyskusje na poziomio albo chociaz na temat i z sensem bez przypadku?
Zobacz sobie ostatnie mecze Bucks i poprzedni z OKC. Z jaka latwoscia Kris dochodzil do pozycji rzutowych i zaden Waiters mu w tym nie przeszkodzil.
Jak kazdy typ moze nie wejsc, ale mysle ze ma szanse.
Mowiac ze mam rozum 7 latka pokazujesz tylko poziom swojej kultury osobistej. Ja Cie w zaden sposob nie obrazilem i nadal nie mam zamiaru. Ciebie widocznie to cieszy. Widac tez ze zjadles wszystkie rozumy, bo nawet analiza Chamberlaina Ci sie nie podoba.
Tyle w temacie. Juz pisac nie bede bo i tak Ci sie nie dogodzi
Nie o typ tu chodzi a o brak analizy prawdziwych naturalnych argumentow i Twojej wizji ,umiejetnosci przewidywania ja o tym a nie o overze Mideltona a Ty tego jeszcze nie zrozumiales....
Umiejetnosc przewidywania i tworzenie realnej wizji ja o tym ! Tylko o tym. Po mojemu pewniejsza wygrana OkC -7.0 pkt niz over Mideltona. Sprzedaj mi swoj over. Nie potrafisz ani wcisnac kitu ani prawdziwie przedstawic wizji w profesjonalny sposob jak nalezy tylko poprostu ma jakies tam szanse, a szanse to za malo aby regularnie i z sensem to robic, nie podajerz typow chyba od stalej prowizji...... ???? to nie sprzedarz kitu za prowizje w banku !
 
N 13

numenoreon

Użytkownik
Podaj 1 rzeczowy naturalny prawdziwy argument to to zrobie, pokaz mi swoja wizje ! Czekam
Argument jest taki, że ludzie wchodzą tu po typy. Możesz się z niektórymi zgadzać, z innymi nie, ale nikt Cię nie zmusza do stawiania. Natomiast spamowanie całej ściany wypowiedziami wprowadza tylko zamęt, chcesz się z kimś posprzeczać napisz na priv, dodatkowo forma Twojej wypowiedzi jest fatalna, ciężko się to czyta.


Nie podwarzam Twojej inteligencji wieku zdolnosci itp.


Beda zajerzdzac Mideltona
Ja podwaŻam Twoje zdolności ortograficzne.

Oczekuje pomocy wsparcia do 12.00 ale w poludnie a nie polnocy !
Większość osób podaje typy parę godzin przed meczami, więc poszukaj wsparcia gdzie indziej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
vero1897 123

vero1897

Użytkownik
Memphis - Phoenix
Idę w tym meczu w under. Miśki preferują wolne tempo i zabawę w pomalowanym, trójka to nie jest ich mocna strona a to przy graniu undera zawsze plusik. Zresztą jak w twojej s5 wychodzą Chris Andersen i Matt Barnes to trudno oczekiwać fajerwerków w ataku i raczej skupiasz się przede wszystkim na zatrzymaniu twoich przeciwników. Jeżeli o nich mowa to warto przypomnieć, że drużyna z Arizony na wyjazdach często się męczy i ma problemy z przekroczeniem setki. Ostatnio tej sztuki(102pkt) dokonali ogrywając Magic w Orlando ale tutaj napewno swoje zrobiła absencja Oladipo i aż 39 prób z linii osobistych. Liczę na spokojny mecz i pewną wygraną gospodarzy.
under 205,5 @ 1,90 ⛔
365

Detroit - Portland
Tutaj zdecydowanie widzę faworyta w drużynie gości. Po pierwsze są zwyczajnie koszykarsko lepsi a duet Lillard - McColum nie zwalnia tempa. Co gorsza dla gospodarzy Pistons nie posiadają w swoim składzie typowego plastra, który mógłby im utrudniać życie całe spotkanie a ich obwodowi to co najwyżej przeciętni obrońcy dlatego też należy się spodziewać kolejnego solidnego występu obu tych panów. &quot;Tłoki&quot; są świeżo po porażce w MSG gdzie zagrali beznadziejnie w ataku - 39% i tylko 13 asyst i polegli dość gładko. Z taką grą nie mają czego szukać w pojedynku z Blazers

Portland @ 1,90
⛔
365
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
C 0

cris2606

Użytkownik
ja postawiłem na OKC, POR, TOR i DAL 3/4.

OKC wiadomo, Bucks grają śmieszną koszykówkę, jedyna dla nich szansa to kiepskie 4 kwarty OKC, ale nie sądzę, by z takimi zawodnikami byli w stanie nadrobić, zwłaszcza ze w połowie OKC prowadzi 16 pkt.
POR, bo DET gra b2b i ostatnio grali z NYK żałośnie. Jedyne co może im pomóc to własny parkiet. Jeśli backcourt POR nie zawiedzie, to raczej pewniaczek.
TOR, bo HOU gra śmieszną koszykówkę. Tam nie ma drużyny, TOR jawi mi się jako drużyna kompletna na ich tle. Z kumplem doszliśmy do wniosku, że jedyny ratunek dla HOU będzie Harden i możliwość wpędzenia w foul trouble TOR. HOU ma nóż na gardle ale i tak nic z tego.
DAL i tu powiem, że jest to najsłabszy punkt mojego zakładu. DAL nie oglądam jakoś wybitnie, po prostu liczę na ich strzelców.
 
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Co sądzicie o spotkaniu Golden State - Orlando Magic ?
Jakieś handi na gospodarzy, czy może over punktowy w całym spotkaniu ?
Golden State przed własną publicznością, po wpadce z Lakersami.
 
S 0

skum

Użytkownik
GSW zawsze po porażce spinaja się na następnego rywala. Za każdym razem kończyło się to wysokim zwycięstwem, ale poczekam jeszcze do wieczora na informacje co do kontuzji zawodników. Over w tym meczu może być lepszym rozwiązaniem niż granie handi. 365 ustawiła over 222 pkt za 1.90.
 
dzagos 3

dzagos

Użytkownik
GSW zawsze po porażce spinaja się na następnego rywala. Za każdym razem kończyło się to wysokim zwycięstwem, ale poczekam jeszcze do wieczora na informacje co do kontuzji zawodników. Over w tym meczu może być lepszym rozwiązaniem niż granie handi. 365 ustawiła over 222 pkt za 1.90.

na rotoworld.com pisze,że Andrew Bogut wczoraj coś z kolanem zrobił,ale ma wrócić na dniach, więc zapewne nie zagra z Orlando
 
J 0

jan.kowalski

Użytkownik
Witam
Golden gra b2b, Curry jak i reszta obolala, Ich na ten moment interesuja tylko zwyciestwa a nie jakies pofetowanie siebie wczorajszej porazki,bo wczesniej tak bylo. Wczoraj brak formy a nawet to wygladalo jakby chcieli przegrac po mojemu, a Stefek sie ladnie mizial w trakcie meczu z Kobem na parkiecie. Jak jakas treningowka na kacu
Po co grac overy i handicapy na Goldeny w meczach ze slabeuszami, to juz nalezy odpuscic, ich to juz raczej nie interesuje a zwyciestwa i zdrowie oraz forma na play off aby sie nie wypalili !
Dzis smakowicie wyglada wygrana La Clips po 1.45 rano po 1.54 z Dallas w bet365
Clips porazka u siebie w sobote z Hawks a Dallas b2b. Wczoraj wyjazd do Denver i przebieg meczu, styl, rotowanie skladem a ponadto koncowka ze strata na czele po ktorej Denver doprowadza do dogrywki, jak i faul Feltona w dogrywce, to istna kompromitacja !
Na jedno zwrocilem uwage. Obrona Dallas to jest poziom, no wlasnie jaki poziom ? Jak tam wogole nie dostrzegam obrony ! Zwlaszcza na pozycjach 4-5. Lee i Nowizki bronia jak kobiety ! Taki Faried w Denver to byl dominatorem wczoraj. Jak ma Deron Williams upilnowac Paula ? Nie upilnuje. To samo Mathews z Redickiem. Dallas gra wolno, slabo sie dzieli pilka jak i indywidualnie nie krejuja sobie akcji. Poziom spotkania byl &quot;nedzny&quot; z Denver
Clips tempem, skutecznoscia i super dzieleniem sie pilka jak i dominacja Jordana wygrywa to na spokoju
La Clips wyg kurs 1.45
La Clips handi -5.5 pkt kurs 1,90
Kuszaco wygladalo Sacramento po 2.00 juz spadki na 1,83 przeciwko New Orlean lecz wystep Guy&#39;a, Rondo i Kufosa ciagle pod znakiem ? Wiec odpuszczam te spotkanie. Z New Orleanu odpadl Gordon a byl waznym ogniwem, forma strzelecka wyborna za 3 pkt i nie widze sensownego zastepstwa dla niego na poz nr 2. Beda zapewne Canana, Douglasa i Holideya tam upychac przez co na 1 Cole bedzie forsowany. Napewno nie bedzie to to samo co z Gordonem. Strata przeogromna
Na sucho i na spokoju
Chicago wyg po 1.33
Charlotte handi - 5,5 pkt po 1,52
Takze bet365
 
monta-ellis11 587

monta-ellis11

Użytkownik
Jak dla mnie kurs na Clippers no bet. I choc zgodze sie z przednowca na temat slabej postawy Mavs, to jednak pamietam jak zagrali w ostatnim meczu z Clippersami. Niesamowita atmosfera na trybunach, wielka wrogosc fanow wobec D. Jordana po tym jak ten wycofal sie z transferu. Mavs grali jak nakreceni...
W owym spotkaniu najwiecej punktow rzucil Griffin, ktorego dzis zabraknie.
CP3 skonczyl z 11 oczkami (2/11 z gry), Reddick tylko 10 pkt, a Jamal 11.
W Dallas dzien konia mieli Dirk i Matthews. Tego drugiego bym nie lekcewarzyl zwlaszcza po bronionej stronie parkietu.
I jeszcze jedna mala rzecz. Wtedy tez Dallas grali b2b.
Nie twierdze ze Dallas to wezmie, ale kurs mnie nie zachwyca aby zagrac Clippersow
 
J 0

jan.kowalski

Użytkownik
Dallas gra aktualnie piach, a drugi raz tak nie zagra z Clips jak w tedy
Clips lepiej gra bez Griffina a maja Jeffa Greena. Graja small ballem teraz co i Dalla czesciej probuja i robia a efekt jest ????
To jak zagrali w tedy Clips to i nawet dobrze. 1% szans nie ma aby tak mizernie zagrali znowu Paul/Reddick/Craword
Wogole nie wiem po co to podpinasz pod no bet jak to bet dnia !
 
monta-ellis11 587

monta-ellis11

Użytkownik
Napisalem ze dla mnie to no bet.
Bet dnia miales wczoraj z Portland ze stawka 10/10 i wiekszosc wie jak to sie skonczylo.
W wielu aspektach co do tego typu zgadzam sie z Toba. Rowniez uwazam ze trojka o ktorej wspomniales nie zagra drugiego tak slabego meczu. Potencjal w zespole Clippers jest o wiele wiekszy.
Matthews, Parsons, Williams wczoraj 40 minut, Dirk 35. Clippers moga ich zajechac szybkoscia.
Mimo to kurs w okolicach 1.50 mnie nie przekonuje

Panowie jak widzicie spotkanie w Indianapolis?
W sumie to nie widze zadnych szans dla gospodarzy, no chyba ze Pop da odpoczac komus. O klasie defensywy Spurs nie trzeba chyba nikogo przekonywac. W pierwszym meczu tych druzyn wlasciwie upokorzyli cala s5 Indiany. Powyzej 10 punktow ze starterow rzucil tylko Hill. George zdobyl 7 punktow trafiajac tylko raz na 15 prob! Ellis dolozyl cale6 sztuk. Obaj kompletnie bezradni wobec obrony rywala. Bedzie dzis powtorka?
 
T 13

trafimow

Użytkownik
Ja planuje zrobić dubelka i jedną jego częścią będzie właśnie Indiana z handi na +. Grają u siebie, a Spurs mimo świetnej formy w końcu też zaliczą wpadkę nie twierdzę że właśnie dzisiaj ,ale myślę że nie będzie z ich strony spektakularnego zwycięstwa wielopunktowego. Myśle że dam +11,5 na Indianę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom