>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA - Luty 2007

Status
Zamknięty.
S 269

sztywny

Użytkownik
Wracam po tygodniowej przerwie :jezora:

Dallas Mavericks-Denver Nuggets ✅ ????
Typ:eek:ver 208.5
Kurs:1.95
Analiza:
Druzyna Mavs jest zdecydowanym faworytem tego spotkania gdyz nie przegrali od ponad 10 meczow.Coach druzyny z Dallas w momencie wysokiej przewagi wposzcza mlodych aby sie ogrywali i wtedy wpada duzo pkt.Nuggets nie oddadza latwo skory i swoje napewno dorzuca
wg mnie overek powinien spokojnie wejsc gdyz sa to 2 ofensywne druzyny.
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Wracam po tygodniowej przerwie :jezora:

Dallas Mavericks-Denver Nuggets
Typ:eek:ver 208.5
Kurs:1.95
Analiza:
Druzyna Mavs jest zdecydowanym faworytem tego spotkania gdyz nie przegrali od ponad 10 meczow.Coach druzyny z Dallas w momencie wysokiej przewagi wposzcza mlodych aby sie ogrywali i wtedy wpada duzo pkt.Nuggets nie oddadza latwo skory i swoje napewno dorzuca
wg mnie overek powinien spokojnie wejsc gdyz sa to 2 ofensywne druzyny.
Mylisz się ofensywną drużyną jest napewno Denver, ale Dallas ma bardzo dobrą obronę.
Ale linia nie jest zbyt wysoka więc może wejdzie ????
 
miha13 0

miha13

Użytkownik
Hm... niby ciekawy typ, ale tak jak MistrzAA, zauwazyl, Dallas, to przede wszytkim obrona... I mimo takiego potencjalu jakie ma Denver, moim skromnym zdaniem moga nie dac rady osiagnac tych 208.5 pkt... Denver srednio w meczu zdobwaja 105 pkt, ale nalezy wziasc pod uwage, ze przeciwko Dallas w tym sezonie (grali 2 razy) zdobyli 90 i 85 pkt... czyli troche ponizej swojej sredniej. A suma pkt w tych meczach to: 174 i 195pkt. Krotko mowiac, dla mnie typ jest dosc ryzykowny... no, ale obym sie mylil..! ;) pozdro!
 
S 0

soma-cruz

Użytkownik
Mógłbym postawić wszystkie mecze, nawet z handicapem i by weszły, a wybrałem tylko dwa :zy3ou: (Spurs i handi na Utah). Nie miałbym nic przeciwko, gdyby zawsze było bez żadnych niespodzianek :mrgreen:
 
S 269

sztywny

Użytkownik
No overek wsiadl ledwo ???? mi chodzilo o to ze gdy Dallas gra z takimi druzynami to wrzucaja ponad 100 a druzyny typu Denver zawsze staraja sie dotrzymac im kroku.
Brawo Dirk
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Mógłbym postawić wszystkie mecze, nawet z handicapem i by weszły, a wybrałem tylko dwa :zy3ou: (Spurs i handi na Utah). Nie miałbym nic przeciwko, gdyby zawsze było bez żadnych niespodzianek :mrgreen:

Jakby było bez niespodzianek to ... na pewno w żadnym buku nie można byłoby stawiać NBA ???? Ale nie mówcie bo niekeidy są takie serie, że kilka dni pod rząd nie ma żadnej niespodzianki :p
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Spotkanie: San Antonio Spurs-Seattle Sonics (-8,5/+8,5)
Typ: 1 (Spurs -8,5)
Kurs: 1,75
BUK: BetGun
szkoda że nie zagrałem tego, widać było czarno na białym że Ostrogi zmiotą Supersonics, ale już nie takie cuda widziałem bo Lotto is NBA motto. Next time zaryzykuję. ( w GB na ten mecz był typ -10 handi z kursem 1,91-mega warto było... ale nie ma ???? )
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Dzisiaj się zapowiada ciekawa noc w NBA. Po pierwsze Detroit : Chicago.
Na mecz Cleveland : Miami można wiele typów powymyślać. Kontuzja Wade&#39;a wiele zmienia. Z jednej strony są to mistrzowie NBA, z drugiej grają bez lidera, ze strzażejącym się Saquillem przeciwko LeBronowi na przykład.
bardzo mnie ciekawi wynik meczu orlando : houston. Też jak dla mnie zacięte spotkanie. Houston ostatnio dostali od..... Atlanty.
Leśne Wilki kontra Czarodzieje. Najważniejsza będzie forma Arenasa. Jeśli będą mu siedzieć trójki to minesotta leży. garnett będzie mógł jedynie pomachać mu w obronie z pod kosza.
Knicks : Nets. Nest bez Kristica i Jeffersona a Knicks z jednej ze słabszych druzyn w lidze zaczyna się odradzać ????
 
W 2

wislak

Forum VIP
???? Atlanta Hawks - Phoenix Suns ????

Typ: Suns -9 ZWROT ????
Kurs: 1.92
Expekt


Wiadomo - mistrze kontra przecietniacy. Nie ma co pisac po raz kolejny: zyciowa forma Nasha, Stodemire&#39;a i Mariona. Stoud i Shawn co mecz mają razem ponad 25 zbiorek wiec co tu mowic. Steve regularnie asystuje kolo 15 na mecz a do tego rzuca tez jakos tak. Do tego ww dwojka rzuca tez po ok. 50 pktow na mecz i Bell+Barbosa dołożą zawsze 40 pktow ;) Kiepska analiza i taka troche nie poukładana ale to tak mniej wiecej jak najlepsi gracze Suns grają ???? W ostatnich 3 meczach gracze z Arizony gromili swoich rywali i chyba znow sie szykuje jakas seria. Mysle ze znowu wygrają leciutko 15-20 punktami. Typ bardziej że:
*Atlanta sptrawila w ostatnim meczu niespodzianke ogrywając Rockets
*w Phoenix w tym roku wygraly Jastrzebie i to byl jedyny mecz tych teamow... więc mysle ze czas na rewanz. A Atlanta wygrala.............. 9 punktami ???? Wiec Suns pewnie zagra zeby byc na ✅
Mysle ze dzisiaj bezproblemowy meczyk ale NBA to NBA i wszystko sie moze zdarzyc
Jednak 9/10, a 10/10 na Suns.

Inne mecze cięzkie dzisiaj i poza tym nic nie gram 8) Ale moznaby poanalizowac - ale mowie, dzisiaj ciezka noc na typowanie :]
 
S 269

sztywny

Użytkownik
Dallas Mavericks-Atlanta Hawks handicap : 0-14.5
Typ:1 , over 193.5 ✅ ✅ no i znowu mialem racje :jezora:
Kurs:1.95,1.85

No jest to pojedynek Dawida z Goliatem.Mavs ciagna kolejna serie zwyciestw z rzedu i nie widac narazie druzyny ktora moglaby ich pokonac.NIe sa to napewno slabiutcy Hawks.
W formie sa Nowitzki i Howard.Druzyna jest nastawiona ofensywnie i w tym meczu mozna spodziewac sie rowniez overka.
 
S 0

soma-cruz

Użytkownik
Dallas Mavericks - Atlanta Hawks 0-14 Typ 1 K1,93

Mavericks od 11 meczy wygrywają, są w znakomitej formie, a do tego grają dzisiaj u siebie. Sądzę, że handicap powinien wejść, ostatnio pokonali Nuggets 20 punktami, a była to ekipa lepsza niż Atlanta

Chicago Bulls - Orlando Magic 0-6,5 1 K1,92

Byki są ostatnio w dobrej dyspozycji, przegrali ze znakomitymi Tłokami na ich terenie jedynie dwoma punktami. Orlando gra ostatnio słabo, przegrywają od 4 meczy, wątpię by mogło to się dzisiaj zmienić.

Houston Rockets - Boston Celtics 0-8,5 1 K1,92

Wszyscy wiemy jak to jest ostatnio z Bostończykami. Przegrywają każdy mecz i to sporą ilością punktów. Rakiety nie są w rewelacyjnej formie, ale chyba dadzą sobie radę

AKO 7.11
Stawka 10 zł
PW 71,10
Expekt

co sądzicie o tym kuponie? Ostatnio sobie przewidywałem bez obstawiania i nawet ładnie mi wychodziło
 
A 0

acynek18

Użytkownik
Dallas Mavericks - Atlanta Hawks 0-14 Typ 1 K1,93

Chicago Bulls - Orlando Magic 0-6,5 1 K1,92

Houston Rockets - Boston Celtics 0-8,5 1 K1,92

AKO 7.11
Stawka 10 zł
PW 71,10
Expekt

Dallas powinno spokojnie rozgromić Hawks wynik przewidywany 106-89
Byki hmmm... tutaj bym postawił że wygrają więcej niż 6,5 ptk przewidywany wynik 99-88
Houston powinno wejść bez problemu
obawiam się tylko tego drugiego spotkania ale powodzenia jakbym miał obstawiać to tak jak napisałem
Pozdrawiam Acynek :] ;-) ????
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Hehe co Wam tak przyszło stawiać na Dallas z takim handi .... :?: Moim zdnaiem to zupełne nieporozumienie. Różnica punktów będzie zapewne wachać się gdzieś w okolicach 5-8 pkt ... Chyba, że się mylę ???? Przecież Dallas jak będzie wygrywało np. 20 pkt to jestem peiwen, że trener Dallas tak jak w meczu z Miami wpuści rezerwy i .... Handi pójdzie się .... :p
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
????Chicago - Orlando

Typ 2
Kurs : 3,35


Na pewno każdy się zdziwi, że u mnie taki typek... Ale moim zdaniem taka gra Chicago kiedyś się skończy i po porażce z Detroit gdzie na pewno stracili dużo zdrowia dzisiaj nie będa mieli nic do powiedzenia w starciu z coraz to lepiej grającym Orlando. Orlando od 4 meczy nie potrafi znaleźć sposobu na zwycięstwo, ale wczoraj kiedy grali z Houston byli bardzo blisko. Widać, że przez te kilka dni po powrocie kontuzjowanych zawodników do Orlando ta drużyna odżyła i zaczyna w końcu powoli grać swoje. Dzisiaj gram, na Magików również z tego powodu, ze niepewny jest występ Bena Gordona. Wczoraj chyba grał po podaniu mu środków przeciwbólowych. Prawdopodobnie ma coś z palcem ... Jeśli nie będzie grał to jest to bardzo duże osłabienie Chicago biorąc jeszcze pod uwagę to iż kontuzje ma Nocioni kolejny zawodnik z podstawowego składu.


Pewność typu: 6/10


????Utah - Lakers

Typ 1
Kurs : 1.53


Lakersi 2 ostatnie mecze wygrali jednak grali oni z Bostonem i Golden State, czyli drużynami w tej chwili bardzo słabymi. Do składu Utah powraca Kirilenko i Okur, czyli Utah powinna zagrać dzisiaj w najmocniejyszm składzie, ale to różnie bywa z tymi kontuzjami. Utaj to przede wszystkim drużyna własnej hali. Potrafiła nawet wygrać z San Antonio u siebie 31 stycznia ???? Czyli świadczy to o tej drużynie, że u siebie nie ma mocnych... Teraz trochę o Lakersach .... Dzisiejszą wygraną z Golden State zawdzięczają zapewne absencji Barona Davisa który nie gra z powodu kontuzji.. Kontuzjowany Radmanovic to bardzo duże osłabienie bo godnego zastępcy Lakersi raczej nie mają .... Poza tym z H2H jasno wynika, że Utah potrafi wygrywac z Lakersami a na własnej hali czyniąto regularnie....


Pewność typu: 10/10


???? -14,5 Dallas - +14,5 Atlanta

Typ 2
Kurs : 1.87


Widzę, ze dużo osób jara się tym jak gra Dallas i stawiają na nich duże Hadnicapy .... Popatrzcie na wyniki Atlanty to drużyna &quot;walczaków&quot; która z najelpszymi chce nawet wygrywać bo .... kiedy się pokazać jak nie podczas gry z najlepszymi. Ja się zastanawiam nawet nad tym czy Dallas nie wykręci jakiegoś wała i nie przegra tego spotkania .... Jeśli Dallas będzie chcaiło wygrac to na pewno nie dużym nakładem sił .... Poza tym trener Dallas zapewne da pograć młodym wilczkom .... A jak gra młodzież Dallas mialem okazję się przekonać oglądając mecz z Miami .... Po prostu żenua ???? Gdyby grali całą 4 kwartę to Miami by jeszcze ten mecz wygrało ... Chłopaki nie potrafią jeszcze dobrze bronić. Poza tym wszyscy dobrze wiedzą, że kiedy gra najlepszy z średniakiem to jest to dosyć wyrównany mecz ???? Myślę, że różnica punktów jaką Dallas wygra może wachać się w okolicach 5-8 punktów....


Pewność typu: 8/10


???? Memphis - Denver

Typ 2
Kurs : 1.7


Najwyższy czas aby Iverson i spółka zaczęli wygrywac ... Mają bardzo dobry skład, ale nie ma wyników ... więc dzisiaj jest doskonała okazja do tego żeby się przełamać. Memphis jest w średniej formie co możemy wnioskowac z ostatniego meczu z Portland gdzie wygrali 1 pkt. Jeszcze wrócę do Denver .... przegrywali dlatego, że grali z mocniejszymi od siebie ... grali z takimi drużynami jak : Dallas, Utah, San Antonio, Minessota więc .... teraz znamy przyczynę tej dłuższej serii bez wygranej. Obydwie drużyny bez większych problemów z kontuzjami .... Jeśli chodzi o siłę w ofensywie i potencjał całej drużyny to Denver bije miśków na głowę, ale czy będa w stanie to wykorzystać :?: tego nie jest w stanie powiedzieć nikt ????


Pewność typu: 9/10
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Tutaj w 99% popieram poprzednika (Patrolinho) zobaczcie że Atlanta przegrywała ostatnio niewielką różnicą punktów a już napewno nie 14 czy 15. Ostatnio takiej porażki w takich rozmiarach doznali z Bulls ale to dawno i nie prawda. Zwracam waszą uwagę że w tym meczu buki przesoliły z linią i jest ustawiona na 193,5 punkta, a z pewnością i Mavericki i Atlanta zagrają moim zdaniem tak że to spokojnie z palcem w d... wejdzie. Zobaczcie jakie ostatnio ładne overki z udziałem Dallasów są


25 Feb 07 DEN Nuggets v DAL Mavericks 95:115 +
23 Feb 07 MIA Heat v DAL Mavericks 100:112 +
16 Feb 07 DAL Mavericks v HOU Rockets 80:77-
14 Feb 07 DAL Mavericks v MIL Bucks 99:93 -
12 Feb 07 DAL Mavericks v PHI 76ers 106:89 +
10 Feb 07 HOU Rockets v DAL Mavericks 74:95 -
08 Feb 07 MEM Grizzlies v DAL Mavericks 97:113 +
04 Feb 07 MIN Timberwolves v DAL Mavericks 93:94-
01 Feb 07 DAL Mavericks v MEM Grizzlies 95:94-
31 Jan 07 SEA Supersonics v DAL Mavericks 102:122+
28 Jan 07 SAC Kings v DAL Mavericks 104:106+

Niby 5/5 ale chyba każdy wie że Houston ma bardzo mocną obronę i MIL Bucks też, czyli jakby nie patrzeć to 3 mecze na under odpadają...


26 Feb 07 PHX Suns v ATL Hawks 115:106 +
24 Feb 07 HOU Rockets v ATL Hawks 99:105+
22 Feb 07 SA Spurs v ATL Hawks 103:96+
21 Feb 07 ATL Hawks v CHI Bulls 81:106+
15 Feb 07 ATL Hawks v LA Clippers 96:93-
13 Feb 07 ATL Hawks v UTA Jazz 76:102 -
12 Feb 07 ATL Hawks v GS Warriors 106:105+
10 Feb 07 ATL Hawks v PHX Suns 120:111+
08 Feb 07 NJ Nets v ATL Hawks 87:85-
06 Feb 07 LA Lakers v ATL Hawks 90:83-
04 Feb 07 ATL Hawks v NJ Nets 101:99+


Atlanta też gra overowo, nie wiem czy się nie skuszę i nie zagram grubiej na Over 193,5 punkta z kursem 1,91 do tego HOuston z Bostonem i jest LOL

/co odwalił Boston... normalnie szok, szczególnie 4 kwarta ???? szkoda kasa przeszła mi obok/

Pozdro
 
mag84 1,7K

mag84

Użytkownik
Dallas Mavericks - Atlanta Hawks 0-14 Typ 1 K1,93

Chicago Bulls - Orlando Magic 0-6,5 1 K1,92

Houston Rockets - Boston Celtics 0-8,5 1 K1,92

AKO 7.11
Stawka 10 zł
PW 71,10
Expekt

Dallas powinno spokojnie rozgromić Hawks wynik przewidywany 106-89
Byki hmmm... tutaj bym postawił że wygrają więcej niż 6,5 ptk przewidywany wynik 99-88
Houston powinno wejść bez problemu
obawiam się tylko tego drugiego spotkania ale powodzenia jakbym miał obstawiać to tak jak napisałem
Pozdrawiam Acynek :] ;-) ????
wiesz acynek. mlody z ciebie jeszcze chyba bukmacher skoro podpierasz sie danymi jakie widnieja na stronie internetowej (mowie tu o twoich szczegolowych wynikach np na Byki 99-88) skoro sa to tylko czyste wyliczenia matematyczne, statystycznie podzial punktow przez ilosc meczy ...... ???? !! Aha - i pomysliles sie jesli chodzi o Dallas bo powinienes wpisac 104-87 !! Pozdrawiam !!
 
mag84 1,7K

mag84

Użytkownik
-14,5 Dallas - +14,5 Atlanta

Typ 2
Kurs : 1.87

Widzę, ze dużo osób jara się tym jak gra Dallas i stawiają na nich duże Hadnicapy .... Popatrzcie na wyniki Atlanty to drużyna &quot;walczaków&quot; która z najelpszymi chce nawet wygrywać bo .... kiedy się pokazać jak nie podczas gry z najlepszymi. Ja się zastanawiam nawet nad tym czy Dallas nie wykręci jakiegoś wała i nie przegra tego spotkania .... Jeśli Dallas będzie chcaiło wygrac to na pewno nie dużym nakładem sił .... Poza tym trener Dallas zapewne da pograć młodym wilczkom .... A jak gra młodzież Dallas mialem okazję się przekonać oglądając mecz z Miami .... Po prostu żenua Gdyby grali całą 4 kwartę to Miami by jeszcze ten mecz wygrało ... Chłopaki nie potrafią jeszcze dobrze bronić. Poza tym wszyscy dobrze wiedzą, że kiedy gra najlepszy z średniakiem to jest to dosyć wyrównany mecz Myślę, że różnica punktów jaką Dallas wygra może wachać się w okolicach 5-8 punktów....
jak najbardziej popieram !! ???? ???? ????
Ja zagralem na Dallas ale normalnie i po niskim kursiku ???? No ale wierze w to ze wejdzie !!
A co do Chicago to jednak ni ewydaje mnie sie zeby dali sie ograc Orlando. Statystyka na wlasnym parkiecie jest imponujaca no i to nie jest czas i miejsce na porazki !! taki więc Chicago-Orlando 1 ????
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Spotkanie: Milwaukee Bucks - Golden State Warriors ✅ ???? 122:101 Po prostu miazga, teraz do PO!!!
Typ: 1
Kurs: 1,40
BUK: BetGun
Analiza: Michael Redd po powrocie do składu po długiej kontuzji od razu odmienił oblicze zespołu. Spodziewałem się wygranej z Pacers, niestety ulegli po dogrywce ale MR, zawdonik po kontuzji, co się żadko zdarza, zdobył 36pkt. Potem kolejna fatalna przegrana 2 punktami z Knicks na wyjeździe. Musieli w końcu wygrać, rozgromili u siebie 76ers i Redd, Williams zagrali świetnie zdobywając po 26pkt. Dziś być może wróci do składu mały wzrostem ale wielki duchem Boykins, którego zawsze stać na świetny mecz. Bucks to drużyna, która może wygrać z każdym zespołem. GSW pokonali już na wyjeździe, co było niespodzianką: 115:110. Poza tym &quot;Kozły&quot; wciąż mają nadzieję na awans do PO, który jeszcze przed kontuzją MR wydawał się tak pewny... Ale nie tracą nadzieji i muszą teraz dużo wygrywać, a dziś rozpoczną swoją zwycięską serię.

???? ???? ????
 
qbson 0

qbson

Użytkownik
Jak myslicie będą jakieś niespodzianki w tych spotkaniach czy można obstawić bez większego zastanowienia ?

Minnesota Timberwolves - Dallas Mavericks
Indiana Pacers - Phoenix Suns


PS Podajcie jakieś linki gdzie mozna znaleźć informacje i jakiś kontuzjach i różnych problemach ekip NBA.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom