>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA Marzec 2012

Status
Zamknięty.
elopeja 2,8K

elopeja

Użytkownik
Wczorajszy typ zgodnie z przewidywaniami wszedł, a ja byłem bliski wytypowania dokładnego wyniku, pomyliłem się ledwie o kilka punktów. Dziwnie się czuję każdego dnia powtarzając tą samą kwestię ale takie są fakty i nie da się wobec nich przejść obojętnie - skuteczność 100% zachowana. Cieszy mnie niezmiernie, że coraz więcej osób docenia moją pracę która z pewnością ma wpływ na stan ich portfeli, liczę także, że osoby które mnie nieustannie atakują przekonają się, że warto grać ze mną aby być na plus.

SKUTECZNOŚĆ: 100% (6/6)

San Antonio Spurs - Denver Nuggets - under 213.5 @ 1.44 - bet365 ✅

Dzisiejszej nocy wybrałem typ z dużym kursem, aczkolwiek jestem w 150% procentach przekonany o jego powodzeniu i stawkuję go 10/10. Tym typem będzie określenie ilości punktów w meczu Spurs-Nuggets na liczbę poniżej 213.5 punkta. W mieście &quot;Świętego Antoniego&quot; leżącym w jednym z największych stanów USA a mowa oczywiście o Teksasie, dojdzie do pojedynku dwóch zupełnie różnych teamów. Na przeciwko siebie staną pewnie zmierząjące do playoffów Ostrogi (z ang. Spurs) oraz przeciętna drużyna Nuggets z Denver której wielkim sukcesem byłoby znalezienie się w playoffach. Mecz rozpocznie się o godzinie 21.30 czasu miejscowego a więc dość późno, wieczorna pora i klejące się oczka z pewnością nie sprzyjają grze w koszykówce choć na pewno nie uniemożliwiają tego. Zawodnicy będą mieli prawo być zmęczeni tymbardziej, że grają w systemie dzień po dniu. Nie jest to mecz na szczycie ani pojedynek o niewiadomo jakiej randze, Spurs zatem wyjdą z szatni wyluzowani i spokojni o wynik, nie będą forsować tempa, gdyż wkrótce czekają ich ważniejsze pojedynki. Spodziewam się zatem wolnej gry i wykorzystywania ok. 20-22 sekund na akcję rzutową. Każdy wie, że zawodnicy miejscowych Ostryg nie należą do młodzieniaszków a średnia wieku przekracza dwucyfrową liczbę, nie twierdzę, że koszykarze San Antonio są za starzy na rzucanie punktów, ale tak jak wspomniałem nie powinni forsować tempa w tym meczu tymbardziej, że jest on dla nich praktycznie wygrany. Spurs grają mecz po meczu wracając z Charlotte których pokonali różnicą ni mniej ni więcej jak 30 punktów miejcowe Koty. Z całą pewnością była z tego powodu zorganizowana jakaś imprezka, a każdy wie jak czujemy się następnego dnia, a właściwie nie my a nasza głowa. Zmęczeni mają prawo być także Denverowcy którzy aż 48 minut walczyli z w dalekim Houston z Rockets ostatecznie wygrywając. Warto także wspomnieć o kontuzjach, w Denver nie zagra słynny Rudy Fernandes, popularny Hiszpański Bizon jak mawiają na niego koledzy jest strzelbą nr. 1 jeśli chodzi i rzuty zza lini 6.25 metra. Oznacza to, że mniej będzie celnych rzutów za 3 punkty. McNuggetsy z Denver muszą mierzyć siły na zamiary, a drużyna z San Antonio w którym prawie 2% mieszkających to Polacy, z całą pewnością nie jest w ich zasięgu. Spodziewam się nudnego meczu, gry na czas zawodników z dzikiego Teksasu, przetrzymywania piłki aby nie forsować sił ale pewnie zwyciężyć w tym meczu. Ja osobiście wystawiłbym na ten mecz linię 184.5 lub ewentualnie 189.0, linia wystawiona przez bukmacherów jest śmieszna i ewidentnie pokazuje, że szczwani oddsmakerzy przeanalizowali ten mecz &quot;po łebkach&quot; pomijając najważniejsze fakty. Do usłyszenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
host3234 85

host3234

Użytkownik
1.średnia wieku przekracza dwucyfrową liczbę
2.Z całą pewnością była z tego powodu zorganizowana jakaś imprezka, a każdy wie jak czujemy się następnego dnia, a właściwie nie my a nasza głowa.
3. jeśli chodzi i rzuty zza lini 6.5 metra.
4.McNuggetsy z Denver
Przyznam szczerze- czekałem na Twoja analizę z wytęsknieniem ???? Nic tak nie poprawia humoru jak Twoje przedmeczowe przemyslenia ; )
McNuggetsy, imprezka rozłożyły mnie totalnie ; ))
Poprawić cie muszę jednak chodzi o linię &quot;3 point&quot; - w NBA jest to odległość 7,24 metrów. ; )
Żadnej napinki z mojej strony nie ma , ja tylko chciałbym, żebyś wyniósł coś z tego forum, skoro już robisz z siebie idiotę &#39;; )
Aby było bez off-topu :
Lakers win - 2,4
Lakers u siebie 16-2. Jeden z lepszych bilansów w lidze. W Heat pod znakiem zapytania stoi występ Bosh&#39;a, który pozostaje z rodziną, po śmierci babci. Heat przegrali ostatnio z Jazz na wyjeździe, wiec dlaczego nie mieliby tego powtórzyć w Stapless Center ?
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Rudy Fernandez (back) did not play in Friday&#39;s game against the Rockets, and his target return date has been pushed back to Sunday&#39;s game against the Spurs.
Fernandez has missed five straight games, and the medical staff thought it would be best to push his return back to Sunday against the Spurs. With Danilo Gallinari (ankle) seemingly close to a return, Fernandez&#39;s upside is going to be capped even once healthy. George Karl said he has a good feeling that Rudy will play on Sunday.
Wcale nie powiedziane że Rudy nie zagra kolego ;)
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Wg covers.com Bosh nie zagra dziś, szanse Lakers rosną więc, a kurs w okolicach 2.30
 
soom123 30

soom123

Użytkownik
Ja tam odpuszczam i LAL i LAC, trudne mecze do typowania. Z LAL może sprobuję livebet ewentualnie. Ogólnie na dzisiaj proponuje przede wszystkim:

Toronto Raptors - Golden State Warriors 2 @ 2.02 Pinnacle ⛔
Więcej na ten temat z mojej strony w &#39;typach dnia&#39;, ogólnie musze się przyznać, że lubie grać na GSW w takich meczach, myślę, że potencjałem ta drużyna znacznie przewyższa Toronto. Mam nadzieje, że wreszcie zagra Curry, wtedy o wygraną GSW będę spokojny.

Edit2: i Curry nie zagrał. tak czy siak troche szkoda bo uważam, że GSW powinnni takie mecze wygrywać.

Charlotte Bobcats - New Jersey Nets 2 @ 1.53 Pinnacle ✅
Tutaj nie ma co pisać za dużo, Charlotte jak gra każdy wie, NJN w ostatnich meczach przeplata zwycięstwa porażkami, wydaje się, że coś tam ruszyło. 3 wygrane wyjazdowe z rzędu i to nie z byle kim. Powinno spokojnie wejść a kurs całkiem przyjemny moim zdaniem.

Philadelphia 76ers - Chicago Bulls 2 @ 1.61 Pinnacle ✅
Tego meczu boję się najbardziej. Zagrałem to na jednym kuponie z NJN. Myślę, że Bulls powinni sobie mimo wszystko poradzić. Wierze, że ostatnie porażki Phili to rzeczywiście jakieś załamanie formy i nawet tak wysokie wygrane z GSW i Detroit nie zmieniają mojego zdania. Mimo bardzo dobrej gry Philadelphi u siebie to i tak bilans Chicago na wyjeździe prezentuje się nieco lepiej. Mam nadzieję, że Chicago wygra choćby minimalnie to spotkanie.

Edit: LAL - Miami 1 @ 2.31 Betsafe ✅
Wobec informacji o pewnej nieobecności Bosha zaryzykuję także Lakers&#39;ów choć nie jestem jakos totalnie do tego przekonany.

edit2: no i opłaciło się, nie spodziewałem się, że LAL mogą tak zdominować/kontrolować przebieg tego spotkania ????
 
mateo5555 1K

mateo5555

Użytkownik
Jeśli nie zagra Bosh, to gram na pewno na LAL, które jest u siebie bardzo silne i ostatnio spisuje sie bardzo dobrze. Kurs 2,25 (bwin) ✅✅ na pewno jest zbyt wysoki i nie odpowiada rzeczywistości...dlatego ja na niego gram i polecam wszystkim!!
Potwierdzone, Bosh dzisiaj na pewno nie zagra!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Ja osobiście nawet mimo braku Bosha uważam, że Heat stać na wygranie tego spotkania. Lakersi nie przekonują mnie w tym sezonie. Kobas co prawda nabuzowany pewnie na Wade&#39;a przez ten głupi faul i złamany nos, ale mimo wszystko myślę, że i LeBron i Wade zepną się dziś maksymalnie. Lakersi na pewno przewaga pod koszem czyli Bynum i Gasol. Ale obwód lepszy u Heat. Wade + James &gt; Bryant. Bilans u siebie Lakersi mają super, ale chyba aż za dobry. Jedno jest pewne szykuje się bardzo ciekawy meczyk z podtekstami. Kto ma Canal + Gol niech zasiada i ogląda ;)
???? L.A.Lakers - Miami Heat (HC 0/-2,5) --&gt; 2 - 1,90 (bet365) ⛔ 93-83
 
nalokson 26

nalokson

Użytkownik
Koszykówka, NBA
Phoenix Suns - Sacramento Kings
Typ : 1
Kurs : 1,45
PinnacleSports

Analiza :

Wszystko wskazuje na to, że Phoenix ma już za sobą kryzys. Co prawda nadal drużyna okupuje dolne rejony tabeli, ale widać w ich grze postęp, bo ostatnie 5 spotkań to 4 wygrane i tylko 1, w dodatku 2-punktowa porażka. Na słowa uznania zasługuje fakt, że Suns w ostatnim meczu pokonali Clippersów, czyli jedną z najlepszych ekip konferencji.
Gortat błyszczy, co mecz to double-double. Coraz trudniej powstrzymać go pod koszem.

W najbliższym meczu Suns przyjdzie zmierzyć się z przedostatnią drużyną w tabeli. Mało tego - jeśli wziąć pod uwagę tylko mecze wyjazdowe, to Sacramento zajmują w lidze ostatnią lokatę z bilansem UWAGA: 4-18. To chyba mówi samo za siebie. Słońca są na fali i powinni poradzić sobie bez większych problemów ze słabymi królami.
 
typplejer 256

typplejer

Użytkownik
Toronto Raptors - Golden State Warriors 2 @ 2.02 Pinnacle
Więcej na ten temat z mojej strony w &#39;typach dnia&#39;, ogólnie musze się przyznać, że lubie grać na GSW w takich meczach, myślę, że potencjałem ta drużyna znacznie przewyższa Toronto. Mam nadzieje, że wreszcie zagra Curry, wtedy o wygraną GSW będę spokojny.
03/04/12 PG Stephen Curry Foot is downgraded to expected to miss Sunday vs. Toronto
ale nie ma tego złego ...
Warriors are 4-0 ATS in the last 4 meetings in Toronto.
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
San Antonio Spurs - Denver Nuggets - under 213.5 @ 1.44 - bet365
Warto także wspomnieć o kontuzjach, w Denver nie zagra słynny Rudy Fernandes, popularny Hiszpański Bizon jak mawiają na niego koledzy jest strzelbą nr. 1 jeśli chodzi i rzuty zza lini 6.5 metra.
Fernandez jest probable więc najprawdopodobniej zagra. Rudy ma 32,4% skuteczności za 3, statów rzutów zza linii 6,5 metra nie znalazłem ale tez chyba nie masz racji. Słynny to on był w Realu Madryt, w NBA to zwykły przeciętniak.
Wahałem się czy mogę napisać to powyzej czy to juz jest naruszenie dóbr osobistych i porządku publicznego i mnie pozwiesz do sądu. Pozdrawiam.
Dowcip z PKSem sprzed kilku dni był całkiem niezły.:cool:
Rzadko na tym forum zdarza się przypadek zeby ktoś miał 74 pkt reputacji mając mniej niz 10 postów ale wiem skąd to się bierze - &quot;10/10&quot;, &quot;super pewniak&quot;, &quot;gram za całą kasę&quot; itp. działa na wyobraznię. Pozniej jak taki typ wejdzie to niedoświadczeni gracze mają poczucie, ze dany typer ma wręcz jakieś nadprzyrodzone umiejętności i kolejne jego typy grają bardzo grubo. Jak nie wejdzie to nie musze pisać co się dzieję. Nie chcę się wdawać w zadne wojny z EloPeją natomiast z dobrej woli ostrzegam przed graniem za szalone stawki. Ja nigdy pod zadnym typem na mecz NBA nie napiszę &quot;pewniak&quot; czy &quot;gram za wszystko co mam&quot;, przy Indianie napisałem jedynie, ze gram za podwójną stawkę chociaz wtedy sam zagrałem nawet grubiej bo byłem bardzo pewny typu. Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
toudi 715

toudi

Użytkownik
Chicago Bulls ml 1.63 Panbet✅

Gram dziś wyjątkowo ml zamiast handicapu bo to moze być bardzo low-scorowy mecz z zaciętą końcowką w której jednak bardziej wierze w Rose&#39;a czy Denga niz Williamsa czy Iguodalę. Bulls mają z 76ers 3 porazki z rzędu, atletyczna druzyna z bardzo dobrą defensywą i małą ilością popelnianych strat nie jest moze najlepszy matchup dla Byków ale dziś myślę, ze bedzie revenge i wygrają. Sixers w ostatnim czasie przegrali praktycznie ze wszystkimi dobrymi ekipami z którymi grali. Wypadnięcie Hawesa jest bardzo duzym osłabieniem tej ekipy bo chociaz jest to przeciętny zawodnik to ten sezon miał niezwykle udany i dawał Phili swoją determinacją bardzo duzo energii. Phila ma bardzo ubogi roster pod koszem, jest trapiony kontuzjami, mający najlepszy okres za sobą Elton Brand, który dodatkowo być moze zostanie wymieniony w tym okienku aczkolwiek jest to mało prawdopodobne. Na centrze grają rookie o przeciętnych warunkach fizycznych, szczególnie na tle Noaha i Asika. Tutaj widzę bardzo duzą przewagę Bulls, przede wszystkim powinni wygrać zbiórki co moze się okazać kluczowe. Bulls mają bardziej zbalansowany skład, jak się uda pozbyć Boozera kosztem kogoś dobrego to moze nawet wygrają z Miami w prawdopodobnym finale konferencji. Brak superstara nie pozwala Phili być powaznym contenderem na wschodzie, dzięki szerokiej kadrze i atletyzmowi są natomiast maszynką do ogrywania słabszych przeciwników. Bulls są bardzo ambitną druzyną i 4 porazki z rzędu z Philą to byłby dla nich lekki wstyd. Byki bardzo powaznie traktują sezon zasadniczy bo wiedzą, ze Miami jest bardzo mocne i home court advantage w playoffach jest im bardzo potrzebny.

Pograłem jeszcze Lakers ale tak wyszlo, ze tylko ledwo zdązyłem dać to do rankingu NBA na minute przed rozpoczęciem .
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
edyp 186

edyp

Użytkownik
KOSZ NBA
Charlotte - New Jersey Nets
typ: Nets wygrają 6-10 pkt
kurs: 5
bwin
Dzisiaj w nocy spotkane 2 z najsłabszych drużyn NBA. Charlotte są zdecydowanie najgorszą drużyną ligi jak do tej pory. Ich bilans to 4-30. Mieli serię 16 porażek z rzędu, potem wygrana z Toronto na wyjeździe i teraz kolejne 4 porażki. Jednak widać w ich grze postępy i nie przegrywają już w tak fatalnym stylu jak na początku sezonu. Ich przeciwnikiem będzie drużyna Netsów, która ma bilans 11-26, czyli jednak trochę lepszy i wyglądający już bardziej przyzwoicie. Do tego bardzo dobry wynik meczów wyjazdowych. Bilans 8-13 na wyjeździe jest bardzo przyzwoity. Ostatnio na wyjazdach wygrali z Chicago, Dallas czy New York Knicks. Przedwczoraj jednak porażka z Bostonem przerwała serię 3 wyjazdowych wygranych z rzędu. Wg bukmacherów faworytem jest ekipa gości i wszystko też na to wskazuje. Po stronie gospodarzy brak atutów przemawiających za nimi. Stąd też typ na gości. A dlaczego akurat różnica 6-10 pkt? Jakim stosunkiem kończyły się ostatnie wygrane Nets? odpowiednio: 1, 8, 12, 3, 3, 7, 10, 7, 7, 12, 6. Wszystkie w przedziale 1-12 pkt. Z czego aż 6/11 pokryłoby mój typ, a 4/11 nie weszło by o włos - 2 oczka. Sami więc widzicie, że prawdopodobieństwo wejścia tego typu jest znacznie wyższe niż wskazuje na to kurs. Zaryzykuję i zagram taki typ.

Do tego 2 suche:
Phoenix 1,40
Minnesota 2,25
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Chicago Bulls ml 1.63 Panbet

Gram dziś wyjątkowo ml zamiast handicapu bo to moze być bardzo low-scorowy mecz z zaciętą końcowką w której jednak bardziej wierze w Rose&#39;a czy Denga niz Williamsa czy Iguodalę. Bulls mają z 76ers 3 porazki z rzędu, atletyczna druzyna z bardzo dobrą defensywą i małą ilością popelnianych strat nie jest moze najlepszy matchup dla Byków ale dziś myślę, ze bedzie revenge i wygrają. Sixers w ostatnim czasie przegrali praktycznie ze wszystkimi dobrymi ekipami z którymi grali. Wypadnięcie Hawesa jest bardzo duzym osłabieniem tej ekipy bo chociaz jest to przeciętny zawodnik to ten sezon miał niezwykle udany i dawał Phili swoją determinacją bardzo duzo energii. Phila ma bardzo ubogi roster pod koszem, jest trapiony kontuzjami, mający najlepszy okres za sobą Elton Brand, który dodatkowo być moze zostanie wymieniony w tym okienku aczkolwiek jest to mało prawdopodobne. Na centrze grają rookie o przeciętnych warunkach fizycznych, szczególnie na tle Noaha i Asika. Tutaj widzę bardzo duzą przewagę Bulls, przede wszystkim powinni wygrać zbiórki co moze się okazać kluczowe. Bulls mają bardziej zbalansowany skład, jak się uda pozbyć Boozera kosztem kogoś dobrego to moze nawet wygrają z Miami w prawdopodobnym finale konferencji. Brak superstara nie pozwala Phili być powaznym contenderem na wschodzie, dzięki szerokiej kadrze i atletyzmowi są natomiast maszynką do ogrywania słabszych przeciwników. Bulls są bardzo ambitną druzyną i 4 porazki z rzędu z Philą to byłby dla nich lekki wstyd. Byki bardzo powaznie traktują sezon zasadniczy bo wiedzą, ze Miami jest bardzo mocne i home court advantage w playoffach jest im bardzo potrzebny.

Pograłem jeszcze Lakers ale tak wyszlo, ze tylko ledwo zdązyłem dać to do rankingu NBA na minute przed rozpoczęciem .
Moim zdaniem kto dziś wygra zależy w największym stopniu od Rose&#39;a. W poprzednim meczu w Philadelphii Bulls jakoś przeszli obok tego pojedynku,Rose zagrał słabo i stosunkowo krótko,a 4 kwartę już przesiedział na ławce bo po 3 częściach gry 76ers byli +21,a na parkiecie Rose nie miał dużego wsparcia,żeby gonić wynik(Deng i Rip byli out).Dziś w Bulls wszyscy obecni,więc powinno być lepiej.Ale na pewno nie aż tak super żeby to na luzie wygrali. Phila to jest mega defence jak im się chce i trzymają koncentrację. Myślę,że są w stanie zatrzymać Denga i Hamiltona,gorzej będzie z Rose&#39;m i Boozerem. Fajny mecz się zapowiada w sumie,ja chyba poczekam i ewentualnie coś na live zagram.
 
pawel76-71927 4

pawel76-71927

Użytkownik
Ja osobiście wystawiłbym na ten mecz linię 184.5 lub ewentualnie 189.0, linia wystawiona przez bukmacherów jest śmieszna i ewidentnie pokazuje, że szczwani oddsmakerzy przeanalizowali ten mecz &quot;po łebkach&quot; pomijając najważniejsze fakty.
Mnie jako laikowi wydaje się, że to Ty po łebkach przeanalizowałeś to spotkanie.Wg. mnie wyciągnąłeś średnią zdobywanych/traconych punktów przez obie drużyny, a chyba warto czasem spojrzeć na H2H pomiędzy zainteresowanymi : nie tak dawno bo 08.01. Spurs - Denver 121:117, oraz dwa tygodnie temu: Denver - Spurs 99:114 !!
Oj, nie byłbym w 150% przekonany co do trafności tego typu, tym bardziej, że jak wspomniałeś &quot;Denverowcy&quot; nie jadą &quot;z dalekiego Houston&quot;. San Antonio i Houston leżą w tym samym stanie, a co za tym idzie w tej samej strefie czasowej. Te 318km pewnie i PKS-em w 3godz. przejadą. Zaproponowałeś linię under 213,5pkt a Betgun wystawił linię 207,5pkt. to wg. Ciebie grać mam over czy under.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Tu pewnie szybciej ktoś odpowie niż w HP.
Jaka sytuacja dzisiaj w SAS? Wraca min. Ginobli czy wciąż mały szpital?
Kurs jest dobry, ale pierw lepiej się dowiedzieć niż władować się grubo, a potem oglądać taką niemoc jak z Bykami.
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Ginobili oficjalnie game time decision, nieoficjalnie raczej zagra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
bizon91 3,3K

bizon91

Użytkownik
napisał EloPeja
Zawodnicy będą mieli prawo być zmęczeni tymbardziej, że grają w systemie dzień po dniu
(...)
Spurs grają mecz po meczu wracając z Charlotte
(...)
Zmęczeni mają prawo być także Denverowcy którzy aż 48 minut walczyli z w dalekim Houston
To że masz 100% skuteczności nie zwalnia od myślenia i patrzenia co się pisze. Przecież oba zespoły grały z piątku na sobotę, czyli miały dzień odpoczynku, dodatkowo Spurs nie wracają z Charlotte bo grali u siebie.
Tak więc typek może i wejdzie, ale zmęczenie jest tu raczej marnym argumentem, podobnie jak późna pora meczu, notabene dzięki której czas wypoczynku od ostatniego meczu jeszcze się wydłużył.
Dodam jeszcze, że oba zespoły dopiero co miały blisko tygodniową przerwę na All-Star, więc raczej po dwóch meczach jeszcze im się akumulatory nie rozładowały.
 
mateo5555 1K

mateo5555

Użytkownik
Spotkanie w Oklahomie zapowiada się jako jedno z najlepszych widowisk dzisiejszej nocy. Jest to już 4 mecz pomiędzy tymi drużynami w tym sezonie(bilans 2-1 dl Thunder). Gospodarze są po niespodziewanej porażce w Atlancie, gdzie nie zagrali najlepiej oraz po dniu przerwy. W spotkaniach przeciwko Dallas bardzo dobrze wypada duo gospodarzy, Durant i Westbrook i pewnie dzisiaj ponownie to potwierdzą. Dallas ostatnio gra trochę słabiej i dlatego dziisaj gospodarze to wykorzystają. Ponadto, Mavs legitymują sie ujemnym bilansem spotkań wyjazdowych, natomiast OKH jest u siebie najlepsza w całej lidze, bilans 16-1. Dlatego warto zagrać na gospodarzy za grube!!!
TYP: Oklahoma
Kurs: 1,35 ✅✅
Buk: Bwin
 
faro09 2

faro09

Użytkownik
Minnesota Timberwolves - Los Angeles Clipers
Poniżej/Powyżej
Under 197,5
Cleveland Cavaliers - Utah Jazz
Poniżej/Powyżej
Under 195,5
Toronto Raptors - Orlando Magic
Poniżej/Powyżej
Over 186,5
To moje przemyslenia na dzisiejsza noc ???? prosze o nie usuwanie mojego postu. Czy ktos mysli podobnie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
elopeja 2,8K

elopeja

Użytkownik
Wczorajszy typ wszedł bez większego problemu, under nie był zagrożony ani przez chwilę, ale tak jak mówiłem, byłem pewny wygranej w 150% więc wynik sprawdziłem dopiero rano, mimo, że poszły na to grube pieniądze, gdyż stawkowałem to 10/10. Dziękuję za miłe słowa na PW, cieszę się, że tyle osób docenia moją wiedzę i pracę.

SKUTECZNOŚĆ: 100% (7/7)

Minnesota Timberwolves +3.5 - Los Angeles Clippers - 1 @ 1.36 - bet365 ✅

Dziś przeglądając ofertę o mało co nie spadłem z wygodnego biurowego fotela który zajmuję siędząc przy moim przenośnym komputerze Apple. Dla pewności przetarłem oczy, ale wciąż w ekranie widniały te same dane. Wtedy zrozumiałem, że bukmacherzy poraz kolejny chcą się skompromitować. Typem który tak mi się spodobał jest dodatni handicap na drużynę Minnesota Timberwolves czyli popularne Leśne Wilki. Mecz jednak nie odbędzie się w Minnesocie gdyż jest to tylko stan, a w Minneapolis, mieście-siedzibie groźnych Wilków. Po drugiej stronie barykady, na pogryzienie wystawią się popularne Sekatory. Drużyna która jest jedną wielką farsą i pomyłką. Drużyna która tylko raz znalazła się w playoffach, drużyna na której mecze chodziła garstka kibiców przez całe stulecia. Teraz oczywiście, gdy znalazły się pieniądze na transfery znaleźli się także kibice sukcesu, ale taki sztuczny twór nie ma prawa bytu na dłuższą metę. Po statystykach widzimy, że Sekatory wracają do korzeni i zaczynają przegrywać mecz za meczem (nie licząc farciarskiej wygranej w Houston po dogrywce, którą nie wygrali Clippers tylko przegrali Rockets czyli Rakiety). Kończy się dzień dziecka dla zawodników z LA. Blake Griffin którego jedynym popisowym zagraniem jest próba urwania obręczy z ogromną siłą świadczy o wielkim napięciu jakie towarzyszy graczom tego klubu. Skąd bierze się to napięcie? Wojny kibiców w Los Angeles o panowanie w mieście (pomiędzy Clippers i Lakers), presja klubu i otoczenia. Z tego nie może wyjść nic dobrego. Moim zdaniem Clippers zapoczątkowali długą serie porażek którą mogą przerwać dopiero w połowie kwietnia, gdyż terminarz nie jest dla nich zbyt łaskawy. Mając łatwych przeciwników na początku sezonu zdołali urwać kilkanaście wygranych które teraz mydlą oczy NBA&#39;owskich laików. Wróćmy jednak do gospodarzy, T-Wolves mają na koncie tyle samo porażek co wygranych, ale ta drużyna jest w mega gazie, po słabym początku sezonu teraz praktycznie każdej nocy zaskakuje swoich kibiców miażdząc coraz to lepsze teamy. Wysoka wygrana w Portland czy Phoenix świadczą, o tym, że ten klub celuje w mistrzostwo. Genialny młokos prosto ze słonecznej Barcelony, boskie dziecko hiszpańskich farmerów a mowa oczywiście o Rickim Rubio swoimi podaniami rodem ze street balla (koszykówka uliczna, niezwykle popularna w USA i Polsce) czaruje cały koszykarski świat. Pod koszem zawodnik ze śmiesznym nazwiskiem czyli Kevin Love, jednak jego trójki które rzuca jak na zawołanie już śmieszne nie są, a już na pewno nie będą dla LA Clippers. Ridnour, Beasley, Barea to także panowie których nie trzeba nikomu przedstawiać, prawdziwe petardy. Ostatni z nich to aktualny mistrz NBA. Naprawdę nie rozumiem dlaczego tak mało osób docenia tę drużynę, według mnie ma ona aspiracje walczyć z największymi, a takich przeciętniaków gdzie jest tylko 2 dobrych zawodników, zjadają na śniadanie. Sekatory z miasta leżącego w słonecznej Kaliforni, stanie najbardziej wysuniętym na zachód USA, tym meczem kontynuują swoją podróż po kraju. Będzie to 4 mecz z rzędu na wyjeździe. Przemieszczanie się wzdłuż i wszerz Stanów Zjednoczonych może jeszcze bardziej zdenerwować Griffina i ogólnie Clippers. Po takim maratonie zmęczenie i zakwasy mogą dać o sobie znać już po kilku minutach gry, myślę, że koszykarze z Minneapolis mogą o tym wiedzieć i spróbują to wykorzystać, prowadząc szybką grę co jest oczywiście domeną Ricarda Rubio Vivesa czyli wielkiego Rubio. Wilki wracają z trasy wyjazdowej do własnej hali, a jak wiadomo powrót jest najprzyjemniejszą częścią wyjazdu lub też drugie powiedzenie - wszędzie dobrze ale w domu najlepiej. Gospodarze dzisiejszego meczu zdecydowanie są w gazie, 122 punkty rzucone mającej świetny difens (formację obronną) drużynie z Portland tylko to potwierdzają. Czy Wilki swoimi stalowymi wygłodniałymi zębiskami pogryzą dziś dotkliwie Sekatory z LA? Clippers będą chcieli uśpić wściekłego zwierza, ale szybkość i zwinność króla stada Rickiego Rubio nie da im takiej szansy. Czytała Krystyna Czubówna. Jest to kolejny typ z cyklu &quot;prezenty od wujka oddsmakera&quot; zatem poraz kolejny gram all-in stawką 10/10, a każdy kogo zachęci moja analiza zrobi jak uważa. Do usłyszenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom