>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NBA Marzec 2010

Status
Zamknięty.
B 0

benjaminxxxxxx

Użytkownik
Dosyć ciężko jest mi sobie wyobrazić, że Atlanta po raz trzeci z rzędu przegra z Nowym Jorkiem. Pomimo tego iż jest to wyjazdowy mecz koszykarzy z Atlanty, to nie powinni mieć oni większych trudności z pokonaniem dzisiejszego rywala. Knicks grają ostatnio straszną padakę. Atlanta wręcz przeciwnie. W Miami ładnie zagrali, lecz na powstrzymanie szalejącego pod koszem Wade’a nie mieli recepty. Raczej żaden z zawodników Knicks nie będzie w stanie powtórzyć tego co Wade. Hawks mają na dokładkę dosyć łatwy grafik na przyszłe kilka spotkań, więc nie będą się szczególnie oszczędzać na jakiegoś grubszego zwierza.

Atlanta Hakws- New York Knicks bet: Hawks -6@2,00 Pinnacle 2j ⛔⛔⛔

Dosyć niską linię wystawili oddsmakerzy jak na to spotkanie. Nets spokojnie rzucili 100 punktów w trzech ostatnich wyjazdowych meczach, dziś nie powinno być inaczej. Tym bardziej, że goszczeni dziś będą na parkiecie Memphis Grizzlies, którzy też porzucać sobie lubią. Obie ekipy dużo lepiej spisują się w ataku niż obronie, a linia 195 puntków w moich oczach zasługuje na overa.

New Jersey Nets- Memphis Grizzlies bet: over195@1,92 Canbet 2j✅✅✅
 
d910 0

d910

Użytkownik
Gdyby jeszcze była możliwość zagrania tego meczu...
jest w bwin, ladbrokers, 5Dimes, pinnacle.
Baqu

W takim razie niedawno musiały się pojawić, w każdym razie dzięki.
 
Baqu 1,2M

Baqu

Forum VIP
Golden State (17-45) at New Orleans (31-32)

typ: U215.5
kurs: 1.91

późno już więc i analiza dosyć krótka. w ostatnich 6 spotkaniach w nowym orleanie ta linia została przebita tylko raz. u goldenów plaga kontuzji, najlepiej rzucający gracze są wyłączeni z gry, jedyne co mnie boli to fakt, że obie drużyny raczej nic sobie nie robią z obrony, ale własnie dlatego ja dzisiaj płynę pod prąd. jeszcze kilka suchych faktów:

Under is 5-1 in Warriors last 6 road games vs. a team with a winning home record.
Under is 8-3 in Warriors last 11 road games.
Under is 8-3 in Warriors last 11 games as a road underdog.
Under is 5-2 in Warriors last 7 after allowing 100 points or more in their previous game.
Over is 50-22 in Warriors last 72 Monday games.
Under is 5-1 in Hornets last 6 games playing on 2 days rest.
Under is 5-1 in Hornets last 6 vs. a team with a losing S.U. record.
Under is 4-0 in the last 4 meetings in New Orleans.
Under is 4-1 in the last 5 meetings.

wynik: 131:135
run&#39;n gun jak bum cyk cyk, kompletnie nietrafiony typ :!:
 
marian1983 4

marian1983

Użytkownik
witam wszystkich,

dzisiaj napiszę parę słów wcześniej niż zwykle, ponieważ, po pierwsze nie wiem kiedy wrócę, a po drugie czuje że kursy mogą spadać!

pierwszy kupon to singiel:

Pau Gasol over 16,5pkt @1,85 ✅ ✅ ✅

Pau w ostatnich występach nie zachwyca (no oczywiście oprócz pojedynku z Orlando)

w czterech ostatnich meczach, jego zdobycze punktowe prezentują się następująco:

Indiana - 14pkt
Miami - 10pkt
Charlotte - 11pkt
Orlando - 20pkt

W dzisiejszym meczu przyjdzie mu się zmierzyć z Bosh-em i zauważyłem, że przeciw niemu bardzo dobrze wypada. Oto jego zdobycze punktowe przeciw Raptors:

2009/2010
Gasol 10/23 22pkt

2008/2009
Gasol 12/17 31pkt
Gasol 10/17 24pkt

tak więc jak widzimy druga strzelba Jeziorowców wypada bardzo dobrze przeciw Toronto!

drugi kupon, to dubel:

Washington-Houston 2 kz 1,60 ✅ ✅ ✅
Portland-Sacramento 1 kz 1,25 ✅ ✅ ✅

Jeśli chodzi o pierwszy mecz, to jak wiemy Houston cały czas walczy o PO, co prawda będą mieli cholernie trudno, no ale szansa cały czas jest! W dzisiejszym meczu, w drużynie Rakiet zobaczymy już na 99% Arize i Lowry-ego, a więc pierwsz 5-ka powinna prezentować się następująco:

PG Brooks
SG Martin
C Hayes
PF Scola
SF Ariza

dodając do tego z ławki:
Lowry,Battier,Hill i Budinger-a mamy zdecydowanie mocniejszy skład od Wizards, tak na prawdę na każdej pozycji moim skromnym zdaniem przewagę mają Rakiety!

W drugim meczu, typuje zwycięstwo Portland, a więc drużyny którą w tym sezonie prześladują kontuzję (co prawda Golden State w tym akurat nikt nie przegoni w obecnym sezonie ???? no ale to już inna historia). W obecnym sezonie, obie ekipy spotkały się do tej pory tylko jeden raz i tamten mecz wygrało Portland 95:88 (nie był to łatwy mecz trzeba zaznaczyć). W ekipie dzisiejszych gospodarzy niepewny jest występ Camby-ego ale nawet bez niego, są w stanie uporać się z rywalem. Sacramento lekko po przebudowie, wydaje mi się, że wyszli na tym dobrze: Landry świetnie jak na razie się spisuje, no ale dzisiejszej nocy na przeciw siebie będzie miał LaMarcus-a więc łatwo nie będzie! kurs troszkę mały, ale coś trzeba było dodać do Houston i zdecydowałem się na Portland!

reasumując: Houston, Portland i Gasol do boju!
 
jelinek 126

jelinek

Użytkownik
Bucks - Celtics​


Dzisiaj dojdzie do dość ciekawego spotkania między tymi drużynami. Kursy są wyrównane z lekkim wskazaniem na Kozły. Brak jakichkolwiek na daną chwilę osłabień w obu teamach z wyjątkiem Redd&#39;a ale on pauzuje już jakiś czas. Faza regularnego sezonu wkracza w ostateczne rozstrzygnięcia. Każdy walczy o jak najlepszą pozycje w Konferencji.

Piszę o tym meczu, gdyż taki kurs na Celtów z bądź co bądź średniakiem nie zdarza się codziennie i widzę tu &quot;potencjalne value na koniczynki. Boston w dość niekomfortowej sytuacji, gdyż zajmuje 3 miejsce w konferencji i na pewno będzie zmuszony je bronić przed Atlantą bo myślę, że Orlando już nie dogonią. Ostatnie spotkania bez rewelacji. Porażka z NYJ co można tłumaczyć gorszą dyspozycją dnia, zlekceważeniem. Wygrana z Wizards też nie przekonująca. Jednak doszedł Nate i jednak trzeba przyznać, że trochę świeżości i energii do zespołu sprowadził.

Milwaukee natomisat &quot;on fire&quot;. Doszedł Salmons, Andrew Bogut gra wyśmienicie Jennigs też jakby się obudził. Jednak ciekaw jestem opinii reszty użytkowników na temat tego meczu gdyż jak nie ukrywam kurs korci strasznie. Garnett przecież nie będzie seryjnie notował 0 pkt z gry jak w spotkaniu z Wizards. Ray Allen i Rondo są obecnie najbardziej produktywnymi zawodnikami. Boston ma kim grać z ławki. Dlatego ciekaw jestem waszej opinii.

Czy obstawiać ten mecz czy może obejść go szerokim łukiem i się nie bawić. Zapraszam do dyskusji i liczę na konstruktywne opinie i argumenty o tym meczu. To się rozpisałem. ????
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Jelinek- nie wiem czy moja opinia będzie konstruktywna,ale się postaram. Jak dla mnie ten mecz lepiej zostawić,ewentualnie zagrać under/over. U mojego buka linia wynosi 187 pkt i skłaniałbym się do undera. Mecz na pewno będzie zacięty,czym bliżej play-off tym drużyny, które mają jeszcze o co walczyć spinają się na każdy mecz. Po wynikach i grze Milwaukee widać,że chcą być jak najwyżej w PO,żeby nie grać z Cavs czy Magic. Poza tym o ósemkę na wschodzie walczy 9 drużyn więc Bucks ma o co grać. Natomiast gra Celtów pozostawia dużo do życzenia,jak dla mnie to oni po prostu czekają na playoffy a że nie widzą szans na 1 czy 2 miejsce w konferencji dlatego wygrywanie idzie im jak krew z nosa. Z tych powodów nie widzę sensu grać na win Bostonu,ale to tylko moja opinia.
Zastanawia mnie za to kurs na Miami w meczu z Bobcats -2,35 na win Heat. Z tego co czytam nie zagra O&#39;neal,ale Wade tak. Tu też gra idzie o playoff,bo Miami na razie jest 7 z bilasnem 32-31,a Charlotte jest 9 z bilansem 30-31. Wydaje mi się,że Wade i spółka dziś przycisną bo dla nich wypadnięcie z PO to klęska. Chyba zagram na win Heat z małym handicapem dla pewności np +6,5 po kursie 1,54.✅✅✅ Również czekam na opinie o tym spotkaniu!
 
d910 0

d910

Użytkownik
Charlotte Bobcats - Miami Heat | Under 185,5 | 1.91 |✅✅✅

Walka o PlayOff trwa, dzisiaj zmierzą się w niej m.in &#39;Bobki&#39; z graczami z Miami, czyli kolejno 9 i 7 drużyna East Conference. Obie drużyny są w czołówce defensyw w lidze(Bobcats 2, Heat 5). Patrząc na miejsca na granicy PO sądzę, że priorytetem obu zespołów, a w szczególności Charlotte chcącego wykorzystać atut własnego parkietu będzie twarda obrona.
 
Baqu 1,2M

Baqu

Forum VIP

Clippers zwolnili Dunleavy&#39;ego z funkcji menedżera

Właściciele klubu ligi NBA Los Angeles Clippers zwolnili generalnego menedżera zespołu Mike&#39;a Dunleavy&#39;ego. To skutek słabych wyników koszykarzy, którzy zajmują dopiero dwunaste miejsce w Konferencji Zachodniej.
Dunleavy 4 lutego zrezygnował z funkcji trenera w Los Angeles, którą pełnił od 2003 roku. O utracie pracy menedżera dowiedział się po wieczornej porażce na wyjeździe Clippers z zespołem Marcina Gortata - Orlando Magic 87:113. Na razie zastąpi go dotychczasowy asystent Neil Olshey.

W tym sezonie koszykarze Clippers odnieśli 25 zwycięstw i ponieśli 39 porażek, co daje im 12. miejsce w Konferencji Zachodniej. Mają już tylko teoretyczne szanse zakwalifikowania się do fazy play off.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Dallas Mavs- New Jersey Nets typ: over 204,5 kurs:1,91 ⛔⛔⛔

Dallas postara się dziś o 13 zwycięstwo z rzędu, które przedłuży ich szanse na zajęcie 1 miejsca z Zachodniej Konferencji. Co prawda dziś grają z najsłabszą ekipą całej ligi więc typ na over jest dość ryzykowny. Co przemawia za overem? Według mnie kilka argumentów:
-Dallas w ostatnich 5 meczach zdobywało śr. 111,2 punktów tracąc 104,2 punktów co daje średnią 215,4 w meczu
-New Jersey w ostatnich 5 meczach rzucało 95,6 punktów
-Dallas u siebie rzadko rzuca mniej niż 100 punktów, bardzo często przekracza 110,a w meczu z najsłabszą drużyną NBA jest duża szansa że rzucą dużo punktów
-New Jersey ostatnio grają lepiej, gdyż walczą o to aby nie wpisać się do historii ligi jako drużyna z najmniejszą ilością zwycięstw w sezonie zasadniczym-brakuje im 3 zwycięstw aby uniknąć tego wstydu
-Dallas nie odpuści tego meczu,bo mają realną szansę na wyprzedzenie Lakers i wygranie Konferencji
 
L 51

legionista880

Użytkownik
pojechales po mocnych druzynach na leszczy teoretycznie wszystko z tego powinno wejsc ale i kurs nijaki bedzie, dzis w nocy kobe pokazal po raz kolejny klase, no i znakomity powrot Bosha. Ciekaw jestem czy Mavs przegonia Lakers w sezonie zasadniczym, wg mnie tak nie ma jaj

- - -

co do drugiego:to bylo do tego co utah gral i inne typy
co do pierwszego: zreszta czy wyprzedza lakersow nie ma zadnego znaczenia w kontekscie walki o final, akurat lakersi jada po wszystkich jak po za przeproszeniem szmacie w PO, sam wierze w mavs ale nie dadza rady mimo ze sa w tym momenci od lakersow lepsi, wygra taktyka i doswiadczenie phil jakcson i jego kobe nie dadza sobie odebrac tytulu, jedynie cavs im moga zagrozic ale konferencje tradycyjnie wygra LA, zreszta cala pierwsza czworka z zachodu jest na tyle mocna ze w polfinalach konferencji moga sie wykonczyc z powodzeniem
 
B 0

benjaminxxxxxx

Użytkownik
+9,5 na Knicks wygląda apetycznie. San Antonio zagra bez T. Parkera( 16,5 ppg, apg 5,7), choć nie sądzę, żeby to było silnym argumentem na ten bet. Przede wszystkim Spurs nie są na tyle solidni, żeby być tutaj prawie 10 punktowym faworytem. Ostanie pięć spotkań zagrali przyzwoicie, choć zdziwiła mnie ich porażka z Cleveland, bo mieli piękną okazje, aby zwyciężyć na Cavaliers ( O’ Neal, James –out). Niestety zmarnowane okazje lubią się mścić. Dziś Spurs podejmą zespół z Nowego Jorku, który potrafi się spiąć nawet na mocniejszych przeciwników. Najlepszym przykładem może być ostatni mecz z Hawks. Z pewnością San Antonio ten mecz powinno wygrać, jednak zapas 10 punktów dla Knicks powinien zostać pokryty.

New York Knicks- San Antonio Spurs bet: Knicks +10@1,88 Pinnacle 2j PUSH

Charlotte Bobcats na wyjeździe zmierzy się dziś z ekipa 76ers. Obie drużyny grają druga noc z rzędu, więc nie ma zmiłuj. Przewagą Philadelphi na pewno jest ich własny parkiet, bo Bobcats w tym sezonie na wyjazdach mają 8 zwycięstw na 31 meczy. Jednak trzy zwycięstwa z rzędu ( MIA , GS, LAL) pozwalają sądzić ze Charlotte trochę obudzili się z letargu. -1 przeciwko ekipie, która moim zdaniem jest nieco przeszacowana przez buków jest bardzo opłacalne.

Charlotte Bobcats- Philadelphia 76ers bet: Bobcats -1@1,95 Unibet 2j✅✅✅
 
L 51

legionista880

Użytkownik
+9,5 na Knicks wygląda apetycznie. San Antonio zagra bez T. Parkera( 16,5 ppg, apg 5,7), choć nie sądzę, żeby to było silnym argumentem na ten bet. Przede wszystkim Spurs nie są na tyle solidni, żeby być tutaj prawie 10 punktowym faworytem. Ostanie pięć spotkań zagrali przyzwoicie, choć zdziwiła mnie ich porażka z Cleveland, bo mieli piękną okazje, aby zwyciężyć na Cavaliers ( O’ Neal, James –out). Niestety zmarnowane okazje lubią się mścić. Dziś Spurs podejmą zespół z Nowego Jorku, który potrafi się spiąć nawet na mocniejszych przeciwników. Najlepszym przykładem może być ostatni mecz z Hawks. Z pewnością San Antonio ten mecz powinno wygrać, jednak zapas 10 punktów dla Knicks powinien zostać pokryty.

New York Knicks- San Antonio Spurs bet: Knicks +10@1,88 Pinnacle 2j

Charlotte Bobcats na wyjeździe zmierzy się dziś z ekipa 76ers. Obie drużyny grają druga noc z rzędu, więc nie ma zmiłuj. Przewagą Philadelphi na pewno jest ich własny parkiet, bo Bobcats w tym sezonie na wyjazdach mają 8 zwycięstw na 31 meczy. Jednak trzy zwycięstwa z rzędu ( MIA , GS, LAL) pozwalają sądzić ze Charlotte trochę obudzili się z letargu. -1 przeciwko ekipie, która moim zdaniem jest nieco przeszacowana przez buków jest bardzo opłacalne.

Charlotte Bobcats- Philadelphia 76ers bet: Bobcats -1@1,95 Unibet 2j
ostatnio troche sie opuscilem w NBA poprostu rozstrzygniecia w 80% juz zapadly wykrystalizowaly sie 2-osemki z obu konferencji do PO ale pozwole sobie skomentowac:

SAS u siebie to naprawde dobra druzyna, moga wygrac z kazdym na wyjezdzie to inna bajka przychylam sie do Twojego typu ale...Knicks nic nie pokazuja moze przytrzymaja cover moze nie jednak sklanialbym sie ku niskiej porazce,

Co do Bobcats sprawa jest oczywista, ale nie do konca. Sam dobrze zauwazyles ze Bobcats troche jak Bucks sa mocni tylko na swoim parkiecie na wyjazdach juz o wiele slabiej. Sa mocniejsi niz Phila i gdyby grali u siebie mozna dac nawet wysoki cover na kotow ale na wyjazdach...Phila u siebie to solidna druzyna moze wejsc ale nie musi.

moje typy na dzisiaj: Celtics - Grizzzzles na Boston -5 Celtowie wciaz nie czaruja i dalej ich nie widze ze przejda polfinal z Orlando, uciułają uciułają i wyuciułają dzis ledwo to zwyciestwo, Paul Pierce gra tragedie w tym sezonie a to jedyny koszykarz z Bostonu ktory chyba jeszcze potrafi odwracac wyniki spotkan. Miski latwo nie odpuszcza ale Randolph Gay i Gasol przegraja minimalnie ponad cover toczac dosc rowny pojedynek ⛔⛔⛔

Minnesota - Denver ( +8 ) gospodarze i typ 2. tutaj krotko Timberwolves powinni zalowac ze oddali KG od tamtego czasu to miernota ligowa Denver z Melo i Billupsem przyjada spuscic mocne lanie i cover powinien peknac wysoko okolo 15pkt, mimo to Denver tak jak Boston na PO odpadnie w polfinale, ktos tu napisal ze to druzyna grajaca najefektowniej w lidze, raczej sie zgodze ale wszyscy wiemy ze tej druzynie brakuje obrona, nie sugeruje sie statami ale kolo 105 w plecy na mecz maja i nie ma szans z czyms takim liczyc o sie final NBA dlatego przydalby sie porzadny center do druzyny a&#39;la Howard PUSH
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom