>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA - Luty 2007

Status
Zamknięty.
creative 0

creative

Użytkownik
Milwaukee Bucks - Detroit Pistons (-4,5) 2 1,9

Zaczne od tego ze typek wg expertow na stronce wagerline jest bardzo pewny. W druzynie gospodarzy nie zagra Michael Redd ktory rzuca srednio 27,7 pktow na meczyk. Bilans druzyny gosci na wyjazdach to 15-9. Druzyna gospodarzy zajmuje miejsce w dolnej czesci tabelii z bilansem u siebie 11-11. Mozna by tez zagrac czysta 2 po kursie ~1,5.


⛔ ⛔ (83-84)
 
W 2

wislak

Forum VIP
???? Los Angeles Clippers - Phoenix Suns (-5.5) ????

Typ: 2 ✅ ????
Kurs: 1.92
Expekt


Nash ma dzisiaj zagrac. 3 porazki z rzędu do niedawna najlepzszego, a teraz drugiego teamu ligi... tak dalej byc nie moze. Muszą wygrac. Rewelacyjna postawa Stoudamier&#39;a w ASG podkresla ich siłę. Do tego rewelacyjnie zagral Marion a wkoncu liderem jest kontuzjowany podczas ASW Kanadyjczyk Steve Nash... Mysle ze Suns zrobią pogrom, LAC są przeciętni i nie grają jakos super rewelacyjnie, a Phoenix to Phoenix. Muszą przerwac złą passe. Tabeli nie ma co przedstawiac bo albo są na czele albo tuz za Mavs, LAC są w srodu w wiiekszosci statystyk. Mysle ze 9/10 ze dzis wygrają i 7.5/10 ze z handim - niska linia. :]

Poza tym zagrałbym tez na Detroit z handicapem - mysle ze wejdzie i ich passa sie pociągnie dalej :jezora:

pzdr
 
P 0

precious-one

Użytkownik
Atlanta Hawks - San Antonio Spurs
Typ: 2 ✅
Over 182,5 ✅

San Antonio ostatnio w rewelacyjnej formie, a Atlanta przegrała ostatni mecz z średnim ?Chicago i to ponad dwudzielstoma punktami. Atlanta to aktualnie jedna z najgorszych drużyn w NBA, we własnej hali wygrali tylko 9 na 24 mecze. Dziś San antonio powinni ich zniszczyc ????

Golden State Warriors - Memphis Grizzlies
Typ: 1 ✅
Under 231 ⛔

Golden State zdobywa ostatnio bardzo dużo punktów, Memphis również rzuca ich dużo - jednak sa najsłabszą drużyną w lidze a na wyjadachw tym sezonie na 27 spotkan wygrali ... 3. Golden State natomiast we własnej hali jest bardzo mocne. W ostatnim meczu rozgromili dzięwietnastoma punktami New York Knicks, a Memphis przegrali także wysoko ze słabym Seattle. Typ moze byc tylko jeden...

Toronto Raptors - Cleveland Cavaliers
Typ: 1 ⛔
Under 197,5 ✅

W tym meczu najbardzoej będzie sie liczył atut własnego boiska. od 6 meczy Toronto jest niepokonane na własnym parkiecie. Clevland ostatnio także gra dobrze ale na wyjazdach do tej pory wygrali 11 z 26 meczy rzucając średnio 94 pkt w meczu. Dziś licze na klikupunktowe zwycięstwo Raptors

pozostałe typy
Minnesota Timberwolves - Charlotte Bobcats - 1 ⛔
Detroit Pistons - Orlando Magic - 1 ✅
Houston Rockets - Miami Heat - 2 ⛔
Phoenix Suns - Boston Celtics - over 216 ✅
Los Angeles Lakers - Portland Trail Blazers - over 196 ✅
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Spotkanie: Detroit Pistons - Orlando Magic (-6,5/+6,5) ✅
Typ: 1 (Pistons -6,5)
Kurs: 1,80
Bukmacher: BetGun
Analiza: Szybka analiza, bo idę na piłkarskie widowisko w TVP 2. O Magic już pisałem wielokrotnie, że kontuzja Hilla nałożyła się ze słabszą postawą zespołu z Florydy i w rezultacie słabe osiągane przez nich rezultaty. W tym czasie stć ich było jedynie na niespodziewane pokonanie Spurs a reszta to szkoda gadać. Mimo, że sympatyzuję temu klubowi to nie sądzę, by dziś znaleźli receptę na aktualnie njalepszą drużynę Wschodu, Detroit Pistons, którzy naprawdę są w formie i pokonanie Magic 7 pkt nie powinno być dla nich problemem.

???? ???? ????
 
P 0

precious-one

Użytkownik
Spotkanie: Houston Rockets - Miami Heat
Typ: 2 ⛔ i powyzej 183 punktow ✅
kurs: 2.20
BUK: expekt

Dwia ważne fakty, otóz nie zagra Ming dlatego Houston straci w tym meczu dużo punktów, nie zagra również Bob Sura który sporo punktuje. Miami natomiast zagra pełnym składem w obronie i Houston z trudem bedzie zdobywał kolejne punkty. Ostatnie wygrane Miami z Portland ( 19 punktów przewagi) i świetnym San Antonio aż 15 punktami także o czymś świadczą. stawiam na Maiami chociaż przyznaje że typ ryzykowny...
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Spotkanie: Dallas Mavericks - Miami Heat (-14,5/+14,5) ⛔ 112:100 żenada
Typ: 1 (Mavericks – 14,5)
Kurs: 2,10
BUK: BetGun
Analiza: Tak wysoki handicap na „Rumaki” jest spowodowany brakiem Wade’a w składzie „Żaru”. Wczoraj w meczu z rockers Dwayne doznał bardzo bolesnej i ciężkiej kontuzji, że musiał opuścić parkiet na wózku inwalidzkim. Jakim osłabieniem dla Heat jest brak Wade’a przekonaliśmy się już w tym sezonie, kiedy również był kontuzjowany i bez niego zespół z Florydy przegrywał co się dało. Lider Heat nie zagra przez kilka tygodni, jeszcze nie wiadomo jak długo. Natomiast Shaw oczywiści będzie teraz liderem ale w tej roli nie sprawdził się tego sezonu, bo jak grał on a nie grał Wade to też przegrywali. Teraz o Mavs, może nie są w fantastycznej formie, kilka meczy wygranych 1 lub 2 punktami. Problemy z Bucks, ale ostatni mecz to imponujące zwycięstwo z Rockers, co prawda tylko 3 pkt ale jest. Dziś rozniosą na własnej hali Miami Heat, na której mają bilans 24-3, najlepszy w lidze. Z Heat zagrali już na ich parkiecie i wygrali 99:93 a dziś wygrają jeszcze wyżej a zadanie będą mieli bardzo ułatwione.

???? ???? ????
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Spotkanie: Dallas Mavericks - Miami Heat (-14,5/+14,5)
Typ: 1 (Mavericks – 14,5)
Kurs: 2,10
BUK: BetGun
Analiza: Tak wysoki handicap na „Rumaki” jest spowodowany brakiem Wade’a w składzie „Żaru”. Wczoraj w meczu z rockers Dwayne doznał bardzo bolesnej i ciężkiej kontuzji, że musiał opuścić parkiet na wózku inwalidzkim. Jakim osłabieniem dla Heat jest brak Wade’a przekonaliśmy się już w tym sezonie, kiedy również był kontuzjowany i bez niego zespół z Florydy przegrywał co się dało. Lider Heat nie zagra przez kilka tygodni, jeszcze nie wiadomo jak długo. Natomiast Shaw oczywiści będzie teraz liderem ale w tej roli nie sprawdził się tego sezonu, bo jak grał on a nie grał Wade to też przegrywali. Teraz o Mavs, może nie są w fantastycznej formie, kilka meczy wygranych 1 lub 2 punktami. Problemy z Bucks, ale ostatni mecz to imponujące zwycięstwo z Rockers, co prawda tylko 3 pkt ale jest. Dziś rozniosą na własnej hali Miami Heat, na której mają bilans 24-3, najlepszy w lidze. Z Heat zagrali już na ich parkiecie i wygrali 99:93 a dziś wygrają jeszcze wyżej a zadanie będą mieli bardzo ułatwione.

???? ???? ????
Typek jak najbardziej ..... ???? Tylko, że ja mam to szczęscie, że stawiam u naziemnych. Byłem rano i mam Handi -9,5 chociaż te też powinno spokojnie wejść ???? GO GO MAVS :p
 
W 2

wislak

Forum VIP
Ja dzisiaj sie wstrzymam. Wygląda mi WW realnie bardzo ✅ , ale jednak Krolowie sa nieprzewidywalni. Cavs bym sie wstrzymal, ✅ i ten wysoki handi na Mavs tez ✅ . Moze i wygrają ✅ ale wg mnie przy tej formie ShaQa to jednak Heat powalczy ✅ - moze snetyment do klubu mną kieruje ale jednak mysle ze handi nie wejdzie :jezora:

pzdr

:jezora:
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
No tak jak zobaczyłem wynik meczu Cavs - Bulls to nie mogłem uwierzyć . Ale jak zagłebiłem się w statystyki i zobaczyłem to :O :wowsdf:
: Ben Wallace 14 pts 19 reb 7 bl 5 as 2 stl 4/4 FT 6/8 FG
to już się nie dziwie . Big Ben już się rozgrzewa przed PO . To co zrobił z Goodenem i Varejao , również z LbJ to się w głowie nie mieści . Po prostu respect . Dość powiedzieć , że prawie nie było punktow z pomalowanego dla Cavs . No to już 2 , czy nawet 3 tak fantastyczny mecz Wallace . Jeśli tak będzie grał w PO ( a jestem przekonany że będzie ) to Byki mają szanse na przynajmniej 2 rundę ...

Ale żeby nie było nie na temat . Myślę , że dziś można spróbować Lakers z małym handi , bo jednak 5 porażek z rzędu we własnej hali to przypał , a kibice w LA nie wybaczają takich serii . Jestem również gotów również z handi postawić na New York , który pewnie wyczuł szanse na PO w związku z kontuzją Dwade&#39;a . U siebie grają b.dobrze i to na Bucks powinno wystarczyć , choć pewnie po wyrownanej walce . No i Suns w Minnesocie też nie powinni przegrać . Nash &amp; Marion &amp; Stoudamare w formie i handi powinno wejść na luzach...
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
A co myślicie o Houston ? jak dla mnie to z Atlantą powinni wygrać. na wyjazdach radzą sobie nie najgorzej a Atlanta jak Atlanta, w tym sezonie dość średnio-słabo ;) Dalej ciągnie się kontuzja Lue i hawks są w osłabieniu, a o Yao już nie wspominam. Alston i T-mac w dobrej formie. Houston w tym roku będzie chciało walczyć w PO i z Atlantą powinni wygrywać i podobnymi drużynami.
 
W 2

wislak

Forum VIP
Dzisiaj wiele ciekawych meczyków. Mi najbardziej lezy Suns. Dzisiaj w Milenium był kurs 1.55 co mnie ogromnie zdziwilo, ale jak stawialem na Betssonie to juz 1.36 tylko ;/ Mysle ze przy takiej formie Stoudamier&#39;a i Mariona, a do tego rewelacyjnie znow grajacego/punktujacego i asysujacego Nasha zawodnicy z Arizony mogą znowy zaliczyc jakąs serie. T-Wolves - fakt są niezli i psuja czesto krew, ale nie dzis. Poza tym jestem w miare przekonany do typu na PTB. Koledzy Zacha Randolpha wymiataja ostatnio az milo. Memphis to nie jakis super team, i jak nic nie &quot;odwali&quot; to dzisiaj bedzie pogrom. Pod txtem ODWALI mam na mysli jakis &quot;dziwny&quot; wyczyn, np Mike&#39;a Millera tak jak ostatnio - 45 punktow ale nie sądze zeby takie cos znow miało miejsce. LAL po fatalnej passie powinni wygrac ze slabiutkim Bostonem i mysle ze wkoncu muszą zadowolic swoich kibicow, choc nie ukrywam ze Pierce mi zaimponowal swoja grą i zmianą oblicza Celtow. A do tego super Dunker - Gerald Green ???? Wg mnei handi raczej na Boston, ale zobaczymy, wydaje mi sie ze za pare dni moze Boston zacząc wygrywac i powoli sie do tegozbiera: typ typem ale takiego kursu grac nie warto :mrgreen: No i do tego 2 trudne mecze: Orlando... imponujaca gra DHowarda, Hill wrocil po kontuzji - robi sie znow niezly team i na pewno u siebie ostro powalczą, są w formie, a Tłoki wkoncu muszą przegrac... dluga seria sie zawsze musi skonczyc i mysle ze to juz :p Ale typ b. ryzykowny, choc wolalbym zagrac na Magikow niz na Pistons...
No i ostatni - inny ryzyk: HOUSTON ROCKETS. W tym sezonie sie wszyscy nimi zachwycaja. Szkoda ze nie gra YAo bo nie znamy ich prawdizwego oblicza, ale juz niebawem.... ???? Mutombo jednak mimo 40 lat na karku godnie go zastepuje. T-Mac jest w rewelacyjnej formie wiec mysle ze sobie poradza. Jastrzebie to slaby zespol, ale jakby nie bylo nieprzewidywalny. U siebie tym bardziej. Typuje zwyciestwo rakiet ale po ciezkim boju

Moje typy:

Orlando - Detroit Pistons 6/10 2.15 ⛔

Minnesota - Phoenix Suns 9/10 1.38 ✅

Portland - Memphis 8/10 1.52 ⛔

Atlanta Hawks - Houston 6/10 1.46 ⛔

L.A.Lakers - Boston Celtics 7/10 1.30 ✅

Expekt

pzdr

Wiśl@k
 
W 2

wislak

Forum VIP
jezu Portland dostało 102-103 ;/
No masakra :/ Taki pewniak... Suns wygralo na luzie, Detroit tez - gtraty za tą serie bo naprawde odkad C-Webb gra to wydają sie kandydatami na mistrzow. No i Atlanta pokonala Houston :eek: To jest jednak duza niespodzianka.

pzdr

Wiśl@k
 
rookie91 0

rookie91

Użytkownik
Nie wiem czemu nikt nie stawiał na Toronto, New Jersey i New Orleans ? ???? wszystko weszlo z niezłym handi oprocz NOH, a kursy były niezłe ..

mnie zawiodło dziś tylko Denver :zy3ou:
 
M 0

matrix

Użytkownik
Nie wiem czemu nikt nie stawiał na Toronto, New Jersey i New Orleans ? wszystko weszlo z niezłym handi oprocz NOH, a kursy były niezłe ..

Wiesz po fakcie to każdy może się tak pytać Nets osłabienie brakiem Jeffersona, Krstica, Kidd narzekał że go noga boli itp. a Kings ostatnio niezły występ z Wizards więc szanse były. Pozostałe mecze to nie sprawdzałem.


PozdrawiaM

Matrix
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Nie wiem czemu nikt nie stawiał na Toronto, New Jersey i New Orleans ?
Ja stawiałem :p na New Jersey, tylko nie miaelm czasu pisac tu analizy... A kupon zamiescilem w moich typach... ????
Ja tez stawiałem ale na kuponie na Toronto i New Orlean i jeszcze mi weszło Chicago :jupi: ale zawaliło głupie memhis, najsłabszy zespoł a fuxem na wyjeździe1 pktem wygrali z PTB :sad: :sad:
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Spotkanie: San Antonio Spurs-Seattle Sonics (-8,5/+8,5) ✅
Typ: 1 (Spurs -8,5)
Kurs: 1,75
BUK: BetGun
Analiza: Dziś do San Antonio przybędzie ekipa ze stanu Washington, mianowicie Seattle SuperSonics. Zespół ten na awalu wygrywa niezwykle rzadko bo ich bilans to 6-20, gorszym mogą się tylko „pochwalić” Grizzles. Natomiast „Ostrygi” to jeden z pretendentów do mistrzostwa, ostatnio złapali wiatr w żagle i wygrali 4 mecze pod rząd, z nie byle kim bo z Pistons, Nets, Nuggets, Hawks, z czego więcej na wyjeździe. Wielką formę prezentuje ostatnio Manu Ginobili wraz z Tim’em Duncan’em stanowią świetny duet. Do tego Parker i jest cudownie. Na własnym boisku grają bardzo dobrze (17-8) i dziś nie pozwolą sobie aby takie SuperSonics z nimi wygrało. Myślę, że wygrają wysoko i będą kontynuowali zwycięską serię.

Seattle - San Antonio 78:98 26.11.2006

Tak było na wyjeździe, dziś mogą również wygrać tak wysoko a handi 9 pkt wejdzie na bank.

???? ???? ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom