>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Fortuna bonus

NBA - Marzec 2007

Status
Zamknięty.
ted 10,4K

ted

Forum VIP
Chcialem dodac ze najprawdopodobniej w Dallas nie zagra dzis Dirk Nowitzki.
New Orleans jest nieprzewidywalne i dosyc mocne u siebie co pokazali w meczu z Houston. Realna szansa na gre w PO moze byc bardzo motywujaca. Bardziej polecam New Orleans +5 po kursie bodajze 1,90. ;-)
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP

PHOENIX SUNS - MEMPHIS GRIZZLIES

Kontynuujemy grę przeciwko Memphis ! Osłabiony zespół Grizzlies przyjeżdzą dzisiaj do Los Angeles na mecz przeciwko Lakers osłabiony brakiem tej samej czwórki co wczoraj + wczoraj urazu wykluczającego grę w tym spotkaniu nabawił się Stromile Swift . Jeziorowcy z kolei ostatnio powracają do swojego rytmu za sprawą strzeleckich popisów Bryanta + co mniej zauważalne przez kibiców powrotem do gry prawie wszystkich zawodników ! ( LAL zagrają tylko bez Radmana i Mihma ) . Kurs na zwycięstwo Lakers jest jednak za niski ,a handi z kolei dość wygórowany jak na taki mecz gdzie znając z góry zwycięzcę można pokombinować z rotacją graczy . Najlepszym więc rozwiązaniem jest zagranie Undera w tym spoktaniu . Media amerykańskie zgodnie twierdzą , że jeśli drużyna ta ma coś ugrać to muszą oszczędzać Bryanta i nie szaleć z wynikiem . Sam Phil też powinien próbować troszkę rotować składem i szukać nowych schematów gry w obronie co Lakersom w ogóle nie wychodzi i bez tego w PO nie mają czego szukać . Ale wracając do tego meczu . Tak wysoka linia jest chyba wynikiem ostatniego meczu h2h między tymi ekipami tydzień temu w Memphis gdzie padł wynik 119:121
po kolejnym szaleństwie Kobiasza . Miesiąc wcześniej padł jeszcze wyższy wynik 128:118 . Pamiętać jednak należy , że Niedzwiadki grały wtedy w najsilniejszym składzie a dziś zabraknie 2 głownych strzelb na obwodzie a sam Gasol raczej nie zdobędzie z przeciętnymi graczami Memphis 100 pkt. Wczoraj przeciwko super ofensywnym Suns goście zdołali zdobyć tylko 87 pkt i dziś powinno być tak samo . Phil z kolei nie ma w zwyczaju dobijać o wiele słabszych rywali i wątpie by Lakersi zdołali wygrać róznicą &gt;30 pkt co dało by over w tym meczu .
Oczywiście jest to u/o w dodatku ryzykowny dlatego nie radzę szaleć ze staweczką ;-)

Typ: Under 219,5 ✅
???? ???? :jezora: :spokodfhgfh:
 
fito85 0

fito85

Użytkownik
No, Jaques ???? to Ci siadł ten wynik poniżej 219. ale chyba nikt nie spodziewał się, że w taki sposób :jezora: ale to jest nieważne, ważny fakt dobrego trafienia ???? -myślałem, że padnę, jak zobaczyłem, że Memphis wygrało-przegrać z tak słabym zespołem i jeszcze zniszczonym kontuzjami to wstyd :]
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Spotkanie: N.Y. Knicks - Cleveland Cavaliers (+5,5/-5,5) ⛔
Typ: 2 (Cavs -5,5)
Kurs: 2,10
Bukmacher: BetGun
Analiza: &quot;Kawalerzyści&quot; po wczorajszym imponującym zwycięstwem nad Indiana Pacers zapewnili sobie, jako druga druzyna na Wschodzie awans do Play Offs. Awansu do tegożże raczej nie wywalczą koszykarze z Nowego Jorku, mimo, że niedawno byli jeszcze blisko tego, to po ostatnich czterech meczach przegranych pod rząd raczej się pogrzebali. LBJ jest w wysokiej formie, co wczoraj pokazał i dziś także powinien być najskuteczniejszym zawodnikiem meczu i poprowadzic swój zespół do zwycięstwa. Z gospodarzami grali już trykrotnie w tym sezonie i dwa razy wygrali, ostatnio rozblili ich u siebie 90:68, dziś taki pogrom może nie będzie, ale wygrana conajmniej sześcioma punktami jest raczej &quot;pewna&quot;.

???? ???? ????
 
fito85 0

fito85

Użytkownik
Washington - Philadelphia 1
Myślę, że ten mecz wygra bez większych problemów Waszyngton, Wizards wrócili z nieudanej trasy wyjazdowej po zachodnim wybrzeżu, przegrywając wszystkie mecze i na pewno będą chcieli sobie powetować te porażki u siebie. Jest to zespół własnej hali, możliwe że Butler wróci do składu już dzisiaj. Philadelphia mimo ostatnich wyczynów w Miami nie jest realnym zagrożeniem, na wyjazdach grają słabo. Jamison i Arenas to będzie zapora nie do przejścia dla Iguodali i spółki. Sądzę, że Wizards wygrają dość wyraźnie, o jakieś 10 punktów, lub więcej. Polecam ten mecz, bo kursik dość niezły, a wydaje się pewny chociaż po ostatniej wpadce Lakers trudno mówic o czymś pewnym w NBA

Charlotte - Atlanta 1
Atlanta pokazała, że nawet bez Johnsona potrafią napsuć krwi rywalom-chociaż raczej we własnej hali niż na wyjeździe. Charlotte gra zmasakrowane kontuzjami, zabraknie Feltona, Wallace&#39;a, Maya, Dereka Andersona-za to przewidyany jest występ Okafora. Bobcats mimo tych braków grali bardzo wyrównany mecz z Nets i przegrali dopiero w końcówce. Hawks ostatnio ulegli Heat dość wyraźnie, nie sądzę, żeby z Bobcats-Okaforem, podającym mu Brevinem Knightem, Carollem, Morrisonem oraz resztą mniej istotnych graczy byli w stanie wygrać, ale nie uważam tego meczu za pewny, kurs nie jest zachęcający. Myślę, że Bobcats wygrają o kilka punktów, jeśli nie zagra Okafor (swoją drogą wróci po kontuzji, więc może grać słabo) to raczej Atlanta ma większe szanse na wygraną. To będzie ciężki, defensywny mecz, nie spodziewam się wysokiego wyniku, żaden z zespołów nie zdobędzie setki.

LA Clippers - Houston 1
Faworytem u bukmacherów jest Houston, ale ja stawiam na Clippers. Dlaczego? Otóż, ostatnio prezentują się znakomicie, wygrywając z każdym, szczególnie u siebie. Jesli potrafią roznieść Jazz o 32 punkty, to mogą wygrać też z Rockets. LA umacnia się na 8 miejscu na zachodzie, celując nawet w siódme. Houston na wyjeździe gra dość dobrze, ale nie rewelacyjnie. sądzę, że mimo braku dwóch rozgrywających Clips uda się wygrać ten mecz-forma Branda, Maggete i reszty spóły jest dość wysoka-Houston też gra bardzo dobrze. W zespole gości nie wystapi Chuck Hayes, a ten zawsze miał dużo zbiórek, może być w tym elemencie problem przy Brandzie i Kamanie. Będzie ciekawy mecz i Clippers wygrają minimalnie o kilka punktów-do tego nie sądzę, żeby padł wysoki wynik, bo Rockets i Clips grają defensywnego kosza.

Denver - Seattle 1
Po pechowej porażce w Detroit, Bryłki zmierzą się u siebie z osłabionymi absencją Allena Sonics. Mimo takiego braku, udało im się wyrwać wygraną w Minnesocie, po ponad 20-puntkowej stracie pod koniec meczu. Sądzę, że Nuggets wygrają wyraźnie-to nie jest słaba Minnesota, ale wyraźnie rozkręcający się, silny zespół-mający niesamowity atak w postaci AI3 i Melo, poza nimi jest sporo zawodników potrafiących zdobywać kosze. Seattle ma z tym duży problem, w przypadku słabszego meczu Lewisa nie ma kto rzucać. Myślę, że tu nie powinno byc niespodzianki i Denver wygra o ponad 15 punktów.

Utah - Minnesota 1
Minnesota pokazuje, że nie ma czego szukać w rozgrywkach posezonowych, z 8 miejsca wyjdzie na zachodzie Clippers. Ostatnio pozwolili słabemu Seattle wygrać w Minnesocie, mimo ponad 20 punktowej przewagi. Poza Garnettem inni zawodnicy grają słabo. W starciu z dobrze grającymi zespołowego kosza Jazz nie mają szans. Myślę, że przegrają o jakieś 15 punktów. Utah gra u siebie, gdzie są świetni, a Minnesota na wyjazdach jest naprawdę kiepska, poza tym po takich porażkach jak ostatnio wątpię, żeby mieli dużą ochotę do gry. Warto postawić na ten mecz, bo kurs dość duży jak na aktualną formę Leśnych Wilków, a do tego Jazz grają znowu świetny basket.

San Antonio - New Orleans 1
Zdecydowanym faworytem tego meczu jest drużyna Poppovicha, grają przez cały sezon bardzo solidnie, a w ostatnim czasie bardzo dobrze. Hornets praktycznie przegrali walkę o play-offy, na wyjazdach grają słabo-nie grają teraz dobrej koszykówki, ostatnio przegrali u siebie z Mavericks. Nie zagra kontuzjowany Bobby Jackson, który zawsze dużo wnosi z ławki. Jednak Chris Paul, Chandler, David West oraz reszta paczki to świetni gracze, więc nie wolno ich lekceważyć. Moim zdaniem nie warto obstawiać tego meczu za dużą kasę, bo kurs na Spurs jest śmieszny, jak na potencjał Hornets, którzy mogą sprawić niespodziankę w Teksasie, chociaż niewiele na to wskazuje. Spurs wygrali ostatnie 6 meczy z Hornets-każdy spora różnicą, prawdopodobnie będzie tak też tym razem, ale w NBA często zdarzają się niespodzianki, a Nowy Orlean ma kim grać.

New Jersey - Indiana 1
Wg. mnie dośc wyraźnym faworytem tego spotkania jest New Jersey. Grają u siebie, w miarę pełnym składzie-nikt ze świętej trójcy Jefferson, Carter, Kidd nie jest kontuzjowany. Indiana prezentuje się fatalnie, przegrali 15 z ostatnich 17 meczy, ostatnio u siebie z Cleveland. Jedyna nadzieja, w tym, że kluczowi gracze wrócili po kontuzjach. Nets walcza o jak najlepsze miejsce w play-offach, więc tanio skóry nie sprzedadzą, Indiana już praktycznie się nie liczy w walce o play-offy i myślę, że Nets wygrają o ponad 10 punktów-mają zdrowy skład, sa zmotywowani-Indiana raczej myśli już tylko o tym, żeby zakonczyć ten słaby sezon, do tego na wyjazdach grają bardzo słabo. Nie ma przesłanek wskazujących na to, że moga wygrać w Wielkim Jabłku.

Boston - Orlando 1
Wbre bukmacherom uważam, że wygra Boston. Ostatnio pokonali u siebie Raptors, więc tym bardziej mogą zlać Orlando. Magic mają juz raczej zapewniony awans do dalszych gier, więc nie grają o wszystko. Magicy na wyjazdach grają dość słabo i mimo ostatnich dobrych występów nie sądzę, żeby Howard wyszedł zwycięsko w starciu z Alem Jeffersonem. Celtics mają coś do udowodnienia-nie sa słabym zespołem, a ich bilans jest myslący-zostali zniszczeni przez kontuzje w tym sezonie. jednak teraz najważniejsi gracze grają i na pewno jeszcze napsują krwi rywalom. Sądzę, że wygra Boston o kilka punktów.

New York - Cleveland 2
Nowojorczycy podejmują dzisiaj Cleveland, próbując zrewanzowac się Kawalerzystom za ostatnią wysoką porażkę . Jednak New York jest w wyraźnym kryzysie, jest niszczony kontuzjami, tym razem nie zagra Lee, Richardson-Francis i Curry zagrają nie w pełni sił-ostatnio przegrał u siebie z Magic. Cavaliers jest dużo silniejszym zespołem i sądze, że nawet atut własnego parkietu nie pomoże Marbury&#39;emu i spółce wygrać tego meczu. Co więcej, myślę, że przegrają dość wyraźnie z Cavs, którzy teraz wygrali z Pacers na wyjezdzie, grają dość dobrze na wyjazdach w kilku ostatnich spotkaniach. Stawiam na Cavs, o ponad 10 punktów.

Toronto - Miami 1
Mimo kontuzji Garbajosy, Bargnianiego, Calderona sądzę, że Raptors wyjdą zwycięsko w starciu z Heat. Gruby i spółka nie grali ostatnio dobrze, trochę poprawili ten wizerunek pokonując Hawks u siebie. Raptors w domu to bardzo silny zespół, więc nawet nie w pełni zdrowy Bosh, Parker i reszta powinni się uporać z nieprzewidywalnymi Heat. Myślę, że wygrają bardzo małą różnicą punktów, jest to mecz na szczycie, więc O&#39;Neal potraktuje to spotkanie prestiżowo i zmobilizuje kolegów do walki. Raptors ostatnio przegrali z Celtics, a Heat to dobra okazja, żeby dopisać kolejne zwycięstwo w statystykach i umocnić się na 3 miejscu na wschodzie

Dallas - Milwaukee 1
Któż inny może okazac się zwycięzcą tego meczu, jak nie Mavs? Na wyjazdach bardzo trudni do pokonania, a w swojej hali to praktycznie niemozliwe-na pewno nie dokonają tego Kozły, bardzo osłabione brakiem wielu kluczowych zawodników. Dallas nie da najmniejszych szans rywalom i wypunktuje ich, możliwe że o ponad 20. Redd to za mało, żeby wygrać mecz-do tego jeszcze Mo Williams ostatnio trafił na listę kontuzjowanych, jakby mało mieli braków kadrowych. Dallas zmierza po mistrzostwo w tym sezonie, Niemiec po MVP sezonu, a słabiuteńkie Milwaukee nie zatrzyma ich w tym pochodzie. Warto stawiać na Mavs, nawet pomimo bardzo słabego kursu-ten mecz nie może się zakonczyć inaczej, niż wygraną zespołu z Teksasu.
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Spotkanie: Chicago Bulls - Detroit Pistons ✅
Typ: 1
Analiza: Tu jest jeden faworyt, Chicago Bulls. Maja świetny zespół ale wydaje mi się, że nie wykorzystuja do konca swego potencjału. Mają w składzie cztery gwiazdy (Gordon, Deng, Hinrich, Wallace) ale jakby nie do końca grali to co są w stanie. Ale przecież Deng gra trzeci rok dopiero i cały czas się szybko rozwija w tym sezonie 18,9 ppg, Gordon tak ze trzeci rok i także szybko a nawet szybciej sie rozwija, 21,3 ppg. Ci dwa zawodnicy to przyszłość Bulls, mieszanka młodości z dośwaidczeniem ze strony Kirka i Big Ben&#39;a daje efekty. Za rok będą jeszcze mocniejsi i może powalczą nawet o mistrzostwo? Póki co dziś może już zapewnią sobie awans do PO, bo Pistons na własnym parkiecie nie powinno być uciążliwym rywalem. Graja u siebie imponująca a i z &quot;Tłokami&quot; umieja grać, wygrali już z nimi u siebie pewnie w tym sezonie i minimalnie przegrali na wyjeździe, wręcz niezasłużenie. A forma Pistons ostatnio tez mnie nie przekonuje więc dziś uznają wyższość &quot;Byków&quot;

???? ???? ????
 
fito85 0

fito85

Użytkownik
Chicago - Detroit 1
W tym meczu stawiam na zwycięstwo Byczków. po pierwsze grają we własnej hali, a tutaj są bardzo mocni, do tego wychodzą z lekkiego dołka jaki mieli ostatnio. Wygrali u siebie z Portland dość wyraźnie, widać, że będą się liczyć w play-offach, forma wszystkich graczy-a szczególnie Luola Denga zwyżkuje Detroit cudem wygrało ostatni mecz u siebie z Nuggets mimo osłabień, tym razem też byc może nie zagrają Webber i Rip Hamilton, a to mocno ogranicza szanse Tłoków na wygraną w gorącym Chicago, jednak Jason Maxiell godnie zastępuje Hamiltona a McDyess (czyżby małe odrodzenie po kilku latach?) Webbera, więc nie jest aż tak źle. Byki nie wygraja dużą różnicą, ale też nie będzie to na styk-do max 10 punktów. Ten mecz z pewnością nie będzie obfitował w wysoki wynik, bo oba zespoły sa nastawione bardzo defensywnie, jeśli któryś z nich zdobędzie 90 punktów, to już będzie sukces. Mecz na szczycie, dużo defensywy i zwycięstwo Chicago.

Portland - Memphis 1
Portland gra ostatnio dobrego kosza, czego nie zmienia fakt porażki na trudnym terenie w Chicago. Mozliwe, że zabraknie w Blazers Roya, który cieszy się swym nowym narybkiem, ale nawet bez niego mają kim grać. Randolph, Aldridge i spóła powinna w zupełności wystarczyć na zdziesiątkowanych Grizzlies, którzy sprawili spora niespodziankę w Staples Center, wygrywając z miejscowymi Lakers. Chociaż i tak bardziej skłaniam się ku wersji, że to Lakersi przegrali, a nie Memhpis wygrało. Oprócz Gasola zaskakująco dobrze gra Terence Kinsey, w dwóch ostatnich meczach na trzy ponad 20 punktów-młodzi, głodni gry Grizzlies, pod nieobecność liderów zespołu walczą o kontrakty na przyszły sezon i tanio skóry nie sprzedadzą. Jednak same chęci nie wystarczą i przegrają dość wyraźnie z Blazers.

Golden State - Phoenix 2
Oakland to nieprzewidywalny zespoł, może zagrać świetnie albo tak umoczyć jak ostatnio ze Spurs. Na pewno będą chcieli zatrzeć niemiłe wrażenie po tamtym meczu, ale Phoenix to bardzo mocna ekipa, jeden z głownych kandydatów do mistrzostwa, nie trzeba nic dodawać-każdy wie jak grają, więc pisanie o nich mija się z celem. Warriors mają dobry atak, ale defensywa to dla nich terra incognita. Suns mimo swojego ofensywnego stylu gry czasem potrafią pzycisnąć rywali obroną. Mimo sporych chęci Warriors nie wygrają tego meczu i ostatecznie pogrzebią swoje, i tak już iluzoryczne szanse na play-offy. Myślę, że ten mecz będzie szalony i padnie ogromny wynik, może nawet po 120 punktów z kazdej strony. Suns wygrają go o kilka punktów.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Dziś mam dzień czepialstwa :jezora:

Tu jest jeden faworyt, Chicago Bulls.
:wowsdf: Po czym to wnioskujesz ? Dla mnie faworytem jest Detroit dla przykładu ;-)

Póki co dziś może już zapewnią sobie awans do PO, bo Pistons na własnym parkiecie nie powinno być uciążliwym rywalem
Pistons grają na wyjeździe ????

minimalnie przegrali na wyjeździe, wręcz niezasłużenie
Po czym to wnioskujesz ? Oglądałeś mecz , czy patrzyłeś tylko na wynik ?

A forma Pistons ostatnio tez mnie nie przekonuje więc dziś uznają wyższość &quot;Byków&quot;
Co jak co ale pisanie , że Pistons nie są w formie to już totalna przesada . A USA wszyscy są zachwyceni jak sobie radzą z grą kontuzjowanymi zawodnikami .

27.03.2007 Detroit Pis. - Denver Nuggets 113:109
25.03.2007 Mil. Bucks - Detroit Pis. 95:121
24.03.2007 San Antonio Spurs - Detroit Pis. 90:89
23.03.2007 Houston R. - Detroit Pis. 91:85
21.03.2007 Detroit Pis. - Philadelphia 96:75

Jak już to Chicago ostatnio zwolniło tempo . Porażki z Memphis czy Clippers u siebie . Fuksiarskie i niezasłużone ( ci co oglądali to więdzą o co chodzi ) zwycięstwo nad Denver 1 pkt po jakieś dziwnej akcji Tyrusa czy wygranie 2 pkt z Indiana mimo iż tamta mogła im spokojnie w końcówce odskoczyć .

Jason Maxiell godnie zastępuje Hamiltona
Od kiedy szafa Maxiell gra na pozycji rzucającego obrońcy ? :p

Warriors ostatnio też trochę przysnęli ale liczę dzisiaj na niespodziankę , bo w PO musi dojść do meczu Dallas - Golden , na lini tych 2 klubów dochodzi do niesnanesk ( Nelson ) i Warriors mogą trochę &quot; zmęczyć &quot; Mavs . Ale musza zacząć znowu wygrywać . Phoenix już gra o nic i liczę , że poraz kolejny zlekceważą rywala jak w Sacto .

Pzdr. ????
 
fito85 0

fito85

Użytkownik
Maxiell świetnie gra w pierwszej piątce, gdzie wskoczył po dolegliwościach Hamiltona, jako dwójka jest Ronald Murray, czasem on porozgrywa i wtedy Billups zamienia się w dwójkę, Prince i Maxiell zmieniają się pomiędzy trójką a czwórką, a na centra gra Wallace ???? to że godnie zastępuje Ripa nie znaczy też, że jest taki sam, bo Maxiell to mały czołg :]

teraz chyba jasne? :jezora:
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
No i kursik na Warriors trafiony . Ależ oni zagrali rewelacyjny mecz ! 77 pkt w 1 połowie :O ! Przewaga 23 pkt po 3 kwartach ! Teraz będę zaczynały się &quot; wałki &quot; przed PO czyli zespoły które o nic nie grają nie będą się przemęczać . To taka moja mała uwaga ;-)
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
:wowsdf: Po czym to wnioskujesz ? Dla mnie faworytem jest Detroit dla przykładu ;-)
Po tym, że są lepsi. I z Pistons grają dobrze.

Pistons grają na wyjeździe ????
Wiem :wowsdf:, tak myslałem, że niektórzy nie zrozumieją mego zdania ale nie chciało mi się go przerabiać. ;-)

Po czym to wnioskujesz ? Oglądałeś mecz , czy patrzyłeś tylko na wynik ?
Tak, na play-by-play na http://www.nba.com i było wyrównanie do końca, zresztą dziś tez ale to Bulls wygrali trzy kwarty ;-)

Co jak co ale pisanie , że Pistons nie są w formie to już totalna przesada . A USA wszyscy są zachwyceni jak sobie radzą z grą kontuzjowanymi zawodnikami .
Nie w tak wysokiej aby pokonac &quot;Byków&quot; Ważne, że weszło i tyle bo mecz był raczej &quot;pewny&quot;. :mrgreen: :jezora: :jupi:
 
fito85 0

fito85

Użytkownik
Philadelphia - Boston 1
W tym meczu stawiam na gospodarzy (jak z resztą w całym dzisiejszym dniu ). Phila gra dość dobrze, u siebie są wartościową drużyną-forma Iguodali jest bardzo wysoka, a to główny czynnik potrzebny do zwycięstw Szóstek. Ostatnio przegrali minimalnie na wyjeździe z Wizards, teraz podejmą Boston, który wygrał ostatni mecz u siebie z Orlando po dwóch dogrywkach. W składzie Phili zabraknie Joe Smitha oraz Willie Greena. Dużym osłabieniem dla Celtów będzie przewidywana absencja Paula Pierce&#39;a, który z powodu licznych dokuczliwych kontuzji postanowił do końca sezonu zrobić sobie przerwę. Bez niego ten zespół nie ma takiej mocy i myślę, że Miller, Iguodala, Dalembert, Korver i spółka wygrają o jakieś 10 punktów bez większych problemów. Polecam ten typ.

Washington - Toronto 1
Waszyngton po wygranym meczu z Philą tym razem podejmie drużynę z Kanady. Będzie to pojedynek na szczycie konferencji wschodniej, zagra odpowiednio 4 i 3 drużyna wschodu. W drużynie Wizards zagra trójka najważniejszych zawodników, czyli Jamison, Arenas i Butler-w czym upatruję ich sukcesu. U siebie są jedną z najmocniejszych ekip w lidze, za to Toronto w trasie radzi sobie dość przeciętnie. Ostatnio odnosili sukcesy w domu, pokonując m.in. Miami. Jednak brak Garbajosy i Bargnaniego uszczupla rozwiązania ofensywne Raptors. Sadzę, że Czarodzieje wygrają małą różnicą, tak o kilka punktów. Myślę, że ten typek jest warty dzisiejszego grania.

Charlotte - Milwaukee 1
Uważam, że zwycięzcą tego pojedynku okaże się zespół Bobcats. Powróciła do składu po przerwie trójka najważniejszych zawodników drużyny-Felton, Wallace, Okafor. Na liście kontuzjowanych zostali tylko Derek Anderson i Sean May. Charlotte wygrało ostatni mecz u siebie z Atlantą dość przekonująco o kilkanaście punktów. Milwaukee po zaciętym meczu przegrali w Dallas o dwa punkty. Charlotte jeszcze nigdy nie wygrało z Milwaukee w swojej trzyletniej historii, w tym sezonie przegrali już u siebie mecz z Kozłami, więc to doskonała okazja, żeby się odegrać. Milwaukee gra na wyjeździe fatalnie, najgorzej w konferencji wschodniej, a szczególnie ostatnio-wygrali 2 z 20 meczy na wyjeździe. Mocno przetrzebiony skład nie pomoże im w odnoszeniu kolejnych zwycięstw. Myślę, że Bobcats bez większych problemów uporają się z drużyną gości, o ponad 10 punktów. Zdecydowanie polecam ten mecz do obstawiania.

Orlando - Indiana 1
Drużyna Howarda i spółki podejmie dzisiaj fatalnie ostatnio grającą Indianę, która przegrywa wszystko co się da-16 na 18 meczów ostatnio rozegranych to porażki, z czego trzy z rzędu. Oba zespoły walczą o play-offy, ale Indiana już raczej w teorii niż rzeczywistości. Za to Magic biją się o 7 miejsce z New Jersey i potrzebują wygranych. Indiana po złym występie w New Jersey nie ma czego szukać na Florydzie, tym bardziej, że znowu prawdopodobnie nie wystąpi O&#39;Neal. W drużynie gospodarzy nie zagra Milicic, ale w starciu z ich przeciwnikiem nie ma to dużego znaczenia. Magic po pechowej porażce w Bostonie wystąpią na swoim parkiecie, gdzie mają dobry bilans. Nie powinno być problemów z wysokim zwycięstwem nad słabą Indianą o kilkanaście punktów.

Detroit - New Jersey 1
Ten mecz jest trudny do wytypowania. Obie drużyny grają ostatnio dość dobrze. Detroit w końcówce przegrało w Chicago, a New Jersey rozniosło Pacers u siebie. W normalnych warunkach bez wahania wskazałbym na Tłoki, ale wobec ich problemów z brakiem Webbera i Hamiltona różnie może być, tym bardziej, że w New Jersey trio Jefferson-Kidd-Carter jest zdrowe i gra dobrze. Billups i koledzy mimo wszystko powinni sobie poradzić z brakiem swoich dwóch starterów i wygrają w swoim ciężkim do zdobycia Pałacu Auburn Hills minimalną różnicą punktową. Nie polecam gry na Detroit z racji na niski kurs w stosunku do przeciwnika i ich braków kadrowych.

San Antonio - Utah 1
Ten mecz na szczycie konferencji zachodniej jest trudny do przewidzenia-obie drużyny grają dobrą koszykówkę i grają w optymalnych zestawieniach. Bardzo wysoka forma Boozera będzie trudna do zastopowania przez Duncana i spółkę. Spurs u siebie są bardzo mocną drużyną i w tym upatruję ich zwycięstwa-obie ekipy są tak samo mocne, ale sądzę, że dzisiaj wygra Spurs minimalną różnicą. Nie grałbym typu na Spurs, bo kurs bardzo słaby jak na kaliber meczu.

Minnesota - Miami 1
Drużyna Leśnych Wilków podejmie graczy z Florydy. Żary przegrały ostatnio z Raptors w Kanadzie, a Wolves z Utah. Minnesota już straciła realne szanse na grę w play-offach, ale ciągle stanowią u siebie spore zagrożenie, mimo ostatniej słabej gry. Miami bez Wade&#39;a i Kapono sa zdecydowanie drużyną do ogrania, grają w kratkę. Spore szanse mają oba zespoły, ale stawiam na wygraną Minnesoty. Wolves mają całkiem dobry zespół, jednak nie potrafią tego faktu wykorzystać i przegrywają w głupi sposób. Miami ma trochę mało atutów, żeby przeciwstawić się Garnettowi i spółce na wyjeździe. Bardzo dobry kurs na obydwa zespoły, polecam to typowanie dla odważnych, ja wybieram Minetkę

Dallas - New York 1
Najlepszy zespół ligi spotka się z drużyną dramatycznie walczącą o ostatnie premiowane miejsce na zachodzie. Mimo licznych braków Knicks udało się wygrać u siebie z faworyzowanymi Cavaliers. Mavs ostatnio w końcówce wygrali z Milwaukee. Oba zespoły sa mocno zmobilizowane do walki, Mavs celują w 70 zwycięstw w sezonie, zaś Knicks ciągle liczą się w walce o play-offy. Nowy Jork zagra bez Lee, Richardsona, Crawforda, bez Francisa...jednak pomimo tych braków ich desperacja może stanowić trudną przeszkodę i nie wolno ich lekceważyć. W meczu z Bucks kontuzji nabawił się Nowitzki, ale być może wystąpi w dzisiejszym spotkaniu. U bukmacherów absolutnym faworytem jest Dallas, ale mocno osłabieni Knicksi mogą sprawić niespodziankę. Ja jednak stawiam na solidne zwycięstwo Mavs, chociaż wątpię, w to żeby tak niski kurs był warty gry dzisiaj.

Phoenix - Denver 1
Spotkają się dzisiaj dwa zespoły ze środkowego zachodu, grające ofensywną, miłą dla oka koszykówkę. Nuggets niespodziewanie ulegli u siebie drużynie Seattle, wcześniej bardzo pechowo przegrali z Pistons, zaś Phoenix po ostrej strzelaninie przegrali z Warriors. To świetna okazja dla obu zespołów, żeby przegrupować szyki. Nuggets na wyjazdach grają dość słabo, ale potencjał tego zespołu jest ogromny. Suns wyraźnie odczuwają zmęczenie po długim sezonie. Może zdarzyć się wszystko, ale nie sądzę, żeby Suns dali się pokonać na własnym parkiecie. Padnie ogromny wynik, na setce z każdej strony na pewno się nie skończy-ale Suns powinni wygrać. Nie grałbym dzisiaj na Phoenix za kasę, bo kurs jest dość słaby jak na rangę przeciwnika.

Sacramento - LA Clippers 1
Desperacko walczące o play-offy Sacramento podejmie zajmujące 8 miejsce na zachodzie Clippers. Po zaskakującym meczu, bez wielu ważnych zawodników Kings wygrali u siebie ostatnio z Suns dzięki wielu ważnym rzutom Bibby&#39;ego. Clippers ulegli w ostatnim meczu drużynie Rockets. Hala Arco Arena nie jest gościnna dla Clippers, którzy przegrali tam ostatnie 17 spotkań. Clips zagrają bez oby głównych rozgrywających, ich aktualny pierwszy rozgrywający Jason Hart będzie miał okazję zaprezentować się w meczu przeciwko swojemu niedawnemu klubowi. Może paść każdy wynik z racji braku w zespole Kings Millera, Thomasa oraz być może Kevina Martina. Ja jednak stawiam na zespół gospodarzy, tylko że kurs na ten zespół nie jest wystarczająco dobry, żeby wart był ryzyka-nie przy aktualnej formie Clippers i kontuzjach Sacto.

Seattle - Memphis 1
Osłabione brakiem Allena Seattle po zaskakującym zwycięstwie w Denver podejmie także sprawiający niespodzianki zespół Memphis. Pod nieobecność Allena cały ciężar gry spoczywa na barkach Lewisa, tylko jak długo to potrwa? Z drugiej strony wystąpi Memphis, bez dwóch kluczowych zawodników pierwszej piątki- Millera oraz Stoudamire&#39;a. Jednak zmiennicy grają naprawdę dobrze, a szczególnie debiutant Tarence Kinsey, który bierze na siebie ciężar zdobywania punktów. Jeśli Memphis potrafiło wygrać w Los Angeles z Lakersami, z Portland w Rose Garden to mogą także w Key Arena w Seattle. Osłabione Sonics zagra z mocno przetrzebionymi ale sprawiającymi niespodzianki Grizzlies, więc wynik jest sprawą otwartą. Ja stawiam na niewielkie zwycięstwo Sonics, jednak nie ryzykowałbym gry na ten zespół za tak słaby kurs.

LA Lakers - Houston 1
Drużyna Jeziorowców po ostatnie wpadce z Memphis, podejmie tym razem graczy Rockets, którzy wygrali ostatni mecz na tym samym parkiecie z drużyną Clippers. Faworytem spotkania jest drużyna Rockets, jednak aktualna forma Bryanta jest wysoka (pomijając ten dziwny mecz z Mamphis), do tego zagra Odom, Walton, Brown-wynik jest nieprzewidywalny. Ja stawiam na minimalne zwycięstwo Lakersów, którzy walczą o jak najmocniejszą pozycję przed play-offami i nie odpuszczą dzisiaj. Do tego Bryant na pewno będzie chciał zapomnieć o fatalnym wystepie z Memphis. U siebie Lakers grają bardzo dobrze, chociaż najlepsza defensywa w lidze może sprawić mnóstwo problemów miejscowym. Kursy na oba zespoły są dość ciekawe, ale spore ryzyko gry.
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Spotkanie: Charlotte Bobcats - Milwaukee Bucks
Typ: 2
Kurs: 2,77
BUK: BetGun
Analiza: Na koniec fatalnego misiąca fajnie by było trafić wysoki kurs. Mój typ z pozoru wydaje się zły. Głównym bodźcem do typu na &quot;Kozły&quot; jest to, iż nigdy nie przegrali z Charlotte w historii czyli przez 9 meczy, cztery z nich Bucks wygrali na wyjeździe. W tym sezonie nawet bez Redd&#39;a na wyjeździe poskromili &quot;Rysiów&quot;. Do ich składu dzis wrócą czołowi gracze. Niestety zespołu z Milwaukee zabraknie w PO w tym sezonie, cóż kontuzje i po zawodach... Z Charlotte wygrali w tym sezonie dwa razy bez problemu. Dzisejszy mecz wcale nie musi być pod dyktando godpodarzy, bo mimo mylnego bilansu gości są o wiele lepszym zespołem, do tego po kilku meczowej przerwie wróci Mo Williams i Bucks powinni ten mecz wygrać bez większych problemów, niestety już tylko dla satysfakcji.

???? ???? ????
 
literaat 0

literaat

Użytkownik
Spotkanie: Minnesota Timberwolves - Miami Heat
Typ: 2 ✅
Kurs: 1.82
BUK: Expekt
Analiza:
Jedno z najtrudniejszych do wytypowania spotkań dzisiejszej nocy, a co za tym idzie jedno z najciekawszych. Juz od kilku sezonu wiadomo, że Minnesota to druzyna Kevina Garnetta. Jeśli KG gra fenomenalny mecz, plus ma wsparcie w kolegach wtedy jest duża szansa na wygraną. Mistrzowie z Miami w tym roku nie potrafią ustabilizować formy. Psikusa sprawiają im także kontuzje: jeśli Wade jest zdrów to wypada ze składu Shaq i na odwrót. Do absencji Wade&#39;a dochodzi kontuzja super strzelca obwodowego Jasona Kapono. Włodarze Heat na szczęście w porę zareagowali i sprowadzili weterana ligowych boisk, swojego byłego zawodnika Eddie Jonesa, ktory pod nieobecność &quot;Flasha&quot; potrafi pokazać, że stać go jeszcze na 25-30 minut efektywnej gry. Leśne Wilki raczej już chcą dograć ten sezon do końca. Wiadomo również, że im wyższe miejsce zajmą - tym będą mieć mniejszą szansę na czołowe miejsce w nadchodzącym drafcie. Miami do końca Regular season będzie walczyć z Washington Wizards o przewodnictwo z Southeast Division, gwarantujące im rozstawienie w Play-Off w pierwszej trójce. Poza tym Miami to drużyna weteranów, a wiadomo, że oni rozkręcają się coraz bardziej, im bliżej jest końca sezonu. Rozsądek podpowiada więc - Miami Heat.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Warto dodać , że dziś zabraknie Gary Paytona . Niby niepozorna strata , bo on statsy ma na poziomie DBL a nie NBA , ale zawsze na te 10-15 min. dawał odpoczać Jaywillowi , a młody Quin nie daje takich możliwości . Dla mnie no bet ze wskazaniem na Timberwolves , ale wolałbym żeby Miami wygrało :p

Radzę zwrócić uwagę na spotkanie Wizards z Raptors oraz Seatlle z Memphis . Wizards w pełnym składzie wydaja się wracać na dobre tory . Arenas w końcu gra dla zespołu a Toronto na wyjazdach conajwyżej przeciętne . Pozatym Wizards chcą wygrać konferencje a MIami depcze po piętach . Według mnie jak najbardziej 1 i over 210

:wowsdf: Po czym to wnioskujesz ? Dla mnie faworytem jest Detroit dla przykładu ;-)
Po tym, że są lepsi. I z Pistons grają dobrze.
Sorry ale co ? Jakoś to Detroit są najlepszą drużyną wschodu ...

Wiem :wowsdf:, tak myslałem, że niektórzy nie zrozumieją mego zdania ale nie chciało mi się go przerabiać. ;-)
Przecież zrozumiałem zdanie , tylko Ty popełniłeś w nim błąd :p
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Spotkanie: Chicago Bulls - Cleveland Cavailers
Typ: 1 (Bulls - 9,5)
Kurs: 2,60
Bukmacher: Sportingbet
Analiza: Trzeba zakończyć ten fatalny miesiąc nie trafionym typem. Koniec sezonu zasadniczego za pasem ale na Wschodzie trwa zażarta walka o pozycje 1-3 między Pistons, Bulls i Cavs o raz o opzycje 2-6 międziy Heat, Wizards i Raptors. Noi walka o ostatnie premiowane miejsca przez Magic, Nets. Tylko pierwsza trójka jest pewna awansu do play-offs. Dziś bezpośrednia walka o pozycję 2. W ostatnich tygodniach zdecydowanie lepiej grają koszykarze z Wietrznego Miasta niż ekipa LeBron&#39;a. Po serri 8 zwycięśtw nieco ostatnio popsuli sprawe. Natomiast Bulls po wygranej wczoraj z &quot;Tłokami&quot; przedłużyli passę wycięstw do czterach. Są aktualnie najlepszą druzyna patrząc na ostatnie 10 meczy a dzis zatakuja bilans Cavs i ich wyprzedzą. Czy wygrają aż 10 punktami? Wątpie, ważne żeby wygrali a typ może i wejdzie przy okazji.

???? ???? ????
 
W 2

wislak

Forum VIP
Spotkanie: Chicago Bulls - Cleveland Cavailers
Typ: 1 (Bulls - 9,5)
Kurs: 2,60
Bukmacher: Sportingbet
Analiza: Trzeba zakończyć ten fatalny miesiąc nie trafionym typem. Koniec sezonu zasadniczego za pasem ale na Wschodzie trwa zażarta walka o pozycje 1-3 między Pistons, Bulls i Cavs o raz o opzycje 2-6 międziy Heat, Wizards i Raptors. Noi walka o ostatnie premiowane miejsca przez Magic, Nets. Tylko pierwsza trójka jest pewna awansu do play-offs. Dziś bezpośrednia walka o pozycję 2. W ostatnich tygodniach zdecydowanie lepiej grają koszykarze z Wietrznego Miasta niż ekipa LeBron&#39;a. Po serri 8 zwycięśtw nieco ostatnio popsuli sprawe. Natomiast Bulls po wygranej wczoraj z &quot;Tłokami&quot; przedłużyli passę wycięstw do czterach. Są aktualnie najlepszą druzyna patrząc na ostatnie 10 meczy a dzis zatakuja bilans Cavs i ich wyprzedzą. Czy wygrają aż 10 punktami? Wątpie, ważne żeby wygrali a typ może i wejdzie przy okazji.
???? ???? ????
Kompletnie bym sie nie zgodził z tym typem. OStatntio mase niespodzianek, ale tai pogrom Bykow? Cavs wcale nie gra duzo gorzej ostatnio, bo wymiata także niezle i w tak waznym meczu na pewno nie odpusci. Jedyna szansa zeby ten handi siadl to brak LBJ&#39;a ale nie wiem nic o takowym...
 
literaat 0

literaat

Użytkownik
Spotkanie: New Jersey Nets - Philadelphia 76ers
Typ: 1
Kurs: 1.34
BUK: Expekt
Analiza: Mecz drużyn z Eastern Conference. Philadephia co tu dużo mówić ten sezon na pewno zaliczyć może do nieudanych. Przez wiekszość sezonu 76ers zastanawiali się jak pozbyć się swoich dwóch największych gwiazd: Allena Iversona i Chrisa Webbera. Udało im się to wkońcu ale w zamian wcale nie pozyskali czołowych graczy. New Jersey Nets to też drużyna, o której było przez cały czas głośno. Mnożyły sie plotki gdzie to mają iść dwie najwieksze gwiazdy Nets: Vince Carter i Jason Kidd. Zostało na tym, że dalej grają w Nets - przynajmniej do końca tego sezonu. Patrząc personalnie na obie ekipy widać gołym okiem, że zespół z New Jersey to drużyna Trzech Muszkieterów - Kidd, Carter i Jefferson. Obwód jeden z najlepszych w lidze...A co pod koszem? A pod koszem dziura...Po tym jak kontuzja wykluczyła do końca sezonu Krstica są tam poważne braki. W 76ers sytuacja wygląda inaczej. Po lata panowania Iversona teraz pałeczkę głownej gwiazdy przejął Andre Iguadala. Obok niego gra grupa graczy wybitnie zadaniowych (Miller - rozegranie, Korver - rzuty z dystansu, Dalembert - bloki i walka pod koszem, itp.). Jeśli ten kolektyw ze sobą współpracuje to Philadelphia masz szanse na zwycięstwa. Jednak to Nets będą za pewne do ostatniego meczu walczyć o swoje miejsce w czołowej ósemce wschodu więc to im daję więcej szans na zwycięstwo w tym meczu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom