>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

NBA Luty 2013

Status
Zamknięty.
M 0

marion90

Użytkownik
Golden State Warriors - San Antonio Spurs 2; kurs 1,65 ⛔

Spurs są w gazie. Minionej nocy rozjechali Los Angeles Clippers. Próbowałem śledzić ten mecz. Gdy się ocknąłem, nie mogłem uwierzyć, że w niedługim czasie Spurs wypracowali tak wysoką przewagę. Po pierwszej kwarcie prowadzili 13 punktami.

Tony Parker zdobył 31 punktów. W poprzednim, wygranym meczu z Warriors (trzeba podkreślić, że nie grał Curry) &quot;The Should-be MVP&quot; (jak o nim piszą na nba.com) miał 25. Sądzę, że podtrzyma wysoką formę.

W ostatnich 10 grach SAS trafią połowę (dokładnie 50,4%; drugi wynik w lidze) rzutów z gry, GSW - 46,1%. Warriors są prawie o 7 zbiórek lepsi niż Spurs (dane z ostatnich 10 spotkań), ale skoro Parker, Duncan i reszta częściej trafiają do kosza, to zbiórki nie będą tak ważne. Poza tym (uwaga, zaskoczenie, dane z ostatnich 10 meczów), SAS nieco lepiej zastawiają tablicę, pozwolili przeciwnikom na zebranie 426 piłek, GSW - 440.

Ekipa Poppovicha ma świetny bilans ostatnich 10 spotkań: 9-1 (z czego 5 wygranych z rzędu). Warriors nie są z góry skazani na porażkę. To wartościowy zespół, Mark Jackson wykonuje świetną robotę. Ale dopiero w niedzielę zespół z Oakland dopisze sobie kolejne zwycięstwo po meczu z Minnesotą.

Spodziewam się wyrównanego meczu, ale nie obrażę się, jeżeli to SAS wygra bez żadnego problemu.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik

Niezly kurs na Celtow z Phoenix. Ten dzien przerwy na pewno im sie przyda po dwoch spotkaniach wyjazdowych i dzisiaj powinni na pewno zagrac lepiej niz w ostatnim spotkaniu z Lakers. Wiadomo, nadal strasznie waska kadra bo nawet Terence WIlliams, ktory niedawno zostal podpisany nic dobrego na parkiecie nie da a trzeba sie modlic by niczego nie spieprzyl [ oczywiscie nie ma co sie dziwic skoro gosc jest z druzyna dwa dwni]. Pozyskany wczoraj w wymianie Jordan Crawford na 100% dzisiaj nie zagra. Tak to wyglada w ekipe z Bostonu, Phoenix tez jakos bez ogromnych zmian, trzon zespolu zostal, pozyskali kilku pionkow, nikogo waznego nie oddali [ niestety..] i nie wiem dokad zmierza ta organizacjia. Personalnie zespol zdecydowanie slabysz, gdzie Beasley w czwartej kwarcie czuje sie jak mlody MJ [ spotkanie z Portland i jego &#39;swietna&#39; 4 kwarta.] Ekipa dla mnie przedziwna gdzie kazdy moze odpalic jakims solidnym wystepem bez wykreowanego lidera. Nie wierze w drugie z rzedu slabe spotkanie defensywy Bostonu [ tak tak z Lakersami dali koszmarnie ciala] wiec dzisiaj juz wszystko powinno wrocic do normy.

Celtics &#39;48 1.88 marathobet
Troche złe dane posiadasz ;)

Jordan Crawford is expected to play on Friday against the Suns.
Crawford will be available right away for the Celtics, and it will certainly be interesting to see how he&#39;s utilized under Doc Rivers.
 
dagger 33

dagger

Użytkownik
Washington Wizards - Denver Nuggets 2; 1.66 (Bet365)⛔

Denver po aż 2 dniach odpoczynku udaje się na wyjazd do stolicy. Żadnych ruchów ze strony Baryłek przed trade-deadline co jest tak naprawdę dla nich najlepszym ruchem. Zespół zgrany, fenomenalnie grający up-tempo i wszyscy zdrowi.

Washington z kolei oddał de facto za darmo Crawforda, który i tak wypadł z rotacji ostatnio, czyszcząc sobie salary cap na przyszły sezon. Wiadomo, że Wizzards lubią wygrywac u siebie z potentatami, ale nie sądze aby to miało miejsce tej nocy.

Denver wprawdzie 11-18 na wyjazdach w tym sezonie, ale akurat z Washingtonem lubią grac. 7 z ostatnich 9 spotkań w stolicy padało ich łupem. Szykuje się szybki mecz, z dużą iloscią punktów, jednak ze wskazaniem na Denver wg mnie.

Do tego sentymentalny (jesli mozna tak powiedziec w jego kontekscie ???? ) powrót Javale&#39;a do swojego macierzystego klubu. To samo się ma z Nene

P.S. To mój pierwszy typ i komentarz więc proszę o wyrozumiałosc ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Troche złe dane posiadasz ;)
Hohoho to jestem w lekkim szoku, aczkolwiek tak jak pisalem w przypadku Terrenca tacy zawodnicy, ktorzy nie odbyli zadnego treningu, nie znaja praktycznie zadnych zagrywek nie sa przydatni a tylko moga cos popsuc. Mimo wszystko uwazam, ze Jordan o ile wejdzie to tylko i wylacznie w koncowce spotkania gdy wynik bedzie grubo rozstrzygniety w jedna lub druga strone.
======================================================================
Taki jeszcze maly zrzut prawie, ze onelinersow/
Jason Maxiell over 4.5 pkt 1.72 betcity⛔
Linia niska patrzac przez pryzmat minut, ktore moze dostac Maxiell. Z gry w ostatnich spotkaniach wypadl Drummond przez klopoty z plecami i te minuty zostalo rozdzielone wlasnie na Maxiella i Charliego Villanueve. Co prawda w ostatnich pieciu spotkaniach linia zostala przekroczona tylko dwa razy i to na styk bo 2x 5 punktow ale ile to mozna tak ceglic. W tych spotkaniach mial lacznie 27% - fatalnie jak na podkoszowego. Dzisiaj przeciwko Westowi czyli nie zadnemu demonowi defensywy wiec licze na znaczna poprawe.
James Harden under 27.5 pkt 2.00 betcity✅
James po swietnym[rekordowym] wystepie indywidualnym przyjezdza dzisiaj na Brooklyn i spotkanie w jego matchupie nie wydaje sie za kolorowe. Joe Johnson, ktory bedzie odpowiedzialny za krycie brodacze jest w moim odczuciu solidnym obronca by nie powiedziec [choc tutaj moge przesadzic] bardzo dobrym i ta linia wcale nie musi zostac przekroczona. Dodatkowo Brooklyn to najlepsza druzyna w calej lidze pod wzgledem rzutow wolnych rywali, czym przedewszystkim charakteryzuje sie lider gosci. Wiem, ze jest ogolny hype na Hardena i gdy trzeba potrafi on wykrecic niezle cyferki nawet na koszmarnej skutecznosci ale dzisiaj po prostu tego nie widze.
Arron Afflalo over 16.5 pkt 1.90 marathonbet✅
Magic wczoraj oddali swojego 6th mana w osobie JJ Redicka do Bucks wiec ktos bedzie musial te punkty zdobyc za niego. Naturalnym strzelcem w ekipie z Orlando jest Afflalo, ktory oddaje spora ilosc rzutow i nawet przy slabszym dniu rzutowym moze przekroczyc linie co pokazuje nawet ostatnie spotkanie gdzie mial 5-11 fg. Dodatkowo w dzisiejszym spotkaniu nie zagra Jameer Nelson [ notes Magic ; http://www.covers.com/pageLoader/pageLoader.aspx?page=/data/nba/injury/injuries.html]. Wiec przy zdrowym Afflalo naprawde nie wyobrazam sobie by nie przekroczyl tej lini nawet przy swietnym obroncy jakim jest Tonny Allen.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
sewerynkg 18,2K

sewerynkg

Użytkownik
James Harden under 27.5 pkt 2.00 betcity
James po swietnym[rekordowym] wystepie indywidualnym przyjezdza dzisiaj na Brooklyn i spotkanie w jego matchupie nie wydaje sie za kolorowe. Joe Johnson, ktory bedzie odpowiedzialny za krycie brodacze jest w moim odczuciu solidnym obronca by nie powiedziec [choc tutaj moge przesadzic] bardzo dobrym i ta linia wcale nie musi zostac przekroczona. Dodatkowo Brooklyn to najlepsza druzyna w calej lidze pod wzgledem rzutow wolnych rywali, czym przedewszystkim charakteryzuje sie lider gosci. Wiem, ze jest ogolny hype na Hardena i gdy trzeba potrafi on wykrecic niezle cyferki nawet na koszmarnej skutecznosci ale dzisiaj po prostu tego nie widze.
Joe Johnson (foot) will not play on Friday.
http://www.rotoworld.com/player/nba/773/joe-johnson
Poważne osłabienie, ja uderzam w Houston.
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Washington Wizards vs Denver Nuggets (Denver -2)@1.83 Marathonbet ⛔
Dla mnie jeden z pewniejszych typow na dzis. Czarodzieje sa troche rozochoceni, ale nie maja sie co czarowac, ze tak powiem, z Nuggetsami to oni za duzo nie powojuja. Ja tu widze easy win na gosci, ktorzy musza teraz wrzucic drugi bieg jesli mysla o tym, by cos wiecej zawojowac w tym sezonie.
Wizards ostatnio wygralo w Denver co pewnie mocno wkurzylo gospodarzy, dzisiaj czas na rewanz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Phoenix - Boston over 188,5 za 1,85 w Milenium ✅
Gortat over 9,5 w Milenium za 1,65 ✅

Fachowcy widzą tu dzisiaj wygraną bostończyków. Phoenix powinno 90 oczek wrzucić, więc skoro mają wygrać goście to linia 188,5 jak najbardziej do połknięcia. W meczach z udziałem Suns na ich hali pada średnio 190,2 punktów, a Celtowie na wyjazdach osiągają końcowy bilans na poziomie 193,4. Jak więc widać, licząc średnią mamy jakieś 4 punkty zapasu. Wszyscy wiemy, że Suns bronią dramatycznie, ale w ataku potrafią się sprężyć. Ostatni mecz we własnej hali zakończyli z bilansem 67 oczek, więc czas na poprawę. MG w końcu nie został wymieniony, więc liczę, że dziś pokaże na co go stać i zaliczy dwupunktową zdobycz. Boston ma wprawdzie KG, ale poza nim pod koszem bida. Jeżeli Hunter z Dragicem to zrozumieją, to MG I JOneil powinni dziś popunktować. Boston odpoczął, przegrał ostatnie 3 wyjazdy, więc o motywację można być spokojnym.

GSW - SAS ( 1 Kwarta over 52,5 ) za 1,85 w Milenium.⛔ 25-25 ech...

A to mój drugi zakład na noc. Ultraofensywne ostatnio drużynki, spotykają się w meczu, który zapowiada się na niezłą strzelaninę. SAS dziś w nocy rzuciło w I kwarcie 34 oczka, GSW podobnie odprawiło ostatnio Suns. W Okland w zeszłym sezonie dwa razy padało pod 60 punktów w 1 kwarcie pomiędzy zainteresowanymi stronami. Drużyny mają moc na obwodzie, trója fajnie siedzi, liczę dziś na gruby over. Mecz w ESPN, więc dodatkowa motywacja dla uczestników. Zagrożony występ Boguta ?? - tym lepiej, Wojownicy bez niego grali zdecydowanie szybciej i śmiem twierdzić że lepiej. U gości może nie być Leonarda, ale tam na obwodzie jest moc - taką stratę da się zniwelować.
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Śmiało można próbować na under Detroit. Indiana wiadomo obrona nr 1, nie ma co tu pisać za wiele bo każdy wie o co chodzi. U siebie 88.5 traconych punktów, Detroit na wyjeździe 93.2 zdobywanych. Zdecydowanie warto zagrać przeciw słabszej drużynie w Indianie, w zasadzie Pacers tylko kilka razy u siebie dali sobie rzucić ponad sto, i to lepszym ofensywnie ekipom niż Pistons. Te kiepskie zwykle kończą w okolicach 80-85. W tym sezonie już dwa mecze: 88-77, i 98-79 oba dla IND. DET bez Andre Drummonda, Brandon Knight game time decision. IND bez Dannego Grangera czyli tak jakby w pełnym składzie;) Powodzenia.

Detroit Pistons under 90
1.83 Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Toronto Raptors - New York Knicks over 192,5 -&gt; 1,89 -&gt; Betsafe✅✅✅ 100 - 98 Toronto Rap tors. Pozdrawiam ze mną razem grających.

Dzisiaj gram zdecydowanie na over w spotkaniu Toronto Raptors a New York Knicks. Ekipa gospodarzy odkąd pozyskała Gay&#39;a gra całkiem ciekawy basket i sporo ostatnio wygrali prezentując bardzo dobrą koszykówkę. Linia na to spotkanie moim zdaniem jest sporo za niska, ponieważ oba zespoły mocne w defensywie nie są. W ofensywie oba zespoły grają dobrze, NYK ostatnio może trochę słabsze celowniki, ale dzisiaj ekipa powinna poprawić bilans na tablicy ofensywnej. Bardzo dobrze widać pracę Mike Woodson&#39;a, który poukładał tą ekipę, i jest miejsce na parkiecie zarówno dla Melo jak i Amare Stoudemire&#39;a, który wchodząc z ławki zawsze jest gwarantem zdobywania pkt. Ponadto, jest J.R Smith, który też ostatnio skutecznością nie grzeszy, jednak myślę, że dzisiaj ją poprawi. Oba zespoły potrafią dobrze grać na dystansie, a Carmelo powinien dzisiaj zagrać dobrze, a nie jak ostatnio 7/21. Linia 192,5 jak najbardziej do przekroczenia, jeśli skuteczność dopisze, a NYK zagra dobrze w ofensywie o over jestem spokojny i kurs 1,89 w Betsafe zachęca mnie do grania tego typu. Pozdrawiam i życzę owocnych typów. Rambo

Bez analizy, po lecam grania typu na Orlando Magic over 86 po kursie 1,93 w Betsafe ;)⛔⛔⛔ Zabrakło 2 rzutów, ale ważne że typ dnia wszedł ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
pele_ 268

pele_

Użytkownik
Los Angeles Lakers - Portland Trail Blazers over 202 pkt kurs 1.88 Pinnacle Sports ✅ 111-107

Portland ostatnie 6 meczy to 6 porażek. W tych sześciu spotkaniach 4 razy drużyny zdobywały powyżej 202 pkt, 2 razy za to nie przekroczyły danej linii. LAL jak wiadomo skupiają całą siłę na ofensywie, zapominając zupełnie o obronie. W ekipie Portland tacy zawodnicy jak Lillard czy też Aldridge spokojnie są w stanie to wykorzystać i nabić wiele punktów. Portland na pewno tanio skóry nie sprzeda, bo będą chcieli przerwać złą serię. Blazers także nie słyną z świetnej gry w obronie. Lakersi muszą non stop wygrywać, aby grać w play-offach, bo dziwnie nawet wyobrazić sobie to, że ich tam zabraknie. Dlatego też myślę że będziemy świadkami wielu pkt ze strony LAL, a Portland wykorzysta swoje akcje i słabą grę Lakers w obronie.

Powodzenia!
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
KG dzisiaj nie gra a ktos punkty zdobywac musi. Celtics dzisiaj zagraja solidny small ball. Duzo minut dla Greena jak i Bassa co moze przelozyc sie na punkty. Znalazlem linie na Jeffa 15.5 co mnie lekko odstrasza dlatego probuje Brandona + tradycyjnie maszynke do zdobywania punktow w postaci Piercea. Szykuje sie dosc duzo punktow wiec polecam lapac overki Celtow .
https://twitter.com/SeanGrandePBP/status/305112791554072576
Bass over 7.5 pkt 1.72 betcity⛔
Pierce over 17.5 1.90 marathonbet⛔
e/ to sie popisalem//
 
bukmacherd 537

bukmacherd

Użytkownik
Detroit - Indiana 2 1.60 bwin ✅✅✅
Obie drużyny grały ze sobą dzisiejszej nocy i mecz potoczył się tak że po 3 kwartach Pacers prowadzili 40 pkt , klasyczny blowout. Kluczowi koszykarze obu zespołów zagrali średnio po 20 kilka minut , więc zmęczenia mimo iż to b2b wielkiego być nie powinno. Różnica zasadnicza to fakt iż wczoraj mecz rozgrywany był w Indianie gdzie miejscowi tłuką każdego jak chcą i kiedy chcą, natomiast dziś przenosimy się do Detroit . Indiana na wyjazdach gra co najwyżej średnio, jednak osobiście twierdzę iż nie ma się co tym sugerować , Pacers są w formie ich nowa gwiazda Paul George jest niczym dynamit , zbiera , blokuje , dunkuje , asystuje, rzuca za 3 . Jest w mega formie, oglądanie jego gry to czysta przyjemność. Do tego mega solidny David West który jest moim zdaniem cichym bohaterem Indiany . Nie przemawia do mnie fakt iż Pistons we własnej hali będą chcieli się odegrać i zagraja mega mecz, tzn może będą chcieli ale chcieć a móc to 2 różne rzeczy. Myśle ze blowoutu nie będzie jak dzisiejszej nocy, ale pełna kontrola ze strony Pacers, jeżeli coś by nie szło po myśli gości to mysle ze osoba Georga w końcówce meczu przesądzi o wygranej Pacers. Kurs wysoki, nic tylko korzystać.
 
pampus 81

pampus

Użytkownik
Wizards - Rockets @ 2.15 bwin ✅
Szczerze? Myślałem, że po wygranej z Denver to Czarodzieje będą faworytami, ale jak widać - myliłem się. Wizards po powrocie Wall&#39;a u siebie grają bardzo dobrze, wystarczy spojrzeć na to jak zagrali z Nuggets. Pełna kontrola przez cały mecz, dopiero w końcówce Lawson i spółka podjechali na 2 punkty, ale ta ich &#39;radość&#39; szybko została stłumiona. Bilans u siebie, na 10 ostatnich meczy to aż 8 wygranych (np. NYK, LAC, DEN) i tylko 2 przegrane (SAC, TOR). Widać, że u siebie grać potrafią, dobrą robotę pod koszem odwala Nene, który zbiera i punktuje. Wall wchodzi pod kosz i asystuje. W meczu z Denver dobrze siedziały im trójki 11/24, a przeciwnikom tylko 4/22. Siła na obwodzie jest, w zamalowanym tak samo. Nene będzie mieć dziś lekkie wyzwanie, bo po przeciwnej stronie ma Asika. Wall skupi się na Harden&#39;ie, którego powinien zatrzymać moim zdaniem. Rockets nie radzą sobie na wyjazdach, potrafią czasami (GSW czy UTA) wygrywać, czym było dzisiejsze zwycięstwo z Brooklyn&#39;em, ale tej nocy myślę, że nie dadzą sobie rady. Po takim kursie warto pobierać, będzie spadać.
Zgadzam się z przedmówcą, Indiana bez problemów powinna ograć dziś Detroit ponownie.
 
S 6

soshyman

Użytkownik
LAC powyżej 93.5 pkt STS 1,82.
Jak dla mnie promocja dnia, linia podyktowana chyba dzięki słabemu występowi przeciwko SAS.
Ostatnie mecze LAC-UTA
31.12.12 NBA Los Angeles Clippers Utah Jazz 107 : 96 18.10.12 NBA Los Angeles Clippers Utah Jazz 96 : 94 01.04.12 NBA Los Angeles Clippers Utah Jazz 105 : 96 30.12.10 NBA Los Angeles Clippers Utah Jazz 95 : 103 28.11.10 NBA Los Angeles Clippers Utah Jazz 97 : 109
5 ostatnich LAC
22.02.13 NBA Los Angeles Clippers San Antonio Spurs 90 : 116
14.02.13 NBA Los Angeles Clippers Houston Rockets 106 : 96
28.01.13 NBA Los Angeles Clippers Portland Trailblazers 96 : 83
23.01.13 NBA Los Angeles Clippers Oklahoma City Thunder 97 : 109
20.01.13 NBA Los Angeles Clippers Washington Wizards 94 : 87
Jak widać linii nie przekroczyli tylko w meczu SAS, kto oglądał wie jak wyglądał ten mecz, w połowie było już pozamiatane. O absencjach w LAC nie słyszałem, więc nie wiem co by się musiało stać żeby linii nie przekroczyli. Polecam zagranie, nawet trochę grubiej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pampus 81

pampus

Użytkownik
76ers - Heat @ 1.30 Pinnacle ✅
Jeszcze tu i na Expekt można znaleźć kurs w okolicach +1.30. Ze składu gospodarzy wypada Bynum, Young i napewno Richardson. Osłabienia są i to poważne. Sam Holiday nie da rady. Mistrzowie widać, że się rozkręcają z meczu na mecz i forma u nich jest. LBJ i spółka dziś pewny win, nie ma innej opcji. Zapowiada się lekki blowout, mniej minut dla Holiday&#39;a i duży odjazd.
Bucks - Hawks @ 1.56 Pinnacle ⛔ i znów brakowało im szczęścia ;)
Reddick najprawdopodobniej dziś zagra, więc jest to wzmocnienie na obwodzie. Hawks na wyjeździe 3 wygrane na ostatnie 10 meczy. Brak jakiś szczególnych osłabień u obu drużyn. Atut własnej hali przemawia za Milwuakee. Jest to dobra drużyna, tylko brak jej szczęścia. Dziś jest okazja do przełamania passy 2 porażek i tak też się stanie.
 
M 0

marion90

Użytkownik
Paul Millsap under 16,5pkt 1,72 Bwin ⛔
Ciekawa linia. W ostatnich 10 meczach zawodnik Utah Jazz zdobywał średnio 17,1 punktu. Jednak Clippers to drużyna, która mu nie leży. W trzech spotkaniach w tym sezonie z Paulem i spółką (wszystkie przegrane przez Jazz) Millsap zdobywał 13, 12 i 9 punktów.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
LAC powyżej 93.5 pkt STS 1,82.
Jak dla mnie promocja dnia, linia podyktowana chyba dzięki słabemu występowi przeciwko SAS.
Ostatnie mecze LAC-UTA
31.12.12 NBA Los Angeles Clippers Utah Jazz 107 : 96 18.10.12 NBA Los Angeles Clippers Utah Jazz 96 : 94 01.04.12 NBA Los Angeles Clippers Utah Jazz 105 : 96 30.12.10 NBA Los Angeles Clippers Utah Jazz 95 : 103 28.11.10 NBA Los Angeles Clippers Utah Jazz 97 : 109
5 ostatnich LAC
22.02.13 NBA Los Angeles Clippers San Antonio Spurs 90 : 116
14.02.13 NBA Los Angeles Clippers Houston Rockets 106 : 96
28.01.13 NBA Los Angeles Clippers Portland Trailblazers 96 : 83
23.01.13 NBA Los Angeles Clippers Oklahoma City Thunder 97 : 109
20.01.13 NBA Los Angeles Clippers Washington Wizards 94 : 87
Jak widać linii nie przekroczyli tylko w meczu SAS, kto oglądał wie jak wyglądał ten mecz, w połowie było już pozamiatane. O absencjach w LAC nie słyszałem, więc nie wiem co by się musiało stać żeby linii nie przekroczyli. Polecam zagranie, nawet trochę grubiej.
Zdaje się że jest to linia na Utah. Więc w sumie te staty bez sensu.
Ja w tym meczu myslałem na handi na Utah,ale ostatecznie odpuszczam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom