>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA - Luty 2007

Status
Zamknięty.
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Przyzwyczajenie jedna sprawa ale zwracam uwage na inne statystyki choćby na grę obronną Hawks. Mają oni o wiele więcej zbiórek w obronie oraz bloków co jest ważnym czynnikiem bo jeśli zablokują grę Cartera to trudno będzie Nets się pokazać z dobrej strony bo sam Kidd nic nie zdziała a kto mu pomoże skoro Jeffersona i Krstic&#39;a nie będzie?? Chyba nie Moore, który ma zaledwie 8,1 pkt. na mecz albo Bostian Nachbar. Nets grają słabo w defensywie najlepszym blokującym jest Krstic (0,9 bloków na mecz) ale jak wiadomo nie zagra. Natomiast Hawks posiadają Smith&#39;a, który gra nieźle w ataku i obronie (2,6 bloków na mecz). O nie mocy New Jersey może swiadczyć porażka z 76ers 100-98 a prowadzili w 3 kwarcie 11 punktami. W ataku minimalnie lepiej statystyki dla Nets ale takie osłabienie jest znaczące tym bardziej że ławka rezerwowa New Jersey nie przedstawia się zbyt dobrze.
Nie zgodzę się z tym co napisałeś . Przede wszystkim Nets to ekipa , która jest jedną z najgorszych ekip jeśli chodzi o zbiórki , także to że Hawks są w tym elemencie lepsi to nie jest żaden atut, gdyż oni grają koszykówkę bliżej kosza. Po drugie Hawks dobra obrona ?? ???? No bez jaj . Zbiórki czy bloki to ważne wskażniki ale co to ma do gry Cartera ? Vince jest graczem obwodowym i będzie go krył zapewne Joe Johnson ( być może na zmianę z Joshem Smithem ) ., który za dobrym graczem defensywnym z pewnością nie jest . Cartera ostatnio powstrzymał tylko Tay Prince i Ron Artest ( tych nazwisk przedstawiać nie trzeba . tytuł najlepszy obrońca ligi mówi wszystko ), ale z pewnością nie zrobi tego słaby defensywnie zespół jak Atlanta .

Też skłaniałbym się na zagranie na Nets w tym meczu ...

zawdzięczają tylko temu, że na pewno trener tłoków wystawił rezerwy na ostatnią kwartę będąc już pewnym
Warto by sprawdzić informacje zanim się coś napisze . Otóż Pistons grali do końca niemal pierwszą piątka ( z Chancueyem Billupsem , Princem Hamiltonem i Webberem oraz Maxiellem ) . Dużo ludzi skreśla Boston uważając ich za pewniaki kolejnych dni . Może to się zemścić , i to prędzej niż się wielu wydaje . Zespół gra już naprawdę niezła koszykówkę i jestem przekonany że jeszcze bez Pierce odniosą jakąś wygraną. Choć pewnie nie dziś ...

Tak samo jak Seatlle , które musi w końcu przerwać tą passe kilkunasty porażek na wyjazdach ...
 
menzel 3

menzel

Użytkownik
[center:ff1219f10e]Spotkania na nockę 8.02/9.02:

???? Los Angeles Lakers - Detroit Pistons

???? Chicago Bulls - Sacramento Kings

???? Milwaukee Bucks - NO/Okla. City Hornets[/center:ff1219f10e]

Moja propozycja na dzisiaj:

[center:ff1219f10e]
Los Angeles Lakers - Detroit Pistons

Typ: 1 ⛔
Kurs: 2.37
Bukmacher: TIPSPORT.pl[/center:ff1219f10e]

Analiza:

[center:ff1219f10e]Zacznijmy od statystyki:

[/center:ff1219f10e]

Tak więc jak widać wyżej Lakersi i Detroit to dwie niemal identycznie grające drużyny w tym sezonie. Różnica między spotkaniami wygranymi a przegranymi jest korzystna dla obu drużyn i wynosi 11. Powinien być to więc bardzo zacięty pojedynek, w którym jak sądzę Lakersi wyjdą górą dzięki swojemu ogromnemu doświadczeniu. U bukmacherów faworytem zdecydowanym są Pistonsi, ale sądzę, że mogą się na tym nieźle przejechać.
 
asterix1988 0

asterix1988

Użytkownik
[center:0588e22c7c]Spotkania na nockę 8.02/9.02:

???? Los Angeles Lakers - Detroit Pistons

???? Chicago Bulls - Sacramento Kings

???? Milwaukee Bucks - NO/Okla. City Hornets[/center:0588e22c7c]

Moja propozycja na dzisiaj:

[center:0588e22c7c]Obrazek Los Angeles Lakers - Detroit PistonsObrazek
Typ: 1
Kurs: 2.37
Bukmacher: TIPSPORT.pl[/center:0588e22c7c]

Analiza:

[center:0588e22c7c]Zacznijmy od statystyki:

Obrazek[/center:0588e22c7c]

Tak więc jak widać wyżej Lakersi i Detroit to dwie niemal identycznie grające drużyny w tym sezonie. Różnica między spotkaniami wygranymi a przegranymi jest korzystna dla obu drużyn i wynosi 11. Powinien być to więc bardzo zacięty pojedynek, w którym jak sądzę Lakersi wyjdą górą dzięki swojemu ogromnemu doświadczeniu. U bukmacherów faworytem zdecydowanym są Pistonsi, ale sądzę, że mogą się na tym nieźle przejechać.
Nie zgodze sie z tobą. Lakersi to drużyna głównie własnego boiska. Bilans 11-13 na wyjeździe nie napawa do optymizmu a Detroit gra ostatnio wyśmienicie. Lakersom zdarzają sie głupie wpadki. Detroit wystarczy że dobrze upilnują Kobiasza a wygrają. Jak dla mnie NO BET ale jak już miałbym stawiać to na Detroit.
Mówisz że Lakersi są tak doświadczeni? To nie jest ta drużyna kiedy grał O&#39;Neal
Pozdro
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Też osobiście zagrałem na Detroit , Lakersi już wielokrotnie udowadniali że są drużyną troche przereklamowaną ... a Detroit teraz grają naprawde dobrze .
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Spotkanie: Detroit Pistons – L.A. Lakers ✅
Typ: 1
Kurs: 1,51
BUK: BetGun
Analiza: W jednym z trzech dzisiejszych meczy „Tłoki” przyjmują na własnym parkiecie „Jeziorowców”, którzy zaczęli grę na Wschodzie z niezłym skutkiem, wygrywając 3 z 5 meczy. Jedna z tych porażek z Knicks była usprawiedliwiona brakiem Bryanta. Potem świetny mecz Kobe i zwycięstwo z Wizards i łatwe zwycięstwo z „Jastrzębiami”. Dziś kolej na najlepszą drużynę East Conference, Detroit Pistons. Po powrocie do tego zespołu C-Webb’a grają świetnie i dominują na Wschodzie. Mecz powinien być bardzo zacięty, ale jeśli dobrze przypilnują gwiazdora LAL to powinni wygrać. Wygrali cztery ostatnie mecze z wymagającymi klubami a Lakersom czasami kompletnie nic nie wychodzi i przegrywają ze słabeuszami. Oba teamy spotkały się w Los Angeles i wyjazdowe zwycięstwo odnieśli Pistons i wyciągnęli wnioski z gry, aby dziś wiedzieć, jak powstrzymać gości i myślę, że dziś im się to uda.

???? ???? ????
 
szopcio 0

szopcio

Użytkownik
Ja się zgadzam z typem na LAkers&#39;ów. Może i przegrywają ze słabymi zespołami typu Memphis czy Charlotte, ale grają lepiej z lepszymi drużynami. Pokonali na wyjeździe takie zespoły jak San Antotnio czy Waszyngton. Ja dzisiaj postawie na drużyne z Los Angeles.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Dla mnie to no bet , ale wtrące swoje dwa grosze .. Detroit ostatnio dużo wygrywa , ale jestem daleki od stwierdzeenia że grają naprawdę dobrze . Bo raz z kim oni tak naprawdę ostatnio grali .Celtics , Pacers , Bucks , Kings u siebie . Wszystkie te ekipy nie grały w najlepszych skladach + nie są specjalistami od wyjazdów . A z takimi Wizards dostali mocno . Jedynie wyjazd i wygrana na Cavs robi wrażenie , ale należy pamiętać że LeBron nie był jeszcze w rytmie . Lakersi przegrali na wyjeździe z Indianą ale już wygrane na obcych boiskach z Wizards i Hawks dają troszkę do myślenia . Z drugiej strony 3W na wyjazdach LAL ? Na 7 ostatnich pojedynków h2h między tymi zespołami w Detroit wygrywali Tłoki , ale ja nie zaryzykuje ( według mnie ryzyko b.duże ) na zwycięstwo Pistons . Przecież LAL są o wiele mocniejsi niż rok , dwa temu a Pistons mam wrażenie że wręcz przeciwnie ...
 
W 2

wislak

Forum VIP
Bedzie ciezko NO BET. Niby Pistons gra swietnie ale tak jak Jacques napisal: z kim wygrywali... LAL gra w kratke a Tłoki to jeszcze wielka niewiadoma. Bedzie niezły meczyk na pewno ale ja jednak wstrzymałbym sie od głosu na temat tego meczu.

pzdr
 
M 0

matrix

Użytkownik
???? Sacramento Kings vs. Chicago Bulls 1 1,70 Expekt ????


vs.



???? Mike Bibby vs. Ben Gordon ????

W Sacramento w hali ARCO Arena Kings podejmą Bulls. W wysokiej formie są zawodnicy Sacramento wygrali oni 3 poprzednie spotkania i dziś na pewno będą pokazać się przed własną publicznością i wygrać 4. Kluczowym graczem gospodarzy jest Mike Bobby, który &quot;rozkręca&quot; grę królów. Jest najczęściej asystującym zawodnikiem Sacramento. Dobrze gra także Martin oraz Artest. Gospodarze słabą grają w obronie jednak ich mocną stroną jest atak i skuteczność rzutów. Goście na pewno nie przyjechali po przegraną. Po wyjazdowej porażce z Utah Jazz napewno będą zmobilizowani aby dziś wygrać spotkanie. Patrząc jednak na ich ostatnie spotkania nie wróże im niczego dobrego minimalna wygrana z TrailBlazers, przegrana 12 pkt. z Clippers oznacza że forma w każdym meczu jest różna. Zawodnicy Chicago potrafią zagrać dobre spotkanie a następne kompletnie zawalić. Główną siła napędową gości jest Ben Gordon zdobywa on średnio 21.3 pkt na mecz ale ważna role pełni także Kirk Hinrich, który ma średnio 8 asyst w każdym spotkaniu. Słabo ukazuje się także bilans spotkań wyjazdowych Bulls 8 wygranych i 15 porażek. Kings u siebie mają bilans 14 wygranych i 11 porażek. Podsumowując goście to dobra drużyna jednak mecze wyjazdowe nie są ich atutem, na dodatek w o wiele lepszej formie znajdują sie gospodarze, którzy mają szanse na 4 wygraną z rzędu. Ostatnie spotkanie między tymi drużynami odbyły się w listopadzie, i wtedy lepsi okazali się zawodnicy Kings którzy wygrali 89-88. Myślę że dzisiejsze spotkanie wygrają gospodarze jednak zwycięstwo może być minimalne.
 
W 2

wislak

Forum VIP
sory ze suche typy ale mam gorączke i ide spac własnie ;)
wiem ze niektorzy czekają na moje typy (tak przynajmniej na gg piszą zwykle kolo 22-23)
to moje typy przemyslane na 5/10:

02:00 New Orleans Hornets - Milwaukee Bucks 1.48 2.80 ✅
02:00 Detroit Pistons - Los Angeles Lakers 1.49 2.76 ⛔
04:30 Sacramento Kings - Chicago Bulls 1.79 2.10 ⛔


fatalna noc :-?

???? ???? ????

jeszcze raz sory, jutro napisze analizki ;) dzisiaj w NHL napisalem i nie wyrabiam :/ ledwo mi palce po klawiaturze chodza.
 
P 0

precious-one

Użytkownik
Dawno nie pisałem żadnych analiz, bo nie mam już kasy, ale dziś postaram się napisać trafną analizę:

Sacramento Kings - Chicago Bulls
Typ: ponizej 196.5 punktow ✅ ✅ ???? ????

Analiza: w ostatnim meczu miedzy tymi drużynami padł duży under, bo zawodnicy rzucili tylko 177 pkt, natomiast w ostatnim meczu obu drużyn rozegranym w Sacramento padło 178 pkt. Chicago gra zdecydowanie słabo na wyjazdach, ostatnio rzucili 95 pkt. Utah a jeszcze wcześniej tylko 88 drużynie z Portland. Sacramento, chociaż jest jednym z nieobliczalnych zespołów ligi to ostatnia mają zwyżkę formy i wygrali 3 ostatnie meczy. Sacramento nie jest jakimś tam specjalnie nastawionym ofensywnie zespołem i najczęściej nie zdobywa dużej ilości punktów. Dziś, jeśli zagra dobrze przeciwko Chicago to nie pozwoli im rzucić powyżej 90 pkt, jeśli natomiast zagrają źle możemy spodziewać się dużej walki w obronie i bardzo niskiego rezultatu. Bardziej bym się skłaniał do sytuacji, że Sacramento zagrają źle, ponieważ rzadko zdarza się im wygrać 4 mecze z rzędu. Ogólnie podsumowując w moim przekonaniu granica 196,5 pkt jest zbyt wysoka. Chętnie bym zagrał ten typ…
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Nic owego nie wymyślę pisząc te analizy, ale każdy może pisać co gra i ja tak właśnie zrobię.


????Sacramento - Chicago

Typ : 1 ✅
Kurs : 1.75


Jakoś ekipa Chicago mnie nie przekonuje w tym spotkaniu. Za Sacramento przemawia przede wszystkim atut własnej hali, brak kontuzji no i lepsza siła w ofensywie. Chicago zapewne te spotkanie będzie chciało wygrać na podstawie dobrej gry obronnej, ale czy im się to uda... :?: Szczerze w to wątpię. Jak historia pokazuje Sacramento ma jakiś sposób na
Chicago bo w ostatnich kilku latach wygrywają prawie tylko oni. Myślę, że dzisiejszym kluczem do zwycięstwa będzie dobra gra gwiazdy Sacramento , czyli &quot;Mike Bibby&quot;. Jeśli on zagra dobrze to i Sacramento nie będzie miało problemu z pokonaniem byków ....


Pewność typu: 9/10



????Detroit - LA Lakers

Typ : 1 ✅
Kurs : 1.60


Ja nadal sądzę, że Detroit gra bardzo dobrze i co z tego, że grali ostatnio ze słabszymi rywalami :?: Może to jest nawet plus :?: Bo musieli włożyć mniej sił w poprzednie mecze i dzisiaj będzie to widoczne w postaci szybkości i świeżości w rozgrywaniu akcji. A tak poza tym to tłoków nigdy nie lekceważy się na własnej hali. Może dobrego początku sezonu nie mieli, ale teraz kiedy grają w optymalnym składzie pokazują swoją siłę. Liczę, że dzisiaj Kobe będzie grał przeciętnie a co za tym idzie Lakersi nie będą błyszczeli. Typ ten jest według mnie taki pewny, ponieważ Detroit to jest &quot;jedność&quot; oni grają zespołowo z resztą widać to po zdobyczach punktowych gdzie 2 zawodników ma około 10 pkt a reszta rzuca około 20 co czyni ich mocnym teamem. Lakersi mają niestety ten problem, że jak dużo nie trafia Kobe to praktycznie mecz jest już przegrany tak według mnie jest nadal w Lakersach i zdania nie zmienię.A wiec według mnie czyściutka 1 ????

Pewność typu: 10/10
 
M 0

matrix

Użytkownik
vs.



???? Toronto Raptors vs. Los Angeles Lakers 2 2,48 Expekt ????

vs.


Chris Bosh PF vs. Kobe Bryant SG

Jedno z najciekawszych spotkań dzisiejszej nocy z NBA. Raptors podejmą u siebie w hali Air Canada Centre Lakers&#39;ów. Faworytem są gospodarze, którzy wygrali swoje ostatnie 4 spotkania i dzięki tej dobrej serii zajmują 1 miejsce w Konferencji Atlantic. Jednak rywale z jakimi grali nie byli tak mocni jak dzisiejsi, no może prócz Wizards ale wtedy Raptors grali u siebie. Dzisiejszy rywal jest bardzo mocny choć spotkania wyjazdowe nie są ich mocną stroną. Toronto ma bilans u siebie 17 wygranych i 7 porazek natomiast wyjazdowy bilans Lakers&#39;ów to 11 wygranych i 14 porażek. Zawodnicy Los Angeles grają bardzo skutecznie i dobrze w ataku gorzej idzie im z defensywą drużyna gości także lepiej gra w ofensywie. Jednak każda nawet najlepsza passa się kończy, a rywal jest mocny. Plusem Lakers&#39;ów może być to że mecze potrafią czasem na wyjeździe pokazać że są mocni. W meczu wyjazdowym pokonali między innymi Wizards a to już nie lada wyczyn gdyż Washington to znakomita drużyna na własnym parkiecie. Kibice i trenerzy Lakersów na pewno liczą na dobry występ Koby&#39;ego, który jest siłą napędową swojej drużyny. W składzie gości zabraknie centra Kwame&#39;a Brown&#39;a oraz Luke&#39;a Waltona. Brak tych zawodników jest na pewno osłabieniem Lakersów. Gospodarze wystąpią w swoim najlepszym składzie. Morris Petterson w wywiadzie powiedział że będą szukać w tym spotkaniu drogi do kolejnej wygranej i ma nadzieje że im się to uda. Bryant natomiast wspomniał ze przegrali z Pistons w ostatnim spotkaniu z powodu doskonałej gry obronnej Detroit. Moim zdaniem spotkanie to wygrają goście. Lakersi grają bez Brown&#39;a już od ponad miesiąca a więc już teraz tak bardzo jego braku nie odczuwają natomiast Waltona nie ma od 26 stycznia. Dużo będzie zależało od gry Bryant&#39;a, jeśli zagra on dobre spotkanie to myślę że wygrają oni to spotkanie gdyż Raptors nie posiadają tak dobrej defensywy jak Pistons.
 
szopcio 0

szopcio

Użytkownik
Boston Celtics - New Jersey Nets ✅
Typ : 2
Kurs : 1.45
Bukmacher : Bet-at-home

Dla zespołu z Boston jest to najgorszy sezon. Od 16 meczy nie wygrali i myśle, że tym razem także się nie przełamią. W zespole Celtów nadal zabraknie P. Pierce najlepszego gracza Bostonu, ale także nie zagrają T. Allen, T. Ratliff, W. Szczerbiak. W zespole Netsów zabraknie R. Jefferson, N. Krstic. Gracze z New Jersey zajmują w Atlantic Division 2 miejsce mają ujemny bilans 23-27, ale mają zdecydowanie więcej meczy wygranych od Celtów.

Dallas Mavericks - Houston Rockets ✅
Typ : 1
Kurs : 1.30
Bukmacher : Bet-at-home

Dallas jest to jeden z najlepszych klubów NBA. Mają dodatni bilans 40-9. Odniesli tylko 9 porażek i nie sądze, aby dzisiaj odniesli 10. Dallas ostatnie 3 mecze wygrał. Gracze z Houston odniesli 2 zwycięstwa i 1 raz schodzili z parkietu pokonani. W dziszejszym meczu przeciwko Dallas nie zagra Y. Ming, B. Sura, B. Wells, a w drużynie gospodarzy nie zagra D. Mbenga i E. Dampier. Rockets mają także dodatni bilans 31-17. Na wyjazdach wygrywali 14 razy i 11 razy przegrywali. Dallas u siebie gra znakomicie 23 wygrane i tylko 3 porażki.

Orlano Magic - San Antonio Spurs ⛔

Typ : 2
Kurs : 1.30
Bukmacher : Bet-at-home

Orlando jest to drużyna, która zajmuje w Southeast Division 2 miejsce i ma równy bilans 25-25. U siebie grają dobrze 16 razy wygrywali i 10 razy schodzili z parkietu pokonani. W meczu przeciwko San Antonio zabraknie T. Ariza, T. Battie, K. Dooling i G. Hill. Spurs&#39;y zagrają dzisiaj tylko bez M. Bonner. W Southwest Division zajmują 2 miejsce z bilansem 33-16, wyprzedza ich tylko drużyna z Dallas. Na wyjazdach spisują się bardzo dobrze 17 razy wygrywali i 8 razy musieli uznac wyższość rywala. W ostatnich 3 meczach drużyna z Orlando schodziła z parkietu pokonana, a San Antonio w ostatnich meczach odniosło wygraną na wyjeździe z Washington Wizards i odniesli porazke w Phoenix.

Memphis Grizzlies - Minnesota Timberwolves ⛔

Typ : 2
Kurs : 1.75
Bukmacher : Bet-at-home

Drużyna z Minnesoty w Northwest Division zajmuje 3 miejsce z bilansem ujemnym 23-26. Na wyjazdach spisują się słabo 9 wygranych i 17 porażek. Przeciwko Memphis nie zabraknie nikogo każdy jest zdrowy i gotowy do gry. W ostatnich 3 meczach wygrała 1 mecz i 2 razy schodzila z parkietu pokonana. Drużyna z Memphis w Southwest Division zajmuje ostatnie miejsce z ujemnym bilansem 12-38. U siebie gracze z Memphis grają lepiej niż na wyjazdach mają bilans 9-17. W tym meczu zabraknie tylko K. Lowry. W ostatnich 3 meczach Grizzlies schodziło z partkietu pokonani. Myśle, że w tym meczu Minnesota ma duże szanse na pokonanie rywala.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
I znowu wszyscy grają przeciwko Bostonowi jak największy pewniak dnia . Ja myślę , że dziś Celtics się przełamią a w najgorszym przypadku wejdzie handi + 7 . A dlaczego tak myślę ? Dziś do składu wraca Pierce. I nie chodzi mi nawet o to żę wierzę w jakiś wielki wynik z jego strony , bo dostanie z max. 10-15 min ( jeśli w ogóle , zapewne będzie tylko wpisany do protokołu a przy jego nazwisku ujrzymy DNP a sam zasiądzie w garniaku na ławce ) ale liczę na to że to zmobilizuje to tych młodych chłopaków . NJN nie istnieje na tablicach , a Celtics wręcz przeciwnie AL Jefferson , Leon Powe , Kendrick Perkins czy Ryan Gomes to młodzi gracze ale naprawdę przyszłościowi i już posiadający duże umiejętności . Według mnie New Jersey straciło już napływ sił i formę ze stycznia , o czym mogą świadczyć porazki z Philadelphią i Atlantą , oraz rewanż i niepewne zwycięstwo z Hawks na ich parkiecie ... No i ta passa 16 L największa historii tego jakże wielkiego klubu ...
Jak dla mnie handi na Celtów to dobry wybór , choć sam skuszę się chyba na Miami :p
 
W 2

wislak

Forum VIP
ja tez mysle ze przełamanie nastąpi dzisiaj
Nets grają w kratke, Pierce moze zagra i do tego zagrają u siebie. Dla mnie dzisiaj wygrają Bostończycy mimo ze lubie NJN.
 
W 2

wislak

Forum VIP
???? Boston Celtics - New Jersey Nets ????

Typ; 1 ⛔ oni chyba nigdy nie wygrają :/
Kurs: 2.86
Buk: Betfair


Gospodarze to jeden z najbardziej utytułowanych zespołów NBA. Aktualnie ciągną serie 16 porazek z rzędu - najgorsza passa w historii. Do Celtow wraca lider Paul Pierce i to na pewnno jest niesamowite wzmocnienie. Nets grają w kratkę. To nie ten zespol ktory na początku roku za sprawą wspaniałej gry Kidda i Cartera wygrywał większosc meczy. Jakby z nich uleciała wola walki. Mają mase pecha, przegrywają często po dogrywkach lub buzzer biterami. Zaledwie 3/10 ostatnich meczy wygrywalo Nets. Mecze tych zespolow w tym sezonie to wyrownane walki: 92-90 w Nowym Jorku dla Bostonu i 106-103 dla NEts w Bostonie. Mysle ze dzisiaj nastąpi przełamanie fatalnej passy Celtow.
 
M 0

matrix

Użytkownik
???? Detroit Pistons vs. Toronto Raptors 1 1,30 ???? Bet-at-home

Moim zdaniem najciekawsze spotkanie NBA dzisiejszej nocy. W hali The Palace of Auburn Hills Pistons podejmą u siebie Raptors. Obie drużyny grają ostatnio znakomicie mają po 5 wygranych z rzędu a jedna z drużyn przedłuży dziś tą passe. Pistons to znakomita drużyna składająca się z takich gwiazd Hamilton czy Billups. Szczególnie ten drugi jest bardzo ważny dla klubu bo znakomicie gra w ostatnich spotkaniach. Detroit to typowy &quot;home team&quot; znakomicie gra we własnej hali i nie zmiernie trudno wygrać z nimi przekonali się o tym ostatnio koszykarze Lakersów, którzy przegrali 15 punktami nie mając nawet szans na wygraną. Jednak goście to nie jest drużyna, która ma zamiar przegrać mecz a wręcz przeciwnie Bosh i spółka na pewno będą walczyć o wygraną. Zapowiada się bardzo emocjonujący mecz, choćby z tego względu że obie drużyny zagrają w swoim najlepszym składzie co gwarantuję koszykówkę na bardzo wysokim poziomie. W tym sezonie drużyny nie grały jeszcze ze sobą. Zapewne Pistons będą dyktować tempo gry na boisku i to oni wygrają spotkanie, przynajmniej ja tak sądze.
 
W 2

wislak

Forum VIP
Matrix, wg mnie na taki kurs nie warto grać. Typ pewnie wejdzie, bo Tłoki zmiatają ze swojego parkietu wszystkich, np 2 dni temu LAL. Ale jednak Raptory też w gazie... Nie mozna ich lekcewazyc bo Bosh jest w zyciowej formie... a w głównej mierze od lidera zalezy postawa całej druzyny. Poza tym TR tez ograli wczoraj Lakers.

Ostatnio mi cos kiepsko idzie, duzo niespodzianek... jakby gwiazdy przed swoim weekendem sie oszczędzały

Oferta by Expekt na dzis:

01:30 New Jersey Nets - Orlando Magic NBA 1.46 2.84
01:30 Detroit Pistons - Toronto Raptors NBA 1.29 3.86
02:00 New Orleans Hornets - Memphis Grizzlies NBA 1.29 3.86
02:30 Milwaukee Bucks - Denver Nuggets NBA 1.76 2.15
02:30 Houston Rockets - Charlotte Bobcats NBA 1.16 5.68
03:00 Utah Jazz - New York Knicks NBA 1.34 3.45
04:00 Seattle SuperSonics - Sacramento Kings NBA 1.56 2.54

Mnie zaciekawiły 2 typy - trudne, ale mysle ze ciekawe, po swietnych kursach.

Ps. jestem chorywiec nie kierujcie sie tymi typami ;) poza tym forma cos ostatnio nie dopisuje :/ jak na złosc kiedy sie modem stałem :zy3ou: i od razu mowie- sory za literowki bo klawiaturke mam na lozku i na wyczucie jade ????

no to analizki ;)


Milwaukee Bucks - Denver Nuggets


Typ: 2 ✅ :jupi:
Kurs: 2.15
Expekt

Denver cos jakby sie przebudziło. Anthony mimo ze jest liderem strzelcow to jeszcze bardziej srutuje srednią. Wczoraj rzucil 33 pkty i Nuggets pokonali Indianę. Ostatni mecz Kozłów to porażka zNOH po dogrywce. Ten zespol bez Redda nie istnieje. W mocnej Central Division grali na najwyzszym poziomie, a odkąd kontuzja dopała ich lidera spadli na ostatnią pozycjię. Wygrali ledwie 2/10 ostatnich spotkan. W tabeli NBA zajmują dopiero 25 miejsce, a Nuggets 14.W tym sezonie te teamy spotkały się raz: 8 stycznia w Denver. Górą byli gospodarze wygrywając 104-92. Mysle ze to dobry prognostyk na dzisiejszy typ.

Seattle SuperSonics - Sacramento Kings


Typ: 2 ✅ :jupi:
Kurs: 2.54
Expekt

Dziwny jest ten kurs ???? Królowie podejdą do meczu w najsilniejszym składzie. W ostantich 10 meczach mają bilans 6-4, Ponaddzwiekowcy : odwrotny. Sacramento jest w formie i wygrało ostatnie 4 mecze. Sa naprawdę mocni. W tym sezonie w Seattle pokonali juz gospodarzy 109-100. Pora poprawic słaby bilans Królów na wyjazdach. Typ ryzykowny bo na wyjazdach SK mają bilans 6-15 - drugi z najgorszych w lidze :/ Ale SS to nie jakas potęga, wygrali ostatni mecz a takie słabe zespoly nie wygrywają kilka razy z rzędu. Mysle ze warto zaryzykowac ale na pewno będzie cięzko.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
wygrali ostatni mecz a takie słabe zespoly nie wygrywają kilka razy z rzędu
Seatlle słabi ? No tak jeśli patrzysz na statystyki to tak . Ale potencjał ta ekipa ma olbrzymi . Dość powiedzieć , że niemal w tym samym składzie ale bez kontuzji 2 sezony temu byli rewelacją ligi razem z Suns . Poprzedni sezon już mniej udany ( i tak lepszy niż Kings ) ale w ogóle poprzedni sezon dla Allena i Lewisa nie był zbyt dobry. Pozatym mnóstwo kontuzji i brak jakiegokolwiek gracza na poziomie pod tablicami. Jednak Jesli wszyscy w SSS są w pełni sprawni to są w stanie ograć każdego . Zwłaszcza we własnej hali . Przez lata panowała opinia że wygrać w Seatlle mogą tylko najlepsi . Ja bym jak już to patrzył na to spotkanie inaczej . Sacto 5W z rzędu ? Niemożliwe ????

Drugi typ według mnie też typowy no bet , bo nei wiadomo co z Cambym i AI , a z tego co wiem to Redd dziś wraca ...
[/center]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom