>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA Listopad 2017

Status
Zamknięty.
kkslec 459

kkslec

Użytkownik
Wshington Wizards - Scramento Kings 1 (-9.5) @ 1.72 ✅ 110:91
Idę drugi raz z rzędu w ujemny double digit na Washington. W ostatnim meczu z Hawks nie zawiedli i wygrali 19 punktami u siebie z Hawks. Atlanta i Sacramento mimo podobnego bilansu, to zdecydowanie na parkiecie lepsze wrażenie sprawia drużyna Hawks. Kings bardzo słaby mecz w Nowym Jorku przegrany 118:91. Przegrywali już 33 punktami więc to jest pogrom, a przecież Wizards jest lepszą drużyna od Knicks. Główną bolączką Kings jest brak lidera który co mecz dawałby równy poziom. Z-bo po kilku dobrych występch znowu obniżka formy, Fox rookie świetnie zaczął sezon też teraz ucichł, Hilla cały sezon nie widać, Carter w ogóle nie gra. Trójka weteranów miała dać wsparcie młodziakom a nic nie grają kompletnie. Myślę, że spokojnie Wiz to wezmą. Siła ofensywan gospodarzy jest bardzo mocna a Sac ostro ceglą, ciężko będzie im utrzymywać kontakt.
New Orleans Pelicans - Atlanta Hawks 1 (-8.5) @ 1.89 ⛔ 106:105
Podajże pierwszy raz w tym sezonie gram na NOP. Widać, że co raz lepiej układa im się gra z dwójką big menów. Ostatnie 5 meczy to 4W i minimalna porażka w Toronto, duet AD i DC jednak wtedy zagrali słabo. Duet ten to gwarancja 50-60 punktów i 30 zbiórek. W dodatku Hakws mają problem z wysokimi bo ciągle poza grą są Plumlee i Ilyasova więc mierzyć bedą się z Dedmondem i Collinsonem i chyba nie trzeba mówić jaka olbrzymia różnica tu jest. Mają duży problem z drużynami z dominującymi podkoszowymi. Howard 20p 15r, Jokic 18p 15r, Embiid 21p 12r, Drummond 16p 20r (10 ofensywnych), więc jak widać pod tym względem dzisiaj będzie miazga. Wciąż nierówny jest Holiday. Nie ogarniam trochę tego gracza bo ma papiery na bycie nawet all starem ale jakoś tego nie potrafi udowodnić. Ma dobrego zmiennika weteran Nelsona, który całkiem dobry sezon póki co rozgrywa jak na role playera. Po drugiej stronie trzeba zwrócić tylko uwagę na Schroedera. Wall w ostatnim meczu mocno uprzykrzył mu życie i bez niego ofensywa Hawks mocno improwizowała.
Utah Jazz - Minnesota Timberwolves 2 @ 1.65 ✅ 98:109
Konsekwentnie przeciwko Jazz. Ataku zero do tego wypadł trzon defensywy Gobert więc i defensywa w dzisiejszym meczu będzie mocno osłabiona. Świetna informacja dla KAT&#39;a który będzie miał dzisiaj dużo miejsca do popisu. Na 5 wystawiony będzie Favors więc obniżenie składu, przeciwko bardzo atletycznym i dobrze zbierającym Wilkom nie brzmi dobrze. Ambicje Wolves są mocno podrażnione po ostatniej porażce z Suns, o czym świadczą ich wypowiedzi po meczowe. Największą bolączką jest obrona i na prawdę jestem niemiło zaskoczonym tym faktem, ale na przeciwko dzisiaj drużyna z słabą siłą rażenia więc nie ma o co się obawiać. Jeden z lepszych ataków w lidze więc o atak można być spokojnym. Minnesota nie może sobie pozwolić na 3 porażkę z rzędy zwłaszcza, że są mocnym faworytem pod nieobecność Goberta i myślę, że kurs mocno zawyżony.
Portland Trailblazers - Denver Nuggets over 209.5 @ 1.85 ⛔ 99:82
Jestem zaskoczony tak niską linią. Od początku sezonu mówiło się, że Nuggets będzie bardzo silnie w ataku. Z meczu na mecz to się potwierdza. Po niemrawym początku złapali wiatr. Ostatnie 4 mecze to 3W. Nie licząc wspomnianego słabego startu ostatnie 9 meczy Nuggets to 8 razy ponad 100 punktów i średnia 112 punktów. Co raz lepszy jest Millsap i to napewno cieszy fanów Denver bo w nim wielkie pokładane są nadzieje. W końcu zgarnia ponad 30 milonów $ za sezon. Szybka gra, wysoka skuteczność rzutów 2 punktowych, dużo osobistych co sprzyja zawsze overom. Po drugiej stronie podobny styl gry. Atak równie silny napędzany z Lillardem i McColuimem na czele. Jedyne co może martwić to słaba skuteczność rzutów za 3 punkty. Znacznie lepiej sobie radzą za 2. W ogóle mało za 3 punkty rzucają w tym sezonie, ponieważ po prostu mają tylko dwóch wyżej wymienionych strzelców dobrych na obwodzie, więc rywale już nieco to rozczytali. Szykuje się bardzo ciekawy pojedynek pod koszem. Nurkic kontra Jokic będzie iskrzyło na pewno. Szybki mecz gwarantowany. Wystarczy spojrzeć na H2H, że szykuje się tu znaczy over.
Los Angeles Clippers - Philadelphia 76ers 2 (+3.5) @ 1.75 ✅ 105:109
Ostatni mecz na dziś. Dla jednej z drużyny skończy się seria porażek. Dla LAC już 5 z rzędu a Phila póki co tylko 2 i o ile można wytłumaczyć przegraną z GSW (do przerwy bardzo wyrównany mecz) to z Kings przegrali na własne życzenie. LAC po imponującym starcie wraca chyba na odpowiednie tory. Po utracie CP3 nie ma kompletnie rozegrania i drużyny rozgryzły już prostą grę LAC. Do tego wypadł od razu Teodosic, który wydaje mi się, że dobrze pasowałbym w zastępstwo CP3, to dodatkowo ostatnio wypadł Beverly który jeszcze znacznie osłabił defensywne swoją nieobecnością. Trener Doc więc nie ma wyjścia i musi wstawiać swojego syna w S5 a nie oszukujmy się, że to nie jest rozgrywający z prawdziwego zdarzenia. Najlepszym asystujacym LAC jest .... Griffin. Wszystko na nim spoczywa, rzucanie, rozgrywanie i od niego głównie zależy wynik spotkania a jak już kiedyś pisałem to nie jest zawodnik z genem lidera zespołu. Duże problemy z rozegraniem, zaledwie 50% basketów jest asystowanych (27 miejsce) i zaledwie 19 asyst na mecz (28 miejsce). Znacznie inaczej to wygląda w 76ers. Szybki basket, z dużo ilością podań i kombinacji, bardzo przyjemny dla oka. 66% i 26 asyst (2 miejsce w obu kategoria jedynie za GSW które pod tym względem jest nie do dogonienia). Do tego z meczu na mecz co raz większe problemy ma defensywa LAC, obecnie 21 miejsce w defensive rating z czego początek sezonu ich mocno podreperował. Do Los Angeles po raz pierwszy wraca JJ Ridick. Póki co znakomicie spisuje się w barwach Phili a wiemy jak często takie powroty wyglądają. Fajny zespół powstał w Phili i w obecnej chwili znacznie lepiej prezentują się na tle LAC. Zero pomysłu na grę, zbyt dużo na barkach Griffina, po odejściu Paula koniec z Lob City na czym ucierpiała gra w ataku Jordana, słaba defensywa, ciężko znaleźć pozytyw w grze Clippersów. Philadelphia ze swoją grą ma duże szanse na wywiezienie zwycięstwa. Ważne aby odciąć Jordana od ofensywnych zbiórek i wtedy LAC będą już kompletnie bezradni.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Panowie, pozwólcie, że zostawię posty &quot;naszego kolegi&quot; dla przykładu jak nie powinno się robić. Dostał on bana na miesiąc i mam nadzieję, że po miesiącu jak wróci to będzie spokojniejszy. Uważam, że ma on pojęcie o NBA, ale nie potrafi dyskutować. Jeżeli po powrocie nadal będzie taki jak był to dostanie bana na stałe, a wszystkie jego posty zostaną usunięte. Prosiłbym również o niezadawanie pytań &quot;co myślicie o Utah&quot;, &quot;gram +5.5 na Utah&quot;. Takie coś nic nie wnosi do dyskusji. Jeżeli macie pytanie o konkretny mecz, a nikt się na jego temat nie wypowiedział to napiszcie do, któregoś z typerów, a na pewno wam pomoże. Po miesiącu grania mniej więcej możecie już zobaczyć kto jak typuje, czego szuka itd. To pomoże nam podnieść jeszcze bardziej pozom tego działu, który moim zdaniem i tak jest fantastyczny.
Od siebie obiecałem na dzisiaj jakiś typ, więc mam dla was delikatnego dubelka. Cały weekend nie pisałem żadnej analizy choć udało się złapać fajny overek Griffina oraz win Bucks z LAL. Właśnie o Bucks dzisiaj po raz kolejny, a bardziej przeciwko Bucks. Zapowiada nam się fajne spotkanie, gdzie będziemy mogli zobaczyć zespół, który słynie ze świetnej obrony od lat (Memphis) oraz ekipę, która w moim odczuciu broni słabo, ale ma predyspozycję żeby bronić najlepiej w lidze! Niesamowity zasięg ramion u prawie każdego zawodnika, który naprawdę straszy rywali oraz fenomenalne przejścia w obronie w tym podwojenia na zawodników na piłce. Póki co ten system wygląda słabo i Bucks pozwalają swoim przeciwnikom na dodatkowe zagrania na &quot;3&quot; przez, które Bucks tracą dużo punktów. Najlepiej było to widać w tym meczu z Hornets, w którym Bucks pozwolili im trafić 14 z 25 prób za &quot;3&quot;. Właśnie dlatego składam się ku graniu w stronę Marca Gasola. Moim zdaniem Hiszpańscy bracia to najbardziej inteligentni wysocy w lidze, a Marc aktualnie chyba jest w swoim Prime. 19.2 pkt oraz 8.9 zbiórki na mecz to drugie najlepsze wyniki w całej karierze. W poprzednim sezonie dołożył &quot;3&quot;, którą nadal trzyma na ponad 33% choć w tym sezonie próbuję prawie 5krotnie na mecz. Gorzej to wygląda z asystami, bo notuje zaledwie 3 na mecz jednak dzisiaj wyczuwam na niego podwojenia, o których pisałem, a śmiem twierdzić, że będzie on je widział bez problemu. Linia na sumę punktów, asyst oraz zbiórek oceniam za przyjemną. Jeżeli spojrzeć na statystyki z tego sezonu to przekracza on ją o 2.2 oczka. Nie wiem czy spodziewać się overowego czy underowego meczu, ale 17/9/5 moim zdaniem jest spokojnie do wykręcenia.
Do Gasola dokładam Pelicans. Cousins i Davis w końcu zaczęli wyglądać jak dominatorzy. W szczególności ten pierwszy moim zdaniem gra najlepiej w całej swojej karierze, dlatego zagrałem jego MVP po kursie 81! (o tym jutro w osobnym poście). Jeżeli wróci Rondo, a trener będzie potrafił ich wszystkich pogodzić na boisku i w szatni to moim zdaniem to jest drużyna na PO. Atlanta to jedna z trzech najgorszych drużyn w lidze i jak ich widzę to moje oczy jak najszybciej chcą iść spać. Poza &quot;Szryderem&quot; to nikt nie wygląda tam zbytnio dobrze. Sam Niemiec nie starczy na Pelicany w ich domu tym bardziej nie mając żadnego stopera na duet podkoszowych. Dla mnie NOP bierze to gładko, ale nie lubię grać ujemnych handi, więc daje czysto na podbicie.

Marc Gasol suma P/A/Z powyżej 30AH x NOP - 2.29/unibet ✅
Bardzo nerwowy kupon. Oglądałem oba spotkania jednokrotnie i w obu straszne nerwy do końca. Nie mniej jednak to kolejny trafiony kupon, który wam rzucam ;) Pozdro załoga
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
jo0hny 44

jo0hny

Użytkownik
taaa Cavs pierwszy mecz na kuponie i zafundowali taki rollercoaster że sam nie wierzyłem co tam się wydarzyło na koniec
 
betlej 184

betlej

Użytkownik
taaa Cavs pierwszy mecz na kuponie i zafundowali taki rollercoaster że sam nie wierzyłem co tam się wydarzyło na koniec
Jestem Januszo oglądaczem obstawiaczem NBA i zarowno spotkanie a raczej ostatnie kwarty NOP i Cavs to niesamowita gratka dla obstawiania i oglądania. Ilośc trójek cavs czy akcja LeBrona na Porzyngisa gdy sobie szedł i rzucił za 3 to było mistrzostwo. Zacznę chyba wiecej sie interesować bo sport mega fajny dla oglądania.
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Tylko trzy mecze dzisiaj, nie mam pomysłu na żaden. Niby wyraźni faworyci są, ale nie zdziwiłbym się gdyby doszło do jakiejś niespodzianki. Jak kiedyś pisałem Brooklyn Nets to właśnie taka drużyna, której jeśli rzuty danego dnia siedzą, może wygrywać z dużo lepszymi. Mam takie przeczucie że Boston zaliczy wpadkę z kimś z dołu tabeli, co by buki za dużo nie straciły ;) Nie opłaca się ich brać po takich kursach.
Houston - Toronto, tutaj też potrafię sobie wyobrazić wygraną gości. Jeśli udałoby im się zagrać twardą obronę przez 48 minut, a potrafią to zrobić, to może być close game i kto wie. Do tego Houston gra 3 mecz w 4 dni, więc ostra fizyczna gra, która jest w typie Raptors to może być właśnie sposób na nich tej nocy. A handicap na Raptors to aż +6,5 punkta...
Mimo to ja odpuszczam, ktoś jakieś ciekawe propozycje?
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
jozzy22 604,6K

jozzy22

Użytkownik
Tylko trzy mecze dzisiaj, nie mam pomysłu na żaden. Niby wyraźni faworyci są, ale nie zdziwiłbym się gdyby doszło do jakiejś niespodzianki. Jak kiedyś pisałem Brooklyn Nets to właśnie taka drużyna, której jeśli rzuty danego dnia siedzą, może wygrywać z dużo lepszymi. Mam takie przeczucie że Boston zaliczy wpadkę z kimś z dołu tabeli, co by buki za dużo nie straciły ;) Nie opłaca się ich brać po takich kursach.
Houston - Toronto, tutaj też potrafię sobie wyobrazić wygraną gości. Jeśli udałoby im się zagrać twardą obronę przez 48 minut, a potrafią to zrobić, to może być close game i kto wie. Do tego Houston gra 3 mecz w 4 dni, więc ostra fizyczna gra, która jest w typie Raptors to może być właśnie sposób na nich tej nocy. A handicap na Raptors to aż +6,5 punkta...
Mimo to ja odpuszczam, ktoś jakieś ciekawe propozycje?
Roto twierdzi że Brooklyn dziś bez Russela więc ciężko żeby mieli to ogarnąć raczej wydaje mi się ze można by jakieś handi na korzyść Bostonu?!
 
betlej 184

betlej

Użytkownik
Roto: Irving will be wearing a fitted mask when he returns to action on Tuesday night, facing a Brooklyn team that will be playing without D&#39;Angelo Russell (knee). With Irving back in the lineup, Marcus Smart will likely be bumped back to the bench. Terry Rozier and Shane Larkin will see their minutes reduced as well.
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
No to faktycznie malutkie szanse Nets w takim razie. Czyli co, pewnie dopiero Warriors w czwartek dadzą im radę...
 
mr.broda 34

mr.broda

Użytkownik
Toronto Raptors @ 3.15 - Houston Rockets
PinnacleSports
Bardzo interesujący matchup. Houston Rockets ML @ 1.40 w życiu bym nie zagrał, a napewno nie na takim kursie. Polecam każdemu &quot;Jankowi&quot; ten typ, czyli Raptors ML @ 3.15. Tak wiem, Toronto gra aktualnie zenade, ich styl przypomina basket rodem z lat 90-tych, wolna gra, mało ruchu piłki na dystansie, a przede wszystkim gra izolacyjna w wykonaniu lidera DeRozana, bądź próba gry przez centra. Jednak to w ogole im nie wchodzi i nie ma szans przynieść pozytywnych rezultatów. Mimo tego decyduje się na drużynę dinozaurów. Houston Rockets to krótka rotacja. Tutaj liczy się tylko i wyłącznie wyjściowy skład. Oni są cały czas w dobrej dyspozycji i to musi sie w końcu skończyć. Dwa nazwiska trzymają wynik, rozgrywający Harden i jego partner z niskiej pozycji Eric Gordon. Szansa jest ze dziś będą mieć problem ze skutecznością, a napewno należy próbować na takim kursie. Rakiety swoje wygrały w ostatnim czasie, a dzis mogą być stlamszeni fizycznie przez roslych rywali. James Harden dawno nie miał złego dnia, po ostatnich wielkich grach należy się spodziewać kryzysu. Dziś Raptors mają dużą szansę odreagować, ponieważ przeciwnik nie wygrywa spotkania obroną, a zdecydowanie unika twardej gry. Lowry będzie miał wiele okazji do penetracji i wykorzystania swojej szybkości. DeRozan może w końcu odpali i zaprezentuję swój atletyzm i łatwość dostawania się w pole trzech sekund. Na Raptors trzeba specyficznej, mocnej obrony, a Rockets nie mają tej umiejętności. Ponadto głębsza rotacja w końcu musi dać korzyść drużynie z Kanady, a węższy skład musi się odbić negatywnie na Rockets. Warto pograć ten typ, bo szanse na powodzenie sa bardzo wysokie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
kamil7600 40,6K

kamil7600

Użytkownik
Nets nie maja szans bez Russella. Lina juz od dawna nie ma, Dinwiddie jako podstawowy PG no nie widze tego, Boston przeciez 12 zwyciestw z rzedu,a ostatnio bez Irvinga i Haywarda wygrali z Toronto. Dzis Irving wraca takze tak jak kolega pisal handi na Boston wydaje sie dobrą opcją, linia na mecz to 7,5, wygrana Bostonu minimum 8 punktami to imo bezpieczny typ. A Toronto Houston to tak 60-40 na Houston, ale jak kurs 3,2 to warto i ja gram dzisiaj tylko Raptors, wlasnie ze wzgledu na kurs.
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Ja dziś grałem Houston, Boston i under 98,5 na Dallas ???? zobaczymy co z tego wyjdzie
To się pochwal przyjacielu od razu skąd pomysł na taką grę, bo na mojej stronie, której nazwy nie napiszę ze względu na możliwa kare za reklame gramy identycznie myślę że to nie przypadek, bo obserwuje co tutaj piszesz i jakie typy podajesz...
 
B 56

benjamin-franklin

Użytkownik
Siema wszystkim fanom NBA i ogólnie SPORTU ( &quot;Choć nie jestem pro - to kocham to...&quot; ???? ). Mój pierwszy wpis. Obserwuje Was od dłuższego czasu. Dobra Ekipa w tym dziale. Będę próbował razem z Wami typować i dobrze odgadywać kolejne zdarzenia w świecie Sportu. Przy typowaniu bardziej kieruje się &quot;nosem&quot; i dyspozycją z ostatnich meczy. Trochę w tym siedzę, dlatego wiem, że nie do końca warto się kierować kursami, absencjami kontuzjowanych zawodników itd. Dla przykładu ostatnie dwa mecze Bostonu bez Irvinga. Dzisiaj pozornie łatwiejszy przeciwnik i możliwe, że zagrają z liderem, a i tak mogą dostać w plecy - co mnie nie zdziwi. Mimo to dzisiaj gram po tych tzw. pewniakach. Duża szansa, że ten kupon wejdzie jak trzeba. Pozdro.
 
kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik
To się pochwal przyjacielu od razu skąd pomysł na taką grę, bo na mojej stronie, której nazwy nie napiszę ze względu na możliwa kare za reklame gramy identycznie myślę że to nie przypadek, bo obserwuje co tutaj piszesz i jakie typy podajesz...
A to nie jest przypadkiem tak że Dallas słabi w ofensywnie grali przeciwko dobrej defensywie i stwierdziłem że linia jest wygórowana? A że Boston wygra to trzeba być Eischtainem NBA ? No cóż nie udało się,pewnie typy na Europę zdobyłem u wróżki?
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Trochę tego jest dzisiaj, ale raczej do oglądania niż jakieś pewniaki. Rzuca się w oczy wysoki kurs na Cavaliers, bo co by nie mówić o ich grze to 1.80 na LeBrona Jamesa to naprawdę niezły kurs. Myślałem również o handi dodatnim na Jazz, ale dość już mam przegrywania z Knicksami, dam se lepiej spokój ????
Natomiast patrzę na Wizards i tu jestem całkiem pewny swego. Akurat z Heat fajnie się matchupują na najważniejszych pozycjach. Dragić - Wall, Waiters - Beal, Whiteside - Gortat. Na obwodzie na pewno przewaga Wizards, pod koszem nie ale Marcin trochę ograniczy Hassana. Miami ostatnio nie prezentuje się rewelacyjnie. Na tle słabszych moim zdaniem od Wiz Detroit nie zaprezentowali nic nadzwyczajnego, w ostatniej kwarcie zostali wprost zjedzeni przez rywali. Waszyngton aspiruje do czołówki wschodu i myślę że stać ich tu spokojnie na wygraną.
Wizards @ 1.97
1xbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
R 650

rotsen

Użytkownik
Trochę tego jest dzisiaj, ale raczej do oglądania niż jakieś pewniaki. Rzuca się w oczy wysoki kurs na Cavaliers, bo co by nie mówić o ich grze to 1.80 na LeBrona Jamesa to naprawdę niezły kurs. Myślałem również o handi dodatnim na Jazz, ale dość już mam przegrywania z Knicksami, dam se lepiej spokój ????
Natomiast patrzę na Wizards i tu jestem całkiem pewny swego. Akurat z Heat fajnie się matchupują na najważniejszych pozycjach. Dragić - Wall, Waiters - Beal, Whiteside - Gortat. Na obwodzie na pewno przewaga Wizards, pod koszem nie ale Marcin trochę ograniczy Hassana. Miami ostatnio nie prezentuje się rewelacyjnie. Na tle słabszych moim zdaniem od Wiz Detroit nie zaprezentowali nic nadzwyczajnego, w ostatniej kwarcie zostali wprost zjedzeni przez rywali. Waszyngton aspiruje do czołówki wschodu i myślę że stać ich tu spokojnie na wygraną.
Wizards @ 1.97
1xbet
W pełni się zgadzam się z typem na Wizards. Podobne przemyślenia także miałem na temat spotkania Cavs z Hornets, dopóki nie zerknąłem na roto. Okazało się że wraca Batum i zagra w wyjściowej piątce tyle że z limitem minut. Przy obecnej dyspozycji Cleveland jego powrót może być czynnikiem przewaźającym.
Hornets @ 2.02 niestety nie tym razem
STS
 
kkslec 459

kkslec

Użytkownik
Atlanta Hawks - Sacramento Kings 1 @ 1.54 ✅ 126:80
New York Knicks - Utah Jazz 1 @ 1.64 ✅ 106:101
Oklahoma City Thunder - Chicago Bulls 1 (-11.5) @ 1.86 ✅ 92:79
Dzisiaj bardzo dużo meczy ale ciężkie do typowania. Ja wybrałem taką trójce. Hawks z drużyn z najgorszymi bilansami wydaje się grać najlepiej. Mają przede wszystkim lidera w postaci Schrodera i też rzadko zawodzi. Tylko tutaj rywalizacja między tymi drużynami nie jest kto zajmie wyższe miejsce a kto gorsze i będzie miał szanse na lepszy draft pick. Atlanta ma gorszy bilans i jeszcze nie wygrała u siebie więc mimo wszystko sądzę, że im będzie bardziej zależeć na wygranej. Porażki 3 punktami z Celtics czy jak ostatnio 1 punktem z Pelikanami napawają optymizmem. O ile defensywa wygląda podobnie to atak jest zdecydowanie po stronie gospodarzy. Nieco lepiej zaczynać wyglądać gra Bellineliego, Bezmora i Dedmonda. Ostatnie mecze w miarę na równym poziomie co było problemem od początku sezonu. Po stronie Kings trudno wskazać najjaśniejszy punkt, bo każdy z zawodników gra dwu biegunowo, jeden dobry mecz następny kiepski i tak wszyscy na zmianę. Nie ma lidera który pociągnie grę. Po koszem Dedmon powinien zdominować Steina. Ciężko znaleźć coś co będzie przemawiać za Sacramento. Do tego myślę po cichu, że oleją to spotkanie z powodu w/w draft picku.
NYK po porażce na własne życzenie ma szanse ponownie u siebie odbudować się. Praktycznie 3 znakomite kwarty i prowadzenie już nawet 23 punktami i nagle staneli w 4 kwarcie. Okazje do odbudowania mają świetna bo Utah kilka tygodni będzie jeszcze bez Goberta. Minnesota pokazał ile znaczy brak tego człowieka w trumnie. Zdominowali tablice i pomalowane, trafiając spod kosza na bardzo wysokiej skuteczności. Mimo niechęci do Kantera to muszę przyznać, że całkiem dobrze prezentuje się w tym roku i będzie miał świetną ochotę do wykazania się, bo w walce z Favorsem ma duże szanse. Do tego w ataku pukający do drzwi MVP Porzingis i co raz lepiej gracy Hardaway. Miejsce w piątce pod nieobecność Goberta zyskał Jarebko. Prawdopodobnie to on będzie krył Porzingisa, więc szykuje się mały missmatch bo defensor z niego żaden nie jest. Knicks prezentuje się na prawde z bardzo dobrej strony a Utah mająca problemy w ataku i do tego teraz w pomalowanym więc ciężko o inny wynik niż pewna wygrana gospodarzy.
Ostatni mecz na dzisiaj ponownie duży handicap, ale warto pogrania. Bulls zdecydowanie latarnia ligi. Nie idzie im zupełnie ani po jednej stronie parkietu ani po drugiej. Zdecydowanie najgorszy atak w lidze. Ceglarnia jakich mało, 40% z gry. Dużo wymuszonych jumperow, bez rozegrania praktycznie. Ostatnia porażka z osłabionymi Spurs 39 punktami (!) dobitnie pokazuje jaki jest tam problem. Z S5 wypada dzisiaj Holiday i Markkanen z jakimiś problemami ale zagra. OKC dwa tygodnie temu w Chicago wygrał 101:69. Zatrzymali Chicago na 28% z gry (!!!). O ile w ataku im nie idzie tak w obronie mnie zaskakują i to bardzo. Wymuszają przeciwne drużyny do wielu strat i rzucanie przez ręce. Po względem obrony zrobili wielki krok do przodu i te 28% to nie jest przypadek. Przy tej obronie Chicago ponownie będzie trudno o punkty w ataku dlatego nawet przy słabej skuteczności OKC w ataku o wynik można być spokojnym.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom