>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA - Luty 2007

Status
Zamknięty.
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Jak myslicie będą jakieś niespodzianki w tych spotkaniach czy można obstawić bez większego zastanowienia ?

Minnesota Timberwolves - Dallas Mavericks
Indiana Pacers - Phoenix Suns
Według mnie niespodzianek nie będzie , ale o ile w meczu Suns warto zagrać handi to mecz w Minnesocie powinien być bardziej wyrównany i handi 4,5 punktów może okazać się za wysokim progiem do przeskoczenia , bo zapewne Mavs będą chcieli to wygrac minimalnym nakładem sił mając na względzie kontuzje w zespole .

Nie polecam dziś grać na Cavs . Z jednej strony grają bardzo dobrze u siebie , ale z drugiej ostatnie ich mecze to totalna padaczka . O ile Zydrunas Illgauskas dzisiaj powróci , aczkolwiek wątpie by w wielkim stylu , to o wiele gorzej wygląda sprawa ze słabą formą Drew Goodena . Ten zawodnik jakkolwiek nie pierwszoplanowy gwiazdor , jest jednak kluczowym elementem układanki Cavs . O ile do jego słabszej formy w ataku w ostatnim miesiącu można było się przyzwyczaić to słaba gra w obronie to olbrzymie zaskoczenie . Dzisiaj naprzeciwko siebie będzie miał jednego z największych dominatorów NBA na tablicach Tysona Chandlera , który bez kontuzji jest moim zdaniem najlepszym zbierającym ligi . Jego ostatnie osiągnięcia są fenomenalne .W lutym jego średnia zbiórek wynosi 16,9 !! Oczywiście Cavs mają LeBrona , na którym ostatnio z mizernym skutkiem polega w 100 % gra ekipy z Clevleand . Jego zdobycze punktowe są nawet dobre , jednak skuteczność jest słaba . Dodając do tego brak wsparcia od Hughesa czy Goodena i mając na względzie jak ważną rolę w grze Cavs odgrywa dominacja na tablicach to ten mecz jest nie do obstawienia , bo kurs na czystą jedynkę jest śmiesznie niski i nieopłacalny (abstrahując już od tego , że według mnie Cavs nie są faworytem ) a handi zbyt wysokie i granie z handim na Cavs jest niczym samobójstwo . Chicago zdominowało deski i pokonało Cavs w ich hali . Dziś o ile LbJ nie zagra jakiegoś fantastycznego meczu to może być podobnie .
Reasumując 3.01 na NOH to wspaniały kurs i warto spróbować . Handi 6,5/8,5 to też bardzo wartościowe typy.
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
PS Podajcie jakieś linki gdzie mozna znaleźć informacje i jakiś kontuzjach i różnych problemach ekip NBA.

http://www.covers.com

Reasumując 3.01 na NOH to wspaniały kurs i warto spróbować
Zgadzam się z Jaquesem, zauważyłem że bilans NOH to mniej więcej 3 porażki 1 win, 3 porażki 1 win i tak mniej więcej w kółko, a Cavsów 3 win 1 lose, i teraz mieli ostatnio kilka wygranych meczyków-wg mnie i tego dziwnego statystycznego wyliczenia wypada 2 ale nie ręczę za to i nie gram tego, wg mnie dziś overki Phoenix a z moimi ulubionymi Dallasami to się zobaczy ????
 
fito85 0

fito85

Użytkownik
Witam ???? :twisted: Od jakiegoś czasu obstawiam wyniki tylko kosza NBA (to moja specjalizacja-innych nie, podoba mi się to, że w koszu nie ma remisów, albo wygrywasz, albo przegrywasz ???? ), dość często wygrywałem, gram też w obstawianie na kosz.pl, gdzie żegluję pomiędzy 1 a 5 miejscem ???? Podzielę się z Wami moimi typami, jeśli Was to interesuje-z doświadczenia wiem, że najlepiej wychodziłem obstawiając dychy na 4 mecze z największymi kursami w danym dniu, tak, że za dychę wygrywałem czasem ponad stówę, najlepsza taktyka, to dycha na 4, 5 meczy i dwójka na wszystkie jakie są-ostatnio wszedło mi 10 na 10 meczy, ale poskąpiłem ten jeden raz dwójki i dostałem w tyłek za karę ???? Poza tym jeśli się obstawiam mało meczy, to nie warto dodawać takich, gdzie kurs wynosi np 1.06 bo niespodzianki się zdarzają, szczególnie w NBA, a taki kurs jest niewarty gry.

PHI - PHO pewny 2
Phoenix gra teraz świetną koszykówkę, wydaje mi się, że powinni wygrać, tym bardziej że Diaw już wrócił do gry-grająca w kratkę Phila nawet w domu nie powinna zaskoczyć, nie mają argumentów poza Iguodalą, Millerem, Korverem i Dalembertem (który gra jak mu się zachce)

WAS - MIA raczej 1
Tu jest trudno określić, ale skłaniam się ku Waszyngtonowi, Miami jest osłabione brakiem Wade&#39;a, a reszta nie potrafi go godnie zastąpić, nawet z O&#39;Nealem w składzie. Zdrowy Waszyngton wygrałby bez problemu, ale Jamison kontuzjowany, Butler też nie wiadomo czy zagra, dziury pod koszami wielkości Alaski. Arenas z Waszyngtonu jest wybitnm graczem, potrafiącym samodzielnie wygrywać mecze, poza tym ma ciekawą cechę-jeśli zagra bardzo słaby mecz, to w nastepnym jest eksplozja punktowa, szczególnie w domu-tam są bardzo mocni ????

BOS - NY raczej 1
Też trudny do określenia mecz, ale skłaniam się ku Bostonowi, po powrocie Pierce&#39;a są na fali wznoszącej a Delonte West, Pierce, Ryan gomes i Al Jefferson to wbrew pozorom świetna paka. NY gdyby był zdrowy wygrałby bez problemu, ale Francis wypadł na stałe, Lee też nie zagra, tak samo Crawford też nie pogra do końca sezonu. Z takimi dziurami nie wróżę nic dobrego

MEM - UTA raczej 2
Trudny mecz do określenia, niby się wydaje że UTAH ma świetny bilans, ale będą grali bez swojego architekta akcji, czyli Derona Williamsa, myslę jednak że trener Sloan, Boozer, AK-47, Paul Milsap, Okur (o ile zagra) i Fisher prowadzący grę poradzą sobie z nieprzewidywalnymi Grizzlies, którzy czasem zaskakują, szczególnie w domu

NO - ATL zdecydowanie 1
New Orleans gra świetny basket, Chris Paul+Chandler+Bobby Jackson &amp; David West to bardzo mocny skład, chociaż Atlanta lubi nacinać inne zespoły- Joe Johnson+Josh Smith/Childress, Marvin Williams, Zaza Pachulia to niezła paka, w domu są bardzo grożni-na wyjeżdzie praktycznie nieszkodliwi ????


CHI - GS zdecydowanie 1
Chicago ostatnio gra słabiej, ale jednak w domu to potęga. Ben Gordon, Deng, Hinrich i rządzący pod koszami Ben Wallace na pewno zatrzymają rozkręcających się Warriors, którzy poza Baronem Davisem nie mają braków kadrowych, w domu bardzo mocni, na wyjeżdzie nie bardzo, szczególnie przeciwko takiemu defensywnemu zespołowi jak Chicago. Skład wydaje się mocny- Ellis, Richardson, Harrington, Biedrins, Jackson a w rezerwie Azkabulke, Barnes-coś jednak w nich jest nie tak, często przegrywają


HOU - TOR raczej 2
tutaj skłaniałbym się ku Toronto, które ostatnio gra świetny basket, wydaje się, że Houston to za wysokie progi, ale....wszystko zależy od tego czy McGrady zagra-jeśli tak, wygra Houston sporą róznicą, jeśli nie- Toronto. Bez T-Maca są jak dzieci we mgle, ostatnio przegrali u siebie z Bostonem. W Toronto świetny Bosh+Ford+Garbajosa+Bargiani i Calderon z ławy to wystarczająco, aby pokonac Rakiety

DEN - ORL raczej 1
Denver gra padakę ostatnio, ale to tylko kwestia czasu kiedy Karmeliusz Antoniusz i AI3 się zgrają. Anthony+Iverson, Camby i Nene&#39; wystarczy do pokonania Orlando, które są w prawie najsilniejszym składzie-jednak Dwight Howard, to taka potęga podkoszowa, że nie moza byc niczego pewnym. Chyba na Denver w domu Jameer Nelson, Hill, Turkoglu, Ariza ostatnio dobrze grający Milicic ani nawet Howard nie wystarczą-tym bardziej, że nie grają u siebie- u siebie raczej nie przegrywają.


SAC- CHA raczej na pewno 1
Charlote gra bez Maya, pewno wypadnie na ten mecz też Okafor-bez niego Bobcats nie maja szans-sam Felton, Knight i Gerald &quot;G- money&quot; Wallace nie wystarczą, Brezec nie zaceruje dziury pod koszami. Jumperki Carolla nie starczą na wiele. Sacto jest w optymalnym składzie, walczą o play-offy, więc w domu na pewno wygrają z osłabionymi Bobcats. Bibby, Kevin Martin, Ron Artest, Abdur-Rahim i Brad &quot;5 asyst na mecz&quot; Miller grają w kratę, jednak takiego wstydu jak przegrać z osłabionymi Bobcats w domu, nie zrobia

LAC- SEA raczej 1
Clips mają problem, bo wypadł do końca sezonu Shaun Livingston po ohydnej kontuzji skręcenia kolana. Jednak w domu Clippers powinni wygrać, mając świetnego Branda, Kamana, Mobley&#39;a, samoluba Maggete i pięknego Sama Cassela, który przejmie nia siebie pełnię rozgrywania. Seattle jest w optymalnym składzie, jednak to jest raczej zespół własnego boiska-Allen, Lewis, Collison, Wilcox, Ridnour, Wilkins raczej nie pokonają Clips na wyjeździe.


dzisiaj na tyle ???? :jezora:
 
K 0

krawat74

Użytkownik
Witam ???? :twisted: Od jakiegoś czasu obstawiam wyniki tylko kosza NBA (to moja specjalizacja-innych nie, podoba mi się to, że w koszu nie ma remisów, albo wygrywasz, albo przegrywasz ???? ), dość często wygrywałem, gram też w obstawianie na kosz.pl, gdzie żegluję pomiędzy 1 a 5 miejscem ???? Podzielę się z Wami moimi typami, jeśli Was to interesuje-z doświadczenia wiem, że najlepiej wychodziłem obstawiając dychy na 4 mecze z największymi kursami w danym dniu, tak, że za dychę wygrywałem czasem ponad stówę, najlepsza taktyka, to dycha na 4, 5 meczy i dwójka na wszystkie jakie są-ostatnio wszedło mi 10 na 10 meczy, ale poskąpiłem ten jeden raz dwójki i dostałem w tyłek za karę ???? Poza tym jeśli się obstawiam mało meczy, to nie warto dodawać takich, gdzie kurs wynosi np 1.06 bo niespodzianki się zdarzają, szczególnie w NBA, a taki kurs jest niewarty gry.

PHI - PHO pewny 2
Phoenix gra teraz świetną koszykówkę, wydaje mi się, że powinni wygrać, tym bardziej że Diaw już wrócił do gry-grająca w kratkę Phila nawet w domu nie powinna zaskoczyć, nie mają argumentów poza Iguodalą, Millerem, Korverem i Dalembertem (który gra jak mu się zachce)

WAS - MIA raczej 1
Tu jest trudno określić, ale skłaniam się ku Waszyngtonowi, Miami jest osłabione brakiem Wade&#39;a, a reszta nie potrafi go godnie zastąpić, nawet z O&#39;Nealem w składzie. Zdrowy Waszyngton wygrałby bez problemu, ale Jamison kontuzjowany, Butler też nie wiadomo czy zagra, dziury pod koszami wielkości Alaski. Arenas z Waszyngtonu jest wybitnm graczem, potrafiącym samodzielnie wygrywać mecze, poza tym ma ciekawą cechę-jeśli zagra bardzo słaby mecz, to w nastepnym jest eksplozja punktowa, szczególnie w domu-tam są bardzo mocni ????

BOS - NY raczej 1
Też trudny do określenia mecz, ale skłaniam się ku Bostonowi, po powrocie Pierce&#39;a są na fali wznoszącej a Delonte West, Pierce, Ryan gomes i Al Jefferson to wbrew pozorom świetna paka. NY gdyby był zdrowy wygrałby bez problemu, ale Francis wypadł na stałe, Lee też nie zagra, tak samo Crawford też nie pogra do końca sezonu. Z takimi dziurami nie wróżę nic dobrego

MEM - UTA raczej 2
Trudny mecz do określenia, niby się wydaje że UTAH ma świetny bilans, ale będą grali bez swojego architekta akcji, czyli Derona Williamsa, myslę jednak że trener Sloan, Boozer, AK-47, Paul Milsap, Okur (o ile zagra) i Fisher prowadzący grę poradzą sobie z nieprzewidywalnymi Grizzlies, którzy czasem zaskakują, szczególnie w domu

NO - ATL zdecydowanie 1
New Orleans gra świetny basket, Chris Paul+Chandler+Bobby Jackson &amp; David West to bardzo mocny skład, chociaż Atlanta lubi nacinać inne zespoły- Joe Johnson+Josh Smith/Childress, Marvin Williams, Zaza Pachulia to niezła paka, w domu są bardzo grożni-na wyjeżdzie praktycznie nieszkodliwi ????


CHI - GS zdecydowanie 1
Chicago ostatnio gra słabiej, ale jednak w domu to potęga. Ben Gordon, Deng, Hinrich i rządzący pod koszami Ben Wallace na pewno zatrzymają rozkręcających się Warriors, którzy poza Baronem Davisem nie mają braków kadrowych, w domu bardzo mocni, na wyjeżdzie nie bardzo, szczególnie przeciwko takiemu defensywnemu zespołowi jak Chicago. Skład wydaje się mocny- Ellis, Richardson, Harrington, Biedrins, Jackson a w rezerwie Azkabulke, Barnes-coś jednak w nich jest nie tak, często przegrywają


HOU - TOR raczej 2
tutaj skłaniałbym się ku Toronto, które ostatnio gra świetny basket, wydaje się, że Houston to za wysokie progi, ale....wszystko zależy od tego czy McGrady zagra-jeśli tak, wygra Houston sporą róznicą, jeśli nie- Toronto. Bez T-Maca są jak dzieci we mgle, ostatnio przegrali u siebie z Bostonem. W Toronto świetny Bosh+Ford+Garbajosa+Bargiani i Calderon z ławy to wystarczająco, aby pokonac Rakiety

DEN - ORL raczej 1
Denver gra padakę ostatnio, ale to tylko kwestia czasu kiedy Karmeliusz Antoniusz i AI3 się zgrają. Anthony+Iverson, Camby i Nene&#39; wystarczy do pokonania Orlando, które są w prawie najsilniejszym składzie-jednak Dwight Howard, to taka potęga podkoszowa, że nie moza byc niczego pewnym. Chyba na Denver w domu Jameer Nelson, Hill, Turkoglu, Ariza ostatnio dobrze grający Milicic ani nawet Howard nie wystarczą-tym bardziej, że nie grają u siebie- u siebie raczej nie przegrywają.


SAC- CHA raczej na pewno 1
Charlote gra bez Maya, pewno wypadnie na ten mecz też Okafor-bez niego Bobcats nie maja szans-sam Felton, Knight i Gerald &quot;G- money&quot; Wallace nie wystarczą, Brezec nie zaceruje dziury pod koszami. Jumperki Carolla nie starczą na wiele. Sacto jest w optymalnym składzie, walczą o play-offy, więc w domu na pewno wygrają z osłabionymi Bobcats. Bibby, Kevin Martin, Ron Artest, Abdur-Rahim i Brad &quot;5 asyst na mecz&quot; Miller grają w kratę, jednak takiego wstydu jak przegrać z osłabionymi Bobcats w domu, nie zrobia

LAC- SEA raczej 1
Nie, no proszę Cię. Jak Ci &quot;wszedło&quot; 10 na 10, to jesteś miszczem :jezora:
a) jeśli faktycznie potrafisz wytypować 4,5 trudnych meczy z NBA, to może podawaj więcej typków. Warto się zastanowić
b) jak chcesz grać remisy, to idz np do TMix. Tam są zdarzenia regular time
c) typki na dzisiaj:
LAC-SEA z tym raczej 1 to bym się wstrzymał. Clippersi nie grają rewelacyjne, czasem wygrają, czasem dostaną baty. Strata Living. jest dość duża, za to SEA ma kiepski bilans, ale nie leci daleko, więc to jak lokalny rywal. Od kilkunastu dni grają razem Allen i Lewis, co powinno dać szansę na wyrównaną grę.

CHI-GSW czy na pewno 1 ? bilans jest 1-0 dla GSW, do tego zawsze wyrównane mecze i na koniec dziwna porażka u siebie z ORL. JRich potrafi mieć dobry dzień. Jeśli zagra Jax, to nawet bez B.Davisa są w stanie toczyć wyrównane mecze. Bardziej się boję tego, że BigBen gra w kratkę i dzisiaij bedzie nie do zatrzymania. Pietrus,Harrington i Biedrins spokojnie mogą powalczyc na tablicach. Do tego rzut z dystansu (Ellis i Richardson) i już mamy =. Ja rozważam handi + 10,5 na GSW.

TOR, DEN, NOH, PHO - ok, powinno siąść

Nad resztą sie nie zastanawiałem jeszcze.
pozdrawiam
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP


Typ: Phoenix Suns - 6,5 za 1.75


Fantastycznie ostanio grające Słońca z Arizony przyjeżdzają do Wachovia Center na spotkanie z przeciętnie ostatnio grającymi 76ers. Obydwa zespoły przyjeżdzają w pełnych składach i trudno jest mi sobie wyobrazić inny wynik niż pewne zwycięstwo ekipy Phoenix . Suns nigdy nie odpuszczają i grają niemal najlepszym składem ponad 40 minut , zazwyczaj grając 8 zawodnikami co jest ewenementem w całej lidze . Mając to na uwadze można grać na wysoką wygraną Phoenix . Zwłaszcza , że Philadelphia jest bardzo przewidywalną drużyną . Z drużnynami o podobnym potencjale zazwyczaj toczą wyrównane boje , ale już gdy naprzeciwko nim wystąpi jakiś lepszy zespół to dostają w tyłek , mimo że przez 3 kwarty zazwyczaj się trzymają .

  • Ostatnie wyniki 76ers u siebie :
  • Philadelphia - Sacramento Kings 89:82
  • Philadelphia - NY Knicks 104:84
  • Philadelphia - Washington 85:92
  • Philadelphia - Dallas Mav. 89:106
  • Philadelphia - LA Clippers 89:90




Typ: Denver Nuggets - 3,5 za 1.70


Kolejne bardzo ciekawe spotkanie . Do stolicy stanu Kolorado przyjeżdza bardzo dobrze grająca w tym sezonie ekipa z Orlando w niemal optymalnym składzie . Magicy jednak słabo grają na wyjazdach i nawet ostatnia wygrana tej drużyny w Chicago nie zmienia tego faktu. Ekipa ta zazwyczaj dostaje porzadne dwucyfrowe lanie na wyjazdach i dzisiaj według mnie będzie podobnie . Nuggets muszą gonić czołówkę by w PO nie grać z Dallas czy Phoenix . Nie po to przychodził do tej ekipy AI by dostać łupnia w 1 rundzie PO . Co prawda nie zagra J.R.Smith oraz K.Martin ale to według mnie nawet lepiej . Więcej gry dostanie S.Blake oraz K.Diawara którzy są bardzo przydatni w grze zespołowej . Na ostatnie 5 meczów Nuggets przegrali aż 4 razy co nie zdarza się często w hali Pepsi Center . Odkąd w drużynie Denver występuje najlepszy strzelec ligi Carmelo Anthony drużyna ta nigdy nie przegrała u siebie z Magic i dzisiaj się to według mnie nie zmieni .


  • Kontuzje Denver :
  • J.R.Smith
  • K.Martin


  • Kontuzje Orlando :
  • T.Battie




Typ: New Orleans Hornets - 4,5 1.75 oraz Under 190.5 1.91


Zespół Szerzesni powraca do swojej hali w Oklahomie w niezłych nastrojach . Gra ekipy NOH jest coraz lepsza i PO są bardzo realne . By dostać się do najlepszej ósemki zachodu drużyna ta musi m.in. pokonać bardzo przeciętną drużyne ze Wschodu - Atlantę Hawks . Ekipa z Phillips Center potrafi co jakiś czas sprawić niespodzianki . Choćby w Lutym pokonali na wyjeździe Nets , Clippers czy Warriors a ostatnio w swojej hali pokonali Houston. Mieli jednak szczęście bo rywale byli osłabieni kontuzjami swoich liderów. Dziś gospodarze zarówno jak goście wystąpią w niemal najlepszym składzie , bo do absencji Peji Stojakovica wszyscy się już przyzwyczailiśmy . New Orleans wygrali ostatnio 5 spotkań u siebie i dzisiaj wedlug mnie się to nie zmieni . Hornets to świetni obrońcy i sądzę , że dziś West i Chandler zniszczą rywali na tablicach a Mason z Paulem oraz Brownem powstrzymają zakusy ofensywne Joe Johnsona . Według mnie drużyna gości nie ma szans na wyrównaną walkę z żelazną obroną gospodarzy. Dodatkowo bardzo możliwy jest under , bo granicy 190 pkt w Oklahomie rzadko jest przekraczana . Tak ofensywne drużyny jak Memphis , Seatlle , Millwaukee czy Sacramento miały problemy z przekroczeniem 90 pkt. i dzisiaj będzie podobnie .




Typ: Boston Celtics - 2,5 za 1.75


Poważnie osłabiona ekipa Knickerbockers przyjedzie do Boston Garden z nadzieją na zwycięstwo . Według mnie jednak zwycięzko z tego pojedynku wyjdą podobieczni Doca Riversa . Celtics grają już o nic , mają za dużą stratę żeby powalczyć o PO w przeciwieństwie do NYK . Niektórzy twierdzą nawet , że będą chcieli przegrywać nadal , by mieć większe szanse na wysoki pick w losowaniu w drafcie 2007 . Jest to jednak niemal jakieś pisowskie szukanie spiskowej teorii dziejów. Tak naprawdę Celtowie i tak będą ostatni na wschodzie , bo strata do Bucks , Hawks czy Bobcats jest jednak chyba nie do odrobienia . Knicks , którzy złapali wiatr w żagle przed ASW teraz już wrocili do normalności i na wyjazdach przegrywają wysoko a u siebie męczą się ze wszystkimi . Ekipa Bostonu po powrocie Paula Pierce&#39;a prezentuje się naprawdę solidnie i nawet pokonali przedwczoraj na wyjeździe Houston Rockets . Warto też wspomnieć , że pojedynki Bostonu z Knicksami to coś w rodzaju derbów , bardzo ważne mecze dla obydwu ekip i dzisiaj sądze , że drużyna Celtów pokona osłabioną kontuzjami drużynę z Nowego Jorku.


  • Kontuzje Boston :
  • W.Szczerbiak
  • T.Allen
  • T.Ratliff


  • Kontuzje New York :
  • J.Crawford
  • S.Francis
  • D.Lee (questionable)



  • Mecze h2h w tym sezonie :[/b]
  • NY Knicks - Celtics 90:97
  • Celtics - NY Knicks 77:101
  • NY Knicks - Celtics 118:122
 
fito85 0

fito85

Użytkownik
Raz wszedł mi kupon wart ponad stówę, gdzie Washington grał w domku, a przyjezdni Portland-obstawiłem Portland, mimo iż kurs na nich był 3,7 a na Was 1,4 bodajże...jednak Washington bez Jamisona to nie ten sam zespół...Wizards dostali o 21 pkt :p takich kwiatków jest więcej-klucz to kontuzje :twisted: poza tym zawsze się boję Portland, bo oni mogą ukręcić z g.. baciora dzięki Royowi i Randolphowi :] Nie robię jednej rzeczy, typuję zwycięzcę zanim zobaczę kursy, bo te czasem są mylące-może to celowy zabieg buków, liczy się przeczucie ;-) Poza tym tę dwójkę zawsze warto walnąć na wszystko co jest, a nuż sie pofarci :-D

Dzisiaj obstawiłem w profesjonalu tak:

Denver - Orlando 1 1.51
Houston - Toronto 2 2.88! wg mnie na tym można dzisiaj sporo zyskać
Boston - New York 1 1.83 jak wyżej
LA Clippers - Seattle 1 1.58
New Orleans - Atlanta 1 1.44
Philadelphia - Phoenix 1 1.34

4 zł, ew wygrana 87,4 zł


Boston - New York 1 1.83
Denver - Orlando 1 1.51
Houston - Toronto 2 2.88
Chicago - Golden State 1 1.24
LA Clippers - Seattle 1 1.58
Memphis - Utah 2 1.49
New Orleans - Atlanta 1 1.44
Philadelphia - Phoenix 2 1.34
Sacramento - Charlotte 1 1.34
Washington - Miami 1 1.5

2 zł, ew wygrana 162,05 zł


Tak się zastanawiam, czy te 10% podatku w stacjonarnym to wada...raz obstawiłem dla porównania te same mecze w Profesjonalu i na Bwin, w Profesjonalu pomimo 10% podatku mogłem wygrać 190 a w Bwin tylko 140. Nie kierowałbym się tym podatkiem, bo w stacjonarnych przez to sa zawyżane kursy w porównaniu do internetowego (chyba :twisted: ) Jak przypuszczałem, za te 2 zł w Bwin moge wygrać tylko 110,47-różnica kolosalna, a za tą czwórkę 70,09 zł. Za 2 zł różnica ponad 50 zł, a za 4 zł ponad 15...wiecie gdzie są najwyższe stawki i da się obstawiać kosza? Bo ja mam tylko doświadczenie z Bwin, tam są niższe wygrane niż w Profesjonalu do którego nie mam szczęscia :-D Za to Profesjonal i STS to sa minimalne różnice...reszty buków nie znam :-(
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
W Bwin ogólnie są mniejsze kursy nawet w porównaniu do internetowych.

Houston - Toronto 2 2.88! wg mnie na tym można dzisiaj sporo zyskać
Boston - New York 1 1.83
W pierwszym typie mogę się nawet zgodzić. Niepewny występ T-maca a Toronto w tym sezonie idzie bardzo ładnie.

W drugim byłbym raxczej za NYK. Nie orjentuje się w kontuzjach lecz są oni w dość dobrej formie. Z tyłów ligi powoli się przsuwają i rośnie im forma. przeciwko NYK bym nie postawił i to jeszcze gdy grają z tak słabym w tym sezonie Bostonem...
 
fito85 0

fito85

Użytkownik
Gdyby grały zespoły w najsilniejszych składach to tak...ale coś wzięte z piłki nożnej ;-) czy do niedawna albo do teraz (nie wiem, nie orientuję się) Valencia grająca bez chyba wszystkich z pierwszej 11 i głównych rezerwowych była tą samą Valencią, co gdyby grała w optymalnym składzie? Tylko z nazwy ;-)
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Spotkanie: Boston Celtics-NY Knicks (-2,5/+2,5)
Typ: 1 (Celtics -2,5)
Kurs: 1,70
BUK: BetGun
Analiza: Celtowie po powrocie Pierce&#39;a zaczęli coś grać, co prawda wygrali z nim dopiero 2 mecze ale któż rządał wygranej z Jazz, Lakers, Suns czy Kings, choć tu już byli blisko. Ale wygrali z &quot;Kozłami&quot; u siebie z z Rocekts na wyjeździe czyli z teamami bez podstawowych graczy. Dziś zagrają z Knicks, wychodzącymi z dołka ale również z kontuzjami, nie zagra Crawford i prawdopodobnie Lee. W tym sezonie zawsze w pojedynkach tych drużyn wygrywali przyjezdni ale dziś będzie inaczej.

???? ???? ????
 
fito85 0

fito85

Użytkownik
Porównałem kursy najważniejszych buków: 10 meczy z NBA za 2 zł

STS 169,38
Profesjonał 162,05
Tipsport 161,34

Expekt 128,42
Bookers 116,66
BWin 110,47
Sportingbet 106,92
Betathome 103,28

Różnice w stacjonarnym sa ogromne...chyba płacą dodatkowo za pofatygowanie sie do nich, wypisywanie kuponu itd, poza tym fizyczne dawanie kasy na zakład boli bardziej niż przesuwanie cyferek w internetowym :twisted:
Czyli jeśli kosz, to w necie Expekt, tak? Pomóżcie :twisted:
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Odliczyłeś podatek ? Pamiętaj że w internetowych liczą się też dogrywki . A pozatym to coś źle policzyłeś bo ja w Betgunie mam zawsze lepsze kursy lub takie same jak w profie czy toto , po odjęciu podatku. Pozatym pamiętaj , że wieczorem kursy lecą w dół .

Malkolm jakbyś przeczytał mój post to byś wiedział więcej o kontuzach ;-)
 
W 2

wislak

Forum VIP
Porównałem kursy najważniejszych buków: 10 meczy z NBA za 2 zł

STS 169,38
Profesjonał 162,05
Tipsport 161,34

Expekt 128,42
Bookers 116,66
Bwin 110,47
Sportingbet 106,92
Bet-at-home 103,28

Różnice w stacjonarnym sa ogromne...chyba płacą dodatkowo za pofatygowanie sie do nich, wypisywanie kuponu itd, poza tym fizyczne dawanie kasy na zakład boli bardziej niż przesuwanie cyferek w internetowym :twisted:
Czyli jeśli kosz, to w necie Expekt, tak? Pomóżcie :twisted:
Przede wszystkim chodzi tu o dogrywki. Jak jest remis - dosc często - to w stacjonarnym kupon wtopiles bo sie liczy X a w netowym czekasz na rozstrzygniecie dogrywki. I dlatego na pewno tak wychodzi, chociaz tez mysle ze cos namieszales bo za duzo wychodzi chyba.
No i ten podatek nie wiem jak obliczyles,

PS: PISZ TAKIE COS W DYSKUSJACH! Bo to temat na typy + analizy :]
 
fito85 0

fito85

Użytkownik
oko, tutaj koniec tego pisania ;-) tylko dopowiem, że mnożnik kasy jest w stancjonarnych przez 0,9..wynika z tego że to brakujące 0,1 czyli 10% podatku :) Jeśli trafiłbym wszystkie, np kurs 90,02 i 2 zł stawki to wychodzi 180x0,9=162 :) 10% podatku to 18 zł ???? Jeśli trafie wszystko, a będą dogrywki to wtopiłem? Nie wiedziałem ze dogrywki się nie liczą w stacjonarnych :-(



koniec spamiku, teraz tylko na temat :)

W stacjonarnych jest opcja stawiania na remis, wiec jak jesy dogrywka to liczą jako remis i kupon nie siada :]

pzdr Wiślak
 
W 2

wislak

Forum VIP
???? Houston Rockets - Toronto Raptors ????

Typ: 2 ✅ ????
Kurs: 3.02
Expekt


Kurs conajmniej dziwny. Oba teamy bardzo mocne ostatnio. Wsyzstko idzie o to czy pojawi sie T-Mac w Rakietach. Jesli tak to w tym meczu sie wszystko moze zdarzyc, ale jesli nie (co jets prawdopodobne) to wydaje mi sie ze Houston jest skazane na porazke przed własną publiką. Raptory do zwyciestw prowadzi Chris Bosh. Jest w zyciowej formie. W ogolnej tabeli NBA są na 10. miejscu i przodują w Atlantic Division. HR sa troche wyzej, ale to glownie dzieki T-Macowi. Goscie wygrali 7/10 ostatnich spotkan a gospodarze 6. Dla obu zespolow wlasna hala, czy tez &quot;cudza&quot; nie jest specjalnym atutem, jak np WW, Bulls czy LAL we własnych haalch.2 dni temu HR zawalilo mi kupon porażką z najsłabsyzm teamem ligi - Bostonem. To swiadczy o tym ze ciezko im sie gra bez lidera. Yao Ming ciagle nie gra. Nie ma kto ciągnąć gry - chyba ze 40 latek Mutombo ???? Raptory rozjuszone klęską w San Antonio na pewno zagrają bardzo twardo i mysle ze bardzo powalczą - dziwi mnie tak wysoki kurs. H2H na gosci, ale w zeszlym sezonie :/... :
NBA 2005/2006
Toronto Raptors Houston 112:92 06.01.2006
Houston Toronto Raptors 81:94 21.12.2005
Mysle ze po nieudanym meczu z SAS tym razem Toronto pokaze sie z dobrej strony i ogra Houston, ktore bez lidera nie istnieje. No chyba ze McGRady zagra to jestem ugotowany i moja analiza nie ma sensu :mrgreen:

pzdr Wiślak ;)
 
fito85 0

fito85

Użytkownik
Może tez być tak, że McGrady zagra, ale...i tak Houston przegra, bo Bosh jest super gwiazdą w tym sezonie-ciągle mam wrażenie że ich dobre wyniki bez Minga są trochę na kredyt, a Mutombo w końcu nie wytrzyma, latek nie oszuka się ;-) Tym bardziej że Toronto to nie ułomki...jedyne co mnie martwi to kontuzja Anthony Parkera-starting SG :-( to jest magia NBA, każdy może z każdym wygrać, więc czasem te kursy 1,05, 1.15 nic nie oddają i ryzyko dawać na takie małe stawki-najlepiej ryzykować z wyższymi kursami, skoro i tak reszta niepewna- przynajmniej w razie wygranej ew wygrana zadowalająca :-D Te niskie kursy tylko na drobne stawki, gdzie się obstawia wszystkie mecze

Fakt, czasem kursy dziwne...może celowo fałszują, żeby ludzie myśleli że Toronto nie mają szans? Mało kto patrzy na kontuzje. Ja dałbym na Toronto 2 i Houston 1.8 mając tą wiedzę co teraz, już trafiałem z kursami rzędu 2,7, 3, 3,7 więc nie należy się tym kierowac, że buki skazują ich na porażkę :)
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP


Typ: Dallas Mavericks - 7


Do hali najlepszego zespołu ligi Dallas Mavericks (48-9/27-3) American Airlines Center przyjeżdza zespół Cavs (33-24 / 12-16) . Według mnie na pożarcie . Twierdza AAC ostatni raz została zdobyta 7 grudnia w spotkaniu z Detroit Pistons i dziś nic nie wskazuje , by miało się to stać ponownie ( 4 raz w tym sezonie ). Mavs grają u siebie bardzo dobrze i wygrywają wysoko , ale trudno się dziwić skoro bilety na spotkania w AAC są jedne z najdroższych w lidze . W tym roku kibice w Dallas obejrzeli tylko dwa mecze w których różnica punktów była niższa niż 9 ! I to z przeciętnymi ekipami Sacramento i Minnesoty. Forma Cleveland jest według mnie słaba . Oczywiście drużyna LeBrona Jamesa wygrywa mecze z przeciętnymi ekipami , ale zazwyczaj po ciężkich mękach i geniuszu LbJ . Dzisiaj spodziewam się pewnego 14 z rzędu zwycięstwa gospodarzy , gdyż po wczorajszej porażce Suns mogą im odskoczyć już 5 zwycięstw i tym samym niemal zapewnić sobie już 1 miejsce przed PO. Pytanie tylko czy aż taką ilością punktów ? Według mnie jak najbardziej można to spokojnie grać , gdyż Cavs grając na Zachodzie z czołowymi ekipami ( Denver , czy Phoenix , jak również z nieco słabszymi Seatlle i Portland ) dostawali porzadne dwucyfrowe lanie.


  • Kontuzje Cleveland :
  • D.George

  • Kontuzje Dallas :
  • S.Pavlovic*




Typ: Seatlle - 3,5


Do hali najsłabszej drużyny dywizjii Northwest - Seatlle Supersonics (22-35/16-13) przyjeżdza zespół wciąż walczący o Playoffs - Los Angeles Clippers (28-29 / 8-19) . Sonics w Key Arena po powrocie Rasharda Lewisa gra bardzo dobrze , wygrywając wszystkie trzy mecze z Portland , Memphis i Suns różnicą 20 punków każdy ! Co innego gra Clipps na wyjazdach , która jest słaba . Zazwyczaj przegrywają wysoko , ponad 10 punktami . Wyjątkiem od reguły było pokonanie 76ers niemal 20 dni temu . Zespoły te spotkały się już 3-krotnie , w tym już raz w Seatlle . Clipps wygrali dwukrotnie , raz u siebie i raz w Key Arena . Jest to dość ciekawy pojedynek , bo ekipy te spotkały się wczoraj i górą byli zawodnicy z LA , którzy pokonali Seatlle 96-91 , jednak po 3 kwartach lepsi byli goście. Jeszcze na 0:40 przed końcem był remis , a na 0:20 tylko 91-93. Gdyby nie strata Earla Watsona to różnie mogło być , a tak goście odpuścili już w końcówce i gospodarze zdobyli jeszcze 4 punkty z lini rzutów wolnych .Dzisiaj liczę na rewanż gospodarzy , którzy według mnie są w lepszej formie , bo co prawda LAC na ostatnie 5 meczy wygrało aż trzykrotnie , to jednak należy pamiętać że wszystkie te spotkania rozgrywało u siebie ! Ponadto dzisiaj goście mogą zagrać bez żadnego klasowego rozgrywającego , bo Shaun Livinqston napewno nie zagra a Cassel jest questionable.

  • Kontuzje Clippers :
  • S.Livingston
  • S.Cassel *

  • Kontuzje Sonics :
  • R.Swift


* - piszę te analizy bardzo szybko , by można było je zagrać w ziemniakach i w tej chwili zawodnik jest questionable. Pozatym piszę tylko o kluczowych kontuzjach i osłabieniach .
 
thomas707 0

thomas707

Użytkownik
Dzisiaj obstawiłem w profesjonalu tak:

Denver - Orlando 1 1.51
Houston - Toronto 2 2.88! wg mnie na tym można dzisiaj sporo zyskać
Boston - New York 1 1.83 jak wyżej
LA Clippers - Seattle 1 1.58
New Orleans - Atlanta 1 1.44
Philadelphia - Phoenix 1 1.34

4 zł, ew wygrana 87,4 zł
GRATULUJE UDANEGO KUPONU :spokodfhgfh:
Ja obstawiłem
podobnie denver, toronto, boston, ale skusiło mnie na SUNS i wtopiłem 20zł a miałem do wygrania 215zł
No ale dobra passa Phoenix musiała się kiedys skończyć.
Aha jeszcze w naziemnym był taki mały kurs na Philadelphie??, chyba że się pomyliłes i chciałes napisać Phoenix :mrgreen: czyli 2 NIE 1 i kupon Tobie też spaprały SŁOŃCA....

Pytanie do Jaques i nie tylko..
Z jakich źródeł bierzesz informacje na bieżąco kto zagra w dzisiejszych meczach a kto nie itd.
Podajcie jakieś stronki. Będę bardzo wdzięczny
 
fito85 0

fito85

Użytkownik
To co mówiłem-jeśli wybieram tylko najwyższe kursy, to się utrafi kuponik, ale jeśli ki pieron podkusi np na phoenix lub dallas bo nie ma innej opcji poza wygraną to...można się przejechać :przeklina: Phila, Portland, Bobcats to jeźdzcy bez głowy-obojętnie z kim grają, to mogą wygrać...Bobcats szczególnie leje super mocne teamy u siebie


patrzę na statsy Phoenix...bez Mariona...gdybym to wiedział to nie ryzykowałbym stawianiem na nich na tym kuponie :-(

Z Memphis jednak zagrał Deron Williams, miało go nie być :)

W Houston jednak zagrał McGrady...ale młodziaki z Toronto nieźle dają czadu :spokodfhgfh:


Typy na dzisiaj:

Dallas - Cleveland 1
Cleveland u siebie są bardzo mocni, a na wyjeździe nawet Bronisław im nie pomaga specjalnie...i Herkules dupa kiedy ludu kupa :jezora: jak dla mnie zdecydowany faworyt to Mavs, nie widać znaków na niebie i ziemi, które mówiłyby, że przegrają :twisted:

Portland - Charlotte 1
jak wyżej, absolutnym faworytem jest Portland, Bobcats grając bez Okafora ostatniej nocy dość wyrażnie przegrali z Kings- Brezec i Caroll nie dają rady pod koszami-w sumie 5 zbiórek...Wallace sam nie da rady-skoro nie ma Emeki, to Randolph pod koszami będzie kosił niemiłosiernie i może uzyskać jakieś 40 pkt nawet, więc warto obstawiać punkty Zacha na 30+

Seattle - LA Clippers
Znowu, zdecydowany faworyt to Seattle, co prawda przegrali z Clips ostatniej nocy, ale grali na wygnaniu. Poza tym jeśli zespół przegrywa i gra z tym samym zespołem na następny dzień, to lubi się zemścić- w optymalnym składzie Sonics są trudnym rywalem we własnej hali dla każdego, a Clippers nie są na tyle mocni, żeby ich wypunktować w Key Arena.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom