>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

NBA - Marzec 2007

Status
Zamknięty.
W 2

wislak

Forum VIP
???? Phoenix Suns - Houston Rockets ????

Typ: 2
Kurs: 3.22
Expekt


Od momentu powrotu do gry Yao Minga Rakiety odnotowują rewelacyjne wyniki, wygrywają wszystkie mecze. Aktualnie to tylko 3 spotkania, ale za to wszsystkie zakończone pogromami. 11 pktow z Orlando, 21 z Nets i 31 z Bostonem. Na dzis wychodzi ze wygrają 1 pktem :mrgreen: Jest to całkiem realne. Mimo 32 meczowej przerwy Yao jest w super formie, a na czas jeggo nieobecnosci T-Mac i spolka zrobili niezły bilans, aktualnie 5 w NBA. McGrady także ciągle mocny wiec mysle ze spokojnie mogą dziś wygrac. Rywal - Suns- bardzo mocni ale... Ostatnio Stoudemire i Marion nie grają tego co w lutym. Po meczu gwiazd byli tak potężni ze az sie milo patrzyło, ale teraz juz troche powietrza z nich zeszło. Wiadomo ze ten mecz jest o prymat, ale jednak i tak oba teamy zagrają na bank w PO wiec nie jest to az tak wazny pojedynek. Suns u których widac lekkie załamanie wg mnie dzis nie sprostaja. Wygrana tylko 5 punktami ze slabymi Lakers u siebie, pokonanie Bobcats u siebie dopiero po dogr i tylko 1 punkt przewagi nad cieniutkim NOH. Mysle ze mecz w miare pewny, a kurs super!
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Spotkanie: Cleveland Cavaliers - Sacramento Kings (-8,5/+8,5) ✅ ????
Typ: 1 (Cavs -8,5)
Kurs: 2,05
BUK: BetGun
Analiza: Zespół LBJ ostatnio spisuje się wysmienicie, druga pozycja na wschodzie, imponujący bilans i ponad 60% meczy to zwyciestwa. Sam James jest w wielkiej formie, w ostatnich trzech meczach średnio 33pts i 7,7ast. Noi w efekcie seria pięciu kolejnych zwycięstw, w tym imponujace nad Pistons, Bucks i Rockets. Dziś naprzciw nim wybiegną Kings, którzy przegrali ostatnie dwa mecze i spadli na ostatnia pozycje w Pacyfic. Mecz z dużą przewagą winni wygrac gospodarze, podobnie jak w styczniu zwyciężając w Sacramento 108:98.

???? ???? ????
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Chicago : Boston 1 1.20
(0-8,5) 1 1.75

Byczki radzą sobie w tym sezonie bardzo dobrze choć nic szczególnego na drużynę z takim składem. Boston jest w przebudowie i nekany kontuzjami. W drużynie Celtic gra sporo nowicjuszy a wartościowi gracze są kontuzjowani. Wreszcie wrócił Pierce lecz za to kontuzjowani są inni wartościowi gracze jak Allen, Szcerbiak czy Gomes.
Chicago powinno pewnie wygrac ten mecz ponieważ na swoim boisku radzą sobie bardzo dobrze a z podstawowych graczy nie zagra jedynie Nocioni który powinien powrócić późnym Marcem.
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Nie ma to jak mieć pecha. Chicago wygrało różnicą ośmiu punktów :/

Chicago : Boston 1 1.20 ✅
(0-8,5) 1 1.75 ⛔
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Spotkanie: Houston Rockets - L.A. Clippers (-13,5/+13,5)
Typ: 1 (Rockets -13,5)
Kurs: 2,10
Bukmacher: BetGun
Analiza: Houston Rockets po powrocie do pierwszego składu Chińczyka Yao Minga radzą sobie wyśmienicie. Sam center po powrocie odzyskał wilką formę i gra juz na pełnym obciążeniu i teraz zespół z Texasu będzie groźniejszy niż wcześniej. Natomiast Clippers mają jeszcze braki kadrowe co nie ułatwi im zadania. nie najlepiej grają mecze wyjazdowe i ciągną seirię czterech porażek pod rząd. &quot;Rakiet&quot; co prawda przegrały ostatni mecz z Suns ale to nie była niespodzianka. Dziś licze na świetny mecz Yao i wysoką wygraną gospodarzy.

???? ???? ????
 
K 0

kuba89nh

Użytkownik
Co myslicie o takich typach na dzisiaj ?

Memphis- Cleveland [2]

Cleveland Cavaliers
Updated Player Pos Injury Status Expected Return
03/14/07 Daniel Gibson PG Toe IL I-L. Out until at least mid-March
03/13/07 LeBron James SF Back Questionable Questioanble for March 14 at Memphis

Tzn ze James zagra czy nie ?


I drugi mecz Indiana Pacers - Washington Wizards under 202.5
 
fito85 0

fito85

Użytkownik
Ostatni mecz Cleveland z Sacramento pokazał, że bez Jamesa też potrafią dobrze grać-Hughes, Pavlovic, Gooden i Ilgauskas podzilili się jego działką...zaryzykowałbym postawić na Cavs, tym bardziej, że James może akurat zagra

A jeśli chodzi o Waszyngton, to nie ryzykowałbym ponad 202,5-Wizards grają na wyjeżdzie, a Indiana to raczej defensywny zespół. Poza tym Butler jest niepewny co do gry, Czarodzieje nie grają ostatnio jakiejś rewelacyjnej koszykówki i nie sądzę, żeby zdobyli jakoś specjalnie dużo punktów. Załózmy, że nawet zdobyliby ta setę, to Indiana tyle rzucić nie ma szans, ich nadzieja tkwi w przyciśnięciu Waszyngtonu-w Minnesocie zdobyli tylko 81.
 
K 0

kuba89nh

Użytkownik
Ostatni mecz Cleveland z Sacramento pokazał, że bez Jamesa też potrafią dobrze grać-Hughes, Pavlovic, Gooden i Ilgauskas podzilili się jego działką...zaryzykowałbym postawić na Cavs, tym bardziej, że James może akurat zagra

A jeśli chodzi o Waszyngton, to nie ryzykowałbym ponad 202,5-Wizards grają na wyjeżdzie, a Indiana to raczej defensywny zespół. Poza tym Butler jest niepewny co do gry, Czarodzieje nie grają ostatnio jakiejś rewelacyjnej koszykówki i nie sądzę, żeby zdobyli jakoś specjalnie dużo punktów. Załózmy, że nawet zdobyliby ta setę, to Indiana tyle rzucić nie ma szans, ich nadzieja tkwi w przyciśnięciu Waszyngtonu-w Minnesocie zdobyli tylko 81.
DZIĘKI CO DO OPINI.

PS: WASHINGTON NAPISALEM UNDER A NIE OVER ????

A CO ODNOSNIE MECZU PORTLAND- DETROIT 2 I ORLANDO- UTAH 2
 
W 2

wislak

Forum VIP
Na dzisiaj nie bede pisal konkretnej analizy ale musze przyznac ze jest mase ciekawych spotkań.

Orlando Magic - Utah Jazz

Tutaj wydaje mi się pewna dwójka. Po swietnym meczu z Heat minimalnie przegranym, dzisaj muszą wygrac. Magicy grają bardzo w kratkę i nie sądze zeby Jazzmaną sprawili kłopoty. Orlando w tym sezonie raczej nic juz nie osiągnie. CHociaz grają u siebei i mają serie L3 więc moze wkoncu się przełamią.

Indiana Pacers - Washington Wizards

To samo co wyżej. Wydaje sie ze WW jest tutaj pewniakiem po niezłym kursie, ale L10 Indiany nie zachęca do gry. Kiedys sie muszą przełamać i realna sprawa, że bedzie to dzisiejsze spotkanie.

Dallas Mavericks - Phoenix Suns

Mecz na szczycie. 2 najlepsze teamy NBA tego sezonu i zdecydowanie odstające zespoly od pozostałych... Dallas wydaje sie po serii 17 zwycięstw pewniejsze ale nie wiadomo jak poradzą sobie z porażką z GSW. Suns jakby przystopowało bo po meczu gwiazd grali rewelacyjnie i teraz juz to nie jest to, ale wygrana z Hoston pokazała, ze ciągle mogą wygrać z każdym. W tym meczu się moze zdarzyc zupełnie wszystko. Od pogromy jednych do pogromu drugich. Ja bym byl jednak za Rumakami ale nie mozna lekcewazyc graczy z Arizony. Na pewno ten mecz to wieeelki szlagier!

pzdr
 
fito85 0

fito85

Użytkownik
Wiem że napisałeś ponad, ja napisałem że nie zaryzykowałbym ponad 202 :jezora:

Co do Detroit i Portland, to faworytem niby jest Detroit, ale ja wybrałem Portland-kurs jest bardzo atrakcyjny, a świetliste smugi lubią często zaskakiwać-w domu tym bardziej. Poza tym ciągle walczą o play-offs, jeśli Randolphowi siądzie mecz (a zdarza się to często), to są bardzo trudni do pokonania, poza tym jest tam rewelacyjny debiutant Roy, Aldridge, dobry rozgrywający Jack-maja pełną i wartościową obsadę pierwszej piątki i godnych zmienników, jako jeden z niewielu zespołów ligi nie mają dziur pod koszami. Detroit wygrało na wyjeździe ostatnio z Seattle tylko o 4 punkty-Portland to inna kategoria wagowa, mają czym grać pod koszami. Już raz obstawiłem kiedyś Portland, jak grali na wyjeździe w Waszyngtonie-był na nich kurs 3,5 a na Was 1,4-udało mi się, zmietli ich o 21 punktów. Wynik tego meczu to loteria, ja jednak stawiam na Blazers.

Jeśli chodzi o Utah i Orlando to faworytem są Jazzmani, którzy przegrali jednak ostatnio z osłabionymi Miami Heat. Orlando traci kontakt z 8 miejscem na wschodzie, więc mogą być wyjątkowo zdesperowani w walce o zwycięstwa. Orlando na wyjazdach gra bardzo słabo, w domu są bardzo mocni- Howard to taki mały czołg-zbierze co chce i rzuci co chce pod koszem. Oba zespoły nie maja dużych braków kadrowych-tylko z racji słabych ostatnich występów Orlando stawiam na Utah, którzy mają bardzo zbilansowany atak i mało tam przypadku, jak często jest udziałem Magic.
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Spotkanie: Milwaukee Bucks - San Antonio Spurs ✅ :grin: ???? ????
Typ: 1
Kurs: 3,39
BUK: BetGun
Analiza: Spurs mają serię 13. kolejnych zwycięstw, która mam nadzieję, że dziś zostanie przerwana. Grają świetnie, nie mają sobie nic do zarzucenia i są faworytem tego meczu. Parker i Duncan przed PO mają wzwyżke formy ale 3. miejsce na Zachodzie będzie chyba nie do zdobycia po nic nie zapowiada aby Mavs czy Suns mieli coś zwalić. No chyba, że kontuzja Nasha, to bedą wszystko przegrywac tak jak to było niedawno. Ale skópmy się na dzisiejszym meczu. Otuż kilka rzeczy, które przemawiają za &quot;Kozłami&quot; to to, że są w stanie wygrać z każdym, pokonali sensacyjnie Spurs na wyjeździe 114:107, pamietam jakby to było wczoraj :mrgreen: noi Michael Redd. Myślę, że te trzy, jakże istotnie rzeczy wystarczą.

???? ???? ????
 
fito85 0

fito85

Użytkownik
Mogę jeszcze dodać do wypowiedzi kolegi wyżej, że warto grać na Kozłow, gdyż drużyna nieprzewidywalna, kurs jest bardzo atrakcyjny (a jaky nie było grają w domu), poza tym Bucks zmienili trenera i zawodnicy będą chcieli się wykazać przed nowym szkoleniowcem- Buki chyba trochę przegięli z tym kursem ponad 3 na Milwaukee, z korzyścią dla nas :mrgreen:
 
W 2

wislak

Forum VIP
A wg mnie SAS wygra
kurs nie warty gry ale jednak są mocni. Ostatnio czytalem gdzies wypowiedz Duncana ze chcą dojsc do 18 i pobic rekord Suns&amp;Mavs w sezonie
 
miha13 0

miha13

Użytkownik
Druzyna co prawda nieprzywidywalna i juz raz wygrala z San Antonio w tym sezonie. Bylo to dokladnie 26 grudnia 114-107 i ta data juz powinna dac do zastanowienia... Wiadomo, ze troche czlowiek rozmatowany jest po swietach... nie matej rutyny, ciagu... Poza tym San Antonio obecnie spisuje sie nieco lepiej niz w owczesnym czasie.. No i w meczu nie gral Ginobili Ogolnie wydaje mi sie to nieprawdopodobne zeby dzisiaj Bucks mogli dac rade Spurs, ale kto wie. Juz nie takie kwiatki byly w NBA ????
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Spotkanie: NY Knicks - New Orleans Hornets
Typ: 1
Kurs: 1,83
BUK: BetGun
Analiza: Drużyna z Nowego Jorku ma jeszcze przed sobą szanse na PO. Skorzystali bardziej na słabościach rywali niż własnej świetnej grze. Z walki o PO wypadli niesamowici Bucks, którym należał się awans, Orlando Magic musza grac lepeij bo ich premiowana pozycja jest zagrożona, choć mam nadzieję, że jeszcze pokażą się z dobrej strony i będa wśód najlepszej ósemki Wschodu; fatalna postawa przez kontuzje Pacers, którzy tez byli wśród nominowanych i nie najlepsza gra Nets w ostatnim czasie. Krótko mówiąc, sporo jeszcze pracy przed drużyną gospodarzy. A &quot;Szerszenie&quot;? Cóż, bez Stojaka grają słabo, aktualnie ciągną serię sześciu kolejnych porażek i dziś napewno jej nie przerwą. Wystep Paul&#39;a jest dziś nie stuprocentowy ale nawet jeśli zagra nie powstrzyma zmotywowanych Knicks.

???? ???? ????
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Spotkanie: Milwaukee Bucks – Charlotte Bobcats
Typ: 1 (Bucks -12,5)
Kurs: 2,20
BUK: BetGun
Analiza: Dziś na Bradley Center miejscowy zespół „Kozłów” podejmie słabiutkich rywali z Charlotte. Zespół znad Jeziora Michigan został pozbawiony PO z powodu długich kontuzji liderów. Mają już tylko teoretyczne szanse na awans. Mogą teraz utrudniać awans innym zespołom ale pokazać, że zasługują. Ostatnio rewelacyjnie gra Michael Redd, dwa mecze po 29 pts. Dziś może będzie eksplozja punktowa. Gospodarze zagrają na własnej hali po raz piaty z rzędu ale dopiero po raz 31. u siebie w tym sezonie. Zespół jest zdecydowanie słabszy, małe braki kadrowe i inne problemy. Zeszłej nocy przegrali wyraźnie u siebie z Clippers. Bucks ostatnie 4 mecze grali z bardzo dobrymi zespołami. Wygrali dwa z nich, z Lakers i Spurs, szczególnie to ostatnie zwycięstwo było wielkie, choć dla mnie pewne. Milwaukee Bucks w osłabieniu, bez MR pokonali „Rysie” na wyjeździe 99:91 a dziś będzie jeszcze większy pogrom.

???? ???? ????
 
W 2

wislak

Forum VIP
Denver Nuggets - Phoenix Suns (-1.5)


Typ: 2
Kurs: 1.92
Expekt


Suns udowodnili mi ostatnio, że są zespołem bliższym formie tuż po ASG niż tym co ostatnio pokazywali - chwilowa załamka ???? Teraz wrócili na szczyt i to w jakim stylu! Pogromn nad Houston, wygrana po 2OT z Mavs w meczu na szczycie... to daje im realne szanse na mistrzostwo w tym sezonie. Stoudemiere ciągle na topie i zdobywa regularnie po 30-40 punktow na mecz, do tego powyzej 10 zbiorek. Nash tez swietnie puntkuje i oczywiscie asystuje. Do tego Marion, choc ostatnio uleciało z niego powietrze oraz mniej znani ale jakze mocni gracze: Barbossa, Bell, Diaw... Wszyscy regularnie punktują i uzupełniają supertrio. Wczroaj Suns zostali zmiazdzeni przez Pistons. Po 2 ciezkich meczach na zachodzie nie ma sie co dziwic ze przyszla porażka. Tym bardziej ze rywal bardzo mocny i wygral juz 5 raz z rzedu. Jutro sie mierzą z Mavs - to tez bedzie meczyk ze hoho! M.in. własnie Tłoki rozbiły 95:82 Nuggets tydzien temu... wiec na tym tle Phoenix nie traci. Co do graczy z Denver... zlapali ostatnio super forme i musze im przyznac klase. Po Miami to moj ulubiony team i zycze im samych sukcesow, ale mysle ze po 3 zwyciestwach z rzędu pora na porażkę. Ostatnio zalapal forme Kleiza, AI gra niezle i do tego niezawodny Melo punktuje ostro... Fakt jest faktem, ze wygrywają ze słabymi teamami (Last 3 matches/wins: LAL (27 punktami), Portland (8) i Sacramento (12)), ale widac ze gromią zespoly z nizszej półki więc chyba sa coraz blizej czołówki. W tym sezonie juz nie osiągną szczytu, co pokazal mecz z Tłokami tydzien temu. 82:95 z zespolem z wyższej półki... ale jednak to nie Mavs, Suns ani SAS wiec mysle ze dzis tez nie ma o czym mowic. Wlasna hala nie pomoze dzisiaj Nuggets. Suns w najmocniejszym skladzie nie są w ich zasięgu. A 1.5 punktu handicapa warto zagrac. POLECAM!

???? ???? ????

Poza tym mysle ze warto grać na Byki. 1.46 w Expekcie na Chicago Bulls w wyjazdowym pojedynku z Memphis Grizzles... to okazja jak komus brakuje do kuponu zdarzenia ???? Memphis wygrywa srednio co czwarte spotkanie. Aktualnie mają serie 2L wiec nie ma długiej serii którą trzeba przerwać. Bulls są w gazie. Gordon, Deng, Hinrich, Wallace i Thomas- niesamowita ekipa. Wygrywają ostatnio az miło. Mają potencjał i zaczynają go dobrze wykorzystywac. Seria 4W. W tym sezonie wygrali juz z MG 111:66... to samo mowi za siebie. Dzisiaj po raz kolejny powinien byc pogrom i tez bylbym skłonny zagrac z handicapem -4.5.

Memphis Grizzles - Chicago Bulls (-4.5)

Typ: 2
Kurs: 1.92
Expekt
 
J 53

jaqbts

Użytkownik
Atlanta Hawks u Indiana Pacers
Typ : handicap -5,5 2
Kurs : 1,91
Bukmacher :Bwin
Analiza : Indiana Pacers dobrze prezentuje sie w tym sezonie NBA. Z Atlanta nie powinna miec problemow. Faktem jest ze zabraknie w kadrze Pacers paru waznych zawodnikow ktorzy borykaja sie z kontuzjami, jednak pod tym wzgledem Atlanta nie ustepuje za bardzo. Sadze ze Indiana bez problemu ucieknie wiecej niz 6-cioma punktami.
 
J 53

jaqbts

Użytkownik
Atlanta Hawks u Indiana Pacers ✅
Typ : handicap -5,5 2
Kurs : 1,91
Bukmacher :Bwin
Analiza : Indiana Pacers dobrze prezentuje sie w tym sezonie NBA. Z Atlanta nie powinna miec problemow. Faktem jest ze zabraknie w kadrze Pacers paru waznych zawodnikow ktorzy borykaja sie z kontuzjami, jednak pod tym wzgledem Atlanta nie ustepuje za bardzo. Sadze ze Indiana bez problemu ucieknie wiecej niz 6-cioma punktami.
no ladnie szkoda ze w typach dnia mi tego nie uznano :;/:
 
szopcio 0

szopcio

Użytkownik
Atlanta Hawks u Indiana Pacers ✅
Typ : handicap -5,5 2
Kurs : 1,91
Bukmacher :Bwin
Analiza : Indiana Pacers dobrze prezentuje sie w tym sezonie NBA. Z Atlanta nie powinna miec problemow. Faktem jest ze zabraknie w kadrze Pacers paru waznych zawodnikow ktorzy borykaja sie z kontuzjami, jednak pod tym wzgledem Atlanta nie ustepuje za bardzo. Sadze ze Indiana bez problemu ucieknie wiecej niz 6-cioma punktami.
no ladnie szkoda ze w typach dnia mi tego nie uznano :;/:
mi się wydaje, że za krótka analiza :]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom