>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NBA Marzec 2016

Status
Zamknięty.
C 3

cheat_meal

Użytkownik
Witam Panowie!
Co myślicie o graniu Kemba Walker over 24.5 pkt? ✅
W ostatnich 4 meczach z rzędu pokrywał linię, jest w gazie. Myślę, że dzisiaj przeciwko Pelikanom, jeżeli skuteczność nie zawiedzie jest duża szansa na spokojne pokrycie, mało tego myślę, że może zostać śmiało najlepszym strzelcem w meczu i zakręcić się w okolicach 30 pkt.

W Filadelfii spodziewam się overowego spotkania i tutaj pochylę się nad:
J. Harden over 30.5 pkt ⛔
D.Howard over 15.5 pkt
✅
Nie wiem który z tych dwóch Panów jest dzisiaj w lepszej sytuacji aby pokryć linię, jednak nie zdziwiłbym się gdyby swoje rzucił i Brodacz i fizol Howard.


W pojedynku Milwaukee Bucks - Miami Heat moim głównym typem jest handi -2,5 ⛔ w kierunku zespołu z Miami. Osobiście ich mistrzowskie aspiracje traktuję z przymrużeniem oka, jednak uważam że stać ich na dobrą i równą grę, a dzisiejszej nocy podtrzymają swoją niezłą serię.
Tym którzy bardziej kierują się w stronę Milwaukee Bucks polecam rozważyć:
Middleton K. over 19.5 pkt ✅
Antetokounmpo G. over 17.5 pkt
✅
Jeden z tych dwóch wręcz musi wejść, pytanie tylko który...


Ostatnim, ciekawym w mojej ocenie typem na jutrzejszą noc (dla niektórych poranek) jest over 206.5 pkt ✅ w meczu aktualnie najmocniejszej drużyny w stawce Golden State Warriors z Utah Jazz, która jest b2b. Myślę, że nie będą w stanie się dzisiaj przeciwstawić ofensywie Wojowników i to w głównej mierze oni pokryją over, a Utah po prostu się nie skompromituje i swoje dorzuci. Jako typ poboczny na to spotkanie dorzucam under 22.5 pkt Hayward G. ✅ licząc po prostu na jego zmęczenie i nezbyt rewelacyjną grę w ostatnim czasie.

Jest to moja pierwsza wypowiedź w dziale NBA, który śledzę od 4lat. Chciałem się przywitać ze wszystkimi użytkownikami i zachęcić do dyskusji! Jestem otwarty na krytykę i polemikę z osobami posiadającymi wiedzę i mającymi swoje spostrzeżenia na piękną ligę jaką jest NBA.
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
W Filadelfii spodziewam się overowego spotkania i tutaj pochylę się nad: J. Harden over 30.5 pkt D.Howard over 15.5 pkt Nie wiem który z tych dwóch Panów jest dzisiaj w lepszej sytuacji aby pokryć linię, jednak nie zdziwiłbym się gdyby swoje rzucił i Brodacz i fizol Howard.
W przypadku Hardena wszystko zależy od sytuacji na parkiecie. Jeśli Houston nie odskoczy, to Brodacz może być bardziej aktywny i będzie wchodził w obronę jak w masło. Wszyscy wiemy, że najlepszy jest, jak trzeba gonić wynik. Jeśli nie będzie takiej potrzeby, to może pograć bardziej zespołowo. Ja bym tu bardziej poszukał łącznej linii ze zbiórkami i asystami. Co do Howarda, to wydaje się być lepszą opcją, bo dziś powinien mieć wczasy w obronie. Owszem, wraca Noel, ale nie jest to gracz, który będzie męczył Howarda pod jego koszem, jak zapewne robiłby to Okafor. Poza tym środkowy Philly lubi się czasem wyfaulować. Howard powinien dziś sporo narzucać. Zawsze dochodzi mozliwość hack a Howard, ale 76ers to nie jest ekipa na tyle ambitna, żeby stosować to dłuższą metę, bo im nie zależy na wygrywaniu, jak pokazują to praktycznie w każdym stykowym meczu.
 
C 3

cheat_meal

Użytkownik
D. Wade over 21.5 pkt
Spotkanie w którym Miami nie powinno odjechać gospodarzom, więc sądzę że Wade zagra sporą liczbę minut i będzie główną siłą napędową Miami. Chris Bosh out, więc tym bardziej polecam!
 
dzagos 3

dzagos

Użytkownik
Ostatnim, ciekawym w mojej ocenie typem na jutrzejszą noc (dla niektórych poranek) jest over 206.5 pkt w meczu aktualnie najmocniejszej drużyny w stawce Golden State Warriors z Utah Jazz, która jest b2b. Myślę, że nie będą w stanie się dzisiaj przeciwstawić ofensywie Wojowników i to w głównej mierze oni pokryją over, a Utah po prostu się nie skompromituje i swoje dorzuci. Jako typ poboczny na to spotkanie dorzucam under 22.5 pkt Hayward G. licząc po prostu na jego zmęczenie i nezbyt rewelacyjną grę w ostatnim czasie.
Ja bym tutaj nie grał overa. Utah to drużyna typowo underowa. Nawet jeśli GSW zdobędą dużo punktów(+110),w co też wątpię to Utah zdobędzie ich na pewno o wiele mniej.
Takie moje zdanie.
 
K 168

kbak93

Użytkownik
wydaje sie ze wszystkie maksymalne + na underdogów powinny wejść. No może sacramento nie dać rady bo cavaliersi raz na jakiś czas blow outują jakąś ekipe i robi sie niezle ako.
co do grania to polecam na lajw złapać plusową linie na utah jazz jak będzie +20 of course i przynajmiej jedna kwarta na styku.
 
dzagos 3

dzagos

Użytkownik
Ja dzisiaj w meczu Suns-Knicks zagram na gospodarzy. @1,76⛔ nie wiem co się stanęło xd
Phoenix złapali ostatnio formę i wygrali 2 ostatnie mecze pod rząd i to na wyjeździe,natomiast Knicks od dłuższego czasu formą nie grzeszy i wydaje mi się,że Suns spokojnie sobie dzisiaj z nimi poradzą ????
Dorzucam jeszcze handi -4,5 Charlotte Hornets po kursie1,48 ✅
Szerszenie grają z Pelikanami,u których wiadomo, kontuzja goni kontuzję. W dodatku Szerszenie w formie więc powinni bez problemu pokryć ten handi.
Ostatni typ to +3,5 Detroit Pistons, kurs 1,66 ✅
Pomimo tego,że Pistonsi grają na wyjeździe to nie powinni dać odjechać Dallas,które ostatnio grą ani formą nie imponuje.
Trebel 4,38. Myślę,że warto zagrać ????
Ktoś jakieś uwagi?
 
uefowillcox 796

uefowillcox

Użytkownik
Ja mam zastrzeżenia co do wszystkich typów, a na pewno już co do trebla. Po pierwsze : suns bez brandona knighta i Erica bledsoe są jedną z najgorszych drużyn w lidze, jak nie najgorszą. Knicksi bez kontuzji mogliby by w końcu się zmobilizować i coś wygrać, roster mają lepszy od sunsow, dlatego ja zastanawiałem się, czy granie na ekipę z NY nie było by fajną opcją po takim kursie , ale odpuszczam.
Charlotte zapewne pokryja ten handicap, aczkolwiek granie przeciwko tak nieobliczalnej drużynie jaką są pelicansi, jeszcze po kursie 1,48 moim zdaniem jest bezsensowne.
Detroit Pistons - ich gra na wyjazdach wygląda słabo, a Mavericksi są mocną drużyną, ostatnio z tego co kojarzę przegrali z nuggetsami, będą sobie chcieli odbić tę porażkę. Edit : przepraszam, przegrali jeszcze z clippersami, loosing streak 3, nie wierzę, będą chcieli u siebie powalczyć, tym bardziej, że nie mogą być jeszcze pewni play-offow
Nie, żebym się czepiał, ale jestem niemal przekonany, że taki trebel nie wejdzie, aczkolwiek życzę powodzenia.
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Ja mam zastrzeżenia co do wszystkich typów, a na pewno już co do trebla. Po pierwsze : suns bez brandona knighta i Erica bledsoe są jedną z najgorszych drużyn w lidze, jak nie najgorszą. Knicksi bez kontuzji mogliby by w końcu się zmobilizować i coś wygrać, roster mają lepszy od sunsow, dlatego ja zastanawiałem się, czy granie na ekipę z NY nie było by fajną opcją po takim kursie , ale odpuszczam.

Charlotte zapewne pokryja ten handicap, aczkolwiek granie przeciwko tak nieobliczalnej drużynie jaką są pelicansi, jeszcze po kursie 1,48 moim zdaniem jest bezsensowne.

Detroit Pistons - ich gra na wyjazdach wygląda słabo, a Mavericksi są mocną drużyną, ostatnio z tego co kojarzę przegrali z nuggetsami, będą sobie chcieli odbić tę porażkę. Edit : przepraszam, przegrali jeszcze z clippersami, loosing streak 3, nie wierzę, będą chcieli u siebie powalczyć, tym bardziej, że nie mogą być jeszcze pewni play-offow

Nie, żebym się czepiał, ale jestem niemal przekonany, że taki trebel nie wejdzie, aczkolwiek życzę powodzenia.
Przestrzegam przeg graniem grubej kasy na Dallas, to co oni graja teraz to patologia.
 
A 960

adam44

Użytkownik
Ja dzisiaj w meczu Suns-Knicks zagram na gospodarzy. @1,76
Phoenix złapali ostatnio formę i wygrali 2 ostatnie mecze pod rząd i to na wyjeździe,natomiast Knicks od dłuższego czasu formą nie grzeszy i wydaje mi się,że Suns spokojnie sobie dzisiaj z nimi poradzą ????
A mi się wydaje ze nie powinieneś wstawiac swoich pobożnych życzeń w dziale z analizami NBA. Suns przegrali ponad 30 pkt. Zacznij oglądać mecze to raz... A dwa daj sobie spokój z NBA i typowaniem i pisaniem takich analiz bo wprowadzasz ludzi w blad
 
uefowillcox 796

uefowillcox

Użytkownik
A mi się wydaje ze nie powinieneś wstawiac swoich pobożnych życzeń w dziale z analizami NBA. Suns przegrali ponad 30 pkt. Zacznij oglądać mecze to raz... A dwa daj sobie spokój z NBA i typowaniem i pisaniem takich analiz bo wprowadzasz ludzi w blad
Nie wiem dlaczego ciśniesz po gościu. Typ pomylił się w swojej analizie, ale weszło mu 2/3 zdarzeń z tego co podał. Poza tym zapytał się On grzecznie czy ktoś ma zastrzeżenia do jego typów, więc ja napisałem swoje obiekcje i przestrzeglem przed graniem sunsow. Tak to powinno działać, każdy ma prawo się mylić. Tak samo jak Tomek80 dodał swoje odnośnie tego co napisałem o mavericksach (chociaż nie namawialem do grania na nich, ale wydawało mi się, że powinni to wziąć u siebie) i miał rację. Gdybyś zagrał jego zdarzenia w singlu tą samą stawką to byłbyś na delikatnym plusie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 168

kbak93

Użytkownik
no a mi wczoraj na 7 zdarzeń nie pykło z miami heat ktore oglądałem juz wielokrotnie i zaluje ze nie poszedlem za glosem jakiegos typka stad i troche też smutno
ako 14

jesli chodzi o forme nie polecam grac na toronto aczkolwiek jak tam wolicie.
 
R 650

rotsen

Użytkownik
no a mi wczoraj na 7 zdarzeń nie pykło z miami heat ktore oglądałem juz wielokrotnie i zaluje ze nie poszedlem za glosem jakiegos typka stad i troche też smutno
ako 14

jesli chodzi o forme nie polecam grac na toronto aczkolwiek jak tam wolicie.
A jakieś argumenty? Ostatnio Atlanta troche się męczyła zanim poradzili sobie z Utah. Toronto podobnie z Nets i nawet postawiłem już na nim krzyżyk ale potrafili się spiąć i odrobić 16 punktów! Tak więc myślę że:
Toronto AH -4 1.9 bet365
 
uefowillcox 796

uefowillcox

Użytkownik
Co myślicie o underze (201) w meczu bulls - spurs? Obie drużyny nie rzucają za dużo punktów, chyba, że grają przeciwko drużynom, które preferują szybką koszykówkę, albo są słabsze w obronie. Widziałym w tym meczu wynik oscylujący w granicach 190 pkt, ale nie jestem na bieżąco z formą Bullsów i Spursów. Ktoś coś?
 
dawidzbazin 62

dawidzbazin

Użytkownik
Co myślicie o underze (201) w meczu bulls - spurs? Obie drużyny nie rzucają za dużo punktów, chyba, że grają przeciwko drużynom, które preferują szybką koszykówkę, albo są słabsze w obronie. Widziałym w tym meczu wynik oscylujący w granicach 190 pkt, ale nie jestem na bieżąco z formą Bullsów i Spursów. Ktoś coś?
Butler i Rose nie zagrają, po 2 stronie niema Parkera i Ginobilego - dośc poważne osłabienie. Znając specyfikę gry głównie Spurs - strzelna obrona i wolna gra z przodu można próbować ten under ????
 
uefowillcox 796

uefowillcox

Użytkownik
Dobra, zagrałem takiego tripla, ale za małą stawkę. Nie czuję go jakoś super, ale tak na logikę to nie widzę przeciwskazań co do tego, żeby to siadło :
Under 209,5 Bulls @ Spurs kurs 1.40 ⛔ jednym punktem... (109-101) że też temu Miroticovi się chciało rzucać trojkę na cztery sekundy przed końcem
Bulls + 22,5 kurs 1.26 (bullsi to zapewne przegrają, ale nie wierzę, w spory blow-out) ✅
Over 201 Cavs @ Lakers kurs 1.40 ✅
ako 2.48 ⛔ peszek, o jeden punkt za dużo w meczu spursów, żeby takie fajne ako siadło
Naprawdę rzadko gram takie taśmy, ale dzisiaj coś mi odbiło.
 
C 3

cheat_meal

Użytkownik
Denver - Phoenix
Mudiay E. over 13.5 pkt @ 1.80 STS ✅✅ (bez stresu-30 pkt)

Phoenix wczoraj baty od Knicksów, tak jak się spodziewałem. Obecnie w moim odczuciu TOP 3 jeżeli chodzi o najgorsze zespoły w lidze. Dzisiaj Denver wyjdzie u siebie bardzo zmotywowane, Słońca b2b, fatalnie bronią, spodziewam się pokrycia overa przez Mudiaya z nawiązką. Linia w STS niska, gram to mocno! Dodam, że w ostatnich 4 meczach z rzędu Emmanuel pokrywał spokojnie linię.
 
K 6

klolk199

Użytkownik
Toronto Raptors 1 kwarta -1 @1,90
Bet365
Witam , znalazłem bardzo ciekawy kurs na 1 kwartę zespołu Toronto
Na ostatnie 5 spotkań wszystkie wygrało TOronto jezeli chodzi oczywiscie o 1 kwarte , natomaist Atlanta zupełnie przeciwnie , mimo ze wygrywali mecze to te pierwsze kwarty zawsze słabo .
Typ oceniam 7/10
Powodzenia wszystkim ????
 
K 168

kbak93

Użytkownik
Toronto zagrało słabo z Brooklyn tak jakby im sie nie chciało. Wiadomo grał Lopez ktory rzucił 35 pkt dlatego była masówka na Toronto bo miał nie grać i sam się wkopałem w handi -12,5
Ja gram dubelek na pierwszą kwarte Cleveland + Denver. Oglądałem w nocy Cavsów i Irving wszedł na swoje obroty. Jak siedzi mu 3 to na prawde cała gra Cavsów wygląda lepiej bo jest bardziej nieprzewidywalny no i pokazał pare mistrzowskich layupów. Wczoraj na początku 3 kwarty z sacramento byli -12 pktów i musieli gonić i wygrali ale wydaje mi się że dziś zdominują pierwszą kwarte. Więc kurs 1,41 może nie jest zachecajacy ale powinien wejść i handi - 3 też powinien.
Lakersi w formie i w 2-3-4 kwarcie mogą odrobić troche punktów także handicap na mecz może całkowicie nie pyknąć.
Denver w formie a Phoenix bez Knicksa i Bledsoe na wyjeździe to bardzo prawdopodobna przegrana. Druga sprawa Faried w formie no i wraca Gallinari ich najlepszy zawodnik wiec tu nie widzę chyba jakichkolwiek problemów.
kurs na Denver 1 kwarta 1,47
kurs na Cavs 1 kwarta 1,41
ako 2,17
 
olej1991 32

olej1991

Użytkownik
A co sądzicie o takim trebelku:
Nuggets (-4,5) 1,44 ✅
Bulls (+16,5) 1,66 ✅
Raptors (+2,5) 1,44 ✅
Nuggets powinni sobie poradzić ze słabymi Suns i linia jak najbardziej do pokrycia.
W meczu Spurs-Bulls faworyt jest w zasadzie tylko jeden. Podobnie jak kolega wcześniej nie spodziewam się blowoutu a nawet za drobne spróbuje zagrać na Bulls (kurs 13). Byki powalczą i 1,66 za taki handicap biorę w ciemno.
Spotkanie które wydaje się najbardziej wyrównane tej nocy. Raptors we własnej hali są mocna drużyna i powinni odnieść kolejne zwycięstwo. Ja jednak zabezpieczać się lekkim handicapem.
Co sądzicie o takich typach? Z góry dzięki za opinie
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom