>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Listopad 2017

Status
Zamknięty.
K 166

khamilos

Użytkownik
Witam,
Przed nami kolejna noc z nba. Wczoraj nie miałem czasu ale chciałem jeszcze nawiązać do &quot;meczu na szczycie&quot; i dorzucić parę groszy po obejrzeniu na spokojnie tego widowiska. Mecz miał być &quot;do oglądania&quot; ale niestety poziomem nie zachwycił natomiast utwierdził mnie tylko w przekonaniu że nba to wielki teatr. Mecz wygrał Boston bo...miał go wygrać i tyle.W moim odczuciu potwierdził tylko ze układ sił nie został naruszony ( mistrzostwo). GSW póki co to lepszy zespół tylko ze dla nich tak naprawdę liczy się końcowy win i takie mecze będą wygrywać w maju. Na ten moment dla Organizacji zwycięstwo Wojowników nie było potrzebne bo po co? Liga potrzebuje &quot;świeżej krwi&quot; i win Celtic był potrzebny! Wszyscy teraz o tym mówią, C&#39;s ciągną wspaniałą serię,nowa siła na wschodzie, pokonali mistrzów itd. pompujemy balonik, niedługo wielki rewanż w gs itd. Marketingowo i wizerunkowo to złoto $. Sam przebieg meczu to potwierdza. Spotkanie underowe (podstawowy warunek do zwycięstwa Bostonu), ale GSW jakby chciało to by ten mecz wygrało lekko. Zaczęli od +17,potem przestali grać, dali się dojść, po przerwie ponownie +17 (66-49 ) żeby za chwilę wyjść na -2 (66-68! ) i 7 min bez pkt...dawno nie widziałem tylu air-balli, rzutów w konstrukcję kosza ( Green) czy Curry który na siłę forsował swoje akcje które ma przecież dopracowane do perfekcji itd.Na litość boską to są najlepsi koszykarze świata a nie zbieranina nieudaczników, żeby odpier...taką grę... Kerr tylko się uśmiechał...oczywiście obrona Celtics zrobiła swoje, ale bez przesady. Niestety takie cuda zdarzają się coraz częściej (kiedyś tego nie było) byle było widowisko i kasa się zgadzała. Moim zdaniem spektakl mocno wyreżyserowany ze szkodą dla samego meczu. Podsumowując GSW dalej nie zagrożone,a Boston na fali i przegra pewnie z przeciętnym zespołem w najmniej oczekiwanym momencie. Pomijając jednak ten matchup i oceniając Celtics za cały dotychczasowy sezon należą im się wielkie brawa i uważam że mają potencjał na wielkie rzeczy w najbliższych latach- żeby wygrać mistrzostwo trzeba dwóch rzeczy-defensywy i lidera.I Boston już to posiada, choć w tym sezonie mistrzostwo należy zamienić na &quot; dobry wynik w PO&quot;. Myślę że mogą nawet wygrać Wschód- konferencję która od kilku lat kulała i potrzebowała czegoś nowego a to właśnie tworzy się w Bostonie.Stevens odwalił świetną robotę,poukładał zespół oparty na twardej defensywie,zespół dobrze zbilansowany pod każdym względem.Jest doświadczony Horford,wszechstronny Brown czy Tatum, któremu paradoksalnie pomogła kontuzja Haywarda i od razu ogrywa się w s5. Dobra penetracja,ułożony rzut,chłodna głowa jak na 19-latka + świetne warunki fizyczne-duży zasięg ramion dzięki czemu może grac od 1-4 (vide Giannis czy Simmons ) to przyszłość ligi. Ale tak naprawdę różnicę robi Kyrie. Jego przyjście całkowicie odmieniło Boston i sprawia że powoli będą pukać to elity nba. Irving przez te 3 lata dojrzał i wiele nauczył się od LBJ - przede wszystkim dojrzał mentalnie by być liderem. Gra pewnie i mimo że zdarzają się mecze na słabszej skuteczności to on kieruje tym zespołem i podejmuje najważniejsze decyzje ( w cavs nie miał na to szans). Ostanie 2 min każdego meczu należą do niego i to on kończy akcje. Po powrocie Haywarda będą piekielnie mocni i pewnie nie raz dadzą zarobić ???? Pozdrawiam
Z dzisiejszych spotkań dość pewnie wyglądają Cavs i Ptb opisani wcześniej i pobieram ich z ujemnym handi.Tutaj nie powinno być niespodzianek. Po głębszej analizie wycofuje sie z Raptors, pod nieobecnośc Ibaki i pierwszym domowym meczu po road tripie (udanym) niekoniecznie bedzie to łatwa przeprawa- gram Nyk + 8 . Spotkanie Nets-Jazz wygląda trochę za łatwo. Mamy odwrócenie kursów a takich sytuacji nie lubię, niby wypadł Rubio ale zmiana linii o 4 pkt to bardzo dużo czy hiszpan jest tyle wart ? Ok w bieżącej sytuacji kadrowej każde ręce są potrzebne ale osobiście uważam go za przereklamowanego gościa i oprócz przeglądu pola nic więcej nie oferuje. Total 208, w tej sytuacji szukałbym overów w Utah , Favorsa i przede wszystkim Hooda. Na Washington faktycznie idzie masówka, wygrali na florydzie więc nie będę zaskoczony jak dzisiaj mecz wezmą żary ( często tak bywa)- gram w tej sytuacji Miami +5 1.75 Forbet.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
W pełni popieram typ na Spurs. Też jestem mocno zdziwiony tym kursem. Oni bez Leonarda i Parkera radzą sobie naprawdę nieźle i u siebie z Thunder powinni być faworytem gdzieś w okolicy 1,70, a są underdogiem...
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Witam,
Mecz miał być &quot;do oglądania&quot; ale niestety poziomem nie zachwycił natomiast utwierdził mnie tylko w przekonaniu że nba to wielki teatr. Mecz wygrał Boston bo...miał go wygrać i tyle.
Ciekawa opinia, fajnie się czytało. Pytanie tylko, czy długofalowo lidze opłacałoby się aranżować takie ustawki. Mieliśmy już kiedyś aferę z byłym sędzią, który powiedział coś w temacie reżyserowania wyników i wizerunkowo NBA srogo za to zapłaciła. &quot;Ocieplanie wizerunku&quot; kosztuje. Nie wiem, czy nie więcej niż doraźny zysk na sensacyjnym Bostonie.
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
No i wczorajsza noc przyniosła kilka niespodzianek. Wygrali Bulls, Kings, z wysokich kursów Heat i Suns. Ja tragicznie popłynąłem na Blazers - 82 punkty rzucone obronie Sacramento to jest dno dna.
Dzisiaj podobna sytuacja, wszędzie kursy 1.30-1.50 ale to może być mylące wg mnie. Np. Hornets - Clippers, aż nie wiadomo co pomyśleć o tym meczu. Jedni przegrali już 6 z rzędu, drudzy 7, wydaje się że szerszenie powinni wygrać ale tylko 1.50 na nich? Może +5 na LAC? Dam raczej spokój dziś, chyba że ktoś coś ciekawego zasugeruje. Najbardziej chyba jestem pewny Warriors po tej porażce w Bostonie, no i Rockets wyglądają nieźle.
 
K 166

khamilos

Użytkownik
Ciekawa opinia, fajnie się czytało. Pytanie tylko, czy długofalowo lidze opłacałoby się aranżować takie ustawki. Mieliśmy już kiedyś aferę z byłym sędzią, który powiedział coś w temacie reżyserowania wyników i wizerunkowo NBA srogo za to zapłaciła. &quot;Ocieplanie wizerunku&quot; kosztuje. Nie wiem, czy nie więcej niż doraźny zysk na sensacyjnym Bostonie.
Zgadzam się- pisząc to nie miałem na myśli nie wiadomo jakich ustawek, ale nie zapominajmy że Nba to wielki biznes i ktoś musi zarabiać na te gigantyczne kontrakty gwiazd :) .Wałki z sędziami raczej nie mają miejsca bo taka afera na pewno zaszkodziłaby lidze,ale już &quot;słabszą postawą zawodników można sfixować mecz. Regular Sezon to wielki poligon, tak naprawdę do ASG w lutym wyniki mogą być &quot;z czapki&quot; a i tak na play-off nie będzie to miało większego znaczenia. Sezon trwa raptem miesiąc a już mieliśmy sporo spotkań w których wynik lawirował z -20 do +20 nawet w jednej kwarcie - choćby niedawny mecz wspomnianego Bostonu z Hornets, gdzie nagle Szerszenie w q4 stanęli i... dali się dojść z -16 pkt, Kemba pudłował proste lay-upy (a jest w tym jednym z najlepszych w lidze), mieliśmy podania w ręce rywali czy kroki itd. masakra. Niestety często trzeba brać pod uwagę aspekty pozasportowe a nie to co nominalnie prezentują poszczególne zespoły. Dzisiaj też sporo niespodzianek, choćby Kings którzy dostają -46 w Atlancie i wyglądają jak dzieci we mgle a dzisiaj ustawiają sobie i punktują Ptb tracąc 82 pkt :) Pozdrawiam i życzę trafnych typów.
 
jozzy22 563,1K

jozzy22

Użytkownik
Ja tragicznie popłynąłem na Blazers - 82 punkty rzucone obronie Sacramento to jest dno dna.
Dziś czas na rewanż więc może jakieś handi jak będzie coś konkretnego.Dzisiejszy mecz to zwyczajny słaby dzień.Wszysycy wiemy co soba prezentuje Sacramento i podrażniona ambicja Portland w następnym spotkaniu powinna wyjść na wierzch
 
E 191

el-madridista

Użytkownik
Żenujących? Brooklyn z kursem 1.9-2.1 weszło i San Antonio - ta sama sytuacja. Tak samo Kevin Love który rzucił grubo ponad 20.
No ale jak dokłada się wszystko na AKO kursem 100 to nie ma się co dziwić. Zresztą nikt Ci nie każe tego grać, a te analizy są głównie po to, żeby się nimi zasugerować ewentualnie, a nie zerżnąć bez zastanowienia.
 
mfl 439

mfl

Użytkownik
brawo Portland i brawo dla mnie za dokladanie tak zenujacych kursow po przeczytaniu tego dzialu, nigdy wiecej ????
Kolego, żenujący to są ludzie, którzy biorą się za coś nie mając wiedzy i doświadczenia i myślą, że się uda.
Nie masz wiedzy o giełdzie- nie grasz na giełdzie bo zostaniesz zjedzony, nie znasz się na komputerach- nie zakładasz firmy komputerowej bo Ci co się znają szybko wyrzucą Cię z rynku. Nie masz pojęcia o bukmacherce, NBA - nie potrafisz?- nie graj. Ci co siedzą w temacie długi czas, nawet te błędne analizy kolegów potrafią wykorzystać, coś z nich wynieść.
Ponadto dam Ci radę. Jak piesek chce zjeść to siedzi cicho pod stołem i czeka aż coś mu tam skapnie, a nie gryzie pana bo wie, że sam jedzenia sobie nie zrobi. Także troche pokory, a może i Tobie jeszcze skapnie, dzięki dużej wiedzy, którą bez wątpienia mają koledzy w dziale.
 
kkslec 459

kkslec

Użytkownik
Mega śmierdzący dzień się zapowiadał i też tak było. Detroit prowadziło praktycznie cały mecz i to double digit, w 3 kwarcie 22 punktami 78:56 a na początku 3 kwarty robi się już 84:83 i ostatecznie przegrywają wygrany mecz. Miami najbardziej mi śmierdziało i się potwierdziło, ale też prowadzili w ostatniej minucie 2 kwarty 25:50 a i tak w ostatnich sekundach dali się dojść na 1 punkt. Bulls u siebie wygrywają rzucając w ostatniej kwarcie 40 punktów. Minnesota do przerwy przegrywała 55:43 żeby wygrać drugą połowę 68:32. Portland w żenującym Kings rzuca 82 punkty i przegrywa mecz z ceglarzami którzy prawie 50 punktami przegrali w Hawks. Nuggets rzuca 146 punktów a kolejkę wcześnie jak grałem over to 82 punkty Portland rzucili. Ciężko będzie zrobić drużynę w NOP. Spurs oddają pierwszą kwartę z runem 0:18 i już przegrywali w 2 kwarcie 23 punktami ale dali radę. Big 3 znowu zaledwie 34%, jak szybko nie znajdą rozwiązania to ciężko to widzę, ale ogólnie bardzo fajny mecz dla oka. No i te nieszczęsne Cleveland. Jeden punkt i byłoby perfekto. Mega dziwny mecz wpasował się do dnia. Clevland ani razu nie prowadziło. Raz z buzzer beterem doprowadzili do remisu do przerwy i drugi raz na 40 sekund przed końcem i doprowadzili do dogrywki. Każdą kwartę zaczynali od dużych runów LAC, ceglarni w ataku, żeby później gonić dwucyfrówkę. Ogólnie Cavs wyglądali jakby chcieli ten mecz przegrać. W obronie kompletnie stali. Pod koszem i w pomalowanym oddawali wszystko na czysto. LAC pokazało jak w prosty sposób można pokonać Cavs pod nieobecność TT. Myślałem, że Hornets to zrobią z Howardem ale Clifford i Walker jednak nie są zbyt inteligenti. Jordan cały sezon bardzo mało wykorzystywany a tu od początku dostaje piłki i kończy mecz z 20 punktami przy skuteczności 10/12 i 22 zbiórkami. Cavs byli tak bierni w obronie, że nawet nie raczyli go faulować. Koleś od zawsze ma problemy z osobistymi ale po co faulować lepiej oddać dunka. Przyszła dogrywka to nagle w obronie potrafili o każdą piłkę walczyć i tu chyba pokazali, że wcale nie ma problemu tylko nie chce im się. Mocne rozpoczęcie, JR miał wide open za 3 punkty ale nie trafiłby i tak byłoby 10 punktów przewagi i już by kompletnie odechciało się LAC, ale tak czy tak powinno wejść. Tp przegrany w najgorszych okolicznościach. Przewaga 7 punktów, 9 sekund do końca LAC spod swojego kosza zaczynają, wynik już przesądzony Cavs nie bronią to jeszcze Wiliams w ostatniej sekundzie rzuca do Jordana aley oppa i 5 punktów. Bardzo niesportowe zachowanie. Dobra niech sobie rzucić za 3 punkty a nie, że podaje na alley oppa. Tyle kasy przeszło obok nosa w takich okolicznościach ...

Mam pytanie, bo ani w google chrome ani firefoxie nie mam emotikonek plus i minus, widać tylko w operze. Ma ktoś również ten problem ?
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Dallas b2b, Bucks po dwóch nocach odpoczynku. Dla mnie tutaj nie ma wgl o czym dyskutować i młoda ekipa Kidda bierze to bez większego problemu. Dirk jest tragiczny w obronie i jak on będzie miał kryć Giannisa to ja tego zupełnie nie widzę. Poczekam na linię na Antka i to też zapewne zagram. Bledsoe może nie daje dużo jako indywidualność, ale sporo wniósł do rotacji Bucks. Sporo zyskał Middleton, a Giannis został odciążony od grania prawie każdej akcji w ataku. Nie widzę tutaj opcji żeby Kozły nie wygrały tego spotkania bez większego problemu.
Bucks (-6.5) - 1.91/unibet
Bucks - 1.38/unibet
Ktoś może wie czy można gdzieś obstawić punkty Giannisa ale tylko w 1 kwarcie?
 
mfl 439

mfl

Użytkownik
Orlando Magic- Utah Jazz

Jazz @ 3.10
William Hill ✅✅✅
Obowiązkowy bet na dzisiaj. Niezależnie od okoliczności, kurs 1.40 na Orlando to żart.
Jazz na wyjazdach słabo. Na ten moment 0-6 , ale to nie oznacza, że będą ciągle przegrywać.
Jazz b2b, rozumiem. Występ Safolosha niepewny , Rubio występ prawdopodobny. Podejrzewam, że obaj zagrają. Jak pojawi się konkret info, że grają-kursy polecą.
Czaję się na to Jazz od jakiegoś czasu, już myślałem, żeby spróbować uderzyć na nich z Knicks, ale odpuściłem. W tamtym spotkaniu przez chwile ich widziałem, grali nieźle. Czuje ich pierwszego wina w delegacji w tym sezonie. Okoliczności (Jazz b2b, kontuzje), może niesprzyjające, stawiani są na przegranej pozycji, ale to pomoże Jazz i bez presji odniosą to 1 zwycięstwo. Dla mnie wielka promocja 3.10 , nie mogę uwierzyć.
PS: przypomnijcie sobie niedawne Orlando Magic 83-105 Chicago Bulls ....
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
kkslec 459

kkslec

Użytkownik
Charlotte Hornets - Los Angeles Clippers 1 (-3.5) @ 1.82 ✅ 102:87
Początkowo chciałem grać over bo nie jest linia za duża ale ostatecznie idę w stronę gospodarzy. Hornets z 6 porażkami z rzędu z LAC z 7 z rzędu (9 w ostatnich 10 meczach). Więc któraś drużyna dzisiaj przerwie fatalną passę. Charlotte ma wiele na usprawiedliwienie, 5 meczy wyjazdowych i ciężki terminarz, SAS, Wolves, NYK, Celtics, Cavs, jedynie wczorajsza porażka jest niewytłumaczalna. Najgorsza ofensywa w lidze rzuciła im 123 punkty i przegrali. U siebie są znacznie groźniejsi a więcej meczy w tym roku póki co grali na wyjazdach. LAC wciąż problemy z kontuzjami, była nadzieja że Beverly dzisiaj wróci ale nie zagra. Wczoraj zagrali dobre zawody w Cleveland ale trzeba przyznać, że Cavs w obronie stali jak tyczki. Griffin ewidentnie jest już przemęczony, skuteczność z meczu na mecz maleje wczoraj 8/25 i dogrywka grał 42 minuty i dzisiaj znów rusza do boju. Niecałe 17 godzin odpoczynku i podróż do Charlotte. Ogólnie wczoraj całe S5 mocno eksploatowane a z powodu kontuzji jest mała rotacja. Praktycznie 8 graczy z czego poza Wiliamsem nie ma szału skromnie mówiąc. Na pewno w nogach będą czuć trudy wczorajszego meczu. Hornets zdecydowanie świeższe powinno być mimo, że też są b2b, ale jest znacznie większa rotacja i wartościowi rezerwowi. Do składu wrócił Batum i powoli powinien wracać do gry z zeszłego sezonu. Kurs na czystą 1 w graniach 1.55 też są warte gry.
Dallas Mavericks - Milwaukee Bucks 2 (-5.5) @ 1.79 ⛔ 111:79 ????
Zgadzam się z przedmówcą co do tego meczu. Dallas b2b a Bucks 2 dni odpoczynku, nie wystąpią Delly i Teletovic i przez to kursy rosną. Cieszy to bo to nie jest wcale taka zła wiadomość. Teletovic już dłuższy czas nie gra i sobie radzą a Delly to epizody, bardziej do powalczenia niż wzmocnienie drużyny, taką też rolę pełnił w Cavs. Nie można mu odmówić chęci ale umiejętnościowo odstaje. Plus przynajmniej więcej czasu S5 będzie grało, a że są wypoczęci to nie będzie to problem. Pojedynek Gianis vs Dirk ? ???? Miazga będzie, Nowitzki w ogóle nie rusza się na nogach, wygląda jak na 60 lat, gra tylko z powodu legecy. Owszem otwarte rzuty będzie trafiał na wysokiej skuteczności ale najpierw drużyna musi takie wypracować. Po przyjściu Bledose, Bucks nie przegrali jeszcze. Dobrze rozgrywa, skuteczność do poprawy ale swoje w meczu trafia. Middelton w znakomitej formie, swoje dodają Snell i Brodgon. Poza własną halą nic nie przemawia za Dallas a handicap nie za wysoki.
Portland Trailblazers - Sacramento Kings 1 (-10.5) @ 1.81 ✅ 102:90
Ostatni mecz na dziś. Wczoraj kompromitacja PTB i tylko 82 punkty. Dzisiaj znakomita okazja na rewanż u siebie i takowy będzie. Kings u siebie jeszcze potrafią od czasu do czasu powalczyć ale na wyjazdach to kompletna kicha i ostre baty co mecz. Do tego Hield dzisiaj nie zagra. Z-bo z jakąś kontuzja, nie ma żadnej informacji, że nie wystąpi ale to jest dziadzia już więc b2b nie dla niego mimo, że wczoraj dużo nie grał. Ta dwójka to najlepsi strzelcy Kings i o ile się niemylę jedyni z double digit (nie chce mi się już sprawdzać). Wczoraj Portland nic nie wchodziło, poniżej 40% skuteczność. Mają Lillarda, McColluma, Nurkica więc nie pozwolą sobie na wstyd a ten mogą tylko zamazać wysokim zwycięstwem. Kings mimo zwycięstwa to wciąż obok Bulls najwięksi ceglarze i to się nie zmieniło.
Z innych meczy bardzo śmierdzą faworyci. Wspomniani wyżej Jazz mogą powalczyć dzisiaj i wcale nie zdziwiłbym się gdyby Hawks i 76ers wygrali. Tylko kursy w okolicach 3.10 to ostra przesada, dali by ponad 4 to jeszcze warto się zastanowić. Odpuszczam je bo handicapy niezbyt wysokie ale w tych 3 meczach mogą pojawić się niespodzianki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Znalazłem perełkę na dzisiejszą noc, ale niestety nie jestem wstanie wpłacić pieniędzy na 1xbet, bo nie chce przejść wpłata już dzisiaj. Overek Antka w 1 kwarcie. Zazwyczaj gra całe 12 minut, a dzisiaj będzie miał matchup z Nowitzkim. Dirk nawet jak zagra na nim 5 minut to powinien to odczuć potężnie. Ani siły żeby bronić młodego Greka w post up, ani szybkości na nogach żeby za nim zdążyć. Dla mnie peffka i jakbym mógł zrobić przelew to zaatakowałbym to mega grubo.
Giannis over 6.5 pkt w 1q - 1.61/1xbet ⛔ 6pkt, troszeczkę oszukałem przeznacznie. TO miał być mój najgrubszy bet w życiu, ale na szczęście nie przeszły pieniądze. Giannis nie trafił dwóch prostych rzutów. Ewidetnie ten weekend nie jest mój. Niech jeszcze Bucks przegrają i wgl będę tego pewien.
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Znalazłem perełkę na dzisiejszą noc, ale niestety nie jestem wstanie wpłacić pieniędzy na 1xbet, bo nie chce przejść wpłata już dzisiaj. Overek Antka w 1 kwarcie. Zazwyczaj gra całe 12 minut, a dzisiaj będzie miał matchup z Nowitzkim. Dirk nawet jak zagra na nim 5 minut to powinien to odczuć potężnie. Ani siły żeby bronić młodego Greka w post up, ani szybkości na nogach żeby za nim zdążyć. Dla mnie peffka i jakbym mógł zrobić przelew to zaatakowałbym to mega grubo.
Giannis over 6.5 pkt w 1q - 1.61/1xbet ⛔ 6pkt, troszeczkę oszukałem przeznacznie. TO miał być mój najgrubszy bet w życiu, ale na szczęście nie przeszły pieniądze. Giannis nie trafił dwóch prostych rzutów. Ewidetnie ten weekend nie jest mój. Niech jeszcze Bucks przegrają i wgl będę tego pewien.
To jest właśnie cała NBA. Dallas masakruje Milwaukee w 1. połowie, a chwilę wcześniej Atlanta w 1. kwarcie wklepała 35:20 Bostonowi, a Phila odstrzeliła 47:28 GSW. Tak wygląda mobilizacja i koncentracja tych lepszych na mecze z dołami tabeli. Przy tylu spotkaniach w sezonie, niestety, tak już jest i będzie. Te dwie ostatnie ekipy zdołały wyciągnąć w drugich połowach mecze i dość pewnie wygrać. Zobaczymy, jak pójdzie Giannisowi i kolegom. Ale jak patrzę na nonszalancję Kozłów i to drewno Hensona, którego rywale rozsądnie co chwila faulują (w tej chwili 2/8 z wolnych), to ciężko to widzę.
 
kkslec 459

kkslec

Użytkownik
Znalazłem perełkę na dzisiejszą noc, ale niestety nie jestem wstanie wpłacić pieniędzy na 1xbet, bo nie chce przejść wpłata już dzisiaj. Overek Antka w 1 kwarcie. Zazwyczaj gra całe 12 minut, a dzisiaj będzie miał matchup z Nowitzkim. Dirk nawet jak zagra na nim 5 minut to powinien to odczuć potężnie. Ani siły żeby bronić młodego Greka w post up, ani szybkości na nogach żeby za nim zdążyć. Dla mnie peffka i jakbym mógł zrobić przelew to zaatakowałbym to mega grubo.
Giannis over 6.5 pkt w 1q - 1.61/1xbet ⛔ 6pkt, troszeczkę oszukałem przeznacznie. TO miał być mój najgrubszy bet w życiu, ale na szczęście nie przeszły pieniądze. Giannis nie trafił dwóch prostych rzutów. Ewidetnie ten weekend nie jest mój. Niech jeszcze Bucks przegrają i wgl będę tego pewien.
Nie mam słów do tego co zrobiło Bucks. Antek 7/20 z gry gdzie zawsze koło 60% rzucał, Henson 3/10 FT (!!!). Jak widzę takie coś to od razu zalewa mnie krew. Jak chłop grający całe życie w koszykówkę, zarabiający miliony nie potrafi rzucić wolnego ?! To ja te 30% osiągnąłbym nawet a moja przygoda ogranicza się do zajęć z wf sprzed parunastu lat. Jak zawodnicy typu Howard, Jordan, kiedyś Shaq zarabiają grube miliony i nie potrafiąc rzucać przynajmniej tych 60% ? Drummond popracował przez lato i z 38% podskoczył do 63% wystarczy chcieć, na studiach była nawet poniżej 30%. Miał nawet mecz w tym sezonie 14/16 gdzie najlepsi zawodnicy w lidze nie powstydziliby się takiego wyniku. Dallas wyrównany rekord klubowy trójek 19 trafionych przy 50% skuteczności. To i tak nie tłumaczy przegranej ponad 30 punktami. Brak słów. Inne mecze to samo. Przeczuwałem, że Jezz może wygrać, ale drużyna nie wygrała w tym sezonie na wyjeździe, bez najlepszego gracza i wygrywają 40 punktami ? Hawks pierwsza kwarta 35:20 a później zjazd w dół, chociaż to jeszcze da się wytłumaczyć bo to tylko 1 kwarta i to pierwsza i w miarę później jeszcze starali utrzymywać kontakt, ale dla 76ers nie ma żadnego wytłumaczenia !!! Prowadzą całą połowę 20 punktami u siebie, są dobrą drużyną i przegrywają 3 kwartę 15:47 !!!! Nie ważne czy grają GSW, Heat za czasów LBJ czy Dream Team&#39;em z 92. Jak takie coś może się wydarzyć ?! Takie wyniki to są w mistrzostwach oceanii jak do Australii przyjedzie Guam i mężczyźni (bo nie można nazwać ich zawodnikami) ściągnięci na godzinę przed meczem z łodzi podwodnej i samolotów. Jak takie coś może wydarzyć się w NBA ?! Piątek i sobota mega dziwne. O ile niespodzianki można zaakceptować, bo te zawsze będą i niektóre można było łatwo przewidzieć to przebiegów spotkania nie można zrozumieć.
BTW meczu nie oglądałem ale czy czasem Nowitzkiego nie przesuneli na 5 i na Gianisa ustawili Klebera ?
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Jak widzicie dzisiejsze mecze? Ja spotkanie Toronto - Washington odpuszczam, niby over potężny tam mi się widzi, ale bez przekonania. 1,50 sts wystawił że Gortat nie uzyska double-double, całkiem chyba dobra opcja, bo w tym sezonie Polak spisuje się nieco słabiej niż w poprzednim sezonie. Nie to żebym hejtował czy coś, imo trochę winy Wall&#39;a w tym też jest, a wiadomo że center tego typu jak Gortat jest uzależniony od rozgrywającego. To mi wpadło w oko, ale to tylko czysto teoretycznie. Jest to 2 mecz tych zespołów w regular season. W 1 spotkaniu wygranym przez zespół z Verizon Center Gortat miał 11 pkt i 12 zbiórek, ale wiadomo, że ani Valanciunas ani Ibaka to nie są zawodnicy którzy dobrze zbierają. Litwin ma problemy w post up, dlatego też myślę, że Wall Gortata bardziej uruchomi. Ciekawe jak też z faulami, bo Jonas po stronie ofensywnej grać potrafi.

Mecz o 23:00 polskiego czasu rzucił mi się w oczy, a dokładniej rzecz biorąc zakład wystawiony przez polskiego bukmachera LV Bet. Indiana gra widowiskowy, fajny dla oka basket. Szybkie przenoszenie piłki na atakowaną stronę, run&amp;gun i przynosi to efekt, bo na ten moment Indiana jest tuż za 8 pozycją gwarantującą PO którą zajmują Bucks. Mają dobrych strzelców bo Bogdanovic - świetny do catch&amp;shoot, Oladipo który potrafi sam siebie wykreować czy Collison który też przeżywa chyba 2 młodość. Jest jeszcze młody Turner oraz doświadczony Jefferson który wchodzi jako role player i spełnia się w tym zadaniu. Połączenie rutyny z młodością wygląda całkiem fajnie i wreszcie McMillan chyba zaczyna &#39;&#39;rozumieć&#39;&#39; NBA. Odejście PG do OKC miało sprawić przebudowę zespołu z regionu Wielkich Jezior, póki co grają całkiem dobrze i kto wie może zobaczymy ich w PO, Wschód jak był tak i jest słaby, ale w tym sezonie jest ogromny ścisk, nikt nie gra tutaj wybitnie czy seryjnie( Boston wyłączyłem z gry) i każdy absolutnie każdy może awansować do post season. Teraz trochę o ekipie z Florydy. Początek sezonu słaby w ich wykonaniu. Zastanawiam się czy Dragic nie jest trochę zmęczony po Eurobaskecie. Whiteside też jakiś nieswój. Niby statystycznie nie wygląda to źle ale jak się ogląda mecze to widać że w tej ekipie coś jest nie tak. Myślę, że to do pewnego momentu a potem znowu zrobią runa jak przed rokiem. Ekipa jest jak na East Conference dobra. Brakuje im jakiegoś shootera na ławce ale S5 mają przyzwoitą i jeśli zdrowie dopisze to zameldują się w PO. Dzisiaj przeglądając ofertę LV Bet zobaczyłem zakład: kwarta z najniższą liczbą pkt? over 43,5 -&gt; 1,85. Trzeba to wziąć myślę. Dla mnie kosmicznie niska linia. Być może linia dobrze wystawiona, ale nie według mnie. Tutaj wszystko wskazuje na over. Koszykówka z sezonu na sezon robi się coraz bardziej widowiskowa. Krótkie akcje, dużo rzutów dystansowych, basket oparty o ball movement. Podejrzewam że za 2-3 lata S5 drużyn to będą same niskie piątki. Klasycznie centrzy w teraźniejszej NBAowskiej koszykówce praktycznie już nie istnieją. Wyjątkami są jeszcze Whiteside czy Drummond ale to ze względu na to, że potrafią zbierać a wiadomo jak ważne są ponowienia akcji. Także to jest mój 1 bet na to spotkanie. Over 43,5 w najmniejszej pkt kwarcie. Dodam, że obie ekipy spotkały się 1 raz w tym sezonie i padł wynik 112-108, a w najmniejszej kwarcie było bodajże ponad 50 pkt. Nawet takie zespoły jak Memphis czy Utah grają już szybciej a nie 24 sekundowe akcje jak 2-3 sezony temu. Drugi bet na dziś, ten sam mecz. Victor Oladipo over 21,5 pkt po 1,80 w STS. Owszem, znajdziecie pewnie w internetach linie 21 po lepszych kursach i bez podatku ale nie mam czasu szukać. Bardzo dobry sezon póki co tego zawodnika. Widać, że drzemie w nim ogromny potencjał. 5 rok gra i kolejne postępy w kilku kategoriach: pkt, % FG, 3P % FG oraz lepiej zbiera, asystuje czy blokuje. Średnia z tego sezonu to 23,1 PPG więc linia jest zaniżona. W 1 meczu tych drużyn zdobył 28 pkt na swojej średniej skuteczności z sezonu. Powinno być łatwo, 2 ostatnie mecze to 2 x 21 pkt ale miał problemy ze skutecznością.
To tyle. Mam nadzieję, że ktoś doczytał do końca. Pozdrawiam.

Podstawowy bet ✅ Oladipo ⛔ Pozostałe bety na ⛔ ale na szczęście były to tylko teoretyczne.
 
G 693

generalkaman

Użytkownik
Los Angeles Lakers - Denver Nuggets
Denver -6,5pkt
Kurs: 2.10
Bukmacher: Fortuna
Bardzo wysoki kurs na dość niski handicap na gości, w mojej opinii wart zagrania. Lakers dalej mimo sprowadzenie Brooka Lopeza i wyciągnięcia z draftu Lonzo Balla są jedną ze słabszych drużyn ligi. O ile wysoki Lopez wywiązuje się w pełni z zadań mu postawionych to trzeba powiedzieć, że Lonzo na którego jest wielki hype ze względu na wypowiedzi jego ojca na razie nie czaruje. Widać, że chłopak potrzebuje jeszcze ogrania. Jeziorowcy we własnej hli wygrali cztery spotkania z czego dwa z dołem ligowym (Phoenix i Brooklyn) oraz Wizards po dogrywce na początku sezonu gdy Ci nie byli jeszcze w formie oraz Detroit. Tak na prawdę jedyną wartość ma ta ostatnia wymieniona prze ze mnie wygrana. Jednak można powiedzieć śmiało, że jedna jaskółka wiosny nie czyni. Dziś zmierzą się z co raz lepiej grającą drużyną Denver. W Bryłkach pod koszem występuje Jokić, Millsap oraz Faried więc spokojnie są wstanie zatrzymać Brooka Lopeza. Jeśli w ostatnim meczu grając przeciwko parze David - Cousins byli wstanie wygrać prawie 30 punktami to bym bardziej dziś. Denver na wyjazdach do tej pory przegrywało z drużynami mocniejszymi albo o podobnym poziomie, natomiast radziło sobie z dołem ligi a do takiego trzeba obecnie zaliczyć LAL. Goście grają bardzo szybką, ofensywną koszykówkę. Lakers nie mają odpowiednich ludzi aby &quot;zabić tempo&quot; gry i doprowadzić do spokojnego, wolnego meczu. Oznacza to dużo kontr, rzutów, szybkie akcje i mnóstwo punktów. W takiej grze przewaga umiejętności i talentu, które jest po stronie Denver zostanie jeszcze bardziej uwidoczniona i pokrycie 7 punktów handicapu nie powinno być problemem.
Wynik: 127:109
Typ: ⛔

Minnesota Timberwolves - Detroit Pistons
Over 211,5 pkt
Kurs: 2.00
Bukmacher: Totolotek
Młoda i pełna talentu drużyna Minnesoty zmierzy się dzisiejszej nocy z prezentującymi się bardzo dobrze w tym sezonie Tłokami z Detroit. Moim typem na zakończenie tego spotkania jest suma punktów powyżej 211,5. Po pierwsze Wilki grające u siebie to drużyna przyśpieszająca grę, szukająca szybkich i krótkich akcji, bardzo często grająca kontry nawet w drugie tempo. W sześciu spotkaniach rozgrywanych przez nich w roli gospodarze jedynie raz nie rzucili 100 pkt, był to ostatni mecz gdy bardzo dobra defensywa San Antonio zatrzymała ich na 98 punktach. Bardzo często jak np. przeciwko Oklahomie czy też czy Charlotte rzucają ponad 110 punktów. Mimo że trenuje ich Tom Thibodeau ich obrona jeszcze nie stanowi monolitu a o zwycięstwach decyduje talent ofensywny. Ich dzisiejszi rywale - Detroit to bardzo pozytywne zaskoczenie początku sezonu. Mają bilans 10 - 5 i grają bardzo miłą dla oka i skuteczną koszykówkę. Duża zmiana na plus u Drummonda, który poprawił rzuty wolne i taktyka hack-a-Drummond nie na już sensu wpływa pozytywnie na tempo i regularność tej ekipy. Potrafili oni rzucić na wyjeździe 115 punktów Golden State, 100 Indianie czy 96 dobrze broniącej ekipie Milwaukee. Dziś też spodziewam się z ich strony wyniku lekko powyżej 100, który spokojnie pozwoli pokryć linię overową.
Wynik 97:100
Typ: ⛔
 
mfl 439

mfl

Użytkownik
Minnesota Timberwolves- Detroit Pistons
Pistons @ 3.00 William Hill ✅✅✅
Detroit. Jakoś specjalnie za nimi nie przepadam, nigdy nie przedstawiałem ich w pozytywnych barwach ,ale wyniki notują bardzo dobre i na to trzeba zwrócić uwagę.
Są zaskakująco solidni. Ostatnio 5 meczów z rzędu grali u siebie i 5 x win, po czym zaczęli serię wyjazdów i na ten moment na 2 spotkania 2 porażki, kolejno z Bucks i Pacers.
Potyczkę w Indianapolis oglądałem w dość dużym wymiarze czasowym dlatego, że grałem Pacers. Pistons kontrolowali mecz, ale ucieszyli mnie bo stanęli w ostatniej kwarcie i Indiana ich dopadła. Z perspektywy Pistons musiało zaboleć. Myślę, że zagrają dziś na serio, na przeprosiny dla samych siebie i kibiców, a wygrana na Minesocie to dobre przeprosiny.
Przez terminarz (5x Home, 3x Away) ostatni raz w delegacji wygrali na GSW, pamiętacie? dawno temu to było. Dziś idealny moment na kolejnego wina na obcej hali. Pistons zdrowi, nie są faworytem, ale z Timberwolves grać potrafią.
Ostatnie 5 spotkań: Minnesota 0-5 Detroit.
W bierzącym sezonie Detroit 122-101 Minnesota
Patrząc na powyższe 3.00 na Pistons wygląda ładnie, polecam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Raptors - Wizards - wreszcie fajny mecz do obejrzenia w niedzielę wieczorem a nie jakieś Atlanty Hawks. Nie wiadomo do końca co z Wallem, gdyby zagrał to nawet bym powiedział że Wizards są dla mnie minimalnym faworytem. Od kilku już lat między tymi drużynami jest zawsze ostra rywalizacja, tym bardziej nie mogę się doczekać dzisiejszego spotkania. Mocno się zastanawiam nad graniem na WAS, ale poczekam na info odnośnie Walla bądź poszukam dobrej okazji na live. Warto dodać że Wizards wygrali dwa tygodnie temu w Toronto 107-96.
Kolejny mecz któremu warto się przyjrzeć to wizyta Bulls w Phoenix. Dwie słabiutkie drużyny, ja widzę tu wygraną Suns. Po zmianie trenera zaczęli grać naprawdę przyzwoicie, ostatnio słabszy okres ale potrafili np. ograć Minnesotę czy pewna wygrana z Lakers w poprzednim spotkaniu. Jak by nie patrzeć Chicago słabsze, wydaje mi się że poradzą sobie i z nimi.
Phoenix Suns
1.74 1xbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom