>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

NBA - Luty 2007

Status
Zamknięty.
S 269

sztywny

Użytkownik
Spotkanie:Miami Heat-Portland Trail Blazers ( handicap : 0-7.5) ✅
Typ:1
Kurs:1.70
Analiza:
Miami po powrocie Shaqa zaczelo wygrywac mecz za meczem.W wysmienitej formie jest
Wade.Shaq powoli wraca do normalnej dyspozycji i zawsze jakies pare pkt dorzuci Kapano.
Blazers sa ligowym przecietniakiem i zazwyczaj wygrywaja w meczach z druzynami ze slabymi graczami podkoszowymi.W formie jest Randolph ale to na O&#39;Neala nie wystarczy. ????
 
nafciarz 1

nafciarz

Użytkownik
[center:cc5420aa90] Chicago Bulls - Toronto Raptors (+3)-1 KURS 1.71 [/center:cc5420aa90]

Byki z bilansem ogólnym 29-23 podejmuja ekipe z Toronto 27-24. Jak dla mnie jak na taka druzyne jak Raptors ten bilans jest zbyt dobry i raczej nie poprawia przewagi Win do Lost o 4 tylko zmniejsza ja do dwóch. Byki jak dotad graja wysmienicie, na 26 gier u siebie przegrali tylko 6 (z Kings 88:89, Minesota 81:91, Suns 96:97, Rockets 77:84, Nets 83:86, Utah 85:95). Jak widac nie przegrywali z przecietniakami (procz Nets i Minesota). Ostatnei 10 meczy tych druzyn to wszystkie wygrane Chicago!. Raptors mimo tego ze widac u nich duzy progres w grze to z kim jak z kim ale z Detroi nie potrafili juz sprawic niespodzianki i przegrali 98:92. Podobnie powinno byc dzisiaj w nocy bo Chicago nei sprzeda skory latwo tym bardziej u siebie po 7 meczahc wyjazdowych wreszcie wracaja na swoj parkiet i powinno to zaowocowac poprawieniem bilansu wygranych . Ben Gordon jest w formie i razem z Dengiem powinni zapunktowac wiecej niz Ford z Boshem , bo wg mnei Toronto to moze straszyc u siebie a na wyjazdach to bo jak narazie to w tym sezonie nei wygrali na wyjezdzie z nikim z pierwszej 7 ligi. A Chicago mimo ze troche ostatnio spadlo to wygra co najmniej 8 punktami, ale ja wole zagrac asekuracyjniej i dac tylko Toronto +3 punkty.
 
M 0

matrix

Użytkownik
???? Houston Rockets - Sacramento Kings handicap + 7,5 2 1,92 Expekt ????


W hali Toyota Center w Houston odbędzie się spotkanie Rockets z Kings. Moim zdaniem gospodarze ostatnio nie prezentują sie najlepiej mimo wygranej z Charlotte Bobcats, jednak nie jest to dobra ekipa. Bardziej o formie może świadczyć spotkanie z Dallas Mavericks. Zawodnicy Dallas nie dali nawet najmniejszych szans zawodnikom Rockets i wygrali z nimi 95-74. Poza tym Houston przegrało u u siebie z Nuggets 121-113.Houston miewa dobre występy ale także kiepskie. Na własnej arenie przegrali z New Orleans Hornets, Denver Nuggets, Phoenix Suns, L. A. Clippers, L. A. Lakers, San Antonio Spurs. Jak widać przegrywali z bardzo dobrymi drużynami ale także średnimi. Kings w tym sezonie nie spisują się najlepiej a spotkania wyjazdowe im kompletnie nie wychodza zaledwie 7 wygranych na 22 mecze. Jednak potrafili pokonać Nuggets powalczyć z Mavericks (przegrana 2 punktami) wygrać z Utah Jazz a więc z bardzo dobrymi druzynami grają dobrze. Myśle że dziś Martin, Artest, Bibby i spółka powalczą z Rockets. Ostatnie spotkanie między tymi drużynami zakończyło się wygraną Houston 111-115. Dziś sadze ze Sacramento zagra dobre spotkanie. Goście to mocna ofensywa zdobywają średnią ponad 100 punktów w meczu Houston to także drużyna ofensywna obie druzyny nie mają mocnej defensywy a wiec spotkanie powinno być wyrównane tym bardziej że Kings potrafią grać z dobrymi. Moim zdaniem handicap +7,5 ma duze szanse na wejście.
 
W 2

wislak

Forum VIP
01:30
[center:9b3a57d5db] ???? Miami Heat - Portland Trail Blazers ???? [/center:9b3a57d5db]

Typ: Miami -9.5 ✅ :jupi:
Kurs: 1.92
Expekt


Po powrocie ShaQa Miami gra całkiem inną, piękną, efektowną koszykówkę. Wade ciągle punktuje bardzo duzo, do tego O&#39;Neal dorzuca regularnie koło 15-20 punktów. Wygrywają ostatnio z duzym luzem i bez wiekszych problemow. W ostatnich 10 meczach, 4x grali u siebie. Wszystkie z tych spotkan rozstrzygneli na swoją korzyść. Wygrywali z SAS, Charlotte, Cavs czy Bucks dobrymi stosunkami (kolejno: +15, +20, +3, +30,). Jak widzimy ostatnio niezle im idzie gromienie na własnym parkiecie :] Ich siłe mysle pokazuje mecz z SAS - mocny team a tak rozgromiony. PTB stara sie jak moze ale im nie wychodzi. Przedwczoraj zrobili niespodzianke gromiąc WW wiec dzisiaj drugiej z rzędu nie zrobią ????

01:30
[center:9b3a57d5db] ???? New Jersey Nets - San Antonio Spurs ???? [/center:9b3a57d5db]

Typ: SAS -8 ✅ :jupi:
Kurs: 1.92
Expekt


SAS w tym sezonie to lepszy team. Nie uktywając ze chcialbym triumfu nowojorczykow, to dzis szykuje sie pogrom. Absencja Kidda w tym wypadku znaczy za wiele. Carter sam swiata nie zawojuje, a bez rozgrywającego bedzie na prawde bardzo trudno. Nets to juz nie ten zespol z początku stycznia i grają poprostu w kratke, raczej słabo i pechowo. A bez Kidda mysle ze nie będą istniec. Poza tym bilans 17-10 na wyjazdach Ostróg na pewno nie wziął sie z niczego. SAS to aktualnie najlepszy team NBA na wyjazdach a NJN przecietny u siebie. Mysle ze 8 pktow to niezbyt wygorowana linia.

04:00
[center:9b3a57d5db] ???? Los Angeles Lakers - New York Knicks ???? [/center:9b3a57d5db]

Typ: LAL -7.5 ⛔
Kurs: 1.92
Expekt


LAL to jeden z najlepszych zespolow NBA na własnym parkiecie a ostatnio dwukrotnie został ponizony: 9pktowa porazka z Rysiami i 2pktowa porazka ze Spurs. Potem przyszło turnee po wschodzie i znow głodni rewanzu wracają do siebie. Na poczatek nietrudny rywal: NYK. Przed wyjazdem kibice byli pozostawieni z 2 porazkami. Okazuje sie ze teraz LAL ma serie 3 porazek na wyjazdach z rzedu: przegrywali z mocnymi Pistons, Rapros i Cavaliers. Mysle ze sie teraz muszą przełamac bo przeciez Knicks to zadna potęga, Bryant raczej zagra wiec nie widze innej opcji. Tym bardziej ze muszą sie zrewanzowac za porazke w Nowym Jorku z przed 2 tygodni, na początku turnee 99:94.

Dobrze by bylo zeby 2/3 tych typow siadły ;) Wg mnie jak ktos chce jakies pewniaki do AKO, to LAL i SAS są pewne. Miami chyba mniej ale jak zagrają swoje to wygrają ;) ????
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
01:30
[center:291751f5a3] ???? Miami Heat - Portland Trail Blazers ???? [/center:291751f5a3]

Typ: Miami -9.5
Kurs: 1.92
Expekt


Po powrocie ShaQa Miami gra całkiem inną, piękną, efektowną koszykówkę. Wade ciągle punktuje bardzo duzo, do tego O&#39;Neal dorzuca regularnie koło 15-20 punktów. Wygrywają ostatnio z duzym luzem i bez wiekszych problemow. W ostatnich 10 meczach, 4x grali u siebie. Wszystkie z tych spotkan rozstrzygneli na swoją korzyść. Wygrywali z SAS, Charlotte, Cavs czy Bucks dobrymi stosunkami (kolejno: +15, +20, +3, +30,). Jak widzimy ostatnio niezle im idzie gromienie na własnym parkiecie :] Ich siłe mysle pokazuje mecz z SAS - mocny team a tak rozgromiony. PTB stara sie jak moze ale im nie wychodzi. Przedwczoraj zrobili niespodzianke gromiąc WW wiec dzisiaj drugiej z rzędu nie zrobią ????

01:30
[center:291751f5a3] ???? New Jersey Nets - San Antonio Spurs ???? [/center:291751f5a3]

Typ: SAS -8
Kurs: 1.92
Expekt


SAS w tym sezonie to lepszy team. Nie uktywając ze chcialbym triumfu nowojorczykow, to dzis szykuje sie pogrom. Absencja Kidda w tym wypadku znaczy za wiele. Carter sam swiata nie zawojuje, a bez rozgrywającego bedzie na prawde bardzo trudno. Nets to juz nie ten zespol z początku stycznia i grają poprostu w kratke, raczej słabo i pechowo. A bez Kidda mysle ze nie będą istniec. Poza tym bilans 17-10 na wyjazdach Ostróg na pewno nie wziął sie z niczego. SAS to aktualnie najlepszy team NBA na wyjazdach a NJN przecietny u siebie. Mysle ze 8 pktow to niezbyt wygorowana linia.

04:00
[center:291751f5a3] ???? Los Angeles Lakers - New York Knicks ???? [/center:291751f5a3]

Typ: LAL -7.5
Kurs: 1.92
Expekt


LAL to jeden z najlepszych zespolow NBA na własnym parkiecie a ostatnio dwukrotnie został ponizony: 9pktowa porazka z Rysiami i 2pktowa porazka ze Spurs. Potem przyszło turnee po wschodzie i znow głodni rewanzu wracają do siebie. Na poczatek nietrudny rywal: NYK. Przed wyjazdem kibice byli pozostawieni z 2 porazkami. Okazuje sie ze teraz LAL ma serie 3 porazek na wyjazdach z rzedu: przegrywali z mocnymi Pistons, Rapros i Cavaliers. Mysle ze sie teraz muszą przełamac bo przeciez Knicks to zadna potęga, Bryant raczej zagra wiec nie widze innej opcji. Tym bardziej ze muszą sie zrewanzowac za porazke w Nowym Jorku z przed 2 tygodni, na początku turnee 99:94.

Dobrze by bylo zeby 2/3 tych typow siadły ;) Wg mnie jak ktos chce jakies pewniaki do AKO, to LAL i SAS są pewne. Miami chyba mniej ale jak zagrają swoje to wygrają ;) ????
Nono Wiślak widzę, że myślimy podobnie .... Ja sądzę iż powinny wejść wszystkie te typki ???? Ale jak będzie no to zobaczymy ... Chociaż obawiam się o Lakersów troszkę ...
 
W 2

wislak

Forum VIP
Ja sądzę iż powinny wejść wszystkie te typki ???? Ale jak będzie no to zobaczymy ... Chociaż obawiam się o Lakersów troszkę ...
No miales niestety racje :/ A dla mnie LAL było najpewniejsze... :/ Ale 2 weszły także do przodu ;) ????
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Spotkanie: Charlotte Bobcats - Chicago Bulls ⛔ :przeklina: Dali du** i oczywiście to weszło na TD a innych meczy by mi masa weszła.
Typ: 2
Kurs: 1,65
BUK: BAH
Analiza: Niestety wczoraj w nocy zespół „Byków“ uległ na własnym parkiecie Toronto Raptors jednym punktem, porażka tym boleśniejsza, że na własnym boisku przegrywają niezwykle rzadko a ostatnia przegrana z tą drużyna miał miejsce 15 meczy temu. Dziś są rządni wygranej, co prawda już poza Chicago ale zespół „Rysiów”, który czasem potrafi zaskoczyć, dziś raczej zostanie rozgromiony. Może nie aż tak jak w grudniu gdy na United Center gdy rozgromili Bobcats 115:76, ale wiedzą jak zagrać by spokojnie wygrać. Gospodarze to wciąż jeden z najsłabszych zespołów lidze i ostatnio gra słabiutko.

???? ???? ????

Jeszcze dorzucę indywidualne:

Andre Iguodala - Gilbert Arenas ( 6.5-0 ) 2,05 zabrakło 1,5 pkt

Raymond Felton - Kirk Hinrich 1,64 ⛔

Emeka Okafor - Ben Gordon ( 5.5-0 ) 1,77 zabrakło 0,5 pkt

Dwight Howard - Zach Randolph 1,40 ✅

Ray Allen - Amare Stoudemire 1,77 ✅
 
S 269

sztywny

Użytkownik
A to moje propozycje na dzis :]

Seattle Sonics-Phoenix Suns ✅
Typ:1
Kurs:2.04
Buk:BetGun
Analiza:
Druzyna Suns to bez Nasha nie ta sama druzyna ktora wygrywa mecz za meczem.Mimo ze
w formie jest jego nastepca Barbosa ale to nie wystarczy na Allena i spolke.Gwiazda Sonics
powinna byc rowniez umotywowana tym ze zostal w ostatniej chwili zaproszony do udzialu w meczu Gwiazd.Ray pokaze ze ten wybor to nie przypadek i powinien spokojnie poprowadzic swoja druzyne do zwyciestwa.

Utah Jazz-Cleveland Cavaliers ✅
Typ: powyzej 191.5 pkt
Kurs:1.91
Buk:BetGun
Analiza:
Obydwie druzyny graja dobrze zarowno w obronie jak i w ataku.James i spolka zdobywaja
duzo pkt z mocnymi druzynami takimi jak Utah.Jazzmani to jedna z najbardziej ofensywnie grajacych druzyn w NBA.Dla mnie pewny over.
 
W 2

wislak

Forum VIP
Dzisiaj istnieje mozliwosc ze bedzie bardzo duzy +, ale tez prawdopodobne jest ze nic z tego nie wejdzie... podaje 5 ryzykownych typow, uwazam ze na singlach bedzie +, ale zobaczymy...

???? Orlando Magic - Portland Trail Blazers ????

Typ: 2 ⛔
Kurs: 3.22
Expekt


PTB wraz ze swoim liderem, zAchem Randolphem wyraźnie w formie. Przgrali ostatnio ze swietnymi Miami Heat, ale wczeniej pokonali na trudnym boisku WW czy Bobcats. Postawili opór Suns, nie łatwo z nimi mieli Bulls i Nuggets. W ogólnych tabelach lepiej wyglądają Magicy. Ale po pierwsze: nie gra gwiazda zespolu Grant Hill, a po drugie graja ostatnio fatalnie, ledwie 3/10 wygranych w ostatnich meczach. Orlando gra bardzo w kratkę. CO jakis czas zaskakuje, mysle ze wygrana 2 punktami z SAS byla wlasnie taką niespodzianką, więc narazie limit wyczerpany :mrgreen: Przegrali ze slabymi Milwaukee, sredniakami Nets czy u siebie z Knicks... Mysle ze ładny kurs moze dzisiaj stać sie faktem ;)

???? Toronto Raptors - New Jersey Nets ????

Typ: 1 (-16.5) ⛔
Kurs: 2.60
Sportingbet


O tym meczu sie nie ma co rozpisywac. Polecam przeczytanie kilku postow wyzej o sytuacji Nets. Graja bez lidera Kidda i 2 innych graczy. Jak dla mnie przy tym stanie to nie liczą sie kompletnie. Tym bardziej patrząc na rywala. Aktualnie z Detroit i Mavs to własnie Raptors sa kilerami ostatnich dni w NBA. Bosh jest w zyciowej formie i usiebie powinni rozgromic nawet 25 pktami. W SB są te nowe zaklady ze mozna regulowac, max jest -16.5 po kursie 2.60 ???? Mozna to zagrac. Takie jest moje zdanie. Wczoraj pisalem to samo i Nets ulegli SAS.... 25 punktami.

???? Boston Celtics - Milwaukee Bucks ????

Typ: 2 ⛔
Kurs: 3.07
Expekt


Dzisiaj widze wszedzie euforie na przełamanie Celtów. Tez o tym mysle i jest to całkiem realne, ale czy aby na pewno? Boston jest ciągle słaby, Kozły jednak na czele z Williamsem są chyba mocniejsze. Pierce moze wywalczyc dla Bostou upragniony tryumf, ale zauwazmy ze Millwaukee tez chce to wygrac. Jest w podobnej sytuacji, bez lidera, tez przegrali az 8/10 spotkan w ostantim czasie, ciagna passe 3 porazek... moze pora wygrac. Boston wygral na wyjezdzie w tym sezonie, teraz pora na rewanz. Ja osobiscie poprostu wiem jak slaby jest Boston i dlatego licze tutaj na sensację.

???? Seattle SuperSonics - Phoenix Suns ????

Typ: 2 ⛔
Kurs: 2.06
Expekt


Kolejny przykład: HURRA SUNS TO PRZEGRA. Nie zapominajmy ze Suns to nie tylko Nash. Stoudramire to jeden z najlepszych centrow w NBA, Barbosa i Bell są w niezlej formie, no i jest jeszcze Shawn Marion.... Mysle ze mimo oslabienie nie są tacy słabi. I taki kurs na pewno zagram ???? Sonics to nie jakas potęga, zeby Słonca musiały sie ich bać. Gracze z Aruizony przegrali ostatnie 2 mecze z rzędu wiec nie wierze zeby przegrali trzeci raz... nie w tym sezonie i nie ten zespol. A Seattle są po wygranej z Kings wiec mogą zagrać luzniej :mrgreen:

???? Los Angeles Clippers - Atlanta Hawks ????

Typ: 2 ✅
Kurs: 2.76
Expekt


Atlanta w mega formie. Wygrywa z najlepszymi. W ostatnich meczach na wyjezdzie pokonali GSW, Phoenix czy Nets. TO swiadczy o tmy ze mogą sobie poradzic i z LAC. 9 mijesce w tabeli wyjazdowej. Clippers wygrali z Chicago w ostatnim meczu u siebie. Pozniej zagarli 7 wyjazdowych spotkan z ktorych tylko dwuktrotnie wygrywali. Te zespoly spotkaly sie juz raz w tym sezonie:
Atlanta Hawks L.A.Clippers 86:74 06.01.2007
Mysle ze dzisiaj moze byc podobnie bo forma zdecydowanie bardziej dopisuje Jastrzębiom.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Sorry że może nie na temat , ale tutaj najczęsciej zaglądacie więc piszę tutaj .

Mam pytanie do Was odnośnie ustalania handi w Sportingbecie . Jak to się robi ? Nie mam tam konta , i zastanawiam się czy tam nie założyć , ale najpierw chciałbym spróbować zobaczyć jakie buk daje kursy na poszczególne handi , bo z tego co widzę to Betgun ma odpowiednio równe handi po lepszych kursach .

Proszę o odp na PW .

A odnosnie dzisiejszych typów , to oferta jest wyśmienita . Dla mnie oprócz Toronto i Blazers do rozważenia są jeszcze NYK + 4,5 ( wobec szpitalu w ekipie GSW ) oraz Suns win . Z Filipem również doszliśmy do wniosku że under w meczu Indiany jest też b.możliwy. NA ostatnie 5 meczów u siebie Indiana tylko raz przekroczyła 100 pkt , Grizzlies na 5 ostatnich wyjazdów również tylko raz przekroczyło 100 pkt a linia to 213,5 pkt . CO prawda w h2h padł wysoki over , ale to było w Memphis gdzie jak wiadomo Grizzlies grają o wiele lepiej ...
 
M 0

matrix

Użytkownik
???? Indiana Pacers - Memphis Grizzlies handicap -9.0/+9.0 1 1,90 Expekt ????


Jeden z ciekawszych typów jaki udało mi się znaleźć w ofercie Expekt na dzisiejszą noc. Indiana to dobra drużyna, która posiada w składzie takie gwiazdy jak O&#39;Neal, Tinsley czy też Mike Dunleavy. Na własnym parkiecie są na prawdę mocni. Pokonali m.in. Detroit Pistons,Houston Rockets,Chicago Bulls,Miami Heat, Toronto Raptors i L. A. Lakers. Te drużyny, które wymieniłem są naprawde dobrymi mocnymi ekipami liczącymi się w NBA. Nawet tak dobra obrona Pistons dała sobie rzucić aż 101 punktów grając na wyjeździe. Goście nie są mocną ekipą ale nie są mocną ekipą o czym świadczy ich wyjazdowy bilans 3 wygrane na 25 spotkań to bardzo mało a dzisiejszy rywal jest bardzo mocny. Chociaż Memphis wygrało swoje ostatine spotkanie to nie wierze aby dali grać tak skutecznie jak gospodarze. Indiana jest bardzo ofensywną drużyną i mimo że ich obrona nie jest dobra to i tak o wiele przewyższa defensywę gości. Myśle że spotkanie to spokojnie wygrają goście a handicap -9 punktów nie sprawi im większych kłopotów.



???? New Orleans Hornets - Sacramento Kings handicap +6.0 2 1.92 lub ryzykowny 2 3,22 Expekt ????

Wczoraj nie wiele brakowało a Kings zrobiliby bardzo dużą niespodzianke i pokonali na wyjeździe zawodników Houston. Świadczy to że ich forma jest wysoka. Dzisiejszy rywal to przeciętna drużyna, która jest w zasięgu Sacramento. Grają oni przeciętnie o czym świadczy 3 miejsce w swojej konferencji. Ostatnia porażka z drużyną Memphis Grizzlies nie świadczy o ich formie dobrze. Kings już dość dawno nie wygrali na wyjeździe mimo iż grają coraz lepiej w tych spotkaniach. Do składu gospodarzy wraca Stojakovic jednak nie zagra on jeszcze w podstawowym składzie. W Wysokiej formie w drużynie gości jest Mike Bibby, który jest kluczowym graczem tego zespołu. Dobrze gra Artest oraz Kevin Martin. Myśle że Sacramento ma duze szanse na wygraną jednak bardziej bezpieczny jest handicap + 6 punktów dla nich. Myśle że ekipa Kings jest dobrze zgrana i o wiele lepiej grająca w ofensywie aniżeli ich dzisiejszy rywal, który gra słabo w ataku ale także defensywa nie jest dobra.
 
W 2

wislak

Forum VIP
Sorry że może nie na temat , ale tutaj najczęsciej zaglądacie więc piszę tutaj .

Mam pytanie do Was odnośnie ustalania handi w Sportingbecie . Jak to się robi ? Nie mam tam konta , i zastanawiam się czy tam nie założyć , ale najpierw chciałbym spróbować zobaczyć jakie buk daje kursy na poszczególne handi , bo z tego co widzę to BetGun ma odpowiednio równe handi po lepszych kursach .

Proszę o odp na PW .
Ja ci odpowiem tutaj zeby wszyscy mogli przeczytac odp :]

Wchodzisz w odferte NBA, klikasz na dany team na ktory ma wygrac handicapem i jak jest na kuponie juz to jest lista cala i tam są do wybrou. Oferta BetGuna to sie ttuaj nie umywa! Sam jestem mile zaskonczony tymi opcjami chociaz nie przepadam za SB.
 
S 0

soma-cruz

Użytkownik
Witam, na początku bardzo chciałem podziękować za obszerne analizy, dzięki którym mam znacznie większe pojęcie o przyszłych meczach.

Dzisiaj ciekawy wieczór jeśli chodzi o NBA. Jak myślicie Pistonsi pokonają Spurs, a Utah Cavalersów? Chciałbym dzisiaj postawić jak najbardziej bezpieczne typy (sporo przegrałem w dzisiejszych rozgrywkach uefa, nie weszło niemal nic).
Pozdrawiam
 
S 269

sztywny

Użytkownik
Dzis koszmarny dzien jesli chodzi o NBA ...same trudne mecze i az tylko 2 :jezora:
Ale zawsze cos sie znajdzie :spokodfhgfh:

LA Lakers-Cleveland Cavaliers ✅ ???? pieknie weszlo
Typ:ponad 193.5 pkt
Kurs:1.91
Buk:BetGun
Analiza:
Jest pojedynek dwoch druzyn ktore moha duzo namieszac w tym sezonie NBA.Spotkaja sie rowniez dwie wielkie igwiazdy czyli Kobe i Lebron.Jak wszyscy wiemy Bryant w takich meczach pokazuje swoja prawdziwa wartosc.Asystuje punktuje, a co za tym idzie druzyna zdobywa duzo pkt.Cavs sa druzyna coraz bardziej dojrzala.W formie sa Ilgauskas i James ktory jest juz prawdziwym liderem druzyny.Wg mnie over powinien spokojnie wejsc.


Polecam rowniez ten typ:
kto więcej punktów : Kobe Bryant-LeBron James ⛔ trudno sie mowi..
Typ:Kobe ;-)
Kurs: 1.62

Drugiego meczu Dallas-Houston Rockets nawet nie ruszam :-?
 
M 0

matrix

Użytkownik
Co do overu to nie byłbym taki pewny. Obie drużyny w ataku bardzo dobrze. Lakers średnio ponad 103 punkty w meczu natomiast Cavs troche gorzej 96 punktów w meczu. Formacja ofensywna jest bardzo dobra u Lakersów i u Cleveland jednak w pierwszym spotkaniu było 99-90 dla Cavs czyli zdobyto 189 punktów. W tym meczu bardzo możliwe jest że zawodnicy z Los Angeles będą chcieli za wszelką cene wygrać a co za tym idzie zdobyć jak najwięcej punktów. Cavaliers w ostatnich spotkaniach zdobywało 98,99,103,94 punktów a wiec bardzo blisko overa. Jeślia patrzeć ostatnie zdobycze punktowego gospodarzy 106,90,92 punktów to jak widać over jest bardzo możliwy.
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
Polecam rowniez ten typ:
kto więcej punktów : Kobe Bryant-LeBron James
Typ:Kobe ;-)
Kurs: 1.62

takze postawilem na Bryant&#39;a :!:

W porównaniu z James&#39;em to zdobywa wiecej punktów i w ostatni czasie Lebron przygasł nam i nie prezentuje swojej wysokiej formy,natomiast Kobiash jest w pełnym gazie i dziś przed swoją publicznościa pewnie bedzie prezentował najlepsze zagrania i najskuteczniejsze.Jednym słowem warto grac :!:

pozdro
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Dlaczego nie ma ciekawych typów ? Są tylko 2 mecze , ale i według mnie 2 ciekawe typy . 1 typ to wspomniany Bryant ( trochę masówa się zrobiła ) + 2 zwycięstwo Dallas . Analizę zrobiłem w typach dniach , nie chcę mi się szukać ale wkleję tylko to :


2005/2006 NBA Houston R. - Dallas Mav. 76:103
2005/2006 NBA Houston R. - Dallas Mav. 81:95
2004/2005 NBA Houston R. - Dallas Mav. 78:102
2004/2005 NBA Houston R. - Dallas Mav. 102:106
2004/2005 NBA Houston R. - Dallas Mav. 93:97

2005/2006 NBA Dallas Mav. - Houston R. 88:72
2005/2006 NBA Dallas Mav. - Houston R. 102:93
2004/2005 NBA Dallas Mav. - Houston R. 93:93

10.02.2007 NBA Dallas Mav. - Houston R. 95:74
17.01.2007 NBA Dallas Mav. - Houston R. 109:96
05.11.2006 NBA Houston R. - Dallas Mav. 107:76
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Spotkanie: Kto więcej punktów : Zach Randolph - Mehmet Okur (Mecz: Portland Trail Blazers - Utah Jazz, NBA) ⛔ 22-25 :przeklina:
Typ: 1
Kurs: 1,47
Bukmacher: BetGun
Analiza: Zach to jeden z moich ulubionych graczy. Świetny lider zespołu, często potrafi sam przesądzić o wyniku, a jego świetna gra w tym sezonie motywuje tez młodszych kolegów, Jack&#39;a i Roy&#39;a, którzy ostatnio prezentują się coraz lepiej. Jednak na Zachodzie Blazers wciąż mają małe szanse na play-offy ale ich gra jest coraz lepsza. Ostatnio na wyjeździe pokonali WW i Bobcats. W meczu z Wizards zdobył tylko 10 pkt. ale wspomnini przeze mnie młodsi koledzy go zastąpili w zdobywaniu punktów. Potem mecz z Heat, wysoko przegrany ale na wygraną nie było praktycznie szans. Tu lepsza gra i 17pkt. I ostatni mecz z Magic, niestety przegrany ale Zach wrócił do formy i zdobył 28 pkt. To były mecze wyjazdowe ale i tak zaprezentował sie dobrze. W tym sezonie zdobywa srednio 24 pkt na mecz. Jego dzisiejszy głowny rywal do zdobycia najwięcej punktów, Mehmet Okur z Jazz pod nieobezność Boozera jest liderem zespołu. W tym sezonie zdobywa mniej od Randolpha, bo tylko 18,2 pkt ale jak pisałem, musi teraz być liderem i zdobywac więcej &quot;oczek&quot;. Tak też jest, w ostatnich trzech meczach wygranych przez Jazz zdobył 29, 19 i 22 pkt. Jazz grali u siebie ale mimo to mieli problemy z pokonaniem słabszych rywali. &quot;Fuksiarska&quot; wygrana z Cavs, minimalna z Bulls i wreszcie po dogrywce z Knicks. Na wyjexdzie tak dobrze nie jest i dziś wspaniały Randolph na pewno rzuci więcej bo jest lepszy i gra na przed własną publicznością jest łatwiejsza. Uważałbym nawet PTB za faworytów całego meczu ✅ ale zobaczymy, oby zwyciężyli.

???? ???? ????
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Na dziś widze jedno spotkanie warte zagrania a mianowicie typ na Seattle. Grają z Memphis na własnym parkiecie. Są faworytami, przez weekend gwiazd mogli sobie odpocząć. gasol chce z Memphis odchodzić co zapewne sprawia problemy wewnętrzne. Na 26 rozegranych meczy Memphis na wyjeździe, zdołali wygrać 3. Ponaddźwiękowcy na własnym parkiecie radzą sobie średnio, z lekko dodatnim bilansem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom