>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

NBA - Marzec 2007

Status
Zamknięty.
W 2

wislak

Forum VIP
Atlanta Hawks u Indiana Pacers ✅
Typ : handicap -5,5 2
Kurs : 1,91
Bukmacher :Bwin
Analiza : Indiana Pacers dobrze prezentuje sie w tym sezonie NBA. Z Atlanta nie powinna miec problemow. Faktem jest ze zabraknie w kadrze Pacers paru waznych zawodnikow ktorzy borykaja sie z kontuzjami, jednak pod tym wzgledem Atlanta nie ustepuje za bardzo. Sadze ze Indiana bez problemu ucieknie wiecej niz 6-cioma punktami.
no ladnie szkoda ze w typach dnia mi tego nie uznano :;/:
mi się wydaje, że za krótka analiza :]
No pewnie ze za krotka
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Spotkanie: Atlanta Hawks - Sacramento Kings
Typ: 2
Kurs: 1,71
BUK: BetGun
Analiza: &quot;Królowie&quot; mają jeszcze realne szanse na PO w Konferencji Wschodniej. &quot;Jastrzębie&quot; juz takiej szansy nie mają, no może jak wygrają wszystkie mecze do końca sezonu zasadniczego, ale to nie mozliwe. I tak ich miejsce na Wschodzie to dla nich za wysoka pozycja. Bez Joe Johnsona nie maja szans w dzisiejszym meczu. Bez niego grali niedawno dosyć dobrze,a aktualnie przegrali dwa mecze pod rząd. Natomiast goście swoje tournee po wschodzie zaczeli dosyć dobrze, z bilansem 2-2 ale grali z mocnymi zespołami (oprócz Bobcats). Dodam, że w meczu domowym &quot;Królowie&quot; roznieśli Hawks. Trzech graczy Kings jest akualnie w wysokiej formie, Bibby, Artest i chyba ostatnio najlpeszy z nich Martin. Myslę, że ich dobra gra będzie kluczem do zwycięstwa nad słabym rywalem i podczątkiem marszu do PO.

???? ???? ????
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
Spotkanie: Atlanta Hawks - Sacramento Kings
Typ: 2
Kurs: 1,71
BUK: BetGun
Analiza: &quot;Królowie&quot; mają jeszcze realne szanse na PO w Konferencji Wschodniej. &quot;Jastrzębie&quot; juz takiej szansy nie mają, no może jak wygrają wszystkie mecze do końca sezonu zasadniczego, ale to nie mozliwe. I tak ich miejsce na Wschodzie to dla nich za wysoka pozycja. Bez Joe Johnsona nie maja szans w dzisiejszym meczu. Bez niego grali niedawno dosyć dobrze,a aktualnie przegrali dwa mecze pod rząd. Natomiast goście swoje tournee po wschodzie zaczeli dosyć dobrze, z bilansem 2-2 ale grali z mocnymi zespołami (oprócz Bobcats). Dodam, że w meczu domowym &quot;Królowie&quot; roznieśli Hawks. Trzech graczy Kings jest akualnie w wysokiej formie, Bibby, Artest i chyba ostatnio najlpeszy z nich Martin. Myslę, że ich dobra gra będzie kluczem do zwycięstwa nad słabym rywalem i podczątkiem marszu do PO.

???? ???? ????
Popieram typ zaszkinsa :spokodfhgfh:

Przypomne ostatnie wyniki

12/10/06 SAC 117 - ATL 92
3/3/06 ATL 93 - SAC 102
2/12/06 SAC 109 - ATL 84
2/22/05 SAC 114 - ATL 104
1/7/05 ATL 97 - SAC 100
1/6/04 SAC 105 - ATL 89
ATL 86 - SAC 98

Czyli Sac 7 razy wygrywało w ostatnich spotkaniach i dlatego dziś mój typ to :
Atlanta Hawks-Sacramento Kings handicap : 2.5-0 2 1.80

Sac jeśli wygrywało mecze to z wysokim progiem i różnica jaka dzieliła te drużyny była bardzo duża,wiec warto zaryzykować taki typ ! W obecnej chwili Kongsi mają lepszą ekipe i dziś wygraja ! Pochwalić także trzeba wspomnianego juz Kevina Martina,który uzyskał nietypowy rekord : Otóż w spotkaniu przeciw Orlando Magic Martin zdobył 20 punktów przy tylko jednym trafieniu z gry. Był to rzut za trzy, a resztę punktów zdobył z linii wolnych. Zdarzyło się to dopiero po raz drugi w historii 8)

pozdrawiam :spokodfhgfh:
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
Mam pytanko czy w meczy Atlanta Hawks-Sacramento Kings nie zagra gracz Atlanty Joe Johnson ?
No jest on na liście kontuzjowanych... ale nie wiem czy na 100% nie zagra...
Ale wszystkie znaki na niebie wskazują ze nie zagra :]

pozdro
 
W 2

wislak

Forum VIP
Ozcywiscie ze nie zagra ???? Powazna kontuzja... i on raczej długo nie zagra :/


Więc warto sie bardziej zastanowić nad Sac :p
daimler
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Masówa się zrobiła na Sacto . Może i słusznie ale nie bez przyczyny buki najwięcej zarabiają na NBA i NHL jak są dziennie 1 czy 2 spotkania ;-)

14.03.2007 NBA Atl. Hawks - Philadelphia 104:92
11.03.2007 NBA Atl. Hawks - Min. T Wolves 99:93
10.03.2007 NBA Atl. Hawks - Memphis G. 106:105
08.03.2007 NBA Atl. Hawks - Washington 100:97
 
miha13 0

miha13

Użytkownik
Masówa się zrobiła na Sacto . Może i słusznie ale nie bez przyczyny buki najwięcej zarabiają na NBA i NHL jak są dziennie 1 czy 2 spotkania ;-)
No bez kitu cos w tym jest ???? Tak tez wynika z mojego doswiadczenia, wiec juz takie dni staram sie omijac dalekim lukiem :p I dlatego tez wczoraj nic nie stawialem :p Z czego patrzac po wynikach jestem happy :p

Czerpcie z doswiadczen starego wilka wyjadacza ;) Jaquesa ! ????
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP


NEW JERSEY NETS - DENVER NUGGETS

Według mnie pojedynek dnia ! Dwa niezwykle efektownie grające zespoły , które jakby grają poniżej możliwości i oczekiwań kibiców . Mimo wszystko wciąż są na miejscu pozwalającym na grę w PO . Nie mniej nie mogą sobie pozwolić teraz na jakieś dziwne potknięcia . Obydwa zespoły ostatnio jakby złapały wiatr w żagle , a przede wszystkim wreszcie skończyły się problemy z kontuzjami . Ja jednak nie wyobrażam sobie , by Denver nie wygrało tego spotkania . Oglądałem ich spotkanie z Suns , z Blazers i po prostu oczom nie wierzyłem. Cały zespół zaczął grać tak jak oczekiwano po transferze AI . AI niesamowite penetracja i skuteczność jak również rozegranie ( 3 mecze z rzędu po ponad 10 asyst ! ) Carmelo jak zwykle skuteczny z izolacji . Do tego niezwykle mocny w ataku Nene i najlepszy defensor Camby. I właśnie ta ostatnia dwójka wg. mnie zapewni gościom wygraną ! Ten mecz Denver musi wygrać , bo grają teraz zupełnie innną koszykowke niz Nets !
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Spotkanie: Portland Trail Blazers - Washington Wizards (+5,5/-5,5)
Typ: 2 (Wizards -5,5)
Kurs: 2,10
Bukmacher: BetGun
Analiza: To jest dziś świetny mecz, żeby zarobić. W ekipe Blazers nie zagra niesamowity lider zespołu Zach Randolph z powodów rodzinnych. W związku z tym bez lidera w ekpie gospodrazy zagrają w pierwszej piątce prawie sami rookies. W tym sezonie jeszcze nie grali bez swego lidera więc bedzie im bardzo ciężko przeciwko &quot;Czarodziejom&quot;, którzy ostatnio zaczynają grac coraz lepiej. W dodatku Blazers ostatnio załamują formą w goście chcą jeszcze poprawić pozycje na Wschodzie. Na wyjeździe Blazers sprawili sensację wygrywając z WW ale to zupełnie inna historia. Dziś zagrają bez lidera i przegrają bardzo wysoko.

???? ???? ????

Totalna kicha ostatnio 6 typów NBA pod rząd nie weszło ???? A Blazersi pokazali, że bez Zach&#39;a i tak umieją ograć WW.
 
W 2

wislak

Forum VIP
???? Dallas Mavericks - New York Knicks ????

Typ: 1 (-8) ✅ ????
Kurs: 1.92
Expekt


Mecz swietnego zespolu z przecietniakiem. Dallas wygralo 54/65 spotkan w tym sezonie i prowadzi w NBA. Gracze z Nowego Jorku są na 19 pozycji z bilansem ujemnym 30-36. Ostatnio grają w miare regularnie j wygrali 5/10 swoich ostatnich meczów. Mavs są za to najlepsi pod względem serii w tym sezonie i nie tylko. Wszelkie wyczyny to ich zasługa w tym sezonie. Bilans 8-2 w ostatnich 10 spotkaniach to pestka przy seriach 17 czy 12 zwycięstw. Porażka po 2OT z Suns 2 punktami ich nieźle wymeczyła, a mimo to wygrywają. Wczesniej passe 17W przerwalo GSW. I poza tymi dwoma porażkami w ostatnich 21 spotkaniach DM nie przegrywali. Dirk Nowtzki wraz z Joshem Howardem i Jasonem TErrym są na topie od początku sezonu (no moze poza tymi 4L z rzedu na samym początku). Dallas powinno roznieść Knicks. Podobnie jak zrobili to w ostatnim pojedynku: Dallas Maver. New York 100:72
23-7 to bilans Rumakow na wyjazdach i mysle ze dzis bedzie poprawiony.
Ale ostatnio nic nie jest pewne. Dla mnie same sensacje w NBA. Atlanta, którą uwazam za jeden ze slabszych zespołów, po stracie lidera Joe Johnsona (kontuzja) powaznie stracila na swojej sile. Myslalem ze beda przegrywac mecz za meczem a tu jakims cuedm mają serie 5W! Masakra! To samo jest z Miami - obawialem sie straty Wade&#39;a, a tutaj graja jak z nut i to lepiej nizby on mial grac! Podobna sytuacja byla w 76ers kiedy odchodzil AI... Wsyscy mysleli ze to jest koniec Phili a tu Andre Igoudala wzial sprawy w swoje rece i zaczeli pieknie grac... Dziwne te NBA :p
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Spotkanie: Milwaukee Bucks - L.A. Clippers (-4,5/+4,5)
Typ: 1 (Bucks -4,5)
Kurs: 1,70
Bukmacher: BetGun
Analiza: Nie ma co, ale wczorajsze zwycięstwo Clippers nad Chicago Bulls było przypadkowe. Goście z Mista Aniołów na wyjeździe spisują się słabo, w zasadzie nie wiem czemu Bulls przegrali, po prostu bardzo słaby dzień mieli i tyle. &quot;Kozły&quot; odrabiają mecze domowe bo mają ich najmniej rozegranych w całej lidze. Od powrotu Redd&#39;a Bucks radzą sobie bardzo dobrze. Mimo, ze przez kontuzje ich awans do play-offs jest prawie przesądzony na niekorzyść, to przynajmniej wygrywając z lepszymi zespołami udowodnią, ze ten awans im się należał. Z ostatnich 5 meczy domowych wygrali 3, w tym z Lakers i Spurs a niespodziewanie przegrali z Cavs i Raptors. A więc same mocne teamy. Dziś słabe Clippers powinno być łatwym kąskiem dla MR i spółki więc obstawiam ich wysoką wygraną.

???? ???? ????
 
oko__00 0

oko__00

Użytkownik
Spotkanie: ???? Seattle Sonics - Washington Wizards ????
Typ: Suma punktów mniej niż 211
Kurs: 1.91
Bukmacher: Bwin
Analiza: Jest to spotkanie drużyn o dużej różnicy swoich form. Seattle w tym sezonie spisuje się słabo, natomiast Washington dobrą drogą zmierza do PO. Uważam, że faworytem tego spotkania jest drużyna Wizards która będzie dyktowac warunki gry i dlatego stawiam że suma punktów będzie mniejsza niż 212,5, poznieważ obydwie drużyny nie zdobywają w tym sezonie tylej ilości punktów. Suma punktów w 10 ostatnich meczach Washingtonu która przekraczała ilośc 212 punktów tylko w 2 meczach. A Seattle na 10 ostatnich spotkań w których przekraczyła 212 punktów to też 2 mecze. Meśle, że w tym meczu obie drużyny będą miały wynik ponieżej 100 punktów.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Dodam tylko , że dziś zabraknie Raya Allena i Carona Butlera .
[center:0ecbde7892]

SAN ANTONIO SPURS - INDIANA PACERS [/center:0ecbde7892]

Przeciętny zespół z Indiany przyjeżdza na parkiet jednej z najlepszych drużyn ligi . Spurs u siebie grają zawsze bardzo dobrze , jednak ich zmorą są porażki ze słabymi ekipami na swoim parkiecie . Zazwyczaj jednak wygrawają bardzo pewnie i łatwo . I sądze , że nie inaczej będzie dzisiaj . Goście przyjadą bez swojego lidera Jermaine O&#39;Neala jak również Marquisa Danielsa . Niepewny jest występ Davida Harrisona . Gospodarze nie mają problemów z kontuzjami . Jak napisałem wcześniej San Antonio przegrało ostatnio u siebie z Bostonem dodatkowo przegrali jjeszcze ostatnio wyjazd z Bucks . 2L na SAS to i tak dużo . Dzisiaj będą chcieli powrócic w swoim stylu , czyli odnieść pewną wygraną i nieco udobruchać swoich kibiców .[center:0ecbde7892]
Typ : SAS - 13,5 [/center:0ecbde7892]
 
W 2

wislak

Forum VIP
Kurde co za lole wszedzie usuneli WW!! GRRRR ✅ ????

???? Boston Celtics - Charlotte Bobcats ????

Typ: 2 ✅ ????
Kurs: 4.20
Expekt


Wg mnie meczyk godny uwagi. Zdjeli mi WW wiec nie ma co grac niskich kursow do TD tylko trzeba ryzykowac ???? Sądze ze Rysie są w stanie dziisaj wygrac. Chcialo by sie rzec: Dlaczego nie? Boston to najslabszy wraz z Grizlles team tego sezonu.. Bilans 9-23 u siebie to najgorszy bilans w lidze. Porazka 18 punktami z przecietnym NOH... Mecze w tym sezonie miedzy Celtami i Rysiami:
NBA 2006/2007
Charlotte Boston Celtics 100:10616.12.2006
Charlotte Boston Celtics 92:83 22.11.2006
Boston Celtics Charlotte 110:108 OT 08.11.2006
1-2 dla Bostonu, ale wyrownany mecz w Bostonie zakonczony dogrywką.
oba zespoly nie są w zadnej nadzwyczajnej formie, ani nie naleza do poteg NBA wiec tu sie wszystko moze zdarzyc, a team MJ&#39;a ktory za rok ma zrobic furore (juz bylo widac realizacje tych zapowiedzi jak Air Jordan chwalil gwiazde NCAAB... - wkoncu autorytet mistrza przyciąga mlodych-zdolnych) ostatnio wydaje sie ze probuje zlapac rytm. Wygrana po OT z Cavs powinna niezle wplynac na ich morale, a wczesniej wygrali z Sacramento i Orlando - pod rząd :mrgreen: Wiec mysle ze znow mogą byc 2W z rzedu. Czas pokaze ;)

???? Atlanta Hawks - Miami ????

Typ: 2 (-5) ✅ ????
Kurs: 1.92
Expekt


Byc nie moze... Atlanta bez swojego lidera JJ ma serie 5W u siebie.. ktos to musi przerwac, a kto inny jak nie zeszloroczni mistrzowie, ktorzy wlasnie zlapali wiatr w zagle... Po serii 9W przyszla porazka z Magikami z Florydy w &quot;derbowym&quot; meczu. 2 porazka z rzedu i to z tak przecietnym teamem? nieee :jezora:
88:81 i 93:88 - takimi wynikami Żar pokonal Jastrzebie w tym sezonie i to z Joe Johnsonem w skladzie rywali i bez kontuzjowanego ShaQa (I mecz). Ostatnie spotkanie na Florydzie rozegrane zostalo 2 tygodnie temu, wiec nie sadze zeby sie cos zmienilo. Heat dzisiaj powinni bez wiekszych problemow pokonac rywali z Atlanty.

CZy noc pourodzinowa bedzie szczesliwa? :mrgreen:

Nooo nocka pourodzinowa bardzo szczesliwa ???? Na TD +320, piekny kursik ustrzelony..( na SB szukalem zeby byl kurs 5.0 z handicapem minusowym na Rysie ;D Szkoda ze nei bylo bo wygrali pewnie 8 punktami. Miami tez elegancko, podobnie jak WW. Dawno nie mialem takiej nocy ✅ 3/3
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Spotkanie: Memphis Grizzlies - L.A. Lakers ✅ Czyżby przełamanie?
Typ: 2
Kurs: 1,46
Bukmacher: BetGun
Analiza: Dziś ekipie z Miasta Aniołów przyjdzie się zmierzyć z najsłabszą druzyna ligi, Memphis Grizzles. Kobe jest w fantastycznej formie i potwierdza on z każdym meczem, że jest aktualnie najlepszym koszykarzem na świecie, w czym w 100% zgadzam się z Michael&#39;em Jordan&#39;em. Jeśli dziś rzuci powyżej 50 pkt. to zostanie rokordzistą wszechczasów. Przypomne, że w meczu z T-Wolves zdobył 50 pkt a w meczu z PTB 65 oczek. Dziś będzie się bardzo starał powtórzyć ostatni wyczyn i oczywiście stać go na to, tym bardziej, że zagrają z druzyna o słabiutkiej defensywie. Grizzles poza fuxiarskim zwycięstwem z Bulls nie potrawfili nic pokazać i pozostałe 3 z 4 meczy domowych przegrali wysoko. Dziś w dodatku nie mają zagrać u gospodarzy Mike Miller i Damon Stoudamire co jest poważnym osłabieniem. Zwycięstwa kolejne dla Lakersów sa bardzo cenne, choć nie mają większych szans na wyprzedzenie na Zachodzie Houston Rockets ale muszą się bronić przed Denver Nuggets bo tamci ostatnio wymiatają nieziemsko. A dziś ekipa Kobe&#39;ego wygra spokojnie mecz odnosząc trzecie zwycięstwo pod rząd.

???? ???? ????

No to Kobe pozamiatał, wierzyłem, że rzuci ponad 50pkt bo jak on coś sobie postanowi to mu nic nie stanie na drodze by to zrobić.
 
W 2

wislak

Forum VIP
Dzisiaj wg mnie b. ciezkie mecze. Stawiam 2 specjale for fun ;)

???? Memphis Grizzlies - Los Angeles Lakers (most points + rebounds) ????

Pau Gasol (+6.5) - Kobe Bryant (-6.5)
Typ: 1
Kurs: 1.85
Expekt


Na początku zaznacze, ze z tego co przeczytalem w postach foxa71, to Expekt te specjale rozlicza bardzo &quot;dziwnie&quot;. Nie tylko dodając X punktow jednemu, ale takze odejmując liczbę X drugiemu... To dla mnie jest smieszne ???? I bez tego ten typ powinien wejsc, ale 11 pktow dla Gasola...

No to zaczne tak: Kobe po meczach z PTB (65 punktow) i T-Wolves (50) moze być z leksza zmęczony. Wiecej niz 30-35 nie moze wrzucic... I przez to wydaje mi sie ze dizisaj Memphis moze zrobic niespodzianke, mimo ze wczesniej LAL mi sie wydawalo pewniakiem. Bryant w tych swietnych meczach mial zaledwie 7 i 6 zbiórek.. Srednia to 5.7 w zbiorkach, a w punktach 30. Wiec srednia razem to około 36. Pau ma srednią 21 pktow na mecz, ale za to duzo lepszą zbiorek - 9.5. A wiec srednio 30 razem. 6 roznicy a handicap 11... Ale to tylko staty - liczy sie ostatnia forma. Bryant wg mnie bedzie zmeczony, rzuci kolo 30 pktow oraz max 5 zbiorek. Wiec Gasolowi razem wystarczy 25 oczek. W ostatnich meczach: 28, 21 i 23 punkty. I to 21 i 23 mial przeciwko ciezkim rywalom: Chicago i Cavs... No i jest krolem zbiorek. Hiszpan w ostatnich 3 spotkaniach zaliczyl dwuktrotnie po 10 i raz 11 zbiórek. Dla mnie to w miare pewny typ, chyba ze Kobe odstrzeli cos w stylu spektakularnego rekordu i 3 mecz z rzedu walnie ponad 50 pktow. Ale mysle ze przeciw slabym LAL PG tez rzuci dosc duzo..

pzdr i polecam ;)

???? Chicago Bulls - Denver Nuggets (most points) ????

Ben Gordon (-4) - Kirk Hinrich (+4)
Typ: 2
Kurs: 1.85
Expekt


Do tego jeszcze ten typ mnie zainteresowal. Jesli znow Exp zrobi to co robi to handi 8 da Kirkowi wygrana w tym pojedynku. Srednia o 5 punktow gorsza od Gordona, ale po ASW Ben stracil jakby forme. 10-33-8 - to ostatnie wyniki BG, a 29-16-14 - Kirka. Mysle ze to KH jest w lepszej formie i z takim handicapem pokona Gordona. Chyba ze znow bedzie jakis wyjatkowy mecz dla Bena irzuci 33 jak z Memphis. Typ 5/10.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom