>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NBA Marzec 2010

Status
Zamknięty.
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Z góry sorki za off topic jak coś, ale oglądam ten mecz i od 2 kwarty Denver nie istnieją ???? pod tablicami rozpacz, jak bicie głową w mur, fakt Carmelo zdobył do tej pory (końcówka meczu) 29 punktów i Billups tak samo, ale ile oni mieli sytuacji czystych to woła o pomstę do nieba, ale niestety po raz kolejny postawiłem przeciwko MIL Bucks na wyjeździe (ale pech) i po raz kolejny zniszczyli drużynę bardzo dobrą obroną (Denver po prostu nie istnieje, gra tylko 2 graczy reszta się patrzy + Andersen który blokuje)


Nie ma co w poniedziałek gram na Milwauke - Atlanta na MIL, kurs jak będzie 1,4-1,5 biorę w ciemno - bilans tego nie pokazuje, ale oni obronę mają genialną (na chwilę obecną) + rzuty za 3 punkty miazga :!: :!: :!:
Milwaukee ma jedną z lepszych obron,w ostatnich tygodniach chyba najlepszą. Ja jednak wtopiłem niedawno na nich,gdy grali u siebie ze słabą Indianą,cały mecz prowadzili ale ostatecznie wygrali tylko 4 punktami. Myślę,że z ATL będzie bardzo zacięty mecz i nie postawiłbym na Milwaukee, a raczej na under w całym meczu,oczywiście w zależności od tego jak buki ustawią linię.
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Co do konkursu wsadów w Rosji, to Stern jak chce na przyszły rok uniknąć kolejnej kompromitacji, poważnie powinien pogadać z dwoma bohaterami ;)

Spotkanie: New York Knicks - Houston Rockets
Typ: Rockets -5,5
Kurs: 2,31
Bukmacher: Centrebet
Analiza: Knicks wygrali 3 z 4 ostatnich spotkań. Nieźle, zważywszy na to, że daje się szanse graczom, którzy wcześniej nie odgrywali żadnej roli w zespole. Toney Douglas i Bill Walker grają naprawdę świetnie, mało kto się po nich spodziewał tak dobrej dyspozycji. Nie mam jednak wątpliwości, że dziś to Rockets powinni wzbogacić swój bilans o kolejne zwycięstwo. Zespół Knicks zaskoczył wszystkich, rewanżując się ostatnio Dallas za wcześniejszy, ponad 50-punktowy blowout w MSG i wygrywając w Dallas 128-94. Ostatnio przyszły dwie wygrane z 76ers, przedzielone porażką w Boston. W ostatnim spotkaniu nie wyglądało to jednak dobrze. Jak zwykle pewny Gallinari, dobrze grający wspomniani Douglas i Walker. I nic więcej. Zabrakło Davida Lee, były więc nerwy w meczu, który Knicks powinni wygrać wyżej. Dziś Lee znów jest awizowany do gry, jednak sądzę, że po raz kolejny nie zagra. Wątpliwy też jest występ Wilsona Chandlera. Siła ofensywna zostaje więc wyraźnie osłabiona. McGrady z 76ers nie zdobył nawet punktu, zaliczając 0-7 z gry. Pod koszem w piątce wyszedł świetny rezerwowy Harrington, jednak wiemy, że nie ma on predyspozycji w grze na pozycji centra i wraz z Gallinarim potrzebują Davida Lee. Kontuzjowany jest Bender, zastępujący Chandlera, to także może być problem dla Knicks. W piątce wyjdzie pewnie Walker, ale moim zdaniem nie dorósł on jeszcze do tej roli. W grę wchodzą manewry z Duhonem, Rodriguezem na PG, ale im bliżej kosza, tym jest gorzej z liczbą opcji. Rockets po serii wygranych przegrali w Boston. Brooks został zneutralizowany przez Rondo, jednak nie jest to jakieś wielkie zaskoczenie, gdyż Rajon obok Billupsa jest najlepszym obrońcą w NBA wśród rozgrywających. Houston mógł nawet wygrać z Celtics, ale Boston wypracował przewagę dzięki kapitalnym zmianom Sheeda (9 zbiórek w 19 minut) i Glena Davisa (5 zbiórek ofensywnych w 17 minut gry). Skład Rockets prezentuje się świetnie. Wrócił Ariza, a Scola znajduje się w kapitalnej formie. Martin i Brooks wydają się nieosiągalni dla Douglasa czy McGrady&#39;ego. Nawet Chuck Hayes dziś będzie sobie radzić, o ile oczywiście nie wystąpi David Lee. Budinger i Hill mogą dać świetne zmiany, choć Chase ostatnio jakby przygasł. Do obrony wchodzić będzie Battier, który w razie występu Chandlera, będzie miał za zadanie wybić Wilsonowi chęć do gry. Moim zdaniem, sporo zależeć będzie dziś od tego, czy wystąpi David Lee. Bez niego, spotkanie jest moim zdaniem przegrane dla NYK. Uważam, że Rockets do końca będą walczyć o jak najlepszy bilans i mimo iż nie wejdą pewnie do play-off, to nie ma co liczyć na to, że odpuszczą końcówkę sezonu.
 
gaga 10

gaga

Użytkownik
Spotkanie: Phoenix Suns – Portland Trailblazers
Typ: Phoenix Suns (-4.5)
Kurs: 1.70
Buk: Betgun
Analiza:

Przeglądając ofertę z NBA znalazłem bardzo ciekawy handicap w betgunie. Otóż ten bukmacher daje za przynajmniej pięciopunktową wygraną Phoenix nad Portland kurs 1.70. Szkoda byłoby z tego nie skorzystać.

Spotkanie dwóch drużyn, które radzą sobie bardzo dobrze w ostatnim czasie. Wydaje się, że nawet lepiej spisuje się Portland. Zespół Trailblazers nie przegrał od pięciu meczów, wcześniej przytrafiła im się porażka nie z byle kim, bo z Denver Nuggets. Jednak oglądając dwa ostatnie mecze można mieć wrażenie, że zespół Portland powoli traci formę. O ile do meczu z Toronto nie ma za bardzo się co przyczepiać, o tyle sobotni mecz ze słabym Washington został wygrany bardzo szczęśliwie.

Phoenix natomiast imponuje formą, szczególnie na własnym parkiecie. Porażka z Lakersami może zdarzyć się każdemu, ale już kolejne trzy mecze to niewątpliwy popis zespołu Phoenix. Wygrana na początku tygodnia z Minnesotą była jednym z najlepszych meczów Phoenix od kiedy pamiętam. Zdobycie 152 punktów nawet w NBA jest odbierane za wspaniały wyczyn! Kolejny mecz z Utah również został spokojnie wygrany. Forma jest, a do tego Phoenix zagra dzisiaj przy swoich kibicach.

Stawiam na wygraną Phoenix z handicapem -4.5 po kursie 1.70.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Spotkanie: Phoenix Suns – Portland Trailblazers
Typ: Phoenix Suns (-4.5)
Kurs: 1.70
Buk: Betgun
Analiza:

Przeglądając ofertę z NBA znalazłem bardzo ciekawy handicap w betgunie. Otóż ten bukmacher daje za przynajmniej pięciopunktową wygraną Phoenix nad Portland kurs 1.70. Szkoda byłoby z tego nie skorzystać.

Spotkanie dwóch drużyn, które radzą sobie bardzo dobrze w ostatnim czasie. Wydaje się, że nawet lepiej spisuje się Portland. Zespół Trailblazers nie przegrał od pięciu meczów, wcześniej przytrafiła im się porażka nie z byle kim, bo z Denver Nuggets. Jednak oglądając dwa ostatnie mecze można mieć wrażenie, że zespół Portland powoli traci formę. O ile do meczu z Toronto nie ma za bardzo się co przyczepiać, o tyle sobotni mecz ze słabym Washington został wygrany bardzo szczęśliwie.

Phoenix natomiast imponuje formą, szczególnie na własnym parkiecie. Porażka z Lakersami może zdarzyć się każdemu, ale już kolejne trzy mecze to niewątpliwy popis zespołu Phoenix. Wygrana na początku tygodnia z Minnesotą była jednym z najlepszych meczów Phoenix od kiedy pamiętam. Zdobycie 152 punktów nawet w NBA jest odbierane za wspaniały wyczyn! Kolejny mecz z Utah również został spokojnie wygrany. Forma jest, a do tego Phoenix zagra dzisiaj przy swoich kibicach.

Stawiam na wygraną Phoenix z handicapem -4.5 po kursie 1.70.
Ja ten pojedynek widzę inaczej. Phoenix imponuje skutecznością to fakt.Ostatnio nie ruszają się z domu-6 meczy z rzędu grali u siebie:
-12 z Utah
+8 z Indianą
-6 z Lakers
+14 z New Orleans
+38 z Minnesotą(ale to była jednorazowa rzeź najsłabszej defensywy w lidze)
+10 z Utah
Bilans 4-2. Tylko zastanówmy się z kim wygrywali? Ze słabiutką Minnesotą,z osłabionymi New Orleans, z silną ale u siebie Indianą. Jedynie ostatnia wygrana z Jazz budzi respekt, ale Utah grała bez Kirilenki a Okur zszedł po 12 minutach.
Portland niepokonane od 5 meczów(3 u siebie i 2 wyjazdy). Widziałem mecz z Toronto, w którym grali świetnie.Ostatni mecz wygrali rzutem w ostatniej sekundzie z Wizards,więc jakby mały dołek. Jednak ja stawiam na Portland. Ich lider-Brandon Roy ostatnio bardzo skuteczny dzięki czemu jego drużyna wygrała 10 z 12 ostatnich meczów. Blazers wygralli też ostatnie 4 spotkania z Suns. Mają też najlepszą obronę na Zachodzie,tracą śr. 95 punktów.
Oczywiście o wygraną w Phoenix będzie ciężko,ale myślę że taki typ wejdzie:

Phoenix-Porland(+6,5) 2@1,91✅
 
even 2

even

Użytkownik
Ja ten pojedynek widzę inaczej. Phoenix imponuje skutecznością to fakt.Ostatnio nie ruszają się z domu-6 meczy z rzędu grali u siebie:
-12 z Utah
+8 z Indianą
-6 z Lakers
+14 z New Orleans
+38 z Minnesotą(ale to była jednorazowa rzeź najsłabszej defensywy w lidze)
+10 z Utah
Bilans 4-2. Tylko zastanówmy się z kim wygrywali?[/b]
Żaden argument ????
Portland:
-8 Denver Bez komentarza
+7 z przeciętnym Sacramento
+5 ze słabym Golden State
+11 przeciętnym Sacramento
+11 tragicznie spisującym się ostatnio Toronto
+2 Wizards Boziu ...
I ten wynik 27 do 9 wygranych meczów u siebie ????
Proponuję Suns -6 1.8
PS: Meczy to koza ????
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Żaden argument ????

Portland:
-8 Denver Bez komentarza
+7 z przeciętnym Sacramento
+5 ze słabym Golden State
+11 przeciętnym Sacramento
+11 tragicznie spisującym się ostatnio Toronto
+2 Wizards Boziu ...

I ten wynik 27 do 9 wygranych meczów u siebie ????
Proponuję Suns -6 1.8

PS: Meczy to koza ????
Boziu,Boziu i Phoenix szczęśliwie wygrali 93:87...Nie będę się wymądrzał,bo akurat weszło mi o 0,5 pkt,ale kilka uwag mam po obejrzeniu skrótu i statystyk: mecz wyrównany,przez większą część Portland minimalnie na prowadzeniu. Zdecydowała czwarta kwarta. Te 6 punktów przewagi to dużo,bo na 19 sekund przed końcem Phoenix prowadziło zaledwie 1. Obrona Portland znów skuteczna,na koniec zabrakło sił. Ale zobaczyć jak Nash(dla mnie nr 1 wśród rozgrywających) popełnia błąd 8 sekund to coś bardzo rzadkiego;)

PS.Przepraszam za formę meczy,zdarza się najlepszym.Obiecuję poprawę!;)
 
T 0

tza

Użytkownik
Co sadzicie o dublu phoenix suns i toronto raptors?
EDIT
Ciesze się że podzielasz moje zdanie, ja dopiero zaczynam interesowac sie nba. Ze statystyk wynika ze Minnesota cieniutko przędzie Miennsota na wyjeździe W-5 l-31, do tego seria 12 porażek, ale mieli 2 dni przerwy natomiast Raptorsi tylko 1, ma ktoś jakies informacje o kontuzjach?
 
kasztaneiro 362

kasztaneiro

Użytkownik
No właśnie o tym samym teraz pomyślałem. Jak dla mnie dobre kursy, Phoenix dużo lepszą drużyną niż cienkie w tym sezonie GSW. Co do H2H to więcej meczy wygrywał Phoenix, ale teraz może trochę podbudowany zwycięstwem nad Portland(jakoś się udało) to i objedzie GSW.
A co do Toronto i Minnesoty to moim zdaniem Toronto bez dwóch zdań. Na 18 meczów Toronto wygrywało 13, a Minnesota 5, z czego rok temu w preseason 2 razy i 3 razy w latach 2003-2004. Toronto gra coraz lepiej i myślę, że bez problemu poradzą sobie z Minnesotą.
Ale czekam też niecierpliwie na wypowiedzi innych, siedzących dłużej w NBA niż ja, co sądzą o tym typie, bo jak dla mnie to najlepszy dubel z dobrymi kursami tej nocy.
Edyta: Przecież masz na górze w poście dużymi literami: &quot;Kontuzje i osłabienia&quot;
E2: Dołożyłem do tego dubla jeszcze Orlando, mam nadzieję, ze wejdzie bo zagrałem gruubo.
 
camek 0

camek

Użytkownik
Panowie bukmacherzy chyba dzisiaj nieco przesadzili z kursem na celtów.W bet365 wynosi on aż 2.60.Dla mnie, jak najbardziej typ na handicap do (+9) dla celtów.Nie sądzę aby jazmeni odskoczyli na 10 pkt, nie w takim spotkaniu gdzie grają równi z równym.A tak nawiasem, na dzisiaj dobry dubel bucks + Magic za gruba kase ;)
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
A ja na dziś wybrałem taki dubel:

New Orleans-Dallas(-2,5) 2@1,62⛔CP3 wrócił i od razu wygrana;)

Golden State-Phoenix(-2,5) 2@1,63⛔

ako:2,64⛔⛔

Orlean i Dallas w tym sezonie grają ze sobą 4 raz.Hornets wygrali u siebie po drogrywce 114:107, Dallas wygrało u siebie dwukrotnie 94:90;108:100. Jak widać mecze zacięte. Dziś przewiduję,że też tak będzie ze wskazaniem na kilku punktową wygraną gości. Hornets grają cały czas bez lidera Paula oraz snajpera Stojakovica. Przegrali 10 z 12 ostatnich meczów i za chwilę stracą nawet teoretyczne szanse na PO. Dallas z kolei miało niedawno 13 meczową serię bez porażki. Ostatnio zaliczyli wpadkę z Knicks oraz przegrali po zaciętym meczu z Celtami. Mavs walczą o jak najlepszą pozycję w PO i myślę,że dziś wygrają.
W drugim pojedynku sytuacja podobna.GSW nie walczą już o nic,a dodatkowo nadal mały szpital u nich. Suns z kolei walczą m.in. z Dallas o pozycje przed PO. Mogą być trochę zmęczeni po wczorajszym meczu z Portland,ale powinni wygrać. Stoudemire i Lopez nie znajdą w tym meczu pod koszem większego oporu i tu widzę wielką przewagę Suns.
 
bartilandi 26

bartilandi

Użytkownik
Moim zdaniem dwa absolutnie pewne zwycięstwa na dziś to wygrane Orlando oraz Miami. Jak patrze na mecze Orlando od dłuższego czasu to jestem pod ogromnym wrażeniem. Wygrywają wysoko i co najważniejsze pewnie. Przegrali tylko z Charlotte, ale Ci to ostatnio przechodzą sami siebie. Dlatego Do tego Philadelphia nie jest drużyną która potrafi wykorzystać przewagę własnego parkietu, wręcz przeciwnie, lepiej grają na wyjazdach. No a Miami.. Myślę że tu dużo nie trzeba mówić, wystarczy powiedzieć że grają z New Jersey i że nie znajdują się w żadnym dołku a nawet wręcz przeciwnie, świetnie bronią, więc możliwy jest tylko jeden wynik ???? Wiem, że kursy są niskie ale w sumie nie AŻ tak bardzo jak na dwa stu procentowe mecze..
Ciekawy wydaje się też zakład (bwin) na Phoenix-GSW poniżej 246pkt, kurs 1,91. Mimo faktycznie bardzo wysokich wyników w ostatnich meczach GSW, i ogólnie ofensywnego stylu obu drużyn to jednak.. żeby rzucić tyle punktów trzeba cały mecz równo punktować. Jest to możliwe ale myślę że zdecydowanie mało prawdopodobne, szczególnie że Phoenix na wyjazdach nie gra aż tak skutecznie, a i w domu dzisiejszy mecz wygrało mając ledwie 93pkt. Ogólnie wątpie żeby przekroczyli aż 246..
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
We mnie osobiście jako że kibicuję Hornets, odżyły nadzieje na niezłą końcówkę sezonu. Lubię jednak Mavericks i uważam, że byłoby kapitalną rzeczą, jakby zdobyli mistrzostwo odstawiając inne, faworyzowane ekipy. Po All-Star Game pokazali, że mają potencjał, by wygrać z każdym. I to nie pojedynczy mecz, stać ich naprawdę na wygranie ligi. Uważam mimo wszystko, że jeśli ma wrócić Chris Paul, kurs na Hornets jest zbyt wysoki. Dobrym typem byłby jakiś handi dodatki na NOH, którzy i bez Paula są w stanie walczyć u siebie z będącymi w kryzysie Mavs.
 
K 0

k0nrad089

Użytkownik
Witam jestem nowy na forum, w nba siedzę pare latek to może podzielę sie swoimi typami.

Spotkanie: Houston - Chicago
Typ: Chicago ✅✅✅
Kurs: 1.70
Buk: bwin
Analiza:
Do gry wrócili Rose i Noah, dwaj podstawowi zawodnicy byków. Na rozgrzewke po kontuzji pykneli 76ers na ich własnym terenie (róznicą 14pkt) Bullsi jako że mają jeszcze szanse na PO muszą postawić wszystko na jedną karte. Pod znakiem zapytania stoi występ Luisa Scolli zawodnika dającego rakietom srednio 15pkt i prawie 9zbiorek

wicej typow pożniej
 
kasztaneiro 362

kasztaneiro

Użytkownik
Moim zdaniem dwa absolutnie pewne zwycięstwa na dziś to wygrane Orlando oraz Miami. Jak patrze na mecze Orlando od dłuższego czasu to jestem pod ogromnym wrażeniem. Wygrywają wysoko i co najważniejsze pewnie. Przegrali tylko z Charlotte, ale Ci to ostatnio przechodzą sami siebie. Dlatego Do tego Philadelphia nie jest drużyną która potrafi wykorzystać przewagę własnego parkietu, wręcz przeciwnie, lepiej grają na wyjazdach. No a Miami.. Myślę że tu dużo nie trzeba mówić, wystarczy powiedzieć że grają z New Jersey i że nie znajdują się w żadnym dołku a nawet wręcz przeciwnie, świetnie bronią, więc możliwy jest tylko jeden wynik ???? Wiem, że kursy są niskie ale w sumie nie AŻ tak bardzo jak na dwa stu procentowe mecze..
Ciekawy wydaje się też zakład (bwin) na Phoenix-GSW poniżej 246pkt, kurs 1,91. Mimo faktycznie bardzo wysokich wyników w ostatnich meczach GSW, i ogólnie ofensywnego stylu obu drużyn to jednak.. żeby rzucić tyle punktów trzeba cały mecz równo punktować. Jest to możliwe ale myślę że zdecydowanie mało prawdopodobne, szczególnie że Phoenix na wyjazdach nie gra aż tak skutecznie, a i w domu dzisiejszy mecz wygrało mając ledwie 93pkt. Ogólnie wątpie żeby przekroczyli aż 246..
No tak, ostatnia drużyna z czołówką i 100%?
Jednak w H2H już nie jest tak różowo. W ostatnich 18 meczach 11 wygrało Dallas a 7 NJN. Oczywiście Miami jest o wiele lepszą drużyną niż NJN, ale widać po wynikach H2H, że nie mają z nimi tak łatwo. Ostatni mecz to wygrana Heat 87-84 na swoim terenie, a teraz grają na wyjeździe. Aczkolwiek typ RACZEJ powinien wejść, ale grubo bym na niego nie grał.
PS. Ktoś się wypowie na temat meczów - Minnesota - Toronto oraz GSW - Phoenix? Bardzo bym prosił.
 
gaga 10

gaga

Użytkownik
Spotkanie: Oklahoma City Thunder – San Antonio Spurs
Typ: San Antonio Spurs ✅✅✅
Kurs: 2.82
Buk: Pinnacle Sports
Analiza:

Dzisiejsza noc w NBA zapowiada się bardzo emocjonująco. Ja wybrałem spotkanie Oklahomy z San Antonio. Liczę na wygraną gości.

Oba zespoły zanotowały ostatnio lekki spadek formy. Przynajmniej tak się wydaje, ja myślę, że spadek ten dotyczy tylko gospodarzy. Oklahoma po serii pięciu wygranych, w ostatnich trzech meczach odniosła dwie porażki. I to z niezbyt wymagającymi rywalami – Charlotte Bobcats i Indianą Pacers.

San Antonio znajduje się w podobnej sytuacji, jednak ten zespół przegrywał ze zdecydowanie lepszymi zespołami. Porażka z Orlando i Atlantą Hawks po dogrywce, wcale nie wskazują na spadek formy. Z tymi zespołami na wyjeździe problemy miałby każdy team w NBA.

Wyżej o jedno oczko w tabeli jest Oklahoma. Zespół gospodarzy jest już pewny awansu do play-off, w przeciwieństwie do gości, którzy, choć mają bardzo duże szanse, jeszcze nie mają nic zapewnionego. To kolejny argument przemawiający za gośćmi.

Ostatnie dwa mecze pomiędzy tymi zespołami zakończyły się wygranymi San Antonio. Myślę, że w tym przypadku nie zadziała zasada „do trzech razy sztuka”.
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Dziś bardzo duża oferta, poniżej kilka moich propozycji:

Jazz vs Celtics 2 @ 2.60 bet365 ⛔⛔⛔
Celtics, jakby troche niedoceniani przez buków w ostatnich meczach, wysokie kursy przeciwko Mavs i Rockets; dziś podobnie. Tymczasem ich piątka przeciwko Jazz wygląda dużo lepiej. Jazz bez Kirilenko i (prawdopodobnie) Okura traci na sile. Bez dobrego centra, cięzko będzie z Celtami,a Milsap słabiej rzuca i ma mniej zbiórek niż Okur. Po za tym ławka u Celtów dużo lepsza, Sheed-Finley-Robinson, stanowią duża siłę. Warto tez zwrócić uwagę, z kim Jazz ostatnio wygrali, Wizards, czy Horntes to żadna sensacja, tymczasem mają same porażki z play-off teams, Suns, OKC czy Bucks. W tym sezonie w Garden, dzięki dobrej defensywie wygrali Celtowie i mimo, solidnej gry Jazz na własnym parkiecie, to oni są w tym meczu moim faworytem.

OKC - Spurs 1(-4,5) @ 1.9 Bet365 ⛔⛔⛔
SAS mieli dziś w nocy ciężki mecz z Atlantą, pierwsza piatką ma w nogach ponad 40 minut i na pewno odczują to w tym meczu. Thunder po jednym dniu przerwy wraca do własnej hali. W tym sezonie H2H wygrywają Spurs, ale wszystkie mecze z Parkerem. Dziś bez. OKC ostatnio w kratke, jak Durant trafia to wygrywają, po za tym w przeciwieństwie do Spurs mają dużo szerszą ławkę. Hmm, ciężko mi coś jeszcze napisać, bo rzadko oglądam OKC albo Spurs, ale wydaje mi się, że w zbiórkach będzie remisowo, ale Spurs są po ciężkim meczu, więc gram dziś na Thunders.



Z pozostałych meczy widze dziś wygraną Bucks, są w formie, zresztą ktoś wyżej już chyba o tym pisał... Heat też powinni sobie poradzić, ale poczekam na info czy zagra Jeremiasz O&#39;neal, bo inaczej Brook Lopez będzie miał za łatwo. I ostatni mecz przeciwko 76ers, bo ostatnio baardzo słabe, tym bardziej bez Younga i Williamsa. Ostatnio grałem na Magic z Bobkami :? to w połowie pierwszej kwarty grała juz druga piątka. Tymczasem ostatni mecz z Heat długo grali pierwszą piątka, mam nadzieje że dzis będzie podobnie,a wtedy handi spokojnie jest do pokrycia.;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom