>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA Luty

Status
Zamknięty.
naitsabess 0

naitsabess

Użytkownik
Ja myśle, ze trzeba regulamin przeczytać.
A co do meczu Nuggers-Atlanta można pokuśić sie o zwyciestwo gości :spokodfhgfh:
A ja bym odradzał typ na Atlantę. Pomimo że Denver ostatnio trochę dają ciała to w sumie dziś grają u siebie i jakoś nie mogę sobie wyobrazić ich czwartej porażki z rzędu. Tym bardziej, że w Atlancie nie zagra dziś Joe Smith, a i występ Bibby&#39;ego to game-time decision. No i ogólnie forma Atlanty na wyjazdach kiepska tak więc nie widzę argumentów. Sam gram odwrotnie. pozdr.
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
Spotkanie: Los Angeles Clippers vs. Boston Celtics ⛔ wynik: 93:91
Typ: Boston handi -9,5
Kurs: 1,85
Buk: bet-at-home

No nie widzę innej opcji. Na początku chciałem wrzucić NOH- Det’ ale widzę, że zrobił to Rondo więc spojrzałem jeszcze raz w rozpiskę spotkań i to też wygląda bardzo atrakcyjnie tym bardziej, że zagra Ray, który długo był „quest”. Podobno miał jakiś problem z kością ogonową, heh, ale wiem jaki to ból, chodzić nie można! po takim urazie. Wracając do LAC- Boston. Ostatnio jeszcze zdążyłem sobie obejrzeć na live drugą połowę w wykonaniu LAC w spotkaniu z GSW i grali bo grali bez zbytniego szału. Team Clippersów i Celtów to kilka klas różnicy jeżeli chodzi o prestiż, grę i w ogóle nie widzę żadnego aspektu przemawiającym za „postrzygaczami”. Mają ponurą tą hale i nie ma aż takiego widowiska ze strony widzów. Siedzą cicho i czekają na koniec spotkania by iść do domu. Wygląda to tak jakby wykupili karnety i chodzą bo je mają a nie na mecz. Jedynym pozytywem jeżeli to można przełożyć na korzyść LAC to to, że dużo rzucają i osiągają wysokie wyniki nawet ze stosunkowo defensywnymi drużynami. No ale jest odwrotnie co do swojej defensywy, czasami mam wrażenie, że jej nie ma w postaci zawodników. Puszczają każdego, nawet jakby trener chciał zrobić im dunka to zrobiłby go ze spokojem pod warunkiem że doskoczyłby do kosza. Skupiając się na teamach. L.A jak wspomniałem grają offence without defence. Boston natomiast gra to i to ze świetnym skutkiem. Idą jak burza, w zespole panuje dobra atmosfera, po tym jak rozgromili Denver i dzisiaj na pewno nie stanie im na drodze taki słabeusz w odniesieniu kolejnego zwycięstwa z rzędu tym razem trzeciego. Zagrają bez Granetta i Tony’ego, ale grali bez nich już z Denver i mogli się przyzwyczaić. Świetny basket prezentuje Rondo i Ray, grają naprawdę wyśmienicie. LAC natomiast zagra bez centra- Kaman’a, który na wabił się kontuzji stopy, a jako „quest” jest Al Thornton, ale powinien zagrać. Handicap powinien wejść bez większego wysiłku.

p.s widzę, że dyskusje wrzą, bardzo się to chwali ;)
buki niedługo się doigrają....
edit: jedyne usprawiedliwienie dla Nuggets to absencja Nene i lekki dołek, który przeżywają. Dalej co do handi, patrząc na wynik z Denver myślę, że Boston nie będzie grał asekuracyjnie tylko odskoczy i będzie powiększał przewagę nad LAC.

Co to był za mecz. Nie ma co patrzeć na staty bo to gówno dowodzi!! Ale cholernie trudno zanalizować mecz, żeby weszło tak jak zaplanujesz. L.A grało świetny basket, trzymali się Celtów i nawet nie myśleli odpuści, wręcz przeciwnie... LAC na poziomie a Boston odwrotnie. Na pewno nie zaliczą tego meczu do udanych.. Rondo, Ray, Pierce, gdzie oni byli bo ich prawie nie widziałem...
 
rondo 23

rondo

Użytkownik
Spotkanie: Knicks - Orlando
Typ: Over 219 ✅
Kurs: 1.9
Buk: bet365

Analiza:

Przejdę odrazu do konkretów. Knicks to typowy run&#39;n&#39;gun team. Zapierdzielają całe spotkanie na pełnych obrotach. Krypto Nate ostatnio hot as hell. Nie można go zatrzymać od wygranej w dunk contescie. Wogóle NY rozpędził się jeśli chodzi o mecze u siebie. Grają ofensywny basket nastawiony na wspomnianego Nate, Harringtona czy też Chandlera. U siebie mają tylko jeden cel - wygrać jak najwyżej i jak najefektowniej. Widać, że sprawia im to wielką przyjemność. Taki już ich styl i nikt tego nie zmieni. Poprostu lubią się zcierać z Offence teamami na punkty, nie w obronie. Orlando do takich teamów napewno należy. Jeśli nie Howard pod koszem, to Turek z obwodu. Bez Nelsona jest ciężko, ale w meczach z run&#39;n&#39;gun team nie powinno mieć to wielkiego znaczenia. Wczorajsza przegrana z Bulls napewno zadziała jak zastrzyk adrenaliny na zawodników Magic. Będą chcieli dziś za wszelką cenę wygrać a co za tym idzie przewiduję, że podłączą się do stylu gry Knicks i zaczną się szybkie i efektowne wymiany. Lubię takie mecze gdyż tempo akcji i wysoki scoring to to co sprawia, że NBA jest tak niezwykłe. Ale to taki offtop mały ;) Ostatnio totale wychodzą mi całkiem dobrze i mam nadzieje, że dziś się to nie zmieni.
 
kkslec 459

kkslec

Użytkownik
W sumie to Duncan też wczoraj nie grał, więc dlaczego mieli by dzisiaj nie walnąć Portland 6 pkt? ????

Przynajmniej takie coś wygrzebałem i nie wiem czy dobrze widzę:
http://scores.espn.go.com/nba/boxscore?gameId=290224024
Racja Duncan wczoraj nie grał, źródła nba.com więc pewne ???? Ja gram na SAS i cieszę się że kursy rosną. Oglądałem wczoraj Blazers w meczu z Houston i muszę przyznać że grali całkiem dobrze jednak mieli za duże przestoje. Polecam jeszcze NOH -8.5 które zostało już wcześniej przeanalizowane. Pewniak dla mnie jest Knicks over 218.5 Nie od dzisiaj wiadomo jak Knicks grają ofensywnie. Nawet w meczu z Cavaliers które słynie z dobrej obrony rzucili over a dokładnie 209 pkt. Magic też lubi iść na wymianę ciosów tak więc over powinien być lekko pokryty.
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
ojjjjj ja jednak trochę sceptycznie podszedłbym do tego overa 218,5. Ostatnie dwa mecze w wykonaniu Orlando niewątpliwie wykazują over, ale ta ich gra mnie napawa wątpliwościami. Jak dla mnie no bet.

Nie chce mi się zbytnio skupiać na Indianie vs. Memphis. Powiedzcie niedźwiadki wytrzymają ten offence Pacers? jeżeli nie to handi -7,5 możliwy do zrobienia ????
 
hanys006 34

hanys006

Użytkownik
ojjjjj ja jednak trochę sceptycznie podszedłbym do tego overa 218,5. Ostatnie dwa mecze w wykonaniu Orlando niewątpliwie wykazują over, ale ta ich gra mnie napawa wątpliwościami. Jak dla mnie no bet.

Nie chce mi się zbytnio skupiać na Indianie vs. Memphis. Powiedzcie niedźwiadki wytrzymają ten offence Pacers? jeżeli nie to handi -7,5 możliwy do zrobienia ????
Pacers osłabieni, a Mem skład młody, ale potencjał w nich drzemię. Ja bym się skłaniam do +7,5, dawno chłopaki nie wygrali i myślę, że dzisiaj jest do tego dobra okazja by chociaż o to powalczyć do ostatniej kwarty.
 
S 18

skiper

Użytkownik
Racja Duncan wczoraj nie grał, źródła nba.com więc pewne ???? Ja gram na SAS i cieszę się że kursy rosną. Oglądałem wczoraj Blazers w meczu z Houston i muszę przyznać że grali całkiem dobrze jednak mieli za duże przestoje. Polecam jeszcze NOH -8.5 które zostało już wcześniej przeanalizowane. Pewniak dla mnie jest Knicks over 218.5 Nie od dzisiaj wiadomo jak Knicks grają ofensywnie. Nawet w meczu z Cavaliers które słynie z dobrej obrony rzucili over a dokładnie 209 pkt. Magic też lubi iść na wymianę ciosów tak więc over powinien być lekko pokryty.
Musze przyznać że cieszy mnie to, że ktoś gra Spurs. Jakbyś kkslec mógł coś o tym meczu napisać to byłbym wdzięczny.
Jako że gram Portland to krótko napisze dlaczego:
- Timmy D jest OUT
- Manu Gino jest OUT
- oba teamy grają back-to-back, a San Antonio jak przystało na zespół już dość wiekowy sobie z tym zwyczajnie nie radzi: są 4-8 w 2gich meczach w serii b2b, przy 5-5 młodzianów z Portland
- małe otrzęsienie dla Portland po porażce w Houston, jakby nie patrzeć dziś kolejny rywal w walce o jak najlepsze miejsce i przewage własnego parkietu w playoffie
- poza Grzesiem Odenem w PTB wszyscy zdrowi

edit:
Tylko pytanie za 100 pkt. czy te Portlant gra o playoff, bo wczoraj Chicago pokazało determinację właśnie w walce o playoff (nie chce mi się tego sprawdzac, a wiem że znawcy NBA dadzą szybka odp.) Kurs na SAS przyzwoity (zna ktoś jakieś info odnośnie kontuzji?)
Odpowiedź jest chyba dość prosta - Portland nie gra o playoff bo już w de facto wobec wielu problemów z jakimi się borykają rywale (kontuzje Terry&#39;ego, T-Maca i Amare) nim jest, tylko gra o jak najlepsze rozstawienie, a dla nich własny parkiet znaczy bardzo dużo (czego nie można powiedzieć o kilku ekipach tej ligi).

edit pt.2:
A ja bym odradzał typ na Atlantę. Pomimo że Denver ostatnio trochę dają ciała to w sumie dziś grają u siebie i jakoś nie mogę sobie wyobrazić ich czwartej porażki z rzędu. Tym bardziej, że w Atlancie nie zagra dziś Joe Smith, a i występ Bibby&#39;ego to game-time decision. No i ogólnie forma Atlanty na wyjazdach kiepska tak więc nie widzę argumentów. Sam gram odwrotnie. pozdr.
po 1) chyba Josh Smith ????
po 2 sie zdezaktualizował, widocznie Smith sie &quot;zmył&quot; bo liczył na zawieszenie ale tu lipa i nie zawieszony tak więc podano &quot;personal reasons&quot;, jak dla mnie ewidentna ściema może jutro siecoś więcej okaże
po 3) Mike Bibby jest OUT (tak gdzies czytałem ale wobec absencji Josha może jednak zagra????)
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
Pacers osłabieni, a Mem skład młody, ale potencjał w nich drzemię. Ja bym się skłaniam do +7,5, dawno chłopaki nie wygrali i myślę, że dzisiaj jest do tego dobra okazja by chociaż o to powalczyć do ostatniej kwarty.
heh, tylko że Indiana to też młodziutki team. Taki offence jaki oferują niekiedy przeciwnicy nie wytrzymują i potrafią wygrać z lepszymi. Dzisiaj własny parkiet, ogromna chęć gry tych młodzików, dłuższa przerwa to przemawia żeby dać na Indianę. Memphis wczoraj grał z Cavs, w którym nie zachwycali. Oglądałem ten mecz i jak dla mnie oczywiście bez urazy grali jak ofermy. Memphis to nie jest taki team żeby wojować. Jedynie co może przeważać na niekorzyść Pacers to absencje Grangera i Dunleavy&#39; ego, ale oni nie grali ostatnio z Knicks a popatrz jak Indiana walczyła na wyjeździe. A przecież wiadomo, że NY imponuje u siebie ostatnimi czasy. Stawiam na Indiane - 7,5
pzdr ????
 
zynio20 0

zynio20

Użytkownik
Josh smith jest OUT &quot; He will not play Wednesday against Denver, due to personal issues&quot;
Może mnie ktos poprawic / potwierdzic:
Jezeli np druzyna A spotyka sie z druzyna B (po RS ma lepszy bilans) w PO ale w serii sezonowej przegrala z ta druzyna to wtedy przewage wlasnego parkietu ma ekipa ktora wygrala serie sezonowa mimo gorszego bilansu ogolnego ?? dobrze mysle ? bo w tamtym roku byla taka sytuacja z para Utah - Houston bodajże.
W takim razie dziś Spurs myśle ze powalcza i nawet b2b nie bedize mial wiekszego znaczenia, zwlaszcza ze przed wczorajszym meczem mieli spooro wolnego czasu. ale do tematu, w tym sezonie Spurs - Portland 0-1 (pozostalo 3 mecze miedyz nimi) a jest spore prawdopodobienstwo ze spotkaja sie w PO w ktorejs z rund. Także jest o co walczyć, myślę że Spurs powinno &quot;zalezec&quot; na wygranej dzis by wyrownac stan rywalizacji.
Jesli sie myle to prosze o poprawke.
E: ok, znalazłem wyjasnienie moich watpliwosci ;)
To bylo teoretyczne podejscie :p praktyczne jest takie że wczorajsza wersja Spurs potwierdzila ze radzi sobie bez TD. Ani nie zaniżam, ani nie zawyżam umiejetnosci PTB, ale uważam że Spurs pograja dzis &quot;z sercem&#39; bez kumoterstwa i kombinacji z oszczedzaniem sil na cavaliers. ;) Doswiadczeniem bija na glowe zespol Blazers, poza tym wlasna hala tez robi roznice ;)
 
dzuda 2

dzuda

Użytkownik
Ja dzisiaj gram dwa mecze. Po pierwsze Indiana - Memphis. Tutaj stawiam zdecydowanie na over 207,5. Indiana to oprócz New York i Golden State drużyna w meczach której zdobywane jest najwięcej punktów. Ostatnio można zauważyć tendencję spadkową w wykonaniu Indiany, ale mimo to uważam, że razem z Memphis są w stanie rzucić co najmniej 210 punktów.

Drugie spotkanie jakie przykuwa moją uwagę, to Washington - Philadelphia. W tym sezonie 76ers wygrali wszystkie trzy spotkania jakie grali z Wizards. Dwa u siebie - 10 i 15 punktów przewagi oraz na wyjeździe 6 punktów. 76ers nie wygrali już od 4. spotkań. Myślę, że właśnie dzisiaj z bardzo przeciętymi Wizards mają szansę na odbudowanie się.

Indiana - Memphis
Typ: over 207.5 ⛔
Kurs: 1.97
betsson

Washington - Philadelphia
Typ: Philadelphia -4.5 ✅
Kurs: 1.86
betsson
 
A 0

alex23

Użytkownik
Odradzam granie na Portland. Manu nie gra już od paru meczy i nie ma to większego wpływu na grę Spurs. Z powodzeniem zastępuje go Mason. Zresztą nawet jak Argentyńczyk był zdrowy to i tak zazwyczaj był pierwszym rezerwowym. Dużo bardziej odczuwalny może być brak Duncana. W meczu z Mavs nie miało to żadnego wpływu, stracone 67 punktów mówi samo za siebie. W pierwszej piątce zastąpi go 37-letni Thomas, wspomagany prawdopodobnie przez Oberto. Wielu twierdzi, że Spurs są wiekowi, ale trener Poppowich umiejętnie szafuje siłami tego zespołu. Najlepsi często są oszczędzani, grają zwykle ok. 35 minut. Nie sądzę, aby miało to większy wpływ na dzisiejszy mecz. Dziś przewiduje triumf doświadczenia nad młodością.

Ja raczej zagram na Utah z handicapem, mam nadzieję, że się nie zawiodę.
 
S 18

skiper

Użytkownik
Może mnie ktos poprawic / potwierdzic:
Jezeli np druzyna A spotyka sie z druzyna B (po RS ma lepszy bilans) w PO ale w serii sezonowej przegrala z ta druzyna to wtedy przewage wlasnego parkietu ma ekipa ktora wygrala serie sezonowa mimo gorszego bilansu ogolnego ?? dobrze mysle ? bo w tamtym roku byla taka sytuacja z para Utah - Houston bodajże.
W takim razie dziś Spurs myśle ze powalcza i nawet b2b nie bedize mial wiekszego znaczenia, zwlaszcza ze przed wczorajszym meczem mieli spooro wolnego czasu. ale do tematu, w tym sezonie Spurs - Portland 0-1 (pozostalo 3 mecze miedyz nimi) a jest spore prawdopodobienstwo ze spotkaja sie w PO w ktorejs z rund. Także jest o co walczyć, myślę że Spurs powinno &quot;zalezec&quot; na wygranej dzis by wyrownac stan rywalizacji.
Jesli sie myle to prosze o poprawke.
Ad 1) NIE ???? O przewadze własnego parkietu w play-offie decyduje ogólny bilans na koniec sezonu zasadniczego. Dopiero jak 2 ekipy mają takie same bilanse, to patrzymy na h2h między nimi w sezonie regularnym.
Jeśli natomiast chodzi o parę Houston - Utah z zeszłego roku, to jak mi się wydaje (skleroza możliwa) sytuacja była o tyle ciekawa że Utah rozstawione z nr 4 (z faktu bycia mistrzem swojej dywizji, HOU było nr 5) nie miało przewagi własnego parkietu gdyż mieli na koniec sezonu zasadniczego gorszy bilans od Rakiet.
Ad 2) Taką mam opinię, może trafną może nie, San Antonio generalnie nie panikuje z powodu braku przewagi włąsnego parkietu tylko gra swoje i jak chce sobie oszczędzić Duncana to go oszczędza żeby był zdrowy. Im gra u siebie/na wyjeździe aż takiej różnicy nie robi, zespół od wielu już lat gra razem z sobą, to banda szczwanych profesjonalistó zaczynając na Poppovichu a kończąc na Oberto i Bowenie, i im wyjazdy nie straszne, wystarczy spojrzeć choćby na ubiegły rok gdy serię z Phoenix załatwili właśnie na wyjeździe w meczu nr 1, typowym &quot;łamaczu serc&quot; z trójkami Finleya i TD na czele.
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
Spotkanie: Sacramento Kings vs. Charlotte Bobcats ⛔ wynik: 91:98
Typ: Kings win
Kurs: 2,30
Buk: bet-at-home

Wrzucę jeszcze ten typ, ponieważ widzę, że Sacramento gra ostatnio bardzo dobrze i wygrana z Charlotte jest możliwa do zrealizowania. Po pierwsze Kings (śmieszy mnie ten przydomek w przypadku Sac’) grają na jako takim poziomie ostatnimi czasy. Ostanie stracie z NOH, które także wygrzebało się z lekkiego dołka pokazuje, że gra o pietruszkę w przypadku Sacramento wychodzi im na korzyść. Wiadomo wtedy się gra na luzie, spokojnie i tak naprawdę dominuje chęć pokazania się i zabawa. Kings przegrali 105:112 i widać po wyniku, że trzymali się dzielnie z o klasę lepszym New Orleans. Dzisiaj przyjdzie im się zmierzyć praktycznie z równym sobie przeciwnikiem. Bobcats nie są potęgą i ich gra nie do końca jest zadowalająca. Grają otwarty basket, ale dużo tracą i dzisiaj grając na wyjeździe mogą zostać poskromieni przez Kings. Gospodarze wiadomo statystycznie nie zachwycają, więcej spoglądając w tabele można się lekko uśmiechnąć widząc jaki prezentują bilans. U siebie mają 8 wygranych, Bobki na wyjeździe 6. Ostatnie spotkania sytuują ich na równym poziomie i jedynymi atutami, które mnie przekonują do Sacramento, że mogą wygrać to własne podwórko i właśnie ta gra o Pietruchę. Co lepsza u siebie grają naprawdę dobrze. Wspomniana przegrana z NOH (7 pkt) z Atlantą (5 pkt) oraz z Utah ( 4 pkt). To przemawia za mną, że z takim przeciwnikiem jak Bobcats, Sacramento z małym handi tym bardziej na swoją korzyść powinno przechylić szalę zwycięstwa. Bobcats natomiast ostatnie spotkanie na wyjeździe wygrało pod koniec stycznia i tu uwaga z LAL po dogrywce 110:117. To tylko taka ciekawostka, i ona w żadnym aspekcie nie wpłynie na losy tego spotkania. Myślę, jednak że dzisiaj to Kings będą dyktować warunki w tym spotkaniu, grają przed własną publicznością, są wypoczęci i grają o worek kartofli, który wygrają i zrobią sobie obiad ???? . Sacramento jak i Charlotte zagrają w optymalnych składach. Spotkanie rozpoczyna się za kilka minut.
podsumowując po meczu; mogę powiedzieć, że Sac&#39; po części zawiodło, ale tak naprawdę zawiodło NOH, bo myślałem, że mecz Sac&#39; vs NO jest wyrównany także ze względu na dobrą grę Orleans, a dzisiaj jednak się przekonaliśmy, że nadal grają totalną kiche. AI jednak grał chwilkę, ale wiele nie zdziałał... następne mecze myślę, że można cisnąć przeciwko szerszeniom... a tak już z innej beczki to Denver ma poważny problem w zespole... grają fatalnie, aha Kings nie będą mieli obiadu bo ziemniaków nie starczy dla Bobków i dla nich ????
 
stibi 0

stibi

Użytkownik
NBA LA CLIPERS VS BOS CELTICS
TYP: BOSTON -10PKT ⛔
KURS: 1.91
BUKMACHER: BWIN
Bez głębszej analizy patrząc na ostatnie mecze tych dwóch drużyn BOSTON jest w stanie pokonać CLIPERSÓW różnicą minimum 10 pkt pokazał to u siebie
2008-02-07 BOS CELTICS LA CLIPPERS 25-29 34-19 59-48 25-33 27-19 111-100 - 111-100 i na wyjeździe
2008-02-26
LA CLIPPERS BOS CELTICS 17-23 19-22 36-45 21-32 19-27 76-104 - 76-104
Liczę na powtórkę z historii.
 
jakub_ch 0

jakub_ch

Użytkownik
Dla mnie osobiście dobrym kursem dziś jest punktowy handicap dla zawodników - LBJ vs Yao +8,5 i opcja 1. Kurs 2.0. Kto jak kto, ale LeBron na pewno będzie chciał wrócić na czoło statystyk średnich punktów w meczu i będzie tłukł punkty niemiłosiernie, zaś Yao zrobi swoje i będzie tyle, 9 punktów różnicy między nim a Jamesem jest do zrobienia moim zdaniem. Nie ma opcji, żeby Ming zbliżył się ze zdobyczą punktową do wyniku lidera Cavs na bliżej niż 10 punktów.
 
rondo 23

rondo

Użytkownik
Spotkanie: Houston - Cavs
Typ: Under 185.5 ✅
Kurs: 1.9
Buk: Bet365

Analiza:

Ciekawy, a zarazem w moim odczuciu nudny mecz zapowiada się dziś w Houston. Linia (totals w meczu) ustawiona sprytnie na 185 punktach. Sprytnie, gdyż wiele osób popatrzy sobie w staty i stierdzi &quot;ooo Houston ostatnio wali po 100 oczek, Cavs są bardzo super hot i napewno bedzie over&quot;. Jednak tak niska linia to nie żadna wpadka przy pracy odds makerów. Jak już pisałem - bardzo sprytnie pomyślana. Dlaczego więc gram under, skoro staty &quot;mówią inaczej&quot;? Zacznijmy może od sytuacji graczy z Cleveland. Przede wszystkim grają jutro b2b wyjazdowy mecz przeciwko SAS. Drużyna dziadków nawet bez Duncana pokazała, że jest naprawde groźna. Dlatego Cavs muszą się poniekąd oszczędzać na mecz z Ostrogami. Jak wiadomo na wyjazdach nie grają już tak dobrze jak u siebie. Ich hala - ich świątynia, twierdza gdzie są nietykalni, jednak na wyjazdach jest już gorzej. Żadko pokrywają wysokie handiki zwłaszcza ze słabymi teamami. Grają jeszcze defensywniej niż u siebie, a w ofensywie są mniej skuteczni. Wraca do składu West, który odpoczywał w ostatnim meczu, ale pewnie i tak będzie miał game time limit ze względu na wspomniany b2b z SAS. Co do Houston, to fakt, notują obecnie niezły bilans wygranych u siebie, rzucają sporo oczek, jednak grali z drużynami które nie dysponują jakąś konkretną defensywą. Dziś zadanie będzie o wiele trudniejsze a presja podtrzymania dobrej passy u siebie będzie na nich ciążyła przez całe spotkanie. Dlatego uważam, że tak jak Cavs, skupią się przede wszystkim na defensywie, graniem długich, przemyślanych akcji. Artest, który pod nieobecność T Mac&#39;a gra dużo lepiej, a już napewno więcej punktuje, będzie kryty przez James&#39;a. Kandydat do MVP napewno będzie chciał udowodnić, że nie tylko umie punktować, ale jak trzeba to i bronić. Zawodnik ubiegający się o tytuł MVP to ktoś kto jest kompletny. DLatego też takie mecze to szansa na pokazanie się ze strony defensywnej. A jak wiemy LeBron to potrafi. Drużyna HOU zdaje się wyznawać zasadę &quot;No Mac, no problem&quot;. Od dawna widać, że z Grady&#39;m dzieje się coś niedobrego. Ma problemy z psychiką i jest bardzo nierówny. Jeśli chodzi o Minga, jest trochę &quot;uszkodzony&quot; po ostatnim meczu. Mianowicie musiał mieć nałożone kilka szwów na ranę nad okiem. Może i nie jest to jakiś konkretny powód, dla którego dziś Ming mógł by zaliczyć jakiś gorszy występ, ale warto o tym wspomnieć. Oba zespoły dysponują wysokimi podkoszowymi. Właściwie w drużynie Rakietek nie widzę dziś szansy na wysoki wynik, ze względu na dwa fakty. Sam Ming nie nawrzuca więcej jak 25 oczek, a Artest kryty przez Jamesa powinien mieć wiele porblemów jeśli chodzi o scoring. Dodatkowo ostatnie 40 minut na parkiecie Ron&#39;a mogą działać na jego niekorzyść. Wszystkie te fakty skłaniają mnie do zaryzykowania mimo niskiej linii na under 185.5 oczka.
 
miodzik 0

miodzik

Użytkownik
Rondo, to że grają b2b z San Antonio przemawia owszem za tym że dziś jeśli zrobią sobie przewagę będą oszczedzać starterów, ale po piersze nie sądze że będzie to wcześniej niż w połowie 4 kwarty, a po drugie oszczędzanie się nie ma nic wspólnego z ofensywą...więcej sił odbiera zawodnikom dobra obrona, więc ten argument jest raczej przeciwko underowi. Natomiast jeśli o sam typ chodzi to under jest tu bardzo prawdopodobny, poparty statystycznie kilkoma ostatnimi pojedynkami miedzy tymi ekipami..

PS. obie ekipy i Houston i SAS są że tak powiem z tych które trzeba pokonać żeby liga wiedziała kto teraz rządzi, nie sądze że traktują mecz z San Antonio bardziej prestiżowo..
 
rondo 23

rondo

Użytkownik
Spotkanie: Lakers - Suns
Typ: Under 237.5 ⛔ &lt;- 1 punkt ;/
Kurs: 1.9
Buk: Bet365

Analiza:

Kolejne ciekawe spotkanie na dziś wieczór. Tu już nie mam wątpliwości, że linie 237 punktów nie pęknie. Według mnie buki za bardzo nastawiły się na ofensywną grę Suns i dziś ich nieco przeceniają. Po pierwsze nie mają Stoudmire, więc pod koszem mają przegraną walkę, gdyż Oneal zapewne jak zwykle nie wytrzyma więcej jak 35 minut. Dodatkowo nieobecność Amare może w meczach ze słabszymi teamami znaczenia nie miała, jednak dziś będzie odczuwalny jego brak oraz brak rzucanych przez niego punktów. Co więcej, Suns to typowy run&#39;n&#39;gun team, który rzuca przez całe spotkanie biegając jak poparzeni. Wszystko było by ok gdyby Lakers było teamem albo słabym albo typowo ofensywnym, bez obrony, gdyż właśnie wtedy taktyka suns sprawdza się idealnie. Jedak LA nawet bez Bynuma w obronie radzi sobie znakomicie. Ostatnio tracą trochę więcej jednak nie zmienia to faktu, że mają jedną z najlepszych obron w NBA. Ostatni mecz z Bostonem utwierdził mnie w przekonaniu ze Suns z defence teamem zawsze będą dostawać po glowie i to ostre baty. Datego dziś stawiam na obniżone loty, zwłaszcza Słoneczek, które grają wyjazd a jutro b2b z Toronto u siebie, gdzie powinni szukać szczęścia. Nash pewnie trochę dłużej sobie &quot;poleży&quot; przy ławece jak to on ma w zwyczaju :jezora: Lakers także b2b do tego wyjazdowy z Denver gdzie będą naprawdę mieli ciężko pomimo dołka drużyny Nuggets. Zapowiada się otwarty mecz jednak z naciskiem na obronę Lakers. Tak jak mówiłem Suns nie ma sposobu na defence teamy. Dlatego nie powinni się rozrzucać w dzisiejszym meczu a linia 237 oczek nie powinnia zostać przekroczona.
 
rondo 23

rondo

Użytkownik
Rondo, to że grają b2b z San Antonio przemawia owszem za tym że dziś jeśli zrobią sobie przewagę będą oszczedzać starterów, ale po piersze nie sądze że będzie to wcześniej niż w połowie 4 kwarty, a po drugie oszczędzanie się nie ma nic wspólnego z ofensywą...więcej sił odbiera zawodnikom dobra obrona, więc ten argument jest raczej przeciwko underowi. Natomiast jeśli o sam typ chodzi to under jest tu bardzo prawdopodobny, poparty statystycznie kilkoma ostatnimi pojedynkami miedzy tymi ekipami..


PS. obie ekipy i Houston i SAS są że tak powiem z tych które trzeba pokonać żeby liga wiedziała kto teraz rządzi, nie sądze że traktują mecz z San Antonio bardziej prestiżowo..

Miodzik, mówiąc o oszczędzaniu się miałem na myśli wiele rotacji i grę ławką w momentach przewagi. Cavs ma to do siebie, że gdy prowadzą, wchodzi ława. A co za tym idzie zawodnicy - zmiennicy - napewno nie narzucają tyle ile narzucała by podstawowa piątka. Nie oszukujmy się, nawet Cleveland nie ma tak dobrej ławki by na wyjeździe z Houston grać sobie samowolkę i jakiś wysoki procentowo pod względem trafień mecz. Jak widzę Varejao to mnie krew zalewa. Robi tak podstawowe błędy, że głowa mała. Co to Szczerbiaka to obniżył loty, spadła mu skuteczność rzutów i już nie jest taki pewny jeśli chodzi o rzuty z zza obwdu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom