>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Luty

Status
Zamknięty.
V 8

vengo

Użytkownik
A gdzie ja ten mecz podałem jako wyznacznik? Mecze zaraz po All star weekend są nieprzewidywalne i dyspozycja Toronto mnie nie dziwi. Wygranej Cavs w meczu przeciw Dinozaurom nie biorę pod uwagę. Podałem twarde argumenty na ten handik. Ridnour jednak zagra ale pewnie dostanie time limit. Zresztą napewno nie wejdzie w wyjściowej 5tce, co najwyżej z ławki. Jeśli cavs nie pokpią sprawy i nie zagrają colse game&#39;u to nie wiedzę przeszkód by pokonać Toronto wyżej jak granica handiku.
Rondo,a gdzie ja napisałem,że Ty podałeś ten mecz jako wyznacznik? ????
To ja napisałem,że dla mnie mecz z Raptorami nie jest wyznacznikiem i tyle.Cavsi pokonali Dinki dosyć wysoko to fakt,ale twierdzenie ich trenera,że &quot;Po meczu z Toronto Brown- trener Cavs - wypowiadał się, że stworzył grupę zawodników &quot;championship-caliber&quot; czyli zwycięskiego, niepokonanego kalibru.&quot; dla mnie jest mało poważne,bo wnioski takie można wyciągnąć na podstawie co najmniej paru meczów i zespołami lepszego kalibru niż Toronto.
Dla mnie Cavs prezentują obniżkę formy,na wyjazdach grają poniżej swoich możliwości.Cavsom może pomóc absencja kilku graczy z zespole gospodarzy,ale nie wiadomo,jak zagrają zmiennicy ,bo Ci może będą chcieli się pokazać-loteria.Właśnie czekam na ten mecz,z chęcią go obejrzę.Generalnie z Cavsami jest analogicznie jak z Tysonem:jak nie demolują w pierwszej kwarcie i nie utrzymują tej rożnicy punktowej przez drugą,to później jest znacznie gorzej,nerwówka,szarpanina.
Dla mnie wygląda to remisowo z lekkim wskazaniem na MIL z racji hali.
 
M 0

mirek186

Użytkownik
Zagramy Oklahoma City at Phoenix
Typ:Under 231
Kurs:1.9
Buk:Bet365
Analiza:
Dzisiaj głównym powodem grania over jest brak Amare Stoudemire, po krótce w filozofi nowego trenera byl on kluczowym ogniwem, co było widać z Cllipers aż nadto dobitnie, tak przed ostatnio zmiana trenerską Amare był kluczowym zawodikiem w systemie all-out attack. Ale wtedy mieliśmy jeszcze do dyspozycje Bella, Mariona i Diawa. Teraz mamy trenera z podobną filozofią ale bez Bella, Mariona, Diawa i Stoudemire a wazmian mamy Shaq który przy meczu na wysokich obrotach wytrzymóje 25 min. Więc myślę ze to co widzieliśmy z Cllipers nie ma szans się powtórzyć gdzy było to zasługą Amare w dużej mierze a nie ma tutaj zastępcy jego, przynajmniej ja takiego nie widze, do tego kluczem na wygraną z Oklahomą i resztą słabo broniących się drużyn są &quot;points in the paint&quot; gdzie właśnie szalał Amare. Do tego każdy mówi że Oklahoma to tragiczna drużyna w obronie ale: biorąc pod uwagę że z Suns ani jedno spotkanie nie wyszło 230 z ost. 10 a aż 9 poniżej 215 się skończyło i że City tylko 10 razy w tym sezonie straciło więcej niż 110 pkt ( w tym chyba 3 razy dokładnie 210, dane bez OT)i w większości spotkań przegrywali czyli zdobyli jeszcze mniej pkt. Mamy tutaj idealne spotkanie na under. I tak jak często podkreślam musze mieć jakiś dodatek zeby grać under, często są to spotkania b2b, ale dzisiaj kontuzja Amare wystarcza. Do tego Suns też tylko 7 razy weszła powyżej 115, pkt wliczajac ostatnie 2,i Amare gdy grał więcej niż 25min, wrzucał zawsze ponad 20 oczek, i 5 zbiórek tylko chyba w 3 rzucił mniej ale było to zawsze przynajmniej ponad 10. I myśląc kto go może zastąpić to Barbosa który jest i tak specjalistą od dystansu lub Barnes co da nam dodatkową siłe w obronie bo jest on bardziej zawodnikiem obronnym niż ofensywnym. Wszystko okaże się już za parę minut.
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Jeżeli chodzi o mnie to dzisiejszy dzień odpuściłbym jeżeli chodzi o NBA i zaatakował w niedzielę/poniedziałek ze zdwojoną siłą. Właśnie w ten dzień będzie kilka naprawdę łakomych kąsków.
Boston - PHX 2 (!)
NYK - Toronto 1
Spread na Lakers
Pomyślałbym również na tym, aby postawić w meczu Cavs-Pistons na tych drugich.
Suns niby wrocili na dobre tory ale... No wlasnie , bez Amarego bedzie ciezko , mysle ze na wesola ofensywe Suns Celtowe odpowiedza smutna defensywa i bedzie pozamiatane, Suns to nie ta liga co Boston , bez Garnetta nie powinno byc tragicznie, ale Suns gra u siebie wiec kto wie , ciekawe jak z kursem. NYK to troszke kontrowersyjny typ moim zdaniem poniewaz Knicks graja straszna padline na wyjazdach, moze byc ciezko. Kompletnie nie rozumiem co kieruje toba aby grac na Pistons przeciwko Cavs, Detroit kompletnie rozbite , bez formy, bez Billupsa to juz nie ten sam zespol , on umial wszystko poukladac , teraz jedna wielka lipa. W hali Cavs nie wygrywaja takie ekipy. Tyle na temat . Pozdrawiam
 
B 0

brss

Użytkownik
maroon:

Jeżeli chodzi o mecz Suns-Boston. Stawiam na PHX, ponieważ myślę, że ich &quot;reaktywowane&quot; r&#39;n&#39;g powinno wystarczyć na ten jeden mecz. Są w gazie, dodatkowo Boston muszą sobie radzić bez KG. To jak ich gra wyglądała bez niego mieliśmy szanse obejrzeć podczas meczu z Utah. DRAMAT. Kompletnie inne drużyna. Typ nieco ryzykowny. Zobaczymy jaki kurs będzie.

Jeżeli chodzi o Nowy Jork z Toronto. Nie wiemy w jakiej formie jest Bosh po kontuzji. Do tego NYK wzmocniło się przed TD i teraz ich skład wygląda naprawdę przyzwoicie. Walczą o PO. Zobaczymy.

Cavs- Pistons. My bad. Nie spojrzałem, że mecz będzie rozgrywany w Clevleand. To zmienia postać rzeczy. Szkoda.

Kolejne spotkania nad którymi warto się zastanowić:
Pacers - Bulls (2?)
Heat - Magic (1?)
Z tym drugim nie jestem pewien. Ktoś wie czy zagra już Alston?
 
M 0

micklbn

Użytkownik
A co myślicie o tych typach Washington over 92.5 ptk i GS Warriors under 118.5 ptk?? Washington wczoraj całkiem ładnie ograł NY Jets myślę że forma im chociaż trochę pójdzie w górę i te 93 wyrobia..co do Warriorsów 119 punktów to jednak dużo ostatnio wbili 121 z Lakersami więc stać ich na te 119, a jeżeli nie Washington over92.5 to może na SPursów jakiś nieduży handicap
 
kkslec 459

kkslec

Użytkownik
Znacie może stronkę z której można pobrać na następny dzień dany cały mecz :?: Wiem że taka istnieje bo kiedyś korzystałem ale nie mam już linka. Z góry dzięki za pomoc.
Jak już piszę to polecę typ na Utah -7.5 Widać że są w gazie i jeszcze w dodatku grają u siebie. NOH bardzo przeciętnie i wogólę ich gra mnie nie przekonuje. Co myślicie o tym typie :?:
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
Spotkanie: Utah Jazz vs. New Orleans Hornets ⛔ wynik: 102:88
Typ: Utah handi -14,5
Kurs: 3,30
Buk: bet365

Dzisiaj Utah ponownie zagra bez Boozera, który leczy kolano i będzie gotowy na następne spotkanie z Atlantą lub Minnesotą. Boozer jest jednym z podstawowych zawodników mormonów, ma najlepszy PPG oraz liczbę zbiórek w teamie i wydawałoby się , że jego absencja wpłynie negatywnie na zespół, ale Utah radzi sobie stosunkowo dobrze, szczególnie, a z resztą jak zawsze u siebie. Reszta graczy jest „sprawna” i nie sądzę, żeby dzisiaj oddali NOH zwycięstwo, tym bardziej, że grają w swojej „twierdzy” gdzie ostatnio odprawili z kwitkiem zespół Celtów po zaciętym pojedynku 90:85. Jedynym usprawiedliwieniem Bostonu jest nieobecność przez większość spotkania KG, który nabawił się kontuzji. Jazz był w dobrym nastroju do piątku, kiedy musieli przełknąć gorzką wiadomość o śmierci właściciela klubu- Larry&#39;ego H. Millera, który przegrał walkę z cukrzycą i zmarł w swoim domu. Zdecydowanie Utah będzie chciało zwyciężyć z Szerszeniami i zadedykować to zwycięstwo ku pamięci Millera. Przechodząc do teamu. Jazzmani są niepokonani u siebie od sześciu spotkań i dzisiaj jest szansa na siódme, szczęśliwe i jakże ważne dla Mormonów zwycięstwo. Swój parkiet traktują w sposób szczególny i będą walczyć do końca uświadamiając NOH, że „dom” należy tylko do nich. Gospodarzom będzie pomagać prawie dwudziestotysięczna liczba widzów, która zasiądzie w hali EnergySolutions Arena. Utah zagra w najmocniejszym składzie jedynie bez wspomnianego Boozera, a kolejnym ważnym aspektem przemawiającym za nimi są zawodnicy, którzy rozgrywają życiowe sezony: Deron Williams, Mehmet Okur oraz młodzi Paul Millsap, Ronnie Brewer i C.J Miles. Po kontuzji wrócił Andriejem Kirilenko, który powoli wraca do świetne formy co pokazał w meczu z Bostonem. W meczu z Atlantą bądź z Minnesotą, kiedy wróci Carlos zobaczymy zespół Utah w optymalnym składzie. Natomiast zespół gości- New Orleans Hornets, można powiedzieć, że radzi sobie jako tako. Wygrana na własnym podwórku z rozbitym ostatnio Orlando 117:85, a to za sprawą wyeliminowanego filaru jakim jest Nelson, który nie zagra do końca sezonu z powodu kontuzjowanego barku. Wczoraj po zaciętym spotkaniu z LAL przegrana po dogrywce 115:111, gdzie Paul popełnił głupi błąd faulując i musiał przed końcem opuścić parkiet, gdzie zaważyło to o przegranej, więc dzisiaj na dużo raczej nie będą liczyć tym bardziej, że w teamie nie jest za wesoło jak i po tym feralnym spotkaniu jak i w kadrach. Kłopoty skupiają się głównie wokół Tysona Chandlera, który od miesiąca pauzuje na skutek urazu kostki. Szerszenie chciały rozwiązać ten problem wymieniając tego zawodnika na Chrisa Wilcoxa i Joe Smitha z OCT, jednak wymiana ta została cofnięta na skutek negatywnych wyników badań medycznych Chandlera. Podsumowując, trochę poddołowany zespół z New Orlenas w przeciwieństwie do zmotywowanego Utah, własna hala z bilansem 23:6, trzy zwycięstwa z rzędu oraz to, że dzisiaj Williams może udowodnić Paul’owi, że jest również jednym z lepszych rozgrywających w lidze, i niesłusznie nie wybrano go na All- Stars, przesądzi na korzyść gospodarzy. Ważnym czynnikiem będzie również zmęczenie gości i wypoczęci gospodarze, którzy mieli dzień wolnego. Z niecierpliwością czekam na to starcie. Spotkanie rozpoczyna się o godzinie 3:00 polskiego czasu.
Statystyki również przemawiają za gospodarzami (ostatnie 5 spotkań):
Utah Jazz vs. New Orleans Hornets 116:90 ✅ 26
Utah Jazz vs. New Orleans Hornets 110:88 ✅ 22
Utah Jazz vs. New Orleans Hornets 99:71 ✅ 28
Utah Jazz vs. New Orleans Hornets 96:86 ✅ 10
Utah Jazz vs. New Orleans Hornets 104:80 ✅ 24

....reasumując, to wszystko co w/w pozwala mi grać z lekkim oporem, ale jednak, ryzyk fizyk, najwyższy handicap na bet365 (-14,5). Osobiście także stawiam również, że w spotkaniu padnie over 199,5 pkt.
Utah -14,5 ⛔ ...Ku*** 1 punkt:przeklina::przeklina:
over 199,5 ⛔
 
gruby85 183

gruby85

Użytkownik
A ja po raz kolejny gram na Utah, ze bedzie under 199.5 sklania mnie do tego handi - 7.5 ktore powinno wejsc bez problemu(sklaniam sie nawet do -12) ale wydaje mi sie ze dla utah progiem pkt bedzie 105 pkt max goscie doloza 90-95 pkt takze mysle, ze lepiej zaryzykowac under bo over jak wejdzie to na styk.

Gracie spurs -7 bo wydaje sie byc latwym typem ale tak jak pisales washington troche zaszalal i mam pewne obawy, a wczoraj nie ogladalem zdnego meczu.

Chcem zagrac sacramento +13 chlopaki wczoraj wygrali wyjazd. Wiem wiem to bylo tylko memphis, ale +13 wydaje mi sie zbyt duzym wyzwaniem dla mavericks.

Gsw -7.5 mysle, ze tu nawet nie ma o czym dyskutowac jak dla mnie easy win i nawet zagralbym tutaj -12 handicap. Malo czasu a chcem zagrac wszystkie blokiem piszcie jak myslicie?
 
zaba1989 80

zaba1989

Użytkownik
jak dla mnie noh +9,5 i washington +9,5 , pierwszy typ bez boozera jak dla mnie utah mogla wygrac raz i wygra pewnie dzisiaj znow ale nie tak wysoko jak piszecie, co do washingtonu spurs graja bez manu-iego ginobili takze wydaje mi sie ze linie powinny wejsc aczkolwiek jesli ktos chce zagrac to small stake
 
M 0

matgym

Użytkownik
Witam Panowie. Dzis dosc szybko zaczyna sie kolejka i odrazu w oko wpada pierwszy mecz, mianowicie Indiana Pacers - Chicago Bulls. Jak dla mnie to dzis spokojnie mozna zagrac handi na byki, a to ze wzgledu na dobra forme jaka prezentuja ostatnio. Forma ta oczywiscie wynika z checi wystapienia w PO, do ktorego Chicago brakuje jednej pozycji. Tak wiec mobilizacja to zdecydowanie plus dla Chicago. Pozatym zespol bedzie gral juz w pelnym skladzie, bo do skladu wracaja Brad Miller, John Salmons, Tim Thomas i Anthony Roberson. Wiadomo ze zaden z nich nie zagra na 100% swoich mozliwosci, ale to daje duzo mozliwosci rotacji. Z drugiej zas strony, zespol Pacers jest mocno oslabiony, ze skladu wypad lider Danny Granger (25.0 PPG). Dzis nie zagra rowniez Mike Dunleavy (14.3 PPG) i mozliwe ze nie zobaczymy tez Jeff Foster&#39;a. Tak wiec ciezko upatrywac w tym spotkaniu innego zwyciezce niz druzyne z Chicago :spokodfhgfh: Zapraszam do dyskusji i utwierdzenie mnie badz nie w tym typie, bo mam zamiar zagrac troche grubiej dzis na to ;) Pozdrawiam! :spokodfhgfh:
 
B 0

brss

Użytkownik
matgym:
Właśnie na ten mecz czekałem, aby postawić. Kurs naprawdę jest bardzo wysoki. Indiana bez Grangera naprawdę traci sporo. Mam nadzieję, że Byki nie zawiodą. [edit: niestety, na BAH nie ma tego meczu. szkoda]
Poza tym, mam zamiar również postawić na Spread Lakers. Wolves grają bez Jeffersona, więc Gasol może mieć o wiele łatwiej pod koszem.
 
M 0

matgym

Użytkownik
No wiec tak, skoro ktos oprocz mnie wierzy w to spotkanie i do tego Betsson zwieksza handi o jedno oczko to znaczy ze trzeba grac ;D
Ja na dzis widze jeszcze Pistons vs Cavs, rowniez z handi, bo to co graja tloki ostatnio to zenua, a wiadomo co sie dzieje z takimi druzynami na hali w Cleveland :]
Lakers tez wydaja sie byc ciekawym typem, lesne wilki juz nie stanowia takiego zagrozenia jak na poczatku roku kiedy potrafili napsuc krwi nie raz ????
Na nasze szczescie wszystkie te 3 spotkania rozgrywaja sie w pewnym odstepie czasowym wiec bedzie mozna grac kontry w razie czego ;)
Pozdrawiam!
 
rondo 23

rondo

Użytkownik
Spotkanie: Indiana - Bulls
Typ: Bulls -2.5 ⛔
Kurs: 1.9
Buk: bet365

Analiza:

Wczoraj przerwa spowodowana urodzinowym balowaniem :-D Ale dziś już na poważnie. Konsekwentnie przeciw indnianie. Graja nadal bez Grangera i Duna. Właściwie mogę o nich napisać to samo co przed meczem z Minesotą. Z tą różnicą, że dziś Byki powinni spokojnie wygrać. Z Wilkami się przejechałem. Widocznie bez Jeffersona nie są tą samą drużyną. Właściwie to nie tyle Indiana wygrała tamten mecz co Wolves poprostu oddało go. To co robił Smith było godne pożałowania. Kroki, wiele missów. Indiana grała to co mogła i to wystarczyło. Dziś staną do walki przeciw Bulls i tu będzie o wiele ciężej. Zespół z Chicago już w pełnym składzie, wraz z Millerem nowym nabytkiem. Mogą być teraz naprawdę groźni. To był w ich wykonaniu bardzo dobry ruch. Cały ten trade może pozytywnie wpłynąć na ofensywę Byków. Miller to doświadczony center, dużo zbiera, punktuje też nienajgorzej. Ostatnio rozbili Denver co było nielada zaskoczeniem. Są naprawdę głodni playyoffs i takie zespoły jak młoda indiana nie powinni stanowić dla nich przeszkody, zwłaszcza w takim osłabieniu. Zastanawiałem się nawet nad większym handikiem. Zagram trochę bezpieczniej, ale za to stawka napewno będzie wysoka. Za dwa dni graja u siebie ważne spotkanie z Orlando i dlatego buki ograniczyły się do tak niskiego handi. Jednak wątpię by jakoś widocznie oszczędzali się w starciu z Indianą. Pewnie odskoczą szybko i będą kontrolować grę. Mają pełny skład i mogą trochę nim rotować jednak zmiennicy także niczego sobie. W zasadzie nie ma co dłużej rozpatrywać typu na Bulls.

???? ???? ????

Spotkanie: Toronto - NY
Typ: NY ⛔
Kurs: 2.45
Buk: bet365

Analiza:

Bardzo ciekawe spotkanie rewanżowe w Toronto. NY ostatnio naprawdę zachwyca, grają radosną, szybką koszykówkę. A co najważniejsze stanowią całość, zespół, który naprawdę się rozumie. Punktują wysoko, a co najważniejsze punkty rozkładają się na całą drużynę. Dla typera to bardzo ważny argument, gdyż nie muszę się obawiać, że w przyapadku niedyspozycji team-leadera typ może nie wejść. Zawsze kto inny wezmie na siebie ciężar gry. Toronto w niemałych tarapatach. Wrócił Bosh ale nadal ma limity czasowe, ze względu na kontuzję którą dopiero co wyleczył. Dzis pewnie także nie zagra dłużej jak 35 minut. Marion trochę punktuje, ale jak dla mnie, to on nie pasuje do tej drużyny. Te wszystkie zmiany, odejście O&#39;Neala, Bargnani który z nowym nabytkiem próbuje bronić kosza Toronto - to mi jakoś nie pasuje. Ten zespół wyraźnie zbroi się już na następny sezon a w tym zagrają na tyle na ile potrafią. Kurs na NY bardz wysoki, a ja wiem nawet dlaczego. Nie chodzi tu o jakąś nieobecność w zespole. Buki zwracają uwagę na bardzo słabą grę wyjazdową Knicks, jednak dziś wedlug mnie nastąpi przełamanie. Mają ku temu bardzo dobrą sposobność i nawet jutrzejszy b2b z Indina nie powinien im przeszkodzić w pokonaniu Toronto. Może być wyrównana gra - już nie taki pogrom jak w Nowym Jorku, jednak upatruję zwyciestwa Knicks. Lee powinien bezproblemowo radzić sobie pod koszem z Bargnanim czy też Marionem. Trochę minie zanim zespół Toronto się dotrze. Tak jak mówię to raczej budowa teamu na next season. Dlatego też NY po kursie 2.45 wygląda bardzo okazale i w moich oczach prawdopodobnie.


Edit: Jakoś nie mam szczęścia do tych meczów o wcześniejszej porze.
 
gred 6

gred

Użytkownik
a co powiedzie na to :

Phoenix - Boston - 2

????
Z powodu urazu kolana nie zagra K.Garnett z 2 strony Amar&#39;e Stoudemire.

http://www.cbssports.com/nba/injuries

Shaq ma ulatwione zadanie zas obwod Bostonu zawsze mocny. Moim zdaniem NO BET !
Phoenix po 2 slabiakach w koncu ma klasowego rywala. Graja u siebie nowy trener nowe motywacje dodatkowo ostatnia porazka Phoenix 17 punktami pewnie podraznila morale zespolu.
Boston jak wiadomo jesli zaskocza &quot;strzelby&quot; zespolu Pierce, Ray Allen i Edie House i jesli uda sie wyizolowac Shaqa bedzie ok ale kto ma to zrobic? Kendrick Perkins lub Glen Davis nie sadze ????

Osobiscie Kibicuje Bostonowi jednak dzisiaj nie stawiam ????
 
szymon-majewski 0

szymon-majewski

Użytkownik
Spotkanie: Boston - Phoenix
Typ: Under 224
Kurs: 1.9
Buk: bet365

Analiza:
Dziś moja uwage zwróciła wysoka linia jaka bukmacherzy wystawili w tym meczu. Co prawda ostatnie 2 mecze Phoenix zakonczyly się bardzo wysokimi wynikami i pomimo braku Stoudemire ofensywa ich imponowała. Jednak w obydwu tych meczach przeciwnik nie byl wymagający i Słońca bez problemu narzucili im swój tyl gry i ławo wygrali oba spotkania. Boston natomiast w swoich 3 ostatnich meczach duży nacisk położył na defensywe. Dziś Boston zagra bez Garnetta jednak jeśli wierzyc słowa samego trenera Doca Riversa defensywa Bostono jako całość dalej pozostanie bardzo mocna. Według mnie dziś Boston nie pozwoli narzucić sobie stylu gry przeciwnika i nowy trener Phoenix dziś bedzie musiał także skupić się na defensywie i linie 224 nie zostanei przekroczona.

Przepraazam linia spadla przez 2 h do 221,5. Gdy popołudniu spisywałem sobie ciekawe mecze na kartke to jeszcze linia byl 224. Typ dalej pozostaje bez zmian
 
M 0

mirek186

Użytkownik
Detroi vs. Cleveland over 180
Kurs:1.9⛔ (3pkt ost. kwarta 31pkt ???? )
Analiza:
Będzie krótko z najlepiej broniących zespołów Cleveland gra tutaj najszybciej i najczęściej wchodzą powyżej 100pkt, ile złego można o Detroit mówić to można ale co mi się podoba to że grają agresywnie i daje nam to okazje do FT. Więc będziemy mieli mecz z pewnie śr. 20FT na drożynę, do tego można powiedzieć klasyk, i po obu stronach mamy zawodnika który potrafi wygrać mecz, Iverson już trochę w swoim cieniu, ale jeżeli chodzi o L.J to każde drużynie potrafi 30pkt, rzucić. A do tego jeżeli uda się Cavsą osiągnąć przewagę ze Detroit będzie musiało gonić wynik przez większość meczu to możemy liczyć że obie zdobędą po 90pkt. Do tego jeżeli mecz będzie wyrównany to możemy liczyć na końcówkę z dużą ilością FT. Gdzie oba przypadki pomagają nam z overem. Więc będzie tutaj trochę fauli, i mamy niską linie i do tego jest to chyba jedyny zespól przeciwko któremu możemy zagrać Detroit z liną 180 że wejdzie over. Bo tak naprawdę Niskie wyniki Detroit to wina rzutów za 3, są drużyną która oddaje ich najmniej chyba w NBA i do tego jeszcze ich nie trafiają, gdzie jest to dziwne bo zawodników dobrze za 3 rzucających mogło by się wydawać mają wystarczająco. I tak myślę że nie powinno być tu problemu z pkt. Linia daje nam 22 pkt na drużynę na kwartę myślę ze jak jedna i druga drużyna raz ten pułap przekroczy to potem mogą nawet zawalić kwartę do 20pkt spokojnie. Bo Cavs na ostatnie 24 kwarty aż 20 razy wchodziła powyżej 22 pkt. Detroit trochę słabiej 17-7 ostatnich 24 kwart, nie oddaje to całego widoku meczy, ale daje nam tutaj wystarczająco jakości po obu stronach żeby sądzić ze mecz zakończy się overem. Skromny ale overem, bo tak ja mówiliśmy wcześniej 22pkt, na kwartę to jest próg minimalny gdzie każda drużyna w miarę optymalnej formie jest wstanie przekroczyć, lub druga potrafi nadciągnąć i wchodzi, tym bardziej że Cleveland ma wystarczająco jakości żeby spokojnie tutaj 100pkt wrzucić,gdy zagrają bardzo dobre spotkanie tym bardziej są u siebie.A nie można obstawić że Detorit ze swoim składem wejdzie poniżej 80 pkt. Więc na pewno bliżej over niż under.
 
M 0

mirek186

Użytkownik
NYK vs. Indiana under 224.5
Kurs:1.90
Buk:Bet365
Analiza:
Krótko a na temat, obie drużyny na b2b, gdzie było by to nawet z ta linią dla mnie za mało ale Indiana osłabiona Grangerem i Dunleavy, więc jeżeli chodzi o wysokie strzelanie to linia ognia jest drużyny Pacers mocno osłabiona, dalej wygrywają, ale mają przestoje tak jak w ostatnim meczu prawie 11 minut bez pkt(dane z preview na ESPN)noi zaczym idzie bez tych 2 łąwka Pacers znacznie krótsza i pierwsza 5 grała dłużej a nie mamy w drużynie Pacers młodzików, bo i Murphy i Daniels tak jak Ford mają pod 30lat, nie tragicznie ale przy dłuższej eksplantacji może skuteczność siąść szczególnie przy wysokiej lini. W spotkaniach b2b jest tutaj nie aż tak dobrze jak się spodziewałem bo są 4-3 under w ost. 7, ale overy wchodziły dzięki bardzo dobrej postawie właśnie Grangera lub grali przeciwko mocnej drużynie wypoczętej. Ostatnich parę meczy Indiany też oglądnąłem i muszę powiedzieć że ich obrona nawet jak tracą 100pkt, jest znacznie lepsza niż Suns, bardziej zgrani, potrafią przetrzymać przeciwnika nawet do paru minut bez pkt, tylko że właśnie dalej z tą obroną grają w kratke ale ja ost. parę meczy zaliczył bym im na duży +, co do NYK ta sama sytuacja wystrzelali się z Toronto, i do tego są na b2b. gdzie Lee i Harington grali po prawie 40 minut. Kluczem do naszego underu będzie mało fauli, jeżeli obie drużyny nie zaprezentują sobie po ponad 20FT, to wynik będzie under nawet przy dobrej skuteczności, a myślę że szczególnie w tym spotkaniu trener będzie ich uczulał na czysto grę, bo mamy spotkanie b2b i do tego po stronie Indiany parę kontuzji więc ławki są krótkie w tych zespołach, jeden zawodnik z 5 fauli morze tutaj załatwić mecz przeciwnikowi.
 
rondo 23

rondo

Użytkownik
Spotkanie: Clippers - GSW
Typ: GSW -4 ⛔
Kurs: 1.9
Buk: bet365

Analiza:

Ostatnio obniżyłem loty, ale ciąży na mnie przekleństwo grania przeciwko Indianie oraz na Byki na wyjeździe. Ciągle sobie powtarzam &quot;nigdy więcej&quot; po czym gram to samo :jezora: Dziś dużo ostrożniej, po wielu przemyśleniach. Odważyłem się grać na słabe na wyjazdach GSW i mam nadzieję, że nie przejadę się jak wczoraj na Knicks. Co mnie do tego pokusiło, a raczej skłoniło. Mianowicie fakt nieobecności w zespole z LA takich graczy jak Camby czy Thorton. Teoretycznie są jako &quot;questionable&quot; jednak nie liczył bym na powrót ktoregokolwiek z nich. Niepewny występu jest także Randolph, który po wykluczeniu go na 2 mecze pojechał do swojego śmiertelnie chorego ojca. Zach wyraźnie nie ma teraz czasu ani chęci na grę. Myślę, że owy incydent w ktorym Randolph uderzył w twarz Amundson&#39;a miało podłoże nerwowe i ukazywało &quot;bezradność&quot; Zacha odnośnie choroby jego ojca. Tlumaczył się &quot;próbą pocałunku, jedak ja to widzę trochę inaczej. Te osłabienia sprawiają, że nawet nieobecność Ellisa w zespole Golden State stawia graczy z LA na straconej pozycji. Maggette który grał 8 sezonów dla Clippers, wypowiadał się, że wchodząc na parkiet stara się być tak agresywny na ile to tylko możliwe. Jackson - najlepszy punktujący GSW stwierdził w wywiadzie, że muszą wreszcie wrócić na tory wygranych wyjazdowych a poniedziałkowa potyczka z Clippers jest ku temu najlepszą okazją. Dlatego też gram na GSW z handikiem -4.

???? ???? ????

Spotkanie: Knicks -Indiana
Typ: Over 224.5 ✅
Kurs: 1.9
Buk: bet365

Spotkanie:

Nie zgadzam się z żadnym zdaniem mojego poprzednika na underowy typ w tym spotkaniu. Nieobecność Grangera i Duna sprawiła, że ławka Pacers aż się &quot;bije&quot; o miejsce w pierwszej piątce. Są głodni gry i robią naprawdę dobrą robotę by się pokazać. Indiana wcale nie zwolniła tempa na co liczyłem dwa razy grając przeciwko nim. TO naprawdę młody zespół na który pozytywnie rokuje na przyszłość. Jak to bywa z młodziakami, są głodni punktów i grają otwartą koszykówkę. Nie wiem gdzie Mirek widzi defensywę w Indianie. Oni prawie nie bronią, tak jak Knicks. To czysty random game na punkty. Typowe zespoly run&#39;n&#39;gun. Knicks u siebie są cholernie mocni. Mimo wczorajszej porażki, nie martwię się o jakąś obniżkę formy. Oni są poprostu słabi na wyjeździe. Oba zespoły grają radosny kosz, z szybkimi akcjami. Sądzę, że dziś zarówno Knicks będzie chciało udowodnić że na własnej hali warto na nich grać, jak i Indiana, że bez Grangera są równie silni. To wszystko może, a raczej napewno przerodzi się w random game w ktorym padnie wiele oczek. Właściwie Granger w meczach z zespołami grającymi otwartego kosza jak Knicks nie punktował za wiele. Przeważnie dużo poniżej swojego PPG. Punkty rozkładały się na drużynę, bo bez krycia nikt nie bał się kończyć akcji. Granger to dobre rozwiązanie na defence teamy, więc jego nieobecność w tym spotkaniu wcale nie ogranicza siły ataku Indiany. Dlatego też uważam, że sprytnie i myląco postawiona linia na 224.5 oczka pęknie lekko.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
gadzam się z oboma typami Rondo..szczegolnie typ over w meczu Knicks-Pacers mi sie podoba..Knicksi to jedna z najlepiej punktujących druzyn we wlasnej hali-108ptk/game..więc mozna sie spoodziewac ze na pewno przekroczą ten próg i to sporo bo, grają przeciwko jednej z najgorszych obron w lidze, która traci srednio na wyjazdach takze ponad 108ptk/game. Co wiecej obrona Knicków takze nalezy do słabiutkich &quot;zezwalając&quot; na 107ptk/game we wlasnej hali..do tego statystki które nie moga klamac- Indiana typowa druzyna overowa (10-2 na rzecz over przeciwko druzynom podkrecajacym tempo gry i podobnie przeciwko druzynom slabo broniacym).
 
rondo 23

rondo

Użytkownik
A co myslicie o Typie under 112 ptk LA Clippers?Clipersi maja oslabiona drużynę, grają z drużyną ostatnio dobrze punktujaca Wariorsami, którzy trochę tych punktów jednak tracą tylko czy stracą z LA ?;]do tego typu skłania mnie kurs 1.83
Całkiem ciekawy typ. Clippersi maja naprawdę okrojony skład przed tym meczem. Bez Thortona i Cambiego ich offense jest naprawdę osłabiony, dodatkowo dochodzi nieobecność Randolpha, lub nawet jeśli zagra to napewno jego psychika jest na tyle nadwyrężona, że nie widzę go w tym meczu. Jedyne co mnie powstrzymuje przed graniem takiego typu to ostatnie niemiłe doświadczenie z Pacers gdzie rozpisywałem się na temat słabego offence pod nieobecność Grangera, a ława pokazała klasę i narzucała oczek.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom