>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NBA Listopad 2012

Status
Zamknięty.
alanex 432

alanex

Użytkownik
Nie sądzicie, że warto dziś zagrać na Bulls i Nuggets? W zespole Bucks prawdopodobnie nie zagra Jennings, a Bryłki powinni mieć jeszcze łatwiej bo w Jazz nie zagra Mo Williams i Big Al ????
http://www.rotoworld.com/teams/injuries/nba/all/
Nie wprowadzaj w błąd. Pewne jest jedynie, że nie zagra Mo Williams, Jennings jest game time decision, a Jefferson zagra na 80% bo jest probable

zgadzam się z typami na Clippers, czy Denver, sam zagrałem też Knicks, Portland, Spurs, Bulls i over Derona Williamsa.
od siebie polecam też Los Angeles Clippers powyżej 100,5 punktów w Bwinie złapałem wczesniej po 1.91 teraz widzę spadło do 1.80. Obrona Hornets jest jedną z najgorszych w lidze(100 punktów przeciwnika na mecz) w ostatnich 5 meczach: 117, 102, 115, 111, 102 punktów rywala. Dzisiaj przewiduje blowout i około 110 punktów LAC. Gospodarze są jedną z najlepszych ofensywnych drużyn w lidze i myślę że będą chcieli w dobrym stylu zrekompensować fanom ostatnie trzy porażki z rzędu. Dodatkowo wracają do domu po czterech wyjazdowych meczach i moim zdaniem zrobią dzisiaj prawdziwe &quot;hollywoodzkie basketballowe show&quot;.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Nie wprowadzaj w błąd. Pewne jest jedynie, że nie zagra Mo Williams, Jennings jest game time decision, a Jefferson zagra na 80% bo jest probable

do usunięcia
W HP już napisałem że zmienili, bo jak patrzałem z godzinę wcześniej to było &quot;out&quot; napisane przy Jeffersonie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
ok...kto uwaza ze Wizards odprawią dziś Spurs? Mówcie co chcecie, ale uwazam że matchupowo Wiz ładnie wygląda na tle Spurs, zresztą na tle Portland rowniez, dlatego myslę ze jeden z tych meczow beda w stanie wygrac. A ze Spurs są po dwóch dogrywkach, to tym mocniej skłaniam się ku Wizards. Do tego linia ani drgnie mimo prawie 70proc betow na SA.
 
dwill 620

dwill

Użytkownik
Brooklyn Nets - New York Knics
Typ: Nets
Kurs: 2.08
Buk: maranthonbet
5/10

Huragan Sany spowodował, że pierwsza część &#39;nowojorskiego horroru&#39; została przełożona i na emocje musieliśmy trochę poczekać.
Z racji, że nie można odnieść się do żadnej bezpośredniej rywalizacji z RS wobec obu ekip, to ja próbuję porównywać tę rywalizację adekwatnie do pozycji, które mogą przesądzić o losach spotkania.
W Knicks w ataku ton nadaje, nie kto inny jak Carmelo Anthony. Dziś powinna czekać go niełatwa przeprawa ze względu, że desygnowany do jego obrony powinien być Gerald Wallace.
Podkoszowy zestaw gospodarzy wygląda ciekawie Lopez - Humphries, a do tego człowiek od czarnej roboty pod deskami Reggie Evans, który w ciągu niespełna 19 minut na parkiecie zbiera średnio 8 piłek z tablicy! A jest przecież jeszcze Andrey Blatche, który złapał drugi oddech na Brooklynie i niczym nie przypomina &#39;cyrkowca&#39;, którego mieliśmy jeszcze sezon temu okazję oglądać w Wizards.
Uważam, że jeśli pod koszem gospodarze wygrają walkę, to będzie największy krok do wygranej.

Chicago Bulls - Milwaukee Bucks, Bulls -5 @ 2.06 pinnacle 5/10
---
Co do meczu Wizards - Spurs.
Wizards 11L z rzędu - każda seria ma swój koniec i kurs 3.30 na Wizards można próbować, gdyby dziś się nie udało to można grać mała progresją na ich zwycięstwo, jeśli kursy na ich winy będą ponad 2.
Powodzenia!
to kogo w takim razie bedzie kryl Humphries?!
Od pierwszych sekund kryją siebie nawzajem. Chyba jesteś fanem Knicks skoro przypuszczałeś, że KH będzie kryć CA. Mimo wszystko bardziej cenię Avery Johnsona i nie przypuszczałem, że sam sobie strzeli w kolano. CA na 3, 4/5 to Kurt i Chandler. Ciekawe, bo ostatnimi czasy CA ostatnio grał więcej jako PF. Może to szykowanie CA na SF to przygotowania pod powrót STATa?
 
L 181

lorak

Użytkownik
W Knicks w ataku ton nadaje, nie kto inny jak Carmelo Anthony. Dziś powinna czekać go niełatwa przeprawa ze względu, że desygnowany do jego obrony powinien być Gerald Wallace.
to kogo w takim razie bedzie kryl Humphries?!
Od pierwszych sekund kryją siebie nawzajem.
tylko dlatego, ze wypadl Kidd i Woodson postanowil drastycznie zmienic ustawienie (caly sezon graja small balem z Melo na PF) i wystawic dwoch klasycznych podkoszowcow. moje pytanie o Humphrisa wlasnie stad sie wzielo, ze to Carmelo gra tam najwiecej minut na PF i dlatego bylem ciekaw kogo widzisz jako krytego przez Krisa.
 
bbadii 23,4K

bbadii

Użytkownik
szczerze można powiedzieć, że to jest była śmieszna kolejka. SAS bez niespodzianki, Bucks odrabiają 18-punktową przewagę w czwartej kwarcie i wygrywają jednym punktem, NOH ogrywa LAC...
Taki jest sport, co tu dużo mówić, jednego dnia stracisz, drugiego zyskasz.
na dziś : przede wszystkim Lakers, jak dla mnie to jest 8/10 dziś i nie ma mowy, żeby to nie weszło. U siebie przegrali jedynie z LAC na początku sezonu i SAS, czyli drużynami, które licza się do walki o PO.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Śmieszna ekipa z Clippers,jeszcze dwa tygodnie temu byłem pewny ze wkońcu mamy odmieniony zespół z szeroką ławką,z dobrą defensywa a tu widac to samo co rok temu.
Na dzisiaj mi sie widzie Raptors z handi.Chyba już starczy tych pechowych porażek i czas coś wygrać bo potencjał tam jest ale szczęścia brakuje.Ciekaw jestem jak sobie poradzi Lowry bo przecież będzie grał przeciw swojej byłej ekipie.Z drugiej strony dzień po tym meczu Rockets grają bardziej prestiżowe spotkanie z OKC i raczej do niego podchodzą poważniej.
No i Suns z handi jeszcze dobrze wygląda...
jebło mi sie z lowrym
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Ciekaw jestem jak sobie poradzi Lin bo przecież będzie grał przeciw swojej byłej ekipie
Lol, Lin grał w NYK, nie w Raptors ;)
Ja na dziś właśnie widzę win Rakiet w dubelku z Wilkami. Spuścili trochę z tonu ostatnio ale ile można dostawać? ( Choć LAC pokazali że można ;p) Grają na trudnym terenie ale KIngs zdecydowanie do ogrania. Zresztą do meczy jeszcze dużo czasu to i się wymyśli coś ciekawego ????
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Cleveland-Phoenix
Phoenix 1,74 pinnacle
Cleveland b2b po meczu z Memphis,myślę,że dzisiaj mogą nie wytrzymać kondycyjnie ze słoneczkami.Varejao zagrał 37 minut i może będzie zmęczony i nie zbierze znowu kilkunastu piłek.Suns ostatnio grają coraz lepiej,z Philą zaprezentowali się solidnie i minimalnie przegrali. I w crunch time zagrali poukładaną koszykówkę i do zwycięstwa zabrakło niewiele.Suns mają trochę głębszy skład,zwłaszcza pod koszem,gdzie jest kilku dobrych zawodników i sam Varejao z Thompsonem mogą nie dać rady ich zatrzymać. Phoenix ostatnio zdobywa sporo punktów i myślę,że Cavs nie wytrzymają ich tempa i góra w trzeciej kwarcie opadną z sił
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Na dziś wybrałem mecz Lakers-Indiana. Faworyt moze byc tylko jeden i powinien dziś wygrać na własnym parkiecie. Koszykarze Pacers w nocy nie zdołali pokonać SanAntonio, natomiast gracze z LA miel dzień przerwy. W dzisiejszym spotkaniu Bryant i spółka beda na pewno świeżsi od swoich rywali. Poza tym, że beda bardziej wypoczecie, sa ekipa mocniejsza kadrowo, Pacers dalej bez Grangera.
Mój typ to: Lakers-7,5 ⛔
Kurs:1,90
Coś mi sie *****ało z meczem Indiana-San Antonio. Tak czy inaczej LA pojada ich bez mydła w Staples Center.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Na dziś wybrałem mecz Lakers-Indiana. Faworyt moze byc tylko jeden i powinien dziś wygrać na własnym parkiecie. Koszykarze Pacers w nocy nie zdołali pokonać SanAntonio, natomiast gracze z LA miel dzień przerwy. W dzisiejszym spotkaniu Bryant i spółka beda na pewno świeżsi od swoich rywali. Poza tym, że beda bardziej wypoczecie, sa ekipa mocniejsza kadrowo, Pacers dalej bez Grangera.
Mój typ to: Lakers-7,5
Kurs:1,90
Indiana nie grała dzisiejszej nocy żadnego meczu.
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
HOUSTON ROCKETS - TORONTO RAPTORS Under 98 1.90 betsafe ⛔
Na dzisiaj ciekawy typ z Houston, poczatkowo myslalem, o underowym wyniku, ale doszedlem do wniosku, ze under na przyjezdnych bedzie bardziej pewny.
Osobiscie twierdze, ze HOU jest zdecydowanym faworytem tego spotkania, ale czy Toronto jest calkiem bez szans? Jedyna droga do zwyciestwa Raptorsow, ktora ja dostrzegam wydaje sie byc solidna obrona i konsekwentna gra w ataku. Taka gra z kolei wiaze sie z bardziej underowym wynikiem. Toronto nie jest teamem, ktory lubi grac szybka koszykowke. Tak wiec albo wezma sie za obrone, albo po prostu nie wytrzymaja tempa graczy z Texasu i w pewnym momencie beda musieli odpuscic. W poprzednich grach miedzy tymi teamami bylo roznie, jak bedzie dzisiejszej nocy, zobaczymy ????
 
M 135

mhm

Użytkownik
co do meczu Cavs to nobet. Rozkminiam czy zmeczenie Cavs moze ulatwic sprawe Suns a jednoczesnie boje sie ze te 2 mecze to nie byl przypadek. Walka z Miami, dlugie prowadzenie i przegrana, to samo z Memphis. Raczej tego nie rusze, na poczatku przekonywaly mnie argumenty zmeczenia ale w sumie to jest NBA, o jakim zmeczeniu tu mozna mowic? Suns tez grali ciezkie mecze. Ciekawe co zagra Gortat bo z Philla zagral dobre zawody.
 
S 0

szlugara

Użytkownik
ja myslalem, ze to jakis meczyk z tego sezonu, a to lutowy z poprzedniego.. :-| no pls, przeciez on od stycznia do kwietnia zaliczyl kilkanascie takich spotkn..

@up: ja dzis zdecydowanie za Minny
piszac &quot;jutro bedziemy wiedziec wiecej&quot; chcialem zakonczyc ten temat i poczekac na jutrzejszy winik. A piszac &quot;Moze i to malo istotny szczegol, ale fakt jest taki ze Holiday gra ostatnio dobrze.&quot; dalem do zrozumienia ze nie jest to moj głowny powód i moze on nie miec wiekszego znaczenia ???? A zasugerowałem sie nim czytajac game previev na yahoo.com wiec ktos tak jednak mysli ???? kropka.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
niepewny występ u Kobego = pewny na 100% + prawdopodobnie 40 pkt na 60% skut
mówię to całkowicie poważnie
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Jonas Valanciunas under 7,5 zbiórek 1,83 Bet365 ✅
Myślę, że linia trochę wysoka jak na Centra Raptors. Dzisiaj pod koszem przeciwnik w mojej ocenie od niego lepszy z większą masą. Ciężko będzie o zbiórki i o punkty. Jonas ostatnio dostaje coraz więcej minut na parkiecie i to może być niepokojące o pozytywne zakończenie tego typu. Ostatnio dwa razy tej lini nie przekroczył. Trzy mecze temu zebrał aż 10 piłek może stąd taka linia? jednak Osik to super zbieracz Houston. Zbiera grubo ponad 10 piłek co mecz, chociaż ostatnio zszedł poniżęj 10. Jednak dzisiaj myślę, że znacznie utrudni życie Jonasowi i ten nie zbierze więcej niż 7 piłek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
dwill 620

dwill

Użytkownik
Cleveland Cavaliers - Phoenix Suns
Suns -2 ✅
1.86
Marathonbet
5/10

Kawalerzyści są po serii wyjazdowych meczy, gdzie w ciągu tych meczy mieli naprawdę bardzo trudny kalendarz i przegrali z topowymi zespołami: Memphis oraz Miami, a Orlando na dokładkę.
Jak wiadomo Cavs bez swojego lidera i to może być ich główny problem, bo do z Arizony podejdą grając dzień po dniu. We wczorajszym spotkaniu, przeciwko Grizzlies zanotowali jedynie 78 punktów, więc to może być oznaką kryzysu.
Kryzysu nie widać po Brazylijczyku - Andersonie Varejao, który przeciwko, jednemu z najgroźniejszych duetów podkoszowych z Memphis zebrał aż... 22 piłki!
Suns, choć po ich bilansie (6-8), teoretycznie nie powinno się grać w takim meczu, gdzie zespół wraca po serii wyjazdów na własny parkiet, to sądzę, że drużyna Marcina Gortata ma spore szanse, by odnotować siódme zwycięstwo w sezonie.
Szczególnie na pochwałę zasługuje Gentry, który widząc brak komunikacji przy podstawowym zestawieniu, którym zaczął grać od początku sezonu, dokonał zmian w wyjściowym składzie.
I wg. mnie powinno to przynosić odpowiednie korzyści, bo Shannon Brown i Markieff Morris zaczęli ostatni mecz w wyjściowym składzie.
Przez to bardzo okazale prezentuje się ławka, wśród ekipy gości, która wg. mnie gdy nadejdzie ich czas powinna wykorzystać swoją przewagę.
Sacramento Kings - Minnesota Timberwolves
Timberwolves ✅
2.06
Marathonbet
5/10

Goście mają serię pięciu porażek z rzędu i wydaje się, że w wyjazdowym meczu po takim kursie warto zaryzykować na ich zwycięstwo, a argumentów dla ich zwycięstwa nie brakuje.
Choć lider gości podczas swojej kariery w 13 meczach przeciwko Kings notuje średnio 15 punktów i 10 zbiórek, to w zespole Ricka Adelmana solidnie wygląda rotacja wśród zawodników grających bliżej kosza. Oprócz wspomnianego Love, jest jeszcze Nikola Pekovic oraz Derrick Williams.
Niewątpliwie w szeregach gospodarzy sporo będzie zależeć od występu Tyreke Evansa. W ostatnim czasie zanotował zwyżkę formy, jednak ten zawodnik jest bardzo nieregularny jeśli chodzi o jego formę. Jednak jest to jego ostatni rok z kontraktem, więc mobilizacji mu nie powinno zabraknąć, by częściej notować mecze (4 ostatnie mecze to średnie 21 punktów). Pod znakiem zapytania stoi występ rezerwowego Marcusa Thorntona.
Jeśli zespół z Minnesoty nie pozwoli sobie, by gospodarze &quot;skakali im po głowach&quot;, to będą blisko przerwania niechlubnej passy pięciu porażek, bo Wilki średnio zbierają o blisko 4 piłki więcej od swoich dzisiejszych rywali. Spodziewam się zaciętego meczu, a wskaźnik 24 - 19 ; to średnia ilość fauli, więc tym bardziej decyduję się na gości.

Houston Rockets - Toronto Raptors
under 205 ⛔
1.81
Pinnacle
5/10

W tym meczu masówka poszła na over - co mnie bardzo dziwi.
Zestawienie sędziów na ten mecz prezentuje się następująco:
Tony Brothers #25
Ogólny wskaźnik over/under : 4-5, śr. il. zdobywanych punktów przez zespoły: 190.9
Linia 195 - 204.5, to bilans 1-1.
Sean Corbin #33
Ogólny wskaźnik over/under : 3-7, śr. il. zdobywanych punktów przez zespoły: 187.6
Linia 195 - 204.5, to bilans 0-2.
Haywoode Workman #66
Ogólny wskaźnik over/under : 2-4, śr. il. zdobywanych punktów przez zespoły: 189.3
Linia 195 - 204.5, to bilans 0-0.
Zespół gospodarzy nadal bez swojego pierwszego trenera - Kevina McHale&#39;a, przed trzema dniami umarła jego 23-letnia córka. Kelvin Sampson obejmuje tymczasowo rolę head coacha. Widowiskowa wygrana 131:103 nad New York Knicks, co dało dwa zwycięstwa z rzędu przed własną publicznością, lecz na wyjazdach bilans 0-3.
Ciężko mi tutaj podejmować kto wygra, bo Toronto ma serię czterech porażek z rzędu. Może być zacięty mecz, ale gospodarze, jeśli się wstrzelą, to mogą rozgromić rywala. Tym bardziej, że wśród Rakiet mobilizacji przed własną widownią nie brakuje i mają dla kogo grać &quot;podwójnie&quot;...
Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Gentry zmienił s5, bo ławka nie potrafiła zdobywać pkt i była za duża dysproporcja pomiędzy s5, a rezerwowymi. Przez to często Suns tracili przewagi/uciekali im rywale, gdy na parkiecie meldował się 2nd unit.
Dziś jest to lepiej zbilansowane.
Jak piszesz niezłe analizy DWill, tak ta dzisiejsza na under w Houston to wielkie nic, pozbawione choćby najmniejszego argumentu za underem, bo ten o sędziach to można sobie włożyć między bajki. Jest coś o masówce na over, o braku McHale&#39;a, mobilizacji Rox, o tym, że mogą wystrzelić, ale zabrakło najważniejszego, czyli argumentów za underem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom