>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

NBA Marzec 2012

Status
Zamknięty.
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Washington Wizards - Cleveland Cavaliers 2 -&gt; 2,50 -&gt; Bet365

Zacznę może tak. Moim zdaniem wystawiony dzisiejszy kurs na Kawalerzystów z Ohio, to przegięcie pały :grin: Washington Wizards w tym sezonie niczego konkretnego nie prezentuje, Wall sam meczy nie potrafi wygrać, Young mimo że 2 opcja strzelecka to również nie może się odnaleźć. Cavs jak wiadomo po tamtym tragicznym sezonie gdzie grali totalną padakę, dostali w prezencie noworocznym:grin: Kyrie Irving&#39;a chłopaka który za kilka lat będzie jednym z najlepszych na parkietach NBA. W tym sezonie głównie za sprawą Irvinga Cavsi grają ładnie, i mają dobry współczynnik punktowy, niestety teraz muszą się zmierzać przez kilkanaście gier bez Andersona Varejao, który jest naprawdę solidnym centrem w lidze mam pojęcie że są dużo lepsi od niego ale porównując go do McGee z Waszyngtonu wiadomo o czym mówię. Cavaliers mają bardzo dobrych strzelców na dystansie, Antawn Jamison sprowadzony jeszcze za czasów LBJ&#39;a czy Daniel Gibson, Irving też potrafi rzucić trójeczkę, ale on lubi akcję bardziej pod koszem, w Waszyngtonie Wall już coraz rzadziej rzuca za 3, Young jak jest to sporo rzuca ale mu w tym sezonie ewidentnie nie siedzi dlatego za 7,24 faworytem wg mnie są Cavsi. Siłą Waszyngtonu dzisiaj będzie John Wall jednak moim zdaniem on sam meczu nie wygra, Nick Young out, nie widzę kto miałby go zastąpić, Blatche dostanie limit czasowy więc też długo nie pogra. Jak dla mnie kursy są mega value, i nie boję się dziś zagrać Cavaliers, sądzę że powinni dzisiaj pokonać ekipę z Waszyngtonu, Jamison grał kiedyś w ekipie &#39;&#39; Czarodziejów&#39;&#39; więc ma im coś na pewno do udowodnienia. Gram dzisiaj na Cleveland Cavaliers po 2,50 w Bet365. Pozdrawiam i zachęcam do oglądania najlepszej ligi świata. Rambo131
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Washington Wizards - Cleveland Cavaliers 2 -&gt; 2,50 -&gt; Bet365

Prezent noworoczny ma grype także nie wiadomo czy zagra. Co prawda pojechał do Waszyngtonu, jednak możliwe że to Sessions będzie dyrygował Cavsami.
 
soom123 30

soom123

Użytkownik
też myślałem o Cleveland ale z tego co widzę to Irving jest questionable, więc wolę nie ryzykować. jeśli już stawiać to przed samym meczem gdy będzie wiadomo czy zagra, ale ja dziś nie będę mógł tego śledzić, także ten mecz odpuszczam.

Od siebie proponuje Minnesotę @ 3.18 Pinnacle ✅
i to właściwie jedyny typ który na dzisiaj gram. Coś tam pisałem choć strasznie na biega na ten temat w typach dnia. Zreszta ktoś tutaj przede mną też proponował ten typ.

@marqs3lby - czytałem Twoją analizę w typach dnia i rzeczywiście masz rację, kurs w Pinnacle rośnie i w sumie nie zwiastuje to nic dobrego ale moim zdaniem kursy i tak odbiegają od racjonalności. Moim zdaniem w tym meczu można się spodziewać wszystkiego, a jak wszystkiego to również wygranej Minnesoty ;) zobaczymy jak to w praktyce wyjdzie, osobiście lubie grać takie kursy. Powodzonka!

edit:
jeszcze raz rzuciłem okiem na dzisiejsze możliwości gry i dołożyłem :
Washington - Cleveland under 198,5 @ 1.91 Betsafe ⛔
u Washington niby było przedostatnio prawie 240 (!) ale jak patrze na ich mecze u siebie to ostatnio rzucaja: 95, 107, 89, 93, 111, 81, 88, 92, 94. Wcześniej rzeczywiście było sporo wyników gdzie Washington przekraczali setkę, ale jak widać po tych ostatnich 9 wynikach oscylują raczej koło 90, choć nie mówie, że napewno w tym meczu nie przekroczą setki po raz kolejny. Cleveland w ostatnich wyjazdach: 103, 91, 94, 88, 85, 94 no i wcześniej również pare wyników koło setki lub wyższych. Myślę, że patrząc czysto statystycznie under 198,5 jest wart zaryzykowania, choć jak piszę ZARYZYKOWANIA bo żaden pewniak to nie jest ???? Po cichu liczę, że Irving swoją grypę będzie jednak leczył poza boiskiem, co uważam za znaczące jeśli chodzi o ten typ ????

edit2: no niestety, pech to pech, 101-98... niepotrzebnie kombinowałem ;)
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Zdaje się, że Miami jutro wygra w Los Angeles. Pisze tego posta by zdobyć mozliwość wysyłania prywatnych wiadomości. Czy widział ktos ostatnie dwa mecze lakersów? Czy działająca ofensywa to skutek badziwnej obrony przeciwnków czy może lakersi mają zamiar grać ofensywnie skuteczniej po all star weekend
Ofensywa Lakers polega na tym, ze o prawie wszystkim decyduje Kobe, jak wyciągnie ręke po piłke to prawie zawsze ją dostaje. Na podstawie dwóch ostatnich meczów raczej nie ma sensu wysuwać jakieś wnioski bo Kings ostatnio grają szalone run and gun a Minnesota była zmęczona w tym meczu i słabo broniła. Pomysł Mike&#39;a Browna na Lakers jest taki, ze ma być bardzo twarda obrona a atak opiera się na Bryancie i przy tym rostrze to się raczej nie zmieni. Mozliwe, ze Lakers zrobią jakiś trade do końca okna, w tej chwili Kobe się denerwuje bo nie wie z kim będzie grał za miesiąc, Gasol się denerwuje bo nie wie czy władze kluby go chcą.
 
R 9

raq911

Użytkownik
ja popieram typ rambo dotyczący Cavs i nie zawahałem się postawić na nich dużej kwoty. Chciałem jeszcze się Was poradzić odnosnie Portland. Nie sądzicie, że warto zagrać na nich z hendi -5,5 po kursie 1.85? Ten ostatni mecz z Miami troche ich dobił, ale szczerze mówiąc to Miami nawet dla Blazers to za wysokie progi. A dziś mecz z Timberwolves, która ostatnio nie poradziła sobie z Gortatem i spółką. Z tego co wiem to w najsilniejszym składzie dziś zagrają i nie sądze aby mieli problemy z rzuceniem 6 pkt więcej nie wspominając już o wygraniu tego meczu.
 
eco 388

eco

Użytkownik
Ofensywa Lakers polega na tym, ze o prawie wszystkim decyduje Kobe, jak wyciągnie ręke po piłke to prawie zawsze ją dostaje. Na podstawie dwóch ostatnich meczów raczej nie ma sensu wysuwać jakieś wnioski bo Kings ostatnio grają szalone run and gun a Minnesota była zmęczona w tym meczu i słabo broniła. Pomysł Mike&#39;a Browna na Lakers jest taki, ze ma być bardzo twarda obrona a atak opiera się na Bryancie i przy tym rostrze to się raczej nie zmieni. Mozliwe, ze Lakers zrobią jakiś trade do końca okna, w tej chwili Kobe się denerwuje bo nie wie z kim będzie grał za miesiąc, Gasol się denerwuje bo nie wie czy władze kluby go chcą.
Gram jutro na miami najwyższy kupon in my life. odpisuję gdyż jak syzyf dobijam do 10 postów, które pozwolają na wysyłanie prywatnych wiadomosci. Jak widziś mojego postu juz nie ma. W cale mnie to nie bulwersuje. Cięzko o merytoryczne posty ale mam wrażenie, że nie usuwa sie tu postów, gdzie pisze się dużo oraz głupio, co niniejszym czynię. Cytowanie zwiększa też moje szanse.
wolałbym wiedzieć, czy lakersi postanowili zacząc grać skuteczny ofens. Do tej pory rzadko zdobywali wiecej jak 100 pkt. teraz zrobili to dwukrotnie. I nie chodzi tu o kobiego tylko. Wszyscy, łącznie z ławką rzucali na fajnej skuteczności. Punktowali ci, którzy zwykle nie punktują. Cieszy mnie, że lakersi wygrali ostatnie mecze, kurs dzięki temu na Miami będzie w granicach 1.7-1.8 w profesjonalach i innych wzb
 
host3234 85

host3234

Użytkownik
Również popieram granie na Cavs:
Cavaliers win - 2,50 4/10
Cavaliers win (-2,5) - 3,50 2/10
Występ Irving&#39;a stoi pod znakiem zapytania, a więc szanse na jego gre są. Nikt nie wspomniał natomiast o absencjach w zespole wizards : Young i Lewis na pewno nie zagrają, a Blatche jeśli już w ogóle wystąpi to dostanie ograniczone minuty, jak donosi raport z rotoworld. Mecz może potoczyc się w każdym kierunku, jeśli Irving nie zagra, a jeśli wystąpi to Cavs powinni wygrać. Skąd zatem taka rozbieżność kursów ? 2,50 pobieram z przyjemnością
 
eco 388

eco

Użytkownik
Również popieram granie na Cavs:
Cavaliers win - 2,50 4/10
Cavaliers win (-2,5) - 3,50 2/10
Występ Irving&#39;a stoi pod znakiem zapytania, a więc szanse na jego gre są. Nikt nie wspomniał natomiast o absencjach w zespole wizards : Young i Lewis na pewno nie zagrają, a Blatche jeśli już w ogóle wystąpi to dostanie ograniczone minuty, jak donosi raport z rotoworld. Mecz może potoczyc się w każdym kierunku, jeśli Irving nie zagra, a jeśli wystąpi to Cavs powinni wygrać. Skąd zatem taka rozbieżność kursów ? 2,50 pobieram z przyjemnością
W moim dziewiątym poście nie bardzo wiem czy się z tobą zgodzić czy nie. Nie zgodzę się, może.
By nie być gołosłowny zaprezentuję następujące argumenty:
Oddsmejkerzy doskonale wiedzą jak niefajną drużyną jest Waszyngton, wiedzą też jak waleczną i ciekawą drużyną jest Cleveland i mimo to dają handikap -4 dla druzyny z bilansem 7-cośtam.
Coś tu nie gra. handikap w tego typu meczu powinien być -1.5 dla gospodarzy. Wniosek taki, że Waszyngton co najmniej wygra jeśli nie covernie.
Rewanż.
Trochę jednak bez sensu rewanżowac sie za 2011 rok. Mi by się nie chciało. Ewidentnie -4 to za duzo. Skoro na badziewną druzynę, na którą oddsmakerzy z trudem znajdą chętnych oferuje się taki handikap to znaczy, że pokryja go.
10 post będzie o nosie Kobiego.
Wade w meczu gwiazd zachaczył Kobiego. Poleciała krew. Była to pierwsza krew w meczu gwiazd od 1972 kiedy to Wilt Chamberlein asystując Karimowi Abdulowi Jabbarowi potknowszy się (od potknąć) uderzył nosem w kolano. nawet wtedy Abdul jabbar wykonał gest przepraszający.
Wade nie przeprosił.
Będzie to zatem, poważny mecz. A w meczach poważnych wygrywa lepszy. Lepszy jest Lebron, dlatego gram jutro największy kupon w historii świata na miami. Dodaje do niego Francję w rugby oraz Padowe w siatę.
 
typplejer 256

typplejer

Użytkownik
Atlanta Hawks - Oklahoma City Thunder
Typ: 2(-6)
Kurs: 1.88
Buk: Pinnacle
Stawka: 3/10

Hawks przeciwko najlepszej ekipie z zachodu zagrają dzień po dniu.
Wśród składu Jastrzębi zabraknie Joe Johnsona, a prawdopodobnie również Willie Greena. Wliczając do tego długoterminowe kontuzje Collinsa i Horforda skład się bardzo znacznie wyszczuplił.

W Thunder pod znakiem zapytania stoi występ podstawowego rozgrywającego - Westbrooka.
Wszystko przemawia na korzyść gości. Choćby fakt, że sam Pachulia będzie musiał sobie w &quot;pomalowanym&quot; radzić przeciwko Perkinsowi i walczyć z Hiszpanem - Serge Ibaka.

Obawiam się serii 7 zwycięstw z rzędu Thunder. W NBA wszystko jest możliwe, ale próbowałem sporo myśleć, jaki argument mają Hawks, by pokonać zespół z Oklahomy prócz przewagi parkietu - ciężko mi było doszukać się czegoś sensownego.

Niby taki oczywisty bet z NBA, a mam jakieś mieszane odczucia, bo to jest właśnie NBA.

Powodzenia!
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Przegladajac oferte wpadl mi w oko ciekawy dubelek. Chodzi o spotkania Hawks- Thunder oraz Memphis -Detroit. W pierwszym spotkaniu gospodarze bez swojego gwiazdora [?] Joe Johnsona. Bardzo duze oslabienie patrzac na druzyne, ktora przyjezdza do Philips Arena. Czekalem na status Westbrooka, ktory mogl wypasc z gry ze wzgledu na kontuzje kostki, lecz jest juz info ze jednak zagra. Oklahoma kandydat do mistrzostwa w tym sezonie i nie bardzo wiem co tu jeszcze opisywac bo kazdy raczej orientuje sie na jakim poziomie sa dane ekipy. Drugie spotkanie to popularne Miski z Tlokami. Miejscowi zagraja spotkanie b2b, po wczorajszym wymeczonym zwyciestwie z Toronto. Rywal raczej z tej nizszej polki lub najnizszej dlatego Memphis powinno bez problemu poradzic sobie z Tlokami. Nie lubie za bardzo poslugiwac sie cyferkami ale bilans Miskow u siebie 14-5 oraz Detroit na wyjezdzie 3-14 mowi chyba wszystko . Powodzenia !
Oklahoma -3 1st half 1.91 + Memphis -4.5 1st half Unibet ⛔⛔ i jeszze raz ⛔
 
typplejer 256

typplejer

Użytkownik
New Orleans Hornets - Indiana Pacers
Typ: 1 (+6)
Kurs: 1.88
Buk: Pinnacle
Stawka: 3/10
Hornets we wczorajszym meczu pokonali drużynę mistrzów NBA - Dallas Mavericks 97:92.
W ostatnim czasie ogromnie zaskakuje mnie forma centra &quot;Szerszeni&quot; - Chrisa Kamana.
Choć jego zespół oficjalnie powiedział, że jest chętny negocjował z zespołami o wymianie, gdzie główną rolę odgrywałby ich center.
Od tego czasu Kaman, jakby chciał pokazać chętnym zespołom, że na parkiecie potrafi przynieść dla zespołu sporo pożytku.
We wczorajszym meczu zanotował 20 punktów i dołożył do tego 13 zbiórek.
W rywalizacji przeciwko Pacers, wynik będzie zależeć w dużej mierze od jego występu.
Indiana posiada szeroki skład. Hornets w sezonie potrafili grać bez kilku podstawowych zawodników ze swojego składu.
Teraz jednak rozgrywja Jack i zespół ostatnio prezentuje się dobrze.
Pacers na wyjazdach grają w kratkę. Znacznie groźniejsi są przed własną widownią.
Spodziewam się zaciętego meczu. Pacers w ostatnich pięciu meczach przeciwko ekipie z Nowego Orleanu ma bilans 0-5.
Powodzenia!
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
10 post będzie o nosie Kobiego.

Wade w meczu gwiazd zachaczył Kobiego. Poleciała krew. Była to pierwsza krew w meczu gwiazd od 1972 kiedy to Wilt Chamberlein asystując Karimowi Abdulowi Jabbarowi potknowszy się (od potknąć) uderzył nosem w kolano. nawet wtedy Abdul jabbar wykonał gest przepraszający.

Wade nie przeprosił.

Będzie to zatem, poważny mecz.
A w meczach poważnych wygrywa lepszy. Lepszy jest Lebron, dlatego gram jutro największy kupon w historii świata na miami.
Ekhm..

Miami Heat guard Dwyane Wade said he sent a message of apology to Kobe Bryant after unintentionally breaking his nose during a hard foul in Sunday&#39;s All-Star Game.

źródło


Wątpie by jednak miało to jakiekolwiek znaczenie w rywalizacji obydwu drużyn.
 
eco 388

eco

Użytkownik
Ekhm..


Wątpie by jednak miało to jakiekolwiek znaczenie w rywalizacji obydwu drużyn.
Ja uważam, że ma to znaczenie. Mówi to tyle, że chłopaki nie lubią się. Każdy normalny gracz w takim meczu, gdzie krew leje się raz na 40 lat, podleciałby i klepnął w plecy. Wade po prostu odwrócił się. Jest tam jakieś napięcie a wysłany messydż o którym wie cały świat by to potwierdzał. Menadżer dobrze wie, że koszulki lepiej sprzedają się gdy zawodnik *****em nie jest. Bardziej martwi mnie niepewny status Bosha w kontekscie grania na miami. Sądzę, że bedzie to bardziej playoffowy mecz niz mecz uśmiechów. W playoffach wygrywają lepsi więc gram na Miami.
 
mateo5555 1K

mateo5555

Użytkownik
Ja na dzisiaj proponuję zagrać mecz CHA vs NJN. Jak wiem, Charlotte nie radzi sobie najlepiej w tym sezonie. Ostatnio ponieśli bardzo dotkliwą porażkę z SAS -30 pkt. Grają ewidentnie najgorszy basket w całej NBA, są najsłabszą drużyną ligi i swojej hali. Słabo po swoim powrocie grają Augustin oraz Henderson, dodatkowo zabraknie Bismack Biyombo, który w pierwszym meczu pomiędzy tymi drużynami zagrał przyzwoicie (11pkt, 7 zbiórek, 4 bloki). Do atutów Rysi nie możemy zaliczyć także ich lawki rezerwowych, ktora daje słabe wsparcie starterom.
Natomiast Nets, dysponują całkiem niezlym zestawieniem zawodników. W ostatnich meczach słabiej gral Deron Williams, więc dzisiaj czas na przełanamie, dodatkowo doszedł po kontuzji Brook lopez, ktory już pokazał, że jest w dobrej formie, zaliczając okazałe statsy. Ponadto, NJN, to team, ktory dużo lepiej gra na wyjazdach, niż o dziwo w swojej hali. His last game przegrali dość wyraźnie z Boston Celtic, ale po dniu odpoczynku i zmianie kalibru przeciwnika powinni dzisiejszej nocy zanotować swoją 9 wyjazdową wygraną.
TYP: NETS
KURS: 1,63
BUK: BWIN
 
mateo5555 1K

mateo5555

Użytkownik
Kolejny interesujący mecz zapowiada się dzisiaj w SAN ANTONIO. Gospodarze podejmują Denver. Oba zespoły odpoczywały zeszłej nocy i są po okazałych wygranych sprzed 2 dni (SAS +30 z Rysiami, DENVER +12 na trudnym terenie w Houston). W tym sezonie, drużyny te, spotkały się ze spobą 2-krotnie i za każdym razem wygrywało SAS, odpowiednio 121-117 oraz 114-99. W Denver zabraknie Galliniarego, ktory ma wrócic w przyszłym tygodniu(pozostali gracze są do dyspozycji trenera), a w SAS podobno ma zagrać już Manu. Dlatego uważam, że warto zagrać w tym meczu na over punktowy 207, ponieważ w tym meczu będzie dominował atak. Pokazują to tez ostatnio potyczki między tymi zesołami oraz ostatnie wyczyny strzeleckie, jak również odpoczynek od grania zeszłej nocy i niemal calkowita dostepność najlepszych graczy w obu teamach.
TYP: OVER 207
KURS: 1,95 ⛔⛔
BUK: BWIN
 
C 2

currose301

Użytkownik
Ja mam na dziś 2 typy
Los Angeles Lakers-Miami Heat (+2,5) TYP:2
KURS:1,82 STS

Na wstępie ważną rzeczą jest czy zagra Bosh bo jak zagra jestem spokojny że wejdzie ten typ jak nie no to już sprawa się komplikuje choć nie do końca.Miami ma taką siłę ofensywną że nie powinna mieć problemów z wygraniem,z kolei Lakers no tutaj to ciężka sprawa raz grają dobrze później fatalnie i tak w kartkę.Dlatego myślę że dziś Miami jednak wyleci z LA z wygraną.
Kolejnym typem jest
Philadelphia – Chicago TYP:2
KURS:1,60 STS

Ja nie wyobrażam sobie innego wyniku jak wygraną Bulls.Forma Chicago jest wysoka co pokazał ostatni mecz z Cavs(który oglądałem).A Phila po dobrym początku teraz nieco gorzej.W obu drużynach nikt ostatnio nie wypadł więc walka będzie w pełnych składach.Kurs wg mnie na Bulls zawyżony i trzeba korzystać.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Wczoraj poszlo fatalnie moze, dzisiaj bedzie ciut lepiej.
Carmelo Anthony over 21.5pkt 1.85 Unibet✅
Melo zawsze spina sie na takie mecze jak dzisiejszym z Bostonem co moglismy zauwazyc w dwoch ostatnich potyczkach. Oddaje mase rzutow i jezeli nie ma fatalnego dnia trafia na przyzwoitym procencie, srednia 31 pkt przeciwko Bostonowi w tym sezonie mowi wszystko. Pierce nie jeste niestety juz tak mobilnym zawodnikiem dlatego moze miec duze problemu z upilnowaniem ruchliwego Melo. Jezeli gwiazdor NYK nie bedzie mial jakiegos koszmarnego dnia rzutowego to jestem spokojny o ten typ ;)
Kobe Bryant over 28.5 pkt 1.85 Unibet✅
Ostatnio duzo sie mowi o nosie Kobasa. Ja mimo wszystko uwazam, ze moze to miec jakis minimalny wplyw na tego zawodnika. Kazdy przeciez wie, ze jest on cholernie pamietliwy a to ze obaj panowie nie darza sie sympatia chyba kazdy wie [mowa o Wade]. W pierwszym spotkaniu Kobe trafil 24 pkt ale przy fatalnej 38 % skutecznosci. Dzisiaj gorzej byc nie moze wiec licze na spokojne pokrycie tej lini ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Kobe Bryant over 26,5 points 1.735 Pinnacle
Dziś elektryzujące spotkanie Lakers - Heat, znalazłem ciekawy wg mnie zakład na linię punktową Bryanta - 26,5 pkt. Myślę że spokojnie ją dziś przekroczy. Średnie z tego sezonu 28.8, lider NBA. W poprzednim meczu obu drużyn na Florydzie 24 punkty na skuteczności 8-21. U siebie powinno być znacznie lepiej. Ogólnie Dwayne Wade od zawsze dobrze go broni, ale dziś uważam że typ prawdopodobny wielce, największą rolę gra tutaj motywacja. Jestem kibicem Lakers od lat i jak znam tego zawodnika to zawsze w takich meczach bierze bardziej grę na siebie, a tu wiadomo po faulu w ASG potraktuje to spotkanie wyjątkowo. Na pewno czeka na Wade&#39;a żeby mu udowodnić kto jest lepszy. Mimo kontuzji, jak widać było w dwóch ostatnich meczach, radzi sobie nad wyraz dobrze. Myślę że 30 punktów to będzie minimum dzisiaj, warto grać bo linia niska.
 
P 0

pokus89

Użytkownik
Wczoraj poszlo fatalnie moze, dzisiaj bedzie ciut lepiej.
Carmelo Anthony over 21.5pkt 1.85 Unibet
Melo zawsze spina sie na takie mecze jak dzisiejszym z Bostonem co moglismy zauwazyc w dwoch ostatnich potyczkach. Oddaje mase rzutow i jezeli nie ma fatalnego dnia trafia na przyzwoitym procencie, srednia 31 pkt przeciwko Bostonowi w tym sezonie mowi wszystko. Pierce nie jeste niestety juz tak mobilnym zawodnikiem dlatego moze miec duze problemu z upilnowaniem ruchliwego Melo. Jezeli gwiazdor NYK nie bedzie mial jakiegos koszmarnego dnia rzutowego to jestem spokojny o ten typ ;)
Kolega żył w hibernacji? Przecież Knicks zmienili się od tamtego momentu są na drugim biegunie. Odkąd jest Lin, Smith , Davis knicks i ich siła to jest dzielenie się piłką. Melo nie oddaje już tyle rzutów.
A co do Pierce to proponuje obejrzeć chociaż jeden mecz.
Typ może wejdzie ale analiza na poziomie Peji może nie ma głupot dla kogoś kto nie ogląda spotkań, ale jeśli ktoś ma jakieś pojęcie o NBA to ta analiza jest po prostu wzięta z sufitu.

Ja na to spotkanie proponuję under 189 bet365 Celtics może w ostatnich meczach pozwolili na wiele rywalom to jednak przy takich pojedynkach zwłaszcza u siebie starają się bardziej bronić , do tego Knicks co by nie mówić zaczęli wygrywać spotkania głównie defensywą , strzelaniny z zespołami bez formy albo bez lidera tj przykład Cavs. Pierce ograniczy Melo, Ray Ray z Fieldsem nie powinien mieć większych problemów, o KG nawet nie musze wspominać , a Rondo- Lin to będzie najciekawszy pojedynek dla mnie dwóch młodziaków którzy powinni przez najbliższe lata decydować o swoich ekipach.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Kolega żył w hibernacji? Przecież Knicks zmienili się od tamtego momentu są na drugim biegunie. Odkąd jest Lin, Smith , Davis knicks i ich siła to jest dzielenie się piłką. Melo nie oddaje już tyle rzutów.
Ostatnie 3 spotkania [nie licze z Nets bo to byl pierwszy mecz po powrocie Melo]
Melo 52 rzuty
Lin 34 rzuty
Amare26 rzutow
Chandler 18
J.R.Smith 26
Tak wiec polemizowalbym z Twoja teza ..
A co do Pierce to proponuje obejrzeć chociaż jeden mecz.
TU to chyba juz sobie jaja ze mnie robisz ? Po pierwsze akurat meczy Celtics to obejrzalem mase, ale ni o to chodzi. Pierce nie jest tak szybki jak 3-4 lata temu czemu nie mozna sie dziwic bo swoje lata juz ma. Wiekszosc jego akcji to pump fake lub proby uwolnienia sie od rywala po zaslonach. W obronie natomiast wyglada to tak, ze jak trafi mu sie szybszy rywal [czyt. LBJ, Durant czy wlasnie Melo] to regularnie traci krycie i dochodzi do zmian w obronie przez co Boston ma problemy w defensywie
Aha i z ta hibernacja to chyba w druga strone poszlo, bo ja mam wrazenie ze troche innego Piercea ogladam :cool:
e// I prosze Cie nie pisz mi glupot ze Melo nadal malo rzuca bo jakby oddawal jeszcze iweksza ilosc rzutow to linia bylaby inna a nie 21,5pkt..
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom