>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

NBA - Marzec 2007

Status
Zamknięty.
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
LA Lakers - Sacramento Typ: 2 ✅ ✅ ✅

Dzisiaj na szybko. Widać , że Sacramento się ostatnio rozkręca ... Lakersi jak wiadomo plaga kontuzji.. Prawdopodobnie Bryant ma lekki uraz w łokciu, ale to mu nie przeszkodzi w graniu ... Jednak nie będzie w optymalnej formie. pOza tym chyba jeszcze 2 zawodników z podstawowego skladu Lakers było przeziębionych albo mieli nawet grypę .... A co za tym idzie nie będą w pelni sił. Myślę, że Sacramento będzie chciało się odegrać na Lakersach za wszystkie porażki w osttanich latach. A szansa taka jak dzisiaj czyli brak kilku zawodników i niektórzy osłabieni chorobą często się nie zdarza ..... A więc mój typ na Sacramento ???? Kurs w okolicach 3.50 Myślę, że warto zaryzykować ...

Nigdy nie podaję tak wyniku swojego typu .... ale ty m razem chciałem się dowiedzieć .... kto mi zaufał i stawił ten typ ???? A tak poza tym to kto jest mistrzem :p ....... w niespodziankach NBA ???? Ostatnio Orlando dzisiaj Sacramento mam coś nawet na jutro ... tylko jeszcze się zastanowie :p
[/quote]
 
fito85 0

fito85

Użytkownik
Moje typy na dzisiaj :-D

New Jersey - Boston 2
Czemu stawiam na Celtów? Od czasu powrotu Pierce&#39;a Boston gra coraz lepszą koszykówkę, ostatnie dwa wygrane mecze mecze- z Houston na wyjeździe i Nowym Jorkiem w domu pokazują, że trzeba się z nimi liczyć. Nawet perspektywa większej szansy zdobycia 1 miejsca w loterii draftu nie wydaje mi się być zachęcającym powodem do bycia czerwoną latarnią ligi w tym sezonie. Al Jefferson, Pierce, Delonte West, Scalabrine, Perkins są zgrani coraz bardziej i to widać ostatnio po wynikach. Głębi w rezerwie dodają Gerald Green, Ryan Gomes,Sebastian Telfair i Rajon Rondo. Kolejna sprawa to plaga kontuzji jaka dotknęła New Jersey-oprócz od dawna nieaktywnych Jeffersona i Kristica, nie zagrają także Antoine Wright i co ważniejsze Mikki Moore. Pod koszem robi się wielka dziura w razie jego nieobecności, co prawda nie zbiera jakoś szczególnie dobrze, ale jego wzrost i masa przydają się w zdobywaniu punktów.

Atlanta - New York 1
W tym meczu stawiam na Atlantę, która zeszłej nocy tylko jednym punktem uległa na wyjeździe Wizards w pełnym składzie. Nowy Jork, osłabiony brakiem Lee i Crawforda nie jest tak groźną drużyną jak w środku sezonu. Obie drużyny ostatnio radzą sobie dość słabo, Atlanta ma serię 5 porażek z rzędu pomimo zaciętych końcówek- Nowy Jork gra w kratkę, w domu wygrywa, na wyjazdach przegrywa-Jastrzębie korzystniejsze wrażenie sprawiają w domu i tutaj upatruję głównego powodu ich zwycięstwa.

Cleveland - Toronto 1
Zdecydowanym faworytem tego meczu jest Cleveland, które w swojej hali gra bardzo dobrze, ostatnio niewiele przegrało z Dallas na wyjeździe. Toronto przegrało u siebie wyraźnie z Milwaukee, brak Anthonego Parkera będzie w kolejnym meczu sporym osłabieniem. 10 dni temu Toronto uległo Kawalerzystom jednym punktem, z tak grającym LeBronem Jamesem jak ostatnio, dzisiaj w nocy ta przewaga może być sporo wyższa. Jedynym osłabieniem Cleveland jest przewidywana absencja Donyella Marshalla, co oznacza więcej czasu gry dla Varejao.

Memphis - Detroit 2
Myślę, że w tym meczu lepsze okaże się Detroit, które ostatnio uległo na wyjeździe po zaciętej końcówce Miami Heat. Memphis spisuje się bardzo słabo, przegrywa prawie wszystko i nawet atut własnego boiska wiele nie zmieni. Po stronie Detroit przewidywany brak kolejny mecz z rzędu Wallace&#39;a, ale skład jest zbilansowany i nie powinno to w znaczący sposób wpłynąć na wynik spotkania. Jeśli Detroit poważnie myśli o pierwszym miejscu na Wschodzie i długiej grze w play-offach, to nie może przegrywać takich meczów, jak ten dzisiaj z najgorsza aktualnie drużyną ligi.


Houston - San Antonio 1
Jest to starcie dwóch dobrze grających teamów, liczących się w walce o wysokie miejsca w konferencji zachodniej. Rozpędzeni Spurs, któzy mają 7 zwycięstw z rzędu zagrają z Rockets, którzy pokonali na wyjeździe ostatniej nocy Denver Nuggets. Oba zespoły nie mają większych braków kadrowych, mimo absencji Minga Houston spisuje się zadziwiająco dobrze, a póki co prawie cały ciężar gry spoczywa na barkach Mutombo i McGrady&#39;ego. Przewiduję bardzo zacięty mecz i wygraną niewielką różnicą punktów Houston, dla których własny parkiet ma zasadnicze znaczenie.

Dallas - Orlando 1
Orlando Magic w tym meczu są skazani na pożarcie przez Mavs, którzy sa najlepszym zespołem ligi. Magic po świetnym początku sezonu dostało zadyszki, gra słabo i będzie do końca walczyło o awans do play-offs. Dallas nie ma jakichś istotnych braków kadrowych, natomiast Orlando po raz kolejny będzie musiało zagrać bez dwóch ważnych graczy - Granta Hilla i Tony&#39;ego Battie. Przewiduję bardzo wysoką wygraną Kowbojów, tym bardziej, że Dwight Howard nie zachwycił w ostatnim meczu z San Antonio-a bez jego dobrej gry nie ma co marzyć o jakiejkolwiek walce z Dallas.

Portland - Sacramento 1
To będzie bardzo wyrównany mecz, w końcu oba zespoły jeszcze liczą się w walce o ósme miejsce w konferencji zachodniej, ale myślę, że Portland upora się z Królami. Oba zespoły grają ostatnio przyzwoitą koszykówkę- Sacramento ostatniej nocy uporało się na wyjeździe z trapionymi kontuzjami Lakers, a Portland rozgromiło u siebie o 37 punktów Bobcats. Portland we własnej hali jest dość mocne-oba zespoły zagrają w optymalnych ustawieniach, jednakże Sacto nie ma wystarczająco dużej siły przebicia pod koszami, aby uporać się z Blazers.

LA Clippers - Indiana 1
Mecz dwóch przeciętnych, grających ostatnio słabą koszykówkę, zespołów. Z jednej strony trapione kontuzjami Clippers, w którym oprócz Livingstona mozliwa jest nieobecność Sama Casella- w takim wypadku zespół musiałby grać bez klasycznej jedynki, co jest sporym utrudnieniem. Z drugiej zaś Indiana, słabo spisująca się na wyjazdach, która ma 5 porażek z rzędu. Mimo braków kadrowych, Clippers, którzy ciągle myślą o walce o 8 miejsce w play-offs, powinni uporać się z Indianą, gdyż we własnej hali grają bardzo dobrze (20-10)
 
W 2

wislak

Forum VIP
no to trzebaby skkrobnąć cos dla działu ;P ostatnio malo analiz podaje bo calkiem inaczej podchodzę do spotkan i jakos malo jest dla mnie &quot;dobrych&quot; opcji do typowania...

???? Memphis Grizzlies - Detroit Pistons (-6.5) ????

Typ: 2
Kurs: 1.92
Expekt


Wydaje mi się ten typ bardzo mocny i pewny. Jak wiemy to Grizlles mimo niezlego skladu (Gasol+Miller+Roy) nie potrafią sie wybic i grac na jakims poziomie. W głównej tabeli NBA są tylko przed Bosstonem. Wygrali ledwie 3/10 ostatnich spotkan i ich wygrane są na pewno zawsze niespodziankami. Detroit mialo super passe 7 zwyciestw z rzedu, teraz mieli 4 ale przegrali wczoraj z Miami Heat. Są na czele wschodniej knferencji i na pewno beda walczyc o utrzymanie tej pozycji. Nie sądze zeby przegrali drugi raz z rzędu. Memphis &quot;tylko&quot; 3 porazki z rzędu wiec nie muszą sie przelamywac :jezora: W tym sezonie H2H na Tłoki: Detroit Pistons - Memphis 95:86. Wtedy byli jeszcze baz C-Webba i nie grali na tak wysokim poziomie jak teraz. Billups w wielkiej formie - zostal uznany graczem miesiąca lutego. Stale i regularnie punktują Wallace, C-Webb, Billups, McDyess, Hamilton i Prince. Mysle ze ten zespol jest jednym z kandydatow na final NBA - moze poza Miami :p
Wydaje mi sie ze linia niezbyt wysoka zostanie lekko przekroczona, ale zobaczymy ????

I kurcze polecam tez zagrac za mniejszą kase na Orlando z Mavs. Kurs 10.0 w unibecie warty ryzyka!
i Indiana mi wygląda ciekawie...

pzdr
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Spotkanie: Cleveland Cavaliers-Toronto Raptors ✅
Typ: 1
Kurs: 1,44
Bukmacher: BetGun
Analiza: Uważam, że ten mecz na wielkim lajcie wygrają kawalerzyści. Raptorzy zeszłej nocy elegli &quot;Kozłom&quot;, które po powrocie Redd&#39;a liczą jeszcze na PO, choć będzie ciężko. Dal mnie nie było to niespodzianką, bo zdecydowani stawiałem na Bucks. Dziś kawalerzyści podejmą gości z Kanady. Ekipa &quot;Króla&quot; LeBrona był bliska pokonania Mavs przedwczoraj ale James&#39;owi zabrakła celności w ostatnich minutach. Ostatnio grają coraz lepiej a i LeBron tez ostatnio gra pieknię, Bosh jeszcze niedawno mówiło się, że ma życiową formę ale ostatnio przygasł. W tym meczu w składzie gości zabraknie Parker&#39;a i Cavs nie powinni pozostawic złudzeń, są po prostu lepsi.

???? ???? ????
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Spotkanie: LA Clippers - Indiana
Typ: 2 ⛔
Kurs: 2.30

Analiza: Haha nie wiem dlaczego buki faworyzują tutaj Clippersów ???? Może dlatego, że mają dobry bilans meczów u siebie ... Ale Indiana na wyjazdach też nie gra źle bo bilans 11-16 nie jest zły. Popatrzmy na ostani mecz Indiany z Phoenix. Chłopcy potrafili utrzymywać około 10 pkt różnicy na ich nie korzyść, ale grali z determinacją i z wiarą ... Poza tym Clipersi ostatnio kilka WIN tylko dlatego, że grali ze słabymi zespołami. Poza tym wątpie też w to , ze Jermaine O&#39;Neal nie będzie chciał powalczyć ze swoją drużyną o PO ???? A jeśli Indiana marzy o PO to mecze z takimi przeciwnikami musza wygrywać. H2H z lekką przewagą na Indiane ... a tak poza tym Clippersi są troszkę osłabieni kontuzjami ????
 
fito85 0

fito85

Użytkownik
Wow, ale przyfarciłem z tymi Celtami, coś czułem, że będą górą w tym meczu-a jeszcze na 5 minut przed końcem strata do Nets 10 pkt :przeklina: jeśli Cavs albo Mavs przegrają dzisiaj, to nie daruję im ;-)
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Na dzisiaj zapodam tak jakby kupon który gram ????

Phoenix /-9- LA Lakers /+9
Myślę, że Handi będzie spokojnie pokryte bo ... W drużynie Lakers nie zagra Odom ???? Co jest bardzo dużym osłabieniem. Wracają prawdopodobnie Evans i Walton, ale to nie jest jeszcze pewne. Do drużyny Phoenix prawdopodobnie wróci Marion, ale oczywiście pewne to też nie jest ???? Dowiemy się na początku meczu :p Poza tym, ze Lakersi osłąbieni będą brakiem Odoma to jeszcze na dodatek Phoenix gra u siebie gdzie ich pokonanie graniczy z cudem, ale kilka razy w tym roku już się to udało ...


Washington /-7- Golden State /+7
Typek bardzo ryzykowany, ale kto nie ryzykuje ten nie wygrywa ... Możliwe, że do Golden State wróci dzisiaj Baron Davis a co za tym idzie będzie to duże wzmocnienie... Przejdźmy do Washingtonu który ostatnio nie prezentuje się najlepiej.... Nadszedł czas żeby Arenas zagrał jakiś bardzo dobry mecz... Może to nastąpi dzisija :?: Golden State i tak w pełnym skąłdzie nie zgra więc jak dla mnie pewniaczek ????


New Orleans /+1- Utah/-1
Tutaj na szybciocha ???? Utah jest lepszą drużyną i widać znowu, że zaczynają tworzyć zgrany kolektyw bo idzie im coraz to lepiej. Nowy Orlean formąostatnio błyszcze a jeśli wygrywa to tylko i wyłacznie z przeciętniakami :p


Seattle /-7- Charlotte /+7
Charlotte nadal bez Okafora .... Do Seattle możliwe,żę wróci Allen ale to nie jest pewne. Skoro Charlotte dotało takie tęgie baty od Portland to dlaczego drużyna z Seattle nie może tego dokonać :?: Moim zdaniem Seattle jest lepszą drużyną od Portland co oznacza, że powinni roznieść dziś Charlotte gdzieś 15-20 punktami, ale zobaczymy ...
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Spotkanie: Seattle SuperSonics-Charlotte Bobcats (-7,5/+7,5) ⛔ Kurde 1 pkt, jeden celny wolny :przeklina:
Typ: 1 (SS -7,5)
Kurs: 1,65
BUK: BetGun
Analiza: Dziś na Key Arena &quot;Ponaddźwiekowcy&quot; podejmą zespół &quot;Rysiów&quot;, którzy odbywają tournee po wybrzezu Pacyfiku. Jak narazie z fatalnym skutkiem, bo wysoko przegrali wszystkie 3 mecze i dziś dostaną przysłowiowe baty w kolejnym. Brak świetniego blokującego, Emeki Okafora czyni dziurę pod koszem i widac tego skutki. W ekipie gospodarzy tez zabraknie lidera, Allen&#39;a ale bez niego SS pokazali, że umieją wygrywac pokazując to w meczu z LAC. Z resztą na swoim parkiecie przegrali dosyć dawno a Bobcats pokonali na ich parkiecie w listopadzie aż 99:85. Dziś będzie równie duży pogrom.

???? ???? ???? :przeklina: :przeklina:
 
treter 0

treter

Użytkownik
Utah Jazz - Charlotte Bobcats handicap +14.5 1,92 EXPEKT

Utah jest zdecydowanym faworytem tego meczu i raczej na 99% tego meczu nie przegra, ale czy wygra go ponad 15 punktami ? to jest najwieksza zagadka..... Kiedy patrzylem po 15 godzinie kurs na Utah wynosil 1.08 a handicap byl -13.5 wchodze za pare godzin i patrz, ze kurs na Utah wynosi 1.04 i handicap wynosi 14.5 :mrgreen: z czego sie ucieszylem, gdyz dzieki temu wzrosly szanse trafienia mojego kuponu :mrgreen: Charlotte jest malo doswiadczona druzyna w NBA i widac to po wynikach.. Utah ostatnio spisuje sie bardzo dobrze i wygrywa swoje mecze duzymi ilosciami punktow, a niestety Charlotte duzymi ilosciami punktow przegrywa :-/ Ale majac przewage 15 punktow na starcie mysle, ze nie uda sie Utah zdobyc az takiej roznicy. W dotychczasowych meczach nigdy Utah nie wygralo taka roznica z Charlotte, a nawet czesciej to Charlotte wygrywalo mecze. Ostatnie 2 wygryane przez Charlotte, w 4 z 5 meczy wygrywal handicap na Charlotte, w meczu z 1 lutego 2005 Handiacp na Charlotte wynosil +12.0 i niedosc, ze Charlotte wygralo to jeszcze z handiacpem wyszla spora roznica, ostatni mecz wygrany roznica 12 punktow dodac do tego hendicap +6.5 na Charlotte. Nic dodac nic ujac typ musi wejsc.

12/22/06 CHAR 101 - UTA 89
3/1/06 UTA 89 - CHAR 104
11/7/05 CHAR 91 - UTA 95 (OT)
2/1/05 UTA 105 - CHAR 109
11/16/04 CHAR 105 - UTA 107

Wiekszosc typerow w tym profesjonalnych z USA obstawia zwyciestwo Utah, ale z handiacpem wygrana Charlotte, Szanse na wygrana Charlotte w tym meczu pewien serwis bukmacherski wycenil na 10% a Utah na 90%.. o czym moga swiadczyc kursy.... Ale z handiacpem +14.5 (czyli realnie 15 punktow na starcie) Charlotte musi se poradzic i nie dac odebrac se takiej przewagi punktowej :mrgreen:
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Spotkanie: Orlando Magic - Milwaukee Bucks
Typ: 2
Kurs: 2,98
BUK: BAH
Analiza: Jak zobaczyłem ten kurs to się odrazu uśmiechnąłem, będzie niezły zysk. To co się działo zeszłej nocy na parkiecie w Milwaukee słyszał chyba każdy. Jednak niestety (bo jestem fanem &quot;Kozłów&quot;) ulegli po dogrywce Bulls, ale cóż, oni juz się do PO tak szykują, że ich trudno powstrzymać. PO dla Bucks sa mało prawdopodobne, a jeszcze przed kontuzją MR było tak &quot;pewne&quot;, ale to jest sport. Ale chłopaki nie tracą wiary i po powrocie Redd&#39;a wzieli się za wygrywanie. Wczoraj, została im przerwana passa 3 zwycięstw. Sam Michael Redd uzyskał wczoraj, uwaga, 52 pkt (!), że aż byłem pod wrażeniem. Wrócić po kontuzji w takiej formie. Szacunek... Tym bardziej, że to nie był jednorazowy &quot;wybry&quot; bo MR od powrotu po kontuzji zdobył średnio w tych kilku meczach 28,14 a w ostatnich 3 meczach 34,67 no to trzeba się bać. Dziś Magic będa mieli trudne zadanie powstrzymac walczących, szybkich i otwartych do przodu, do gry &quot;Kozłów&quot; i mam nadzieję, że gospodarze nie przerwią passy 8 porażek pod rząd.

???? ???? ????
 
P 0

precious-one

Użytkownik
Spotkanie: LA Clippers - San Antonio Spurs
Typ: Over 174,5 points ⛔

Analiza: Granica 174 pkt jak na NBA jest bardzo niska. San Antonio rzucia na wyjazdach śrenio po 97 pkunktów, i trzeba dodac ze ostatnio sa w swietnej formie. Clippersi u siebie rzucają srednio 98 pkt i maja bardzo dobry bilans zwyciestw. W ostatnich pięciu meczach miedzy tymi zespołami padało zawsze powyzej 174,5 pkt takze typ jest bardzo pewny

Spotkanie: Utah Jazz - Charlotte Bobcats
Typ: Charlotte Bobcats +14,5 ⛔

Analiza: ostatnio dochodze do wniosku ze NBA jest nadal bardzo wyrównaną ligą i warto jest grac handicapy takie jak te. Utah czasami zaskakuje porażkami ze słabszymi zespołami, a tym bardziej że Charlote wygrało ostatnie 2 spotkania miedzy tymi zespołami, warto na nich postawic. Jeśli by dalej patrzes na historie meczy miedzy Utah i Charlotte to kazdy mecz był bardzo wyrównany i przewagę 14,5 pkt osiągnieto tylko raz - u ubiegłym roku taką przewaga wygrało... charlotte. Dzis czekam znowu na zacięty mecz ????
 
W 0

wojtaz

Użytkownik
Spotkanie: LA Clippers - San Antonio Spurs
Typ: Over 174,5 points

jak wspomnial kolega predzej, ten typek powinien wejsc leciutko (jak dla mnie to typ dnia )
Niestety sam nie moge tego pograc bo BAH do tej pory nie dal pelnej oferty NBA :zy3ou: ale zachecam do grania ????

pozdr.
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
???? Orlando (-5,5pkt) - Milwaukee (+5,5pkt)

Typ: 1 ✅
Kurs: 1.92 (Expekt)


Zacznijmy może od podania 2 wyników meczów pomiędzy tymi druzynami. Bo tak teraz mam zamiar robić ???? .
2/6/07 MIL 116 - ORL 111
1/31/07 ORL 98 - MIL 73

Jak widzimy z ostatnich wyników można wywnioskować, że Orlando jest o wiele lepszą drużyną, ale .... wtedy Orlando było w o wiele lepszej formie ... Teraz idzie im średnio. Doznali już 3 porażek z rzędu i dzisiaj na pewno będą chcieli sobie to odbić nawet z nawiązką wygrywając a wręcz gromiąc Milwaukee. Do składu Orlando prawdopodobnie wraca Grant Hill. Jeśli dzisiaj zagra chociaż 2 kwarty to będzie good ???? i o te Handi nawet się nie będę martwił ???? Milwaukee już od dłuższego czasu ma kilka osłabień w drużynie i nie zapowiada się na to aby kontuzjowani gracze szybko wrócili do gry. Widać, że forma Orlando wzrasta bo po ostatnim meczu z Dallas byłem pod wielkim wrażeniem. Chwilami Orlando potrafiło nawet wygrywać 5 punktami, ale jak wiemy jednak ten mecz przegrali. O Milwaukee w ostatnim czasie można mówić tylko same dobre rzeczy ???? Wygrana z Toronto i to aż 13 punktami, wczorajsza porażka z Chciago, ale po dogrywce. Widać, że w tej drużynie dzieje się co raz to lepiej. Podsumowując .... Milwaukee gra równo i dobrze jednak kontuzjowani gracze z podstawowego składu nie będą w stanie pomóc kolegom z drużyny i pokazać prawdziwego potencjału Milwaukee. Z drugiej strony Orlando do którego powraca prawdopodobnie Grant Hill .... forma idzie w górę. Śmiało można powiedzieć, że jest co raz lepiej i myślę, że po kilku porażkach z rzędu Orlando będzie chciało udowodnić, że nie tylko wraca do formy, ale będa chcieli namieszać w PO ???? Jak dla mnie Handi 5,5 jest jak najbardziej do pokrycia... więc stawiam na Orlando i przyjmuję to jako prezent od bukmacherów.

Pewność typu: 10/10


???? Miami - Atlanta

Typ: 2 ⛔
Kurs: 3.22 (Expekt)



11/18/06 ATL 88 - MIA 93 (OT)
4/18/06 ATL 103 - MIA 100

Miami ostatnio szaleje pokonali takie drużyn jak Washington, Detroit, Cleveland, ale równocześnie przegrali na przykład ze słabszymi od siebie. Chodzi mi tutaj o NY Knicks. W informacjach o kontuzjowanych graczach w Miami pojawiło się kilka nowych nazwisk ???? A te które mnie interesują to ... Payton i Haslem. Mogą dzisiaj nie zagrać z powodu choroby... a bardziej szczegółowo to grypy. Jednak myślę, że wystąpią jednak nie będą w pełni dysponowani co osłabi troszkę siłę Miami. Shaq ostatnio spisuje się świetnie z meczu na mecz gra co raz to lepiej. Mam nadzieję, że dzisiaj dostanie zadyszki, ponieważ młody to on już nie jest ???? Poza Shaq&#39;iem i Haslem&#39;em w Miami nie ma żadnych rewelacji. Widać, że Ci dwaj napędzają Miami podczas nieobecności Wade&#39;a. Atlanta gra ostatnio dobrze jednak od dłuższego czasu bo od 5 meczy nie potrafią tego udokumentować zwycięstwem. Cieszy mnie to, że jeśli przegrywają to nie dużą różnicą punktów. Świadczy to o dobrej formie jeśli chodzi o ofensywę. Według mnie Miami jednak nie będzie grało tak jak ostatnio bo absencja 2 zawodników w tym 1 czołowego na to im nie pozwoli. Nawet gdyby Ci dwaj mieli zagrać to choroba da się we znaki i nie będą grali na maksa. W takiej sytuacji kurs na Atlantę jest bardzo interesujący. Choć są słabszą drużyną to potrafią włożyć serce w grę i potrafią walczyć do samego końca... Dlatego dzisiaj na nich zaryzykuję.

Pewność typu: 6/10



???? Detroit (-12pkt) - Golden State (+12pkt)

Typ: 2 ✅
Kurs: 1.92 (Expekt)



11/11/06 GS 111 - DET 79
12/23/05 DET 97 - GS 85

Detroit już myślami jest na pewno w PO. Widać to po ostatnich meczach. Jeśli wygrywają to różnicą 3,5 góra 10 punktów. Chcą zwyciężać jak najmniejszym nakładem sił. Poza tym co raz częściej na parkiet wchodzą młodzi, niedoświadczeni zawodnicy. Do składu po absencji wróci prawdopodobnie Rasheed Wallace. Golden State pokazało w meczu z Washingtonem, że &quot;złoci chłopcy&quot; zaczynają w końcu grać. Fakt iż dzisiaj powinien zagrać Baron Davis i Steven Jackson jeszcze bardziej napawa mnie optymizmem co do tego typu. Myślę, że Golden State będzie chciało nawet ten mecz wygrać... Bo po powrocie ich lidera powinni nadrobić tą serię porażek. Jednak trzeba pamiętać, że ten mecz Detroit gra u siebie .... a jak wiadomo Golden State na wyjazdach spisuje się fatalnie (6-25) co nie oznacza, że nie zdołają pokryć Handi. Jak Dla mnie kolejny prezent od buków, ale jak będzie to zobaczymy ...

Pewność typu: 8/10


???? Utah (-14,5pkt) - Charlotte (+14,5pkt)

Typ: 1 ✅
Kurs: 1.92 (Expekt)



12/22/06 CHAR 101 - UTA 89
3/1/06 UTA 89 - CHAR 104

Tutaj na szybko .... Charlotte nadal bez Okafora więc są bardzo osłabieni. Utah złapała w końcu rytm gry i.... w ich składzie nie ma już kontuzji. Więc trener ma powody do zadowolenia. Jeśli potrafili wygrać na wyjeździe 14 punktami z New Orleans a jak wiadomo Utah na wyjazdach nie gra tak samo jak u siebie. To ciekaw jestem jak rozniosą u siebie Charlotte ....

Pewność typu: 7/10



???? Cleveland - Houston

Typ: 2 ⛔
Kurs: 2.30 (Expekt)



12/2/06 HOU 81 - CLE 63
3/26/06 HOU 102 - CLE 104 (OT)

Korzystając z chwili wolnego ... Nie działa mi GG ???? Zainteresował mnie jeszcze ten mecz. A szczególnie to, że do gry wraca Yao. Niby to drewniak i sztywnika, ale jest na tyle wysoki aby zdobywać punkty wiec jest ✅ ???? Poza tym Cleveland gra ostatnio według mnie kaszanę :p Tyle razy co mnie zawiedli w tym sezonie to masakra. Le Bron czuje się już chyba taką gwiazdeczką, że niekiedy w ogóle chyba nie chce mu się grać.W Houston nadal w znakomitej formie Tracy ???? Poza tym Houston gra bardzo dobrze w obronie a Cleveland ostatnio zawidzi na całej linii jeśli chodzi o skuteczność .... Więc wynik może być tylko jeden ????

Pewność typu: 6/10
 
W 2

wislak

Forum VIP
???? Cleveland Cavaliers - Houston Rockets ????

Typ: 2
Kurs: 2.30
Expekt


Mecz nie powiem - trudny, ale warty ryzyka. Po 2,5 miesiecznej przerwie wraca do rakiet Yao Ming - jeden z najlepszych centrów NBA i świata. Ten mierzący 226 cm koszykarz na pewno dobrze wpłynie na zespół. T-Mac bedzie dodatkowo zmotywowany - ostatnio Houston i McGrady złapali jakby zadyszke, ale mysle ze dzis sie to zmieni. Ile moze tak swietny zespol przegrac pod rząd? 4 porażki w ostatnich 4 meczach to za dużo. Muszą wreszcie wygrac. Cavsom wiedzie sie niezle i ciągle maja niezłe wyniki, ale dzisiaj chyba przegrają. H2H tego sezonu na Rakiety: 81:63 3 miesiące temu w Houston. Mysle ze dzisiaj zmotywowane HR odniesie sukces na trudnym terenie kawalerzystów.
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Spotkanie: Sacramento Kings-Indiana Pacers (-6,5/+6,5) ⛔ Kurde zaś fuxem, nic w tym miesiącu...
Typ: 1 (Kings -6,5)
Kurs: 2,10
BUK: BetGun
Analiza: Mecz mimo wszystko nie łatwy, mimo, że Kings pogromili Pacers na parkiecie w Indianapolis dosyć niedawno, to dziś może być różnie, ale wierzę, że &quot;Króle&quot; wygrają dużo różnicą punktów. A jesli wygrają to raczej wysoko. Indiana ostatnio gra słabo i powoli wracają na swoje śmieci czyli do przeciętno-słabej gry. Dali sie nawet na Wschodzie wyprzedić Miami Heat (!). W ekipie gospodarzy z powodów poza sportowych nie zagra Artest ale Martin i Bibby dadzą radę, bo ostatnio sa naprawdę w formie. Jak się wygrywa z Lakers i Blazers na wyjeździe, to Pacers&#39;om nie można pozostwić złudzeń, kto jest lepszy.

???? ???? ????

Denver Nuggets - New Orleans Hornets ✅ ????

NY Knicks - Seattle Sonics ⛔ :jupi:

???? ???? ????
 
S 269

sztywny

Użytkownik
Spotkanie:portland Trail Blazers-San Antonio Spurs ;Zach Randolph-Tim Duncan
Typ:ponad 180.5 pkt ,Zach Randolph ✅ ⛔
Kurs:1.91,1.48
Buk:BetGun:
Analiza:
Druzyna Portland zdobywa srednio w tym sezonie ok 94 pkt na mecz a druzyna Suns okolo 98 pkt na mecz. W ostatnich meczach tych dwoch druzyn rowniez padl over i tym razem rowniez na to sie zanosi.W zyciowej formie jest Randolph i Duncan bedzie mial z nim ciezki orzech do zgryzienia.Jesli Duncan nie zdobywa wielu pewnych pkt to trener siega po Ginobiliego ktory gdy gra zawsze przyspiesz gre i Spurs zdobywaja wiecej pkt.Wtedy Duncan skupia sie glownie na obronie i sprawa zalatwiona :jezora: overek wchodzi bez problemu.A Randolph juz od dluzszego czasu prezentuje swoj rowny wysoki poziom.
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
???? ???? ????

Denver Nuggets - New Orleans Hornets

NY Knicks - Seattle Sonics

???? ???? ????
Nie żebym się rzucał, ale kolega już któryś raz z koleji podaje 1 typ z analizą i kilka suchych .... A regulamin mówi coś innego ...
 
W 2

wislak

Forum VIP
???? ???? ????

Denver Nuggets - New Orleans Hornets

NY Knicks - Seattle Sonics

???? ???? ????
Nie żebym się rzucał, ale kolega już któryś raz z koleji podaje 1 typ z analizą i kilka suchych .... A regulamin mówi coś innego ...

No, zaszkins pisz krotkie opinie 2-3 zdaniowe chociaz jak chcesz robic takie &quot;dokładki&quot;
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
???? New York(-2,5pkt) - Seattle (+2,5pkt)

Typ: 1
Kurs: 1.92 (Expekt)


1/5/07 SEA 93 - NY 111
1/8/06 NY 120 - SEA 116

O ile się nie mylę NY walczy o PO ???? A mecze z takimi drużynami jak Seattle powinni wygrywac jeśli o tych PO marzą. Ostatnio w lepszej formie moim zdaniem jest Seattle jednak jak wiemy NY potrafi u siebie nawet wygrywać z Miami które po stracie Wade&#39;a nie jest aż takie słabe ... Kolejny ✅ na korzyść NY to fatalny bilans Seattle na wyjazdach .... 6-22 nie można nazwać nawet przyzwoitym bilansem ???? Poza tym jeśli NY ma wygrać to wygra na pewno 6-8 punktami. Wątpię żeby gra była ąz tak wyrównana, ze Handi 2,5 nie zostało by pokryte.Poza tym do składu NY wracają chyba wszyscy kontuzjowani zawodnicy,ale z tymi kontuzjami nigdy nie wiadomo ???? Wedłuyg mnie typek niesamowicie pewny ... POLECAM :spokodfhgfh:

Pewność typu: 10/10


???? Minessota - LA Lakers

Typ: 2
Kurs: 2.10 (Expekt)


12/20/06 MIN 94 - LAL 111
11/7/06 LAL 95 - MIN 88

Lakersi nadal bez Odoma jednak widać, ze potrafią bez niego grać bo z Phoenix radzili sobie dosyć dobrze jednak w końcu doznali porażki 5 punktami. Lakers 2 porażki z rzędu co nie zdarza im się tak często ... Minessota gra ostatnio totalną kaszanę. Wygrywająnieliczne mecze i przegrywają niekiedy ze słabeuszami . Można na przykład przytoczyć ich ostatni mecz z Bostonem kiedy to przegrali po dogrywce ...Według mnie osłabieni Lakersi jednak powinni sobie poradzić z Minessotą która zawodzi ostatnio na każdej linii ....

Pewność typu: 7/10


???? Denver - New Orleans

Typ: 2
Kurs: 2.68 (Expekt)


2/7/07 DEN 112 - NO 114 (OT)
12/29/06 NO 99 - DEN 89

Denver ostatnio zaczyna powoli coś grać, ale baaardzo powoli. Dzisiaj najprawdopodobniej nie zagra Carmelo Anthony ... z powodów osobistych. Jeśli się nie mylę to narodziny jego pierwszego dziecka. Jak wiemy jest to najlepszy strzelec w lidze i co mecz ma mniej więcej 30 punktów więc ... każdy chyba sobie zdaje sprawę jak to osłąbi ofensywę Denver. Poza tym wydaje mi się, że Iverson powinien już kończyć karierę widać, że z roku na rok gra co raz to gorzej. W końcu prawie z niego już jest staruszek :jezora: . W Nowym Orleanie absencje ma Chris Paul i jeśli dzisiaj nie zagra to ten typ nie ma zupełnie sensu według mnie. Ale wyczytałem, że to tylko wybicie palca lub coś w tym stylu i da radę grać jednak sprawia mu to ból, ale od czego są środki przeciwbólowe ???? Więc to taki typ bardzo ryzykowny .... Jednak zważywszy na kontuzje w obu teamach stawiam na przyjezdnych ...

Pewność typu: 5/10
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Spotkanie: Phoenix Suns - Charlotte Bobcats (-13,5/+13,5)
Typ: 1 (Suns -13,5)
Kurs: 1,65
BUK: BetGun
Analiza: W tym meczu Phoenix Suns na własnej hali podejmą osłabione brakiem Okafor&#39;a i Harrington&#39;a. Bez nich a szczególnie tego pierwszego, który na tablicach gra bardzo dobrze, przegrywają bardzo wysoko. Ich ostatnie mecze, w których nie grał Emeka, to totalne porażki. Mecze te przegrywali średnio róznic a 16pkt. Dziś zagrają z drugim zespołem ligi, mimo, że ostatnio coraz częsciej się potykają to w tym meczu powinni roznieść w pył gości.

???? ???? ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom