>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

NBA Luty

Status
Zamknięty.
J 3,9K

jacques

Forum VIP


W tym temacie podajemy wszelkie przemyślenia i analizy dotyczące spotkań NBA rozgrywanych w lutym.

Nie podajemy suchych typów bez analiz.

Piszemy poprawnie po polsku, jak ktoś nie umie sam polecam słownik ortograficzny.

I przypominam o kolejnej ważnej zasadzie pisowni polskiej - Nazwiska, nazwy klubów i inne nazwy własne piszemy WIELKĄ literą.

Jeśli chcecie się podzielić informacją o kontuzjach, to koniecznie podawajcie źródło takiej informacji!

Nie podsumowujemy swoich typów w osobnych postach.

Dział tematyczny to nie czat. Nie zadajemy pytań o to co warto grać itd.

Wszelkie występki będą odpowiednio nagradzane.

Zapraszam do dyskusji i podawania typów.​
 
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Na dziś polecam 3 spotkania trzech mega faworytów.
Po pierwsze Cavs dzis graja z Phili i powinni rozjechac przyjezdnych. Mecz we własnej hali, po nim kilka dni przerwy, takze Lebron i spóła śmiało powinni wygrac. Linia wystawiona na -16,5 wysoko, tego nie ruszam. Bardziej interesuje mnie kto zdobedzie wiecej punktow w jednej kwarcie. Od pewnego czasu obserwuje wyniki w poszczegolnych kwartach i nasunął mi sie jeden wniosek mianowicie - druzyny ktore wygrywaja spotkanie zazwyczaj rzucają najwięcej pkt w jednej kwarcie - nie jest to nic odkrywczego, ale patrzac na kursy to często można znaleźć fajne wartości. Zatem ide tym tropem i dorzucam zdecydowanych faworytów dzisiejszych spotkan czyli OKC + Dallas. Wybór nie wymaga dluzszego komentarza, wydaje sie z Oklahoma podrażniona 2 porażkami bedzie chciał dziś zdecydowanie ograć graczy z Florydy - Orlando, natomiast gracze Cubana powinni uporać się ze słabiutką Minnesotą. Kursy na zwyciestwa faworytów są naprawde słabe dlatego też uderzam w takie o to zaklady:
Cavs - największa ilość w jednej kwarcie - 1,21 ⛔
OKC - --;;-- 1,27 ✅
Dallas --;;-- 1,32 ✅
AKO: 2,03
⛔
 
mkalvarez 120

mkalvarez

Użytkownik
Memphis Grizzles - Phoenix Suns @1.68 matathonbet✅
Memphis od czasu jak doszedł Jeff Green przegrali tylko jeden mecz. Wydaje mi się, że od czasu tej wymiany Memphis jest najbardziej kompletną drużyną w lidze. W tym sezonie grali z Phoenix dwa razy i za każdym razem wygrali (102-91 i 122-110). Suns mają problemy z obroną pod koszem(druga najsłabsza w lidze), a Memphis zdobywa najwięcej punktów w lidze z pomalowanego. Dodając do tego świetną w styczniu formę Zacha (19/14/3 i 55% z gry), powrót Conleya i rewelacyjne w obronie ostatnie mecze Memphis, nie daje większych szans dla Suns.
Skłaniam się w stronę handi na Memphis i w temacie go zagrałem, ale wydaje mi się że czysty win to też dobra opcja, mimo słabszego kursu.
//no na styk to weszło, trzeba uważać z graniem przeciwko Phoenix
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Dwa mecze i powinny byc dwa latwe zwyciestwa. Cavs trafia 76ers, ktorzy ostatnio naprawde niezle zagrali z Atlanta ale watpie w ich kolejne dobre spotkanie. Jest to druzyna zlozona z malo doswiadczonych graczy i regularnosc to raczej pojecie obce dla nich. Tymbardziej, ze trafiaja goracych Cleveland, ktorzy w ostatnich kilkunastu spotkaniach przegrali tylko jeden mecz. Irving, Love, LBJ mieli bardzo slaby moment jeszcze kilka tygodni temu ale teraz wracaja do naprawde dobrego basketu. Wzmocnienia w postaci Shumpa, Mozgova czy Smitha tez na pewno mocno wplynely na ten stan bo pomimo duzej niecheci do JR Smitha to jest on na pewno bardziej kompetentnym zawodnikiem niz taki Dellavedova. 76ers to wiadomo dosc dobra obrona i tragiczny atak, jezeli trafiaja to dzieki defensywie potrafia utrzymac sie jako tako w meczu ale jak nie idzie w ataku to konczy sie blowoutem. Drugi mecz to OKC z Magic. Obie ekipy w slabych nastrojach. Magic przegrywaja wszystko co leci a Thunder juz 4 spotkania od PO. No ale Thunder to Thunder gdzie talentu jest 2x wiecej, dodatkowo graja u siebie i lider rywali Oladipo jest niepewny dzisiejszego wystepu wiec zdecydowany faworyt jest tylko jeden. Dobry rywal na podbudowanie sobie morali niczym jak Lechia Gdansk dzisiaj ????

OKC/OKC+Cavs/Cavs = 1,56 bet365✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Los Angeles Clippers over 104,5 1,917 ⛔ 100
Jeżeli chodzi o Clippersów warto przejrzeć końcówkę tematu ze stycznia. Nie będę się powtarzać bo to bez sensu. Atak funkcjonuje bardzo dobrze. Do tego z ławki jest ogromne wsparcie. Brooklyn w ostatnich meczach nie istnieje w defensywie. O ile jeszcze w pierwszej części sezonu jakoś to wyglądało to teraz jest źle. W ostatnich 5 meczach rywale zdobywali 100pkt+ z czego średnia z tych meczów to 111ppg. Ok ktoś powie to były wyjazdowe spotkania. Ale jak popatrzymy wcześniej na domowe spotkania to 99 z Wizards, 103 z Memphis, 113 z Houston.
Nie ma tu ogromnego value bo ta linia nie jest niska, ale patrząc na te wszystkie składowe wychodzi tutaj całkiem spory wynik i jak ktoś ma tutaj papiery na narzucanie ok 110 punktów to są to Clippersi.
New Orleans Pelicans +3,5 - Atlanta Hawks 1,909 ✅ 115:100
Pewnie wszyscy się zastanawiają kiedy ta Atlanta przegra. Wg. mnie spore szanse są na to dzisiaj. Po nerwowej końcówce z 76ers, której nikt się nie spodziewał jadą na zachód i od razu bardzo ciężki teren niewątpliwie. I jest to ciężki teren z innego powodu. Bo jak jedziesz np do SAS czy Grizzlies to wiesz, że czeka Cię strasznie ciężki mecz, ale nikt nie oczekuje wygranej bo nie jesteś faworytem. NOP to trudny teren dlatego, że często te lepsze ekipy są tutaj faworytami. Może na tym poziomie nie ma to takiego znaczenia ale jednak na pewno w psychice gdzieś to jest. Dość powiedzieć, że polegli tutaj Memphis, Dallas. Houston, Clippers czy SAS.
I sądzę, że polec w końcu może Hawks bo co istotne Pelicans u siebie bronią naprawdę bardzo fajnie i mają wszelkie podstawy by pokonać Hawks. Hawks na pewno na fali, jednak ta druga połowa z 76ers była jak na nich wręcz fatalna i sporo zawdzięczają indywidualnością, że ta końcówka poszła po ich myśli(oglądałem tylko skróty jeżeli było inaczej proszę powiedzieć ale tak z nich wynikało). Tutaj czeka ich cholernie ciężki mecz i ja tutaj widzę fajne value na gospodarzy.
Washington Wizards - Charlotte Hornets +7,5 1,961 ✅ 88:92
Wizards ostatnio mnie nie przekonują. Od początku roku niby ciułają te wygrane, ale tak naprawdę wygrywają co muszą. Prócz dwóch wygranych nad rozbitymi Bulls oraz wygranej z SAS w połowie stycznia przegrali z wszystkimi zespołami z dodatnim bilansem. Oj przepraszam, jeszcze wygrali @ z Pelicans zaraz na początku roku.
W każdym razie ich gra jak mi się podobała tak zaczyna teraz bardzo szwankować. Przede wszystkim wiele wyborów w ofensywie jest przynajmniej dla mnie dyskusyjnych. Marcin zdecydowanie obniżył loty i w ofensywie nie daje tyle ile dawał w pierwszej części sezonu. Nene miewa przebłyski, ale potrafi oddawać nieprzygotowane rzuty, gra za bardzo na fali entuzjazmu czasami, i potrafi złapać głupie przewinienia jak słynne już 3 faule w przeciągu 15 sekund w Portland. Skoro już przy tym meczu jesteśmy to on też obnażył wiele słabości Wizards. Oni nie potrafią dobijać rywala. Gdy prowadzą potrafią się rozluźniać i właśnie grać na fali entuzjazmu oddając rzuty z nieprzygotowanych pozycji.
Charlotte gra swoje. W ostatnim czasie solidnie. PO serii porażek w ostatnich 13 meczach doznali porażki zaledwie trzykrotnie z Cavs i SAS dwukrotnie. BigAll wraca do niezłej dyspozycji. Szkoda braku Kemby, ale jak widać nawet bez niego ta gra wygląda bardzo przyzwoicie i przy wolnym tempie w tym meczu widzę bardzo duże szanse na pokrycie tego dużego hc. Wizards o ile grają szybko w kontrach to w pozycyjnym ataku grają wolniej a ostatnio też warto zwrócić uwagę na słabszą defensywę w ich wykonaniu. W moim odczuciu Wizards są w tym zestawieniu całkiem mocno przeceniani.
Zastanawiam się nad OKC ale tutaj warto poczekać na info apropos Oladipo bo bez niego to na moje będzie huge blow.
Dodatkowo jeszcze Memphis kuszą po takim kursie ale przyjrzę się jeszcze temu spotkaniu l8er.
NBA 2014/2015 54:46:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
opmihau 89

opmihau

Użytkownik
Suns - Grizzlies -&gt; Grizzlies -2,5 @ 1.94
Według mnie najrozsądniejszy typ dzisiejszej nocy, kolega wyżej napisał już sporo na temat tego spotkania. Ja gram minimalnie ryzykowniej i łapie handi które powinno zostać bezproblemowo pokryte. Miśki złapały wiatr w żagle, Słońca natomiast to drużyna trochę chimeryczna, fajnie grają do przodu ale ta obrona... Podpieram się jeszcze czystą statystyką, H2H mówi samo za siebie. Seria 6 winów misiów ze słońcami, mogłaby zostać przerwana, ale może w przyszłości, na pewno nie dziś.
Raptors - Bucks -&gt; Over 203 @ 1.91
Szukałem czegoś do dubla, przez myśl przeszedł mi over Clev z 76ers, ale trochę cykam. Z kolei w meczu który wybrałem liczę przedewszystkim na świetny basket Toronto. Zyskali moją sympatię na początku sezonu, kiedy lali każdego pokolei, teraz troszeczkę przygaśli, ale widać że znów łapią rytm a Lowry z DeRozanem wrócili do formy. Bucks to z kolei specyficzna drużyna, która przy pełnym focusie mogła by napędzić stracha każdemu. Liczę na ofensywny mecz i spokojne pokrycie overu.
Powodzenia!
 
friendly 421

friendly

Użytkownik
Dziwi mnie, że jeszcze nikt nie poruszył tematu Raptors vs Milwaukee. Patrząc na to z jak wieloma kontuzjami borykają się Buck&#39;s nie widzę najmniejszych szans na ich zwycięstwo, przpominając fakt że do tego grają na wyjeździe. Toronto po powrocie DeRozana wracają do stabilnej formy, pokazali pod jego nieobecność że są mocnym zespołem i tworzą zgraną całość. Ostatnie mecze troche mogły wymęczyć Toronto, bo pojawiły się aż 2 dogrywki, ale nie uważam żeby miało to wpływ na dzisiejszy pojedynek. Wracają na swoje boisko, gdzie nie widzę cienia szansy dla Kozłów. O ile pod nieobecność Sandersa i Parkera radzili sobie jako tako, to wczoraj ze składu wypadli Ilyasova oraz Pachulia, naprawdę zastanawiam się kto dzisiaj mógłby poprowadzić ich do zwycięstwa, chyba tylko ogromna niedyspozycja Toronto - w co nie chce mi się wierzyć. Do tego proponuję dorzucić luźne zwycięstwa Oklahomy i Dallas, tutaj nawet nie potrzeba analizy. Oklahoma zaskakuje w ostatnich pojedynkach, bo spora ilość z ostatnich dni to nie lada zaskoczenie, wszyscy fani koszykówki wiedzą jednak ze kiedy oklahoma wraca na swoje boisko stają się twierdzą niemalże nie do zdobycia. Co do Dallas vs Minesota. Wilki w tym sezonie tragedia i tyle wystarczy.
Dlatego na dzisiejszy dzień proponuję coś takiego, osobiście wydaje mi się to bardzo realne
Toronto + Dallas + Okc = 1,62 @betsson ⛔ No i dupa, toronto grało tragicznie, nie radzili sobie zupelnie z obroną
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Zwróć uwagę, że Bucks mimo kontuzji jakie trafią zespół przez cały sezon notują bardzo przyzwoity bilans. W ostatnim czasie zagrali dobry mecz ze Spurs, wygrali z Blazers, Heat i Magic. Z Toronto w styczniu przegrali na własnym parkiecie tylko 3 punktami.
Toronto sa faworytem ale grają bardzo chimerycznie i fakt grają lepiej ale ja bym tutaj im ślepo nie ufał po takim kursie. Ostatnio podobny mecz mieliśmy z osłabionymi Pelicans i wtopili przed własną publicznością.
 
M 52

mentos

Użytkownik
Zwróć uwagę, że Bucks mimo kontuzji jakie trafią zespół przez cały sezon notują bardzo przyzwoity bilans. W ostatnim czasie zagrali dobry mecz ze Spurs, wygrali z Blazers, Heat i Magic. Z Toronto w styczniu przegrali na własnym parkiecie tylko 3 punktami.
Toronto sa faworytem ale grają bardzo chimerycznie i fakt grają lepiej ale ja bym tutaj im ślepo nie ufał po takim kursie. Ostatnio podobny mecz mieliśmy z osłabionymi Pelicans i wtopili przed własną publicznością.
Nie porownuj pelikanow do toronto, bo to czysty kryminal. Pelikany to druzyna mloda perspektywiczna ale jeszcze nieklasowa. glebia sklafu oraz zbilansowanie kaze widziec zbyt duza roznice. Btw bucks mozr pokryje hendi ale tylko.toronto jest bardziej dojrzale i doswiadczone.
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Nie porownuj pelikanow do toronto, bo to czysty kryminal. Pelikany to druzyna mloda perspektywiczna ale jeszcze nieklasowa. glebia sklafu oraz zbilansowanie kaze widziec zbyt duza roznice. Btw bucks mozr pokryje hendi ale tylko.toronto jest bardziej dojrzale i doswiadczone.
Tylko te Pelikany grały wtedy bez Davisa i Holidaya.

Najzwyczajniej w świecie te kursy wyglądają jak dobrze wystawione a Bucks away notują bardzo fajny bilans, grają ciekawą koszykówkę, w której jest pomysł i to widać także chociażby po tym jak często są wystawiani jako dogi i jak często kryją HC. (21-9 jako dog ATS w tym sezonie, 20-6 w meczach wyjazdowych).
 
P 47

piotrekl12

Użytkownik
Zwróć uwagę, że Bucks mimo kontuzji jakie trafią zespół przez cały sezon notują bardzo przyzwoity bilans. W ostatnim czasie zagrali dobry mecz ze Spurs, wygrali z Blazers, Heat i Magic. Z Toronto w styczniu przegrali na własnym parkiecie tylko 3 punktami.
Toronto sa faworytem ale grają bardzo chimerycznie i fakt grają lepiej ale ja bym tutaj im ślepo nie ufał po takim kursie. Ostatnio podobny mecz mieliśmy z osłabionymi Pelicans i wtopili przed własną publicznością.
Toronto ostatnio wygrało 6 meczy (kalendarz nie był zbyt wymagający ale lużno walneli Sacramento i pokonali w ostatnim meczu Wizards) także nie są bardzo chimeryczni, ogólnie wrócił DeMar DeRozan i się ogarneli bo nie powiem mieli irytujący dla ich fanów okres. Oglądałem ich mecz z Indianą i luźno wygrali mimo kilku momentów gorszej gry.
Co do Pelicans to taka strasznie niewygodna drużyna, która potrafi wygrać z każdym (nie zdziwi mnie jak dziś przerwą serię Atlanty, dużo zależy czy A.Davis zagra bo rano było info ze jego status jest game time decision), więc również jak kolega Mentos nie porównałbym ich z Bucks. Pelicans cierpią na tym że zachód jest okropnie mocny, gdyby ich wrzucić do konferencji wschodniej to kręcili by się około 4 miejsca pewnie. Mają mega dużo talentu tylko mają też wiele problemów z kontuzjami
Bucks za to są drużyna przeciętniaków która korzysta na tym że Konferencja Wschodnia jest jaka jest, no i trzeba docenić że Jason Kidd odwala tam świetną robote bo jednak w tamtym sezonie osiągneli najgorszy bilans w całej lidze, a teraz mają duże szanse na PO, mimo ze ich najwieksze wzmocnienie juz dawno zakończyło sezon.
Dla mnie dużo ciekawszym typem jest granie na sume pktów
osobiscie na bet365 wybieram over 203pts po kursie 1,90
Toronto to ekipa wybitnie ofensywna z dobrą (ale nie b.dobrą) obroną gdzie kilku zawodników jest w stanie rzucic powyżej 15pktów. Ostatnie swoje mecze wygrywają atakiem, pozwalają rywalom na dużą liczbe pktów ale sami są jeszcze lepsi więc myśle ze powinno spokojnie wejsc
 
bizon91 3,3K

bizon91

Użytkownik
Ostatnio popadłem w sen zimowy, postaram się wrócić do życia w dziale, taki kupon na początek:
Cleveland Cavaliers - Philadelphia 76ers
Brooklyn Nets - Los Angeles Clippers

Oklahoma City Thunder - Orlando Magic
Typy:
-Cavaliers, Clippers, Thunder z największą ilością pkt w
kwarcie@2,23 (ako w bet .365) ⛔⛔⛔
-Russell Westbrook over 22 pkt@1,65 ✅✅✅ (unibet - KD niespodziewanie out)
Popieram też dubel easy&#39;ego. Natomiast powyższe ako można też ewentualnie zagrać bez Clippers, wyjdzie wtedy 1,56 i w takim wariancie wydaje się to bardzo pewne, ja jednak tym razem wolę przeszło 2 razy lepszy kurs.

Co tu dużo pisać - trzech murowanych faworytów, do tego wszystkie 3 drużyny z ogromnym potencjałem ofensywy (jeśli chodzi o efektywność ofensywną Clippers 1 miejsce, Cavs 5, Thunder...20, jednak OKC byliby dużo wyżej gdyby nie masa spotkań opuszczonych przez KD, Russa i kilku innych graczy). Cavs tak na dobrą sprawę mają na papierze skład na pierwszą ofensywę ligi, powoli zaczyna to wyglądać tak, jak powinno gdy ma się prawdopodobnie najbardziej utalentowane ofensywnie trio w historii NBA (kwestia do dyskusji, jednak na pewno nie bezpodstawnej) Poza tym bronią coraz lepiej. Wszystkie 3 drużyny podejmują ekipy przeciętne w ataku, nie walczące o nic w tym sezonie i bardzo rzadko zaskakujące wysokimi wynikami.
Magic i Nets mają świetnych ofensywnie centrów, i poza tym nikogo kto regularnie dźwiga presję ciągnięcia zespołu po atakowanej stronie parkietu na poziomie +/- 20 pkt. Orlando to 24, a Nets 25 atak NBA.
Sixers mają MCW i kolektyw graczy, których trener Brown próbuje uczyć przede wszystkim defensywy, z dobrym skutkiem, jednak ofensywnie wygląda to bardzo źle, a konkretnie - Sixers to najgorsza ofensywa NBA. Ostatnie 8 meczów średnio 86 zdobywanych pkt przy 40% z gry. Więcej dodawać nie trzeba.
Cyferki to jedno, nie biorą się one jednak z niczego, zarówno jeśli chodzi o dzisiejszych faworytów jak ich rywali - drużyny na które stawiam mają minimum 2 świetnych punktujących, w Clippers są to 2 gwiazdy i kolejnych kilku świetnych strzelców (Redick, Crawford), Cavs nie wymagają komentarza, OKC z KD i Russem to jest także potwór ofensywny, choć na razie drzemiący. Tak jak pisałem, Magic i Nets mogą straszyć na dobrą sprawę jedynie centrami, bo pozostali zawodnicy są chimeryczni i nie ma nikogo, kto regularnie pociągnie grę pod atakowanym koszem. Sixers jak wyżej.
Do tego kwestia motywacji ze strony przede wszystkim Thunder - mają zdecydowanie nóż na gardle, grają u siebie - będzie spina. Cavaliers walczą o utrzymanie zwycięskiego streaka, ale także o prześcignięcie, na razie przynajmniej, Bulls, którzy są pod formą i Cavs mają realną szansę na połknięcie ich w tabeli. Nałapali sporo porażek kilka tygodni temu i wydaje się, że druga część sezonu może być dla Cavaliers tylko lepsza, tym bardziej, że mają w końcu solidnego centra.
Moim zdaniem wszystkie twarde argumenty przemawiają za tym AKO, jedyne czego się obawiam to kolejny świetny mecz Brooka Lopeza, jednak przy kursie 2,23 te obawy nie mogą mnie odwieźć od zagrania tego kuponu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Gracze Blazers ostatnio nie powalaja swoja forma. Na ostatnie 10 spotkan wygrali tylko 2. Faktem jest ze mieli trudny kalendarz bo mierzyli się m.in Clippersami, Grizzlies, Spurs, Cavs, Atlanta i nieco słabszymi – Millwaukee, Phoenix, Bostonem gdzie wszystkie mecze przegrali. Udało odnieść się zwycięstwo jedynie z Czarodziejami i Królami z Sacramento. Dziś na ich drodze stanie ekipa Utah, która we własnej hali pokonała Golden State czyli najlepsza drużyne ligi. Także Jazzmani podbudowani ta wygrana powinni dzis powalczyc o koncowe zwycięstwo. Ostatnie 10 spotkan to również niezbyt udany okres w wykonaniu gości. 4W i 6L . Zatem obie ekipy nie prezentuja jakiejs wysokiej forme także licze na wyrównane spotkanie co w rezultacie spowoduje niewielkie zwycięstwo którejkolwiek ze stron. Moja propozycja to:

Utah+8,5 – 1,95 - Pinnacle ✅✅✅

Drugi typ jak wpadł mi w oko to zwycięstwo NY. Aktualny sezon fatalnych w ich wykonaniu.(Bilans 10W-38L). Natomiast obserwując ostatnie poczynania Carmelo i spółki ujrzałem cień szansy na lepsza gre. Ostatnie 7 spotkań to 5 wygranych - Lakers, OKC, Magic, Sixers, Pelicans dobrze rokują. Dzisiejszej nocy spotykaja się Celtami, którzy mają streak 3 porażek. Wydaje mi się ze Knicksi z takimi rywalami będąc w całkiem niezłej dyspozycji powinni wygrywać. Boston stracił jedną ze swoich głównych strzelb –Jeffa Greena, brak tego zawodnika widać goły okiem. Podsumowując kurs ciekawy na gospodarzy i stawiam w ich kierunku.

New York – 1 -1,95 - Pinnacle ⛔⛔⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Jeszcze jeden ciekawy bet, którego nie dało sie nie zauważyć. Mianowicie ilosc punktów zdobyta w meczu przez Blazers 101,5. Uderzam zdecydowanie w under. W ostatnich 10 spotkaniach przekroczyli tą liczbe 2-krotnie. Natomiast Utah w ost 10 meczach straciła więcej niż 101 pkt jedynie z Cavs i Golden State, takze z mega ofensywnie usposobionymi druzynami.

Under 101,5 pkt - Linia pobrana z STS 103 ⛔⛔⛔
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
76ers over 91.5 @ 1.90 by Marathon ✅
76ers wiadomo - najgorszy ofens ligi. Tak czysto statystycznie, gdyby byli chociaż na poziomie przedostatniego zespołu ofensywnego (Indiany) to spokojnie mogliby dopisać kilka spotkań na plus. Sprawa wygląda inaczej. Odstają wyraźnie od całej stawki - 91.3 pkt per 100 posiadań, w porównianiu do 98 per 100 posiadań 29-tych pod tym względem Indiany i Hornets.
Tylko dzisiaj grają z jedną z najgorszych defensyw w lidze, a na dodatek Denver, to ekipa grająca szybko, co przekłada się na ponad 105 pkt per game traconych na wyjazdach.
76ers u siebie rzucali taką linie z 12 z 23 meczów.
Denver na wyjazdach stracili 92 lub więcej w aż 21 z 23 spotkań.
Gra dzisiaj 5 i 6 zespół w lidze pod względem tempa gry, więc można się spodziewać bardzo dobrego tempa.
Warto też już chyba wspomnieć, że druga część sezonu, Nuggets już mogą marzenia o postseason przełożyć na &quot;za rok&quot; więc teraz nikomu wygrywanie nie jest potrzebne i może to być dość luźny mecz.

Lekko też można zagrać over 198.5 w całym meczu @ 2.95 by Ónibet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
milkoutd 194

milkoutd

Użytkownik
Koszykówka- NBA
Miami Heat - Detroit Pistons
Typ: Hassan Whiteside over 15,5 pkt
Kurs: 2,0
Stawka: 3/10j
Jak wiadomo Dwayne Wade został w Miami i nie będzie z drużyną podczas czterech wyjazdowych spotkań z rzędu. Mimo to, pierwszy mecz serii na parkiecie Boston Celtics zakończył się wygraną Heat. Zawodnikiem meczu z dwudziestoma punktami na koncie został Whiteside. Nie jest to dla mnie żadna niespodzianka, 25-latek gra dobry, dojrzały basket. Pod nieobecność najlepiej punktującego to własnie okazja dla Bosha czy Whiteside&#39;a aby wziąć ciężar gry na siebie i narzucać trochę punktów. Detroit to ekipa bardziej ofensywna niż Boston Celtics więc o punkty teoretycznie powinno być łatwiej. Przypomnę, że w meczu z Celtics padł wynik tylko 83-75 a mimo tego Hassan zanotował bardzo dobry wynik 10 celnych na 17 oddanych rzutów, wszystki po dwa punkty. Według mnie warto zagrać taki typ.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Hassan Whiteside poniżej 15,5 pkt ✅✅
1,71
Bet365​


Pistons -3 ✅✅ :cool:
1,91
Betsafe​

Kurs już trochę spadł, ale ja podzielę się moimi przemyśleniami na temat tego typu. To, że Whiteside przeżywa swój najlepszy moment w karierze jest niepodważalną tezą. D-League, Liban, Chiny... trochę Hassan sobie zwiedził świata, ale wydaje się, że ostatecznie znalazł swoje miejsce w Heat. Whiteside to profil zawodnika, który świetnie zbiera i dobrze kończy akcje. Jego zdobycze punktowe to głównie rzuty oddawane z restricted area bo to tam czuje się, jak ryba w wodzie. I tu powoli kończą się jego zalety, ponieważ nie ma on innych wypracowanych rzutów w swoim repertuarze zagrań. Czasami rzuci jakiegoś haka, czasem jump shota, ale ogólnie jest to zawodnik mocno ograniczony w ataku. Tu potwierdzenie o czym napisałem:
http://stats.nba.com/player/#!/202355/stats/shooting/

Każdy wnioski niech sobie wyciągnie sam, ale widać, że jego akcje często kończą się wsadzeniem łapy do kosza. ???? Co mnie więc skłania do tego, by pograć jego under? Przede wszystkim to, że w pomalowanym Pistons będzie ktoś taki, jak Drummond, czyli jak już kilka dni temu wspominałem gość o świetnych warunkach fizycznych i bestia na tablicach. Ta oto bestia powinna mocno utrudnić Hassanowi walkę w pomalowanym, a tym samym zdobywanie punktów. I nie chcę tu wyjść na hipokrytę bo ostatnio pisałem, że frountcourt Pistons nie przekonuje mnie aż tak bardzo, jak niektórych ludzi, którzy znają się na tym sporcie i nadal to podtrzymuje tylko trzeba odróżnić od siebie pewne sprawy. Drummond to nieopierzony młodziak, który może się nabierać na niekonwencjonalne zagrania innych centrów pokroju Gasola, Jeffersona, czy Horforda, ale tutaj mamy do czynienia z typowym finisherem, który nie zaskoczy go niczym specjalnym. Tak, jak wspomniałem Whiteside żywi się punktami zdobywanymi spod samego kosza i w sposób najłatwiejszy z możliwych wykorzystując swoje warunki fizyczne. Tu będzie musiał zmierzyć się z kimś kto może mu wytrącić te atuty z ręki bo być może nie otrzyma już szans na zdobyciu kilku dodatkowych punktów po off reb, czy na dunk ze względu na warunki fizyczne swojego rywala. Drummond broni obręczy dośc dobrze bo na poziomie 47%, co jest wynikiem lepszym, niż przykładowo Noah, Marc Gasol, czy Horford. Do tego liczę, że Pistons zdominują Heat na tablicach (są 3 siłą w NBA pod tym względem), co jak już wspomniałem utrudni zdobywanie punktów 2 szansy Hassanowi. Mecz z Bostonem był odrębną historią bo Boston pod koszem nie broni, nie ma kim, stąd Whiteside oddał aż 17 rzutów. Dzisiaj coś takiego nie będzie miało miejsca. Jest jeszcze jeden argument, powrót Denga do składu, który powinien być pod nieobecność Wade&#39;a 2 opcją w ataku Miami zaraz po Boshu. To wszystko sprawia, że moim zdaniem typ jest wart gry. Uważam również, że Pistons u siebie są na tyle mocni odkąd odszedł Smith, że wygrają to spotkanie nawet bez kontuzjowanego Jenningsa. Heat w ostatnich dniach poprawili obronę, ale na inside-outside Pistons mogą nie mieć odpowiedzi. Pod koszem Monroe - Drummond dominują tablice. Na obwodzie jeśli się wstrzelą może być grad trójek, a z przestojami ofensywnymi Heat będzie to nie do zatrzymania.
Status Denga na tą chwilę:

http://www.rotoworld.com/headlines/nba/255134/luol-deng-goes-through-shootaround-tuesday
 
Otrzymane punkty reputacji: +51
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Utah+8,5 – 1,95 - Pinnacle
Mocno bym sie zastanowil nad graniem tego betu. Robin Lopez dzisiaj wraca do akcji po ponad miesiecznej kontuzji
The Blazers were a respectable 13-10 without Lopez in the lineup, but their defense is 7.7 points per 100 possessions better when he is on the court. Lopez is long and active, plus he anticipates well. He’s their anchor in the paint,
Portland slaby bilans ostatnio a wiadomo jaki jest scisk na pozycjach 3-5 na zachodzie wiec takie spotkania na wlasnej hali to po prostu must win i mysle, ze sobie odbija dzisiaj jakims znaczacym zwyciestwem ostatnie niepowodzenia. Lillard gra katastrofe ostatnio wiec gdzie sie przelamac jak nie na wlasnym parkietem z Lopezem w skladzie?
Portland/Portland 1.60 oddsring⛔⛔⛔
Portland -7,5 1,79 pinnacle⛔⛔⛔
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Boston Celtics over 96 1,90 ✅ 108
Wychodzi mi over, chociaż mam dziwne przeczucie. Jednak statystyki mówią jedno.
Knicks jak bronią każdy wie. Celtics 101ppg, 99,5ppg away. Do tego są na 3 miejscu pod względem tempa gry notująć ok 101 possesions per game. Knicks pokazali z Orlando, że przy szybszym tempie potrafią zagrać szybciej i liczę, że w tym meczu również zagrają szybciej. Boston ostatnio notował kiepskie spotkania pod względem ofensywnym i to jest właśnie to co mnie trochę martwi. Są bardzo nierówni, z drugiej strony z kim mają nie wyrabiać średniej jak z jedną z najgorszych defensyw ligi ?
Detroit Pistons -4 - Miami Heat 1,952 ✅ 108:91
Troszkę brak czasu na analizę. Przede wszystkim Heat bez Wade&#39;a. Deng jest game time decision. Miami gra solidnie away, ale to co mnie tutaj przekonuje to po pierwsze ostatnia wygrana Detroit nad Houston oraz fakt, że Miami jest 0-10 ATS po wygranej jako underdog i 0-8 po oddaniu mniej niż 85 punktów. Detroit jak wiadomo bez Jenningsa co jest ogromnym osłabieniem i widać po ostatnich wynikach jak wielka strata jest to dla tego zespołu. Ale wciąż pokazują, że na własnym parkiecie. Mimo braku Jnningsa zagrali całkiem niezłe spotkanie z Cleveland, wygrali z Houston i 76ers.
NBA 2014/2015 56:46:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom