>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NBA Marzec 2010

Status
Zamknięty.
gaga 10

gaga

Użytkownik
Spotkanie: Philadelphia 76ers- New York Knicks
Typ: New York Knicks (-5.5) ✅✅✅
Kurs: 3.75
Buk: Centrebet

Stawiam na wyjazdową wygraną z handicapem New York Knicks z Philadelphią 76ers.

Knicks i 76ers to sąsiedzi w ligowej tabeli. Philadelphia jest ostatnio bez formy. Ostatnie cztery mecze to same porażki. Goście dzisiejszego meczu radzą sobie ostatnio całkiem nieźle – pokonali w poprzednim meczu Dallas prawie 30 punktami na wyjeździe. Wcześniejsze dwa mecze wprawdzie przegrali, ale były to mecze wyjazdowe z trudnymi przeciwnikami – Memphis Grizzlies i San Antonio Spurs. Wcześniej była jeszcze jednopunktowa wygrana z Atlantą Hawks!

Kolejną rzeczą, która wskazuje na wygraną Knicks jest fatalna dyspozycja domowa Philadelphii. Są oni na 3 miejscu od końca w meczach na wlasnym parkiecie – bilans 10-21 można uznać za lekko kompromitujący.

W ostatnim meczu pomiędzy tymi drużynami, w styczniu tego roku lepsi na hali w Philadelphii byli goście (jednopunktowa wygrana). Dziś powtórzą swój wyczyn, z tym, że z większą przewagą.
 
d910 0

d910

Użytkownik
Boston Celtics -9 vs. Detroit Pistons | 1 | 1.91 | ✅✅✅

Od paru tygodni gracze z Bostonu nie grają na swoim poziomie, myślę, że gracze tego zespołu z utęsknieniem czekają już na Play-offy, ale wczoraj Celtycka duma została mocno zraniona. Paru graczy zostało spacyfikowanych przez LBJ&#39;a i spółkę, dosłownie. Pierce dostał 2 czapy od samego Króla, a cały front-court C&#39;s nie umiał sobie poradzić z Brazylijczykiem Varejao. Nie wspominam tutaj o kryciu outside i dyspozycji rzutowej Sheeda w Q3. Może koniec na teraz z dniem wczorajszym i porażce której żałosności wynik nie odzwierciedla.
Dobrym miejscem na odbudowę ducha gry w zespole będzie hala TD Garden. Drugim aspektem który wg. mnie jest za C&#39;s jest nieobecność po stronie Pistons Ben&#39;a Wallece&#39;a który jak ma dzień potrafi zatrzymać każdego, zabraknie również Rodney&#39;a Stuckey&#39;a(kto zatrzyma Double R? I na odwrót, czy Bynumite poradzi sobie w ataku z Rondo?). Myślę, że właśnie w strefie podkoszowej Celtowie zrobią różnicę, a Back-court dokończy dzieła zniszczenia. Liczę tutaj na ostry blowout i szybkie zamrożenie tego spotkania przez Boston, bo jak napisałem nie wierzę, że tak znana z waleczności drużyna do końca RS będzie grała bez wyrazu jak to czyniła przez ostatnie tygodnie.
 
Q 0

quatrox

Użytkownik
Spotkanie: Philadelphia 76ers - New York Knicks
Typ: New York Knicks/New York Knicks ⛔⛔⛔
Kurs: 3,40
Bukmacher: Bet365
Analiza: W ostatnim spotkaniu Knicks pokonali dość niespodziewanie Dallas aż 94:128 i to na wyjeździe!???? Gracze z Nowego Yorku wygrali wszystkie kwarty, zaś zespół philadelphi przegrał z zespołem Miami 104:91 (przegrali obie połowy). Sądzę że Knicks powinno gładko wygrać obie połowy w tym spotkaniu gdyż ekipę dallas z ekipą 76ers dzieli kilka poziomów.
 
slander 10

slander

Użytkownik
Detroit Pistons @ Boston Celtics Typ: under 193,5pkt ⛔⛔⛔

Oba teamy ostatnio w dołku. Oba mają coś do udowodnienia. Detroit w ostatni mecz przegrało w pierwszej kwarcie albo pierwszej połowie - dali sobie rzucić 69 pkt zdobywając 41. Ofensywa słabo, ale szczególnie należy przyczepić się do defensywy, czyli znaku firmowego Detroit. Brakuje ostatnio Wallace&#39;a i Stuckeya, których dziś też zabraknie. Sądzę jednak, że Pistons zechcą się zrehabilitować za ostatni mecz i powalczą. Co więcej Boston należy do teamów, z którymi chce się wygrać, zwłaszcza, że niewieloma zwycięstwami w tym sezonie Tłoki mogą się szczycić.
Boston zawsze gra solidny defense i będą walczyć, bo bilans 5W 5L w ostatnich 10 meczach, to raczej bardzo słabo jak na kandydata na mistrza.
Ogólnie mecze Bostonu z Detroit są underowe poniżej 190pkt. Linia dziś to 195 z racji na ostatni mecz pomiędzy ww. teamami, w którym rzucili razem 205pkt. Taki mecz w rywalizacji zdarza się bardzo rzadko(raz na sezon), więc dziś under! Trochę nawet obniżyłem linie, ale powinno wejść bez problemu.
 
B 0

benjaminxxxxxx

Użytkownik
Myślę, że to kolejny wyjazd Bobcats na którym dadzą radę. Przeciwnik nie jest dziś trudny, i pomimo braku w składzie G. Wallace’a Charlotte powinni wygrać to spotkanie. Handicap nie jest szczególnie spory, tym bardziej, że Bobcats regularnie handi ostatnio pokrywają, a wygrana z Orlando na pewno dodała im skrzydeł. Charlotte są na gazie, a Indiana wygrywa sporadycznie, więc nie ma co się zagłębiać , bo handi do złamania. Po ostatnim spotkaniu tych ekip, które skończyło się 3 punktowym zwycięstwem Pacers , Charlotte będą chcieli sobie to odbić.

Charlotte Bobcats- Indiana Pacers Bobcats -2@1,92 Expekt 2j ⛔⛔⛔
 
gaga 10

gaga

Użytkownik
Spotkanie: Miami Heat - San Antonio Spurs
Typ: San Antonio Spurs (-6.5) ✅✅✅
Kurs: 3.65
Bukmacher: Centrebet
Analiza:

Dziś w nocy spotkanie dwóch drużyn znajdujących się obecnie w wysokiej formie. Bilans 6 ostatnich spotkań oba zespoły mają identyczny - 5 wygranych, 1 przegrana. Dodatkowo atut własnej hali posiadają gracze Miami. Ja jednak stawiam na wygraną z handicapem 6,5 San Antonio.

Oglądałem dwa ostatnie mecze gości. Łatwość z jaką rozbili Los Angeles Clippers i Minnesotę zaskoczyła mnie. Widać, że San Antonio jest w znakomitej dyspozycji. Świetnie zgrana drużyna, z Timem Duncanem i Manu Ginobilim na czele(trzeci motor napędowy drużyny Tony Parker jest kontuzjowany, z nim siła ofensywna Spurs byłaby jeszcze większa!) powinna dziś pokazać klasę i wygrać z drużyną Miami. Zespołem, który również jest w dobrej dyspozycji. Jednak wydaje mi się, iż Miami nie zdoła powstrzymać tak rozpędzonej maszyny z Teksasu.
 
slander 10

slander

Użytkownik
LA Lakers @ Sacramento Kings Typ: 2 ⛔⛔⛔

Stawiam na niespodziankę w tym meczu. Powodów jest kilka. Lakersi ostatnio na wyjeździe w kratkę, raz wygrywają, raz przegrywają. Dzisiejszy mecz jest ostatnim w aktualnej serii 3 spotkań wyjazdowych. Pierwszy mecz z Suns zwycięski po walce, ale jeszcze dosyć spokojnie. Wczoraj z GSW 3 pkt. Ellis rzucał na remis i piłka 3 razy się odbiła od obręczy i nie wpadła! A dziś młodzi Kings powinni sprawić naprawdę spore problemy Lakersom i powalczyć. Liczę, że skutecznie.
Kings mają spory potencjał, ale brak im doświadczenia. Na własnym parkiecie udało im się pokonać m.in. 2 razy Nuggets. Na mistrzów NBA wyjdą mocno zmobilizowani. W ostatnim meczu z LAL na wyjeździe przegrali zaledwie 1 pkt grając bez lidera - Evansa.
Oczywiście typ za niewielka stawkę.
 
R 0

radek1234500

Użytkownik
Spotkanie: Phoenix Suns - Minnesota Timberwolves
Typ: 2 ⛔⛔⛔
Kurs: 9
Buk: Centrebet

Analiza:

Na dziś bardzo ryzykowny typ z NBA. Stawiam na wygraną Minnesoty w spotkaniu z Phoenix Suns.
Bukmacherzy typują zdecydowaną wygraną Phoenix. Ja jednak myślę, że dzisiejsze spotkanie przyniesie nam niespodziankę.
Po pierwsze forma Phoenix jest bardzo chwiejna. Zespół gra w kratkę, czego dowodem jest chociażby porażka na własnym parkiecie z Utah, czy z Los Angeles.
Po drugie liczę na przełamanie Minnesoty, która przegrywa mecz za meczem. Passa 9 kolejnych porażek musi być przykra dla zawodników zespołu Minnesoty i dlatego zrobią dziś wszystko by sprawić swoim kibicom miłą niespodziankę. Każda seria musi się skończyć, wierzę, że będzie to właśnie dziś.
Stawiam na wygraną Minnesoty po kursie 9.
 
michal5g 5

michal5g

Użytkownik
niewiem ocb akurat w tej kolejce z waszymi niespodziankami.... ostatnio wygrywają faworyci, niekoniecznie czub tabeli ale druzyny walczące o play off , wystarczy spojrzeć na STREAK i L10, atlanta walczy z bostonem o miejsca 3-4, wiec sądze że mecz z druzyną która zanotuje w tym sezonie najgorszy bilans w histori NBA wygra na luzie. kurs 1.35 jak najbardziej do wzięcia.... Popieram typ na Bobki, wygrana z Orlando pokazała napewno ze stac ich na win mimo braków kadrowych, z Indianą która gra kaszane.... kurs całkiem niezly Co do meczu PHX to dla mnie kolego pewny win gospodarzy, choc kurs mizerny niewarty grania... Do tego dorzucam LAL mimo wszystko... to daje ako lekko ponad 3....;) ⛔⛔⛔
 
miodzik 0

miodzik

Użytkownik
michal, a co ma do tego, że ostatnio wygrywają faworyci? Mogą znów wygrać, a mogą być niespodzianki. Przypominam prostą, ale chyba nie dla każdego tutaj zrozumiałą prawdę, że poszczególne zdarzenia są od siebie niezależne, choć może nam się wydawać, że widzimy jakiś ciąg przyczynowo skutkowy. Zresztą każdy streak, jeśli już to przywołujesz kiedyś musi się zakończyć. Co do meczu LA-SAC, to tu nie zdziwiłbym się gdyby gospodarze wygrali. Lakersom, mimo to że teoretycznie są drużyną &quot;10 razy&quot; lepszą, to gra się w Sacramento zawsze trudno i często mecze kończą się &quot;na styku&quot;. Co do meczu MIN-PHO, to być może Minny w końcu się przełamią i coś wygrają, ale powoływanie się na chwiejną formę Suns z powodu porażek u siebie z bądź, co bądź lepszymi drużynami, jak LA i UTAH, jest moim zdaniem, albo bardzo niedojrzałe (żeby nie powiedzieć śmieszne), albo wynikające z niewielkiej wiedzy autora. Trochę OFF TOP, ale nie mogłem się powstrzymać. Bez urazy Panowie;-)
 
Q 0

quatrox

Użytkownik
Spotkanie: Los Angeles Clippers - Milwaukee Bucks -7,5
Typ: 2 ⛔⛔⛔
Kurs: 2,30
Bukmacher: bet365
Analiza: Zacznijmy od gospodarzy. LA Clippers na ostatnie 11 meczy wygrali tylko 1 spotkanie! 9 na 10 meczy przegrali minimum 8 punktami (jedynie z nie najlepszym Sacramento przegrało tylko 97-92). Za to Milwaukee grają fenomenalnie wygrali 12 na 13 ostatnich meczy!!!???? Przegrali tylko z Atlantą i to dopiero po dogrywce, zaś wygrywali z najlepszymi m.in. z Cavs oraz Celtics. W takiej sytuacji zwycięzca może być jeden i mecz powinien zakończyć się bardzo wysokim zwycięstwem gości.
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
No niewiem, niewiem, typ ryzykowny. Chociaż jak Okafor dał radę Kamanowi, to Bogut tym bardziej. A może jakieś Hornets po 2,55?? Wiem, wiem, to bezsens, ale jako kibic Peji S. i jego zespołu ciągle wierzę, że stanie się Cud i jakimś cudem dostaną się do play-off. Tylko, że jeden czy dwa cudy tu nie wystarczą..
 
K 9

kamis_145

Użytkownik
Koszykówka, NBA, godz: 00:00
Spotkanie: Cleveland Cavaliers - Indiana Pacers (-13.5/+13.5)
Typ: 1 ⛔⛔⛔
Kurs: 1.85
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza: W meczu NBA Cleveland Cavaliers - Indiana Pacers stawiam na zwycięstwo minimum 14 punktami zespołu Cavaliers. Moim zdaniem jest to pewny typ, nawet na ,,1&#39;&#39; kurs jest 1.05. Proszę zobaczyć ostatnie mecze Cleveland:

17/03-10 NBA Detroit Pistons vs. Cleveland Cavaliers 101:113
14/03-10 NBA Cleveland Cavaliers vs. Boston Celtics 104:93
13/03-10 NBA Philadelphia 76ers vs. Cleveland Cavaliers 95:100
09/03-10 NBA Cleveland Cavaliers vs. San Antonio Spurs 97:95
07/03-10 NBA Milwaukee Bucks vs. Cleveland Cavaliers 92:85
06/03-10 NBA Cleveland Cavaliers vs. Detroit Pistons 99:92

Jest to pięć wygranych i jedna przegrana. Natomiast zespół Indiany Pacers:

17/03-10 NBA Indiana Pacers vs. Charlotte Bobcats 99:94
14/03-10 NBA Milwaukee Bucks vs. Indiana Pacers 98:94
13/03-10 NBA Boston Celtics vs. Indiana Pacers 122:103
10/03-10 NBA Indiana Pacers vs. Philadelphia 76ers 107:96
07/03-10 NBA Phoenix Suns vs. Indiana Pacers 113:105
06/03-10 NBA Denver Nuggets vs. Indiana Pacers 122:114

To tylko dwie wygrane i cztery porażki. W dotychczasowych spotkaniach tych dwóch drużyn padło dziesięć zwycięstw Cleveland i tylko cztery Indiany. Ale tylko trzy zakończone zwycięstwami powyżej 13.5 pkt. Ale dzisiaj powinna być czwarta taka porażka. Nie ma co się oszukiwać, Cavaliers w świetnej formie, Pacers&#39;i w wielkim kryzysie. Cleveland Cavaliers w tabeli na pierwszym miejscu ze zwycięstwami u siebie 29-4, natomiast Indiana Pacers plasuję się na 26 miejscu z meczami na wyjeździe 7-29. Nie wiem dlaczego tak duży kurs na handi Cavaliers, ale jak jest to trzeba korzystać.
 
R 0

radek1234500

Użytkownik
Spotkanie: Dallas Mavericks - Chicago Bulls (-5.5/+5.5)
Typ: 2 (Chicago +5.5) ⛔⛔⛔
Kurs: 5.3 (5)
Buk: Centrebet

Analiza:

Stawiam dzisiaj na przełamanie fatalnej passy Chicago Bulls. 8 kolejnych przegranych to zdecydowanie za dużo jak na taki zespół jak Bulls. Dziś idealny mecz na odwrócenie złej passy - w meczu z Dallas Mavericks nikt nie wierzy w Chicago. A słabe serie często kończą się właśnie po takich meczach.

Chicago ostatnio przegrywa mecz za meczem. Same statystyki są fatalne - 8 meczów bez wygranej. Jednak patrząc na rywali - Orlando, Uthę, czy Miami trzeba przyznać, że w większości tych meczach Bullsi nie byli faworytem. Widziałem ostatni mecz z Memphis Grizzlies. Gra Chicago wyglądała dużo lepiej, wydaje mi się, że zespół powoli zaczyna się odbudowywać.

Odwrotna sytuacja w Dallas. Zespół, który jeszcze kilka dni temu mógł pochwalić się serią 13 kolejnych wygranych, w niedzielę został rozgromiony przez New York Knicks. Gra Dallas nie kleiła się. A z poprzednich spotkań, możemy wnioskować, że Dallas jeśli przegra jedno spotkanie, to potem przychodzą kolejne.

Sądzę, że dzisiaj wygrają Bulls. Jednak mój typ będzie nawet bezpieczniejszy - handicap +5.5 na Chicago.
 
gaga 10

gaga

Użytkownik
Spotkanie: Toronto Raptors – Atlanta Hawks
Typ: Atlanta Hawks (-5.5) ⛔⛔⛔
Kurs: 3.75
Buk: Centrebet
Analiza:

Przeglądając dzisiejszą ofertę byłem zdumiony tym, że bukmacherzy stawiają Toronto w roli faworytów dzisiejszego spotkania z Atlantą. Myślę, że goście dzisiaj wygrają, mało tego, sądzę, że będzie to przekonywująca wygrana.

Nie ma absolutnie żadnych przesłanek świadczących o tym, że wygrać to spotkanie mogą gospodarze. Toronto są w kryzysie. Ostatnie 8 meczów to jedna wygrana – z New York Knicks we własnej hali. W pozostałych spotkaniach Raptors kompletnie sobie nie radzili, grali słabo i przegrywali. Oczywiście, można się łudzić, że Toronto zagra lepiej we własnej hali. Przecież w tym sezonie mają świetny bilans 23-10. Ja w to jednak nie wierzę. Aby własna hala mogła pomóc, nie można być w fatalnej formie. A Raptors w takiej ostatnio są.

Atlanta natomiast ostatnio zadziwia. Zespół gra ładnie dla oka, a przede wszystkim skutecznie. Rywale pokroju Raptors nie są dla nich problemem, w ostatnim spotkaniu, które oglądałem, Hawks po prostu przejechali się po New Jersey Nets.

Stawiam na wygraną Atlanty przynajmniej 6 punktami.
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Spotkanie: Golden State Warriors - New Orleans Hornets
Typ: Hornets -5,5 ⛔⛔⛔
Kurs: 4,15
Bukmacher: Centrebet
Analiza: W ostatnim spotkaniu Warriors przegrali z Lakers 121-124 i naprawdę pół centymetra brakowało, by Ellis wyrównał w ostatnich sekundach. Ciężko mi to wytłumaczyć, gdyż Warriors przegrali tablice 25-56. Właściwie, z rezerwową czwórką na parkiecie, Warriors byli lepsi od Lakers. Skąd więc ten typ? Kibicuję Hornets, choć pogodziłem się już z końcem marzeń o play-off, liczę na to, że wypadną w ostatnich kolejkach dobrze i z bilansem w stylu 44-38 będą mogli biadolić, że na zachodzie i wschodzie jest inny poziom niektórych ekip, co faworyzuje średniaków ligowych z jednej konferencji w walce o play-off, zamiast wyrównywać tendencję. To może i prawda, ale nie na tym należy się skupić. Nie sądzę, by Hornets odpuścili. Nie wraca Chris Paul, ale wraca brakujący element w ostatnich meczach, Peja Stojakovic. Julian Wright będzie więc mógł &quot;wzmocnić&quot; ławkę. W kapitalnej formie jest David West, szalejący mecz po meczu pod koszami i nie tylko. Po ostatnim spotkaniu mnóstwo dobrego można powiedzieć wreszcie o Emece Okaforze. Meke całkowicie zdominował i wyłączył z gry Chrisa Kamana, grając przeciwko Okaforowi, lider Clippers trafił ledwie 3/15 rzutów z gry, zaliczył ledwie 3 zbiórki, 3 razy faulował, grał ledwo 31 minut. Okafor grając przeciwko Kamanowi 6/9 z gry, 14 zbiórek, 0 fauli. Emeka był pod koszem nieosiągalny dla Chrisa. Teraz wypada liczyć na dalszą dobrą grę Okafora, Hornets muszą liczyć na to jeszcze przez kilka ładnych lat. Collison i Peterson ostatnio grają nieźle, zwłaszcza punkty tego drugiego są zaskoczeniem. Najlepszym graczem ekipy w ostatnim czasie obok Westa jest Marcus Thornton. Rezerwowy rookie guard zdobywa sporo punktów, jego zmiany przynoszą same korzyści. Do gry wrócił na szczęście Songaila, który bardzo przydaje się zespołowi. Warriors, jak zwykle, brak obrony, ale za to trzej liderzy zdrowi. Maggette, Ellis i Curry pewnie sporo rzucą, mam nadzieję, że Ellis będzie grać samolubnie, popisując się jak często to bywa, co nie daje zespołowi korzyści. Duet Tolliver-Hunter pod koszem jako pierwszopiątkowi gracze jest oczywiście śmieszny. Brak Biedrinsa, a przede wszystkim Turiafa sprawia, że w pomalowanym Warriors nie mają w ogóle obrony. Może wreszcie do poważniejszej gry włączy się Okafor i także zacznie zdobywać punkty. Na ławce Warriors tradycyjnie brak mocnego wysokiego, właściwie skazani są na Tollivera albo na grę bez klasycznego centra. West poszaleje, to pewne. Shooterzy i obwodowi Warriors mogą być nieźle bronieni przez Collisona, Songaila daje dodatkowo wielkie zabezpieczenie pod koszem. Nie ma mowy, by Okafor był tak miękki, jak Bargnani, co doprowadziło do niedawnej porażki w GS Raptors. Uważam, że Hornets mają większe szanse na wygraną od gospodarzy i trochę utemperują ich szaloną grę zagrywkami Collisona z Westem oraz mocną obroną.
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Koszykówka, NBA, godz: 00:00
Spotkanie: Cleveland Cavaliers - Indiana Pacers (-13.5/+13.5)
Typ: 1
Kurs: 1.85
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza: W meczu NBA Cleveland Cavaliers - Indiana Pacers stawiam na zwycięstwo minimum 14 punktami zespołu Cavaliers. Moim zdaniem jest to pewny typ, nawet na ,,1&#39;&#39; kurs jest 1.05. Proszę zobaczyć ostatnie mecze Cleveland:
17/03-10 NBA Detroit Pistons vs. Cleveland Cavaliers 101:113
14/03-10 NBA Cleveland Cavaliers vs. Boston Celtics 104:93
13/03-10 NBA Philadelphia 76ers vs. Cleveland Cavaliers 95:100
09/03-10 NBA Cleveland Cavaliers vs. San Antonio Spurs 97:95
07/03-10 NBA Milwaukee Bucks vs. Cleveland Cavaliers 92:85
06/03-10 NBA Cleveland Cavaliers vs. Detroit Pistons 99:92
Jest to pięć wygranych i jedna przegrana. Natomiast zespół Indiany Pacers:
17/03-10 NBA Indiana Pacers vs. Charlotte Bobcats 99:94
14/03-10 NBA Milwaukee Bucks vs. Indiana Pacers 98:94
13/03-10 NBA Boston Celtics vs. Indiana Pacers 122:103
10/03-10 NBA Indiana Pacers vs. Philadelphia 76ers 107:96
07/03-10 NBA Phoenix Suns vs. Indiana Pacers 113:105
06/03-10 NBA Denver Nuggets vs. Indiana Pacers 122:114
To tylko dwie wygrane i cztery porażki. W dotychczasowych spotkaniach tych dwóch drużyn padło dziesięć zwycięstw Cleveland i tylko cztery Indiany. Ale tylko trzy zakończone zwycięstwami powyżej 13.5 pkt. Ale dzisiaj powinna być czwarta taka porażka. Nie ma co się oszukiwać, Cavaliers w świetnej formie, Pacers&#39;i w wielkim kryzysie. Cleveland Cavaliers w tabeli na pierwszym miejscu ze zwycięstwami u siebie 29-4, natomiast Indiana Pacers plasuję się na 26 miejscu z meczami na wyjeździe 7-29. Nie wiem dlaczego tak duży kurs na handi Cavaliers, ale jak jest to trzeba korzystać.
Mimo, ze typ calkiem niezly to analiza tragiczna:
1) Oba teamy b2b
2) O ile Cavs grajac bez centra praktycznie daja sobie rade o tyle
3) brak Danny Grangera dla Pacers jest zgubny.
4) Mike Brown rozdziela minuty dla ławki przy wysokim prowadzeniu Cavs wiec moze byc tak, ze wioząc +20 w ostatnie 5 minut wejdzie ławka i zrobi się +10...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom