>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA Luty

Status
Zamknięty.
r-baggio 557

r-baggio

Użytkownik
Charlotte - Detroit
Typ: over 14,5 Gerard Henderson
Kurs: 1,85/1,71
Bukmacher: Sportingbet/bet365


Dzisiaj doszło to wymiana na linii Charlotte – Minnesota. Gary Neal (9,6 punktu na mecz) przechodzi do „Leśnych Wilków”, a do Charlotte wędrują Mo Williams i Troy Daniels. Co istotne Williams i Daniels dzisiaj nie zagrają, więc zmniejsza się rotacja na pozycjach 1 i 2. Dodatkowo dzisiaj wypada Kidd-Gilchrist (10,2 punktu na mecz).

Henderson po kontuzji Walkera (18,8 punktu na mecz) notował takie cyfry począwszy od pierwszego meczu:

NY – 14 pkt. (5-12, 30 minut)
SA – 18 pkt. (6-17, 35 minut)
Denver – 8 pkt. (4-10, 25 minut)
Waszyngton – 17 pkt. (6-13, 33 minuty)
Waszyngton – 27 pkt. (10-15, 36 minut)
Philadelphia – 17 pkt. (5-17, 38 minut)
Indiana – 13 pkt. (2-9, 39 minut)

Jak widać, gdy Gerard gra ponad 30 minut to linia 14-15 punktów praktycznie zawsze jest przekroczona. Dzisiaj minuty Hendersona powinny być spokojnie na poziomie 35 minut. W tym sezonie notuje tylko 11,1 punktu na mecz, grając 27,3 minuty. Jednak te statystyki nie obrazują obecnej sytuacji. Już lepiej pokazuje to bilans ostatnich 10 spotkań, gdzie notuje: 14,8 punktów i gra 30,9 minut. Dodatkowo Al dzisiaj nie będzie miał łatwo z „dwoma wieżami”, więc ciężar gry w większym stopniu powinien spaść na Hendersona.

Wynik: 17 punktów✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Memphis Grizzlies - Brooklyn Nets(+11,5) -&gt; 2,25 -&gt; Ónibet ✅✅✅ 95 - 86 Memphis

Nie mam dzisiaj jakoś weny do pisania, to postaram się w skrócie zamieścić najważniejsze informacje i swoje spostrzeżenia odnośnie tego meczu. Goście B2b w dodatku on road, i dziś spotkanie w FedEx Forum i wyraźny faworyt czyli Grizzlies. Dla mnie w tym meczu możliwe close game i w tą stronę idę, proponuję w moim odczuciu bezpieczny handicap +11,5 na Nets, ale ktoś jeśli chce może dać inny. Obie ekipy głównie grają przez swoich podkoszowych. Ciekawy jestem jak będzie dziś wyglądał pojedynek Kevina Garnetta z Randolphem czy Gasola z Plumlee. Odkąd Lionel Hollins posadził na ławce Brooka Lopeza i Derona Williams ten zespół wygląda znacznie lepiej. Ławka jest całkiem dobra, S5 też nie najgorzej wygląda, jest pożyteczny Jack który gdy drużynie nie idzie potrafi wziąć ciężar gry na siebie. Memphis po tym spotkaniu robi ciekawy trip po Zachodzie: Oklahoma, Portland, 2 x Clippers czyli sami contenderzy, i też ciekawe czy nie będą się oszczędzać i luzować obrony. Łatwego zwycięstwa gospodarzy dziś nie przewiduję. Nets udowodnili już nie raz że jak są absolutnym dogiem potrafią się postawić a handicap w miarę bezpieczny i po fajnym kursie. Buki wyraźnie faworyzują Memphis, i robi się z tego całkiem public bet, a zazwyczaj wiadomo jak się to kończy. Nets + 11,5. Polecam i pozdrawiam. Rambo

E: Słaby to był bet, ale siedzi fartownie ;-)
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Ja wiem czy ten zespół reszty świata lepszy? ???? raczej nie według mnie. Z resztą takie mecze rządzą się swoimi prawami, będzie to duża pokazówka, a w takim przypadku 3.75 nie jest złe.
a co do meczu Netsów, to tak jak lubię tą drużynę i widzę w niej OGROMNY potencjał, który nie jest wykorzystany, tak i w dzisiejszym meczu nie ma co porównywać obydwu zespołów, bo termin zespół w Nets póki co jeszcze nie istnieje i na tle Grizzlies obawiam się, że będzie nazbyt widoczne. Dodam tylko, że Williams wrócił, ale wczoraj po opuszczeniu porannej rozgrzewki wyszedł na parkiet i 0/5 z gry, ogólnie mu nie szło. Omijam ten mecz szerokim łukiem, ew. jakiś under.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
jannek 389

jannek

Użytkownik
nie chce spamowac niepotrzebnie, ale czy macie ten zaklad jeszczw w uni ? jakas godzine temu szukalem i nadal go nie widze, mam tylko w maratonie po 2,35 -_-
o team world chodzi
 
deepred 781,2K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Kokocz, czyżby kolejna wojna na argumenty przed nami? ;) Zgadnij, który mecz wybrałem. ;) Ofc moich ulubieńców z NJ.
Dzisiaj wchodzę w under Brooka Lopeza. Facet jest dobrym centrem i nie mogę mu tego odmówić. Skuteczność również fajna, ale dzisiaj spotkanie z Gasolem. Ciężka walka przed nim, bądź przed Plumlee. Ogólnie, gdybym miał pewność, że zagra około 30 minut w tym meczu, to raczej bym tego nie dotykał, ale kolejny raz zapowiada się spotkanie raczej underowe. Nets grają dodatkowo b2b, ale mimo, że wczoraj Brook zagrał ledwie 20 minut wydaje mi się, że dzisiaj może mieć ciężko z Gasolem.
Wiadomo, że Lopez najlepiej czuje się w &#39;restricted area&#39;, ale Grizzlies bardzo dobrze kryją trumnę i okolicę pomalowanego. Rzuty z półdystansu w wypadku Brooka wyglądają różnie, generalnie całkiem przyzwoity procent - 42. Ciężko jednak przypuszczać, żeby w meczu z takim rywalem Nets często budowali grę izolacyjną pod Lopeza, no ale jak będzie to się okaże.
Linia strasznie niewygodna, ale dzisiaj zaufam swojemu przeczuciu. Kurs do luźnego zagrania raczej zachęcający, więc rekreacyjnie pyknę underek Brooka. ;)
B. Lopez under 15,5 / 1.83 / bet365 ✅12
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
maxti 234

maxti

Użytkownik
Charlotte Hornets - Detroit Pistons
Powyżej 190.5 pkt.
@ 1.71 ⛔
Unibet
Mega niska linia wystawiona na ten mecz, OK- wszyscy dobrze wiemy jak gra i broni Charlotte ale dziś wystąpią w nieco okrojonym składzie ze względu na transfer,
Detroit w kratkę ale czas nagli a miejsce w pierwszej 8 samo nie przyjdzie dziś jest okazja na zdobycie punktów z jednym z rywali w walce o awans do play-off,
Charlotte ostatnio w małym dołku bo tak można określić porażkę z Philadelphia i pechową jednopunktową z Indiana Pacers. Właśnie w tym ostatnim meczu pokaz dał gwiazdor Charlotte Jefferson A. 30 pkt.
+Al Jefferson over 18 @1.65 ⛔
+Gerald Henderson over 15.5 @ 1.72 ✅
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
DeepRed dzisiaj się z Tobą zgodzę, jeśli chodzi o underowe spotkanie. Co do Lopeza to rzeczywiście w restricted arena czuje sie jak ryba w wodzie, ale z mid-range także jest o dziwo bardzo skuteczny. Jego średnia w tym sezonie to 15.4, więc z racji, że spotkanie wydaje się byc underowe i że wychodzi z ławki, powinno siąść. Brook jest bardzo pewnym i regularnym graczem i tą podwójną zdobycz powinnien mieć, pytanie tylko czy przykładowo 13 czy 16 pkt ? Jak sam wspomniałeś linia dość niewygodna do grania, lecz uważam, że siądzie.
Lopez wydaje się być ostatnimi czasy trochę &quot;sfrustrowany&quot;, wpływ na to być może miały doniesienia wobec jego transferu. Trener zdjął go na ławkę, wczoraj w końcówce złapał nawet technicznego.
Powodzenia
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Pistons- Spurs -2,5
1,51
Unibet
No coz ciagle celuje w jakies wieksze odblokowanie sie mistrzow. Z I ndianą kolejny raz potezna sinusoida w grze jednak wazna wygrana na ciezkim terenie. Pistons sa b2b jednak to mloda ekipa wiec czynnik nie bardzo wazny. Szkoda,ze wypadl Jennings bo gra byla wtedy fajna. Doswiadczenie musi wziasc gore w nocy. Spurs chyba pamietaja feralna porazke z Tłokami u siebie i chca wziasc rewanz. Pora w nocy zacząć druga tysiączke u Popa ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
miki0308 465

miki0308

Użytkownik
Chris Bosh over 20,5 pkt @1,80 Expekt ⛔
Dobra linia na Krzyśka. Miami, będące ostatnio w kiepskiej formie i osłabione brakiem DWade&#39;a, zagra dzisiejszej nocy w Cleveland z miejscowymi Cavaliers. Jak wiadomo, po poprzednim sezonie z ekipy Heat do Cavs przeszedł LBJ, który wcześniej święcił triumfy z Miami. Bosh nie był z jego decyzji zadowolony, &#39;wkurzył&#39; się na niego i dzisiaj na pewno będzie mocno zmotywowany na pojedynek z jego nową ekipą. Dodatkowo, Chrisa czeka matchup z Love&#39;m, który w obronie nie będzie dla niego ciężka przeszkodą. Pod nieobecność Wade&#39;a to Bosh jest liderem Heat i dzisiaj powinien solidnie zapunktować. W tym sezonie dużo więcej rzuca z półdystansu czy za 3 i robi to na całkiem niezłej skuteczności. Miami ostatnio w słabej formie i możliwy w tym meczu jest blowout dla Cavs, ale linia spokojnie do przekroczenia nawet w 3 kwartach. Jeśli Heat chcą powalczyć to Bosh musi brać więcej gry na siebie i pewnie koło 20 rzutów odda i myślę, że linie spokojnie pokryje. Podsumowując, spora motywacja, słaby obrońca naprzeciwko oraz Bosh będący liderem Heat- to wszystko skłania mnie do zagranie jego overa punktowego. Polecam!
 
adashmm 44

adashmm

Użytkownik
LeBron James To score 26 lub więcej Punkty i Cleveland Cavaliers wygra @2,25 WH
niestety nawet nie było blisko,po pierwsze blow, po drugie jednak zbyt wiele opcji pkt u cavs w tym meczu. Siedmiu zawodnikow powyżej 10pkt.
Linia wystawiona dokładnie na wysokość średniej Lebrona w tym sezonie natomiast mecz dla niego nie jest kolejnym przeciętnym meczem w rozgrywkach. Oczywiście nie przeceniam wagi pojedynku. Ale jednak zawsze grając przeciwko byłym kolegom człowiek dodatkowo się mobilizuje. Myślę że nawet jakiś odjazd nie sprawi aby Lebron pogrzał zbyt długo krzesełko;) Spodziewam się raczej pojedynku na pkt.z Bosh`em. Nawiązując do typu miki0308 myślę że obaj pokryją overy. Co do wyniku meczu...to raczej Miami bez Wade`a nie sprawią niespodzianki, Cavs bez jakiś zdrowotnych problemów (pomijając Varejao)
e: uzpełnie jeszcze tylko staty:
W dwóch meczach w tym sezonie pomiędzy Cavs, a Heat LBJ zdobywał 30pkt grając 40`i w meczu rozgrywanym w Rio 7pkt grając tylko 20` - nie widziałem tego meczu ale mogę podejrzewać że jakiś uraz wykluczył go z gry na początku 3q.
Wiem, że kurs nie powala na kolana ale ja próbuję za 5/10. Jednocześnie prosząc o wyrozumiałość ekspertów NBA, pierwszy raz odważyłem się coś tu napisać, mając nadzieję że nie ruszy za chwilę loża szyderców w HP ;p
 
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Derrick Favors powyżej 16,5 pkt ⛔⛔
1,85
Sportingbet​


Analizowałem już ten typ w nocy i powiedziałem sobie, że jak buki dadzą linię 17,5 to wchodzę w to mocniej. Chyba nie muszę mówić, że taki próg zadowala mnie jeszcze bardziej... Wiele czynników przemawia za tym typem, zarówno czysto statystycznych, jak i sportowych, więc będę stał za nim murem. Po pierwsze zacznijmy od sportowych aspektów skłaniających mnie, by zaufać młodemu podkoszowemu Jazz. Forma Favorsa w lutym jest praktycznie nienaganna. 5 rozegranych meczów, średnia to: 17,8pkt/mecz a zaniża ją 11-punktowy występ z Miśkami, gdzie każdy choć trochę interesujący się NBA wie, jak ciężko walczy się z frontcourtem Grizzlies. Do skuteczności również nie można się doczepić bo zdecydowanie przekracza 50%. Być może najważniejszą informacją, która powoduje, że ten typ jest atrakcyjny jest zapowiadana absencja Chandlera, który jest na ten moment jedynym klasowym podkoszowym w drużynie Dallas i bez niego w pomalowanym Utah może zrobić konkretny dym.

http://www.rotoworld.com/headlines/nba/256108/tyson-chandler-out-wednesday-vs-jazz

Po wymianie z Bostonem, kiedy to Mavs pozyskali Rondo m.in za solidnego Wrighta ta ekipa ma ogromny problem na tablicach i w chronieniu pomalowanego. Wystarczy napomnieć, że Dallas zajmuje 29 pozycję w całej lidze, jeśli chodzi o zbiórki, a Utah w tej statystyce plasuje się na 2 miejscu. W meczu, w którym zabraknie po stronie Mavs tego, który jest ostoją defensywy i świetnym rim protectorem, a także najwięcej zbiera, samemu można sobie odpowiedzieć, którzy zawodnicy powinni być dokarmiani sporą ilością piłek. Favors w pomalowanym czuje się, jak ryba w wodzie. Większość swoich punktów zdobywa właśnie z trumny, ewentualnie odpali jakiegoś jumpera. Nieprzypadkowo napisałem o zbiórkach bo nadarza się okazja do tego, by zdobyć kilka punktów drugiej szansy po ofensywnych zbiórkach, a przecież kilka z nich na pewno padnie łupem Derricka. Co jeszcze?
Nie chcę na siłę szukać argumentów za typem bo i tak jest ich już sporo, ale od pewnego czasu w s5 Utah wychodzi Dante Exum, który nie oddaje tyle rzutów, co jego poprzednik Burke, który na ten moment gra z 2nd unitem. To wszystko sprawia, że lwią część rzutów mają do dyspozycji Hayward, Favors i Kanter, ale z racji powyższych okoliczności moim wyborem jest Favors. W ostatnim czasie praktycznie co mecz to właśnie oni plus Burke z ławki punktują dla Utah najwięcej.

Jamal Crawford powyżej 18,5 pkt ✅✅
1,85
Sportingbet​


Kolejny bet, który jeśli tylko nie zawiedzie skuteczność powinien wjechać, jak w masło. Pojedynek z Houston, więc z samej definicji zapowiada to sporo punktów bo mecz zapewne będzie toczony w szybkim tempie. Po stronie Clippers nie zagra Blake Griffin, czyli pierwszy strzelec tego zespołu i człowiek oddający co najmniej kilkanaście rzutów w jednym meczu. Wiadomo, że to nie jest pozycja Jamala, ale wąski skład ekipy z LA i mało wartościowa ławka rezerwowych pozwala sądzić, że Crawford tych rzutów odda całą masę. Potrafi sprawnie wymuszać faule, co jest dodatkowym handicapem bo rzuty wolne wykonuje na dobrym %, więc to zawsze okazja do łatwych punktów. Chris Paul powinien być tu naturalnym liderem tej ekipy pod nieobecność Griffina, ale Paul będzie miał problem bo stawić czoła będzie musiał Beverley&#39;owi, czyli specjaliście od wyciszania swoich vis-a-vis. Elitarny obrońca na swojej pozycji, także ciężki matchup czeka Chrisa. Wszystko wskazuje na to, że Jamal powinien dzisiaj przekroczyć próg 20 pkt i być może zrobi to ze sporą nawiązką. Wiadomo, że musi być tu spełniony szereg czynników, których nie da się przewidzieć w tej chwili, w miarę wyrównany mecz, czy jego w miarę dobra skuteczność, ale myślę, że typ jest godny uwagi. Dodam, że w pierwszym meczu pomiędzy tymi zespołami Jamal rzucił 22 pkt, kiedy to po parkiecie biegał Griffin oddający 20 rzutów... Hawes dzisiaj tyle nie odda, a ktoś rzucać musi. ;)

Ten sam mecz i over Motiejunasa 12,5 milenium jest godny polecenia. Już kilka dni temu pisałem o tym zawodniku... Ostatnio jej nie przekroczył, ale powód był taki, że dostał mniej minut z powodu faul trouble. Hawes w obronie jest słaby, więc D-Mo powinien to wykorzystać. Swoje rzuty dostanie, by przekroczyć tą linię. Pod nieobecność Howarda jak wspominałem rzuca więcej i zazwyczaj z dobrym skutkiem. Możliwa absencja Jonesa spowodowałby, że ten bet wyglądałby jeszcze lepiej, ale i tak jest ok. Jones jest Q.

Jamal i Favors lecą singlami. D-mo w treblu również z nimi w milenium za mniejszą stawkę. ;)
Ako 6,33 Milenium ⛔⛔
Pozdrawiam!
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Karmol bardzo ladnie wszystko opisal i popieram w 100% kazdy typ ????
Od siebie odrzuce spotkanie dwoch dziadowskich druzyn czyli Magic i Knicks. Pierwsi bez Tobiasa Harrisa drudzy bez Melo. Strata zdecydowanie wieksza po stronie przyjezdnych no i jak popatrzymy na same sklady to potencjal mimo wszystko wiekszy u gospodarzy. Duet Oladipo+Vucevic moze zrobic roznice w tym meczu i na to licze. Knicks nie maja odpowiedzi na Vucevicia bo sytuacja pod koszem wyglada gorzej niz tragicznie: Amudson, Smith, Bargnani, Stoudemire to nie sa rywala dla centra gospodarzy. Na Oladipo tez nie widac odpowiedzi po stronie gosci. W ostatnim meczu Knicksi u siebie wygrali 7 punktami ale wtedy Carmelo zagral i przycyznil sie do zwyciesta swoimi 25 punktami a z drugiej strony Oladipo zagral jedne z najgorszych swoich spotkan w karierze notujac 6-20 z gry. Trzeba jeszcze dodac, ze w tamtym spotkaniu Vucevic wykrecil 16-22 zdobywajac 34 punky co tylko potwierdza moje slowa. Linia nie jest wysoka wiec moim zdaniem warto brac win gospodarzy + overek srodkowego Magic.
Magic -5,5 1,92 marathonbet✅
Vucevic over 19,5 1,90 marathonbet/ over 18,5 1,85 uni,bet
✅✅
Portland po slabszych meczach wraca do formy. Dzisiaj trafiaja b2b Lakers i przewiduje latwe zwyciestwo. Wiem, ze ostatnie dwa pojedynki miedzy tymi druzynami to nie byly latwe spotkania, bo Portland byli ewidentnie pod forma+ dodatkowo nie bylo Lopeza ktory juz wrocil do normalnych minut i powinien byc wielkim wzmocnieniem co do wczesniejszych spotkan. Ogladalem wczoraj Lakers i zagrali po prostu tragicznie. Jak w pierwszej polowie jeszcze Ellingtonowi siedzialo tak jeszcze to jakos wygladalo ale jak temu panu przestalo siedziec to zero pomyslu. Young tradycyjnie masa cegiel i raz na kilka rzutow wyjdzie jakies spektakularne zagranie ale ogolnie wiecej szkod niz pozytku Boozer w ofensywie wygladal calkiem niezle ale tradycynie w obronie katastrofa. Ogolnie cala ekipa Lakers to w defensywie katastrofa i to jak ich wczoraj w kilku akcjach objezdzal Lawson to bylo po prostu nie do opisania. Portland wiadomo, ultra mocna pierwsza piatka z lawki Leonard i McCollum coraz lepiej wygladaja wiec naprawde bede mocno zdziwiony jak Portland nie wypracuje pokazniej przewagi do polowy.
Portland -6,5 1polwoa 1.78 pinnacle✅
Portland/Portland 1.30 [8/10]
✅
Boston niestety dzisiaj bardzo male szanse na zwyciestwo.Hawks juz raz grali w TD Garden i pewnie wygrali ponad 10 punktami i dzisiaj powinno byc tak samo. Korver wczoraj dostal nominacje od komisarza ligi na rezerwowego w meczu gwiazd wiec licze szczegolnie na jego dobre spotkanie bo ostatnio widac obnizke formy. Tak jak pisalem juz wiele razy, Boston jak na swoj mizerny sklad gra bardzo dobrze i wierze, ze za kilka lat ta druzyna pod wodza Stevensa bedzie walczyla o mistrzostwo ale na ten momentu tu i teraz to nie poziom Atlanty. Personalnie Boston klase nizej od Atlanty i tylko bardzo slaby mecz Atlanty moglby spowodowac ich porazke.
Atl/Atl 1.68 bet365⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Milwaukee Bucks - Sacramento Kings 2 -&gt; 5,85 -&gt; Betano ⛔⛔⛔ 111 - 103 Bucks
Milwaukee Bucks - Sacramento Kings(+9,5) -&gt; 2,03 -&gt; Pinnacle ✅✅✅ 111 - 103 Bucks
Ben McLemore over 11,5 pkt -&gt; 1,85 -&gt; Sportingbet ✅✅✅ 16 pkt


Dzisiaj biorę pod lupę spotkanie Bucks - Kings. Po raz kolejny nie rozumiem kursów wystawionych przez bukmacherów. 1,20 na win u siebie Bucks? Kim oni są contenderem żeby wystawiać na nich takie kursy? Grają nadzwyczaj dobrze, ale potrafią mieć przestoje, czego dowodem chociażby mecz z Lakers, gdzie dzięki świetnej grze w końcówce spotkania Knighta, doprowadzili do dogrywki a następnie ją wygrali. Mnie oni średnio przekonują, na pewno zagram dziś na gości. Kings znowu on road do tego B2b, ale roster mają całkiem porządny, na bieżącą chwilę, Gay i Cousins mają grać, Collison out ale i bez niego myślę że są w stanie nawiązać równą walkę z ekipą Jasona Kidda. W Sacramento zmiany, Tyrona Corbina zastąpi George Karl i sądzę, że będą to dobre początki ekipy z Sacramento, bo Karl preferuje ofensywny styl gry, a to dla Kings woda na młyn przy takich zawodnikach jakich mają. Milwaukee typowy zespół rzemieślników, nie ma tutaj gwiazd, ale Kidd fajnie to poukładał i są wyniki, ale dzisiaj tak naprawdę nie widzę, kto miałby zatrzymać Cousinsa, który jest w bardzo dobrej formie, oraz Gaya, który nie dość, że jest bardzo dobrym defensorem to jeszcze potrafi mieć świetne mecze jeśli chodzi o ofensywę. Kurs za duży moim zdaniem. Dałbym na gości dziś max 3,90. Ponadto Zachód jest silniejszy od Wschodu. Do tego dokładam over na zawodnika gości. Nie ma Collisona, więc McLemore na pewno dostanie z 2-3 rzuty więcej. Linia fajna 11,5. Kings żeby to wygrać potrzebują rzutów dystansowych, a McLemore potrafi odpalać trójki, ponadto ma urodziny więc dodatkowa motywacja, no i 22 pkt rzucone Bucks w ostatnim meczu na 8/10 z gry o czymś świadczy. Biorę. Stawki od samej góry coraz więcej, wiadomo że Kings win to nie żadna peffka. Polecam i pozdrawiam. Rambo
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Dorzucilbym rowniez over na Cousinsa bo Kozły nic specjalnego pod koszem nie maja. Ogolnie kurs bardzo przyjemny a Sacramento gdzies w koncu ten mecz na wyjezdzie wygrac musi, ciezko o lepszaokazje.
 
deepred 781,2K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Dzisiaj proponuję się nieco przyjrzeć Boshowi. Wiadomo, że dzisiaj w ekipie z Florydy zabraknie D-Wade&#39;a. Szykuje się więc sporo minut dla Chrisa, ale czy na pewno? Wiadomo, że Bosh grając na pozycji 4 albo 5 potrafi grac daleko od kosza i rzucać z dystansu albo z półdystansu. Dzisiaj matchup z Love&#39;m, któremu baaaaaaaardzo dużo brakuje do tego, by stać się dobrym obrońcą. Pewnie po tych pierwszych zdaniach stwierdzicie, że gram dzisiaj over, ale po raz kolejny celuję w under. Linia dosyć wysoka, bo 22,5. Chris jest liderem tej drużyny, ale szczerze mówiąc sądzę, że nie zagra więcej niż 30 minut. Ciężko będzie mu te 23 oczka nabić, tym bardziej, że wcześniej może zaistnieć sytuacja, w której Heat czeka blowout. Słabo grają w ataku, a ponad 30 punktów Bosha z meczu przeciwko Knicksom zdarzyć się dzisiaj nie powinno. Sądzę, że LeBron i spółka od początku narzucą swoje warunki gry koszykarzom z Florydy, a wkład Bosha w dzisiejsze spotkanie nie będzie aż tak istotny. Wczoraj under pokryty w miarę spokojnie, więc dzisiaj próbujemy Chrisa, tym bardziej, że kurs bardzo atrakcyjny jak na tak wysoką linię.
Bosh miewa słabe mecze, nawet pod nieobecność Wade&#39;a potrafi rzucać po 12-15 punktów, a jego Heat rzucają wtedy około 80. Sądzę, że dzisiaj więcej niż 90 goście nie rzucą, a co za tym idzie Chris nie będzie autorem 1/4 punktów swojej drużyny z racji tego, że Heat są po prostu drużyną słabszą od Cavs i to praktycznie w każdym aspekcie.
C. Bosh under 22,5 / 1.85 / betsson ✅15
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kefir0076 20

kefir0076

Użytkownik
Kurs na KINGS w dniu dzisiejszym zaczął się od 5.28 a teraz podskoczył aż do 7.50 na paddypower

Co to ma być !!!!!??!!! patrzę na ROTOWORLD za kontuzjami a tam tylko Darren Collison (Derricka Williamsa nie biorę na poważnie). Jest Boogie są wszyscy.

Przecież to jest Bucks, co z tego , że u siebie. Wcale nie twierdzę, że Sacramento wygra ale kurs 7.50 to mogli wystawić np. przeciwko Memphis. Ale Bucks ?? WTF

Ktoś ?
 
D 2

dalizarobic

Użytkownik
podejrzewam ze kursy takie wysoki bo po 1wsze kings bez formy a po drugie w tym sezonie wygrali tylko 4 mecze wyjazdowe w tym 2 w roli faworyta z mega oslabiona minesota..... dlatego tez takie kursy bo kings nie sa druzyna wyjazdowa i to wiadomo nie od dzis...ale handi plus 11 to chyba pewniak
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom