>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

NBA - Marzec 2007

Status
Zamknięty.
fito85 0

fito85

Użytkownik
Jeśli Bryant (wg Ciebie zmęczony :] )zdobywa 60 pkt, to nie mam słów, strach się bać co byłoby gdyby był wypoczęty :jezora: można go lubić albo nie (ja akurat trochę mniej), ale szacunek mu się należy bo przed play-offami gra kosmicznie....65 pkt-50 pkt-60 pkt-to jest coś niesamowitego!
 
W 2

wislak

Forum VIP
Jeśli Bryant (wg Ciebie zmęczony :] )zdobywa 60 pkt, to nie mam słów, strach się bać co byłoby gdyby był wypoczęty :jezora: można go lubić albo nie (ja akurat trochę mniej), ale szacunek mu się należy bo przed play-offami gra kosmicznie....65 pkt-50 pkt-60 pkt-to jest coś niesamowitego!
No masakra co on zrobil :wowsdf: Mowilem: jak nic nie zrobi niesamowitego to typ wejdzie, Gasol razem 15 zbiorek + 35 punktow, tak jak sie spodziewalem wiec 50 oczek +11 handi, wiec Bryant mogl miec razem 60 nawet, a przy 5 zbiorkach to mialo byc 55 punktow, co wydawalo sie nieosiagalne. A jednak jako pierwszy w historii zaliczyl 3 mecz 50 i wiecej!
gratulacje, szkoda ze nie weszlo
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Spotkanie: Cleveland Cavaliers - N.Y. Knicks (-8,5/+8,5) ✅
Typ: 1 (Cavs -8,5)
Kurs: 1,70
Bukmacher: BetGun
Analiza: Po wspaniałej serii ośmiu kolejnych zwycięstw &quot;Kawalerzyści&quot; znaleźli pogromcę w postaci Charlotte Bobcats. Potem przegrana z Mavs ale nie można ich za to obwiniac. Dziś być może zaczną kolejną serię i być może z nienajlepszą ostatnio formą Pistons mają chrapkę na pierwsze miejsce na Wschodzie. Czego bardzo im życzę. Dziś zmierzą się z Knicks, którzy ostatnio nie powalają grą. Na wyjeździe udaje im sie wygrać rzadko a ostatnio udało się wygrać z Hawks, czyli z byle kim. Cavs u siebie grają świetnie i trudno ich pokonac. LeBron James jest w wielkiej formie i dziś postara się udwowdnić kolejny raz, że nie ma na Wschodzie równego jemu. Tak więc dzis wygraną gospodarzy i to sporą róznica punktów.

???? ???? ????
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP

TORONTO RAPTORS - DENVER NUGGETS

Gram Denver , choć prawdopodobnie nie zagra dziś Marcus Camby. Oglądałem jednak ostatnio wszystkie mecze Nuggets i brak tego zawodnika dadzą zastąpić , bo w świetnej formie jest Nene , swoje robią inni podkoszowi Najera i Kleiza , a jakby co to jest też jeden z najlepiej zbierających graczy ligi w stosunku do granych minut Reggie Evans . AI świetnie wspólpracuję z Blakiem , a Melo też jest dobrze wykorzystywany przez Georga Karla . Praktycznie we wszystkich ostatnich meczach backcourt Denver wyeliminował z gry rozgrywających rywali m.in. Nasha , Kidda , Hinrich też był pozbawiony gry , nielicząc jakiś kilkunastu minut gdy DN grali nieco inną piątką i narzucał gością . Toronto ostatnio straciło gdzieś formę i gra w kratkę , raz wygrają , raz przegrają i tak w kółeczko . Sam Bosh to za mało na tak świetnie ostatnio grających Nuggets. Trudno znaleźć w ekipie gospodarzy godnego przeciwnika dla Melo czy AI . Denver wciąż liczy , że uda się im uniknąć konfrontacji z Phoenix i sądzę , że dziś odniosą kolejne zwycięstwo .

Typ : Denver Nuggets

Jeśli chodzi i Miami to sądzę ,że wygrają goście . Miami wciąż ma szanse wyprzedzić Wizards i Toronto i uzyskać nawet 3 pozycję w PO co ułatwi im sprawę jeśli chodzi o PO . Indiana nie zachwyca , gra przeciętnie. Kilku graczy , w tym JO , Jamaal i Foster gra z lekkimi(?) urazami co widać w ich statsach , bo grają mniej minut i grają mniej efektywnie . Heat z kolei grają bardzo dobrze , i porazka z Magic była spowodowana brakiem gry Paytona , który jednak jest ważny pod nieobecność Wade , bo sam JayWill ( ostatnio rewelacyjna forma ) wszystkiego nie udźwignie i potrzebuje jakiegoś backupu , choćby na te 10-15 minut . Wtedy również problemy miał ZO i Posey . Choć tego typku raczej nie gram , bo nie jestem aż tak pazerny na AKO ;-)
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Po prostu kolejna piekna noc. Bryant znów pokazał, że nie ma sobie równych na parkietach NBA. Cleveland roznieśli Knicksów, noi wygrana Lakers po ładnym kursie weszła na innym forum na konkursie. Narszcie Miami dostali ale pierwszą kwarte dostali 33:9 to juz było po ptokach. Ogólnie wszystko co stawiałem i komu kibicowałem weszło oprósz Nuggets,którzy zawiedli skutecznością w każdej formacji.
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Spotkanie: Atlanta Hawks - Dallas Mavericks ✅ :przeklina:
Typ: 2
Kurs: 1,15
BUK: BAH
Analiza: &quot;Rumaki&quot; pewnie kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa i z taką forma już chyba nie starca prowadzenie na Zachodzie. Natomiast Hawks pod nieobecność Joe Johnsona grali dobrze ale ileż taki zespół słaby może grać dobrze bez lidera. Przegrali ostatnie dwa domowe mecze z Heat i PTB, którzy bez Zach Randolph&#39;a grają wysmienicie. W pojedynku z żelaznym kandydatem do na 100% finału Konferencji Zachodniej są skazani na pożarcie, ale nie ma co tutaj stawiać na najwyższy handicap, bo przez 3 kwarty goście zrobia sobie przewagę 20-30 punktową a w czwartej kwarcie trener Mavs pewnie wpuści rezerwowych i trochę ta przewagę zmarnują ale powinni wygrac co najmniej różnica 10 punktów tym bardziej, że u siebie sprawili &quot;Jastrzębiom&quot; niezłe lanie.

Zaś te palan** dały du**, kurde jeden punkt ale oni zawsze zwalą hc, dostać trzy kwarty z Atlantą...

???? ???? ????

Spotkanie: New Orleans Hornets - Houston Rockets ⛔
Typ: 2
Kurs: 1,45
BUK: BAH
Analiza: Houston Rockets po powrocie Yao złapili odpowiedni rytm i zaczeli grac bardzo dobrze. Aktualnie sa najlepeij grającym zespołem NBA jesli patrzec na ostatnie 10 meczy. Jeszcze nie tak dawno spora strata bilansu do Jazz, nagle ukazała się w zasięgu ręki i awans na czwartą pozycje na Zachodzie jest całkiem realny, bo Jazzmeni graja ostatnio fatalnie a &quot;Rakiety&quot; wysmienicie. I tak nie wiele to zmieni bo i tak prawie na pewno oba zespoły te zagrają w pierwszej rundzie PO, ale zmieni się tylko kolejność meczy domowych i wyjazdowych, ale tez pokazanie rywalowi kto jest lepszy. Ale powiedzmy sobie szczerze - gracze z Salt Lake City dobra pozycję zyskali dzieki fantastycznemu początkowi sezonu a potem było coraz gorzej a Rockets kilka miesięcy bez Yao tez robi swoje. Ale co do dzisiejszego meczu, Hornets znów grają słabiutko i nie zwracał bym uwagi na to, że wygrali dwa razy z gośćmi już w tym sezonie, bo wiadomo, kto jest teraz lepszy. Dziś nic innego jak wygrana gości i atak na pozycję Utah Jazz.

???? ???? ????
 
fito85 0

fito85

Użytkownik
Hmmm, wszystko fajnie ale dzisiaj są mecze LA Clippers - Washington, Charlotte- New Jersey, Miami - Phila, Utah - Memphis.....te dwa co podałeś są jutro :roll:

Ja staram się nie typować meczów na dzień przed, a może akurat jakaś ważna kontuzja wpadnie, zawieszenie czy coś w tym stylu dla kluczowego zwodnika i analizy staną się bezużyteczne-ale tak to masz rację co do tych analiz na obecną chwilę :spokodfhgfh:

Jeśli już piszę to powiem co myślę o dzisiejszych meczach, dawno nic nie wrzucałem-brak czasu ????

Charlotte - New Jersey 2 ✅
Obstawiam małe zwycięstwo gości ✅ , New Jersey przed play-offami musi wrzucić wyższy bieg, miejsca 7-8 są bardzo płynne i łatwo mogą spaść poza play-offy. Bobcats ulegli ostatnio słabiutko grającej Phili (co ważne bez Iguodali), więc nie wróżę im sukcesu dzisiaj...nie ma kto zbierać, May, Okafor kontuzjowani, Brezec też nie w pełni sił...trio Jefferson, Kidd, Carter powinno wystarczyć, na tle Charlotte ich aktualna siła podkoszowa prezentuje się okazale (Moore, Collins :mrgreen: ) ;-) Poza tym Charlotte jeśli sprawia niespodzianki u siebie to raczej z mocnymi zespołami, New Jersey nie zalicza się do tych z górnej półki.
ps. jeśli Jordanowi faktycznie marzy się pozyskanie w drafcie Duranta, to nie mogą sobie pozwolić na taki luksus jak wygranie zbyt wielu gier w koncówce sezonu, trzeba zwiekszyć szanse przed loterią :jezora:

Utah- Memphis 1 ✅
Tutaj nie może być innego wyniku niż zwycięstwo Jazzmanów, po katastrofalnym meczu w Staples Center będą chcieli się odegrać, nie dość że grają we własnej hali, to jeszcze z najgorszą ekipą wyjazdową i w ogóle najgorszą ekipą NBA. Utah jest zgrane, zbilansowane, mają dobrego trenera- Mamphis nie ma żadnego z tych atutów. Mecz z LA Clippers był wypadkiem przy pracy dla Jazz, poza tym przegrali, gdyż Clippers ostatnio grają naprawdę dobrze-a u siebie są mocni. Może po najgorszym wyniku punktowym w tym sezonie będzie tym razem bardzo wysoki? Stawiam na wysoką wygraną Utah :mrgreen:
Obstawiłem też sumę puntów Utah i Memphis ponad 210,5- ✅ Utah po meczu z Brandem i spółką będzie chciała zmyć hańbę, tym bardziej że ma kim, często rzuca ponad 100, więc może nabić punktów-Niedźwiadki też lubią rzucać ponad stówkę, a ich przeciwnicy ponad stówkę i kilka więcej :]

LA Clippers - Washington 1 ✅
Myślę, że wygra Clippers, pokonali Jazz ostatnio u siebie baaaardzo wysoko. Udana trasa wyjazdowa+efektowne zwycięstwo z Jazz pokazują, że będą liczyli się w walce o play-offs. Washington ostatnio przegrało z Warriors, tym razem też nie dadzą rady-do tego Butler kontuzjowany, a nawet jeśli zagra, to nie jest w pełni formy. Możliwe, że wróci Cassell, to na pewno pomoże Clips.LA jest wyjątkowo zmotywowane, aktualnie mają ostatnie premiowane miejsce na zachodzie, depcze im po pietach Warriors, jeśli nie wygrają z Washington u siebie to nie maja czego szukać w play-offach. Brand, Maggete i Kaman powinni niszczyć Wizards pod koszami, obstawiam małe bo małe ✅ (Arenas może ciągnąć długo wynik) ale jednak zwycięstwo ekipy z Miasta Aniołów.

Miami - Philadelphia 1 ⛔
Zdecydowanym faworytem dla mnie jest Miami, po solidnych batach w Indianapolis będą chcieli się odegrać, mecz u siebie ze słabiutkimi 76ers jest dobrą ku temu okazją. Nie do końca jest jasny statut Iguodali, nawet jeśli zagra, to pewno nie na 100% mozliwości. Phila wygrała ostatnio z Bobcats, ale to może zmylić, gdyż Bobcats gra słabo na wyjazdach i jest mocno osłabione. Heat muszą umacniać swoją pozycję przed play-offami na wschodzie, więc nie mogą tego meczu przegrać. Phila u siebie stanowi średnie zagrożenie, na wyjazdach nieszkodliwa, poza tym ostatnio dostali zadyszki i nie prezentują się tak dobrze jak podczas serii 7W. Przewiduję dość wysokie, ponad 10 punktowe zwycięstwo Miami.

to niemozliwe, że Heat przegrali z Philą u siebie...katastrofa :zy3ou: Tak to wszystkie typki, łącznie z różnicami punktów byłyby trafne.
 
W 2

wislak

Forum VIP
???? Washington @ LA Clippers ????

Typ: 1
Kurs: 2.86
Betfair


Czarodzieje to zespol, ktory w tym sezonie otarł juz sie o szczyt. Teraz przyszła zniżka formy. Clippers walczą o PO ale są słabym zespolem. Bez Livingstona i Cassella (nie pewny) są powaznie osłabieni. WW grają tylko bez Butlera ktory odpoczywa po ostatnim niezbyt udanym okresie gry. W tej chwili Arenas tez juz ma swoja super forme za sobą, ale wraz z Jamisonem i Stevensonem co jakis mecz gra swietnie. Mysle ze ten moze byc wlasnie taki. WW nie czują sie na wyjazdach tak jak w domu, ale potrafią ograc m.in ostatnio Indiane czy Seattle. 3 miesiące temu oba zespoly spotkaly sie w stolicy w jedynym w tym sezonie pojedynku: wynik 116:105 dla stołecznych Czarodziejów. Po wczroajszej kiepskiej porazce z GSW dzis muszą ograc LAC. Tym bardziej ze gracze z Miasta Aniołów mają passe 3W - a to na nich za długo :jezora: Mimo ze Wizards są zespolem własnej hali, dzis uupatruję szanse na ich triumf. Typ nie jest super pewny ale moze siąsc :p Mozna tez grac z handicapem

pzdr
Wiślak
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Spotkanie: Milwaukee Bucks - Detroit Pistons (+7,5/-7,5) ⛔ ???? ????
Typ: 1 (Bucks +7,5)
Kurs: 1,65
BUK: BetGun
Analiza: Normalnie szła by tu pewna jedynka bo Bucks w meczach z Pistons w tym sezonie, jesli tylko grają w pełnym składzie to wygrywają. No właśnie, w pełnym składzie, którym w tym sezonie zagrali tylko chyba kilkanaście meczy. Obecnie do końca sezonu nie zagra dwóch koszykarzy, Charlie Villneuva i Andrew Bogut, obaj punktują w tym sezonie ponad 10ppg i brak takiego dobrze punktującego centra jest sporą stratą. Jeszcze Earl Boykins, który zmaga się z kontuzja od paru tygodni zagra wreszcie na dniach. Noi zostali z pierwszej piątki dwaj najlepsi, Mo Williams i Michael Redd, ale będzie im ciężko. Chociaż jest duża sznas, że wygrają. W pełnym składzie rozbili &quot;Tłoków&quot; na wyjeździe a w dużym osłabieniu (bez Redd&#39;a i Williams&#39;a) przegrali jednym punktem. Gracze z Detroit moga być w nie waidaomo jakiej formi ale i tak z Bucks gra im się niezwykle ciężko. W tym sezonie PO dla &quot;Kozłów&quot; raczej nie będzie dane ale jak za rok nie będzie tylu kontuzji to ja widzę nawet 5-6 miejsce na Wschodzie. Ale póki co z handim wygrają napewno ale moge się mylić, bo bez Boguta jeszcze nie grali i sam jestem ciekaw jak im pójdzie.

???? ???? ????
 
S 0

sith

Użytkownik
ciezki mecz, miami bez Kapono,Wade i A.M. ale za to Atlanta bez J.J., wydaje mi sie ze miami wygra ale napewno grac po kursie 1.16 nie bede ...
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Spotkanie: Golden State Warriors - San Antonio Spurs ✅
Typ: 2
Kurs: 1,49
Bukmacher: BetGun
Analiza: &quot;Wojownicy&quot; walczą o Play Offs z L.A. Clippers, natomiast &quot;Ostrogi&quot; tenżer awans mają juz zapewniony i prawdopodobnie zakończą rywalizację na Zachodzie na trzeciej pozycji za Mavs i Suns. W ekipie gospodarzy coś ostatnio drgnęło i po powrocie do składu Baron Davis&#39;a co nieco ugrali. Ale dziś zostaną poskromieni przez gości. To co ostatnio pokazali Spurs w meczu z SS to jest rescept, bowiem wygrali 120:79, pogrom, pogrom. Poza tym wygrana z Pistons i Pacers w ostatnim czasie. Warriors niedawno sprawili sensację ogrywajęc Mavericks&#39;ów i co prawda dawno u siebie nie dostali ale dziś nie widzę ich zwycięstwa. Niski kurs ale mecz bardzo trudny, przecież GSW juz ograło w tym sezonie u siebie SAS i na odwrót SAS rozwaliło u siebie GSW (40-ma punktami!), raczej nie wejdzie ale oby wygrali goście.

???? ???? ????
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
[center:2fc6f6dfcc]

PHOENIX SUNS - MEMPHIS GRIZZLIES [/center:2fc6f6dfcc]

O tym kto wygra i dlaczego chyba nie warto w ogóle pisać . Ja dziś jednak spodziewam się sporego pogromu najgorszego zespołu Zachodu . Goście przyjadą do Arizony bez swojego najlepszego strzelca Mike&#39;a Millera , pierwszego rozgrywającego - weterena - Damona Stoudemire&#39;a oraz kluczowego zmiennika Brian&#39;a Cardinala ( on jednak wielkim osłabieniem nie jest ) . Gospodarze wystąpią jak zwykle w najsilniejszym składzie . Ostatni mecz przegrali dość pechowo z Sacto , ale tego dnia nikt z Mike&#39;m Bibbym by nie wygrał ! Oglądałem ten mecz i mimo , że Suns przegrywali często powyżej 10 pkt to mecz mieli pod kontrolą aż zaczął się rozstrzeliwać Bibby . Praktycznie początek 4 kwarty wydawało się , że teraz Suns zaczną odskakiwać a tu niespodzianka. Chcieli to wygrać min. nakładem sił i to się zemściło . Dziś wracają napewno bardzo zdeterminowani , bo po tej porażce nawet wszystkie zwycięstwa do końca regulara mogą i pewnie nie dadzą 1 msc. na Zachodzie . Ale ta drużyna po takich wpadkach albo przegrywa drugi raz z rzędu ( co nie wchodzi w grę dzisiaj ) albo gromi rywala . I to drugie wyjście jest dziś bardzo możliwe , zwłaszcza że Memphisowski Bibby - Mike Miller dziś nie wygra a tylko on mógłby rozrzucić Suns . Bez niego Grizzlies grając koszykówkę taką jaką grają , czyli podbną do Suns - czyli ofensywną , otwartą , krótkimi akcjami nie mają szans ...
[center:2fc6f6dfcc]
Typ: Suns - 14.5 [/center:2fc6f6dfcc]
 
fito85 0

fito85

Użytkownik
Boston - Toronto 2 ⛔
W tym meczu obstawiam zwycięstwo Dinozaurów, które ostatnio pokonały świetnie spisujących się ostatnimi czasy Denver. Boston po powrocie Pierce&#39;a sprawiło niespodziankę i wygrał kilka trudnych meczów, ale teraz powrócili do słabego grania. Kłopoty ze zdrowiem Pierce&#39;a (ale zagra)+ słaba dyspozycja wspomnianego już The Truth, oraz Ala Jeffersona spowoduje, że Boston przegra z Toronto. Ostatnio ulegli u siebie Mavs dość wyraźnie. Raptors zagrają znowu bez Bargnaniengo, kłopoty z kontuzjami ma Bosh oraz Parker, ale mimo tego zagrają. Będący w świetnej dyspozcji ostatnio Ford rozda co trzeba kolegom i wrzuci kilka koszy

a jednak Boston wygrało, niezłe mecze Pierce&#39;a i Ala, jeśli Bosh trafia 5/19 z gry to nie ma co marzyć o wygranej.

Knicks - Magic 2 ✅
Stawiam na wygraną Magic, który to zespół ostatnio w domu wygrywał ważne mecze. Obie drużyny walczą o play-offy, więc to będzie zacięty pojedynek. W normalnych okolicznościach postawiłbym na Knicks, ale liczne kontuzje (absencja Richardsona, prawdopodobnie Lee, mozliwe że też Francis i Curry nie zagrają) powodują, że ten zespół traci wiele ze swojej wartości. Knicks zaliczyli w Cleveland swój najgorszy wystep ofensywny w tym sezonie-nie ma kto zdobywać u nich punktów poza Marburym. Mały czołg Howard będzie dzielił i rządził pod koszami. Magic nie ma braków kadrowych, na wyjazdach są kiepscy, ale aktualnie słaba gra Knicks+kontuzje ich kluczowych zawodników dają im spore szanse na wygraną i zrewanżowanie się za ostatnią porażkę z NY. Magic wygra małą róznicą punktów po zaciętym meczu.

zgodnie z przypuszczeniami


Miami - Atlanta 1 ✅
Miami musi ten mecz wygrać, po dwóch katastrofalnych występach z Indianą oraz Philą trzeba powrócić do dobrego grania- Atlanta jest dobrą ku temu okazją, żeby odbić się od dna. Hawks pokazali ostatnio charakterek i nieznacznie ulegli Mavericks, jednak myślę, że dzisiaj wyraźnie przegrają z Heat. Gruby zmobilizuje kolegów do lepszego grania, nie moze pozwolić, aby przed play-offami ich pozycja uległa osłabieniu. Atlanta u siebie stanowi relatywnie duże zagrożenie (mimo braku Johnsona) natomiast na wyjeździe sa dość kiepscy. Podsumowując, Heat wygra o 10-15 punktów.

jak wyżej, nawet trochę więcej niż te 10-15

Detroit - Denver 2 ⛔
Denver gra ostatnio bardzo dobrze, pokonali na wyjeździe Cleveland co wzbudza duży szacunek. Widać, że AI3 oraz Karmeliusz
Antoniusz powoli się zgrywają. W Detroit nie zagra Wallace z powodu zawieszenia, Webber niezbyt zdrowy, być może także Hamilton nie zagra, co jest poważnym osłabieniem. Palace of Auburn Hills dla każdego gościa jest niesamowicie trudnym obiektem, ale uważam, że z powodu tych osłabień Detroit Iverson oraz Melo, przy wydatnym wsparciu Camby&#39;ego, Blake&#39;a, Smitha, Nene Hilario, Najery wygrają ten mecz minimalną róźnicą punktów.

To że grał Wallace trochę zaskoczyło mnie, wydawało mi się że będzie zawieszony...jeśli o dogrywce decyduje rzut trafiony z połowy w ostatnich sekundach meczu, to nie mam słów- pure NBA

Chicago - Portland 1 ✅
Chicago ostatnio gra troszkę słabiej-wymęczone zwycięstwo z Pacers oraz przegrana u siebie z Clippers. Jednak u siebie ten zespół to prawdziwa instytucja, która może pobić każdego-Clippers ostatnio leją każdego, kto się nawinie, więc Bulls trochę usprawiedliwione jest Portland w przeciwieństwie do Bulls grają za to ostatnio bardzo dobrze, z Randolphem czy bez niego stanowia spore zagrożenie. Świetnie grają Aldridge, Roy, Jack oraz Magloire-jednak na Byczków w ich hali to nie wystarczy, to doskonały moment dla Bulls, aby wydostać się z tego lekkiego dołka w jaki wpadli. Byki mają za dużo atutów, żeby przegrać z Blazers u siebie. Żaden z zespołów nie ma braków kadrowych poza długotrwałymi absencjami pewnych zawodników. Myślę, że po zaciętym meczu Bulls wygra o ponad 10 punktów.

zgodnie z przewidywaniami

Houston - Milwaukee 1 ✅
W tym meczu nie może byc innego rozstrzygnięcia poza masakrą Kozłów. Po powrocie Minga Houston gra świetnie (bez niego w sumie też-Mutombo odmłodniał wtedy o 10 lat ), dorzucając świetną grę McGrady&#39;ego, Milwaukee nie ma szans. Mil cały sezon boryka się z masą kontuzji, teraz na stałe dodatkowo wypadli bogut oraz Villanueva. Żółty wieżowiec z Houston będzie bezkarnie hasał pod koszami i bierał/rzucał co zapragnie. Milwaukee u siebie stanowi wciąż dość duże zagrożenie dla najeźdżców, ale na wyjazdach są bezbronni. Popisy punktowe Redda, oraz wszechstronnosc Mo Williamsa dużo nie pomogą wobec żelaznej defensywy Rockets. Myślę że Milwaukee zdobędzie poniżej 85 pkt na słabej skuteczności, Houston wygra o ponad 15 punktów.

tak jak myślałem-Rockets wygrali wysoko, a Milwaukee zostało na niskim wyniku z marnym procentem rzutów

Utah - Washington 1 ✅
Zdecydowanym faworyem jest Jazz, Wizards są teraz w trasie i przegrywają swoje mecze-z GS i LAC, tym bardziej nie wygrają z Jazzmanami. Utah to świetny zespół, zbilansowany i dobry pod każdym względem, bez słabych punktów. W drużynie gości nie zagra Butler oraz Blatche, pod koszami będą wielkie dziury, których sam Jamison nie załata. Utah ostatnio dość pewnie wygrało z Memphis i dzisiaj także wygrają, grają w optymalnym składzie, Arenas oraz Jamison nie pozwolą Jazz na wysokie prowadzenie, ale nie uchronią swojego zespołu od porażki. Myślę, że Utah wygra o jakieś 10 punktów.

Utah zagrało swoje, wygrali o troszkę mniej niż myślałem.

Phoenix - Memphis ✅
Phoenix gra ostatnio w kratkę, przegrali wyjazdowy mecz w Sacramento. Jednak u siebie są bardzo mocni i powinni przełamać swą chwilową niedyspozycję-musza walczyć o prymat na zachodzie, więc nie mogą odpuszczać w takich meczach jak z Memphis. Grizzlies, nie dość że najgorsza drużyna ligi, to na dodatek wypadli ze składu Stoudamire oraz Miller (obwód w tym momencie staje się niegroźny-tylko Atkins potrafi stamtąd regularnie trafiać). Sam Gasol nie wystarczy na Suns, a dodatkowo nie będzie kto miał mu dostarczać piłek pod kosz. Obstawiam bardzo wysoką wygraną Nasha i spółki, nawet o ponad 20 punktów.

Phoenix zmiotło Memphis, ale minimalnie mniej niż o 20 punktów

Golden State - San Antonio 1 ⛔
W tym trudnym do przewidzenia starciu obstawiam zwycięstwo nieprzewidywalnych wojowników z Kalifornii, Drużyna z Oakland ciągle walczy o 8 miejsce na zachodzie, więc zagrają ponad swoje siły, na razie Clippers okupują to miejsce, ale Warriors depczą im po piętach. W pojedynku żelaznej defensywy Spurs oraz niesamowitego ataku Warriors obstawiam na wygraną tego drugiego. Warriors na wyjazdach są dostarczycielami zwycięstw dla przeciwników, ale u siebie sa bardzo mocni. Świetnie ostatnio gra Davis, Ellis oraz Biedrins. Oba zespoły nie mają istotnych braków kadrowych, Warriors zagra w pełnym składzie. Sądzę, że po zaciętym meczu w końcówce Warriors wypunktuje Spurs i wygra ten mecz. Spurs gra nieźle, ale z będącymi pod murem Warriors nie wygrają na wyjeździe. Czyli: minimalna wygrana Warriors

Tutaj to dla mnie kompletna niespodzianka-może nie sam fakt, że wygrało Spurs, bo to elita NBA, ale rozmiary zwycięstwa i styl w jakim zagrali. Warriors zagrali jak amatorzy i zostali zmasakrowani u siebie, chyba Clippers dostaną się do play-offs, bo Golden State z taką grą nie ma tam czego szukać
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
[center:5e4206f5d0]

PHOENIX SUNS - MEMPHIS GRIZZLIES [/center:5e4206f5d0]

O tym kto wygra i dlaczego chyba nie warto w ogóle pisać . Ja dziś jednak spodziewam się sporego pogromu najgorszego zespołu Zachodu . Goście przyjadą do Arizony bez swojego najlepszego strzelca Mike&#39;a Millera , pierwszego rozgrywającego - weterena - Damona Stoudemire&#39;a oraz kluczowego zmiennika Brian&#39;a Cardinala ( on jednak wielkim osłabieniem nie jest ) . Gospodarze wystąpią jak zwykle w najsilniejszym składzie . Ostatni mecz przegrali dość pechowo z Sacto , ale tego dnia nikt z Mike&#39;m Bibbym by nie wygrał ! Oglądałem ten mecz i mimo , że Suns przegrywali często powyżej 10 pkt to mecz mieli pod kontrolą aż zaczął się rozstrzeliwać Bibby . Praktycznie początek 4 kwarty wydawało się , że teraz Suns zaczną odskakiwać a tu niespodzianka. Chcieli to wygrać min. nakładem sił i to się zemściło . Dziś wracają napewno bardzo zdeterminowani , bo po tej porażce nawet wszystkie zwycięstwa do końca regulara mogą i pewnie nie dadzą 1 msc. na Zachodzie . Ale ta drużyna po takich wpadkach albo przegrywa drugi raz z rzędu ( co nie wchodzi w grę dzisiaj ) albo gromi rywala . I to drugie wyjście jest dziś bardzo możliwe , zwłaszcza że Memphisowski Bibby - Mike Miller dziś nie wygra a tylko on mógłby rozrzucić Suns . Bez niego Grizzlies grając koszykówkę taką jaką grają , czyli podbną do Suns - czyli ofensywną , otwartą , krótkimi akcjami nie mają szans ...
[center:5e4206f5d0]
Typ: Suns - 14.5 ✅ [/center:5e4206f5d0]
:jezora: ???? ????
 
fito85 0

fito85

Użytkownik
Indiana - Cleveland 1
W tym meczu stawiam na drużynę z Indianapolis, mimo iz jest teoretycznie gorsza. Jednak walczy o play-offy, goni za ósmym miejscem, więc musi nadrabiać-nie prezentuje się ostatnio najlepiej, przegrała u siebie z Bulls jednym koszem. Cleveland przegrało ostatnio u siebie z Denver, więc są do ogrania, a na wyjazdach prezentują się dość przeciętnie. Indiana ostatnie mecze z Cavs przegrywała, ale borykała się z licznymi kontuzjami. Teraz gra wreszcie w miarę zdrowy O&#39;Neal, Tinsley, do tego jest Murphy, Dunleavy, Foster, Granger-może wystarczyć na Bronka i jego kumpli. Mecz będzie na styk, ale myślę że jednak Indiana zreanżuje się za ostatnie porażki, jeśli gra w miarę pełnym składzie i u siebie, to jest bardzo trudny przeciwnik dla każdego.


New Orleans - Dallas 2
W tym meczu stawiam na wygraną Dallas, Hornets mają jeszcze szanse na play-offy, ale grają ostatnio dość przeciętnie-jesli nie słabo. Chris Paul, Chandler, West i Mason to może zabójcza mieszanka, jednak brakuje w niej Bobby&#39;ego Jacksona, który nie wystąpi-a to ważne ogniwo, tym razem całość nie zadziała, tak jak powinna. Dallas cały czas konsekwentnie gra swoje-bardzo dobrą koszykówkę, zbliża się do poziomu 70 zwycięstw-myślę, że ograją Szerszenie małą różnicą punktów. Dallas to prawdziwy kolektyw, który nie odpuszcza nigdy, nie uwierzę w to że Avery Johnson miałby odpuścić komukolwiek-zagrają na 100% możliwości i wygrają. W Dallas pewne problemy zdrowotne ma Wunderdirk, ale zagra. Czyli: Mavs, małą róznicą punktową

Minnesota - Seattle 1
W tym meczu moim zdaniem zdecydowanym faworytem jest Minnesota. Ostatni mecz tych drużyn zakończył się porażką graczy Wolves, ale grali w Seattle-tam trudno wygrać każdemu. Garnett i spółka ciągle walczą o play-offy, chociaż ich szanse bardzo szybko maleją. U siebie Minnesota jest dość mocna, a osłabieni brakiem Allena Sonics nie mają zbyt wielu atutów ofensywnych poza Lewisem, Ridnourem i mającym kłopoty zdrowotne Wilcoxem, Collisonem (ci dwaj ostatni to grają w kratkę). Do tego Seattle na wyjazdach gra katastrofalnie. Minnesota wygra dzisiaj dość wyraźnie, o ponad 10 punktów.

LA Lakers - Memphis 1
Chyba nawet cud nie pomógłby Memphis wygrać z Lakers w Staples Center w momencie, kiedy Bryant rozgrywa swoje jedne z najlepszych meczy w karierze. Nie dość, że najgorzy zespół ligi, to do tego Memphis jest poważnie osłabione brakiem obwodowej strzelby-Mike&#39;a Millera, oraz pierwszego rozgrywajka Stoudamire&#39;a. Lakersi przed play-offami zaczynają przyśpieszać, Odom jest zdrowy, wrócił też Walton-Memphis poza Gasolem nie ma żadnych pewnych punktów i przegra bardzo wyraźnie, trener Memphis jest zmuszony wystawić swoje najgłębsze rezerwy i ogrywać debiutantów. Jako, że Bryant lubi rzucac dużo punktów przeciwko słabym zespołom, możliwe że dzisiaj także rzuci ponad 50.

Dwa ostatnie mecze szczególnie polecam Waszej uwadze, bo są wg mnie bardzo pewne. Dallas może przegrać, Paul i Chandler grają ostatnio bardzo dobrze, w Indianapolis może zdarzyć się wszystko.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP

PHOENIX SUNS - MEMPHIS GRIZZLIES

Kontynuujemy grę przeciwko Memphis ! Osłabiony zespół Grizzlies przyjeżdzą dzisiaj do Los Angeles na mecz przeciwko Lakers osłabiony brakiem tej samej czwórki co wczoraj + wczoraj urazu wykluczającego grę w tym spotkaniu nabawił się Stromile Swift . Jeziorowcy z kolei ostatnio powracają do swojego rytmu za sprawą strzeleckich popisów Bryanta + co mniej zauważalne przez kibiców powrotem do gry prawie wszystkich zawodników ! ( LAL zagrają tylko bez Radmana i Mihma ) . Kurs na zwycięstwo Lakers jest jednak za niski ,a handi z kolei dość wygórowany jak na taki mecz gdzie znając z góry zwycięzcę można pokombinować z rotacją graczy . Najlepszym więc rozwiązaniem jest zagranie Undera w tym spoktaniu . Media amerykańskie zgodnie twierdzą , że jeśli drużyna ta ma coś ugrać to muszą oszczędzać Bryanta i nie szaleć z wynikiem . Sam Phil też powinien próbować troszkę rotować składem i szukać nowych schematów gry w obronie co Lakersom w ogóle nie wychodzi i bez tego w PO nie mają czego szukać . Ale wracając do tego meczu . Tak wysoka linia jest chyba wynikiem ostatniego meczu h2h między tymi ekipami tydzień temu w Memphis gdzie padł wynik 119:121
po kolejnym szaleństwie Kobiasza . Miesiąc wcześniej padł jeszcze wyższy wynik 128:118 . Pamiętać jednak należy , że Niedzwiadki grały wtedy w najsilniejszym składzie a dziś zabraknie 2 głownych strzelb na obwodzie a sam Gasol raczej nie zdobędzie z przeciętnymi graczami Memphis 100 pkt. Wczoraj przeciwko super ofensywnym Suns goście zdołali zdobyć tylko 87 pkt i dziś powinno być tak samo . Phil z kolei nie ma w zwyczaju dobijać o wiele słabszych rywali i wątpie by Lakersi zdołali wygrać róznicą &gt;30 pkt co dało by over w tym meczu .
Oczywiście jest to u/o w dodatku ryzykowny dlatego nie radzę szaleć ze staweczką ;-)

Typ: Under 219,5
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Spotkanie: New Orleans Hornets - Dallas Mavericks ✅
Typ: 2
Kurs: 1,46
Bukmacher: BetGun
Analiza: Po takim kursie trzeba zagrać na Mavs, zespół gości nie ma żadnych atutów w tym meczu poza własną halą, na której nie są z resztą jakimiś mocarzami. Dallas pewnie krocza po pierwsze miejsce na Zachodzie. Są ostatnio w bardzo wysokiej formie i wygrali 5 meczy wyjazdowych pod rząd. &quot;Szerszenie&quot; u sibie z ostatnich 4 meczy wygrali tylko 2 a dziś w starciu z njalepszą druzyną tego sezonu nie poprawią ststystyki.

Dallas Maver. - New Orleans 94:80
New Orleans - Dallas Maver. 79:90
Dallas Maver. - New Orleans 85:73

Dziś nie może być inaczej i Mavs wygrają po raz czwarty w tym sezonie z Hornets.

???? ???? ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom